Film Jumanji: Vítejte v džungli! (2017) online ke zhlédnutí

Pokračování legendárního fantasy Jumanji: Vítejte v džungli! online ke zhlédnutí pro vás. Nenechte si ujít film, na kterém vyrůstali celé generace. Tentokrát v nové podobě v podání režiséra Jake Kasdana. A čekají vás i další překvapení.

Legendární rodinný fantasy film Jumanji se vrací

První Jumanji spatřilo světlo světa už v roce 1995. Člověk by řekl, že je to i déle. Nyní po 22 letech jsme se konečně dočkaly pokračování v podobě filmu Jumanji: Vítejte v džungli!, který jsme se rozhodli vám přinést online ke zhlédnutí. Abyste si ho mohli přehrát přes internet a zdarma. Otázka je, co nás ale čeká? Máme se na tento film těšit a přinese opravdu slibnou podívanou? Nebo s původním příběhem už nemá nic společného.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017) online ke zhlédnutí.

Kdo za tím stojí?

Film natočil mladý americký režisér Jake Kasdan. Ten se specializuje hlavně na komedie a možná znáte jeho filmy jako Zkažená úča nebo Sex tape. Velkou porci humoru, tak čekejte i v novém Jumanji. Scénář napsala čtveřice: Chris McKenna, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Erik Sommers z nichž ani jeden se nepodílel na původním filmu.

Z hereckého obsazení zaujme jedna z hlavních rolí pro Dwayna Johnsona. Jinak se ale můžete těšit třeba na Karen Gillan, Jack Black, Kevin Hart, Nick Jonas, Bobby Cannavale, Maribeth Monroe,Virginia Newcomb, Missi Pyle, Tim Matheson nebo Alex Wolff.

Příběh

Čtveřice obyčejných školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdo nikdy neslyšel. Je to příliš lákavé pokušení a tak jí vyzkouší. Netuší ale, že je to kouzelná hra, která je přenese přímo do výru džungle. Velmi nebezpečné džungle. Každý z našich hrdinů se změní k nepoznání a dostane unikátní schopnosti podle toho, co si nejvíc přál.

Jumanji: Vítejte v džungli! online ke zhlédnutí

Přehrajte si Jumanji: Vítejte v džungli! online ke zhlédnutí. Video s filmem pro vás máme ve skvělé HD kvalitě. Můžete si ho přehrát přes internet, kdykoliv vás jenom napadne. Film už tady na vás čeká, tak vzhůru do toho.

Závěr a hodnocení

Jumanji: Vítejte v džungli! je celkem povedený návrat legendy. Film je to samozřejmě hodně jiný a možná proto nebyl pojmenován Jumanji 2. Na druhou stranu je to skvělá rodinná fantasy komedie, která jistě velmi snadno zaujme malé i velké. My vám ji proto musíme jedině doporučit. Půjdete do toho s námi?