Film Ztracen v džungli (2017) online ke zhlédnutí

Nový akční thriller s Danielem Radcliffem v hlavní roli. Položí vás na lopatky. V džungli půjde o přežití. Film Ztracen v džungli jsme si rozhodně nemohli nechat ujít a právě proto jsme ho pro vás přichystali online ke zhlédnutí. Máte se na co těšit? My věříme, že rozhodně ano!

Bližší informace o filmu Ztracen v džungli

Dobrých filmů není nikdy dost a o to větší radost tedy máme ze snímku režiséra Grega McLeana – Ztracen v džungli. Čeká nás napínavá a nervy drásající podívaná z kolumbijské džungle, která už tady dlouho nebyla. Půjde o přežití, protože nedotčený prales v sobě ukrývá sice mnohé krásy, ale ještě daleko větší porci hrůzi!

Ztracen v džungli (2017) online ke zhlédnutí

Tvůrci a herci

Za filmem stojí středně zkušený režisér Greg McLean. Možná znáte jeho filmy jako například: The Belko Experiment, The Darkness nebo Wolf Creek 2. Z dalších tvůrců musíme určitě jmenovat: scénáristu Justina Monjo, kameramana Stefana Duscia nebo autora hudby Johnny Klimeka. Z hereckého obsazení zaujme představitel hlavní role Daniel Radcliffe. Kromě něj se ale můžete těšit ještě na jména jako: Thomas Kretschmann, Alex Russell, Lily Sullivan, Jacek Koman, Joel Jackson nebo Angie Milliken.

Příběh filmu

Hlavní hrdina Yossi je vlastně úplně obyčejný mladý muž. Civilizace už ho trochu štve a tak se rozhodl jí uprchnout. Podobný plán má jistě spousta mladých mužů, jenom on nemohl tušit v jaké dobrodružství se to zvrtne. Jeho cesta ho zavedla až do panenského pralesa v Kolumbii. V hlavním měste La Paz potká lidi, s kterými se rychle skamarádí. Když mu navrhnou cestu do pralesa tak neváhá. Jenže uprostřed pralesa přijde o svého průvodce a je odkázán jenom sám na sebe.

Ztracen v džungli online

Film Ztracen v džungli online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet opravdu povedený a maximálně adrenalinový snímek Ztracen v džungli! Připravili jsme ho zde pro vás na pár kliknutí myši. Pustit si film přes internet zvládne snad každý, protože je to opravdu jednoduché a pohodlné.

Závěr

Ztracen v džungli je řízné drama, které je opravdu napínavé. Je to film s hutným příběhem, který dokáže udržet pozornost. Daniel Radcliffe v hlavní roli je skvělý a ukazuje, že je opravdu dobrý herec, který zvládne zahrát leccos. Mě osobně se film opravdu hodně líbil a proto vám ho také doporučuj. Věřte, že rozhodně nebudete zklamáni. Snad se někdy dočkáme i pokračování.