Největší showman (2017) online

Film Největší showman (2017) online ke zhlédnutí. Nový americký muzikál, který v sobě má i kousek dramatu, romantiky a životopisného filmu. Uhrančivý snímek režiséra Michaela Graceyho rozhodně musíte vidět. V hlavní roli uvidíte charizmatického Hugha Jackmana, který už má nemalé muzikálové zkušenosti.

Režie, tvůrci a herci

Za filmem stojí poměrně neznýmý režisér Michael Gracey. Na kontě má jenom pár filmů a to ještě neměli premiéru. Takže nadějný začínající tvůrce, u kterého člověk neví na co se má těšit. Já osobně mám mladé režiséry rád, protože do svých filmů dávají opravdu obrovskou porci energie a nadšení. Scénář k filmu Největší showman napsali Jenny Bicks a Bill Condon. Za kameru se postavil Seamus McGarvey. Protože se jedná o hudební film, tak se na něm musel podílet celý zástup autorů a to například John Debney, Benj Pasek, Justin Paul nebo Joseph Trapanese.

Do výčtu už nám chybí jenom herecké obsazení. Zmíníme jenom prá nejdůležitějších jmen jako například: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Michelle Williams, Zac Efron, Zendaya, Paul Sparks, Gayle Rankin, Natasha Liu Bordizzo.

Největší showman online

Příběh snímku Největší showman

Hlavním hrdinou příběhu je Phineas Taylor Barnum. Začíná jako úplně neznámý mladík s prázdnou kapsou. Má však velkou vizi a obrovský optimismus. Chce bavit lidi, aby zapoměli na své všední problémy. Udělá pro ně malé vystoupení. A pak další a další. Lidé se hromadí. Nejenom v hledišti, ale i na jevišti. Phineas vymýšlí stále velkolepější show, do které angažuje nové a nové umělce. Vytvořil show s úžasnými žongléry, tanečníky, akrobaty, vousatými zpěvačkami, nejsilnějšími, nejmenšími i nejvyššími muži. Jedinečnou podívanou, která mu nakonec zajistila bohatství a celosvětovou slávu. Což ale nebyl jeho hlavní cíl.

Největší showman online

Přehrajte si film Největší showman online. Přichystali jsme ho přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Samozřejmě i v perfektní kvalitě. S námi si můžete Největšího showmana pustit opravdu jednoduše doslova na pár kliknutí myši. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže a mi budeme nadšení, pokud do toho půjdete i vy s námi.

Závěr a hodnocení

Co říci o tomto filmu? Možná není pro každého, protože se jedná o muzikál. Jinak je to ale velkolepé dílo podle skutečných událostí. Je to film s humorem, nadhledem i kusem dramatu. Zkrátka se vším, co se tak v životě děje. Obsazení Hugha Jackmana také jistě nebylo náhodné. Takže pokud patříte mezi lidi, kteří tak trochu ví o co jde, tak byste si tento film určitě neměli nechat ujít. Pokud máte rádi hudební filmy, možná by se vám mohl líbit i film Ladíme 3, který měl premiéru jenom o týden dříve. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!