John Wick 2 online ke zhlédnutí

Netrpělivě očekávaný akční snímek John Wick 2 je konečně tady! V hlavní roli nájemného zabijáka se opět vrací skvělý Keanu Reeves. Role charizmatických hrdinů na hraně zákona jsou pro něj opravdu jako dělané! A výsledek i pro tentokrát bude stát za to! Celkem 122 minut dlouhý akční snímek, který vám nedá ani chvilku odpočinout.

Pokračování…

Assassins Creed online

Film Assassins Creed online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet video s novým filmem podle skvělé série počítačových her. Čeká vás skvělý akční nářez, u kterého rozhodně nemůžete chybět. Za filmem stojí mladý australský režisér Justin Kurzel. Film se dá zařadit mezi akční, dobrodružné, sci-fi. Callum Lynch je muž bez budoucnosti. Byl odsouzen za vraždu. Teď ale dostal šanci. Musí se vykoupit bojem ve staletí trvajícím střetnutí mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory.

Pokračování…

Podfukáři 2 online ke shlédnutí

Film Podfukáři 2 online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si i vy snadno přes internet pokračování povedené americké akční komedie z roku 2013. Čeká na vás opravdu parádní jízda, která vás dozajista zabaví od začátku až do konce. Pokračování se nově ujal Jon Murray Chu. Scénář opět napsal Ed Solmon. A zůstává také ústřední čtveřice kamarádů iluzionistů – podvodníků. Dělat jenom kouzelnické show už je přestalo bavit. Navíc když mohou své schopnosti využít k daleko větším projektům – třeba právě loupežím.

Pokračování…

Přehrát Želvy Ninja 2 – online a zdarma

Přehrajte si online přes internet film Želvy Ninja 2. S námi si ho můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Čeká vás zběsilá akční podívaná, která bude navíc plná humoru a dalších zábavných scén. Sympatická čtveřice želvích bojovníků, která miluje pizzu, se budou muset postavit obrovské hrozbě. Hrozí nejenom zničení New Yorku, ale i ovládání celého světa. Zkrátka něco, co je nutné hned teď zastavit.

Pokračování…

Pád Londýna (2016) online ke shlédnutí

Pád Londýna (2016) online ke shlédnutí pro vás. Exkluzivně a přímo zde na této webové stránce si můžete přehrát tento akční megahit. Můžeme vám slíbit, že se u něj rozhodně nebudete ani chvíli nudit. Pád Londýna je velkolepý akční film (blockbuster), který je volným pokračování filmu Pád Bílého domu. Komu se líbí divoké přestřelky a nekončící honičky, tak si může na tento americký snímek rozhodně neměl nechat ujít.

Pro všechny milovníky nefalšované akce tady máme zase film, který vás zarazí do křesla / gauče. Je to akční podívaná ze staré školy a jmenuje se: Pád Londýna. V americkém akčním filmu od íránského režiséra Babaka Najafiho si mimo jiné zahrají Morgan Freeman, Radha Mitchell, Gerard Butler, Melissa Leo, Angela Bassett, Aaron Eckhart, Robert Forster, Mehdi Dehbi, Sean O´Bryan a Jackie Earle Haley. Společně uvidíme Londýn tak jak ho doposud neznáme a to podléhající opravdu masivní a nekontrolovatelné destrukci. To byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Film Pád Londýna online ke shlédnutí.

Je to zhruba tři roky, co Gerard Butler zachraňoval Bílý dům, nyní bude zachraňovat hlavní město Velké Británie. Akční film Pád Londýna tak bude volným pokračováním akčního filmu Pád Bílého domu. Změnil se sice režisér, ale to je možná jenom dobře k osvěžení série.

Film Pád Londýna jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě už před jeho oficiální premiérou. Ta česká jenom tak mimochodem proběhla 31. 3. 2016. Tím se ale vy nemusíte nijak hlouběji zabývat, protože jsme pro vás tento opravdu povedený film přichystali zdarma online ke shlédnutí. Máme pro vás video v perfektní kvalitě, které vás dozajista ohromí. Dali jsme si opravdu záležet na tom, abychom vám přinesli jenom to nejlepší. Obraz i zvuk filmu jsou tak na naprosto špičkové úrovni. Opravdu nic jim nebudete moci vytknout. Snad si tedy přehrajete Pád Londýna online právě s námi.

V hlavní roli Gerard Butler.

Kromě herce Gerarda Butlera v titulní roli se s ním na plátně objeví i herec Aaron Eckhart, který bude hrát amerického prezidenta. V roli víceprezidenta si znovu zahraje populární a charismatický herec Morgan Freeman. Gerard s Aaronem se v akčním filmu vydají do hlavního města Velké Británie na pohřeb britského předsedy vlády. Oba se tak ocitnou uprostřed celosvětové politické elity, která se stane terčem teroristických útoků. Zápletka je tedy na scéně. Zbývá otázka, kdo jim nakonec pomůže? Odpověď na tuto otázku dostanete, když si na akční film Pád Londýna zakoupíte lístky a navštívíte kino.

Čeká nás akcí nabitý film.

Na co se ve filmu Pád Londýna můžete těšit? První krátká ukázka, kterou mohli diváci na internetu vidět, láká na zničení centra města nad Temží. Diváci mohli v krátké ukázce dále vidět, že v akci budou členové tradiční královské gardy, kteří budou svižně střílet ostrými náboji. Celá přestřelka nevypadá vůbec špatně.

Co povědět k hereckým výkonům hlavních hrdinů? Gerard Butler je očividně v dobré kondici. Rozpočet celého filmu nebyl nijak závratný, takže film musí zachránit právě herci, kteří se opravdu snažili. Gerard Butler se tak během celého filmu pořádně zapotí, protože bude střílet potencionální teroristy do hlav z velké blízkosti, bude se bít, lámat vazy a jezdit rychlými auty. Nouze o akční scény tedy nebude a mrtvých bude ve filmu také hodně, protože v samotném ději není místo pro žádné smilování.

Snímek volně navazuje na Pád Bílého domu.

Pojďme si ještě pár slov povědět o hlavních hercích. V hlavní roli se objeví známý skotský herec Gerard Butler, který hrál již ve filmu Pád Bílého domu. Jeho herecký výkon je na slušné úrovni. Jedná se o herce, který je jako stvořený pro akční krimi filmy. Nesmíme zapomínat, že Gerard Butler již hrál ve slavné bondovce Zítřek nikdy neumírá. Jeho další povedené snímky jsou pak například filmy Dracula 2000, Král barbarů nebo Bitva u Thermopyl. Dalším hercem, který se ve filmu objeví, je Morgan Freeman, což je již živoucí hollywoodská legenda. I když je Morgan Freeman ročník 1937, stále je v dobré kondici a snaží se pořád hrát. Jeho herecká filmografie je velmi dlouhá, takže stačí připomenout aspoň filmy Sedm, Temný rytíř povstal, Frajeři ve Vegas nebo Million Dollar Baby. Třetím hercem, kterého je potřeba zmínit, je americký herec Aaron Eckhart. I tento herec je zárukou dobré kvality, takže herecké obsazení je opravdu silnou stránkou tohoto akčního filmu.

Londýn je uvržen do chaosu.

Film Pád Londýna tedy slibuje akční honičky a divoké přestřelky. Nic více však od tohoto filmu nečekejte, protože scénář tohoto filmu je pouze průměrný. Na druhou stranu i to stačí ne?

Podaří se zachránit amerického prezidenta?

Přesně takový je akcí nabušený snímek Pád Londýna, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Je to opravdu povedený odpočinkový film, nic víc nic míň. Kdo má tento žánr ala akčňáky z devadesátých let rád, tak se u něj jistě bude dobře bavit. Za mě vám ho můžu s klidným svědomím doporučit. Další informace hledejte na profilu filmu na CSFD.cz, kde jsou také recenze samotných diváků. V těch si Pád Londýna vede průměrně. Pokud je to ale vaše krevní skupina, tak rozhodně moc dlouho neotálejte a pojďte si ho s námi přehrát třeba hned teď. Z nás už ale nic víc nedostanete. Snad jenom kromě přání příjemné zábavy!

Spectre (2015) online ke shlédnutí

Film Spectre online ke shlédnutí. Bond, James Bond se vrací. Legendární agent 007 je tady se svým novým příběhem s číslem 24. Vy si ho můžete užít naprosto jednoduše a zdarma. Připravili jsme ho totiž pro vás přímo na této webové stránce, kde si ho přehrajete opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Hlavní roli nesmrtelného agenta si opět zahrál charizmatický Daniel Craig. Samotného Jamese Bonda vám jistě nemusíme blíže představovat a snad stačí jenom říci, že nás čeká opravdu jedinečný film ve velkolepém stylu.

Pro všechny fanoušky Bondovek tady máme další dlouho očekávané pokračování. Je jím film Spectre, který je v pořadím už dvacátým čtvrtým filmem s agentem jejího veličenstva v hlavní roli. Snímek měl premiéru v českých kinech 5. listopadu a bezpochyby se zařadí mezi jeden z největších vánočních trháků. Opět nás čeká poctivý akční, krimi thriller, na kterém se rozhodně nešetřilo. Bude to velkolepá podívaná plná zvratů a nečekaných situací. James Bond se opět dostane až na hranu svých schopností, ale nebyl by to on, aby si nedokázal poradit ani ve zdánlivě beznadějné situaci.

Film Spectre (2015) online ke shlédnutí.

Novou Bondovku Spectre opět režíroval Sam Mendes, který stál i za předchozí velmi úspěšným pokračování Skyffall. Mendes je velmi zkušený režisér, který má na svém kontě řadu skvělých filmů jako například Americká krása (1999), Road to Perdition (2002) nebo Mariňák (2005). O tom, že spojení jeho jména s fenoménem James Bond má smysl, svědčí i to, že se s ním počítá i s režírováním dalšího pokračování s jubilejním číslem 25.

Samozřejmě se nemění ani obsazení hlavní role, ve které bude opět zářit britský herec Daniel Craig. Bude to už jeho čtvrtá bondovka. Nevím jak vy, ale já už jsem si na nového a světlovlasého agenta celkem zvykl.

Nová Bondovka od režiséra Sama Mendese je tady!

A o čem bude tentokrát příběh našeho milovaného agenta, kterému nikdy nechybí šarm ani oblek na míru? Tajná služba MI6 je v troskách. A to jak obrazně, tak fakticky. Bombový útok Raula Silvy napáchal mnoho škody nejenom na její ikonické budově. Stejně tak personálně a materiálně je na tom agentura velmi špatně. Byl sice jmenován nový šéf M, kterým se stává Gareth Mallory, ale ten je v opravdu nezáviděníhodné situaci. Musí totiž čelit obrovským vnějším i vnitřním tlakům. Hlavně politikům leží MI6 opravdu v žaludku a najde se jich mnoho, kteří by jí rádi rovnou zrušily. Posvátnou misí Malloryho je to nedopustit a naopak svým agentům připravit co nejlepší podmínky pro dělání jejich práce. Práce při které jenom tak mimochodem riskují i vlastní životy.

Honičky a přestřelky po celém světě, takový James Bond už prostě je.

James Bond má svou vlastní práci. Velmi dobře si uvědomuje, že jedinou cestou, jak na trvalo zachránit MI6 je zneškodnit tajemnou organizaci Spectre, která ji ohrožuje na každém kroku.

Bond sleduje těch nemnoho stop, které na tuto organizaci má. Způsob jakým se může dostat blíže je poměrně paradoxní a nezvyklý. Klíčem je totiž dcera jednoho z jeho hlavních nepřátel. Nevinné děvče s jiskrou v oku, které samo nemá o ničem ani tušení. Tedy skoro, jak se sluší dodat. Bond musí malou holčičku chránit, ale zároveň pokračovat dál ve svém nebezpečném pátrání.

Bude to mise, která ho zavede na různé kouty naší planety. Od vyprahlého Mexika, až do chladných hor Rakouska. Podívá se i do Itálie, kde mu ale rozhodně nezbude čas na pizzu nebo do Maroka, kde si nevychutná projížďku na velbloudech. James Bond je přeci stále ve službě a na podobné kratochvíle rozhodně nemá čas. Obzvláště, když je vlastně každou chvíli v přímém ohrožení života. O přestřelky a honičky na všemožných dopravních prostředcích nebude vůbec nouze. K tomu účelu dostane Bond samozřejmě také nové trochu upravené autíčko.

Podíváme se i do mrazivých Alp v Rakousku.

Bond brzy zjistí, že v tomto souboji jde hodně i o něho samotného. Je to právě jeho osoba, která v tom celém hraje svou roli. Dokonce se to celé týká i jeho minulosti. Tedy té části, na kterou by dozajista už rád zapomenul. Spectre je velmi tajná a mocná organizace. Je jako pavučina a v každém jejím rohu číhá jeden nebezpečný a prudce jedovatý pavouk. James Bond bude muset mezi nimi umě kličkovat a nedat na sobě vůbec nic znát. Finální odhalení bude více, než šokující i pro něj. Tím článkem, který spojuje všechny členy organizace Spectre je totiž on sám. Nakonec se tedy dostane i k hlavnímu bossovi, který je původcem vší bolesti v jeho životě.

To jsou jenom malé střípky z nové bondovky Spectre, kterou vám dnes a tady přinášíme online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Čeká na vás skvělý filmový zážitek. I nový Bond se připravovat opravdu hodně dlouho a na žádné jeho části se nešetřilo.

Některé honičky budou opravdu trochu více destruktivní.

Film Spectre vypadá po všech stránkách skvěle. Čeká nás napínavý příběh plný překvapení. Stejně tak velkolepé akční scéně na sněhu i ve vyprahlé poušti. Zásobníky s náboji se budou vyprazdňovat obrovskou rychlostí. Po tom všem zůstane jenom spoušť připomínající měsíční krajinu. James Bond ale není ten, kdo tuto hru odstartoval. On je naopak jediný, který se jí snaží zastavit a má k tomu opravdu velmi dobrý důvod.

Podaří se Bondovi odhalit podstatu tajné organizace Spectre?

Další informace a zajímavosti o filmu naleznete na webu CSFD.cz.

Film Spectre je tady online ke shlédnutí. Pojďte si ho přehrát i vy naprosto jednoduše a zdarma přes internet. Připravili jsme ho právě a jenom pro vás. Přehrávání je u nás opravdu velmi jednoduché a navíc se můžete těšit na film v opravdu perfektní kvalitě. Celý postup je jednoduchý a u nás vás nebudou rušit žádné reklamy ani nic podobného. Víc už vás nebudeme přesvědčovat, protože věříme, že nový James Bond mluví už dost sám za sebe.