Přehrát online Anděl Páně 2

Film Anděl Páně 2 k přehrání přes internet. Exkluzivně a jenom pro vás tady máme video s netrpělivě očekávanou českou pohádkou režiséra Jiřího Stracha. Hvězdně obsazený film si s námi budete moci pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí. A to už snad stojí za vaší pozornost. Opět se potkáme s neposedným andělem Petronelem, který se už u služby u nebeské brány tak trochu nudí. Je tu s ním ale i čert Uriáš, který ho nepřestává pokoušet. Až to jednoho dne špatně dopadne.

O filmu Anděl Páně 2

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Anděl Páně 2. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše a hlavně kdykoliv se vám jenom zamane. A to je opravdu úžasná výhoda, která rozhodně stojí za to. Film měl premiéru v českých kinech 1. 12. 2016 vy to však s námi nemusíte ani trochu řešit. Snímek vám přinášíme v perfektní HD kvalitě a náš přehrávač se přizpůsobí prakticky jakémukoliv zařízení. Díky tomu si film opravdu maximálně vychutnáte.

Přehrát online Anděl Páně 2.

Tvůrci filmu

Za filmem opět stojí režisér Jiří Strach, který před více než deseti lety natočil i jeho první díl. Sympatické je, že se mu opět podařilo dát dohromady i ty nejlepší české herce. Výsledkem je opravdu krásná pohádka, která odráží naší dobu víc, než cokoliv jiného. Anděla Petronela si zahrál Ondřej Trojan, čerta Uriáše Jiří Dvořák, pánaboha Jiří Bartoška a aby toho nebylo málo, tak titulní píseň nazpíval Karel Gott společně se svou malou dcerkou.

Nová česká pohádka režiséra Jiřího Stracha.

O čem to bude?

Příběh začíná v nebi, kde u Nebeské brány pracuje anděl Petronel. Má velmi zodpovědnou úlohu pouštět do nebe jenom hodné lidi. Jenže on už se tak nějak nudí. Nepřijde mu to prostě dost dobré a myslí si, že má rozhodně navíc. Ke všemu je tu s ním i čert Uriáš, který ho v této představě jenom potvrzuje a ještě ho ponouká, aby ochutnat ze zakázaného stromu jablko poznání.

Petronel odolává, i když je na něm vidět, že i on sám váhá. Nakonec to dojde až tak, že se tihle dva trošku pošťouchnou, trošku poperou a mocné jablko jim upadne a skutálí se až na Zem. Pánbůh to samozřejmě vidí a nemůže to nechat jenom tak být. Proto vyšle nezbednou dvojici mezi lidi, aby jablko přinesla zpátky. Tihle dva mají obrovské štěstí v neštěstí, protože smrtelníci právě slaví svátek Svatého Mikuláše. Oni tak můžou jednoduše splynout s davem, o což se samozřejmě také hned pokouší.

Anděl Petronel a čert Uriáš už skoro zlidověli.

A tak se připojí k jedné sváteční skupině a dělají to co nejlépe umí. Chovají se jako čert a anděl. I když tedy trochu netradiční. Při svém pobytu na zemi potkají spoustu zajímavých lidí. Setkávají se s malou Anežkou a její velmi hezkou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Všechny tyto příběhy se propojí v jeden kouzelný vánoční příběh. Nakonec to sice dopadne dobře, ale co se bude dít mezi tím už vám rozhodně neprozradíme.

Anděl Páne 2 online

Film Anděl Páne 2 online pro vás. Přehrajte si přes internet hezky pohodlně a zdarma tento netrpělivě očekávaný film. My vám ho opravdu můžeme jenom doporučit. Video je kvalitní. Online přehrávání je navíc naprosto jendoduché a musí ho zvládnout snad úplně každý!

Tak na co ještě čekáte? Pojďte si film Anděl Páně 2 pustit. Teď hned a bez řečí! Je to opravdu hezká česká pohádka, která v sobě má spoustu humoru, ale i notný kus romantiky. Je to zkrátka film, který rozhodně stojí za to!

Televizní premiéra

Televizní premiéra Anděl Páně 2 byla 24. 12. 2017. Česká televize jí uvedla jako svojí hlavní premiérovou pohádku přímo na Štědrý večer od 19:00. Čekání na televizní premiéru bylo sice dlouhé, ale podle všeho se opravdu maximálně vyplatilo! Anděl Páně 2 se jistě brzy zařadí za klasiky svého žánru.

Anděl Páně 2 hodnocení

Anděl Páně 2 je opravdu velmi povedený film. Líbí se nám prakticky po všech stránkách. Režisér Jiří Strach si na pokračování opravdu hodně dlouho počkal, ale výsledek prostě stojí za to. Konečně tady máme hezký film, který je plný humoru, sváteční atmosféry a přitom se zajímavým příběhem. Na Anděl Páně 2 dělali jenom ti nejlepší a na výsledku je to prostě setsakramensky znát. Ale dost klení, ať si pro nás nepřijde čert Uriáš. Zkrátka prostě a jednoduše věříme, že i vy dáte této pohádce šanci a budete se královsky bavit.