Film Cukrář (2017) online ke zhlédnutí

Nové drama Cukrář online pro vás. Přímo zde jsme si pro vás připravili opravdu hodně zajímavý a kvalitní koprodukční snímek, který vznikl v izraelsko-německé koprodukci. Je to nevšední film o lásce dvou mužů, která vznikla vlastně hodně nečekaně.

O filmu Cukrář

Cukrář je snímek, který měl svojí premiéru těsně před Vánoci 21. 12. 2017. Je to opravdu po všech stránkách nečekaný snímek s uhrančivým příběhem. Jak je to možné?

Herci a tvůrci

Za filmem stojí mladý režisér Ofir Raul Graizer původem z Izraele, pro kterého to byl jeho úplně první film. Navíc si ke svému debutu napsal i scénář, díky čemuž se můžete těšit na opravdu odladěné a kvalitní dílo. Z hereckého obsazení samozřejmě musíme zmínit jména: Sarah Adler, Tim Kalkhof, Zohar Strauss, Stephanie Stremler, která vám sice asi nic neřeknou, ale je prostě dobré je vědět.

Film Cukrář (2017) online ke zhlédnutí.

Příběh filmu

O čem to celé je? Je to příběh Thomase a Orfana. Každý je úplně jiný a jejich život se protne vlastně náhodou. Za všechno může jedna docela obyčejná služební cesta. Thomase je cukrář z Berlína. Oran je ženatý muž a obchodník z Izraele. Mezi těmito dvěma rychle znenadání vznikne milenecký vztah. Jenže pak Oran tragicky umírá při dopravní nehodě. Thomas se vydává za jeho vdovu, aby jí pomohl, protože má starost o Oranova syna.

Jejich setkání bude složité. Thomas váhá, co všechno má nebohé ženě říci. Nepřišel přeci, aby jí zraňoval, ale naopak jí chce pomoci. Jenže může svůj skutečný vztah k Oranovi zatajit?

Film Cukrář online ke zhlédnutí

Máte rádi kvalitní dramata? Pokud ano, tak to si rozhodně nemůžete nechat film Cukrář uniknout! Právě proto jsme ho ostatně pro vás připravili i na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. S námi si ho pustíte na pár kliknutí myši, tak toho využijte. Cukrář online už čeká!

Závěr

Cukrář není rozhodně film pro každého. Na druhou stranu to ale není ani příliš složitý artový film. Je to zkrátka drama, které se může líbit každého, kdo má rád silný příběh. Mladý režisér Ofir Raul Graizer dal do filmu opravdu hodně energie a na něm se to projevilo opravdu jenom pozitivně. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Pusťte si film třeba právě hned teď!