Fakjů pane učiteli 2 – online ke shlédnutí

Komedie Fakjů pane učiteli 2 online ke shlédnutí. Jedna z nejlepších a nejzábavnějších komedií se vrací. Zeki Müller je zpátky a vy si ho rozhodně nemůžete nechat ujít. Exkluzivně pro vás jsme přichystali druhé pokračování tohoto podařeného německého filmu. Dvojku natočil opět stejný režisér – Bora Dagtekin, takže se můžeme těšit na minimálně stejnou porci zábavy jako minule. Jak to totiž vypadá, tak se Zekimu stýská po jeho starém povolání. Jenže bohužel má stále hrozný čuch na dobré skovky pro lup.

Exkluzivně pro vás jsme přichystali na této webové stránce povedený snímek Fakjů pane učiteli 2. Do českých kin šel ve čtvrtek 29. října 2015 a brzy po premiéře se vyhoupl do čele žebříčků návštěvnosti. Tomu se ostatně nemůžete vůbec divit, protože podle nás jde o naprosto ultimátní komedii. Jednu z nejlepších za opravdu hodně dlouhou dobu. Sympatický herec tunisko-rakouského původu Elyas M’Barek alias Zeki Müller nás opět dostane svými značně neortodoxními učitelskými praktikami. A bude to opravdu síla na druhou! I když je tady pravda, že uvažuje o tom, že pověsí povolání zlodějíčka na hřebík.

Fakjů pane učiteli 2 online ke shlédnutí.

Film Fakjů pane učiteli 2 si můžete pustit online přímo zde na této webové stránce. Přichystali jsme ho pro vás ke shlédnutí v opravdu perfektní HD kvalitě. To je opravdu úžasné rozlišení, které vám umožní si maximálně vychutnat každý detail. Obrovské rozlišení vynikne na vaší velké televizi stejně jako čistý zvuk. Náš přehrávač ale rovněž umožňuje i streaming na menší displeje například mobilu a nebo tabletu. Video pro vás máme s českým dabingem, protože jsme ho nahráli už s předstihem. Ostatně co si budeme povídat, v češtině je to stejně lepší, než v němčině.

Zeki Müller je zase zpátky!

A o co vlastně půjde? Už je to nějaký ten čas, co se Zeki Müller stal kantorem na Goethově gymnáziu. To není zrovna prestižní střední škola. Na druhou stranu to byl právě Zeki, který dokázal zkrotit nezvladatelnou třídu 10.B. Musel k tomu sice použít značně brutálním praktik, ale povedlo se to. Dokonce i jeho studenti si ho zamilovali a to přestože jim nedal nic zadarmo.

Jenže i Zekimu začíná ta rutina a věčné raní vstávání pěkně lézt na nervy. Dřív to měl přeci jenom o dost pohodlnější. Udělal jednu prácičku a pak si třeba půl roku užíval pohody. Teď se musí neustále připravovat do školy a neustále krotit svojí rozdivočenou třídu. Zločin se najednou zdá jako mnohem lákavější a perspektivnější kariérní cesta.

... a celá jeho třída pojede do Thajska!

Zeki tak zajde za svými starými kamarády, kteří se teď chystají na jeden velký kšeft. Vykradení klenotnictví doslova napěchovaného diamanty. Zeki váhá, zda do toho má jít, ale nakonec se rozhodne, že do toho půjde. Celá loupež proběhne naprosto hladce a bez zbytečného rozruchu. Teď už je potřeba jenom chvíli počkat, až utichne policejní pozornost a Zeki bude moc své diamanty skovat.

Do té doby je sková do malého plyšového medvídka, které má ve svém kabinetu. Zdá se to jako opravdu geniální úschovné místo, na které nemůže nikdo přijít. A také nepřijde. Jenže se stane něco jiného. Je tu ještě Zekiho kolegyně Lisi Schnabelstedtová, která je nejenom velmi zapálená do učení, ale i pomoci bližním. Právě pořádá charitativní sbírku, kde má poslat nějaké věci pro děti Thajska. Její oči ulpí na Zekiho starém medvídkovi. Moc o tom ani nepřemýšlí, a bez jeho souhlasu ho přihodí k ostatním věcem.

Zeki chce získat diamanty, které ukradl.

Druhý den čeká na Zekiho šok. Jeho lup je pryč. A putuje až do nějakého pitomého Thajska. Není pochyb o tom, že se tam musí vydat. Jenže jak? Nakonec mu v tom pomůže i místní paní ředitelka. Ta se snaží, aby její „Goethovo gymnázium” přestihlo svého namyšleného a prestižnějšího konkurenta v podobě „Schillerova gymnázia”. Velká výprava a zájezd studentů do Thajska by tomu mohl skutečně hodně pomoci. Takže není co řešit! Celá třída pojede do Thajska.

V chudé rybářské vesnici je vlastně docela hezky.

Aby tomu dodal Zeki trochu na věrohodnosti, tak sebou vezme i vybrané exoty z kroužku ekologie, mezi kterými vás jistě zaujme Etienne, který má Aspergerův syndrom. Samozřejmě nemůže chybět ani jeho vzpurná 10.B, jejichž neoficiální vůdkyní je Chantal. Celá tato banda exotů přijíždí do chudé rybářské vesnice v Thajsku. Ke svému překvapení však zjistí, že jejich konkurenti ze Schillerova gymnázia už jsou tady. Partu šplhounů vede ambiciózní učitel Hauke Wölkim. Mají zde naplánovanou celou řadu vědeckých experimentů, stejně jako pomoci místním obyvatel.

Na Zekiho nedají jeho studenti 10. B dopustit.

Zeki ani jeho žáci z toho moc odvaření nejsou. Zeki sem přece přijel hlavně pátrat po svém medvídkovi plné diamantů. A jeho žáci? Ti chtějí především pařit. Tedy až na některé exoty z biologického kroužku. Vypadá do, že Zeki může konečně začít pátrat po svém bohatství. Bohužel se to všechno dozví i jeho žáci. Ti pak udělají všechno proto, aby se mu to nepovedlo. Chtějí přeci, aby zůstal na škole učit dál. Více o filmu Fakjů pane učiteli 2 naleznete rovněž na jeho profilu na CSFD.cz.

Film Fakjů pane učiteli 2 jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu nesmírně jednoduše a zdarma. Celý film jsme pro vás nahráli, abychom vám mohli video s ním naservírovat v opravdu perfektní a jedinečné kvalitě. Další krok už je jenom na vás. Na tomto webu si ho můžete pustit opravdu jednoduše a bez otravných reklam. Podle nás je to skvělá nabídka, která se jenom tak neodmítá. Pojďte do toho s námi!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.