Ladíme 3 online ke zhlédnutí

Film Ladíme 3 online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet zbrusu novou americkou hudební komedii. Členky skupiny Barden Bellas se snaží znovu sladit, aby dobili první příčky hudebních hitparád. Mají na to, ale předtím je čeká pořádný mazec, který si nemůžete nechat ujít.

Tvůrci filmu a herci

Kdo za filmem stojí? Je to poměrně hodně mladá režisérka Trish Massieu. Je to pro ni teprve asi druhý film. Její premiérou byl Lets Dance All in z roku 2014. Takže s hudebně laděnými snímky už jistou zkušenost má. Jistě měla velkou odvahu, když se pustila zrovna do oživení tak těžké a oblíbené série, jako je Lets Dance. Scénář k filmu napsal Kay Cannon a za hlanví kameru se postavil Matthew Clark.

A co herecké obsazení? To vůbec není špatné. Těšit se můžete na herečky jako: Anna Kendrick, Hailee Steinfeld, Ruby Rose, Anna Camp, Alexis Knapp, Kelley JakleElizabeth Banks, Brittany Snow, Rebel Wilson.

Ladíme 3 online

Příběh filmu Ladíme 3

Zpěvačky z Barden Bellas dosáhly na pomyslný vrchol. Staly se mistriněmi světa ve zpěvu a capella. Jenže jak brzy pochopí, tak jim je tento titul úplně nanic. Slávu jim nezaručí stejně jako peníze. Pokud chtějí holky prorazit, budou na to muset jít úplně jinak. Daleko profesionálněji. Skoro to vypadá, že se budou muset vrátit ke svým všedním zaměstnáním a životům. Jenže pak přijde neopakovatelná nabídka na turné po amerických vojenských základnách v Evropě. Barden Bellas do toho jdou naplno a nás čeká ještě jednou opravdu životní jízda!

Film Ladíme 3 online ke zhlédnutí

Hudební komedii Ladíme 3 jsme si pro vás přichystali online ke zhlédnutí. S námi si jí budete moci přehrát opravdu maximálně pohodlně a zdarma. Je to jedinečná nabídka, která už se rozhodně nemusí opakovat. Tak na co ještě čekáte? Pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Film Ladíme 3 na vás čeká online v perfektní kvalitě. Přehrát přes internet ho zvládne úplně každý.

Hodnocení filmu

Ladíme 3 je pohodová hudební komedie, která rozhodně nezklame. Zábavný snímek, který má spád a opravdu zábavné a sympatické hrdinky. Těch 93 minut vám uteče jako voda a vy byste rozhodně neměli váhat. U tohoto zkrátka musíte být!