Steve Jobs (2015) online ke shlédnutí

Film Steve Jobs online ke shlédnutí pro vás. Další životopisný film o technologickém géniovi naší doby je tady pro vás k přehrání. Chcete poznat příběh počítačového vizionáře do hloubky a z jiné strany. Jaký ve skutečnosti byl a jak se mu podařilo udělat z maličké garážové firmy Apple jednu z největších a nejbohatších korporací naší doby? Firmu, která mění životy milionů lidí k lepšímu. Na tuto otázku se snaží odpovědět fenomenální britský režisér Danny Boyle. A vy můžete být u toho!

Exkluzivně a jenom pro vás jsme na této webové stránce přichystali film Steve Jobs (2015), který měl svojí premiéru v českých kinech 12. Listopadu 2015. Jedná se o opravdu velmi působivý a dlouho očekávaný film. Má ho ostatně na svědomí fenomenální režisér Danny Boyle, který do svého díla angažoval jedny z nejlepších současných herců. Ústřední dvojici si zahraje Michael Fassbender, Kate Winslet. Scénář pak napsal Walter Isaacson.

Film Steve Jobs online ke shlédnutí

Steve Jobs se stal jednou z nejvýznamnějších osobností naší doby. Renesanční osobnost nadána mnoha talenty. Byl to právě on, kdo dokázal rozpoznat možnosti počítačů a jejich budoucího využití. Jako jeden z prvních se snažil navrhovat počítače pro běžné lidi. Nebylo to však vše a jím založená firma Apple se stala jedním z největších technologických inovátorů. A v zápětí na to i jednou z nejcennějších značek a nejbohatších společností na světě.

Těch nej v životě Steva Jobse je opravdu ohromné množství. To kvantum práce, které dokázal odvést je opravdu záslužné a obdivuhodné. Stolní počítače byly jenom začátek. V budoucnu přišel s revolučními přehrávači iPod, pak telefony iPhone nebo jedním z prvních tabletů iPad. A to většina jeho zásluh zůstává skryta a nedoceněna. Jobs se velmi zasloužil i o rozvoj počítačových periférií. Jako třeba myš, která je dnes naprostou samozřejmostí. Byl také on, kdo přinesl do jinak strohého počítačového světa důraz na design. Byl to on kdo se zasloužil od rozvoj počítačového softwaru tak, aby byl co nejvíce použitelný i pro běžné lidi.

Steve Jobs založil a vybudoval Apple.

Steve Jobs se tak právem stal fenoménem. Ačkoliv zemřel v roce 2011, tak jeho vize použití informačních technologií stále dobývá celý svět. Je až neuvěřitelné, co všechno Jobs uměl. V první řadě to byl skvělý šéf a manažer. Sice přísný a puntičkářský, ale naprosto zažraný i do těch nejmenších detailů a do posedlosti, aby vytvořil dokonalé produkty. Kromě řízení lidí se ale orientoval i v technických otázkách. Rozuměl designu, který měl být podle něj nejenom užitečný, ale prostě i krásný. Stejně tak v otázkách marketingu zůstává Jobs nedostižným géniem, kterému zřejmě budeme moci docenit až někdy v budoucnosti.

Stal se vizionářem, kterého lidé následovali.

Hodně se povídá i o Jobsově prudké a mnohdy nesnášenlivé povaze. Jenže součástí každého génia musí být i trocha té kontroverze, aby člověk prostě dokázal překročit hranice svého všedního dne a komfortního prostoru.

Příběh filmu se záměrně odehrává v těch nejkontroverznějších momentech. Při prezentacích a přednáškách, které měnili dějiny. Ve vypjatých momentech před nimi. Začneme v polovině osmdesátých let při uvádění dnes už legendárního počítače Macintosh. Jobse se ukazuje jako ryzí despota, který terorizuje své zaměstnance. Chce po nich více, než je schopný kdokoliv zvládnout. Neodpouští průměrnost. Jenže v raném věku počítačů vyrobit perfektní produkt je vlastně nemožné. Hranice lidského poznání je zatím příliš nízká. Stejně tak ke své rodině se Jobs chová chladně a s velkým odmítám. Na první pohled tedy nepůsobí moc sympaticky.

Zbohatl a změnil nejenom svět technologií.

Postupně ale přicházejí nové a nové prezentace. Představení dalších věcí, které mají změnit běh lidské společnosti. A my postupně poznáváme, že všechno co Jobs dělá má svůj důvod. Má to svůj cíl. Jobs se nám tak odhaluje jako mnohovrstevnatá osobnost, kterou je možné pochopit. Vlastně jí i porozumět. Všechno je součástí plánu. Jednoho harmonického celku, který přesahuje cokoliv, co bylo doposud lidmi vytvořeno. Možná právě proto se má značka firmy Apple stát nejcennější značkou na světě.

Kromě toho to byl ale také cholerik a pedant.

Film Steve Jobs (2015) je možná v mnohém vyhrocený a v mnohém tvrdý. Je to ale to pravé životopisné drama, jak by mělo být. My jsme opravdu nadšeni, že režisér Dany Boyle se odvážil něco takového natočit a věříme, že film se nakonec stane důstojnou poctou Stevu Jobsovi. Dalším pohledem na jeho fascinující práci, která si zaslouží opravdu hluboké uznání.

Takový je film Steve Jobs, který je tady online ke shlédnutí. Video s filmem jsme pro vás nahráli v perfektní HD kvalitě a vy si ho nyní můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, která už se dlouho nemusí opakovat. Buďte u toho i vy! Pojďte si přehrát tento skvělý snímek s námi přes internet. Můžeme vám slíbit, že po celých 122 minut co film trvá se budete opravdu skvěle bavit. A třeba si z filmu vezmete i nějaké poučení, kterého je v něm ukryté hodně.

Macbeth (2015) online ke shlédnutí

Film Macbeth online ke shlédnutí pro vás. Klasické drama z pera Williama Shakespeara ožívá ve zcela nové a moderní podobě. Příběh o touze po moci je věčný. Vypravíme se tak do hlubokého dávnověku, kdy obávaný skotský válečník touží po tom získat královský trůn. A je pro to ochotný obětovat takřka vše. Nového Mackbetha režíroval Justin Kurzel. Čeká nás skutečně velkolepé drama, hodného svého jména.

Příběh o králi Macbethovi nepřestává ani po staletích fascinovat. William Shakespeare ho přitom napsal už v roce 1606. Samozřejmě dne už víme, že je plný historických nepřesností. Se skutečnou historickou postavou skotského krále Macbetha I., jenž vládl mezi lety 1040 – 1057, toho má jeho historická předloha společného jenom pramálo. Zdaleka to nebyl takový krutý barbar a uchvatitel, jako ho popsal Shakespeare. Nemůžeme mu to mít za zlé, protože čerpal jenom z velmi omezených historických pramenů té doby. Každopádně díky tomu vznikl naprosto uchvacující příběh, který se stal legendou a dokáže zaujmout i po dlouhých staletích.

Film Macbeth (2015) online ke shlédnutí.

Právě proto dal dohromady mladý a oceňovaný režisér Justin Kurzel dohromady skvělý team, aby společně natočili novou verzi tohoto již nespočetněkrát vyprávěného příběhu. Hlavní role ústřední dvojice svěřil Michaelu Fassbenderovi a Marion Cotillardové. Oba dva patří mezi velmi oceňované herce. Scénář k filmu pak napsali Jacob Koskoff, Todd Louiso a Michael Lesslie.

Odvedli skvělou práci a my se tak můžeme těšit ze 113 minut dlouhé filmu. Není to však jenom čistě britské drama, protože se na koprodukci podílela i USA a Francie. Do kin pak film šel 5. Listopadu 2015. Tím se však vy nemusíte nijak blíže zabývat, protože s námi si ho můžete přehrát exkluzivně online. Film Macbeth jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí. Video s filmem pro vás máme v perfektní HD kvalitě a navíc i s českým dabingem.

Pro moc a bohatství jsou lidé ochotni udělat vše.

Příběh filmu vypráví o životních osudech válečníka Macbetha, kterému bylo předurčeno stát se králem. Řekli mu to čarodějnice, které viděl v bitvě, kde hájil současného krále Duncana. Jako přirozený vůdce a generál bitvu vyhrál. Král ho proto zahrnul bohatstvím, tituly i svou přízní. Jenže věštba čarodějnic praví, že právě on se má stát králem! Z počátku se těm myšlenkám sice brání, ale čím více si představuje sebe na trůně, tím více po tom touží.

Macbeth je obávaný skotský válečník.

Nakonec vymyslí společně se svou ženou lest. Krále zabijí na svém hradě a Macbeth se tak sám stává králem. Jenže jeho nejstarší syn Malcolm unikne. Proti Macbethovi se obrátí i jeho přítel a generál, který rovněž sloužil ve vojsku Duncana. I jemu vědmy něco předpověděli. Jeho syn se má stát králem. Macbeth ví, že je to pro něj hrozba, kterou musí zastavit. Nastávají tak jatka, při kterých lidé umírají na obou stranách.

Macbeth si je jistý svou silou a neporazitelností. Čarodějnice mu předpověděli, že nebude poražen dokud se nepohne les. Jeho žena ale neusnese tíhu svých skutků a spáchá sebevraždu. Macbeth začíná ztrácet přehled v realitě a většina jeho vojka dezertuje k jeho protivníkům. Malcolm a Macduff mezitím dali dohromady silnou armádu a zamaskování za křoví z lesa útočí. Až teď Mackbethovi dochází, jak hluboce se mílil a že bude muset být nakonec poražen. Macbeth je zabit a ve Skotsku může konečně zavládnout mír.

Drama z pera Williama Shakespeara.

Takový je hořký a dramatický příběh filmu Macbeth. Dnes už snad klasického příběhu po touze po moci, bohatství a slávě. Král Macbeth na oltář těchto slastí obětoval celý svůj život, ale kvůli své nabubřelosti musel padnout. Alespoň tak ho vylíčil William Shakespeare.

Možná si říkáte, že obávaný skotský válečník měl zůstat u toho co uměl nejlépe. Jenže podlehl té touze, jak se tomu stalo už obrovské spousty lidí v minulosti a bezpochyby se stane i u ještě větší spousty lidí v budoucnosti.

Ten příběh nemůže skončit dobře...

Film Macbeth (2015) pro vás máme online ke shlédnutí na této webové stránce. U nás si ho můžete přehrát pohodlně a zdarma. Film hodnotíme veskrze povedeně. Napínavému příběhu není co vytknout a celkem věrně se drží Shakespearova originálu. Audiovizuální zpracování se také povedlo a je na skvělé úrovni. Díky tomu má film opravdu podmanivou atmosféru. Na jedničku svou práci odvedli i herci. Na ty čekali náročné role plné emocí a zvratů. Přesto je dokázali zahrát realisticky a uvěřitelně. Dokonce bych neváhal jim přiznat i tom, že jim zkrátka vdechly charakter, což je opravdu šíleně těžký úkol. Takový je zkrátka nový film Macbeth. Pevně věříme, že toto zpracování dozajista zaujme i vás.

Straight Outta Compton (2015) online ke shlédnutí

Film Straight Outta Compton je tady online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát přes internet film, který vypráví o vzniku jednoho z nejkontroverznějších hudebních žánrů všech dob „Gangster rapu”, který ovlivnil hip hop až do dnešním dnů. Režisér F. Gary Gray nás vezme do ulic kalifornského Comptonu. Na konci osmdesátých let to tady vřelo. Z brutality drogových gangů i každodenních policejních zásahů vznikl hudební styl, který ukázal tvrdost jako doposud málokterý jiný žánr. Film Straight Outta Compton se snaží být maximálně věrný a ukázat nám temnou atmosféru ulice té doby.

Exkluzivně a jenom a jenom pro vás tady máme film plný negrů – Straight Outta Compton. Je to drsné hudební drama, které si klade za cíl až dokumentárním způsobem zmapovat vznik Gangster rapu. To je událost neodmyslitelně spjatá s Kalifornskou čtvrtí Comptom a skupinou N.W.A. Právě v ní se poprvé objevili rapeři Eazy-E, Dr. Dre nebo Ice Cube, kteří se stali legendami tohoto žánru a hýbou s ním prakticky až do dneška. Představili hudbu tak drsnou a násilnou, že to doposud lidstvo nevidělo. Přesto se možná právě díky jejich umění něco změnilo. A mnohem později se tento žánr stal jedním z nejoblíbenějších ze všech.

Straight Outta Compton online ke shlédnutí.

Snímek Straight Outta Compton měl svojí filmovou premiéru ve čtvrtek 17. Září 2015. Velmi záhy po ní se dostal na celkem vysoké příčky návštěvnosti. Ačkoliv je to v podstatě dokument, tak je zpracovaný filmovým způsobem s věrnými tracky i osobami. Ice Cubea hraje například skutečný syn Ice Cubea. Pánové z N.W.A. film ostatně i produkovali, takže nemají důvod si vymýšlet nebo nám něco zatajovat.

Je to příběh o vzniku gangster rapu.

Film je drsný a nevykresluje vznikl Gangster rapu zrovna idylicky, což je ale celkem logické. Gangster rap vznikl jako obrana pár znechucených negrů, kteří sami žili na hraně společnosti. Měli bouchačky, šňupali koks, užívali si s prostitutkami a vůbec dělali spoustu nepěkných věcí. V tomhle se je film Straight Outta Compton opravdu nesnaží nijak idealizovat. I když zůstává velkou otázkou, jestli velká část z toho není prostě jenom image.

Ulice Kalifornského Comptonu nebyly zrovna bezpečným místem.

Film každopádně působí hodně drsně a snaží se objasnit, že to rozhodně nebyl jednostranný problém. Policejní šťáry byly tehdy v Comptonu na denním pořádku a ani policie se nechovala zrovna v rukavičkách. Vlastně dost často také překračovala své pravomoci a tenkou hranici zákona. Naši rapeři se proto rozhodli proti tomu bojovat po svém a tím jediným co vlastně uměli. Svou frustraci vtělili do textů plných násilí i vulgarit. Tehdy to bylo prostě součástí jejich postoje. Jejich obrana. Kdo mohl tušit, že se z toho vyvine nový hudební žánr, který se brzy stane jedním z nejoblíbenějších vůbec.

Straight Outta Compton je opravdu drsný film, který se nebojí nedávat ani tvrdě ukázat prohnilos tohoto kousku Ameriky. Je to film plný negrů a o negrech. Sami mezi sebou si tak ostatně jinak neřeknou. Jediným bělochem v celém příběhu je Paula Giamatti. Jinak nikdo jiný. Gangster rap skutečně nevznikl v uhlazených bělošských čtvrtí s hlade posekanými trávníčky a bílými ploty.

Zásahy policie tady byly na dením pořádku.

Todle je drsný příběh kluků, kteří neměli nic a z ničeho nic se staly slavnými a bohatými. Když tak rychle vyděláte tak obrovské balíky peněz, tak se není čemu divit, že to nejde jenom tak rychle strávit. Od života na hraně společnosti následují bujaré party, rychlá auta a doslova koupání se v penězích. Jenže ani to neznamená, že tihle kluci budou mít trochu klidu. Jsou to přeci děti Comptonské ulice. Spousta lidí si navíc nemyslí, že právě oni dělají hudbu. Nebo alespoň něco co by se tomu byť jenom přibližovalo.

V prostředí plném násilí a nenásivsti se zrodil nový hudební styl!

To je to hlavní, co byste měli o filmu Straight Outta Compton vědět. Kromě toho, že vám ho přinášíme online ke shlédnutí a to přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. S námi si ho můžete přehrát opravdu hodně jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Neváhejte tak už ani chvilku a pojďte využít tuto jedinečnou příležitost. Film už tady čeká jenom na vás a my myslíme, že vám sedne jak na prdel hrnec. Pokud jste navíc fanoušky Gangster rapu, tak je to pro vás takřka bratrská povinnost. Film má ale celkem spád, takže jeho dvě a půl hodiny jistě zaujmou i lidi, kteří jinak tento žánr míjí. Tak pojďte do toho negři a dobře se bavte!

Film Love (2015) online ke shlédnutí

Francouzský film Love je tady online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás připravili toto nové vysoce originální francouzské erotické drama. Snímek režiséra a scénáristy Gaspara Noé vzbudil opravdu pořádnou vlnu zájmu, jako už dlouho žádný film. V něčem se to možná dá srovnávat s dnes už kultovní Nymfomankou od Larse von Triera. Název filmu se někdy překládá do češtiny jako Láska a jindy zůstává nepřeložen.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme připravili film Lově (2015). Tento zajímavý snímek si s námi můžete přehrát a to opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Dávali jsme si opravdu dobrý pozor, abychom pro vás připravili jenom to nejlepší, tak si toho važte. Film je v maximální možné HD kvalitě, která je vhodná i pro ty největší televize. Stejně tak si jej ale jistě vychutnáte na jakémkoliv jiném zařízení. V dnešní době to ostatně není nic neobvyklého. Film měl svojí premiéru v českých kinech 17. Září 2015 a hned záhy se zařadil na přední příčky divácké návštěvnosti.

Film Love (2015) online ke shlédnutí pro vás.

Love není úplně běžný film. Určitě se dá označit za trochu hlubší, možná až alternativní. Režisér Gaspar Noé má velmi vytříbený styl založený na vyprávění obrazem. Jeho filmy jsou tak podmanivé a dokážou vyprávět i složitý příběh, tak že ho pochopí každý. Nebo si z něj aspoň něco vezme každý. Love je tak film o lásce, která je blízká každého člověku, i když je někdy nekonečně vzdálená.

Přehrajte si zdarma přes internet nový film režiséra Gaspara Noé.

Samotné slovo láska může nabývat mnoho podob a významů. Není to jenom onen odvěký cit, který si prvoplánovitě spojujeme s milenci, i když právě mezi nimi nabývá své nejčistší a nejprozaičtější formy. Láska je také nutnost pro zachování druhu, která je člověkovi vštípena už jakoby mimoděk geny. Je to společenská nutnost, stejně jako droga pro každého jednotlivce. Je to čirá odevzdanost druhému člověku, stejně jako intriky a touha ovládat. Je o svobodě i vlastnění. Láska dovede být to nejtvrdší i nejněžnější na světa. Zkrátka může mít tolik podob kolik je lidí. A vlastně i to by bylo málo.

Láska není jenom nutnost, ale čiré všechno.

Film Love vypráví klasický příběh jednoho chlapce a dívky, kteří se do sebe zamilují. Prožívají krásný a bouřlivý cit, který je pro ně právě veškerým momentem jejich bytí. Tak krátký a prchavý a přitom nekonečný. Děj jakoby ustupuje do pozadí a konečný smysl toho všeho se divákovi odhalí až úplně k závěru.

Příběh filmu je doslova prostoupen sexuálními scény, které jsou dlouhé a velmi otevřené. Necenzurují nic a přitom nejsou nikterak vulgární ani obscénně. Vdechnout příběh právě do těchto záběrů umí jenom ti největší filmový mistři, mezi které je bezpochyby možné Gaspara Noé zařadit. Tento film nebude vůbec tak jednoduchý. Mezi dva naše hrdiny totiž zasáhne ještě druhá dívka, která zamilovaně také touží po svém naplnění. To jak to ovlivní naši ústřední dvojici vám zatím necháme zahalené v mlze. Film Love vám však můžete jednoznačně doporučit. Pojďte si ho přehrát i vy s námi naprosto pohodlně a zdarma. Věříme, že je to opravdu jednoduché a nic vám při tom nebude překážet.

Film Love přináší zajímavý příběh plný erotických scén.

Gaspar Noé je už poměrně hodně zkušený tvůrce. Na svém kontě má celou řadu filmů. Také je už natáčí přes dvacet let. Mezi jeho doposud nejznámější snímky patří Sám proti všem z roku 1998 a Carne z roku 1991, což byla jeho krátkometrážní prvotina. O talentu tohoto uměle svědčí i to, že kromě režie působí i jako scénárista, kameraman i herec. Ve filmové branži si tak osahal naprosto vše a je to vidět i na sladěnosti a celkové atraktivitě filmu Love. Menší hereckou roli si ostatně střihnul i v Love. Co se týká dalších herců, tak se jedná o Francouze, kteří u nás nejsou moc známý, přesto si dovolíme je zmínit. Jedná se například o: Karla Glusmana, Klaru Kristin, Aomi Muyock, Benoîta Debie nebo Vincenta Maravala. Podle všeho nás tak čeká opravdu zajímavý a propracovaný film.

Láska dovede být opravdu vášnivá.

Love je netypický snímek, který se dá spíše označit za artový. I takové filmy však přinášejí skvělou zábavu a to na hlubší úrovni, než mnohdy tupé Hollywoodské trháky. Pokud vás tedy tento snímek zaujal, tak budeme jenom rádi, pokud si ho s námi pustíte online. Ostatně právě proto jsme ho pro vás připravili na této webové stránce a to naprosto jednoduše a zdarma ke shlédnutí. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Věříme, že jsme vám o tomto filmu řekli všechno podstatné.

Kluci z hor (2018) online ke zhlédnutí

Kluci z hor (2018) online ke zhlédnutí

Nový český film Kluci z hor online ke zhlédnutí. Máte rádi dobré české příběhy? Pokud ano, tak se vám určitě bude líbit i toto komediální drama v hlavní roli s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem. Příběh z hor a soužití dvou mužů, které není jednoduché, ale občas má i své světlé chvilky. To všechno v novém projektu filmového fenoména Tomáše Magnuska.

Pokračování…

Film Amy (2015) online ke shlédnutí

Film Amy, který vypráví životní příběh zpěvačky Amy Winehouse je tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma tento opravdu unikátní snímek, který měl svojí televizní premiéru 6. srpna 2015. Je to hudební, dokumentární, životopisný a samozřejmě také trochu dramatický film o životních osudech jedné z nejzajímavějších britských zpěvaček. Amy Winehou zemřela mladá a nejenom díky tomu se stala nesmrtelnou.

Exkluzivně a jenom pro vás přinášíme film Amy. Jenom zde si ho můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Pod krátkým a úderným názvem se skovává jméno fenomenální britské zpěvačky Amy Winehou. Její příběh natočil režisér Asif Kapadia, který má na kontě celou řadu u nás méně známých dramatických filmů jako například Far North (2007), Noční Můra (2006) a nebo Válečník (2001). Asif je rovněž autorem scénáře. A podle dlouhé pouzy, kterou měl než natočil tento film je jasné, že si na něm dal opravdu hodně dlouho záležet.

Film Amy o zpěvačce Amy Winehouse je tady!

V 128 minutách délky nás čeká komorní ale strhující drama. Amy Winehouse zemřela v pouhých 27 letech, přesto se dokázala zapsat do dějin světové pop-music jako málokterá zpěvačka. Co se ale skrývalo za jejím nekonvenčním zjevem. Jaká to byla ve skutečnosti osoba a čím vším si musela projít? Právě na tyto otázky by chtěl tento dokumentární film jednou provždy a rázně odpovědět.

Amy tady čeká jenom na vás online ke shlédnutí.

Amy Winehouse byla vždy rebelkou a vždy také milovala hudba. Už na základní škole prý vyrušovala v hodině právě pobrukováním svých oblíbených melodií. Kdo mohl tenkrát tušit, že její největší talent tkví právě v onom tichém popěvování. To co na ní bylo opravdu unikátní ale je, že si své texty i sama psala. Reflektovali její život a proto byly vždy opravdu hodně silné a aktuální. Svojí první desku Frank vydala Amy v roce 2003, tedy ve svých pouhých 20 letech. I to však stačilo k tomu, aby se stala nesmírně známou a populární. Druhá deska Back to Black, která vyšla o tři roky později, jí pak zajistila slávu po celém světě.

Amy dokázala uchvátit celý svět svým talentem.

Amy se stala známou zpěvačkou a právě po vydání druhé desky, jenž obsahovala i singl Rehab, sbírala jedno ocenění za druhým a to včetně pěti cen Grammy a ocenění BRIT Awards za nejlepší umělkyni. Amy jako rebelka jejichž texty vycházeli ze srdce se nikdy úplně nesžila s bulvární mašinérií, která tento byznys provází. Médiím nedal spát její vztah s Blakem Fielderem-Civilem, kterého si později i vzala. I jeho zásluhou, což sám přiznává, se Amy dostala k drogám. Závislosti jí srazili na kolena a nakonec i zahubili. Amy zemřela ve svém domě v Londýně 23. července 2011 ve svých pouhých dvaceti sedmi letech. Její rozporuplná osobnost nepřestává fascinovat, stejně jako přivádět nové fanoušky. Zemřela na vrcholu tou nejhloupější smrtí celebrit

Každopádně to v jakém byla tlaku a jak jí bulvární novináři doslova naháněli si asi nikdo z nás nedokáže představit. Její manžel Blake Fielder-Civil, který byl za držení omamných látek i ve vězení svou roli v tragickém umrtí zpěvačky nijak nestírá. Pravdou ale zůstává, že Amy se nakonec stala osudnou otrava alkoholem. Písničky Amy Winehouse jako Stronger than Me, Take the Box, Pumps / Help Yourself, You Know Im No Good, Back to Black, Valerie nebo Love Is a Losing Game jsou nádhernými počiny, ke kterým se s radostí můžeme vrátit i dnes, jakkoliv se zabývají mnohdy velmi těžkými a temnými věcmi.

Chtěla dělat hudbu a být milována.

Režisérovi Asifu Kapadiovi se povedlo natočit opravdu kvalitní a zajímavý dokument. Amy je v něm nejenom hlavní hvězdou, ale i vyprávěčkou. Snímek obsahuje spoustu neuveřejněných materiálů stejně jako Amyných písní. Je to opravdu unikátní vhled do pozadí showbyznysu, stejně jako do života jedné obyčejné a velmi talentované dívky, která nesnila po ničem jiném, než poznat pravou lásku a zpívat. Zkrátka obyčejné sny, které ale dokázala zhmotnit svým neortodoxním životem.

Její manžel byl to nejlepší i nejhorší co jí potkalo.

Snímek se rovněž může pochlubit skvělým diváckým hodnocením. Na serveru CSFD.cz mu samotní diváci dali nadprůměrných 80%, což je opravdu velmi slušné skóre, za které se dokumentární film rozhodně nemusí stydět.

My jsme pro vás film Amy nahráli a nyní vám ho přinášíme zdarma ke shlédnutí. Snímek je ve vysoké kvalitě, která zajišťuje naprosto jasný obraz a křišťálově čistý zvuk. Právě zvuk je u hudebního filmu onou alfou a omegou, bez kterého se určitě neobejdete. Za nás vám tento film můžeme opravdu doporučit. Po všech stránkách je to poctivě filmařsky udělané dílo, které má hodně co dát i nefanouškům této známé zpěvačky. A kdo ví, třeba právě vy i díky filmu změníte na Amy Winehouse svůj názor.

Bojovník (2015) online ke shlédnutí

Americký film Bojovník je tady online ke shlédnutí. Pojďte si s námi přehrát přes internet toto opravdu povedené drama z boxerského prostředí. Je to životní příběh talentovaného boxera Billy Hopa. Na světě miluje jenom dvě věci a to svojí rodinu a box. Kvůli tomu prvnímu se rozhodl skončit s tím druhým. Pak ale přišel tragický incident, který všechno změnil. Jedinou možností pro Billyho je se k normálnímu životu proboxovat. A protože mu teď jde o všechno, tak do toho musí jít nadoraz.

Boxérské filmy jsou specifickým žánrem. Jsou to sportovní dramata, ve kterém ale často jde nejenom o namakané borce, ale i vnitřní sílu, která je žene za vítězstvím. Takový bude i případ boxera Billy Hopa z filmu bojovník. I jemu dává box všechno a zároveň mu to bere. Silný příběh natočil režisér Antoine Fuqua podle scénáře Kurta Suttera a Richarda Wenke. Hlavní roli obsadil mladý a charizmatický Jake Gyllenhaal, který si zahrál v povedených filmech jako Zdrojový kód, Bratři nebo Zodiac. Jeho manželku pak ztvárnila krásná kanadská herečka Rachel McAdams. Z ostatních hvězd, které se na filmu podíleli jistě stojí za zmínku i jméno zkrachovalého rapera Curtise „50 Cent“ Jacksona.

Film Bojovník online ke shlédnutí pro vás.

Film Bojovník, v anglickém originále se snímek jmenuje „Southpaw” měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 23. července 2015. Jenom záhy po premiéře se dostal na celkem solidní místo v žebříčku návštěvnosti. Filmy o boxerech zkrátka od dob Rockyho táhnou. Vždyť i Stallone se vrátil, aby s Robertem De Niro a Kim Basinger natočil film Zpátky do ringu (2013). Nicméně zpátky k Bojovníkovi, kterého jsme pro vás nahráli v maximální možné kvalitě a nyní bychom se o něj s vámi rádi podělili online. Obraz i zvuk jsou skutečně ve výborné formě a my věříme, že o to víc si právě tento film užijete.

Billy Hope bojuje sám za sebe!

Nyní už ale k příběhu filmu, o kterém bychom si alespoň v rychlosti měli také něco říci. Hlavním hrdinou filmu je boxer Billy Hope, který se dokázal proboxovat až do nejvyšší extratřídy. Má luxusní káru, krásný dům a spokojenou rodinu. Tedy skoro spokojenou, protože jeho manželka Maureen o něj má obrovský strach a naléhá na něj, aby už s boxováním konečně skončil. Peněz už přeci mají dost a tak by teď konečně mohl trávit víc času s ní a svou malou dcerkou Leilou.

Billy se nakonec rozhodne skončit se svou sportovní kariérou.

Billy o tom nechce ani slyšet, ale přeci jenom ho tato myšlenka hlodá. Ačkoliv mu stále nechybí dravost po výsledcích, tak sám na sobě cítí, že každé profesionální utkání je těžší a těžší. Jednoho dnes se na jedné velké párty proto přeci jenom rozhodne oznámit konec kariéry. Bohužel na celé akci se strhne nepříjemný incident. Jiný agresivní boxer si Billyho napadne s pistolí v ruce. Všechno přeroste ve velkou strkanici, do které se zaplete i Laura. Padnou výstřely a celé to dopadne tragicky. Laura po nehodě umírá. Billy tak rázem přišel o velkou část života, který teď chtěl vést.

Jenže tato rvačku pro něj má i další hrozné následky. V očích úřadů totiž vypadá jako impulzivní, nezodpovědný a agresivní člověk. Navíc nyní i bez stálého příjmu. Podle názoru sociálních pracovnic a soudu nemůže pečovat o svojí dceru Leilu, která mu je odebrána. To je pro Billyho poslední rána. Během pár hodin přišel o celou svojí rodinu, která pro něj byla naprosto vším.

Existuje ale způsob jak by to mohl celé zvrátit? Co může udělat proto, aby dostal svojí rodinu zpět? Ve skutečnosti je jenom jedna cesta a to ta přes boxerský ring. Musí se znovu vrátit a vyhrávat. Jenom tak může úřadům dokázat, že má po dušení i finanční stránce na to postarat se o svou dceru. Jenom tak mohou být opět spolu. K cestě na vrchol mu má pomoci trenér Tit Willse, který je znám svými brutálními praktikami, které jsou pro boxery na hraně sebezničení. Je to ale trenér, který místo slibů dává skutečné výsledky. A jak to nakonec dopadne? Získá Billy svojí dceru zpět? Pokud chcete vědět více, tak si rozhodně přehrajte film Boxer!

O svojí dceru se nakonec bude muset i soudit.

Co se týká hodnocení filmu, tak to není vůbec špatné. Stačí jenom, když se podíváte na web CSFD.cz, kde si film nevede vůbec zle. Velmi podobná je ostatně situace i na konkurenční filmové databázi FDB.cz, kde má snímek sice řádově méně recenzí, ale přesto celkem výstižně popisují jeho kvality.

Podaří se nakonec Billymu zachránit alespoň zbytek svého života?

Snad se nám podařilo vás příjemně navnadit, i když Boxer je jedním z filmů, který mluví sám za sebe. Je to opravdu surové drama ze zajímavého prostředí. Zkrátka to nejlepší co můžete jenom chtít. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a právě tento snímek vám naservírovat online ke shlédnutí. Samozřejmě ve vysoké HD kvalitě a naprosto zdarma. U nás je přehrání tohoto povedeného snímku opravdu jenom otázka pár kliknutí myši a zvládne to jistě naprosto každý. To je za nás vše. Na závěr už vám jenom popřejeme příjemný filmový zážitek.

Daleko od hlučícího davu (2015) online ke shlédnutí

Film Daleko od hlučícího davu už tady na vás čeká, abyste si ho mohli přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Na této webové stránce jsme pro vás připravili ke shlédnutí jedinečné Americko-Britské drama od režiséra Thomase Vinterberga. Věříme, že téměř dvě hodiny dlouhý film vás doslova uvrtá do křesla. Je to opravdu velmi silný příběh s brilantním ztvárněním jak po příběhové, tak po umělecké stránce. Za nás nebudeme na tomto filmu opravdu šetřit chválou, protože si jí podle nás jednoznačně zaslouží. Snad i vy nabudete stejného dojmu.

Exkluzivně zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali snímek Daleko od hlučícího davu. Už jenom samotný název filmu zní poměrně zajímavě a poeticky. Ale nemusíte se bát, že by se jednalo o přehnaně intelektuální film určený jenom pro malou skupinku filmových gurmánů. Je to především čistokrevné drama, které má potenciál zaujmout opravdu každého. Je to příběh zasazený do krásné doby viktoriánské Anglii druhé poloviny 19. století. Byla to doba překotného vývoje plná paradoxů. Velké Británii vládla žena, ačkoliv její souputnice to neměli vůbec lehké. Prosadit se jako žena prakticky v čemkoliv bylo opravdu nesmírně obtížné.

Film Daleko od hlučícího davu (2015) online ke shlédnutí.

Film Daleko od hučícího davu jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a nyní vám ho nabízíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši přímo zde na této webové stránce. Snímek šel do českých kin 9. července 2015 a ačkoliv se nedá očekávat, že by se stal návštěvnických trhákem, tak si ho spokojení diváci zcela jistě našli. Mezi ně ostatně můžete zařadit i nás. Právě proto jsme vám film nahráli ve skvělé kvalitě, která hravě překoná i DVD. Obraz je ve vysokém rozlišení a naprosto čistý. Stejně tak u zvuků si vychutnáte hloubky i výšky. Zkrátka na vás čeká perfektní filmový zážitek.

Malebné prostředí Britského venkova.

Nyní už ale zpátky k příběhu filmu, který je sám o sobě opravdu hodně zajímavý. Hlavní hrdinkou je Bathsheba Everdene. Krásná, chytrá a také cílevědomá dívka. Mohla z ní být právnička nebo skvělá lékařka. Žije ale v době, která ženám moc nepřeje a prosadit se je téměř nemožné. Je to viktoriánská Anglie v druhé polovině 19. století. Trochu svobody a možnost realizace mají pouze ženy z těch nejvyšších kruhů. Jednoho dne ale jinak obyčejná venkovská dívka zdědí statek v panství Wessex po svém strýci. Pokud se ho ujme správnou rukou, mohl by to být prostředek k realizaci veškerých jejich snů. A těch pochopitelně nemá zrovna málo.

Práce na farmě je tvrdá, ale krásná.

Jenže Bathsheba Everdene si neuvědomila, že statek není jenom velký dar, ale má i svou stinnou stránku. Především vyžaduje obrovskou spoustu práce a řízení. Navíc se ona sama stává doslova lovnou zvěří mezi nápadníky, kteří si myslí, že by se o tento majetek dokázali postarat lépe. Navíc když by jako bonus získali navíc krásnou Bathshebu, tak by to rozhodně nebylo k zahození. Jenže právě manželský svazek je to, čemu se naše hrdinka snažila ze všech sil vyhnout.

Bathsheba se tak snaží citlivě odradit jednoho nápadníka za druhým. Hned na začátku ty odradí chovatele ovcí Gabriela Oaka a po něm i zámožného starého mládence Willliama Boldwooda, po kterém by jiná dívka skočila všemi deseti. Bathsheba se rozhodne, že na svůj statek stačí sama a muže si vybere také jenom takového, kterého bude opravdu milovat a který ji bude imponovat. Samo o sobě je to těžké rozhodnutí, které ji v očích mnoha ostatních lidí postaví do velmi nelichotivého světla. Jenže na pohledy lidí skrz prsty je tato chytrá a nadaná žena už dávno zvyklá. Je to něco s čím se vypořádávala a vypořádává prakticky denně.

Bathsheba Everdene nemá o nápadníky rozhodně nouzi.

Jenže záhy se přeci jenom ukáže muž, který dokáže zaujmout i nekonvenční Bathshebu. Je to Frank Troy. Voják v hodnosti seržanta, který procestoval svět a stál tváří v tvář smrti. Muž, který se ničeho nezalekne, který je zároveň úplně jiný, než všichni předchozí nápadníci. Vlastně se ani nesnaží Bathshebě nadbíhat. Naopak je arogantní a ani pro urážky dámy nejde daleko. Přesto je to právě on, kvůli kterému vzplane srdce samostatné Bathsheby. Má ale jejich vzájemná láska vůbec alespoň malou naději na to přežít?

Film se může pochlubit velmi příznivými recenzemi. Některé z nich si už můžete přečíst přímo na stránkách Česko-Slovenské filmové databázi – ČSFD.cz, kde má film stabilně hodnocení kolem nadprůměrných 75%.

Kdo bude tím pravým mužem právě pro ni?

To je v naprosté zkratce film Daleko od hlučícího davu (2015), který vám přinášíme online ke shlédnutí. Můžete si ho pustit naprosto pohodlně a jednoduše přímo zde na této webové stránce. Snímek pro vás máme v opravdu výjimečné HD kvalitě, takže si vychutnáte každou jeho vteřinu. Jedná se opravdu o hezké drama, které v sobě má i velký kus romantiky. Za nás tedy dáváme palec nahoru a doufáme, že si film pustíte co nejdříve právě s námi. Dobře se bavte!

Slow West (2015) online ke shlédnutí

Film Slow West už tady na vás čeká k přehrání online. Exkluzivně zde na této webové stránce si můžete naprosto pohodlně a zdarma pustit hodně zajímavý Britsko – Novozélandský snímek. Je to trochu netradiční western, který v sobě má velký kus akčního thrilleru. Film natočil mladý režisér John Maclean, který je rovněž autorem scénáře. Může vzít krk na to, že nás čeká naprosto originální a zábavný film. Zkrátka snímek, který byste si neměli nechat za žádnou cenu ujít!

Přímo zde na této webové stránce naleznete film Slow West online ke shlédnutí. Tento povedený snímek jsme pro vás přichystali naprosto jednoduše a zdarma. Video s filmem je navíc v prvotřídní kvalitě, což ocení nejeden filmový fajnšmekr. Obraz je v HD rozlišení, takže si ho můžete pustit i na té největší televizi. Zvuk je v standardu Dolby digital a je opravdu nádherně čistý a jasný. Nyní už ale k příběhu tohoto snímku, který ohromí sám o sobě. Obejde se tak i bez známých herců, čím rozhodně nechceme zpochybňovat kvalitu obsazení. Až se do Slow Westu ponoříte, tak zcela jistě poznáte, že se jedná o naprosto netypický a těžko zařaditelný filmový počin.

Film Slow West (2015) online ke shlédnutí.

Hlavním hrdinou je mladík jménem Jay, který pochází ze Skotska. Žil si tu poměrně šťastně na rozdíl od většiny ostatních. Píše se začátek 19. století a jeho země procházela bouřlivými změnami. Vesničané odcházeli na venkov. Lidé z města zase ještě do větších měst a ty co už neměli kam, pak do ciziny. Nejčastěji právě do Ameriky. Jedním z těchto lidí byla i Jayova láska. Mladík je tedy rozhodnutý ji za každou cenu vypátrat. Je tak odhodlaný, že dokonce neváhá jet i přes půlku světa, i když to v té době rozhodně nebylo vůbec jednoduché.

Najde Jay Covendish svou lásku?

Samozřejmě moc dobře ví, že na divokém západě panují dost drsné poměry a jako zelenáč z Evropy by tady pravděpodobně nepřežil ani jediný den. Proto si najme pistolníka Silase. Je to drsný chlap a nájemný zabiják, který už v životě vraždil i pro míň, než je láhev kořalky. Právě teď ale nemá nic jiného na práci a tak je ochotný dělat Jayovi doprovod. Silas nemůže slíbit Jayovi nic, jenom že ho bude na jeho cestě doprovázet.

Bude to opravdové drama z divokého západu.

Možná je to tak i lepší, protože Divoký západ na začátku 19. století je naprosto nevypočitatelným místem. Na Jaye tak čeká jeho životní road show, která bude plná zvratů a nebezpečí. Vždycky když se zdá, že je jenom na krok své lásce, tak přijde nečekaný problém, který ho vrátí zase o dva kroky zpět. Podaří se toto prokletí překonat a uvidí nakonec Jay svojí milou? A bude ho ona vůbec chtít? To už uvidíte ve filmu Slow West, který si můžete pustit s námi naprosto pohodlně a zdarma online. To všechno je jenom na pouhých pár kliknutí myši.

West Slow je opravdu kvalitní a zábavný film. Velmi dobře o tom ostatně vypovídá i ocenění na známém americkém festivalu Sundance, kde snímek získal Velkou cenu poroty za nejlepší světový hraný film, což je opravdu velká pocta. Podle filmových odborníků se tedy jedná o nejlepší drama tohoto roku. A jak si snímek vede mezi diváky? Ty čeští mu na filmovém serveru CSFD.cz – Česko-Slovenské filmové databázi dali velmi slušných 68%. Podobně si snímek vede i na konkurenční FDB.cz, kde má zatím ale pouhých pár recenzí. Najdou se však samozřejmě i mnohem kritičtější hlasy. Třeba takový Jan Varga ze serveru Filmspot.cz snímek vidí jako podprůměrný. Hlavně pasáže putování, které tvoří jádro filmu mu připadají zdlouhavé a nezajímavé.

O přestřelky samozřejmě také nebude nouze.

A co si o filmu myslíme my? Je to hodně povedený a originální western, který nesnese srovnání s téměř ničím jiným. Je to vlastně opravdu thriller mistrně spjatý s prostředím divokého západu. Herecké obsazení je kvalitní i když v něm nenalezneme žádnou hvězdu první velikosti. Originální je rovněž kamera, která si občas libuje až v kýčovitých záběrech, které filmu občas dodají skoro až grotesknost. Spíše jsou ale jenom originální a je prostě radost se na ně dívat.

Pomůže pistolník Silas mladému klukovi?

Doufáme, že se nám podařilo vás filmem Slow West zaujmout a že jste dostali velkou chuť se na něj podívat sami. Přímo zde si ostatně můžete Slow West přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. To všechno na pouhých pár kliknutí myši. Snímek na vás čeká v maximální možné kvalitě. Taktéž přehrávání je u nás naprosto jednoduché a komfortní, takže byste neměli mít opravdu žádné překážky, které by vám bránily ve filmovém zážitku. Stačí se jenom přihlásit v horní části této stránky a pak už vše poběží jak má. Věříme, že je to šance, která se neodmítá. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Lví srdce (2015) online ke shlédnutí

Film Lví srdce už na vás tady čeká online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete tento velmi originální a netypický film pustit online. Jedná se o Švédsko Finské drama, které se nebojí zabrousit i na velmi tenký led rasové snášenlivosti, což je v dnešní době zvláště ožehavé téma v souvislosti s imigrací, které čelí evropské státy. Film jsme pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí a věříme, že této šance určitě využijete.

Drama Lví srdce, neboli v originále Leijonasydän či Lejonhjärtat je velmi originální drama, které dokáže v mnoha ohledech otevírat oči. Je to překvapivě velmi koukatelný a zajímavý film a to přestože je o velmi vážném tématu. To však podává lidsky s trochou nadsázky a drsného humoru. Každopádně přesně tak, jak už to v životě normálně chodí. Film natočil kyperský režisér Dome Karukoski podle scénáře Fina Alksi Barby. Samozřejmě nemůžete čekat žádné pro nás známé herce, ale i tak předvedli opravdu výborné výkony, které jsou hodné velkého respektu.

Film Lví srdce online ke shlédnutí.

Film se do našich kin dostal v premiéře 9. 7. 2015. Na to, že se jedná o trochu těžší drama si ho našli celkem solidní zástupy diváků. My pevně doufáme, že třeba právě i díky nám se jedním z nich stanete i vy. Snímek Lví srdce jsme pro vás nahráli v maximální možné HD kvalitě, která je opravdu nádherná. Hravě se překoná běžnému televiznímu vysílání. A to nejenom díky své ostrosti a maximální věrnosti zvuku, ale hlavně díky kompletně digitálnímu zpracování. Věříme, že váš filmový zážitek bude tak s tímto severským dramatem opravdu maximální.

Skinheadi bojují za bílé Finsko ve filmu Lví srdce.

A o čem vlastně vypráví příběh filmu Lví srdce? Hlavním hrdinou je statný mladý muž Teppo. Už podle jeho vyholené hlavy a tetování byste neměli problém ho zařadit. Patří mezi skinheady a jeho názory jsou v tomto dost radikální. Hlásí se k čistotě krve i k národním ideálům. V tomto ohledu je zarputilý a své životní názory považuje za jasný maják, který ho může provést touto nejistou dobou. Jenže nic není černobílé a to ani nenávist k přistěhovalcům a cizincům. I Teppo je jenom člověk, který touží po vlastní spokojené rodině.

Teppo by rád založil rodinu.

Jednoho dne v malém bistru potká velmi sympatickou servírku Sari. Opravdu se mu líbí a tak překoná svůj ostych a pozve jí na rande. Sari je krásná blondýnka, která by byla opravdu dokonalou matkou jeho rasově čistých dětí. Jenže to má jeden velkých háček. Sari má totiž syna. Je to malý černoušek jménem Rhamua. To je něco co nemůže tento zatvrzelý pravičák snést. Dokonalý vztah tak má rázem velkou trhlinu. Rhaum sice pro Teppa nepředstavuje žádnou hrozbu, ale je to kamínek, který může zničit ideologii podle které se celý život řídil.

Na Teppa čeká životně důležité rozhodnutí. Musí si vybrat jednu stranu. Své soukmenovce nebo rodinu. Je to souboj životních idejí, proto otcovství a spokojené rodině po, které vždycky toužil. Sám Teppo neví jak se v této těžké životní zkoušce rozhodne a nic mu to ani v nejmenším neulehčuje. Najednou mu skoro připadá, že žádné rozhodnutí není dost dobré a vždy za něj bude muset zaplatit.

Všechno navíc komplikuje i jeho starší bratr Harri, který je vůdce skinheadů. Teppův románek se totiž brzy rozkřikne a to ohrožuje jeho postavení. A protože se nacházíme v nemilosrdné společnosti, kde platí zvířecí zákony, tak ohroženi jsou zde snad úplně všichni. Harri musí udělat tvrdé rozhodnutí, kterým vyšle zprávu ostatním.

Jak celý tento dramatický příběh dopadne? Postaví se Teppo za svou novou rodinu a nebo zvítězí to, v čem stávil celý život. Je to příběh o boji nenávisti s láskou, stejně jako o boji hlavy se srdcem. Všechno je ale převrácené naruby.

Rhamua je docela sympatický mladý kluk.

To je ve zkratce film Lví srdce, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. U nás si ho můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu výjimečná šance, která už se nemusí dlouho opakovat. Jedná se o opravdu originální drama, které je sice o velmi palčivých společenských otázkách, ale otevírá je velmi citlivým a nenásilným způsobem.

Teppo může kvůli ideologii ztratit všechno. Kterou rodinu si vybere?

Film se líbí nejenom nám, ale získal si celkem solidní renomé i u samotných diváků a profesionálních recenzentů. Velmi dobře o tom svědčí už jenom hodnocení na CSFD.cz, kde má film aktuálně velmi pěkných 77%. Na konkurenčním FDB.cz má pak od diváků obdobné hodnocení kolem 80%. Profesionální filmový recenzent Petr Potůček ze serveru NaFilmu.cz pak o snímku Lví srdce prohlásil: „Milovníci finských filmů jistě naleznou to, co tvoří podstatu jejich lásky k severní kinematografii i v případě Lvího srdce – surově podaná realita, ocelové pěsti jednající mnohdy dříve nežli rozum.”. Zkrátka a jednoduše se jedná o skvělý film, který rozhodně stojí za pozornost.

To je od nás vše. Na závěr nám nezbývá nic jiného, než vám film Lví srdce upřímně doporučit a popřát vám příjemnou zábavu při jeho sledování.