Nemilosrdní (2015) online ke shlédnutí

Film Nemilosrdní k přehrání přes internet. Nový francouzský akční krimi film Nemilosrdní už tady na vás čeká online ke shlédnutí. V hlavní roli tohoto opravdu drsného snímku se představí charizmatický Jean Reno. Zahraje si neúplatného poldu Serge Burena. Je to právě policejní jednotka, která je horší než většina zločinců. Zákony jsou pro ně jenom cáry papíru. Své případy řeší rychle a tvrdě. Většinou si pomůžou pěstmi a nebo bouchačkami. Oni jsou ostatně policajti, tak kdo by je honil.

Pokud máte rádi akční krimi filmy, tak ze snímku Nemilosrdní budete opravdu nadšeni. Podle všeho to vypadá více než nadějně. Možná dokonce na jeden z nejlepších akčních filmů letošního roku. Ve francouzském originále se film jmenuje „Antigang” a do českých kin šel 8. října 2015. S tím si však vy nemusíte nic moc dělat, protože jste to právě vy, kdo si můžete tento opravdu hodně povedený film přehrát pohodlně a zdarma online na těchto našich webových stránkách.

Film Nemilosrdní (2015) online ke shlédnutí.

Ano je to tak. My jsme pro vás film Nemilosrdní nahráli už s předstihem a v opravdu skvělé video kvalitě. S námi si je můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Video je v HD rozlišení, takže na vás čeká opravdu prvotřídní podívaná ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Video si u nás navíc pustíte opravdu velmi pohodlně. Stačí se jenom přihlásit ve formuláři nahoře, čímž si aktivujete náš streamovací přehrávač.

Nemilosrdní vypadají jako opravdu hodně povedený akční film. Jean Reno ostatně role tvrdých chlapů umí, což dokázal například ve filmu Leon a nebo Godzilla. Režie se pak ujal Benjamin Rocher, který má na kontě zatím jenom pár filmů a to snímky jako Goal of the Dead a Zombie Apokalypsa. Co se týká scénáře, tak to napsalo tvůrčí duo Tristan Schulmann, François Loubeyre. Na Nemilosrdných se navíc opravdu nešetřilo, takže nás čekají opravdu drsné honičky, přestřelky a výbuchy. Zkrátka povinná výbava, každého povedeného akčního filmu. Kromě obligátního Jeana Rena uvidíme ve filmu po jeho boku i další zajímavé i když pro nás asi méně známé herce. Jsou to například: Caterina Murino, Alban Lenoir, Thierry Neuvic a Stefi Celma.

Čeká nás opravdu akční krimi film z ulic současné Paříže.

A na jaký příběh se můžeme těšit? Dnešní zločinci jsou brutální, inteligentní a velmi dobře vybaveni. Zákony jsou podle humanistických ideálů měkké a to jim v mnoha věcech nahrává. Možná právě proto jsou často na krok před bezbranou policií. Ne však před jednotkou Serge Burena. Jeho team patří k těm nejlepším. Jenže to není díky poctivé práci, ale prostě a jednoduše díky tomu, že se nebojí ani poněkud brutálnějších taktik.

Serge Buren a jeho policejní team.

Výslechy provádějí s oblibou neoficiálně. V civilních šatech a s baseballovými pálkami v ruce. Tyhle nečekané přepady bývají poměrně značně úspěšné už jenom z podstaty věci, že napadený zločinec si prostě nebude nikde stěžovat a vlastně nemá ani komu. Nemilosrdní jsou přeci policisté a sami dobře znají policejní postupy a způsoby jak se vyhnout otravnému policejnímu vyšetřování. Z každého tak vymlátí co potřebují. Jsou jediní, kdo se k důležitým informacím dostanou v čas. Možná proto mají o astronomickou jednotku větší úspěšnost v řešení případů, než všichni ostatní.

Tahle partička samozřejmě leží v krku svým šéfům. Těm z ní pořádně pálí žáha. Serge Buren dělá totiž jeden problém za druhým. Jenže jeho jednotka má také nejvyšší objasněnost, takže jí prostě nemůžou jenom tak jednoduše zavřít. Skoro to vypadá jako uzavřený kruh, ze kterého se už nikdo jenom tak nevymotá. V realitě už to tak ale bohužel chodí! Na druhou stranu šéfové stále čekají na šanci, jak chytit Burena pod krkem a s ním i jeho jednotku pod kontrolu.

V Paříži se náhle objeví nová parta zlodějů. Jsou o řád brutálnější a lepší, než všichni ostatní. Tohle je případ pro Serge, na kterém se bude lámat chleba. Největší problém je v jejich sehranosti a profesionalitě. Vykrádají banky a lepší klenotnictví. Vždy jdou na jistotu. Jsou velmi rychlý a po zuby ozbrojení. Jejich automatické zbraně tady opravdu nejsou jenom na pohrození, všem kolem, ale skutečně je neváhají také použít. Během jejich přepadení tak často umírají i nevinní lidé.

Brutální vykradači bank a klenotnictví jsou opravdu po zuby ozbrojeni.

Říká se, že na hrubý pytel, hrubá záplata. Detektivové pod vedením Serge Burena jsou přesně touto záplatou. Jenže stop je málo, takže budou muset jednat velmi rychle. Budou muset pronásledovat krvavé zločince přímo v ulicích Paříže, plné nevinných lidí. Žádné přešlapy se zde neodpouštějí, protože tohle je na ostro. Přitom je ale všem nadmíru jasné, že tohle tempo na obou stranách se nedá vydržet. Kdo se bude smát naposled zůstává jako nevyřešená otázka!

Je to souboj kdo z koho!

Film Nemilosrdní (2015) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Tento opravdu povedený film si můžete s námi pustit opravdu jednoduše a zdarma. Všechno je to jenom otázkou pár kliknut. Využijte proto tuto neopakovatelnou šanci a pojďte se s námi bavit hned teď. Nemilosrdní jsou jedním z nejlepších akčních filmů letošního roku. Minimálně na evropské půdě stoprocentně. Alespoň nás nezklamal. Samozřejmě pokud se podíváte na profil snímku na CSFD.cz, tak jsou zde hodnocení poměrně rozporuplnější, ale podle nás to nic vážného neznamená. Pojďte si to pustit s námi a dobře se bavit!

Tento článek byl zařazen do rubriky Akční. Uložte si odkaz.