Everest (2015) online ke shlédnutí

Dobrodružný thriller Everest už tady čeká online ke shlédnutí. Pokud máte rádi napínavé filmy podle skutečných událostí, tak ze snímku Everest budete určitě nadšeni. Americký koprodukční film nám odvypráví příběh jedné z nejtragičtějších, ale zároveň nejslavnějších expedic. Rozhodně si ho nenechte ujít a pojďte si ho pustit s námi přímo zde na této webové stránce. Film Everest režíroval Baltasar Kormákur. Čeká nás strhující příběh až za hranicemi lidských možností.

Film Everest (2015) už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Jenom na této webové stránce si můžete přehrát tento naprosto jedinečný film pohodlně a zdarma. Nahráli jsme ho zde pro vás ve skvělé kvalitě a tak, aby nic nerušilo váš filmový zážitek. Do českých kin šel tento film 24. září 2015 a velmi rychle se vyhoupl do čela žebříčku návštěvnosti. My mu to rozhodně přejeme, protože je to opravdu po všech stránkách povedení snímek. To hlavní čím zaujme je samozřejmě příběh, který je podložený skutečnými událostmi.

Film Everest (2015) online ke shlédnutí.

Příběh filmu nás tedy zavede do poloviny devadesátých let. Tedy ještě poměrně nedávné minulosti. Byla to doba, kdy se nejvyšší hora planety začala otevírat širokému spektru návštěvníků a dobrodruhů. Ještě donedávna byl výstup na ní výsadou jenom profesionálních expedic. Vlastně to nebylo zas až tak o moc těžší, než třeba cesta do vesmíru. Nejvyšší hora planety kladla na lidi vždycky nepředstavitelné nároky, které byl schopný splnit jenom málokdo. Možná proto byly prvními lidmi, kteří majestátnou horu zdolali až Edmund Hillary a Tenzing Norgay v roce 1953.

Netrpělivé očekávání začátku expedice.

Jenže v půl devadesátých let, to přeci jenom začalo být trochu jiné. Cesty už se zdály prošlapané. Vývoj techniky byl překotný a stejně tak i peněz na expedice bylo dost. Rázem jakoby na posvátnou horu mohl vylézt skoro každý a ona tím ztratila svou auru mytičností a tajemna. Zástupy dobrodruhů se draly k jejímu vrcholu jenom a pouze, aby se mohli pochlubit zajímavou fotografií, kterou ve svém rodinném albu jenom tak někdo nemá.

Zdá se, že lehkovážnost se kterou stoupají davy obyčejných turistů k vrcholu se jednou musí někomu šeredně vymstít. Jenže kdo to bude?

Nejvyšší hora světa se nedá jenom tak lehce.

V základním táboře mezitím dávají dohromady svou expedici zkušení horští vůdci Rob Hall (Jason Clarke) a Scott Fischer (Jake Gyllenhaal). Nejsou to žádní zelenáči ani turisti. Svojí expedici berou na rozdíl od mnoha jiných velmi zodpovědně. Vědí, že zóna nad osmi tisíci metry je zónou smrti, kde člověk už jenom umírá. Všechno velmi dlouho plánovali a připravovali. Na svou výpravu také berou jenom lidi, se kterými si jsou stoprocentně jistí. Zkušené horaly, sportovce a vědce, kteří už mají leccos za sebou. Stejně tak vybavení mají nejlepší možné. Zdá se, že tomuhle sehranému teamu nemůže stát nic v cestě. Přesto to budou právě oni, proti komu se obrátí nevyzpytatelný hněv hory. A když se zlobí Mount Everest, tak umírají lidé.

Naše výprava zdolá s vypětím sil vrchol. Cesta zpátky, už se ale ukáže příliš těžkou. Náhle totiž přijde změna počasí se, kterou nikdo nepočítal. Horolezci jsou uvězněni v zóně smrti, ze které se ale nemohou hnout. Každý krok je stojí neskutečné úsilí. Bičuje je ledový vítr, který je unáší kam se mu zamane. Přes oblačnost není vidět ani na krok. A kyslíku je zoufale málo. Bohužel je jenom otázkou času, kdy v expedici Roba Halla a Scotta Fischera začnou umírat lidé. Tato výprava se nakonec změní jednu z netragičtějších.

Rob Hall, Scott Fischer a jejich expedice se dostane do potíží.

Hora se neptá. Tak jako dovolila svůj vrchol zdolat desítkám nepřipravených lidí, tak si nyní bere za daň ještě větší množství těch, co jí nepodcenili. Možná jsou pro ni i cennější a dost možná to ani nemá žádný hlubší smysl. Každopádně v této slavné expedici byly dobří lidé. Odhodlaní profesionálové, kteří si tuto naši vzpomínku dozajista zaslouží. My můžeme opravdu jenom poděkovat scénáristům Williamu Nicholsonovi a Simonu Beaufoyovi za to, že se jim tento snímek opravdu maximálně povedl.

Nakonec jde jenom o holé přežití.

Film Everest jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně. Přehrávání přes internet má tu výhodu, že to můžete dělat kdykoliv. A díky telefonům a tabletům vlastně i kdekoliv. Everest je opravdu hodně povedený a unikátní film, který rozhodně stojí za pozornost. My máme obrovskou radost, že se nám podařilo ho pro vás přichystat právě na těchto webových stránkách. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Druhá podobná příležitost zas nemusí hodně dlouho přijít.

Jurský svět (2015) online ke shlédnutí

Film Jurský svět online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet video s novým dobrodružných, sci-fi filmem, který navazuje na legendární Jurský park od Stevena Spielberga. Po dvaadvaceti letech od experimentu miliardáře Johna Hammonda, se znovu vracíme k majestátním pravěkým ještěrům, se kterými ale není radno si hrát, protože se jedná o opravdu pořádné potvůrky. Nicméně se zdá, že Jurský part se konečně podařilo rozběhnout. To je ale velmi milný dojem.

Pro všechny fandy a fanynky velkých a obřích dinosaurů máme skvělou zprávu, na kterou jsme čekali opravdu dlouho: na plátnech kin se znovu objeví Jurský svět. Jurský svět je volným pokračováním úspěšného dobrodružného filmu Jurský park, který byl natočen slavným americkým režisérem Stevenem Speilbergem v roce 1993. Samozřejmě to bude úplně jiný film s novým režisérem, scénáristy a herci. Přesto se po dlouhé době jedná o opravdu povedené pokračování tohoto legendárního snímku.

Film Jurský svět (2015) online ke shlédnutí pro vás.

V americkém dobrodružném a samozřejmě i akčním a filmu Jurský svět od amerického režiséra Collina Trevorrowa mimo jiné hrají Chris Pratt, Brian Tee, Jake Johnson, Katie McGrath, Omar Sy, Lauren Lapkus, Vincent D´Onofrio, Bryce Dallas Howard a Irrfan Khan.

Film Jurský svět zažívá opravdu velký svérázný comeback. Na krásném ostrově v zábavním pravěkém parku opět ožívají bájní dinosauři. A to vše prostřednictvím genetického inženýrství, které umí divy. Dinosauři fungují podle představ chytrých inženýrů, ovšem až do chvíle, než obří dinosauři nezačnou utíkat na svobodu a zabíjet návštěvníky prehistorického parku.

Legendární zábavní park konečně funguje jak má.

Celá událost se odehrává v původním Jurském parku, pouze čas se posunul o dvaadvacet let dopředu. Stejný čas dělí i premiéry obou dobrodružných filmů. Velkou obdivovatelkou Jurského parku je od svých dvanácti let i sympatická americká herečka Bryce Dallas Howardová, která si ve filmu zahraje manažerku prehistorického parku. Samotná herečka se nechala slyšet, že všichni lidé okolo nového filmu Jurský svět chtěli, aby Jurský svět šel věrně ve šlépějích Jurského parku.

Touha po penězích a slávě však nezná hranic.

Jurský svět začal své natáčení na Hawaji, což je bezpochyby velmi krásné a atraktivní místo. První klapka padla v dubnu roku 2014. V dobrodružném filmu, kde se to bude hemžit obřími dinosaury, jde především o holé přežití. Podle amerického režiséra Collina Trevorra však Jurský svět řeší i soudobá témata jako je ekonomická hamižnost nebo vztah lidí k moderním vymoženostem.

Jurský svět má však své prvenství. Bude totiž první filmem dobrodružné série Jurský park, ve kterém filmaři nechali skvělé modely dinosaurů vytvořené Stanem Winstonem odpočívat. Stan Winston již není mezi živými, takže filmaři se nakonec rozhodli, že obří dinosauři budou vytvořeni počítačem a tak se i stalo. Obří dinosauři byli nakonec vytvořeni v počítačovém studiu Legacy Effects.

Mezi další perličky filmu patří skutečnost, že vědeckým poradcem na dinosaury byl opět odborník na slovo vzatý Jack Horner, který velmi úspěšně dělal i na minulých třech dílech. Jurský svět bude jistě žádaným artiklem a zbožím, proto se světově známá dánská společnost LEGO rozhodla vyrobit stavebnici inspirovanou dobrodružným filmem Jurský svět, takže děti a teenageři se opět mají na co těšit. Rovněž počítačové hry nezůstanou pozadu, protože na trhu se již objevila počítačová hra LEGO „Jurassic World“, což může úspěšnost filmu Jurský svět jenom podpořit.

Je možné si z pravěkých monster dělat domácí zvířátka?

Hodnocení filmu Jurský svět

Co tedy lze od premiéry dobrodružného a akčního filmu Jurský svět očekávat? Bude to první opravdu velký film roku 2015, takže očekávaní filmových fanoušků po celém světě budou velká. Film Jurský svět bude tedy cílit na velké i malé diváky prehistorických obrů a nestvůr, kteří chtějí znovu vidět dinosaury v akci. Vše tedy nasvědčuje tomu, že úspěšnost filmu bude velká. Nám osobně se film opravdu hodně líbil a plně splnil naše očekávaní. Konečně tady máme Jurský park, který odpovídá roku 2015, tedy s mnohem surovější akcí i pokročilými efekty. Počítačová animace se pohla za ty roky opravdu obrovský kus dopředu a z Jurského světa budete jistě unešeni. Ten totiž už nezná žádné omezení dřívější namáhavé 3D animace.

Naši hrdinové se přesvědčí, že není...

Film Jurský svět (2015) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, kterou se vyplatí využít. Film jsme pro vás nahráli v naprosto skvělé kvalitě, takže věříme, že mu tu šanci dáte a pustíte si ho právě s námi. Můžete se přitom dokonce rozhodnout mezi originálním zněním v angličtině a nebo českými titulky. Co více si jenom můžete přát?

Další informace o filmu naleznete například na jeho profilu na CSFD.cz. Dobře se bavte!

Celkové hodnocení: 80%

Režie: Colin Trevorrow
Scénář napsali: Rick Jaffa, Amanda Silver, Colin Trevorrow, Derek Connolly
Premiéra filmu: 11. 6. 2015
Délka filmu: 125 minut
Více se o něm dozvíte na jeho filmovém profilu na CSFD.cz nebo na oficiálních webových stránkách.

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014) online ke shlédnutí

Film Noc v muzeu: Tajemství hrobky si můžete přehrát přímo zde na této webové stránce online. Přímo zde jsme pro vás přichystali naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí tento povedený americký snímek, který v sobě kombinuje akci, komedii, fantasy, ale také pořádný kus dobrodružství. Snímek natočil v roce 2014 režisér Shawn Levy, kterému se povedlo vytvořit opravdu hodně zábavný film pro celou rodinu. Nevěříte? Tak se pojďte podívat právě s námi!

Pokud máte chuť na kvalitní film, který má snad všechno, tak by vás Noc v muzeu rozhodně mohla zajímat. Je to film plný napětí, akčních scén, ale i zajímavého příběhu. Tajemství hrobky je již třetím volným pokračováním této komedie, která je zaměřena pro celou rodinu. I v tomto případě si režisér Shawn Levy neklade nic jiného než nenáročným způsobem pobavit malé i velké diváky. Jestli se mu to opět podaří, uvidíte sami, pokud si uděláte čas a tuto dobrodružnou komedii v českých kinech shlédnete. Film měl premiéru v českých kinech 18. prosince 2014. Vy si však s tímto datem nemusíte nic dělat, protože jenom pro vás jí tady máme s předstihem pohodlně a zdarma právě teď. To je opravdu skvělá nabídka. U nás si můžete novou Noc v muzeu přehrát pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši.

Film Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014) online pro vás.

A o čem to vlastně bude? Nač se český divák může při sledování této komedie těšit? Tak určitě se nebude nudit, protože ve velkém muzeu v New Yorku je stále dost exponátů, kterou mohou v noci oživnout a pobavit nás. Režisér Shawn Levy opět dal hlavní roli nočnímu hlídači muzea Larrymu, který se v předchozích filmech osvědčil. Larry dělá hlídače ve velkém přírodovědeckém muzeu v New Yorku, kde se každou noc dějí velmi neobvyklé věci, protože muzejní exponáty se začínají probouzet a ožívat. Celý tento proces spouští tajemná zlatá deska, která má svůj původ ve starověkém Egyptě. Larry o tomto procesu ví, takže na každé noční směně má o pestrou zábavu postaráno. V řadách muzejních figurín má již své věrné přátele, takže si v noci běžně povídá s egyptským faraonem či americkým prezidentem Theodorem Rooseveltem nebo s obávaným vládcem hunské říše Atillou. Mimochodem docela padavkou, na to za jakého ho dnes máme velikána. Za své kamarády také považuje kovboje Jedediaha a římského vojáka Octaviana.

Když v muzeu ožijí exponáty je to docela sranda.

Oživlé postavičky z muzea však čeká nepříjemné překvapení. Magická zlatá deska, jenž jim dává život, totiž stárne, respektive pomalu začíná korodovat a její kouzlo se tak postupně vytrácetí. Pro oživlé hrdiny různých epoch však teprve teď začíná to pravé dobrodružství, protože s nočním hlídačem se dostanou až za Atlantický oceán. Vyřešení jejich problému se totiž nachází v sekci starých egyptských sbírek v nejstarším muzeu na světě, které se nachází v Londýně. Jejich dobrodružná cesta tedy míří do slavného Britského muzea. V Britském muzeu se k našim hrdinům z New Yorku ještě přidají muzejní postavy z Britského muzea v čele s odvážným a statným rytířem Lancelotem. K nočnímu hlídači Larrymu se v Londýně také přidá sympatická noční hlídačka Tilly, která pracuje v Britském muzeu a bude pro Larryho neocenitelnou pomocnicí. Aby bylo zachráněno kouzlo zlaté desky, musí naší hrdinové podstoupit nejedno riziko. Jak to vše nakonec dopadne, zjistíte sami, když si na dobrodružnou komedii zajdete do českých kin sami.

Nebude ale nouze ani o dramatické momenty.

Hlavní roli nočního hlídače si zahrál osvědčený americký herec Ben Stiller, který se v nedávné době velmi často objevuje v amerických komediích. V dalších rolích se objeví i Robin Williams a Mickey Rooney. Pro oba známé americké herce to však byla jejich poslední filmová role, protože oba herci letos zemřeli. Film Noc v muzeu: Tajemství hrobky je tak derniérou pro oba výborné herce, kteří za svůj život ztvárnili celou řadu pozoruhodných filmových rolí. Robin Williams se ve filmu zahrál postavu amerického prezidenta Theodora Roosevelta, Mickey Rooney pak postavu Guse.

Film Noc v muzeu: Tajemství hrobky bude především pro všechny, kteří se chtějí příjemně a nenuceně pobavit. Je to odpočinková a nenáročná komedie, která je zaměřena pro všechny věkové kategorie. Ti, kteří chodí rádi do muzea, budou jistě potěšeni dalším dílem, který je navíc zavede do slavného Britského muzea, což je určitě dobrý počin a nápad. Muzejní prostředí skýtá stále velké možnosti, takže divák se v kině určitě nebude nudit. Spuštěný trailer sice některé diváky příliš neoslnil, nicméně obsazení herců slibuje, že to nemusí být beznadějný filmový propadák. Těšte se tedy na nenáročný humor, který před vánočními svátky může přijít vhod.

Udivení nezná mezí.

To je ve zkratce příběh filmu Noc v Muzeu. Podle našeho názoru se máte opravdu na co těšit, protože i třetí pokračování této dobrodružné komedie se opravdu celkem povedlo. Je to parádní podívaná se skvělými herci a hravými efekty. Jsme opravdu moc rádi, že můžeme být u toho a právě o tento film se s vámi podělit. Video jsme nahráli ve skvělé kvalitě přímo sem na tento web a teď už si musíte vy sami rozhodnout, kdy si ho pustíte. Rozhodně moc dlouho neotálejte, protože opravdu nevíme, jak dlouho to bude možné. Za nás už vám jenom popřejeme příjemně strávené chvíle s tímto filmem. Dobře se bavte!

Pomůže i neohrožený rytíř Lancelot.

Celkové hodnocení: 70%

Premiéra filmu: 18. 12. 2014
Délka seriálu: 89 minut
Další informace o filmu hledejte třeba na CSFD.cz.

Heidi, děvčátko z hor (2016) online ke shlédnutí

Film Heidi, děvčátko z hor online pro vás. Pojďte si i vy s námi přehrát nový romantický film pro celou rodinu. Je to Německo-Švýcarský snímek, který by mohl okouzlit i vás. Snímek natočil režisér Alain Gsponer podle knihy Johanny Spyri, která je v německy mluvících zemích velmi dobře známa. Je to krásný příběh plný dobrodružství, odvahy, zajímavých charakterů i krásné krajiny. Zkrátka film, jenž může zaujmout snad každého. Právě proto jsme u něj chtěli být i my.

Pokračování…

Legenda o Tarzanovi (2016) online ke shlédnutí

Film Legenda o Tarzanovi online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát přímo zde na této webové stránce přes internet nejnovější adaptaci legendárního Tarzana. Určitě se s tímto příběhem, který nepostrádá akci ani drama budete náramně bavit. Režisér David Yates pojal známý příběh o poznání dramatičtějším způsobem, než jsme zvyklí a zřejmě to nebude vůbec na škodu. Díky tomu si budeme moc společně vychutnat opravdu jedinečnou filmovou podívanou.

Pokračování…