Proč jsem nesnědl svého taťku (2015) online a zdarma

Film Proč jsem nesnědl svého taťku online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali novou francouzskou animovanou komedii pro celou rodinu. Je to film Proč jsem nesnědl svého taťku od režiséra Jamel Debbouze podle knihy Roye Lewise. Příběh ze světa pralidí nám humorným způsobem představí, jak vznikly typické lidské vymoženosti jako je ovládání ohně a nebo lov divoké zvěře. Tedy věci, které pomohli k tomu, aby se z opic vyvinuli skuteční moderní lidé, jakými jsme dnes i my.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme ke shlédnutí film Proč jsem nesnědl svého taťku. Do českých kin zamířil ve čtvrtek 19. 11. 2015 a záhy si získal poměrně solidní diváckou přízeň. A tomu se není ani proč divit, protože podle nás je to opravdu velmi hezký a po všech stránkách povedený snímek. Mladý režisér Roye Lewis odvedl opravdu skvělou práci a ukázal, že francouzské animované filmy se mohou hravě vyrovnat Hollywoodské produkci. Nechceme to moc prozrazovat předem, každopádně je fakt, že nás tento snímek zaujala a můžeme vám ho jenom doporučit ke shlédnutí.

Proč jsem nesnědl svého taťku (2015) online ke shlédnutí.

Film Proč jsem nesnědl svého taťku jsme vám připravili ke shlédnutí online. Přímo tady na této webové stránce. Vaše hledání je už u konce, protože s námi si přehrajete tento povedený snímek opravdu jednoduše a zdarma online. Film jsme pro vás nahráli už s předstihem. Díky tomu ho máme i s českým dabingem, takže si ho bez obav můžete pustit i s vašimi dětmi. Pro aktivaci přehrávače se stačí přihlásit v horní části těchto webových stránek.

Nový francouzský animák pro celou rodinu.

A o čem to celé vlastně je? Příběh nás zavede hluboko do dávné minulosti. Svět byl tehdy úplně jiný, než dnes. Po lesích a obrovských pláních se proháněli divoká zvířata, z nichž některé byly úplně odlišné od těch co známe dnes. Obzvláště v animovaném světě plném fantazie. Můžete se tak těšit například na jednorožcové žirafy nebo gepardí králíky.

Pračlověci se potkávali s opravdu zvláštními tvory.

V tomto světě žijí také prapředci všech lidí. Říkají si Simiani a jejich život se stále víc podobá spíš zvířatům, stejně jako podoba. Jednoho dne se ale narodí kluk, který to všechno má změnit. Na první pohled je úplně jiný, než všichni ostatní. Je takový malý, méně chlupatý. Zkrátka vypadá slabě a nevyvinutě. Zvířecí zákony jsou bohužel v tomto smyslu naprosto nesmlouvavé. Je přitom úplně jedno, že se jedná dokonce o syna krále všech Simianů. Musí odejít pryč. Jeho otec ho proto vyloučí z kmene.

Mladík dostane jméno Edward a vyrůstá mimo bezpečí kmene. Přesto má štěstí a dobře prosperuje. Stará se o něj ostatně jeho přítel Ian, který to dostal jako důležitý úkol. Edward tak může nerušeně rozvíjet své nadání. Má čas o věcech přemýšlet a dělat si je po svém. Právě to je základní moment, který ho dovede k mnoha důležitým objevům. Je to právě on, kdo jako první z pralidí zkrotí oheň. Vymyslí, jak by se dala lovit divoká zvěř. A také hodně posílí standard bydlení. Vynalezne totiž střechu, což je pro pralidi opravdu velmi přelomový vynález.

Mladík Edward je tady, aby to změnil.

Ostatní Simiáni samozřejmě nejsou schopni pochopit dalekosáhlé dopady těchto vynálezů. Zkrátka se na ně moc netváří. Edward si je ale jistý, že jsou dobré a navíc si je nechce nechat sám pro sebe. Musí tak svým temperamentem a energií přesvědčit ostatní. Na vlastní kůži tak zjistí, že udělat evoluční krok není vůbec nic jednoduchého. Tak jako každý velký vynálezce a objevitel se z prvu setkává s nepochopením. Na druhou stranu už je opravdu čas, aby pralidé slezly ze stromů a konečně přestali jíst své vlastní otce. Proč? Protože to už prostě a jednoduše není normální.

Bude to opravdu zábavná podívaná.

Čeká nás tak opravdu vtipná podívaná, kdy se ukáže, že i taková obyčejná střecha nad hlavou může být složitý vynález, u kterého si pračlověk nebude vědět rady co s ním.

Takový je příběh filmu Proč jsem nesnědl svého taťku nebo také pokud chcete v originále „Pourquoi j’ai (pas) mangé mon père.” Trochu krkolomné nemyslíte? To je ale ostatně už úplně jedno. Důležité je, že si tento povedený animovaný film pro celou rodinu můžete přehrát přímo zde na této naší stránce online. Film už tady na vás čeká ve vysoké HD kvalitě a navíc naprosto zdarma. Přehrávání je tady opravdu jednoduché a celé je to jenom otázka pár kliknutí myši. Víc už k tomu není moc co dodat. Pokus vás tedy zajímá, jak to vlastně bylo, že se z opice stal člověk, tak si pojďte tento skvělý film přehrát s námi!

Hotel Transylvánie 2 online ke shlédnutí

Film Hotel Transylvánie 2 online ke shlédnutí. Animovaná komedie Hotel Trensylvánie se dočkala svého druhého pokračování. U toho nemůžeme chybět ani my, ani vy. Právě proto jsme pro vás video s tímto skvělým animákem připravili online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu pohodlně a jednoduše online. Přímo zde na této webové stránce a v perfektní kvalitě. Drákula je čerstvým dědečkem, což mu dělá větší vrásky na čele, než provoz jeho slavného hotelu.

Pro všechny fanoušky animovaných filmů tady máme skvělou zprávu. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali Hotel Transylvánie 2. Ten je pokračováním stejnojmenného úspěšného animáku z roku 2012. Režisér Genndy Tartakovsky si pro nás připravil druhé velmi povedené pokračování. Autory scénáře jsou: Robert Smigel a Adam Sandler. Sám Sandler si jenom tak mimochodem ve filmu zahrál jednu z hlavních rolí. Komediální žánr je prostě jeho doména. Film šel do českých kin 24. Září 2015, ale tím se vy nemusíte nijak extra zabývat.

Hotel Transylvánie 2 online ke shlédnutí!

Proč? Protože film Hotel Transylvánie 2 si můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Film jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě a s českým dabingem. Jedná se o HD rozlišení, které slibuje nádherně ostrý obraz i na té největší televizi. A k tomu samozřejmě naprosto fenomenální zvuk a efekty. Přehrání filmu je navíc u nás naprosto jednoduché a zdarma. Pojďte tedy využít tuto příležitost a dobře se s námi pobavit.

Děda Drákula chce naučit vnuka strašit.

A o čem je příběh filmu? V populárním hotelu Transylvánie je leccos jinak. Oblíbený výletní hotel v hloubi Karpat mění svojí tvář. Už v něm totiž mohou strávit nezapomenutelný pobyt nejenom strašidla, ale i lidé. Majitel a ředitel hotelu hrabě Drákula se totiž rozhodl radikálně proměnit firemní politiku. V hotelu tedy nyní přijímá i lidi. Mezi kterými je o pobyt na strašidelném hradě jenom tak mimochodem obrovský zájem.

Pomůžou mu i hodně dobří přátelé.

A co stojí za touto obrovskou změnou? Proč se Drákula rozhodl jít s dobou? Hlavní roli v tom hrají jeho rodinné záležitosti. Jeho dcera Mavis si totiž vzala obyčejného člověka Johnyho. Bylo by tedy pokrytecké ubytovávat dál jenom strašidla. Kromě toho udělali z hraběte Drákuly jeho děti dědečka. To když se jim narodil malý synek jménem Denis. Drákula je z toho samozřejmě nadšený. Jenže Denis je napůl člověk a tak ho sžírají pochybnosti o tom, zda z něj vyroste ten správný upír.

Přesto to s Denisem nebude vůbec jednoduché.

Ačkoliv je Denis stále ještě malý capart, tak se ho jeho děda „Drak“ pokusí převychovat na to správné strašidlo. V tom mu ostatně rádi pomůžou i jeho zaměstnanci hotelu a přátelé Frank, Murray, Wayne a Griffin. Společně mu připraví opravdu ujetý a intenzivní kurz, který v něm má probudit jeho upírské geny. Jenže jak už asi čekáte, tak to rozhodně nebude bez problémů. Jak se totiž ukáže, tak i mnoho členů z naší partičky hodně dlouho nestrašilo, a tak jaksi pozapomnělo své prastaré řemeslo.

Kromě toho ani praktické zkoušky nedopadají moc dobře. Nejdříve zkouší malého Denise naučit létat, tím že ho hodí z obrovsky vysoké věže. Správní upír by se měl proměnit na netopýra a uletět. Jenže to jaksi ještě pořád dělá malému Denisovi problémy. Stejně tak zkouška strašení zkušených lidí dopadne katastrofálně. Zdá se, že na to je Denis prostě až příliš moc roztomilý.

Novopečená maminka Mavis a Johny si mezitím užívají cestu do Ameriky. Míří až do slunné Kalifornie za Johnyho rodiči. Mavis touží po tom je poznat a i samotný výlet do světa lidí je pro ni velkým dobrodružstvím plným neznámých věcí a velkých zážitků. Kromě toho si musí velmi dobře rozmyslet, kde bude v brzké budoucnosti žít. Bude to hotel Transylvánie a nebo raději Amerika? Oba dva čerství rodiče si nejsou jistí. Každopádně Drákula nechce zůstat sám. Myslí si, že když ze svého vnuka vychová to správné strašidlo, kterého se všichni budou bát, tak i jeho rodina bude muset zůstat s ním v tajemném hradu v Karpatech.

Mavis zatím cestuje s Johnym za jeho rodiči.

Jenže to celé bude mít ještě jednu velkou komplikaci. Tím je Drákulův otec Vlad. To je upír ze staré školy, který si hezky potrpí na své konzervativní pořádky. Je naprosto jasné, že kdyby se dozvěděl, jak to teď chodí v Hotelu a že jeho vnuk je vlastně napůl člověk, tak by hned puknul vzteky. Z jeho přítomnosti jsou samozřejmě všichni notně nervózní a nejvíc asi jeho syn. Přítomnost tohoto starého škarohlída rozhodně nebude dělat v hotelu dobrotu.

Nakonec se ukáže, že i v této veselé partě mají občas problémy se strašením.

To je ve zkratce příběh filmu Hotel Transylvánie 2, který vám zde přinášíme online ke shlédnutí. S námi si můžete tento povedený animák přehrát naprosto pohodlně a zdarma. To všechno jenom na pouhých pár kliknutí myši. Video je ve výborné kvalitě a podle nás se i celý tenhle film povedl. Je to zkrátka přesně ten typ animované komedie, který dokáže zabavit celou rodinu. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si ho pustit s námi pohodlně a zdarma přes internet. Uvidíte, že se budete naprosto skvěle bavit od začátku do konce.

Mune – Strážce měsíce (2015) online ke shlédnutí

Film Mune – Strážce měsíce k přehrání přes internet pro vás. Pojďte si pustit zdarma přes internet nový animovaný snímek Mune. Čeká nás originální animovaný film pro celou rodinu. Mune je navíc francouzským snímkem, který slibuje úplně jiný styl vypracování, než podobné Hollywoodské trháky. To ale není vůbec nic na škodu. Naopak je to krásný a podmanivý snímek, který jistě zaujme nejenom děti. Film měl premiéru v českých kinech 3. září 2015, ale s tím si nemusíte dělat zrovna moc velké starosti, protože vy si můžete film pustit zdarma online.

Na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali snímek Mune – Strážce měsíce (2015). Jedná se o opravdu velmi povedený a zábavný film, který vykouzlí úsměv na vaší tváři. Za snímkem stojí hned dvojice režisérů a to Alexandre Heboyan a Benoît Philippon. Ti se opravdu velmi snažili, aby pro nás stvořila opravdu originální a úžasný imaginární svět. Scénář snímku pak Benoît Philippon společně s Jérôme Fansten. Je to snímek plný imaginárních bytostí, které mají své vlastní problémy, které nejsou zas tolik nepodobné našemu světu.

Film Mune online ke shlédnutí

Film Mune jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Jenom u nás si ho můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma. To všechno na pouhých pár kliknutí myši. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže, tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Video s filmem vám přinášíme ve skvělé HD kvalitě. Ve vysokém rozlišení si tak můžete vychutnat opravdu mistrnou práci grafiků a animátorů stejně jako nádherně čistý zvuk. Nespornou výhodou internetu navíc je, že si můžete tento snímek přehrát kdykoliv jenom budete chtít. Žádné otravné omezení zde neplatí. Pojďte využít této šance a dobře se s námi bavit.

Malý faun Mune byl zvolen novým strážcem měsíce.

Ještě předtím, než se do Mune – Strážce měsíce pustíte, tak vám samozřejmě prozradíme o čem je vlastně příběh filmu. Hlavním hrdinou je malý faun jménem Mune. Možná se ptáte, kdo to vlastně ten faun je? Odpověď je jednoduchá. Je to malá mýtická bytost, která je celá modrá. Hubenému tělíčku vévodí velké oči a uši. Stejně tak vlasatá hříva je nepřehlédnutelná. Nos je oproti tomu téměř drobounký. Fauni jsou opravdu sytě modří, i když jejich tělo hraje různě sytými odstíny této barvy.

Mune bude mít na své straně dobré přátele.

Na první pohled tedy faun Mune vypadá jako velmi roztomilý tvor, s kterým je určitě snadné se dát do řeči a nebo rovnou skamarádit. Jenže Mune teď dostal zodpovědný úkol, který ho předurčuje k úplně jiným věcem. Mune se totiž má stát strážcem měsíce. Jenže má opravdu na takto náročný úkol?

Munův svět je opravdu zvláštní. Slunce a měsíc tu jsou v naprosté rovnováze. Oba dva září a přináší ostatním prapodivným obyvatelům tohoto světa to co nejvíce potřebují. Slunce, které je nositelem tepla a života a Měsíc, který zase přináší uklidnění a čas odpočinku. Právě přišel čas, kdy jsou zvoleni nový strážci těchto dvou křehkých elementů. Volba slunečního strážce dopadla podle očekávání. Strážcem se stal majestátný a velmi krásný Sohon. S velkými rameny ozářený slunečními paprsky. Skutečně důstojný strážce pro takovou úlohu.

Majestátný Sohon jako strážce Slunce.

To na druhé straně vypadá tato volba mnohem méně šťastně. Noční zpěvavé potvůrky si vybrali právě Mune. Zatímco Sohon je velký a sebevědomí, tak Mune je velmi křehký a nejistý. Vůbec si není jistý, jestli bude na tuto náročnou úlohu stačit. Vlastně se snaží se jí zříci. Jenže už při slyšení u nočních bytostí udělá obrovský průšvih, který málem vykolejí křehkou rovnováhu mezi dnem a nocí.

Na zpytování o životě však není čas. Nastalého zmatku totiž dokáže mistrně využít Necroso. Padlý strážce, jehož jedinou vášní se stala temnota. Nyní si usmyslel, že do ní zahalí celý svět, čímž téměř neomezeně vzroste jeho už tak nemalá moc. V tváří tvář této hrozbě se bude muset i Mune odhodlat k velkému dobrodružství, které vrátí světu jeho pravý řád a bezpečí. Ostatně Sohon a další přátelé mu v tom pomohou. Jak se to ale bude dál vyvíjet už vám samozřejmě ani náhodou neprozradíme. Od toho už si můžete tento krásný snímek pustit sami.

Sohon a Mune jsou v jednom teamu a jde jim o správnou věc.

Chcete vědět o filmu více? Pak navštivte webové stránce Česko-Slovenské filmové databáze, kde na jeho profilu naleznete mnoho doplňkových informací.

Mune je opravdu obdivuhodnou výpravou do krásného a fantaskního světa, který doslova hýří barvami. Je to úžasný svět, který jakoby nezná hranice a boří všechny vědecké mýty. Uvidíme spoustu bizardních tvarů, tvorů a rostlin, které v našem světě nejsou, ale tady jsou naprosto běžné a přirozené. Snad i vás tento snímek zaujal a dáte mu svou šanci. V českých kinech měl film premiéru 3. září 2015 a dosáhl celkem solidního diváckého ohlasu.

Podaří se nakonec znovu obnovit křehkou rovnováhu tohoto světa?

Film Mune – Strážce měsíce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Jenom s námi si můžete tento povedený snímek přehrát online a naprosto zdarma. Dávali jsme si opravdu záležet na tom, abychom vám poskytli jenom ten nejlepší divácký zážitek a pevně věříme, že to oceníte. Přehrávání je u nás opravdu snadné. Stačí jenom využít náš streamovací přehrávač v horní časti těchto webových stránek.

Barbie Rock’n Royals (2015) online ke shlédnutí

Film Barbie Rock’n Royals (2015) online ke shlédnutí.

Film Barbie Rock’n Royals online ke shlédnutí. Pro všechny fanoušky oblíbené panenky Barbie je tady připraven zbrusu nový animovaný film. Je to film plný legrace a hlavně skvělých písniček. Možná by si zasloužil spíše označený malý muzikál. To je jenom dobře, protože o to víc se s ním jistě pobavíme. Film měl premiéru v našich kinech 13. srpna 2015 a slibuje skvělou zábavu pro všechny malé ještě menší. Je to příběh krásné a jemné princezny Courtney, která se nehodou dostává na letní tábor pro rockerky. Drsnou hudbu přitom nemá vůbec ráda. To naopak odvázaná rockerka Erika putuje místo ní na tábor pro princezny.

Pokračování…

Uuups! Noe zdrhnul … (2015) online ke shlédnutí

Animovaný film Uuups! Noe zdrhnul je tady pro vás online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili povedenou německou pohádku. Je to zábavný 3D animovaný film, který doslova hýří vtipem a u kterého se určitě pobaví celá rodina. Nejvíce samozřejmě ty nejmenší, ale i rodiče by nudil nemusel. Samozřejmě to není film od Pixaru, ale i tak vás jistě zaujme. Tento animák měl premiéru v českých kinech 20. srpna 2015, ale my jsme ho exkluzivně pro vás připravili ke shlédnutí pohodlně a zdarma. Přímo zde si ho můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít.

Léto je pro děti obvykle nejkrásnějším obdobím roku. Nemusí chodit do školky a nebo školy a více času mohou trávit se svými rodiči, babičky, dědečky a kamarády. Jenže prázdniny jsou tak dlouhé, že zákonitě musí nastat otázka, jak vlastně děti zabavit. Odpovědí na ní vám může být i film „Uuups! Noe zdrhnul…”. Je to pohodový animovaný film vhodný pro všechny děti. Film režíroval Toby Genkel, který má na kontě filmy jako Luisa a Lotka (2007) a nebo Thór – Legendy z Valhally (2011). Kromě toho se na snímku podílel poměrně široký scénáristický team složený z: Toby Genkela, Richie Conroye, Marteinna Thorissona nebo Marka Hodkinsona.

Film Uuups! Noe zdrhnul… (2015) online ke shlédnutí.

Zajímavostí také je, že film není čistě německý, ale vznikal v Německo, Belgicko, Lucembursko, Irské koprodukci.

Film Uuups! Noe zdrhnul jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Jenom u nás si můžete tento povedený snímek přehrát pohodlně a zdarma a to na pár kliknutí. Dali jsme si opravdu záležet na tom, aby to pro vás byl opravdu ničím nerušený zážitek. Stejně jako pro vaše nejlepší a tak je film samozřejmě i s českým dabingem.

Dostanou se na archu opravdu všichni?

Příběh filmu se točí kolem legendy o potopě, která smetla ze zemského povrchu vše kromě tvorů, kteří se zachránili v Noemově arše. Svět sice vypadá jako jeden velký tropický ráj, nicméně potopa se opravdu blíží. Všechny zvířata jsou z ní už nervózní, protože má znamenat velkou zkázu. Naštěstí Noe postavil bájnou archu. Jenže on sám nenadále někam zrhnul. Vedení se nicméně ujal lev, takže to vypadá, že se přeci jenom podaří všechny zachránit. Tedy alespoň ty, kteří jsou na seznamu. Což zdaleka nejsou všichni.

Čeká nás opravdu velmi zábavný a vtipný animák.

Na tomto seznamu bohužel chybí dva hodně zvláštní raťafáci jménem Dejv a jeho syn Finík. Díky menší lsti a známosti s Grumpíky Lískou a její dcerou Ley, se jim však nakonec podaří nalodit. Potopa přijde rychleji, než kdokoliv čeká. Mohutná přívalová vlna archu doslova odpálkuje. Jenže Finík a Lea se bohužel shodou náhod nacházejí mimo palubu. Zůstanou zde tak úplně sami. Voda stoupá a oni se mohou spolehnout pouze na sebe navzájem. Pro oba dva je to samozřejmě hrozná zkušenost. Bojí se o ně i jejich rodiče, kteří však vůbec nemohou přemluvit lva, aby zařadil opačný kurz.

Finík a Ley se nyní musí poradit sami. První co je napadne je sestavit si vlastní menší lodičku, jenže ta jim bohužel uplave. Jediná cesta tak vede po souši. Brzy se ukáže, že je to větší dobrodružství, než oba čekali. Naštěstí na to nebudou sami a brzy najdou dobré kamarády, kteří jim s tím vším přeci jenom pomohou. A budou to opravdu hodně prapodivná stvoření.

Finík a Leya budou muset najít jinou cestu na archu.

Tihle dva sympatičtí ňoumové mají dobré srdce a to je neomylně vede přes všechny překážky. Jakkoliv jsou nebezpečná. Je to opravdová dobrodružná jízda. Teprve teď v ohrožení života si uvědomují co je důležité. Ani jejich rodiče na arše to nemají jednoduché, protože by se jich tady několik zvířat chtělo zbavit. Jak to ale celé dopadne už vám samozřejmě neprozradíme.

I na Noeho arše je ale pěkně dusno.

Animovaný film pro celou rodinu Uuups! Noe zdrhnul … jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Jenom a pouze na této webové stránce si můžete tento animovaný film přehrát online a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, která se neodmítá. Video je ve výborné kvalitě a navíc s českým dabingem. Víc už asi vědět nepotřebujete. Pro aktivaci přehrávače se stačí jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Tak to udělejte a dobře se i s vašimi nejmenšími bavte.

Malý dráček (2015) online ke shlédnutí

Film Malý dráček (2015) je pro vás připraven online ke shlédnutí. Video s tímto hezkým animovaným filmem jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma k přehrání přes internet. Jedná se o německý film, který se v originále jmenuje Der kleine Drache Kokosnuss. Na rozdíl od Hollywoodských filmů je Malý dráček určený spíše pro prcky, ale určitě se u filmu úplně nebudou nudit ani dospělí. Film měl svojí premiéru v kinech 6. srpna 2015. Vy si ho ale můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít online!

Přímo zde na této webové stránce pro vás máme animovaný film Malý dráček pro celou rodinu. Roztomilý a barevný film nám ukáže příběh dvou malých draků, kteří se tak trochu vymykají všemu ostatnímu. Celý snímek je krásně a roztomile naanimovaný a celkově má pohodovou atmosféru, kterou malý diváci určitě hodně ocení. Jak je vidět, tak dobré animované filmy nevznikají jenom u Pixaru, ale i u našich západních sousedů. Tím samozřejmě nemyslíme, že by si tento film kladl za cíl nějak s těmito filmy soupeřit.

Film Malý dráček (2015) online ke shlédnutí.

Video s filmem Malý dráček jsme pro vás nahráli v maximální možné kvalitě a připravili ke shlédnutí na této webové stránce. Jedná se o HD kvalitu, která se může pochlubit opravdu velmi detailním obrazem a křišťálově čistým zvukem. A protože se jedná o film určený pro nejmenší, tak jsme si samozřejmě dávali velký pozor i na to, abychom pro vás sehnali český dabing. Film je tedy v maximální možné kvalitě připraven na těchto webových stránkách online ke shlédnutí. Přehrávání je u nás naprosto jednoduché a prakticky jediné co musíte udělat je přihlásit se v horní části těchto webových stránek.

Nový německý animovaný film.

Příběh filmu vypráví o dvou tak trochu netypických dracích. Vlastně to jsou ještě malý Dráčci, kteří mají celý svůj život teprve před sebou. Tím prvním je dráček Kokosáček a druhým pak jeho nejlepší kamarád Oskar. Společně se svými rodinami žijí na Dračím ostrově, který je doslova rájem všech draků. Ačkoliv jsou ještě malý, tak přeci jenom cítí, že s nimi je něco úplně jinak, než u jejich ostatních kamarádů.

Na tuhle partu čeká pěkné dobrodružství!

Kokosáček je smutný z toho, že se doposud nenaučil létat. Patří přitom mezi létající draky, takže by se to rozhodně měl brzy naučit. Snad potřebuje jenom trochu času. To jeho kamarád Oskar má úplně jiný problém. Ačkoliv jsou draci masožravci, tak on ho vůbec rád nemá. Raději si pochutnává na zelenině a ovoci. Pro ostatní draky je hodně netypické, když se jeden z nich stane vegetariánem.

Naši dva kamarádi mají ještě jednu společnou přítelkyni. Tou je dikobrazice Matilda, která rovněž nemůže chybět u žádného jejich společného dobrodružství. Tahle parta už spolu zažila spoustu zábavných chvilek i dobrodružství. Jak se ale zdá, tak teď je před nimi něco ještě daleko většího, co je v mnoha ohledech přesahuje. Jejich domov je totiž ohrožován mohutnou sopkou, která se probouzí k životu. Pokud by vybuchla, tak by mohla pohřbít úplně všechno, co mají naši malý dráčci a dikobrazice tak rádi.

Dráček Kokosáček a jeho přátele.

Jak už ale asi tušíte, tak záchrana nebude vůbec jednoduchá. V první řadě musí uzavřít mír draci na celém ostrově a spojit síly ve společném úsilí. To je jediný možný způsob jak sopku zastavit. Pro partu mladých kamarádů je to opravdu hodně náročný úkol, ale oni z něj nemohou ustoupit. Jejich domov je v ohrožení. Navíc je čeká velké dobrodružství, při kterém se i hodně nasmějí a zažijí spoustu zajímavých zážitků, na které budou jistě ještě hodně dlouho vzpomínat.

Podaří se jim zachránit rodný ostrov?

To je ve zkratce povedený animovaný film Malý dráček (2015), který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. Jenom u nás si ho můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma a to všechno jenom na pouhých pár kliknutí myši. Pevně věříme, že tuto jedinečnou šanci využijete a budete se u ní opravdu dobře bavit. Tak by to prostě mělo být. Tento snímek od režisérského dua Hubert Weiland a Nina Wels totiž slibuje opravdu povedenou a zábavnou podívanou. Je to zkrátka hodně povedený animák, který si v kinech možná nezíská takovou podporu, ale i přesto ho stojí za to vidět od začátku do konce. Na závěr vám tedy už jenom popřejeme příjemnou podívanou.

Mimoni (2015) online ke shlédnutí

Film Mimoni (2015) online ke shlédnutí. Exkluzivně pro vás jsme zde přichystali dlouho očekávaný animovaný film Mimoni. (The Minions). Tato americká animovaná komedie pro celou rodinu byla očekávána opravdu neuvěřitelně dlouho. Nyní je volné pokračování série Já padouch konečně tady. V hlavní roli ale tentokrát budou malý šišatí hrdinové, které to táhne na stranu zla. I když ve skutečnosti by snad neublížili ani mouše.

Příběh Mimoňů je pravým prequlem jak se sluší a patří. Podíváme se tak ještě před události obou animovaných filmů Já padouch. Snad i přijdeme na kloub tomu, proč se tyto roztomilé žluté brambůrky rozhodli dát na dráhu zločinu a sloužit zlu. Co se tedy odehrálo ještě předtím, než potkali arcipadoucha Grua? Služba zlu byla pro Mimoně už od pradávna doslova posláním. Už odjakživa chtěli sloužit tomu největšímu padouchovi v uskutečňování jeho plánů. Málo se to ví, ale jejich historie už sahá až do pravěku.

Film Mimoni (2015) online ke shlédnutí.

Tehdy mimoňové sloužili tomu největšímu predátorovi a to Tyranosaurovi Rexovi. Sloužit takové přerostlé ješťěrce samozřejmě nebyl žádný med a už tehdy se stávalo, že Rex nejednoho svého pomocníka raději sežral, než by si od něj nechal rad. V průběhu staletí a tisíciletí se ale jejich pánové měnili. Vždy když o někoho přišli si museli rychle hledat toho nového. A tak sloužili opravdu různým pánům z nichž za zmínku stojí například hrabě Drákula nebo císař Napoleon.

Mimoni jsou tady, aby sloužili vždy tomu největšímu zloduchovi.

Když civilizace Mimoňů přijde o zloducha, kterému by mohli sloužit, je to jakoby přišli o smysl své existence. A k tomu došlo bohužel i v nedávné minulosti. Ze svého středu proto Mimoni vybrali tři nejschopnější. No dobře prostě nějaké tři vybrali, které poslali do světa hledat toho nového správného padoucha, kterému by mohli naplnit jeho plány. Nejlépe samozřejmě na ovládnutí celého světa!

A kdo vlastně jsou našimi malý hrdinové? Máme tu Kevina, který je opravdu hrdý mimoň a vlastně i nepasovaný vůdce celé party. Dovede mít spoustu bláznivých nápadů, které jsou občas i úspěšné. Druhý je Stuart, který má neustále hlad. Možná i díky tomu je nepřehlédnutelný a asi ta o půl place větší, než ostatní mimoňové. No a nakonec tady máme Boba, který se na tuto misi dostal vlastně omylem, protože je to opravdový stresař. Na druhou stranu i trochu bázlivý člen se může hodit. Jedno ale této partě není možné upřít a to je to, že se naprosto skvěle doplňují.

Pro banán jsou ochotni udělat cokoliv.

Náš tří členný team Mimoňů se tedy toulá světem a hledá vhodné příležitosti. Nakonec jednu takovou přeci jenom objeví. Na prosluněné Floridě se totiž koná výroční konference a setkání největších zločinců planety. Navíc se ho má účastnit i vražedně sympatická Scarlett Odkráglová, kterou mají Mimoni vytipovanou jako dalšího zločince v řadě, kterému by chtěli sloužit. První setkání je pro všechny naše hrdiny jako čistá rána z nebe. Scarlett je dokonalý zločinec a oni pro ní musí nezbytně nutně pracovat!

To samotná Scarlett je k možné budoucí spolupráci více skeptičtější a neví, jak se k ní má postavit. Malý Mimoňové ji nepřipadají moc užitečný, přesto se rozhodne dát jim šanci a vyzkoušet si, co vlastně ve skutečnosti umí. A protože chce dělat jen s těmi nejlepšími, tak jim zadá proklatě těžký úkol. Mají se vydat do Anglie, kde ukradnou zdejší nejvzácnější poklad a to korunovační klenoty. Kevin, Stuart a Bob do toho jdou s maximálním odhodláním. Netuší, že budou muset čelit mnoha překážkám a že to bude doslova souboj o celou budoucnost jejich druhu i to, čím se stanou.

Podaří se Mimoňům ukrást korunovační klenoty Britské královny? Začnou nakonec spolupracovat se Scarlett Odkráglovou? A dozvíme se snad jak potkali legendárního zloducha Grua?

Jsou sice roztomilý, ale také zlý! Nebo aspoň trochu.

Více už na vás čeká ve filmu Mimoni (2015), který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma online. Film měl premiéru v českých kinech 25. června 2015 a velmi rychle se vyhoupl do čela žebříčku divácké návštěvnosti. Na Mimoně jsme ostatně čekali už hodně dlouhou dobu, takže se tomu není vůbec co divit.

Nové Mimoně si celkem oblíbil i prominentní filmový recenzent a překladatel titulků František Fuka. Ten filmu na svém blogu udělil hezké hodnocení 70%. I podle něj je to film, který prostě funguje. Především snímek považuje za příval vtipů, v podobném stylu jako například Tučňáci z Madagaskaru. Fuka dále o filmu řekl:

„Humor je založen na tom, že nejméně 75 procent hlavní trojice (to není překlep) je dementních (každý trochu jinak) a že se dorozumívají pouze nesmyslným žvatláním, které je občas proloženo identifikovatelným slovem (což je většinou také správně počeštěno v docela vydařeném dabingu). A písničkami!”

Čeká na vás čirá hrůza.

Film jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě s českým dabingem. Stejně tak příběhu a zpracování tohoto animovaného filmu není co vytknout. Po dlouhé době tady máme především animák, který dokáže rozesmát, což je skvělá zpráva. To jen tak nějaký film neumí. Ještě předtím, než si Mimoně pustíte, tak si můžete prohlédnout profil filmu na CSFD.cz včetně recenzí samotných diváků a nebo navštívit oficiální webové stránky. Dobře se bavte!

Konečně doma (2015) online ke shlédnutí

Film Konečně doma jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Tuto animovanou komedii pro celou rodinu si u nás můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma přes internet. Film měl premiéru v českých kinech 26. Března 2015, ale vy se s námi na toto datum nemusíte nijak zvláště ohlížet, protože s námi si můžete Konečně doma přehrát kdykoliv jenom budete chtít. A o čem to vlastně bude? Jedním slovem o prapodivných mimozemšťanech, kteří navštíví zemi.

Pro všechny fanoušky kvalitních animovaných filmů tady máme skvělou zprávu v podobě snímku Konečně doma. Jedná se o americký animovaný film, který v sobě kombinuje hned několik žánrů. Kromě animáku ho tak zcela jistě můžeme označit také jako dobrodružný, komedie, rodinný, fantasy a dokonce i sci-fi. Snímek režíroval Tim Johnson, který má za sebou už takové animované filmy jako Kung Fu Panda slaví svátky, Za Plotem nebo Mravenec Z. Určitě je to tak člověk, který tomuto žánru více než rozumí. Jako námět na příběh posloužila kniha od Adama Rexe. Filmu se ujala produkční společnost Dreamworks. Vznikl tak povedená animovaná komedie, která bude bavit celou rodinu. Třeba právě i vás.

Animovaný film Konečně doma 2015 online pro vás.

Nejdříve si ale pojďme říci něco o příběhu. Ten vypráví o mimozemské invazi rasy jménem Buvové. Jsou to takové malé fialové chobotničky, které mají místo nohou hned několik chapadel. Vlastně jsou docela milý a roztomilý, takže i jejich invaze probíhá v tomto duchu. Vyberou si kontinent, který je nejřidčeji obydlený a přitom má příznivé podmínky pro život, což se v jejich případě ukáže jako Austrálie. Možná právě i díky své mírumilovnosti byly kdysi Buvové vyhnáni ze svého domova nemilosrdnou rasou Gorgů, která i nadále touží po jejich vyhubení. Nicméně teď jsou Buvové na zemi a můžou se tady začít pohodlně zabydlovat.

Mimozemšťan O je opravdu hodně bláznivý tvor.

V Austrálii si Buvové můžou zařídit poměrně klidný a pohodlný domov a to především díky velmi vyspělé technice, které se ta pozemská rozhodně nemůže rovnat. Jenže to by mezi nimi nesměl být jeden tak trochu praštěný mimozemšťan, který je také mimořádně nešikovný. Jmenuje se „O” a zkazí celou oslavu nalezení nového domova. Pozvánku totiž rozešle po celém vesmíru a je jasné, že jí tak mohou dostat i Gorgové. Jejich návštěvu na této poklidné a krásné modré planetě si přitom nikdo nepřeje.

O je přátelský a také dovede udělat hodně věcí.

Chudák O se tak ocitne v nemilosti a musí prchnout, aby se na něj neobrátil hněv i jeho vlastních druhů. Jenže kam? Vlastně to není ani důležité a O se vydává na cestu. Hned záhy se potká s kudrnatou holkou Tipy a jejím kocourem prasátkem. Tipy se ztratila a hledá svou mámu. O je ztracený už ze své podstaty. Není se tak čemu divit, že tito dva se dají dohromady. Je to vůbec první meziplanetární přátelství. Fialový O je velmi upovídaný a zábavný společník, bohužel si neuvědomuje, že se dostává do úplně jiného světa, který má své vlastní pravidla.

Začíná tak naprosto bláznivá jízda, která nemá obdoby. O je naprosto neznalý pozemských věcí, zvířat i zvyků. Například když mu na hlavě usne vrnící kočka Prasátko, tak se začne bát, že exploduje. Taktéž některé pozemské věci mu připadají krajně nevýkonné. Třeba takový automobil, který se vůbec nedokáže odlepit od země. S pomocí svých znalostí ho tak vylepší na vznášedlo. A ono vůbec hodně pozemských věcí by se dalo trošku poupravit a vylepšit. Každopádně nás tak čeká střeštěná jízda plná karambolů, protože ne všechny Oovi zlepšováky dopadnou dobře.

Na Zemi se budou dít opravdové divy.

Mezi Oem a Tipy brzy vznikne hluboké přátelství, které je plné porozumění a tolerance. Oovi začne docházet, že to hlavní co musí udělat, je především pomoci Tipy najít její matku. No a pak také alespoň trochu napravit všechnu tu neplechu co na Zemi způsobil. A odpustili mu už jeho druhové? To všechno už uvidíte v animovaném snímku Konečně doma.

Dívka TIpy a mimozemšťan O zažijí mnohá dobrodružství.

Snad se nám podařilo vás dostatečně zaujmout. Tento animovaný snímek, ale rozhodně stojí za to a právě proto ho pro vás máme přichystaný online ke shlédnutí na této webové stránce. Film Konečně doma (2015) si s námi přehrajete opravdu pohodlně přes internet kdykoliv jenom budete chtít. Tento animák se studiu Dreamworks opravdu povedl, což dokazují nejenom skvělé recenze na CSFD.cz, ale i návštěvnost, která film hravě poslala hned první týden na první místo v žebříčku návštěvnosti. Film Konečně doma byste si tak rozhodně neměli nechat ujít ani vy a rozhodně byste si ho měli pustit. Za nás už nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou zábavu.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015) online ke shlédnutí

Film SpongeBob ve filmu: Houba na suchu jsem si pro vás přichystali zdarma ke shlédnutí na této webové stránce. Jedná se o povedenou animovanou komedii pro celou rodinu. U spousty vtípků, narážek a abstraktního humoru se pobaví snad úplně každý. Proč ne třeba vy?! Tento animák jsme pro vás nahráli přímo na tyto stránky, abyste si ho mohli pustit naprosto pohodlně a jednoduše online přes internet. Půjdete do toho s námi?

SpongeBob je animovaný hrdina, kterého je těžké přehlédnout. Na první pohled vypadá jako kus sýra, ale pohled mate. Jedná se totiž o mořskou houbu. Pěkně ujetou mořskou houbu, která se ocitne na suchu ve svém druhé filmu. Možná jste překvapeni, ale je to skutečně tak. První snímek Spongebob v kalhotách měl svojí premiéru už v roce 2004. Stejnojmenný animovaný seriál se pak vysílá dokonce od roku 1999. Za tu dobu si získal celou řadu fanoušků a to včetně České republiky. Režírování dvojky se ujalo režisérské duo Paul Tibbitt a Mike Mitchell, kterým se velmi důstojně podařilo navázat na kvality tohoto seriálu i předchozího filmu. Opět nás čeká další pořádně ulítlé dobrodružství!

SpongeBob ve filmu - online ke shlédnutí.

Nový SpongeBob měl premiéru v českých kinech 5. února 2015 a velmi záhy se vyhoupl do čela návštěvnosti. Tomu se opravdu není moc co divit, protože se jedná o skutečně velmi povedený a zábavný film. Scénáristé na něm odvedli skutečně velmi poctivou práci a takovou porci humoru a zábavy u podobných animáků většinou nenaleznete.

Celá civilizovaná podmořská společnost je v ohrožení.

Jak to ale vlastně s tím SpongeBobem je? V první řadě si musíme říct, kdo to vlastně je. SpongeBob je hodně netypická mořská houba. Je totiž pěkně akční. Potrpí si na své modré kalhoty, bydlí v ananasu a největší zálibu má v jídle. Je totiž také výborný kuchař a umí udělat ty nejlepší hamburgry široko daleko. Do restaurace u Křupavého kraba, kde vaří, se na ně sjíždějí různé mořské potvory z půlky oceánu. Kromě toho je ale Bob dobrodruh, který nevynechá jedinou šanci si byť jenom trochu užít života!

SpongeBob se svými přáteli se musí vypravit mimo oceán.

Dnes na Boba čeká jedno z největších dobrodružství jeho života. Jak totiž napovídá název, tak se ocitne na souši. To je pro něj zcela nový a nepoznaný svět. Nebyl by to ale Bob, kdyby ho nechtěl prozkoumat. I když to vlastně za začátku tak dobrovolná výprava nebude. Všechno začíná jednoho naprosto obyčejného dne. Zprvu vypadá jako kterýkoliv jiný den. SpongeBob dělá u Křupavého kraba své skvělá hamburgery, kterých se ostatní nemůžou nabažit a čekají na ně v gigantické frontě. Konkurent Sheldon z restaurace u Kamarádského kyblíku má ale ve svém podniku úplně prázdno. Tak jako ostatně pořád. A jako každý den ho to také nesmírně štve a je rozhodnutý s tím konečně něco udělat. Jenže co vlastně?

Jedinou nadějí je pro něj okopírovat a nebo rovnou ukrást recept na tuto chutnou pochoutku. O to se ostatně snaží už velmi dlouho. Jako každý jiný den tedy kuje své plány. Jenže Sheldon není jediný, kdo o recept usiluje. Vlastně ani nepředstavuje to největší nebezpečí. Tím nejhorším je pirát Hambivous. Ten vycítí svou příležitost a na rozdíl od Sheldona není vůbec hloupý, takže se mu recept skutečně podaří ukrást. Samozřejmě na něm chce vydělat balík peněz.

Na souši je čeká nejenom práce, ale i zábava.

Pirát Hambivous, kterého si jen tak mimochodem zahrál Antonio Banderas, si odveze recept na souš. Tady si hned na pláži otevře malý stánek, který je ve skutečnosti jenom proměněnou jeho pirátskou lodí. SpongeBob a jeho přátelé si však toto chování nenechají ani při nejmenším líbit. Rozhodnou se proto uspořádat výpravu na souš a získat recept zpátky pro sebe. Samozřejmě to nebudou mít jednoduché. Mořští živočichové jsou na souši přeci jenom trochu neohrabaní. Na druhou stranu rozhodně ne bezbranní. Objeví totiž v sobě celou řadu schopností, které jim mohou dopomoci k naplnění jejich cílů. A nebo nás alespoň pobaví. Kdo by například nechtěl mít super schopnost na přitahování veškeré zmrzliny. Čeká nás tedy opravdu lítý a napínavý souboj!

Naštěstí mají super schopnosti, i když ne vždycky zrovna užitečné.

To je ve zkratce příběh filmu SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015). Podle nás se jedná o velice originální a povedený snímek, který si rozhodně zaslouží naší pozornost. Právě proto jsme vám ho nahráli a vy si ho nyní můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma. Jednodušší už to skutečně ani být nemůže. My pevně věříme, že využijete tuto šanci a podíváte se na druhého SpongeBoba ve filmu s námi. Snímek jsme pro vás připravil online ke shlédnutí ve výborné kvalitě. Jeho přehrání je opravdu jednoduché a navíc zdarma. Čeká vás opravdu úžasné dobrodružství, které si vychutnáte ať patříte mezi malé i velké. Víc už k tomu nemáme co dodat. Zkrátka pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Kocour v botách (2011) online ke shlédnutí

Animovaný film Kocour v botách (2011) k přehrání přes internet. Prahnete po novém a přeci dobře známém příběhu El Chupacabry neboli Kocoura v Botách? Tak to jste na té správné adrese, protože přímo zde jsme pro vás tuto povedenou animovanou komedii pro celou rodinu přichystali online ke shlédnutí. Čeká nás příběh jednoho velkého kocoura, který se stal neohroženým mstitelem, i když by to do něj pro jeho roztomilost nikdo neřekl.

Kocour v botách je velmi známá pohádka. Pokud se jí ale ujmou Hollywoodští scénáristé, tak se můžeme těšit na ledascos. Stejně takové je i tento nový snímek od studia DreamWorks. Všechno přitom vychází ze skvělého Shreka, ve kterém už jsme se s tímto mazaným kocourem také setkali. Povedlo se ale i toto volné pokračování? Na to se vám pokusíme odpovědět na této webové stránce a na vrch vám ještě nabídneme celý film online ke shlédnutí, abyste si mohli sami udělat názor na to, zda stojí za to ho vidět.

Animovaný film Kocour v botách (2011).

Film Kocour v botách měl svojí premiéru 1. prosince 2014 a od té doby už se párkrát vysílal i v televizi. Naposledy například o Vánoce na televizi Nova v pondělí 29. prosince 2014. Režisérem filmu je zkušený Chris Miler. Toho můžete znát například ze série Shrek nebo Madagaskar. Trochu škoda je jenom, že v českém dabingu zůstaneme ochuzeni o hlasy skvělých herců jako Antonio Banderas nebo Salma Hayek, které se pro tuto roli báječně hodí.

Kocour se připravuje na souboj.

Ale zpátky k příběhu filmu. Příběh Kocoura v botách se odehrává v době ještě než se Kocour potkal se Shrekem. Prožil své vlastní a neméně napínavé dobrodružství. V té době byl Kocour neohroženým psancem. Na jeho hlavu byla vypsána vysoká odměna a neustále měl v patách pronásledovatele. To mu však nezabránilo v tom, aby konal, co považoval za správné.

Do této nelichotivé situace se ale Kocour v botách nedostal jenom svou vlastní vinou. Pravdou je, že to celé byla past, kterou na něj narafičil jeho dřívější nejlepší kamarád Valda Cvalda. V dětství byly prakticky nerozlučitelná dvojka, jenže Valda kvůli tomu jak byl odstrkovaný začal dychtit po pomstě. Nakonec vymyslel ambiciózní plán, díky kterému mohl získat co chtěl a vinu přitom hodit na svého dávného přítele.

Má vůbec šanci proti Valdovi Cvaldovi?

Kocour v botách se to ale dozví. Následuje série zběsilých honiček a úprků. V sázce je přitom mnoho a to tři kouzelné fazolky, které mohou pro svého majitele znamenat obrovské bohatství a moc. Kocourovi se tyto malicherné choutky nic moc neříkají, ale touží po tom nastolit opět spravedlnost a hlavně zastavit podlého Valdu Cvaldu.

Na Kocoura v botách čeká opravdové dobrodružství. Možná bude muset svůj kord tasit i ve vzdušných zámcích. Bude zachraňovat město z něhož pochází a také se utká s dvojicí velmi zkušeným gaunerů Jackem a Jill. Nebude ale na to sám. Ještě je tu Čiči tlapičková a další kamarádi. Společně budou muset čelit mnohých nebezpečím a dalším piklím Valdy Cvaldy. Podaří se jim přesto zvítězit? To vám nemůžeme prozradit, každopádně bychom vám.

Na konec se všechno v dobré obrátí.

Kocour v botách je opravdu povedený film, který v sobě má kus komedie, dramatu i dobrodružství. Stejně jako Shrek, jehož je volným pokračováním, je to povedený animák pro celou rodinu. Každý si zkrátka v Kocourovi najde to něco svého. Není se proto čemu divit, že posbíral i celkem pozitivní divácké hodnocení a my jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho. Chris Miler patří mezi opravdu zkušené režiséry animáků a tak Kocourovi v botách není moc co vytknout. Po technické i příběhové stránce se jedná o poctivě udělaný film, který dokáže zaujmout a dobře pobavit. Možná je to také i tím, že na snímku pracovala hned trojice dobrých scénáristů a to Tom Wheeler, Brian Lynch a Jon Zack. Více už k tomu nemáme moc co dodat. Snad jenom, že jsme film nahráli v opravdu skvělé kvalitě a nyní bychom se o něj chtěli s vámi podělit. U nás si můžete nového Kocoura v botách pustit na pouhých pár kliknutí myši. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto stránek. Víc už k tomu nemáme co dodat, snad už jenom připojíme přání, abyste se dobře bavili.