MasterChef (2015) online ke shlédnutí

Pořad MasterChef online ke shlédnutí. Velkolepá kuchařská show se vrací na obrazovky televize Nova. Buďte u toho i vy a rozhodně si jí nenechte ujít. MasterChef Česko je soutěž amatérských kuchařů. Ti se pod dohledem přísné poroty snaží vzkřísit to nejlepší co se skrývá v jejich kulinářském umění. Kdo nevyhraje se třeba alespoň něčemu novému naučí. Každopádně to bude napínavé podívané, u které se vám navíc budou zbíhat sliny.

Exkluzivně pro vás jsme si přímo zda na této webové stránce přichystali kulinářskou show a vlastně i reality show MasterChef Česko. Vaření je v poslední době v kurzu. Vařit umí z podstaty věci hodně lidí, jenže vařit výborně to je ještě větší level. Každopádně i amatér, který se živí něčím naprosto jiným, než je třeba povolání kuchaře, tak dokáže vytvořit opravdu úžasné pokrmy. A právě těmto skrytým talentům chce MasterChef dát šanci. Do castingových kol se mohl přihlásit každý. Ti nejlepší nám své umění předvedou přímo v napínavé soutěži. A můžete nám věřit, že to bude stát za to!

Pořad MasterChef (2015) online ke shlédnutí.

Pořad MasterChef se v České republice už vysílal a to konkrétně v roce 2012. Letošní ročník bude tedy už jeho druhou řadou. Jenže zatímco tenkrát běžela skoro ve stejném čase konkurenční show „Na nože”, tak letos bude MasterChef skutečně jediný. Výhra v soutěži přitom může znamenat docela slušný odrazový můstek do nové kariéry. Skvělý příkladem je třeba právě Iveta Fabešová. Ta sice ani nevyhrála, ale láska k jídlu jí dovedla až k otevření vlastní cukrárny. Nyní má už dvě a ty platí za opravdu velmi prosperující a vyhlášené podniky. Jen samotná účast v soutěži je tedy příležitost, kterou je jednoznačně potřeba chytnou za pačesy.

Kdo bude novým českým MasterChefem?

Jinak co se týká formátu pořadu, tak ten vychází ze stejnojmenného amerického pořadu, který se vysílá už od roku 1990. Pořad vznikl ve Velké Británii pro stanici BBC a stojí za ním známý Franc Roddman. Skutečné slávy však dosáhl až v Americe na jedné z nejsledovanějších televizí Fox. V Americe běží pořad bez přestávky už šestou sezónu. A minimálně další sedmá už také byla oznámena. Jedním ze třech porotců je tady mimo jiné i slavný Gordon Ramsay, jehož restaurace po celém světě nastřádali už 16 Michellnských hvězd, včetně tří hvězdiček pro jeho vlajkový podnik Restaurant Gordon Ramsay v Chelse v Londýně.

Nejdůležitější je přeci nadšení do vaření!

MasterChef Česko 2015 měl svojí premiéru v televizi ve středu 7. října 2015. Soutěž tak nahradí oblíbenou reality show Výměna manželek v hlavním vysílacím čase. Od osmi hodin se tedy budeme každou středu setkávat s novým pokračováním této úspěšné kuchařské show. Nevím jak vy, ale my už se na tento moment opravdu těšíme. Všechno je navíc o to lepší, že si pořad můžete přehrát i přímo zde přes internet. MasterChef Česko je tady online ke shlédnutí jenom pro vás!

Jednotlivé díly pořadu pro vás nahráváme už s velkým předstihem a umisťujeme je přímo sem, abyste si je mohli pustit. Video pro vás máme ve skvělé HD kvalitě, která předčí i běžné televizní vysílání. Můžete se tak těšit na krásně detailní obraz a velmi čistý zvuk, díky které vám neunikne ani to nejmenší cinknutí vidličky. Na této naší webové stránce tak naleznete jak nejnovější epizody MasterChef Česko, tak později i starší díly. Stačí jenom zabrousit do našeho velmi obsáhlého internetového archivu a vybrat si. U nás najdete poslední odvysílaný díl, stejně jako všechny starší epizody.

Dohromady nás čeká 19 epizod soutěže, která tak poběží až do Vánoce. V soutěži se také vystřídá na 80 amatérských kuchařů. Z nich může vzejít ale pouze jediný vítěz!

Někteří soutěžící si myslí, že jsou opravdu dobrými kuchaři.

Co se týká náplně pořadu, tak nejdříve nás čekají castingová kola. Pak už se bude jenom vyřazovat. K tomu je určeno hned několik kol s rozličnými úkoly. Naši kuchaři tak budou improvizovat ze stejných surovin. Následuje eliminační test, který testuje zbožíznalství u jednotlivých soutěžících. Hodně zajímavý bude jistě i skupinový test. Dobrý kuchař totiž musí umět i souhru ve větším teamu. Pro mnoho soutěžících to bude vůbec poprvé, co si něco takového vyzkouší.

Důležitou složkou každého podobného pořadu je samozřejmě porota. V MasterChef Česko 2015 jí bude tvořit tato čistě mužská trojice: Miroslav Kalina, Marek Fichtner a Marek Raditsch. Všichni tři jsou profesionálními šéfkuchaři. Mají za sebou mnoho stáží a kurzů včetně těch zahraničních. Stali se opravdovými mistry, kteří pracovali v těch nejluxusnějších restauracích. Později si také založili své podniky, které se usilovně snaží povznést na co nejvyšší úroveň. Těžko byste hledali v oboru gastronomie lepší lidi, než jsou právě tito tři.

Největší kuchařská soutěž se vysílá ve více než 100 zemích.

MasterChef je opravdu úžasná show a novou řadu této unikátní soutěže vám můžeme jedině doporučit. Podle nás totiž rozhodně stojí za to! Ne nadarmo se MasterChef stal jedním z nejúspěšnějších pořadů tohoto druhu v historii. Vysílá se ve více, než stovce zemí po celém světě, což je opravdu velmi obdivuhodný výkon. Nenechte si ujít nového MasterChefa ani vy a pojďte si ho pustit online. Jak už jsem řekli, tak přímo zde na vás čeká v perfektní kvalitě a vy si ho můžete přehrát kdykoliv a kdekoliv. To je opravdu naprosto jedinečná nabídka, která už se nemusí dlouho opakovat.

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.