Spectre (2015) online ke shlédnutí

Film Spectre online ke shlédnutí. Bond, James Bond se vrací. Legendární agent 007 je tady se svým novým příběhem s číslem 24. Vy si ho můžete užít naprosto jednoduše a zdarma. Připravili jsme ho totiž pro vás přímo na této webové stránce, kde si ho přehrajete opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Hlavní roli nesmrtelného agenta si opět zahrál charizmatický Daniel Craig. Samotného Jamese Bonda vám jistě nemusíme blíže představovat a snad stačí jenom říci, že nás čeká opravdu jedinečný film ve velkolepém stylu.

Pro všechny fanoušky Bondovek tady máme další dlouho očekávané pokračování. Je jím film Spectre, který je v pořadím už dvacátým čtvrtým filmem s agentem jejího veličenstva v hlavní roli. Snímek měl premiéru v českých kinech 5. listopadu a bezpochyby se zařadí mezi jeden z největších vánočních trháků. Opět nás čeká poctivý akční, krimi thriller, na kterém se rozhodně nešetřilo. Bude to velkolepá podívaná plná zvratů a nečekaných situací. James Bond se opět dostane až na hranu svých schopností, ale nebyl by to on, aby si nedokázal poradit ani ve zdánlivě beznadějné situaci.

Film Spectre (2015) online ke shlédnutí.

Novou Bondovku Spectre opět režíroval Sam Mendes, který stál i za předchozí velmi úspěšným pokračování Skyffall. Mendes je velmi zkušený režisér, který má na svém kontě řadu skvělých filmů jako například Americká krása (1999), Road to Perdition (2002) nebo Mariňák (2005). O tom, že spojení jeho jména s fenoménem James Bond má smysl, svědčí i to, že se s ním počítá i s režírováním dalšího pokračování s jubilejním číslem 25.

Samozřejmě se nemění ani obsazení hlavní role, ve které bude opět zářit britský herec Daniel Craig. Bude to už jeho čtvrtá bondovka. Nevím jak vy, ale já už jsem si na nového a světlovlasého agenta celkem zvykl.

Nová Bondovka od režiséra Sama Mendese je tady!

A o čem bude tentokrát příběh našeho milovaného agenta, kterému nikdy nechybí šarm ani oblek na míru? Tajná služba MI6 je v troskách. A to jak obrazně, tak fakticky. Bombový útok Raula Silvy napáchal mnoho škody nejenom na její ikonické budově. Stejně tak personálně a materiálně je na tom agentura velmi špatně. Byl sice jmenován nový šéf M, kterým se stává Gareth Mallory, ale ten je v opravdu nezáviděníhodné situaci. Musí totiž čelit obrovským vnějším i vnitřním tlakům. Hlavně politikům leží MI6 opravdu v žaludku a najde se jich mnoho, kteří by jí rádi rovnou zrušily. Posvátnou misí Malloryho je to nedopustit a naopak svým agentům připravit co nejlepší podmínky pro dělání jejich práce. Práce při které jenom tak mimochodem riskují i vlastní životy.

Honičky a přestřelky po celém světě, takový James Bond už prostě je.

James Bond má svou vlastní práci. Velmi dobře si uvědomuje, že jedinou cestou, jak na trvalo zachránit MI6 je zneškodnit tajemnou organizaci Spectre, která ji ohrožuje na každém kroku.

Bond sleduje těch nemnoho stop, které na tuto organizaci má. Způsob jakým se může dostat blíže je poměrně paradoxní a nezvyklý. Klíčem je totiž dcera jednoho z jeho hlavních nepřátel. Nevinné děvče s jiskrou v oku, které samo nemá o ničem ani tušení. Tedy skoro, jak se sluší dodat. Bond musí malou holčičku chránit, ale zároveň pokračovat dál ve svém nebezpečném pátrání.

Bude to mise, která ho zavede na různé kouty naší planety. Od vyprahlého Mexika, až do chladných hor Rakouska. Podívá se i do Itálie, kde mu ale rozhodně nezbude čas na pizzu nebo do Maroka, kde si nevychutná projížďku na velbloudech. James Bond je přeci stále ve službě a na podobné kratochvíle rozhodně nemá čas. Obzvláště, když je vlastně každou chvíli v přímém ohrožení života. O přestřelky a honičky na všemožných dopravních prostředcích nebude vůbec nouze. K tomu účelu dostane Bond samozřejmě také nové trochu upravené autíčko.

Podíváme se i do mrazivých Alp v Rakousku.

Bond brzy zjistí, že v tomto souboji jde hodně i o něho samotného. Je to právě jeho osoba, která v tom celém hraje svou roli. Dokonce se to celé týká i jeho minulosti. Tedy té části, na kterou by dozajista už rád zapomenul. Spectre je velmi tajná a mocná organizace. Je jako pavučina a v každém jejím rohu číhá jeden nebezpečný a prudce jedovatý pavouk. James Bond bude muset mezi nimi umě kličkovat a nedat na sobě vůbec nic znát. Finální odhalení bude více, než šokující i pro něj. Tím článkem, který spojuje všechny členy organizace Spectre je totiž on sám. Nakonec se tedy dostane i k hlavnímu bossovi, který je původcem vší bolesti v jeho životě.

To jsou jenom malé střípky z nové bondovky Spectre, kterou vám dnes a tady přinášíme online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Čeká na vás skvělý filmový zážitek. I nový Bond se připravovat opravdu hodně dlouho a na žádné jeho části se nešetřilo.

Některé honičky budou opravdu trochu více destruktivní.

Film Spectre vypadá po všech stránkách skvěle. Čeká nás napínavý příběh plný překvapení. Stejně tak velkolepé akční scéně na sněhu i ve vyprahlé poušti. Zásobníky s náboji se budou vyprazdňovat obrovskou rychlostí. Po tom všem zůstane jenom spoušť připomínající měsíční krajinu. James Bond ale není ten, kdo tuto hru odstartoval. On je naopak jediný, který se jí snaží zastavit a má k tomu opravdu velmi dobrý důvod.

Podaří se Bondovi odhalit podstatu tajné organizace Spectre?

Další informace a zajímavosti o filmu naleznete na webu CSFD.cz.

Film Spectre je tady online ke shlédnutí. Pojďte si ho přehrát i vy naprosto jednoduše a zdarma přes internet. Připravili jsme ho právě a jenom pro vás. Přehrávání je u nás opravdu velmi jednoduché a navíc se můžete těšit na film v opravdu perfektní kvalitě. Celý postup je jednoduchý a u nás vás nebudou rušit žádné reklamy ani nic podobného. Víc už vás nebudeme přesvědčovat, protože věříme, že nový James Bond mluví už dost sám za sebe.

Nemilosrdní (2015) online ke shlédnutí

Film Nemilosrdní k přehrání přes internet. Nový francouzský akční krimi film Nemilosrdní už tady na vás čeká online ke shlédnutí. V hlavní roli tohoto opravdu drsného snímku se představí charizmatický Jean Reno. Zahraje si neúplatného poldu Serge Burena. Je to právě policejní jednotka, která je horší než většina zločinců. Zákony jsou pro ně jenom cáry papíru. Své případy řeší rychle a tvrdě. Většinou si pomůžou pěstmi a nebo bouchačkami. Oni jsou ostatně policajti, tak kdo by je honil.

Pokud máte rádi akční krimi filmy, tak ze snímku Nemilosrdní budete opravdu nadšeni. Podle všeho to vypadá více než nadějně. Možná dokonce na jeden z nejlepších akčních filmů letošního roku. Ve francouzském originále se film jmenuje „Antigang” a do českých kin šel 8. října 2015. S tím si však vy nemusíte nic moc dělat, protože jste to právě vy, kdo si můžete tento opravdu hodně povedený film přehrát pohodlně a zdarma online na těchto našich webových stránkách.

Film Nemilosrdní (2015) online ke shlédnutí.

Ano je to tak. My jsme pro vás film Nemilosrdní nahráli už s předstihem a v opravdu skvělé video kvalitě. S námi si je můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Video je v HD rozlišení, takže na vás čeká opravdu prvotřídní podívaná ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Video si u nás navíc pustíte opravdu velmi pohodlně. Stačí se jenom přihlásit ve formuláři nahoře, čímž si aktivujete náš streamovací přehrávač.

Nemilosrdní vypadají jako opravdu hodně povedený akční film. Jean Reno ostatně role tvrdých chlapů umí, což dokázal například ve filmu Leon a nebo Godzilla. Režie se pak ujal Benjamin Rocher, který má na kontě zatím jenom pár filmů a to snímky jako Goal of the Dead a Zombie Apokalypsa. Co se týká scénáře, tak to napsalo tvůrčí duo Tristan Schulmann, François Loubeyre. Na Nemilosrdných se navíc opravdu nešetřilo, takže nás čekají opravdu drsné honičky, přestřelky a výbuchy. Zkrátka povinná výbava, každého povedeného akčního filmu. Kromě obligátního Jeana Rena uvidíme ve filmu po jeho boku i další zajímavé i když pro nás asi méně známé herce. Jsou to například: Caterina Murino, Alban Lenoir, Thierry Neuvic a Stefi Celma.

Čeká nás opravdu akční krimi film z ulic současné Paříže.

A na jaký příběh se můžeme těšit? Dnešní zločinci jsou brutální, inteligentní a velmi dobře vybaveni. Zákony jsou podle humanistických ideálů měkké a to jim v mnoha věcech nahrává. Možná právě proto jsou často na krok před bezbranou policií. Ne však před jednotkou Serge Burena. Jeho team patří k těm nejlepším. Jenže to není díky poctivé práci, ale prostě a jednoduše díky tomu, že se nebojí ani poněkud brutálnějších taktik.

Serge Buren a jeho policejní team.

Výslechy provádějí s oblibou neoficiálně. V civilních šatech a s baseballovými pálkami v ruce. Tyhle nečekané přepady bývají poměrně značně úspěšné už jenom z podstaty věci, že napadený zločinec si prostě nebude nikde stěžovat a vlastně nemá ani komu. Nemilosrdní jsou přeci policisté a sami dobře znají policejní postupy a způsoby jak se vyhnout otravnému policejnímu vyšetřování. Z každého tak vymlátí co potřebují. Jsou jediní, kdo se k důležitým informacím dostanou v čas. Možná proto mají o astronomickou jednotku větší úspěšnost v řešení případů, než všichni ostatní.

Tahle partička samozřejmě leží v krku svým šéfům. Těm z ní pořádně pálí žáha. Serge Buren dělá totiž jeden problém za druhým. Jenže jeho jednotka má také nejvyšší objasněnost, takže jí prostě nemůžou jenom tak jednoduše zavřít. Skoro to vypadá jako uzavřený kruh, ze kterého se už nikdo jenom tak nevymotá. V realitě už to tak ale bohužel chodí! Na druhou stranu šéfové stále čekají na šanci, jak chytit Burena pod krkem a s ním i jeho jednotku pod kontrolu.

V Paříži se náhle objeví nová parta zlodějů. Jsou o řád brutálnější a lepší, než všichni ostatní. Tohle je případ pro Serge, na kterém se bude lámat chleba. Největší problém je v jejich sehranosti a profesionalitě. Vykrádají banky a lepší klenotnictví. Vždy jdou na jistotu. Jsou velmi rychlý a po zuby ozbrojení. Jejich automatické zbraně tady opravdu nejsou jenom na pohrození, všem kolem, ale skutečně je neváhají také použít. Během jejich přepadení tak často umírají i nevinní lidé.

Brutální vykradači bank a klenotnictví jsou opravdu po zuby ozbrojeni.

Říká se, že na hrubý pytel, hrubá záplata. Detektivové pod vedením Serge Burena jsou přesně touto záplatou. Jenže stop je málo, takže budou muset jednat velmi rychle. Budou muset pronásledovat krvavé zločince přímo v ulicích Paříže, plné nevinných lidí. Žádné přešlapy se zde neodpouštějí, protože tohle je na ostro. Přitom je ale všem nadmíru jasné, že tohle tempo na obou stranách se nedá vydržet. Kdo se bude smát naposled zůstává jako nevyřešená otázka!

Je to souboj kdo z koho!

Film Nemilosrdní (2015) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Tento opravdu povedený film si můžete s námi pustit opravdu jednoduše a zdarma. Všechno je to jenom otázkou pár kliknut. Využijte proto tuto neopakovatelnou šanci a pojďte se s námi bavit hned teď. Nemilosrdní jsou jedním z nejlepších akčních filmů letošního roku. Minimálně na evropské půdě stoprocentně. Alespoň nás nezklamal. Samozřejmě pokud se podíváte na profil snímku na CSFD.cz, tak jsou zde hodnocení poměrně rozporuplnější, ale podle nás to nic vážného neznamená. Pojďte si to pustit s námi a dobře se bavit!

American Ultra (2015) online ke shlédnutí

Film American Ultra je tady online. Pojďte si i vy přehrát zdarma přes internet novou akční romantickou komedie. Jedná se o americký snímek American Ultra od režiséra Nima Nourizadeh. Jedná se o britského režiséra jehož je to teprve druhý projekt. Je to příběh vlastně jednoho úplně obyčejného amerického kluka. Mike miluje svůj život a pohodičku. Jeho největší starostí je, kde sežene trávu na příští hulení. Do doby, než se o něj začne zajímat americká vláda. A ne! Není to žádný blud.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme na této webové stránce přichystali nový film American Ultra. Ten šel do kin ve čtvrtek 10. Září 2015. Ačkoliv je to film prakticky beze jména, neboli neznámý, tak si velmi rychle získal celou řadu fanoušků. Takže se začal objevovat na celkem solidní příčce v divácké návštěvnosti. Je to originální snímek, který si jistě zaslouží i víc pozornosti. Snad se nám na něj podaří nalákat i vás. Když už jste se alespoň dostali k tomuto článku, tak věříme, že se nám to podaří. V hlavních rolích uvidíme skvělou dvojici Jesse Eisenberg a Kristen Stewart. To zní jako celkem sympatický pár nemyslíte?

Jesse Eisberg v hlavní roli nové akční komedie.

Film American Ultra (2015) jsem pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Přímo zde si ho můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže. Stačí se jenom přihlásit v horní části stránek, čímž si aktivujete náš streamovací přehrávač. Samotné video je v HD kvalitě, které hravě předčí běžné televizní vysílání a stejně tak DVD. Můžete se těšit na opravdu detailní obraz a maximálně věrný zvuk.

Film American Ultra online ke shlédnutí.

Ještě než se vrhnete na finální přehrávání, tak se ještě sluší a patří si shrnout příběh tohoto filmu. Hlavním hrdinou je jeden úplně obyčejný mladík. Jmenuje se Mike a má celkem pohodový život. Pracuje jako obsluha na čerpací stanici. Nemá žádné velké ambice ani plány. Vlastně mu jeho přízemní a pohodový život docela stačí. Obzvlášť, když si ho dost často zpříjemní nějakým špekem a nebo houbičkami. Kromě toho má teď před sebou ještě jeden velký plán a to požádat svou přítelkyni o ruku. Nic víc nic míň. Zkrátka se s životem nijak zvlášť nepere a spíše čeká co mu přinese.

Najednou se i na zapadlé benzínce začnou dít věci!

Jenže jednoho dne se něco změní. Na benzínku, kde pracuje přijde zvláštní žena v černých brýlích. Poví mu pár zvláštní nesmyslných vět. Jako by to byl kód, který v něm má něco aktivovat. Jenže se nic nestane. A nebo ano? O chvíli později ho vyruší dva divní zloději, kteří se mu snaží vloupat do auta. Když je okřikne, tak na něj společně zaútočí. Mike je posraný až za ušima. Ke svému překvapení ale oba dva útočníky zastaví. A to dost brutálním způsobem. Nejdříve je zmlátí a pak jednomu z nich vytrhne pistoli, kterou je zastřelí. Sám je z tohoto svého chování hodně zaskočen a vykolejen. Nechtěl nikomu ublížit, ale je to něco co má v sobě. Přitom není žádný psychopat, ale jak sám říká, tak si připadá skoro jak nějaký naprogramovaný robot.

Jenže co teď? Volat policii se Mikovi zrovna moc nechce. Obzvlášť když má plné auto trávy a houbiček. Je jisté, že by mu tak jeho verzi nikdo asi moc nežral. Proto se začne zajímat o černé díry ve své minulosti. Je jisté, že právě ty musí obsahovat klíč k tomu, co se mu dnes stalo. Jenže na to rozhodně nebude mít ani chvilku klidu. Mezitím se totiž o něj začala velmi intenzivně zajímat také americká vláda. A to velmi intenzivně. Jak se zdá, tak je pro ní Mike skutečný velmi cenný.

Mike zjistí, že má výcvik elitního zabijáka.

On se brzy dozví proč. Byl totiž součástí tajného projektu na vytvoření elitního zabijáka. Získal skutečně výjimečné schopnosti. Jenže to má jeden velký háček. Mike si rád zahulí a to může být pro podobného zabijáka opravdu hodně nebezpečná kombinace. Když mu navíc unesou jeho přítelkyni, tak si zadělávají na pořádný problém. Mike se samozřejmě nehodlá jenom tak podvolit jakýmkoliv autoritám!

Vždycky se najde někdo, kdo chce této moci zneužít.

Více o filmu naleznete například na jeho profilu na CSFD.cz – Česko-Slovenské filmové databázi.

Tak to je v naprosto zkratce zajímavý příběh filmu American Ultra (2015), který jsme připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Podle našeho názoru je to jedna z nejlepších akčních komedií letošního roku a opravdu byste hodně prohloupili, pokud byste jí zrovna minuly. Jesse Eisenberg v hlavní roli byl opravdu hodně dobrý. Čeká nás tak parádní akční podívaná, která v sobě má především obrovský kus humoru. A dostat ten do filmu bývá to nejtěžší. S American Ultra, ale rozhodně neprohloupíte. Tak si ho pojďte pustit s námi a dobře se bavte. Za autorský team těchto webových stránek vám přejeme příjemnou zábavu.

Kurýr: Restart (2015) online ke shlédnutí

Film Kurýr se vrací s dalším pokračováním, které se jmenuje Kurýr: Restart. Legendární akční thriller se vrací ve zcela jiném světle. Opět to ale bude akcí doslova nabitá podívaná, která vám nedá spát. Jedná se o francouzsko-čínský snímek, který se v originále jmenuje Le Transporteur: Héritage. Čeká nás opravdu nesmírně povedený akční film, který vás bude bavit od začátku do konce. celé to režírovala Camille Delamarre podle scénáře Luca Bessona a Roberta Marka Kamena. Herecký ansámbl se nám pak kompletně obměnil.

Kurýr patří mezi jedny z nejznámějších moderních akčních filmů. První snímek měl svojí premiéru už v roce 2002 a své jméno si na něm udělal zejména představitel hlavní role Jason Statham. Nemalou proslulost si ale samozřejmě také získal režisér a scénárista Luc Besson. Postupně byly natočeny hned tři filmy, které měli opravdu velký úspěch. Následoval je i stejnojmenný seriál z roku 2012. Slavná značka, ale žije dál a proto jsme se dočkali restartu celé série. To je ale asi tak vše. Stejně jako minule i dnes tady budeme mít profesionálního Kurýra, který převeze cokoliv a kamkoliv. Raději se ani neptá co, protože odpověď na tuto otázku znamená zároveň smrt.

Film Kurýr: Restart online ke shlédnutí.

Film Kurýr: Restart se do našich kin dostává od čtvrtka 3. září 2015. Podle všeho sklidí snímek poměrně solidní diváckou přízeň, čemuž se není moc co divit. Podobně dokonale akčně vyladěných filmů tady opravdu moc nemáme. Ani my jsme neodolali a film jsme pro vás sehnali. Nahráli jsme ho pro vás v maximální možné kvalitě, která se blíží až k HD. Ohromí vás kvalita efektů, stejně jako křišťálově čistý zvuk. Zkrátka pokud si film pustíte na velké obrazovce, tak vás čeká téměř filmový zážitek. Kurýr: Restart jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Všechno je to jednoduché a zdarma.

O akční scény nebude v kurýrovi nouze.

A jaký úkol čeká na Franka Martina tentokrát? Opět to nebude nic jednoduchého. Zdánlivě banální přemístění zásilky z bodu A bodu B se změní v téměř noční můru. Frank o svou zásilku přijde i když jenom na krátký okamžik. Brzy ale odhalí identitu lidí, kteří po něm jdou. Brzy mu dojde, že nejlepší způsob jak zabránit odcizení cenné zásilky je zneškodnit uchvatitele. Je to ostatně jenom parta bezcitných ruských gangsterů, takže se po nich jistě nebude nikdo moc dlouho shánět. Jenže Frank to sám nezvládne. Ačkoliv je zvyklý pracovat na vlastní pěst, tak tentokrát si přeci jenom někoho přizve na pomoc.

Frank Martin se dovede ohánět.

Frank Martin je elitní kurýr. Neptá se co převáží a tak jsou to obvykle materiály značně pochybného charakteru. Je to práce, kde často končí s pistolí u hlavy nebo ujíždí nadupanou károu před gangstery stejně jako před policií. Tentokrát se vydáme na prosluněné Azurové pobřeží, které se však také jako lusknutím prstu dovede proměnit v to nejtemnější místo na zemi. Frank zde očekává další zásilku, ale tentokrát bude všechno jinak. Nevědomky totiž překazí loupež jednomu velmi mocnému ruskému gangu.

Ten vede mocný mafián Karasov. To co mu bylo ukradeno chce samozřejmě zpět. Je to klíč k opravdu nezměrnému bohatství, které by si přál získat snad úplně každý. Aby měl na Martina páku, tak nechá unést jeho otce. Samozřejmě ho nehodlá jenom tak vrátit, ale alespoň se tváří, že to tak udělá. Dokonce mu na to dá limit a to plných 24 hodin. Frank Martin se však nikdy nepodřizuje něčím příkazům. Své otce chce zachránit po svém. Dokonce si na to vezme na pomoc nájemnou vražedkyni Annu, která rozhodně nepatří mezi zrovna konvenční dámy.

Je potřeba si najít nové spojence - co třeba nájemnou vražedkyni?

Restart Kurýra je skutečně hodně povedeným filmem, který je doslova nabitý akcí a drsnými scénami. Čekají nás scény plné bitek, přestřelek a automobilových honiček. Zkrátka všechno co by takový pořádný akční film měl mít. V tomto smyslu vás Kurýr: Restart rozhodně nezklame.

Ruská mafie je velice mocná a teď chce zpět své peníze!

To je ve zkratce to hlavní o filmu Kurýr: Restart. Snad se nám podařilo vás dostatečně na tento zajímavý snímek nalákat. Dost na tolik, abyste mu dali šanci a pustili si ho s námi online. Pevně věříme, že vás nezklame. Je to opravdu akční pecka se skvělým příběhem a ještě lepším zpracováním. Luc Besson ukazuje, že svému řemeslu stále rozumí hodně dobře a legendárního Franka Martina nenechá jenom tak bezcitně zemřít v zapomnění. Film jsme pro vás připravili v perfektní kvalitě a přehrávání je u nás navíc naprosto jednoduché. Tady už opravdu není moc co řešit. Prostě si to pusťte s námi a dobře se bavte!

Pokud hledáte další informace o filmu tak vám doporučujeme navštívit například jeho profil na CSFD.cz. Nebo další možností je konkurenční FDB.cz.

Hitman: Agent 47 (2015) online ke shlédnutí

Film Hitman: Agent 47 je tady online ke shlédnutí. Právě si můžete přehrát tento nový akční krimi thriller pohodlně a zdarma přes internet. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce a jeho přehrání by pro vás mělo být opravdu maximálně jednoduché a komfortní. Konečně přichází tento dlouho očekávaný film podle známé počítačové hry. Snímek režíroval Aleksander Bach podle scénáře Michaele Finche a Skipa Woodse. Čeká nás opravdu drastická, ale hodně zajímavá podívaná. Kdo už Hitmana zná, tak asi není potřeba to blíže vysvětlovat.

Přímo zde na této webové stránce vám přinášíme film Hitmna: Agent 47, který měl svojí premiéru v českých kinech 27.srpna 2015. Podle všeho se jedná o opravdu hodně povedený a zajímavý film. Je to směsice hned několika žánrů z nichž akce je samozřejmě na prvním místě. Film jsme pro vás nahráli v opravdu prvotřídní HD kvalitě a nyní vám ho nabízíme online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Jenom u nás si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu výjimečná nabídka, která už se nemusí dlouho opakovat. A určitě také nebude, protože filmu bohužel můžeme zveřejňovat jenom na velmi krátkou dobu.

Akční mega film Hitman: Agent 47 online pro vás.

A o čem tedy vypráví příběh snímku Hitman: Agent 47? V hlavní roli je tajemný Agent s číslem 47. Nečekejte však žádného charizmatického klaďase jako je například James Bond. Číslo 47 značí jednoduše to, že se jedná už o čtyřicátou sedmou verzi tohoto elitního agenta. Už před ním bylo naklonováno čtyřicet šest verzí. Díky genetickým experimentům se jednalo o velmi chytré, rychlé, silné a přesné stroje na zabíjení. Samozřejmě i těm skončila životnost občas dříve vinou různých nehod a zběsilých akcí. Vědci však dále postupně tento model vzorového agenta a zabijáka vylepšovali, až jsme se dostali k našemu číslu 47. Roky vývoje a miliony utracených dolarů se v něm spojů v opravdu výkonném stroji na zabíjení.

Hitman je uměle geneticky vytvoření zabiják.

Verze 47 se jeví jako opravdu mimořádně povedená. Dalo by se říci, že téměř bezchybná. Má opravdu neobyčejně bystré smysly. Tělu s obrovskou sílou a mrštností vládne nebývalá inteligence a schopnost předvídat. Vypadá to, že žádný jiný elitní hitman už nebude hodně dlouho potřeba.

Nyní stojí před Hitmana další těžký úkol. Jakémukoliv jinému agentovi by se z něj jistě rozklepali kolena, ale Hitman není přeci člověk, ale téměř stroj. Opět nepůjde o nic jiného, než o velmi důležitý genetický výzkum. Svou roli v něm hraje právě vyvinutý speciální gen. Ten slouží k výrobě podobných zabijáků jako je právě Hitman. Jenže tento gen má být ještě daleko účinnější. S jeho pomocí si každý jeho majitel může vytvořit prakticky libovolně velkou super armádu. Uchvácení světa s takovou silou by jistě nebylo nic těžkého.

Je téměř jako stroj, který se nedá zastavit.

Nepozorovaně se dostat do sídla korporace nebude vůbec lehké. Na tento gen si navíc dělají zálusk další mocní lidé s obrovskými zdroji. Agent 47 je v tomto boji zdánlivě sám, jenže i on si brzy najde spojence, které potřebuje. Tím jeho se stane krásná agentka Katia van Dees. Tato mladá žena toho ví překvapivě hodně o těchto genetických výzkumech, ale i původu našeho Hitmana. Tajemná korporace přitom provádí své aktivity v utajení, takže každý byť sebemenší střípek informací má tady obrovskou hodnotu.

Hitmanovi se nakonec skutečně podaří do nepřátelské organizace dostat. Katia je mu stále na blízku a neomylně ho naviguje k jeho cíly. Protivníků je opravdu mnoho. Tolik, že je není možné jenom tak jednoduše postřílet. Je potřeba se skrývat v přítmí. Brát si převleky a občas se i plížit v zakázaných prostorech. Protivníkem je velmi zdatný John Smith. Padouch za staré školy obdařený obrovským intelektem. První sérii vojáků už má vyrobenou a ti ho teď stráží. Teď už mu chybí pouze poslední krok a to zavedení velkovýroby.

Dokáže si poradit za všech okolností.

Není pochyb o tom, že nás čeká akcí doslova nasycená podívaná, které rozhodně nebude mít obdoby. My mám obrovskou radost, že můžeme být u toho a právě tento film vám můžeme nabídnout online ke shlédnutí. Video se snímkem si pustíte opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Hitman: Agent 47 byl opravdu hodně dlouho očekávaný film, ale troufáme si konstatovat, že toto čekání se opravdu vyplatilo. Čeká nás akční podívaná napojená na opravdu originální a napínavý příběh. Je to blockbuster, na kterém se nešetřilo a kvalita akčních scén je tak na opravdu perfektní úrovni.

Nechtějte Hitmanovi přijít do cesty...

Více o filmu naleznete rovněž na webových stránkách CSFD.cz neboli Česko-Slovenské filmové databázi. Přímo zde je připraven obsáhlý archiv informací o filmu včetně recenzí od samotných diváků.

Za nás vám tedy můžeme tento snímek jenom doporučit. Pevně věříme, že této šance využijete a podíváte se na něj právě s námi. Přehrávání je opravdu jednoduché a zdarma!

Fantastická čtyřka (2015) online ke shlédnutí

Z člověka už tak trochu není člověk.

Film Fantastická čtyřka online ke shlédnutí jenom pro vás. Zbrusu nový akční sci-fi film je tady. Jedná se o novou adaptaci legendárních superhrdinů z Fantastické čtyřky. A opět to bude velkolepá podívaná v Hollywoodském stylu. Film natočil režisér Josh Trank, který si na tomto snímku dal opravdu maximálně záležet. A dobře to víme i my a právě proto jsme si ho pro vás připravili online ke shlédnutí. Film Fantastická čtyřka si můžete přehrát jednoduše přes internet přímo zde na této naší webové stránce. Je to opravdu jednoduché a stačí vám k tomu jenom pár kliknutí myši.

Pokračování…

Ant-Man (2015) – online ke shlédnutí

Film Ant-Man je tady pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet hodně zajímavý americký sci-fi film. Je to další biják podle příběhů komiksového vydavatelství Marvel. Jedním z autorů je dokonce fenomenální Stan Lee. Čeká nás tak další superhrdina, který tentokrát bude mít opravdu výjimečné schopnosti. Ant-Man se totiž dokáže zmenšovat a to až do opravdu naprosto titěrných rozměrů. I přesto dokáže dát svým o řád větším soupeřům pořádně na frak. Ant-Man zůstává čistokrevným komiksovým akčním sci-fi jak se patří!

Ant-Man je zbrusu nový akční film, který se zařadí mezi akční hity tohoto léta. Film měl svojí oficiální premiéru v českých kinech 16. července 2015 a velmi brzy se vyhoupl do čela žebříčků návštěvnosti. Je to blockbuster, který si zkrátka nesmíte nechat ujít! Režisérem snímku je Američan Peyton Reed, který má na kontě snímky jako Yes Man, Rozchod! nebo Kašlu na lásku. Bude to opravdu velkolepé sci-fi dobrodružství, které vás dostane. Mravenční muž je totiž hrdina, který tady zcela jistě ještě nebyl.

Film Ant-Man online ke shlédnutí.

Další sci-fi akční příběh je na světě. Tentokrát bude v hlavní roli zvláštní muž, který má jednu opravdu velmi unikátní schopnost, kterou získá díky tajemnému vědci. Ve speciálním obleku totiž dokáže zmenšit své fyzické rozměry do nevídaných rozměrů, takže se dostane téměř všude. Pokud se chcete na nového super hrdinu letošního léta podívat, musíte si udělat trochu času a o letních prázdninách vyrazit do kina. Nebo si film Ant-Man můžete přehrát přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Snímek jsme pro vás připravili v opravdu maximální možné HD kvalitě, která se vyznačuje obrazem ve vysokém rozlišení a kromě toho také maximálně čistým a věrným zvukem.

Kdo stvořil mocný oblek Ant-Mana?

V americkém akčním sci-fi filmu Ant-Man od amerického režiséra Peytona Reeda mimo jiné hrají skvělý herci jako Paul Rudd, Michael Douglas, Judy Greer, Evangeline Lilly, Joe Chrest, Corey Stoll a Wood Harris. Scénář stvořil autorský team: Joe Cornish, Edgar Wright, Adam McKay, Paul Rudd, kteří vycházeli mimo jiné i z legendárního komiksu Stana Lee, který do knižní podoby převedl Jack Kirby.

Oč v akčním sci-fi filmu Ant-Man vlastně běží? V hlavní roli se objeví malý podvodník Scott Lang, kterého si zahraje americký herec Paul Rudd. Tento podfukář a šejdíř však dostane velmi zajímavou nabídku. Kontaktuje ho totiž erudovaný lékař Hank Pym, kterého si zahraje věhlasný Michael Douglas a nabídne mu, aby se stal zbrusu novým Ant-Manem, který bude mít zcela neobvyklé možnosti. Sott Land obdrží od lékaře Pyma velmi zvláštní oblek, který by jistě chtělo mít hodně lidí. Tento oblek je totiž zázračný, neboť je schopen zmenšovat nebo zvětšovat fyzické rozměry majitele obleku. A to ještě není všechno, zázračný oblek také současně dokáže násobit sílu svého majitele, takže člověk v tomto obleku má ukrutnou sílu a kuráž.

Najít vhodného muže pro to, aby se stal superhrdinou, není vůbec jednoduché.

Scott Lang se lékařem Pymem nechá přemluvit a stává se z něho oddaný a poslušný Pymův žák, který svého učitele bude náležitě poslouchat. Jeho hlavním úkolem bude dokonale připravit velkou loupež, která má uchránit záhadu Ant-Manova zázračného obleku. Pochopitelně půjde o spásu světa, protože kdyby tato skvělá technologie padla do nesprávných a nepovolaných rukou, byl by se světem brzký konec. Lang a Pym jsou tak jediní, kteří svět mohou zachránit. Ne všechno však jde podle jejich předem připravených plánů, takže super hrdina v zázračném obleku se bude muset pořádně ohánět, aby se postavil svému hlavnímu nepříteli, kterým je Yellowjacket v podání amerického herce Coreyho Stolla.

Komu se americký film Ant-Man aneb Mravenčí muž bude líbit? Ant-Man aneb Mravenčí muž se především bude líbit všem příznivcům komiksových seriálů, protože super hrdina Ant-Man se v komiksu poprvé objevil už v roce 1962. Ant-Man je pak zakladatelem týmu Avengers, což jsou po celém světě známí super hrdinové komiksového světa, do kterého například patří Iron Man, Thor, Black Widow nebo Hulk. Ant-Man se tedy konečně dočkal filmového zpracování, což by do kin určitě mělo přilákal všechny čtenáře a čtenářky komiksových knížek a sešitů. Na americký film Ant-Man však také může přijít obecenstvo, které dlouhodobě fandí hvězdnému Michaeli Douglasovi, který je stále skvělý a výtečný herec v dobré kondici.

I Ant-Man bude mít svého mocného nepřítele.

Akční film Ant-Man bude tedy velká podívaná, která nebude mít nouzi o vtipné hlášky a nádhernou vizuální podívanou. Ve filmu tedy půjde především o skvělé a bombastické vizuální efekty bez kterých si dnešní americký akční snímek nedokážeme vůbec představit. Marvel Studios prostě sází na osvědčenou jistotu a věří, že film navštíví hodně diváků po celém světě, takže bude nakonec úspěšný.

Během mžiku se může zmenšit na velikost blechy.

Co se týká hodnocení filmu, tak to vypadá opravdu hodně slibně. Pozitivně se filmu ujali nejenom recenzenti, ale i filmový diváci. Jejich konkrétní názory si můžete přečíst například na CSFD.cz (Česko-Slovenské filmové databázi).

Čeká nás opravdu povedený akční sci-fi film. Další pecka od Marvelu!

To je ve zkratce film Ant-Man, který vám můžeme jednoznačně doporučit. Podle všeho se jedná opravdu o hodně povedený akční film, který nás zavede do světa, který máme na dosah a přitom nám zůstává skrytý. Pokud chcete vědět více, tak si pojďte Ant-Mana přehrát online. Přímo zde na této webové stránce na vás čeká video s filmem ve vysoké kvalitě a pohodlně k přehrání. U nás si snímek zvládne pustit snad úplně každý. Pro přehrávání se stačí pouze přihlásit v horní části této webové stránky a dál už nemusíte nic řešit. Streamovací přehrávač se aktivuje a vy si můžete vychutnat celý film. Dobře se u něj bavte!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) online ke shlédnutí

Film Šílený Max: Zběsilá cesta je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento hodně povedený sci-fi dobrodružný film. Legendární Šílený Max se vrací, tentokrát bez Mela Gibsona ale za to ve svěžím novém australském filmu od režiséra George Millera. A stejně jako před lety i dnes nás čeká opravdu drsná a hodně akční jízda. Pojďte se i vy vypravit do apokalyptické budoucnosti.

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká film Šílený Max: Zběsilá cesta. Jedná se o dobrodružný film, ve kterém nebude nouze o drsné a krvavé akční scény, které mají po celém světě přilákat diváky do kin, aby byli svědky vskutku zběsilé jízdy hlavních hrdinů celého filmu. Pokud je vám už samotný název filmu povědomý, tak to opravdu není vůbec žádná náhoda. První film měl totiž svojí premiéru už v roce 1979 a záhy jsme se dočkaly ještě dvou pokračování. Roli osamělého jezdce v na post apokalyptické zemi ztvárnil Mel Gibson. Mela už sice ve filmu neuvidíme, ale velmi potěšující zprávou je, že za snímkem stojí stejný australský režisér a to George Miller, který ostatně natočil i všechny tři předchozí filmy.

Film Šílený Max: Zběsilá cesta online pro vás.

Co se týká hereckého obsazení, tak v tomto australském akčním a dobrodružném filmu Šílený Max: Zběsilá cesta mimo jiné uvidíme Nicolas Hoult, Tom Hardy, Nathan Jones, Charlize Theron, Megan Gale a Zoë Kravitz. Ve směs tedy neokoukané a zajímavé herce.

Čeká nás opravdu drsná podívaná.

A o čem vlastně je příběh filmu, a co na vás v něm čeká? Šílený Max: Zběsilá jízda je již v pořadí čtvrtá část ságy Šíleného Maxe od australského režiséra George Millera. Celý děj filmu je zasazen do velmi nehostinného místa na naší planety, kterým je vyprahlá a drsná poušť. Jedná se o odlehlé místo, kde se odehrávají hrozné věci a kde všichni zápasí o svůj holý život. Dva odvážlivci na útěku by však mohli do světa plného krutého násilí zavést právo a spravedlnost. Jedním z těchto odvážlivců je Max, kterého ve filmu hraje britský herec Tom Hardy, který si v minulosti například zahrál v akčním snímků Temný rytíř povstal nebo v dramatickém filmu Locke. Odvážlivý Max toho však ve filmu Šílený Max: Zběsilá cesta příliš nenamluví, je to spíše akční a drsný muž, který v postapokalyptickém chaosu a zmatku přišel o svou manželku a dítě. Druhým odvážlivcem je pohledná žena Furiosa, kterou hraje sympatická herečka Charlize Theron, která pochází z Jihoafrické republiky. Jedná se rovněž o statečnou žena činu, která upřímně věří, že cesta do země jejího dětství vede pouze a jedině přes nehostinnou a vyprahlou poušť.

O akční scény nebude nouze.

Pojmenovaní filmu Šílený Max: Zběsilá cesta velmi dobře vystihuje podstatu celého filmu, která spočívá v akční zběsilé honičce, která se odehrává na poušti. Poušť je ideálním místem pro děj akčního filmu, protože poušť vyvolává dokonalou představuje konce světa a veškerého života na této modré planetě. V této nehostinné krajině panuje Immortan Joe, kterého si zahraje herec Hugh Keays-Byrne. Joe je šéfem partičky zfanatizovaných kluků, kteří pro něj nasazují svůj holý život. A to vše za příslib rajského posmrtného života. Joe si rovněž podmanil všechny ženy, které jeho partičce přišly do rány a udělal z nich pouhá zvířata, se kterýma se jeho oddaní bojovníci bez ostychu páří.

A samozřejmě přijde na řadu i nějaký ten výbuch, nejlépe při automobilové honičce.

V této divočině bydlí již jednou zmiňovaná Furiosa. Furiosa řídí válečné mašiny a je považována svým okolím za bezvýznamnou ženu, protože nemůže mít děti. Dávat ji na vedlejší kolej je však trestuhodná chyba. Furiosa totiž dychtí po sladké pomstě a společně se svými sestrami chce poušť opustit a znovu vybudovat nový svět. Její nadšení je protikladem k nečinnosti Maxe. Max je bývalý polda, který nemá žádnou chuť do života. Okolnosti však z nich udělají velmi dobré spojence v bláznivém závodě o přežití.

Kdo přijde na film Šílený Max: Zběsilá cesta, tak určitě zažije jednu pořádně dlouhou a zběsilou jízdu s velmi drsnými až krvavými scénami. Kdo tedy má v oblibě kaskadérské kousky, tak nebude zklamán. Již samotný rozpočet filmu, který byl 100 milionů amerických dolarů, dává celému projektu velké ambice. Jestli ovšem nadchne české diváky, to je velká otázka. Nicméně podle ohlasů na již odvysílané trailery to nemusí být až takový propadák.

Hlavní padouch se tady jmenuje Immortan Joe!

To je ve zkratce to hlavní o novém Šíleném Maxovi. Snad se nám podařilo vás zaujmout. Podle nás se film opravdu povedl a jedná se o více, než důstojný remake. Nový Max má to nejlepší z původních filmů, ale přidává i spoustu nového. Také moderní audiovizuální kabát k filmu rozhodně sedí. Jednoduše a stručně byste si tento film rozhodně neměli nechat ujít! Právě proto jsme ho pro vás připravili na této webové stránce. U nás si můžete snímek Šílený Max: Zběsilá cesta přehrát online. Video s filmem pro vás máme v perfektní kvalitě a zdarma. Pojďte využít této jedinečné možnosti a pustit si ho hned teď!

Avengers: Age of Ultron (2015) online ke shlédnutí

Film Avengers: Age of Ultron je tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit jeden z nejvíce očekávaných filmů tohoto roku! Je to akční pecka Avengers 2 od režiséra Josse Whedona. Po třech letech se vrací tento úžasný film, který spojuje všechny hrdiny amerického komiksového vydavatelství Marvel v jednom epickém snímku. Tentokrát se budou muset postavit zlu, které je opravdu mocné. Umělé inteligenci jménem Ultron.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí dlouho očekávaný film Avengers: Age of Ultron. Ten měl premiéru v českých kinech 30. Dubna 2015 a velmi záhy po své premiéře se vyhoupl do čela žebříčku divácké návštěvnosti. A ono se opravdu není moc čemu divit, protože se jedná o velmi podařený snímek, který se připravoval opravdu dlouho. Na hercích a efektech se opravdu nešetřilo a celý film je vlastně výkladní skříní toho nejlepšího z komiksů od Marvelu.

Film Avengers Age of Ultron online pro vás.

Jediné na čem film možná trochu naráží je právě jeho epičnost. Délkou 141 minut totiž patří spíše k těm zdlouhavějším a udržet pozornost je místy docela oříšek. Film má totiž i spoustu dějových odboček, které ale nejsou nijak zvlášť rozvedeny a dočkáme se zřejmě až v dalších filmech. Opět tedy uvidíme superhrdiny jako Iron Man, Hulk, Kapitán Amerika, Thor nebo Černou vdovu pohromadě. A jak už asi čekáte, tak budou zachraňovat svět před tím nejhorším a nejnepředstavitelnějším zlem jaký svět doposud poznalo.

Kapitán Amerika je připraven zasouhnout spolu s dalšími Avengers.

Režie filmu se opět ujal Joss Whedon, který natočil i první díl. Není bez zajímavostí, že se jinak jedná o režiséra, který je spojen s několika velmi rozdílnými, ale kultovními seriály jako Firefly, Buffy, přemožitelka upírů a Roseane. Kromě toho je Whedon i autorem scénáře, který vytvořil podle komiksových předloh od Jacka Kirbyhy a Stana Leeho, kteří patří mezi nejznámější autory komiksů na světě.

Čeká nás opravdu akční pecka.

Ale zpátky k příběhy filmu Avengers: Age of Ultron. Určitě vás už zajímá o čem vlastně tento super akční, dobrodružný, sci-fi nářez vlastně je. V daleké zemi na východě, která vznikla po rozpadu sovětského svazu se vlády ujal jistý baron. Jeho současná država je mu ale malá a proto plánuje ovládnutí celého světa. K tomu mu má pomoci hned několik projektů. Jedním z nich jsou například geneticky upravení sourozenci Maximovi. Na Quicksilvera a Scarlet Witch ale přijde ještě řada později. Kromě toho vytváří i doposud nevídanou umělou inteligenci, která si bude moci podmanit všechny moderní počítačové systémy, na kterých se lidstvo stalo takřka bytostně závislé.

Avengers si jsou ale dobře vědomi této hrozby a zastaví tohoto padoucha ještě dříve, než stihne získat nějakou moc. Zvídavý Tony Stark získá disk s onou umělou inteligencí, který oživí ve své supermoderní laboratoři. Myslí si, že právě s touto inteligencí by se dali vyřešit mnohé problémy lidstva. Jenže to netuší, jak hluboce se mýlil. V jádru této inteligence je totiž zakódováno zlo jejího tvůrce. Hned co si tedy uvědomí sama sebe začne činit kroky, které rozhodně nemají být přístupné. Tato inteligence se zhmotní jako Ultron. Mocná bytost schopná sebereplikace s takřka neomezeným potenciálem. Okamžitě ovládne mnoho klíčových podniků a zařízení a začne vyrábět bitevní roboty, které jí mají pomoci hájit její zájmy.

Tak trochu upgradovaný Iron Man.

Není to ale jediná umělá inteligence, která se zhmotní a dosáhne nebývalé moci. Tony Stark k tou samému pomůže i svému počítačovému asistentovi Jarvisovi, ze kterého se stane další téměř božské stvoření jménem Vision, které je alespoň na straně dobra. Střetnutí dvou mocných protivníků tak může začít. Na jedné straně je mocný Ultron se svou armádou robotů a na druhé straně zase božský Vision s teamem Avengers. Jak už tušíte, tak to bude opravdu epické střetnutí s finální bitvou, kterou naše planeta ještě nezažila.

Přijde řeč i na těžké zbraně!

Kromě toho všeho ale budeme svědky i celé řady dalších dějových zápletek. Samozřejmě nemůže chybět nějaká romance, kterou si prožijeme, když Black Widow zamiluje do Hulka. A to není první a poslední romantická zápletka. I Hawkeye má dobře utajenou chatu a v ní dobře utajenou rodinu. Všichni obyčejní lidé jsou ale teď rázem v opravdu smrtelném nebezpečí.

Snad vás film Avengers: Age of Ultron zaujal alespoň z poloviny tak jako nás. Pokud ano, tak je to výborná zpráva, protože tento skvělý americký akční snímek si můžete s námi pustit pohodlně a zdarma online. Neváhejte tak ani chviličku a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se s filmem budete dobře bavit a strávíte s ním opravdu příjemné chvíle plné zábavy a napínavých momentů. Dvojku Avengers jsme pro vás nahráli v naprosto skvělé kvalitě, abyste si jí mohli pustit přímo zde jednoduše a zdarma online. Využijte této jedinečné šance, která už se dlouho nemusí opakovat!

Hacker (2015) online ke shlédnutí

Akční film Hacker (2015) online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma dlouho očekávaný snímek režiséra Michaela Manna. Žijeme v době, kdy i s pouhá klávesnicí se dá způsobit masivní destrukce a ovládat životy milionů lidí. Jeden z Hackerů touží ukázat své schopnosti a získat si obrovskou moc. Policie se rozhodne dát šanci jiné skvělému hackerovi, kterého má zavřeného ve vězení, aby se tajemnému protivníkovi postavil.

Na této webové stránce už na vás čeká film Hacker. Ten jsme pro vás připravili online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. U nás si můžete Hackera (2015) přehrát naprosto pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši. Jednoduší už to skutečně ani být nemůže. Pevně věříme, že využijete této jedinečné šance a tento adrenalinový snímek si pustíte. Film si bere něco hned z několika žánrů. Snadno v něm rozpoznáte akční, krimi, drama, mysteriózní film, ale i thriller. Co se týká premiéry v českých kinech, tak ta nastala ve čtvrtek 15. ledna 2015 a hned záhy se film vyhoupl do předních příček divácké návštěvnosti. V hlavních rolích nečekejte moc známé herce, přesto se režisérovi Mannovi podařilo natočit opravdu kvalitní a strhující film.

Film Hacker (2015) - akční nářez pro vás.

Hackeři jsou tajemnou komunitou, o které nemají obyčejní lidé moc potuchy. Jsou to lidé, kteří si páchají své zločiny v klidu a přítmí za počítačovým monitorem. Nikdo o nich moc neví, což je jenom dobře, protože podobně jako ostatní kriminálnicí si i hackeři přejí zůstat neviditelní a nenápadní. Tedy tak je to alespoň většinou. V této zvláštní kastě lidí se totiž najdou i jedinci, kterým nejde jenom o materiální prospěch, nebo politický vliv. Hackují čistě jenom, aby získali moc a ukázala své schopnosti.

Informační technologie mají nad námi obrovskou moc.

Tento počítačový expert si rozhodl hrát se společností. Je ale děsivé co všechno dokáže. Nejdříve si jenom tak hraje s největšími světovými burzami, což rozkolísá celosvětovou ekonomiku. Když ale zjistí, že po něm jde policie, tak jenom pomocí své klávesnice vyhodí do vzduchu reaktor v jaderné elektrárně. Je to obrovská katastrofa, která nemá obdoby. Teď už i agenti speciálních jednotek vědí, že stojí proti hackerovi, který se nezastaví před ničím, ale zastavit jeho bude opravdu nesmírně obtížné. Nikdo v policejních složkách není tak dobrý, aby mohl tajemného počítačového experta skrytého za monitorem dostat.

V zástupu obyčejných lidí je snadné se skovat.

Policejní složky tak dostanou nápad zkusit využít toho nejlepšího hackera, kterého se jim podařilo dostat. Do vězení právě nastoupil hacker Hathawaye, který je pro jejich plán ideální. Počítačový génius, který vystudoval MIT. Velmi zkušený i když nekontrolovatelný. Dostal patnáctiletý trest. Pokud se ale rozhodne pomoci dopadnout ničivého útočníka, tak mu bude vše prominuto. Bude propuštěn na svobodu a bude moci začít s čistým štítem.

Hathawaye nad touto nabídkou moc nepřemýšlí. Myslí si, že je v situaci, kdy nemá moc na výběr a tak se jí samozřejmě rozhodne přijmout. Je ale opravdu otázka, jestli je to to nejlepší co mohl udělat. Hned se pustí do pátrání po tajemném hackerovi. Ukáže se, že stojí proti opravdu mocnému protivníkovi. Ten proti němu dokáže poštvat i policisty se kterými spolupracuje. Hathawaye je v ohrožení života. Zjišťuje, že mnohem lépe by mu bylo za mřížemi. Jenže věci už se daly do pohybu a není možné na tom nic měnit. Teď už je to jenom kdo z koho.

Někdy se nedá dělat nic jiného, než jenom utíkat.

Tajemný hacker se chystá na další útok, který má být tím opravdu zdrcujícím. Něco o co se doposud nikdo nepokusil. Je jasné, že tento člověk je megaloman a šílenec. Zastavit ho si vyžádá obrovskou porci energie a práce. Čeká nás pronásledování po celé planetě za využití těch nejsofistikovanějších technologií. Samozřejmostí je obrovské množství akce. Hathawayovi půjde o krk a dostane se do nejedné přestřelky. Vyvázne z toho ale živý, aby mohl tuto hrůzu zastavit?

Bude tajemný hacker nakonec dopaden?

To je ve zkratce shrnutí příběhu filmu Hacker (2015). Jedná se o opravdu hodně povedený film, který ukazuje obrovskou moc informačních technologií v dnešním světě. Celkově je Hacker velmi svižným a propracovaným snímkem, který dokáže zaujmout nejednoho diváku. O velkorysosti filmu svědčí i jeho delší stopáž a to rovnou 132 minut. Je to zkrátka snímek, na kterém se v žádném ohledu nešetřilo a je to na něm vidět. Hacker slibuje opravdu skvělý filmový zážitek a my vám ho tak můžeme s klidným svědomím doporučit online ke shlédnutí. Ostatně právě proto jsme ho nahráli přímo sem na tyto webové stránky. U nás si můžete Hackera přehrát naprosto jendoduše na pouhých pár kliknutí myši. Využijte toho třeba hned teď!