Film Špindl (2017) online ke zhlédnutí

Nová česká komedie Špindl už tady na vás čeká online ke zhlédnutí. Pojďte si jí přehrát i vy na pár kliknutí myši. Skvělý snímek režiséra Milana Cieslera zaručeně pobaví. Těšit se můžete na oblíbené herce jako například: Anna Polívková, Anita Krausová, Kateřina Klausová, Jitka Sedláčková nebo Oldřich Navrátil.

Nový český film Špindl

Kvalitních českých filmů není nikdy dost. Proto jsme opravdu nadšeni, že vám jeden takový můžeme představit. Je to zábavná zimní komedie, která vám dá zapomenout na všední starosti. Film měl svojí premiéru 21. prosince 2017, tedy přesně před Vánocemi. Už jenom to něco napovídá o jeho pozitivním ladění.

Film Špindl (2017) online ke zhlédnutí

Herci a tvůrci

Za filmem stojí velmi zkušený režisér Milan Cieslar, který má na kontě už desítky filmů. Uspěly například jeho poslední snímky jako Život je život, Collet nebo Láska je láska. To je pestrá směsice filmů různých žánrů, které ale ve sěs slavili v kinech úspěch. Scénář k filmu napsal Jaroslav Sauer a za kameru se postavil Jiří Markvart. Z hereckého obsazení určitě velmi zaujme například jméno stále oblíbenější Anny Polívkové.

Příběh filmu Špindl

Špindlerův mlýn je v naší zemi fenoménem, kterému se může rovnat jenom málo co. Největší a nejpopulárnější zimní středisko, kde nemůže chybět snad nikdo. Stejně tak trojice sester: Eliška, Katka a Magda, které vyráží na velkolepou dámskou jízdu. Touží po opravdovém dobrodružství a chtějí si užít jako za mlada. Už jenom protože jsou dvě ze sester bez partnera. Jenže jak už asi tušíte, tak se to jejich řádění trochu zvrtne. Holky si to laškování představovali až moc jednoduše. Na druhou stranu alespoň budou mít jednou na co vzpomínat. Tahle zimní dovolená ve Špindlu se pro ně stane opravdu legendární!

Film Špindl online

Přehrajte si českou komedii Špindl online přes internet. Je to opravdu jednoduché a věřte, že za to tento 98 minut dlouhý snímek opravdu stojí. Poradíme vám, jak si ho pustit opravdu jednoduše a na pár klinutí přes internet. Celý film ve špičkové audiovizuální kvalitě o tom samozřejmě žádná.

Hodnocení filmu

Špindl je pohodová zimní komedie. Je to odpočinkový film, od kterého nečekejte žádný povznášející zážitek. Na druhou stranu vás rozesměje opravdu solidně a s jistotou. Je to ideální film nejenom na sváteční chvíle, ale zkrátka potěší každého milovníka českých komedií. Těšit se můžete na pestrý výběr herců, kteří vás ani v tom nejmenším nezklamou.