Přehrát online Hologram pro krále

Film Hologram pro krále k přehrání přes internet. Nové a zábavné komediální drama s Tomem Hanksem v hlavní roli už tady na vás čeká k přehrání. Pojďte si ho pustit hned teď. Příběh obchodníka Alena Claye, který stojí před možná největším obchodem ve své kariéře. Může prodat hologramy Saudsko-Arabskému králi. Vydělal by tak spoustu peněz a získal zpět své ztracené postavení. Jenže po příletu do země zjistí, že je tady mnoho věcí jinak.

Pokračování…

Přehrát online film Tenkrát v ráji

Film Tenkrát v ráji online ke shlédnutí pro vás. Přímo na této webové stránce si můžete přehrát nové Česko-Slovenské drama o těžkém životě horolezců za časů protektorátu. Konkrétně o horolezci Josefovi Smítkovi, který se pro své pevné postoje a odboj stal opravdovou legendou. Je to příběh ve kterém nechybí přátelství ani zrada, láska ani nenávist, krásná příroda i člověk vytvořené peklo. Je to silný příběh, jenž rozhodně musíte vidět.

Pokračování…

Zničeni láskou (2016) online ke shlédnutí

Film Zničeni láskou online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet novou netrpělivě očekávané francouzské drama Zničeni láskou. Je to nový snímek režiséra Pierre Godeau, který nás zavede do ne zcela tradičního prostředí pro romantické drama, ocitneme se totiž v ženské věznici. Je to hluboký příběh mladé dívky jménem Anna, jenž se jenom těžko sžívá s tímto hrozivým prostředím. Přesto i tady na ní čekají chvíle štěstí a lásky. Jejich cena, ale možná bude až přespříliš vysoká.

Pokračování…

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) online ke shlédnutí

Film Sully: Zázrak na řece Hudson online pro vás. Velkolepý film podle skutečných událostí od Clinta Eastwooda, tak přesně takový je snímek Sully, jenž vám zde přinášíme online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Tak už nad tím nepřemýšlejte ani chvilku a pojďte do toho s námi. Čeká nás životopisný film a zároveň strhující drama o lidském odhodlání a schopnostech téměř až na hranici nemožného. Každopádně vás tento příběh napětím připoutá do sedačky.

Pokračování…

Film Julieta (2016) online ke shlédnutí

Julieta online ke shlédnutí. Nové španělské drama jenom pro vás. Pojďte si ho přehrát přímo zde na této webové stránce a to navíc naprosto jednoduše a zdarma. Můžeme vám garantovat, že budete určitě spokojeni. Za filmem totiž stojí slavný režisér Pedro Almodóvar ověnčený mnoha cenami. Film vznikl podle povídky Alice Munro podle které si napsal scénář sám Almodóvar. Čeká nás film, jenž v sobě má kus divokého španělského ducha.

Pokračování…

Mia madre (2016) online ke shlédnutí

Film Mia madre online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce vám přinášíme velmi působivé drama režiséra Nanni Morettiho. Je to opravdu zajímavý koprodukční snímek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Právě proto jsme ho také připravili exkluzivně na těchto webových stránkách online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Je to silný příběh o režisérce jménem Margherita, do které režisér projektoval sám sebe.

Pokračování…