Přehrát online Anděl Páně

Pohádka Anděl Páně online ke zhlédnutí. Přehrajte si oblíbenou pohádku Jiřího Stracha se skvělým hereckým obsazením. Příběh nerudného Anděla Petronala, kterému se povede urazit samotného Pána Boha. Ten ho proto pošle na Zem s podmínkou, že musí napravit alespoň jednoho hříšníka. Jinak skončí v pekle. Společně třeba s čertem Uriášem, který mu dělá průvodce. Nebude to vůbec jednoduchý úkol. Najde v zasněžené krajině vůbec někoho?

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Anděl Páně, jenž měl svojí premiéru v roce 2005. Od té doby už se mnohokrát vysílal i v televizi především o vánoční čas. Pohádce se podařilo už téměř zlidovět. Svou roli v tom má jistě mnoho věcí. V první řadě krásný příběh, v druhé pak skvělé herecké obsazení a v třetí třeba krásné kulisy zasněžené krajiny. Film Anděl Páně si rozhodně nemůžete nechat ujít a právě proto jsme ho pro vás přichystali online ke zhlédnutí na této webové stránce. Video už na vás čeká ve výborné kvalitě a co je zásadní je, že si ho můžete pustit opravdu jednoduše.

Přehrát online film Anděl Páně.

Recenze filmu

Příběh filmu nás zavede do předvečer štedrého dne. Hlavně v nebi už probíhají horečné přípravy na oslavu Ježíškových narozenin. Všichni svatí se ani nezastaví včetně pannenky Marie a svaté Veroniky. Uklízí se, peče se cukroví, dorty, zdobí se a zkrátka všechno co je tak obyčejně potřeba. Každý se činí, aby se co nejvíc zapojit. Tedy skoro každý. Anděl Petronel tady spíš překáží. Je to totiž takový ten nerudný typ, který si myslí, jak je nepostradatelný a přitom sám nepřiloží ruku k dílu.

Oblíbená česká pohádka k přehrání přes internet.

Petronel akorát překáží. Navíc to vypadá, že se ještě špatně vyspal a rád by se pohádal. Jenže to se mu přilepe pod ruku samotný pánbůh a ten jeho chování nenechá jenom tak. Rozhodne se ho potrestat. Pošle ho na zemi v přestrojení za žebráka a dá mu pouhý jeden den na to, aby napravil nějakého hříšníka.sad

Petronel byl zvyklý na pobyt v krásném a vyhrářátém nebíčku. Teď spadl na zem jako z višně a ve značně nevábných hadrech. Je celý dezorientovaný, protože vůbec neví, jak to tady chodí. V zasněžené krajině má vůbec problém najít nějakého živáčka, natož hříšníka, jenž by mohl napravit. Při cestě ho doprovází čert Uriáš, který mu ale rozhodně není zdatným pomocníkem. Spíše si z něj dělá legraci a svádí ho na zcestí kdykoliv jenom může.

Krásný film pro celou rodinu.

Zdá se, že to nemůže dopadnout dobře, protože Petrnonel se na zemi chová jako opravdový mimoň. Postupně ale začíná přicházet na to, jak lidi fungují, jaké mají motivace a také na to nejdůležitější a to je co je to láska. Snad se mu to nakonec i povede.

Anděl Páně online ke zhlédnutí

Video ukázka z filmu Anděl Páně. Přehrajte si jí, ať více do čeho jdete. Následující video vám ukáže atmosféru filmu i jeho hlavní hrdiny. Příjemně vás tak zasvětí do atmosféry celého snímku.

Závěr

Anděl Páně je opravdu krásná pohádka s jedinečným příběhem. Je to film, který má opravdovou vánoční atmosféru a přitom mu nechybí humor a nadhled. Dívat se na tento snímek je opravdová zábava a my jsme nadšeni, že můžeme být u toho. Právě proto jsme pro vás přichystali tento film online ke zhlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Video je přitom ve výborné kvalitě a čeká tady jenom na vás. Anděl Petronel nadělá na zemi mezi smrtelníky spoustu neplechy, ale nakonec on sám pochopí, což je důležité a díky tomu snad napraví i toho jednoh hříšníka. Víc už vám ale slibovat nebudeme. Prostě si tuto krásnou českou pohádku pusťte a dobře se bavte! Hezky od začátku až do konce.