Animák Ferdinand (2017) online ke zhlédnutí

Nový americký animovaný film Ferdinand online ke zhlédnutí. Pokud máte rádi kvalitní animáky pro celou rodinu, tak tento snímek vás rozhodně nezklame. Právě proto jsem si ho pro vás připravili i my. Zábavný příběh malého býčka a jeho kamarádky Niny je ideální na zábavné trávení času pro celou rodinu.

Americký animák Ferdinand

Ferdinand je americký animovaný film pro celou rodinu. Svojí premiéru si odbyl těsně před Vánoci 21. 12. 2017 a vy všichni se rozhodně máte na co těšit. Je to film plný humoru a s krásným příběhem. Samozřejmě se můžete spolehnout i na bezvadné audiovizuální zpracování. My jsme za takový animák jenom rádi a pevně věříme, že zaujme i vás.

Tvůrci filmu

Za filmem stojí nezvykle hned trojice režisérů a to: Carlos Saldanha, Cathy Malkasian a Jeff McGrath. Scénář napsal kreativní Carlos Kotkin, kameru měl na starosti Renato Falcão a hudbu složil John Powell.

Film Ferdinand (2017) online ke zhlédnutí

Příběh filmu

Vše se točí kolem mladého býčka Ferdinanda, který má hodně nezvyklou kamarádku a to lidskou holčičku Ninu. Spolu jsou opravdu nerozlučná dvojka, která si perfektně rozumí a zažívá různé dobrodružství. To všechno bylo možné, dokud byl Ferdinand jenom malé rozpustilé telátko, ale postupně roste ve statného býka. Obrovské zvíře, kterého se začínají ostatní bát. Proto bude muset jít od své kamarádky. Jednoho dne se Ferdinand omylem splaší a vypadá to, že kvůli tomu bude poslán na býčí zápasy. Jenže to nemůže Nina připustit!

Film Ferdinand online ke zhlédnutí

Animák Ferdinand už tady na vás čeká online ke zhlédnutí. Tak si ho pojďte přehrát třeba právě teď. Můžeme vám slíbit, že vás čeká opravdu povedená a maximálně zábavná podívaná. Fim Ferdinand online stojí opravdu za to. A jak to? Je to opravdu jednoduché, stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky a můžete se do toho pustit. Nic víc ani míň. Nám už nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou zábavu!

Hodnocení filmu

Co říci o filmu Ferdinand? Podle nás je to povedený a opravdu zábavný animák, který může zaujmout malé i velké. Je to hravý film s klasickým příběhem o přátelství, které musí čelit nesnázím. Zkrátka nic vážného, ale naopak příběh, který nešetří s humorem. Jedná se o americký film, takže se můžete těšit i na naprosto famózní audiovizuální zpracování. Zkrátka a jistě se budete s tímto snímkem bavit od začátku až do konce. Víc už k tomu nemáme co dodat. Snad jenom, kromě přání, abyste si film pustili a dobře se u něj bavili!