Animovaný film Letíme online

Film Letíme online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet zábavný animák pro celou rodinu. Jedná se o koprodukční snímek o jednom vrabcovi, který si shodou okolností myslí, že je čáp. A tudíž vynikající letec, který zvládne i podzimní přesun do teplých krajin. Jenže to nebude mít tak jednoduché.

Máte rádi povedené animované filmy, u kterých se spolehlivě zabaví celá rodina? Pokud ano, tak věříme, že vás právě film Letíme uspokojí. V anglickém originále se snímek jmenuje „A Stork’s Journey,” který měl premiéru v českých kinech 20. 7. 2017. Animák jsme pro vás stáhli a připravili ve skvělé kvalitě a teď už je jenom na vás, kdy si ho pustíte.

Animovaný film Letíme online!

Tvůrci, herci a více o filmu

Za filmem stojí hned dvojice režisérů a to Toby Genkel a Reza Memari. Hlavně první jmenovaný patří k těm zkušenějším a na kontě má více než pět celovečerních filmů. Právě Reza Nemari je spíše začátečník. Letíme je jeho první celovečerní film. Navíc k němu i sám napsal scénář. Z minulosti pak má zkušenosti jako střihač, což je jistě také velmi dobrá průprava. Herecké obsazení pak rozebírat nebudeme, protože ho tvoří samí neznámý herci a díky dabingu si jich stejně neužijeme.

Příběh

Všechno se to točí kolem malého vrabčáka Richarda, který přišel o svou rodinu. Naštěstí se ho ujal čapí pár, který ho vychoval společně se svými dětmi. Richard si žil v klidu a spokojeně i se svými adoptivními rodiči a bratry. Jenže jednou musel přijít podzim. Čas, kdy všichni čápy odlétají do teplých krajin. Samozřejmě Richardovu rodinu nevijímaje. S těžkým srdcem se museli vydat na dalekou cestu a nechat ho doma.

Vrabec Richard chce dolět až do Afriky.

Jenže Richard je opravdu odhodlaný vrabec a tak se rozhodl tuhle dalekou výpravu podniknout na vlastní pěst. Samozřejmě s jeho tělesnou konstitucí a krátkými křídly se to zdá téměř nemožné. Na druhou stranu odhodlání a vytrvalost mu opravdu nechybí ani v tom nejmenším.

Na této výpravě samozřejmě potká nové přátele. Půjde o sovu Olgu, která má tak trochu o kolečko víc a pak ještě ublafaného papouška Kikiho. Ten miluje disko, ale nesnáší výšky, což je pro každého ptáka trochu problém.

Bude to cesta plná dobrodružství a poznání!

Na cestě je čeká mnoho nebezpečí a nástrah. Půjdou po nich netopýři i mafiánské vrány. A vyhráno nebudou mít ani v cíli, protože Richardova rodina se mezitím ocitla v nebezpečí.

Film Letíme online ke zhlédnutí

Animák Letíme už tady na vás čeká online ke zhlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu pohodlně a jednoduše na pár kliknutí myši. Video je v perfektní kvalitě a navíc s českým dabingem. O to více si snad film Letíme užijete.

Hodnocení

Co říci o tomto animáku? Letíme je podle nás opravdu povedený a hodně zábavný film, který ani na chvilku nezklame. Samozřejmě to není nikterak epické dílo, ke kterému byste se chtěli časem vracet, ale prostě pohodový rodinný film. Zabaví malé i velké a to je jeho hlavní účel. Oceňujeme originální námět, spoustu humoru a vlastně i to, že se jedná o Evropský snímek. Tedy vlastně jenom z části, protože vznikal v Lucembursko, Norsko, Německo, Belgicko – Americké koprodukci. Další informace zaručeně naleznete také na CSFD.cz. Zkrátka a jednoduše vám můžeme Letíme jenom doporučit.