Pohádka Čertoviny (2017) online ke zhlédnutí

Nová česká pohádka Čertoviny od Zdeňka Trošky online ke zhlédnutí. Nejlepší pohádka má letos premiéru až po Vánocích 4. ledna 2017! Čeká nás krásný příběh z úžasných pohádkových kulis. Hlavní roli navíc obsadili nejlepší čeští herci. A jak už asi tušíte podle názvu, tak o čerty tady rozhodně nebude nouze.

Tvůrci a herci

Za filmem Čertoviny stojí známý český režisér Zdeněk Troška, který je kromě komedií točí právě a hlavně pohádky. Na kontě už jich má celou řadu a někteřé už snad i zlidověli. Třeba taková Princezna ze mlejna nebo Z pekla štěstí. To jsou krásné pohádky, které zná každý. Možná už se snad ani neví, že je natočil právě Troška. Tématika čertů mu byla vždy hodně blízká, což se ukáže i v Čertovinách. Pohádka měla premiéru 4. Ledna 2017.

Scénář si napsal sám režisér a to společně ještě s Markem Kališem. S ním Troška spolupracuje dlouhodobě už od série Kameňáků. Takže tvoří sehraný team, který rozhodně umí. Za kameru se pak postavil David Ployhar.

Pohádka Čertoviny (2017) online ke zhlédnutí

A slíbené herecké obsazení? Těšit se můžete například na Jakuba Prachaře, Dominicka Benedikta, Sáru Sandevu, Oldřicha Navrátila, Karla Dobrého, Míru Noska nebo Andreu Hoffmannovou. Čeká nás tak pohled na známé i neznámé tváře.

Příběh pohádky Čertoviny

Celý příběh začíná kde jinde, než v pekle! Tam právě probíhá velký úklid, který se dělá jenom jednou za tisíc let. Je to obrovský mumraj čertů, kteří se jinak zas tak nepředřou. Teď se ale snaží dostat ze sebe to nejlepší! Tedy až na dva mladé čerty, které baví uklízení ještě méně. A tak se jenom poflakují, snaží se vyhnout práci a dokonce by se dalo říct, že úmyslně překáží, aby snad nikoho ani nenapadlo je zaměstnat. Dělají různé vylomeniny a nakonec se jim podaří převrhnout kotlík s hříšnou duší. Ta samozřejmě využije příležitost a z pekla hned uteče. Naše dva nezbední četíci jí musí najít a přivést hned zpět jinak z toho budou mít obrovský průšvih.

Film Čertoviny online ke zhlédnutí

Pohádka Čertoviny už na vás čeká online ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si jí budete moci pustit velmi jednoduše. Stačí jenom pár kliknutí a už přehráváte v HD kvalitě. Přehrát si pohádku Čertoviny přes internet tak zvládne snad každý.

Závěr

Čertoviny je hezká česká pohádka, která má něco do sebe. Jak je u Trošky zvykem, tak je vše zasazeno do krásných kulich a nechybí příběh s velkou porcí humoru. Nám se pohádka opravdu od srdce líbila a můžeme vám ji proto doporučit online ke zhlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Využijte toho a pojďte do toho s námi. Třeba si prodloužíte Vánoce, ale takto hezká pohádka musí přijít po chuti snad kdykoliv!