Bezdružice – všechny díly online a zdarma

Nový seriál Bezdružice online ke shlédnutí. Komediální seriál televize Barrandov už na vás čeká online k přehrání. Na tomto webu si ho můžete pustit opravdu hezky pohodlně. Celé je to navíc bez reklam a naprosto zdarma. Seriál měl svojí oficiální premiéru v neděli 18. října 2015 a od té doby se vysílá každou neděli v hlavním vysílacím čase. Na to vy však rozhodně nemusíte čekat, protože s námi si ho přehrajete opravdu jednoduše a zdarma.

Bezdružice je nový a netrpělivě očekávaný seriál. Je to komediální seriál plný lidového humoru. Hodně se inspiroval legendárními komediemi Kameňák od režiséra Zdeňka Trošky. Na obrazovky tak vrací peprný humor a spousty skvělých vtipů, které jsou součástí různých scének. Čeká nás opravdu skvělá zábava navíc v podání těch nejlepších českých herců. Televize Barrandov na seriálu opravdu nešetřila a je to znát i na stopáži jednotlivých epizod, které se blíží k hodině. Něco takového jsme v našich podmínkách ještě neměli!

Seriál Bezdružice všechny díly online ke shlédnutí.

Seriál Bezdružice si můžete s námi pustit opravdu velmi jednoduše online. Stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky, čímž si aktivujete náš online přehrávač. Dál už je to naprosto jednoduché. Je to vlastně klasický streamovací přehrávač jako Youtube.com nebo Steam.cz. Pak už si můžete nový seriál Bezdružice přehrát pohodlně a zdarma.

Videa se seriálem vám přinášíme v opravdu výborné kvalitě. Většinou se jedná o HD rozlišení, které poskytuje mnohem větší kvalitu, než běžné televizní vysílání. U nás si můžete pustit úplně všechny díly Bezdružic. Máme pro vás jak ty poslední nejnovější díly, tak samozřejmě i ty mnohem starší. Postupně nám přibývají nové a nové epizody, které vám samozřejmě také budeme chtít nabídnout. V našem obsáhlém archivu si snad vyberete ten který díl chcete.

MUDr. Arnošt Bláha je především pěkný prasák.

A o čem vlastně vypráví příběh seriálu? O jednom velmi svérázném městečku a jejich obyvatelích. Jak prosté a jednoduché. Ale geniální věci už takové bývají. Do Bezdružic se vydáme přesně 100 dní po volbách nového starosty. Teplého křesílka na radnici se ujal zcela nový muž – Karel Gottwald. Toho si jenom tak mimochodem zahrál Václav Vydra, který se stal starostou i v Kameňáku. Gottwald je rodák z Bedružic, i když značnou část svého produktivního života prožil mimo ně. Přeci nebude žít v takové díře? Vydal se do světa a stal se úspěšným reklamním mágem. Když ho ale kariéra v tomto povrchním byznysu omrzela, tak se přeci jenom rozhodl zkusit něco úplně jiného. Co takhle získat teplé místečko někde na radnici. Jeho domovské Bezdružice se pro tento záměr ukázali jako více, než vhodná volba.

Farář Ján je fanoušek do moderních technologií.

Karel Gottwald se tedy pustil do toho co uměl nejlépe. Do reklamy a marketingu. Volby nakonec skutečně vyhrál a starého starostu tak chytře vyšoupl z jeho místa. K tomu všemu přitom stačil jenom jednoduchý slogan: „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald”. Na malé obci byly po satelitních programech obyvatelé doslova lační a tak dali starostovi svůj hlas. A vlastně proč ne, když antény místním výhodně namontuje firma bratrance nového starosty.

Samozřejmě politika je tvrdý byznys a tak je potřeba udělat si dobré přátele všude, kudy člověk chodí. Do svého teamu tak přibral místního hloupého policejního šéfa, kněze s obrovskou zálibou v moderních technologiích (i když jinak velkého nešiku), vnadnou ale ne moc chytrou ředitelku místní školy, chlípného lékaře a hostinského, který je největším zdejším podnikatelem.

I ve škole v Bezdružicích se dějí nečekané věci.

Tahle partička si hraje solidně do karet a není nic, co by se v městě šustlo, aniž by o tom oni věděli. Samozřejmě to po čem touží je hlavně co nejméně problému. Ostatně o tom nás přesvědčí pan starosta v prvním dílu, kdy si ve své pohodlné kanceláři hraje solitére. Přeci jenom nekandidoval na toto místo, aby se nějak předřel. Navíc veřejné blaho se dá velmi dobře spojit s tím osobním. Třeba když má na oslava narozenin, pardon oslavách založení města, vystoupit popová legenda Standa Hložek. To se starosta může doslova přetrhnout, aby to pro svou manželku / občany zajistil.

Šéf místních policajtů - Vašek Menšík.

Historicky první díl seriálu Bezdružice se vysílal na TV Barrandov v neděli 23. října 2015 v hlavním vysílacím čase. S tím si však vy nemusíte dělat zrovna moc velké starosti, protože s námi si tento oblíbený seriál můžete přehrát úplně jednoduše, kdykoliv jenom budete chtít. Každou neděli pro vás nahráváme aktuální premiérovou epizodu, kterou pak s láskou umisťujeme přímo sem na tento náš web. Jak jsme slíbili, tak videa s Bezdružicemi jsou ve výborné kvalitě a u nás vás nebudou rušit žádné otravné reklamy.

Nový seriál Bezdružice už na vás čeká k přehrání přes internet.

Bezdružice jsou bláznivý seriál, který si na nic nehraje. Vlastně to je jenom spousta fórů a scének zabalené do jednoho kabátu. Prostě takový Kameňák převedený na seriál. Samozřejmostí je celá řada skvělých herců, v čele s Václavem Vydrou jako starostou, kteří dál pozvedávají úroveň tohoto seriálu. Pokud chcete vědět více, tak vám rozhodně můžeme jenom doporučit návštěvu oficiálních webových stránek barrandov.tv/bezdruzice.

To je nový seriál Bezdružice, který vám přinášíme online ke shlédnutí. Po dlouhé době tady máme konečně pořádný komediální seriál, který se nebojí ani delší stopáže. Asi to není seriál, který by aspiroval na pozici toho nejlepšího, co kdy bylo natočeno. To ostatně není ani jeho účel. Bezdružice jsou jednoduchý a zábavný lidový seriál. Zkrátka takový u kterého si můžete po náročném dni pořádně odfrknout. Právě touto svou upřímností nás opravdu zaujal.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.