Ohnivý kuře – online ke shlédnutí

Seriál Ohnivý kuře online ke shlédnutí pro vás. Nový seriál televize Prima spojuje zajímavý příběh zahraný těmi nejlepšími současnými herci a úžasnou gastronomickou show. Exkluzivně pro vás jsme přichystali nový seriál Ohnivý kuře, ve kterém si zahrají v hlavních rolích Jakub Prachař a Jan Dolanský. Čeká nás opravdu zábavná show z poklidného městečka Janovy Lázně, které ale tihle dva smolaři pěkně rozvíří. Mají totiž v plánu si otevřít si vyhlášenou restauraci.

Pokud máte rádi originální seriály, které vám dají zapomenout na starosti všedního dne, tak jste u Ohnivého kuřete na té správné adrese. Podle všeho je to opravdu hodně povedený a po všech stránkách zajímavý seriál, který v sobě spojuje poutavý příběh a tu nejlepší gastronomickou show. V závěrečných titulcích se dokonce dozvíte, jak si uvařit pokrmy, o které se snažili i naši dva kuchtíci.

Seriál Ohnivý kuře - online ke shlédnutí.

Ano je to tak. Naši hlavní dva hrdinové jsou skutečně kuchaři. Jmenují se Mike (zahrál si ho Jakub Prachař) a Burák (toho si zase zahrál Jan Dolanský), čili dvojka sympatických mladých herců, kteří patří k současnosti k velmi oblíbeným tvářím. Jsou to dva tak trochu smolaři a nešikové. Ale na druhou stranu také veselý a pracovití kluci. No život občas vede každého z nás neopakovatelnými cestičkami.

Nový komediální seriál ze života.

Mike a Burák jsou dva kuchaři, kteří se možná trochu nezaslouženě dostali až do vězení. Vlastně to byla docela vtipná historka, ale o tom si ještě povíme. Podstatné je, že strávili celý rok za katrem. Mezitím stihl jejich kamarád Dejv prošustrovat celou jejich hospodu. Podnik, který si hezky piplaly po celé dlouhé roky. No ale za pár měsíců se vypařil jako pára nad hrncem. Shodou okolností, ale osud připravil před Mika a Buráka úplně jinou výzvu. Burák totiž zdědil po dědovi malou hospůdku v městečku Janovy lázně. Idylické malé obci plné turistů. Na první pohled se to zdá jako požehnání. Burák si pamatuje hospůdku jako oblíbený a prosperující podnik.

Rodinná hospůdka z Slepičků. Tady Mike a Burák začínají.

Proto neváhá ani vteřinu a rovnou z vězení se sem stěhují. Na místě je však čeká opravdové zděšení. Tohle má tedy k oné krásné restauraci hodně daleko. Tohle vlastně není ani zaplivaný pajzl. Stará hospoda připomíná opravdovou rujnu, kde nejenom, že není možné vařit, ale je prakticky úplně nemožné zde i jenom čepovat pivo.

Mike a Burák si budou muset ještě pořádně vyhrnout rukávy a hodně toho tady odpracovat, než tenhle podnik bude byť jenom trochu k světu. A to bude mít samozřejmě spoustu komplikací. Tou první jsou peníze, kterých není nikdy dost. Dokonce i nábytek tak budou muset řešit provizorně jenom tak z palet. Stejně tak se surovinami se musí ze začátku improvizovat. Co jim však zdaleka nejvíc pije krev je přítomnost probačního úředníka Macátka. Toho mají za zády prakticky neustále a vypadá to, že si umanul, že je dostane zpátky do lochu. Jakoby to byly ti největší zločinci, což samozřejmě není ani trochu pravda.

Jak to vlastně tenkrát bylo? Dej přimíchal na firemní oslavě německém firmy hostům do jídla jedno speciální koření. Ano správně byla to mariánka. Zábava se sice parádně rozjela, ale neskončilo to moc dobře. Šéfa firmy druhý den stavěli policajti a tak se všechno ihned provalilo. Sednout do chládku si šli Mike a Burák, kteří ale svého kamaráda statečně neprozradili. I když by si to rozhodně zasloužil.

Mike a Burák jsou skvělý kuchaři.

Teď jsou ale v Janových lázní a čeká tu na ně nový start. Nebudou to mít vůbec snadné, protože mají dluhy a protože jsou to tak trochu paka, tak nové problémy spíše přitahují, než že by se zbavovali těch starých.

Hospoda Mike a Buráka sice ještě nefunguje, ale už má v Janových lázních pernou konkurenci. Hlavně teda Nóbl hotel Grand. I když ten si na svou úroveň podle kluků jenom hraje. Dokonce o něm mluví jako o „navoněné bídě”. Pan Majitel Karel Trébl je prvorepublikový typ hoteliéra, tedy velmi šarmantní a milý pán, který vždycky dbal na kvalitu. Jenže kvůli jeho indispozici vede hotel momentálně jeho syn Leoš, který ale bohužel moc jeho dovedností nepobral. Podnik vede Renáta Tréblová, tedy Leošova druhá manželka. Je to arogantní kráva, jejichž jedinou starostí je, aby hotel zdědil její syn junior (Leoš Trébl, mladší).

Vietnamec Hoang Van Liu má v městě večerku.

Dalším podnikem v obci je Hospoda U Slepiček. Je to opravdu čistě rodinný podnik – útulná hospůdka s poctivou kuchyní. Tu provozuje rázná Manka Slepičková společně se svým bratrem Jardou. Ten miluje pivo a snaží se ho také sám uvařit. Přitom je vidět, že jako inženýr ekonomie má talent na úplně jiné věci. Do chodu podniku hodně zasahuje i Jardova manželka Malvína. Je totiž milovnice zdravého jídla, které se snaží na malém městečku vehementně prosazovat. Jenže tady mají všichni stejně raději maso.

Hned vedle hospody kluků je také večerně vietnamce Hoang Van Liu a jeho dcery Hany. Oba dva jsou to sympaťáci, kteří se s místní komunitou dokonale sžili. Jenom s těmi přespolními jsou občas trable. Liu ale na to hledí s nadhledem a humorem. Často si tak s dcerou dělají z Čechů sranda, a hrají si na nevzdělané Vietnamce. Pravdou je, že přitom umí dokonale Česky a Hany dokonce úspěšně studuje vysokou školu.

Posledním zajímavým podnikem v Janově vsi je ještě Cukrárnu na náměstí, kterou si otevřela Klára s Verunou. Mladé dívky, které se nenechají jenom tak komandovat. Kláry by přitom mohla pracovat v rodinném hotelu Grand, který patří její rodině. Rozhodla se ale postavit na vlastní nohy a dokázat sobě i celému světu, že si svůj byznys dokáže vybudovat hezky od píky.Umí tady dělat skvělé cupcaky a koláče. Není se tak divu, že celkem prosperují a mají se dobře. Tenhle podnik si ostatně oblíbili i naši kluci.

Komediální seriál Ohnivý kuře vás rozhodně nadchne.

Takový je nový seriál Ohnivý kuře, který pro vás máme online ke shlédnutí. Nám se líbí. Je to humorný seriál ze života, který je plný humoru, ale také skvělého jídla. Zaujme skvělé herecké obsazení a stejně tak příběhy z tohoto městečka. Seriál pro vás nahráváme a jednotlivé epizody připravujeme přímo sem na tyto stránky online. Vy si je tak můžete přehrát opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Je to tak jednoduché, že to musí zvládnout snad úplně každý. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Pokud se o seriálu chcete dozvědět více, tak vám rozhodně můžeme doporučit i jeho oficiální webové stránky, které spravuje přímo televize Prima.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.