Film Trollové online a zdarma

Nový animovaný film pro celou rodinu od studia Dreamworks. Přesně takový je očekávaný film Trollové, který vám přinášíme online ke zhlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Využijte této jedinečné šance a pojďte se s námi skvěle bavit. Vždyť tady půjde o záchranu celé Trollí civilizace. Roztomilé skřítky s podivnými vlasy a velkou zábavou v hudbě a tanci si určitě zamilujete.

Pokračování…

Film Buchty a klobásy online

Buchty a klobásy online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet animovaný film pro dospělé. Přesně to je Sausage party od režisérského dua Conrad Vernon a Greg Tiernan. Je to prudce nekorektní film z regálu supermarketů, kde potraviny vesele čekají na to až budou vyvoleny. Až si je někdy koupí a odnese do sladkého světa za dveře obchodu. Co ale netuší je, že na ně čeká zoufalý masakr. Jednoho dne se ale objeví párek, který má mnohem více kuráže, než všichni ostatní. Ten musí ukázat pravdu ostatním!

Pokračování…

Hledá se Dory (2016) online ke shlédnutí

Hledá se Dory online ke shlédnutí. Netrpělivě očekávaný animák je konečně tady! Pokračování legendárního Hledá se Nemo, na které jsme čekali dlouhých 13 let. Nyní si můžete animovaný film Hledá se Dory přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma přes internet. To je opravdu unikátní příležitost, která už se nemusí jenom tak opakovat. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si tento skvělý rodinný film přehrát s námi jednoduše přes internet. Právě proto jsme ho připravili přímo zde na těchto stránkách.

Pokračování…

Kluk ve světě příšer (2016) online ke shlédnutí

Animovaný film Kluk ve světě příšer (2016) online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali nový japonský animák od režiséra Mamoru Hosoda, který je rovněž i autorem scénáře. Čeká vás opravdu zajímavý film v tradičním vzhledu japonské anime. Rozhodně se tak máte na co těšit. My jsme nelenili a tento snímek jsme pro vás sehnali, tak abyste si ho mohli přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet.

Pokračování…

Kung Fu Panda 3 (2016) online ke shlédnutí

Film Kung Fu Panda 3 online ke shlédnutí. Nový dlouho očekávaný animák od studia Dreamworks je konečně tady! Panda Po se stal mistrem bojového umění kung-fu. Jenže aby se mohl stát z žáka učitelem, tak je před ním ještě hodně dlouhá cesta. Nakonec si tuto zodpovědnou roli vyzkouší nečekaně rychle. Obrovskou náhodou se totiž Po setkává se svým biologickým otcem, který ho vezme domů. Jenže pandí vesnička ohrožuje zlý padouch Kai.

Nové pokračování filmů Kung Fu Panda 3 je tady online ke shlédnutí. Konečně si budete moci přehrát pohodlně a zdarma přes internet opravdu povedený animák. Pandí bojovník Po nás přesvědčil, že i přes svou značnou tloušťku dokáže být mrštný a silný. Díky tomu se stal mistrem v bojovém umění Kung fu. Cesta bojovníka, ale nikdy nekončí. Po se toho musí ještě hodně učit. Čekají na něj nová dobrodružství, která budou nejenom akční, ale vzhledem k Poově povaze i vtipná. Trojka Kung Fu Pandy se opravdu hodně povedla a my vám tento animák můžeme od srdce jenom doporučit.

Kung Fu Panda 3 (2016) online ke shlédnutí.

Film měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 17. Března 2016. Vy se touto informací ale nemusíte nijak blíže zabývat. Ten hlavní důvod je, že s námi si můžete film Kung Fu Panda 3 přehrát pohodlně a zdarma online. Film jsme pro vás připravili ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. My jsme ho totiž nahráli už s velkým předstihem a v perfektní HD kvalitě. Díky tomu vám ho můžete hezky servírovat přímo zde na pouhých pár kliknutí. Vysoké rozlišení a náš kvalitní streamovací přehrávač mají navíc tu výhodu, že si tento skvělý film vychutnáte skutečně kdekoliv. A je úplně jedno, jestli to bude na vaší obrovské nové televizi nebo na malém displeji mobilního telefonu.

Nový skvělý animák Kung Fu Panda.

Ale zpátky k tomu nejdůležitějšímu a to je bezesporu příběh. O co vlastně v Kung Fu Pandě 3 půjde? Z pandy Poa se stal opravdu neohrožený bojovník. Možná ten nejlepší, jakého mistr Sifu trénoval. Jenže teď je na čase, aby Po udělal další krok, aby se i on stal z žáka mistrem, který bude schopný své znalosti a dovednosti předávat zase dál. I když se stačí podívat jak si Po hraje při koupeli a každý by to hned považoval za nemožné. Jenže to už tu bylo mnohokrát, že jsme Poovi kvůli jeho roztomilému a zavalitému vzhledu nevěřili a on to přesto dokázal.

Mistr Sifu bude mít s Poem ještě hodně práce.

Ostatně teď už na to není Po rozhodně sám. Po jeho boku trénují i jeho dobří kamarádi: tygřice, zmije, jeřába, kudlanky nebo opice. Ti mu vždycky a rádi pomohou. Teď však na Poa čeká setkání, na které bude sám. I když proběhne vlastně přes celou zvířecí vesnicí. Objeví se zde totiž neskutečně velký jedlík. Takový, který nemá žádné srovnání. Tedy kromě Poa. Jak se brzy ukáže, tak to není nikdo jiný, než Poův ztracený biologický otec. Po je samozřejmě na svého tátu naštvaný, ale brzy převládne nadšení. Konečně má šanci poznat svou rodinu, poznat své kořeny.

Jeho otec ho totiž chce vzít do pandího ráje. Je to vesnice v čínských horách, kterou obývají jenom pandy! Pro Poa je to šok. Zjišťuje, že není jediný chundelatý a baculatý černo-bílý medvídek na světě. Tady žijí pohromadě pandy z mnoha rodin. Poklidné staré pandy, upracovaní dospělí a hravé malé panďátka. Mají tu svojí kulturu i zábavu, která se Poovi velmi brzy zalíbí. Holt je mezi svými, tak se mu nemůžeme ani trochu divit.

Po konečně pozná svého pravého otce.

Mezitím venku ale zuří nelítostný boj. Padouch Kai se rozhodl zotročit si celý svět. K tomu ale musí porazit všechny mistry kung-fu. Postupně tak putuje od jednoho chrámu ke druhé a ničí je i s jejich obyvateli. Není pochyb, že i Po a jeho pandí vesnice se ocitne v jeho hledáčku. Jedinou možností je naučit všechny obyvatele bojovým uměním, aby se mohli této zlé síle bránit. A tento úkol zbude na koho jiného, než právě na Poa.

Podaří se mu zachránit svou vesnici?

Jenže jak zjišťuje, tak to rozhodně nebude mít jednoduché. Ostatní Pandy totiž vypadají jako velmi nemotorná stvoření, což se také ukáže i při prvních lekcích výuky. Jenže jestli je Poův příběh o něčem, tak je to hlavně o tom, že člověk se nesmí nikdy vzdát. Tedy vlastně panda. Pokud máte tyto vlastnosti, tak můžete dokázat prakticky všechno na světě. Třeba se i ubránit zlému mistrovi oplývající obrovskou magickou mocí.

Bude to napínavá i humorná podívaná.

Film Kung Fu Panda 3 jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát online opravdu pohodlně a zdarma. Pokud hledáte další informace, tak vám můžeme jedině doporučit profil filmu na CSFD.cz. Recenze diváků vypadají opravdu slibně. Novou Kung fu pandu 3 natočilo režisérské duo Jennifer Yuh a Alessandro Carloni. Prvně jmenovaná se podílela i na předchozím dílu. Scénář pak mají na svědomí Jonathan Aibel, Glenn Berger. Hudba je od Hanse Zimmera. Škoda že u nás si neužijeme originální znění, jenž namluvili Jack Black, Angelina Jolie, David Cross, Jackie Chan, Seth Rogen a Lucy Liu. I na nás ale s tímto animákem čeká skvělý filmový zážitek. Tak si ho rozhodně pusťte.

Proč jsem nesnědl svého taťku (2015) online a zdarma

Film Proč jsem nesnědl svého taťku online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali novou francouzskou animovanou komedii pro celou rodinu. Je to film Proč jsem nesnědl svého taťku od režiséra Jamel Debbouze podle knihy Roye Lewise. Příběh ze světa pralidí nám humorným způsobem představí, jak vznikly typické lidské vymoženosti jako je ovládání ohně a nebo lov divoké zvěře. Tedy věci, které pomohli k tomu, aby se z opic vyvinuli skuteční moderní lidé, jakými jsme dnes i my.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme ke shlédnutí film Proč jsem nesnědl svého taťku. Do českých kin zamířil ve čtvrtek 19. 11. 2015 a záhy si získal poměrně solidní diváckou přízeň. A tomu se není ani proč divit, protože podle nás je to opravdu velmi hezký a po všech stránkách povedený snímek. Mladý režisér Roye Lewis odvedl opravdu skvělou práci a ukázal, že francouzské animované filmy se mohou hravě vyrovnat Hollywoodské produkci. Nechceme to moc prozrazovat předem, každopádně je fakt, že nás tento snímek zaujala a můžeme vám ho jenom doporučit ke shlédnutí.

Proč jsem nesnědl svého taťku (2015) online ke shlédnutí.

Film Proč jsem nesnědl svého taťku jsme vám připravili ke shlédnutí online. Přímo tady na této webové stránce. Vaše hledání je už u konce, protože s námi si přehrajete tento povedený snímek opravdu jednoduše a zdarma online. Film jsme pro vás nahráli už s předstihem. Díky tomu ho máme i s českým dabingem, takže si ho bez obav můžete pustit i s vašimi dětmi. Pro aktivaci přehrávače se stačí přihlásit v horní části těchto webových stránek.

Nový francouzský animák pro celou rodinu.

A o čem to celé vlastně je? Příběh nás zavede hluboko do dávné minulosti. Svět byl tehdy úplně jiný, než dnes. Po lesích a obrovských pláních se proháněli divoká zvířata, z nichž některé byly úplně odlišné od těch co známe dnes. Obzvláště v animovaném světě plném fantazie. Můžete se tak těšit například na jednorožcové žirafy nebo gepardí králíky.

Pračlověci se potkávali s opravdu zvláštními tvory.

V tomto světě žijí také prapředci všech lidí. Říkají si Simiani a jejich život se stále víc podobá spíš zvířatům, stejně jako podoba. Jednoho dne se ale narodí kluk, který to všechno má změnit. Na první pohled je úplně jiný, než všichni ostatní. Je takový malý, méně chlupatý. Zkrátka vypadá slabě a nevyvinutě. Zvířecí zákony jsou bohužel v tomto smyslu naprosto nesmlouvavé. Je přitom úplně jedno, že se jedná dokonce o syna krále všech Simianů. Musí odejít pryč. Jeho otec ho proto vyloučí z kmene.

Mladík dostane jméno Edward a vyrůstá mimo bezpečí kmene. Přesto má štěstí a dobře prosperuje. Stará se o něj ostatně jeho přítel Ian, který to dostal jako důležitý úkol. Edward tak může nerušeně rozvíjet své nadání. Má čas o věcech přemýšlet a dělat si je po svém. Právě to je základní moment, který ho dovede k mnoha důležitým objevům. Je to právě on, kdo jako první z pralidí zkrotí oheň. Vymyslí, jak by se dala lovit divoká zvěř. A také hodně posílí standard bydlení. Vynalezne totiž střechu, což je pro pralidi opravdu velmi přelomový vynález.

Mladík Edward je tady, aby to změnil.

Ostatní Simiáni samozřejmě nejsou schopni pochopit dalekosáhlé dopady těchto vynálezů. Zkrátka se na ně moc netváří. Edward si je ale jistý, že jsou dobré a navíc si je nechce nechat sám pro sebe. Musí tak svým temperamentem a energií přesvědčit ostatní. Na vlastní kůži tak zjistí, že udělat evoluční krok není vůbec nic jednoduchého. Tak jako každý velký vynálezce a objevitel se z prvu setkává s nepochopením. Na druhou stranu už je opravdu čas, aby pralidé slezly ze stromů a konečně přestali jíst své vlastní otce. Proč? Protože to už prostě a jednoduše není normální.

Bude to opravdu zábavná podívaná.

Čeká nás tak opravdu vtipná podívaná, kdy se ukáže, že i taková obyčejná střecha nad hlavou může být složitý vynález, u kterého si pračlověk nebude vědět rady co s ním.

Takový je příběh filmu Proč jsem nesnědl svého taťku nebo také pokud chcete v originále „Pourquoi j’ai (pas) mangé mon père.” Trochu krkolomné nemyslíte? To je ale ostatně už úplně jedno. Důležité je, že si tento povedený animovaný film pro celou rodinu můžete přehrát přímo zde na této naší stránce online. Film už tady na vás čeká ve vysoké HD kvalitě a navíc naprosto zdarma. Přehrávání je tady opravdu jednoduché a celé je to jenom otázka pár kliknutí myši. Víc už k tomu není moc co dodat. Pokus vás tedy zajímá, jak to vlastně bylo, že se z opice stal člověk, tak si pojďte tento skvělý film přehrát s námi!

Hotel Transylvánie 2 online ke shlédnutí

Film Hotel Transylvánie 2 online ke shlédnutí. Animovaná komedie Hotel Trensylvánie se dočkala svého druhého pokračování. U toho nemůžeme chybět ani my, ani vy. Právě proto jsme pro vás video s tímto skvělým animákem připravili online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu pohodlně a jednoduše online. Přímo zde na této webové stránce a v perfektní kvalitě. Drákula je čerstvým dědečkem, což mu dělá větší vrásky na čele, než provoz jeho slavného hotelu.

Pro všechny fanoušky animovaných filmů tady máme skvělou zprávu. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali Hotel Transylvánie 2. Ten je pokračováním stejnojmenného úspěšného animáku z roku 2012. Režisér Genndy Tartakovsky si pro nás připravil druhé velmi povedené pokračování. Autory scénáře jsou: Robert Smigel a Adam Sandler. Sám Sandler si jenom tak mimochodem ve filmu zahrál jednu z hlavních rolí. Komediální žánr je prostě jeho doména. Film šel do českých kin 24. Září 2015, ale tím se vy nemusíte nijak extra zabývat.

Hotel Transylvánie 2 online ke shlédnutí!

Proč? Protože film Hotel Transylvánie 2 si můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Film jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě a s českým dabingem. Jedná se o HD rozlišení, které slibuje nádherně ostrý obraz i na té největší televizi. A k tomu samozřejmě naprosto fenomenální zvuk a efekty. Přehrání filmu je navíc u nás naprosto jednoduché a zdarma. Pojďte tedy využít tuto příležitost a dobře se s námi pobavit.

Děda Drákula chce naučit vnuka strašit.

A o čem je příběh filmu? V populárním hotelu Transylvánie je leccos jinak. Oblíbený výletní hotel v hloubi Karpat mění svojí tvář. Už v něm totiž mohou strávit nezapomenutelný pobyt nejenom strašidla, ale i lidé. Majitel a ředitel hotelu hrabě Drákula se totiž rozhodl radikálně proměnit firemní politiku. V hotelu tedy nyní přijímá i lidi. Mezi kterými je o pobyt na strašidelném hradě jenom tak mimochodem obrovský zájem.

Pomůžou mu i hodně dobří přátelé.

A co stojí za touto obrovskou změnou? Proč se Drákula rozhodl jít s dobou? Hlavní roli v tom hrají jeho rodinné záležitosti. Jeho dcera Mavis si totiž vzala obyčejného člověka Johnyho. Bylo by tedy pokrytecké ubytovávat dál jenom strašidla. Kromě toho udělali z hraběte Drákuly jeho děti dědečka. To když se jim narodil malý synek jménem Denis. Drákula je z toho samozřejmě nadšený. Jenže Denis je napůl člověk a tak ho sžírají pochybnosti o tom, zda z něj vyroste ten správný upír.

Přesto to s Denisem nebude vůbec jednoduché.

Ačkoliv je Denis stále ještě malý capart, tak se ho jeho děda „Drak“ pokusí převychovat na to správné strašidlo. V tom mu ostatně rádi pomůžou i jeho zaměstnanci hotelu a přátelé Frank, Murray, Wayne a Griffin. Společně mu připraví opravdu ujetý a intenzivní kurz, který v něm má probudit jeho upírské geny. Jenže jak už asi čekáte, tak to rozhodně nebude bez problémů. Jak se totiž ukáže, tak i mnoho členů z naší partičky hodně dlouho nestrašilo, a tak jaksi pozapomnělo své prastaré řemeslo.

Kromě toho ani praktické zkoušky nedopadají moc dobře. Nejdříve zkouší malého Denise naučit létat, tím že ho hodí z obrovsky vysoké věže. Správní upír by se měl proměnit na netopýra a uletět. Jenže to jaksi ještě pořád dělá malému Denisovi problémy. Stejně tak zkouška strašení zkušených lidí dopadne katastrofálně. Zdá se, že na to je Denis prostě až příliš moc roztomilý.

Novopečená maminka Mavis a Johny si mezitím užívají cestu do Ameriky. Míří až do slunné Kalifornie za Johnyho rodiči. Mavis touží po tom je poznat a i samotný výlet do světa lidí je pro ni velkým dobrodružstvím plným neznámých věcí a velkých zážitků. Kromě toho si musí velmi dobře rozmyslet, kde bude v brzké budoucnosti žít. Bude to hotel Transylvánie a nebo raději Amerika? Oba dva čerství rodiče si nejsou jistí. Každopádně Drákula nechce zůstat sám. Myslí si, že když ze svého vnuka vychová to správné strašidlo, kterého se všichni budou bát, tak i jeho rodina bude muset zůstat s ním v tajemném hradu v Karpatech.

Mavis zatím cestuje s Johnym za jeho rodiči.

Jenže to celé bude mít ještě jednu velkou komplikaci. Tím je Drákulův otec Vlad. To je upír ze staré školy, který si hezky potrpí na své konzervativní pořádky. Je naprosto jasné, že kdyby se dozvěděl, jak to teď chodí v Hotelu a že jeho vnuk je vlastně napůl člověk, tak by hned puknul vzteky. Z jeho přítomnosti jsou samozřejmě všichni notně nervózní a nejvíc asi jeho syn. Přítomnost tohoto starého škarohlída rozhodně nebude dělat v hotelu dobrotu.

Nakonec se ukáže, že i v této veselé partě mají občas problémy se strašením.

To je ve zkratce příběh filmu Hotel Transylvánie 2, který vám zde přinášíme online ke shlédnutí. S námi si můžete tento povedený animák přehrát naprosto pohodlně a zdarma. To všechno jenom na pouhých pár kliknutí myši. Video je ve výborné kvalitě a podle nás se i celý tenhle film povedl. Je to zkrátka přesně ten typ animované komedie, který dokáže zabavit celou rodinu. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si ho pustit s námi pohodlně a zdarma přes internet. Uvidíte, že se budete naprosto skvěle bavit od začátku do konce.