Film Julieta (2016) online ke shlédnutí

Julieta online ke shlédnutí. Nové španělské drama jenom pro vás. Pojďte si ho přehrát přímo zde na této webové stránce a to navíc naprosto jednoduše a zdarma. Můžeme vám garantovat, že budete určitě spokojeni. Za filmem totiž stojí slavný režisér Pedro Almodóvar ověnčený mnoha cenami. Film vznikl podle povídky Alice Munro podle které si napsal scénář sám Almodóvar. Čeká nás film, jenž v sobě má kus divokého španělského ducha.

Přímo zde pro vás máme film Julieta – nové a velmi zajímavé španělské drama, jenž rozhodně stojí za shlédnutí. Je to příběh matky a dcery, které přišli o svého nejbližšího muže – manžel a otce. To mezi nimi vykopalo hluboký příkop, který bohužel přetrval dlouhé roky. Julieta bude svou dceru hledat dlouhých 12 let, během nichž zjišťuje, jak málo jí vlastně znala. Je to opravdu působivý snímek plný emocí, který dokáže člověka opravdu hluboko zasáhnout.

Film Julieta online ke shlédnutí.

Film Julieta jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. To je opravdu jedinečná příležitost, která se nemusí dlouho opakovat  a vy byste proto po ní měli hned teď skočit. Snímek šel do českých kin od čtvrtka 21. července 2016. My jsme ho ale pro vás nahráli v perfektní kvalitě. Video je v HD rozlišení a čeká na vás naprosto pohodlně a zdarma. Co se týká technické kvality, tak by vás opravdu nemělo vůbec nic rušit a měli byste si tak film vychutnat opravdu naplno.

Působivý dramatický film.

Co důležitého říci o tomto filmu dál. Tedy kromě toho, že všechny hlavní informace naleznete na CSFD.cz. Náš rozbor je však v mnoha ohledech ještě důkladnější. Spisovatelka Alice Munro, mohla jenom těžko těšit, že když psala svou povídku Runaway (2004), že právě ta se stane předlohou k velmi zdařilému dramatu. Na druhou stranu, není se příliš čemu divit, vždyť Munro patří mezi jednu z nejúspěšnějších spisovatelek současnosti. V roce 2013 získala Nobelovou cenu za literaturu. Stala se první Kanaďankou, která Nobelovu cenu obdržela.

Příběh režiséra Pedro Almodóvara.

Film režíroval známý španělský režisér Pedro Almodóvar, který má na svém kontě řadu zásadních filmových počinů. Uveďme alespoň ty, které se dočkaly ocenění. Za původní scénář si Oscara odnesl jeho film Mluv s ní, za zahraniční film si Oscara odnesl snímek Vše o mé matce. Na MFF v Cannes byl za nejlepší scénář oceněn jeho film Volver, další dvě ceny získal již zmíněný snímek Vše o mé matce. Pedro Almodóvar je znám především svou otevřeností. Nebojí se divákovi nabídnout tabuizovaná témata ani sexuální otevřenost.

Do hlavních rolí byly obsazeny dvě španělské herečky, Emma Suárez a Adriana Ugarte. Suárez hraje Julietu současnosti, Ugarte Julietu minulosti – mladou a naivní. Obě mají za sebou solidní filmografii, leč jedná se především o snímky španělské, mnohé z nich nedostalo české filmové publikum možnost zhlédnout. Známou tváří by naopak mohla být výrazná Španělka Rossy de Palma, kterou jsme mohli vidět ve filmech Dejte mi pokoj! nebo Pouze pro zvané.

Ačkoliv jméno Alberto Iglesias nepatří mezi jména denně skloňovaná, nesmíme opominout, že právě jemu byla svěřena tvorba filmové hudby. Hudby k snímku Julieta se ujal snad nejslavnější španělský skladatel, jehož tvorbu můžeme znát s filmů Jeden musí z kola ven, Che Guevara, Špatná výchova, Mluv s ní, Vše o mé matce nebo Na dno vášně. Má za sebou několik oscarových nominací.

Příběh matky, která dlouhé roky hledá svou dceru.

Snímek nás přenese jak jinak než do energického Španělska. Julieta žije v Madridu sama, pouze se svou dcerou Antíou. Poté, co Julietě zemřel manžel Xoana, prožívá Julieta nejhorší období svého života. Smrt Xoana má dopad především na Antíu, a to ve vztahu ke své matce. Julieta se totiž uzavírá do sebe, nechává se pohltit bolestí způsobenou úmrtím manžela.

Obě ženy se čím dál víc odcizují. Když je Antíe osmnáct let, bez jediného slova vysvětlení opustí svou matku. Dlouhých dvanáct let se cesty obou žen důsledně vyhýbají a ačkoliv se Julieta snaží Antiu nalézt, nedaří se jí. Poznává, jak málo svou dceru doopravdy zná. Julieta se snaží žít, najde si nového partnera Lorenza a nepřestává hledat svou dceru.

Film má opravdu silnou atmosféru.

Cesty Antíi a Juliety se zkříží zcela náhodou, když Julieta potká na ulici Beu, nejlepší kamarádku své dcery. Ta jí řekne, že Antía tráví prázdniny u jezera i se svými dětmi. Julieta není na toto setkání nijak zvlášť připravena, ale chápe, že dostala ještě jednu šanci získat svou dceru zpět. A nezbývá jí než říct pravdu o momentech, které je dvě tolik odcizily. Rozhodne se napsat své dceři dopis, ve kterém by jí vysvětlila vše.

Příběh napsala spisovatelka Alice Munro.

Film je plný návratů do minulosti, kterou musí Julieta prožít znovu, aby dokázala své dceři shrnout vše podstatné. Dost možná, že nesedne každému divákovi. Ale ženy, především ty v Julietině věku, jej nemohou neocenit. To jsem řekli docela kulantně, ale každopádně si myslíme, že tento snímek má určitě potenciál zaujmout ještě mnoho dalších diváků.

Shrnutí filmu Julieta

Julieta je opravdu zajímavý film. Opravdu silný příběh a drama. Natočit takovýto příběh vážně opravdu není vůbec jednoduché. Především atmosféra filmu je to co ho povyšuje nad úroveň většiny podobných filmů. Režisér Pedro Almodóvar patří mezi zkušené veterány světa filmu. Díky tomu vytvořil opravdu celistvý a propracovaný příběh. Za nás vám můžeme tento snímek opravdu jenom doporučit. Video s filmem na vás ostatně čeká přímo zde na této webové stránce. Tak na co ještě vlastně čekáte? Pojďte do toho s námi a dobře se bavte od začátku až do konce. Jak Julieta nakonec dopadne vám ale určitě neprozradíme.

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.