Mimoni (2015) online ke shlédnutí

Film Mimoni (2015) online ke shlédnutí. Exkluzivně pro vás jsme zde přichystali dlouho očekávaný animovaný film Mimoni. (The Minions). Tato americká animovaná komedie pro celou rodinu byla očekávána opravdu neuvěřitelně dlouho. Nyní je volné pokračování série Já padouch konečně tady. V hlavní roli ale tentokrát budou malý šišatí hrdinové, které to táhne na stranu zla. I když ve skutečnosti by snad neublížili ani mouše.

Příběh Mimoňů je pravým prequlem jak se sluší a patří. Podíváme se tak ještě před události obou animovaných filmů Já padouch. Snad i přijdeme na kloub tomu, proč se tyto roztomilé žluté brambůrky rozhodli dát na dráhu zločinu a sloužit zlu. Co se tedy odehrálo ještě předtím, než potkali arcipadoucha Grua? Služba zlu byla pro Mimoně už od pradávna doslova posláním. Už odjakživa chtěli sloužit tomu největšímu padouchovi v uskutečňování jeho plánů. Málo se to ví, ale jejich historie už sahá až do pravěku.

Film Mimoni (2015) online ke shlédnutí.

Tehdy mimoňové sloužili tomu největšímu predátorovi a to Tyranosaurovi Rexovi. Sloužit takové přerostlé ješťěrce samozřejmě nebyl žádný med a už tehdy se stávalo, že Rex nejednoho svého pomocníka raději sežral, než by si od něj nechal rad. V průběhu staletí a tisíciletí se ale jejich pánové měnili. Vždy když o někoho přišli si museli rychle hledat toho nového. A tak sloužili opravdu různým pánům z nichž za zmínku stojí například hrabě Drákula nebo císař Napoleon.

Mimoni jsou tady, aby sloužili vždy tomu největšímu zloduchovi.

Když civilizace Mimoňů přijde o zloducha, kterému by mohli sloužit, je to jakoby přišli o smysl své existence. A k tomu došlo bohužel i v nedávné minulosti. Ze svého středu proto Mimoni vybrali tři nejschopnější. No dobře prostě nějaké tři vybrali, které poslali do světa hledat toho nového správného padoucha, kterému by mohli naplnit jeho plány. Nejlépe samozřejmě na ovládnutí celého světa!

A kdo vlastně jsou našimi malý hrdinové? Máme tu Kevina, který je opravdu hrdý mimoň a vlastně i nepasovaný vůdce celé party. Dovede mít spoustu bláznivých nápadů, které jsou občas i úspěšné. Druhý je Stuart, který má neustále hlad. Možná i díky tomu je nepřehlédnutelný a asi ta o půl place větší, než ostatní mimoňové. No a nakonec tady máme Boba, který se na tuto misi dostal vlastně omylem, protože je to opravdový stresař. Na druhou stranu i trochu bázlivý člen se může hodit. Jedno ale této partě není možné upřít a to je to, že se naprosto skvěle doplňují.

Pro banán jsou ochotni udělat cokoliv.

Náš tří členný team Mimoňů se tedy toulá světem a hledá vhodné příležitosti. Nakonec jednu takovou přeci jenom objeví. Na prosluněné Floridě se totiž koná výroční konference a setkání největších zločinců planety. Navíc se ho má účastnit i vražedně sympatická Scarlett Odkráglová, kterou mají Mimoni vytipovanou jako dalšího zločince v řadě, kterému by chtěli sloužit. První setkání je pro všechny naše hrdiny jako čistá rána z nebe. Scarlett je dokonalý zločinec a oni pro ní musí nezbytně nutně pracovat!

To samotná Scarlett je k možné budoucí spolupráci více skeptičtější a neví, jak se k ní má postavit. Malý Mimoňové ji nepřipadají moc užitečný, přesto se rozhodne dát jim šanci a vyzkoušet si, co vlastně ve skutečnosti umí. A protože chce dělat jen s těmi nejlepšími, tak jim zadá proklatě těžký úkol. Mají se vydat do Anglie, kde ukradnou zdejší nejvzácnější poklad a to korunovační klenoty. Kevin, Stuart a Bob do toho jdou s maximálním odhodláním. Netuší, že budou muset čelit mnoha překážkám a že to bude doslova souboj o celou budoucnost jejich druhu i to, čím se stanou.

Podaří se Mimoňům ukrást korunovační klenoty Britské královny? Začnou nakonec spolupracovat se Scarlett Odkráglovou? A dozvíme se snad jak potkali legendárního zloducha Grua?

Jsou sice roztomilý, ale také zlý! Nebo aspoň trochu.

Více už na vás čeká ve filmu Mimoni (2015), který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma online. Film měl premiéru v českých kinech 25. června 2015 a velmi rychle se vyhoupl do čela žebříčku divácké návštěvnosti. Na Mimoně jsme ostatně čekali už hodně dlouhou dobu, takže se tomu není vůbec co divit.

Nové Mimoně si celkem oblíbil i prominentní filmový recenzent a překladatel titulků František Fuka. Ten filmu na svém blogu udělil hezké hodnocení 70%. I podle něj je to film, který prostě funguje. Především snímek považuje za příval vtipů, v podobném stylu jako například Tučňáci z Madagaskaru. Fuka dále o filmu řekl:

„Humor je založen na tom, že nejméně 75 procent hlavní trojice (to není překlep) je dementních (každý trochu jinak) a že se dorozumívají pouze nesmyslným žvatláním, které je občas proloženo identifikovatelným slovem (což je většinou také správně počeštěno v docela vydařeném dabingu). A písničkami!”

Čeká na vás čirá hrůza.

Film jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě s českým dabingem. Stejně tak příběhu a zpracování tohoto animovaného filmu není co vytknout. Po dlouhé době tady máme především animák, který dokáže rozesmát, což je skvělá zpráva. To jen tak nějaký film neumí. Ještě předtím, než si Mimoně pustíte, tak si můžete prohlédnout profil filmu na CSFD.cz včetně recenzí samotných diváků a nebo navštívit oficiální webové stránky. Dobře se bavte!