Hledá se Dory (2016) online ke shlédnutí

Hledá se Dory online ke shlédnutí. Netrpělivě očekávaný animák je konečně tady! Pokračování legendárního Hledá se Nemo, na které jsme čekali dlouhých 13 let. Nyní si můžete animovaný film Hledá se Dory přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma přes internet. To je opravdu unikátní příležitost, která už se nemusí jenom tak opakovat. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si tento skvělý rodinný film přehrát s námi jednoduše přes internet. Právě proto jsme ho připravili přímo zde na těchto stránkách.

Hledá se Dory nebo také v originále Finding Dory je volným pokračování úspěšného animáků od studia Pixar Hledá se Nemo z roku 2003. Nyní už film natočil Pixar pod hlavičkou studia Disney a zdá se to jako opravdu velmi povedený krok. Film se sice připravoval hodně dlouho, ale na kvalitě se to podepsalo opravdu jenom pozitivně. Druhý díl opět natočil režisér Andrew Stanton, který patří i u Pixaru mezi ty nejzkušenější. Aby také ne, když se podílel na prvních dílech Toy Story nebo třeba skvělých Příšerkách s.r.o. U Hledá se Dory dokonce sám napsal i scénář, za což si zaslouží opravdu smeknout pomyslný klobouk.

Hledá se Dory (2016) online ke shlédnutí.

Hudbu k filmu složil zkušený Thomas Newman, který je autorsky podepsán i pod posledními Bondovkami nebo třeba Mostem špionů od Stevena Spielberga. Z herců, kteří propůjčili své hlasy jednotlivým rybičkám, ale i lidem jmenujme: Ellen DeGeneres, Albert Brooks, Diane Keaton, Eugene Levy, Ty Burrell, Kaitlin Olson, Ed O’Neill, Willem Dafoe, Idris Elba, Dominic West, Preston Bailey. I když to je vlastně u nás jedno, protože kvůli dabingu, stejně nikoho z nich neuslyšíme. Zajímavostí je ale například role Ellen DeGeneres, která má v televizi svou vlastní oblíbenou talkshow. Je to také právě ona, kdo propůjčila svůj hlas zapomětlivé rybičce Dory.

Dory si konečně poprvé v životě na něco vzpomněla.

Film Hledá se Dory šel do českých kin od 16. 6. 2016. Toto sice krásné datum, ale vy nemusíte nijak zvláště řešit. My jsme pro vás film nahráli ve skvělé kvalitě a připravili ho přímo zde online ke shlédnutí. S námi si tak film můžete přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Zacházení s našim streamovacím přehrávačem je opravdu jednoduché a musí ho zvládnout opravdu každý. Pak už si budete moci pouště animák Hledá se Dory kdykoliv jenom budete chtít. Video s filmem pro vás máme ve výborné HD kvalitě, která se vyznačuje opravdu velmi jemným a ostrým obrazem a k tomu také krásných zvukem, který má hloubky i výšky. Film Hledá se Dory je plný krásných barviček, azurově modré vody i barevných korálových útesů. Díky tomu na vás čeká opravdový filmový zážitek.

Nemo a jeho otec Marlin budou ve filmu také.

Ale samozřejmě nejenom díky tomu. Nedílnou součástí každého kvalitního filmu je i jeho příběh. Hlavní hrdinkou sice bude modrá rybička Dory, ale ani její kamarádi Klauni Očkatí Nemo a jeho otec Marlinen nebudou daleko. Všichni žijí spolu na jednom korálovém útesu a navzájem se o sebe starají. V poslední době má ale Dory divné sny. Dokonce i plave ze spaní, kvůli čemuž si o ní Nemo dělá velký strach.

A pak to přijde! Dory si konečně vzpomene. Je to asi první věc v životě, na kterou si vzpomene. Není se tak čemu divit, že z takových těch nečekaných barevných obrázků ve své hlavě má divný pocit. Důležité ale také je, na co si Dory vlastně vzpomene. Je to na své rodiče, kterým se už kdysi dávno ztratila. Jenže teď alespoň ví, že je má a že na ní někde hodně daleko myslí. To Dory nemůže nechat jenom tak, a proto se je vydá hledat. Je jí přitom úplně jedno, že to může být na druhé straně oceánu. Nebo dokonce na pevnině, jak se později ukáže. Také Nemo a Marlinem jsou jí samozřejmě na blízku.

Čeká nás výlet do úžasného podmořskho světa plného barev.

Společně se dostanou na velmi žhavou stopu. Podle všeho skončili rodiče Dory ve známém mořském akváriu v Kalifornii. Tady se jenom tak mimochodem snaží pomáhat zraněným mořským živočichům. A mimo to, zde také žijí stovky příbuzných Dory. Jsou mezi nimi ale i její rodiče. Dory je nakonec přímo před akváriem odchycena pracovníky tohoto institutu. Její kamarádi, ale zůstanou na svobodě.

V Kalifornském mořském akváriu se dost možná nachází rodiče Dory.

V akváriu si najde Dory nové přátele. Je to opravdu netypická parta. Nechybí mezi nimi obrovská velryba s jménem Naděje. Té je přeci jenom v zajetí potřeba opravdu hodně. Dalším obyvatelem akvária je samec Běluha Bailey, která se trápí tím, že nerozumí echolokaci, což by měla každá Běluha ovládat opravdu dokonale. Posledním do party je naštvaný chobotničák Hank. Také má proč, když si ho v dětské ZOO neustále někdo osahává, což on z duše nenávidí.

Dory sice zatím své rodiče nenašla, za to má dobré přátele v akváriu i mimo něj. A to vězte je opravdu hodně. A začíná další fáze tohoto dobrodružství, které bude plné akce a bláznivých scén. Aby také ne, když Dory není zrovna žádná konvenční rybička. A jak to celé dopadne? To vám samozřejmě prozradit nemůžeme.

Ryb je tady víc než dost!

Co vám ale prozradit můžeme je, že tento film bude opravdu stát za to. Právě proto jsme si ho pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Celé je to záležitost na pouhých pár kliknutí myši a my doufáme, že tuto šanci využijete. Video s filmem Hledá se Dory už na vás čeká v perfektní kvalitě online ke shlédnutí. Pokud chcete vědět více, tak se podívejte například na profil filmu na CSFD.cz. My už k tomu nemáme víc co říci. Snad jenom kromě přání příjemné a ničím nerušené zábavy!

Hodnocení filmu Hledá se Dory

Hledá se Dory vypadá jako opravdu povedený film. Aby také ne, když za ním stojí vyhlášené animátorské studio Pixar společně s Disney.