Osmy (2014) online ke shlédnutí

Film Osmy exkluzivně pro vás online ke shlédnutí. Černá česká komedie Osmy od režiséra Jiřího Stracha už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili pohodlně a hlavně zdarma ke shlédnutí tento opravdu nesmírně zajímavý film. Je to trpká retro komedie z roku 1980 s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Scénář filmu napsal zkušený Marek Epstein. Osmy je film, který má opravdové kvality a přitom nikdy nebyl určen ani pro kina, ale rovnou k premiéře na ČT 1 v neděli 14. 12. 2014.

Příběh filmu Osmy nás zavede do šedivého a nudného normalizačního roku 1980. Mohlo by se zdát, že se v tento rok vlastně ani nic zajímavého nedělo, ale jeden na první pohled úplně obyčejný úředníček si prožije své obrovské životní drama. Jmenuje se Richard a až doposud žil úplně obyčejný život. Jenže jednoho osudového dne se bohužel opil a skončilo to tak, že podepsal Chartu 77.
Samozřejmě byl úplně na mol, takže o tomto svém hrdinském a uvědomělém činu neměl ani ponětí. Jeden drobný podpis ho však uvrhne do víru okolností. Navíc to vypadá, jakoby se všechno sesypalo najednou, jako onen pomyslný domeček z karet. Už jenom začátek dne, kdy ho u zubaře čeká trhání jeho osmiček opravdu není vůbec nic příjemného. Kdyby snad ale věděl, co ho čeká dalšího, tak by se snad i na toto těšil.

V práci se řeší uzávěrka a nevrlý šéf na něj dotírá, že všechno musí být co nejdříve hotové. Kromě toho musí snášet kolegyni, které se v něm doopravdy shlédla. A protože je svobodná, tak nevynechá jedinou situaci, aniž by se mu začala podbízet. Robert se jí marně snaží vysvětlit, že s ní jenom trochu flirtoval, ale ve skutečnosti o ní nemá žádný vážnější zájem.
V jednom kole je Robert shodou okolností i doma a v osobním životě. V jeho malém pražském bytečku totiž praskla stoupačka, která navíc ukrývala starou pistoli. To jsou hned dva velké problémy v jednom. Dále se dozvídá, že je otcem patnáctiletého syna. Z toho je také v šoku a neví jak se má k domnělému otcovství postavit. Každopádně na jeho rozhodnutí čeká mnoho lidí. To není zrovna málo starostí na jednu osobu.

Ke všemu se ještě přidává onen jeden podpis. Bohužel je pod dokumentem, který má pro svého signatáře vždy velké důsledky. Na Richarda je tak okamžitě nasazena STB, která ho sleduje ve dne v noci. Samozřejmě i v práci je mu naznačeno, že pokud si chce své místo udržet, tak musí podpis okamžitě odvolat.

To je ve zkratce příběh hodně zajímavého filmu Osmy (2014). Jedná se o skutečně zajímavý a povedený film, který vám můžeme jedině doporučit ke shlédnutí. Pevně věříme, že tuto šanci nepromarníte. V televizi snímek běžel v premiéře v neděli 14. prosince 2014. S námi si ho ale můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Jednodušší už to skutečně ani být nemůže. Tak neváhejte ani chviličku a pojďte do toho s námi. Můžeme vám slíbit, že se určitě budete dobře bavit.

Náš názor na film Osmy

Osmy je hodně zajímavý dramatický film. Scénárista Marek Epstein se opravdu překonal a napsal skvělý příběh. Taktéž režisér Jiří Strach odvedl na režisérském křesílku skvělou práci a přispěl k realizaci výborného filmu. A stejně tak herecký výkon Ivana Trojana byl ve své roli naprosto bravurní. Osmy je opravdu zajímavý a kvalitní snímek, který by si zasloužil daleko větší pozornost, než nyní má. Je s podivem, že takto kvalitní film se nedostal do kin i když by mnohé jiné snímky jistě strčit do kapsy. Na druhou stranu my za to můžeme být jenom rádi a nyní si tedy můžeme tento tragický a přitom komediální příběh vychutnat také. Za nás tedy dáváme filmu palec nahoru a věříme, že i vás se bude líbit.

Hobit: Bitva pěti armád (2014) online ke shlédnutí

Velkolepá fantasy sága Hobit je tady se svým posledním třetím dílem. Film Hobit: Bitva pěti armád (2014) vám proto přinášíme online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pustit tento skvělý fantasy film naprosto pohodlně a zdarma online. Trilogie režiséra Petera Jacksona se uzavírá. Pojďte se i vy s námi vydat na poslední objevnou cestu do Středozemě. Můžeme vám slíbit, že se budete opravdu výborně bavit a to hezky od začátku do konce.

Trilogie Hobit patří k nejambicióznějším projektům poslední dekády. Režisérovi Peteru Jacksonovi se podařilo oživit opravdu úžasný svět plný prapodivných bytostí. Je to fantaskní říše Středozemě vytvořená spisovatelem J.R.R. Tolkienem. Hobit byl vůbec jeho první vydanou knihou a symbolicky z něj bude i poslední film. Tato poslední část slibuje opět napínavé dobrodružství, které je vlastní všem dílům z dílny novozélandského režiséra Petere Jacksona, který má již ve své sbírce tři Oscary.

Megafilm Hobit: Bitva pěti armád  (2014)

Děj filmu se pochopitelně drží své knižní předlohy, i když i v tomto díle budou k vidění drobné odchylky, ve filmu bude například vystupovat ženská postava Galadriela, která je kladnou postavou a vládkyní Lothlorienu. Roli elfí královny se zahrála skvělá herečka Cate Blanchettová, která je také držitelkou prestižního Oscara. Jinak je film docela věrný knižní předloze, takže Biblio Pytlík, Thorin Pavéza a skupina trpaslíků budou opět v akci. V urputném zápase proti hroznému drakovi Šmakovi opět získali svou vlastní zemi. Zaplatili za to však krutou daň, protože na svět vpustili smrtící sílu. Rozlobený drak Šmak vyplivuje svůj hrozný hněv na nevinné občany Jezerního města. Thorinova posedlost nebude vyléčena, protože bude i nadále hromadit poklad, takže Hobit se rozhodne ke krajnímu činu, který bude zároveň velmi riskantní a nebezpečný.

Velkolepá trilogie ze Středozemí se uzavírá.

Další velké nebezpečí však naše hlavní hrdiny bude teprve čekat. Sauron se totiž rozhodně vyslat velkou armádu Skřetů, kteří mají za úkol zničit Osamělou horu. O celé tajné Sauronově akci ví pouze čaroděj Gandalf. Velká mračna konfliktu se začínají nebezpečně kupit. Elfové, Trpaslíci a Lidé se musí rozhodnout, buď se sjednotí nebo budou s konečnou platností poraženi. Budoucnost Středozemě je vážně ohrožena. A ve velké a strhující bitvě pěti armád bude Biblio statečně válčit o svůj holý život i život svých věrných kamarádů. Závěrečná bitva tak na sebe upoutává nejvíce pozornosti, takže fanoušci velkých bitevních scén si opět přijdou na své.

Čekají nás velkolepé bitvy i s trpaslíky.

V hlavních rolích dobrodružného velkofilmu uvidíte Martina Freemana, Luke Evanse, Benedicta Cumberbatche, Orlanda Blooma, Richarda Armitage, Elijaha Wooda, Evangelinu Lillyovou a mnoho dalších. Všichni obdivovatelé filmové adaptace Tolkienova díla se mohou opět těšit na překrásnou přírodu a skvělé herecké výkony. O napětí a dramatické sekvence nebude nouze, což potvrzuje i trailer, kteří producenti filmu již zveřejnili. Z traileru je patrné, že ve filmu se pořád něco děje, takže snímek je nabitý kladnými i zápornými emocemi, což mají diváci dobrodružných filmů s jednoduchou zápletkou rádi. Při válečných scénách nebudou chybět ani speciální efekty, kterých bude ve filmu opravdu velké množství. Hlavní vyvrcholení celého příběhu je pochopitelně v poslední bitvě, na které si režisér Peter Jackson dal opravdu náramně záležet. Velkolepý závěrečný boj bude totiž trvat celých čtyřicet pět minut, což je pořádná porce času pro akci plnou válečného řevu a křiku. Film Hobit: Bitva pět armád bude jistě akčnější podívaná než první část Hobita. Svým filmovým pojetím a zpracováním se tak bude blížit úspěšné trilogii Pán prstenů.

Gandalf šedý stojí na straně dobra.

Závěrem ještě dodejme několik střípků z natáčení filmu Hobit: Bitva pěti armád. V létě se nechal novozélandský režisér Peter Jackson slyšet, že v závěrečném díle Hobita dá zlikvidovat několik hlavních postav. Když teče krev hlavních postav, vždycky vzplanout emoce a o to šlo zřejmě Jacksonovi v první řadě. Tímto suchým konstatováním sice některé skalní fandy Hobita režisér Jackson jistě nepotěšil, nicméně pro vyznění celého filmu může jít o promyšlený emocionální tah.

Náš názor na film Hobit: Bitva pěti armád

Co říci o závěrečném filmu trilogie Hobit? V první řadě samozřejmě musíme zdůraznit to, že se film opravdu povedl a přináší nám opravdu skvělou podívanou. Závěr je samozřejmě velkolepý plný efektů a adrenalinových scén. Většina jich byla natočená před zeleným pozadím a následně počítačově dodělány, takže jsou vyladěné opravdu do posledního detailu. Peter Jackson je opravdu zkušeným tvůrcem, takže jeho filmy asi nezklamou. Specifikem Hobita je, že je to poměrně útlá knížka, která je roztažena na opravdu epickou ságu. Některým momentům nebo postavám tedy režisér věnoval více prostoru, než mají v originále. Na druhou stranu v tom hlavním se své předlohy i nový Hobit opravdu pevně drží.

Střetnutí už je blízko a kde je Bilbo Pytlík?

Americký dobrodružný film Hobit: Bitva pěti armád je poslední část veleúspěšné filmové trilogie nafilmované podle knihy britského spisovatele J.R.R.Tolkiena Hobit. Je to film, na kterém se rozhodně nešetřilo, a který režisér Peter Jackson připravoval opravdu hodně dlouho. Právě proto, byste si ani vy neměli za žádnou cenu nechat tento snímek ujít. Hobit je právem jedním z nejočekávanějším filmů tohoto roku. Je to snímek, který vás prostě nemůže zklamat. Myslíme si, že tady opravdu není moc co řešit, prostě pojďte a přehrajte si tento unikátní film s námi. Můžeme vám slíbit, že se u této napínavé fantasy budete bavit od začátku do konce. Jak už napovídá podtitul „bitva pěti armád” tak tento film bude opravdu mít šťávu.

Celkové hodnocení: 85%

Premiéra filmu: 11. 12. 2014
Délka seriálu: 144 minut
Více o tomto velkolefém fantasy filmu naleznete na jeho profilu na CSFD.cz.
Dobře se při posledním výletu do Středozemí bavte!

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008) online ke shlédnutí

Krásný fantasy příběh Letopisů Narnie pokračuje další kapitolou. Tentokrát se podíváme na druhý příběh, tedy druhou knihu v pořadí podle, které vznikl v roce 2008 stejnojmenný film. Celá sága je inspirována knižní sérií od britského spisovatele Cliva Staples Lewise. Sourozenci Pevensieovi se opět budou muset vydat na dobrodružnou výpravu do fantaskního světa, aby pomohli zvítězil dobru a nastolit opravdový mír.

Pokud jste fanoušky ságy Letopisů Narnie, tak jste zde na správné webové stránce. Připravili jsme tady pro vás online ke shlédnutí video s druhým dílem ze série, který se jmenuje Princ Kaspian. Jedná se o nové moderní zpracování ve velkolepém stylu. Film natočil režisér Andrew Adamson, který má na svědomí i první díl Lev, čarodějnice a skříň. Snímek vznikal v Americko, Polsko, Česko, Slovinské koprodukci. Čtete správně i tento film se natáčel u nás! Premiéru v našich kinech pak měl 19. června 2008. Ve své době to byl opravdu velmi úspěšný film, který se dlouho držel v čele žebříčků návštěvnosti.

Film Letopisy Narnie: Princ Kaspian  (2008)

Ve filmu se opět můžeme těšit i na herce známé z prvního dílu jako jsou William Moseley, Skandar Keynes, Georgie Henley nebo Anna Popplewell. Aby také ne, když všichni byli obsazeni do stejných rolí sourozenců Pevensieových. Na tyto čtyři hrdiny Petra, Zuzanu, Edmunda a Lucie tak čeká další velkolepá a také dobrodružná výprava. Díky nám u toho můžete být i vy.

Dobrodružství začíná přesně jeden rok po událostech, kdy děti poprvé navštívili Narnii. V této legendami opředené zemi, ale mezitím uběhlo celých tisíc let. Všechno se zde tak změnilo k nepoznání. Už zde vlastně ani nikoho neznají, ale to neznamená, že by tento kouzelný svět nepotřeboval jejich pomoc. Mezitím totiž došlo k rozvrácení celého království. Narnie byla ovládnuta zlými silami. Za vším stojí Talmarýni. Jsou to lidé z pirátského ostrova z jiného světa. Nikdy neměli dobré úmysly a všichni ostatní se tedy před nimi musí skrývat.

Čeká náš úžasné dobrodružství.

Na trůn navíc usedl stejně zlý a zákeřný samozvaný vládce Miraz. Společně se svou manželkou ryšavou Prunaprizmiou dokonce neváhal zavraždit vlastního bratra, aby se zmocnili trůnu. Jenže na trůn přesto nemá nárok. Ten by měl patřit princi Kaspianovi. Toho chce Miraz sprovodit ze světa, protože pro něj představuje poslední možné ohrožení. Pak už by trůn patřil navždy jenom jenu a jeho potomkům.

Samotný princ Kaspian.

Právě s mladým princem Kaspianem se setkávají naši hrdinové. Brzy se spřátelí a přislíbí mu pomoc, protože jenom on může navrátit spravedlnost a klid do království Narnie. Všechny bájná zvířata a další obyvatelé už by se tak nemuseli konečně skrývat. Jenže na naší hrdinskou výpravu čeká ještě spousta střetnutí a dobrodružství, než se jim povede zvrátit misku vah na stranu dobra.

Letopisy Narnie jsou opravdu úžasný příběh. Mnoho z vás tuto ságu jistě znáte už z dětství a vy ostatní z ní jistě budete nadšeni i tak. Režisérovi Andrew Adamsonovi se povedlo natočit opravdu skvělý výpravný velkofilm se spoustou krásných fantasy zvířat. I když nechybí ani spousta akce a soubojů, tak Letopisy Narnie jsou přeci jenom takovým trochu vlídnějším fantasy světem. To jim ale nic neubírá na atraktivitě, protože atmosféra knížek i filmů je prostě úžasná. Pokud si tedy i vy chcete přehrát přes internet druhý díl Letopisů Narnie: Princ Kaspian, tak přímo zde máte tu úžasnou možnost. Film jsme pro vás nahráli ve skvělé HD kvalitě a přímo zde na těchto webových stránkách vám ho přinášíme online ke shlédnutí. Tak co? Půjdete do toho s námi?

Pohádkové bytosti světa Narnie.

Hodnocení fantasy filmu Letopisy Narnie: Princ Kaspian

Hodnotit takové filmy není nikdy lehké. Jedná se samozřejmě o velkolepý a dlouho připravovaný snímek, na kterém se rozhodně nešetřilo. Také po dějové stránce je to prostě filmové ztvárnění naprosto legendárního příběhu, který se zlatým písmem zapsal mezi knihy tohoto žánru. To prostě nemůže být propadák. Na druhou stranu jsou do podobných snímků vkládány i velká očekávání, které se ne vždycky podaří natočit. A jak si tedy celkově vedou Letopisy Narnie: Princ Kaspian? Prvním zádrhelem filmu je už jeho délka. Dvě a půl hodiny je opravdu hodně. Navíc když vezmeme v potaz, že film je hodně cílen i na mladší diváky, tak je to opravdu nelogické. Další výtka určitě míří na motivaci postav, která mnohdy není vůbec vysvětlená. Prostě něco dělají, protože to tak je, ale nikdo vlastně neví proč. S tím souvisí i naprostá nelogičnost některých momentů. Například když malý a nevycvičení kluci svádějí vyrovnané souboje se zřejmě údajně profesionálního královskými vojáky. Na druhou stranu se podle našeho názoru a názoru mnohých dalších diváků jedná přeci jenom o fous lepší film, než byla jednička. Děj rychle plyne, kamera odvádí profesionální práci a příběh celkově má šmrnc. Pokud jste fanoušky žánru, tak byste si tedy přes zmíněné nedostatky neměli tento povedený film nechat ujít.

Návrat do všední reality.

Celkové hodnocení: 60%

Premiéra filmu: 19. 6. 2008
Délka filmu: 150 minut
Více se o něm dozvíte na jeho profilu na CSFD.cz nebo na mezinárodní filmové databázi (v angličtině).

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016) online ke shlédnutí

Film Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti online ke shlédnutí a zdarma. Přehrajte si naprosto jednoduše a pohodlně přes internet dlouho očekávaný film. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Využijte této šance a pojďte do toho s námi. Po velmi dlouhým názvem se ukrývá nový snímek populárního režiséra Tima Burtona. I tentokrát to bude uchvacující fantasy film, jako vystřižený ze snu.

Pokračování…

Můj kamarád drak (2016) online ke shlédnutí

Můj kamarád drak online ke shlédnutí pro vás. Krásný rodinný film už tady čeká, abyste si ho mohli přehrát hezky z pohodlí vašeho domova. Přímo zde jsme exkluzivně pro vás přichystali ke shlédnutí snímke Můj kamarád drak za kterým stojí režisér David Lowery. Čeká vás film plný dobrodružství a samozřejmě nebude chybět ani majestátný drak, který se skamarádí s jedním docela malým klukem. Samozřejmě, že mu to nikdo nebude věřit, což se ale brzy ukáže jako velký chyba.

Pokračování…