Film Válka o planetu opic online

Válka o planetu opic online ke zhlédnutí. Netrpělivě očekávaný akční sci-fi blockbuster už tady na vás čeká ke zhlédnutí. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše a zdarma. Ceasar se stává vůdcem opičího klanu, který vede proti lidem!

Jsou filmy, které se zapíšou do historie. Jednou z takových legend je i série Planeta opic, jenž byly zfilmována mnohokrát. Jako předloha posloužili vynikající knihy od spisovatele Pierre Boulle. Nyní se k tomuto atraktivnímu tématu vrací režisér Matt Reeves, který v roce 2014 režíroval i Úsvit nad planetou opic. To by sám o sobě velmi povedený film. Povede se i toto jeho pokračování? Nejenom na to se pokusíme odpovědět v tomto textu. Do našich kin šel film mimo jiné 13. července 2017.

Film Válka o planetu opic online

Pozadí filmu a tvůrci

Snímek natočil už zkušený režisér Matt Reeves. Ten mimochodem připravuje i dalšího Batmana. Já jsem si ale velmi oblíbil jeho film Monstrum z roku 2008, které bylo opravdu velmi příjemným zpestřením na poli katastrofických filmů. Reeves je navíc velmi univerzální člověk, který opravdu film miluje. Kromě režie se věnuje i psaní scénářů a dokonce si pár rolí i sám vyzkoušel jako herec!

Není proto divu, že sám je i spoluautor scénáře a to společně s Markem Bombackem. Co se týká technických profesí, tak za kameru se postavil Michael Seresin a hudba složil Michael Giacchino. Z hereckého obsazení si neodpustíme pár nejvýraznějších jmen jako například Andy Serkis, Woody Harrelson, Judy Greer, Steve Zahn, Gabriel Chavarria, Sara Canning, Max Lloyd-Jones, Alessandro Juliani nebo Chad Rook. Některé možná znáte, jiné třeba ne.

Pokračování legendárního sci-fi.

Film je dlouhý celkem 143 minut, které budou napěchovány dílem zajímavým příběhem a dílem akcí. Pokud se chcete dozvědět více, tak vám rozhodně můžeme jenom doporučit profil filmu na CSFD.cz.

Příběh

Děj příběhu nás posune o dva roky dopředu pro Úsvitu planety opic. Inteligentní opice se začínají emancipovat a touží po svobodě i vlastní vládě. Do čela tohoto snažení se postavil nesmírně inteligentní samec Ceasar. Přetváří opičí společnost organizovanou do tlup v nefalšovanou armádu. Takovou, která je lidem více než důstojným soupeřem.

V první fázi války jsou přesto opice nuceny ustupovat. Musí se skovávat v lesích, kde jsou lidmi nuceny do jednoho nevyrovnaného střetnutí za druhým. Celé tažení proti nim vede opravdu drsný a nelítostný plukovník McCulloughem. Tím jenom roste Ceasarovo zahořknutí. Strádá nad smrtí každého svého druhu a proto střádá nelítostný plán pomsty, který doposud nemá obdoby. Svým odhodláním a krutostí ještě daleko překoná své bývalé pány.

Opice proti lidem.

Film Válka o planetu opic online pro vás

Válka o planetu opic online k přehrání. Přehrajte si přes internet povedené pokračování legendární ságy. Planeta opic znovu ožívá a my se podíváme, jak to všechno tenkrát bylo. Jak začal krutý konflikt, jenž vymazal lidstvo z povrchu země. Novou Válku o planetu opic vám přinášíme pohodlně ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce. Tak si jí přehrajte a dobře se bavte!

Hodnocení

Jak se nám film líbil? Hodně. Opravdu hodně moc. Válka o planetu opic je prvotřídní akční sci-fi. Takových filmů do roka moc není a o to více si ho proto ceníme. Je to našlapaný příběh, který nám poodhaluje zase trochu něco více z bájné Planety opic. Matt Reeves dokázal opravdu unikátně oživit tento jedinečný svět. Tenhle film je napínavý od začátku do konce. Skvělé jsou kostými, lokace i herecké obsazení. Opravdu jenom těžko hledáme nějaké slabiny, které zde snad opravdu nejsou.