Exodus: Bohové a králové (2014) online ke shlédnutí

Nový film Exodus exkluzivně online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili opravdu velkolepé historické drama. Je to nejnovější film legendárního režiséra Ridlyho Scotta, který proslul takovými velkofilmu jako například Vetřelec, Blade Runner nebo Gladiátor. Jestli někdo umí točit opravdu prvotřídní velkofilmy tak je to právě on. A slibně vypadá i biblický motiv, který se rozhodl přepracovat do příběhu svého nového filmu Exodus: Bohové a králové.

Pokud máte chuť na opravdu kvalitní velkofilm, tak jste na té správné adrese. Přímo tady na této webové stránce jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí snímek Exodus: Bohové a králové (2014). Jedná se o opravdu epické drama, které nám ukáže jeden z nejvíce fascinujících příběhů lidstva ve zcela nové podobě. Rozhodně se máte na co těšit. Právě proto, že vám film Exodus přinášíme online ke shlédnutí exkluzivně a výjimečně jenom na této webové stránce. Video je v opravdu prvotřídní kvalitě a díky našemu online přehrávači si navíc můžete film pustit kdykoliv jenom budete chtít.

Velkofilm Exodus: Bohové a králové (2014)

Exodus měl v českých kinech premiéru hned po Vánocích 25. prosince 2014. A stojí za to snímek vidět? My pevně věříme že ano. Ačkoliv si film vybral pro své vysílání tento poklidný vánoční čas, tak se jedná o opravdu masakrózní film plný efektů a konfliktů. A o čem tedy vypráví tento příběh? Je to jeden z těch největších lidských příběhů. Jeho hlavním hrdinou je totiž Mojžíš.

Děj nás uvrhne do dalekého starověku do Egypta. V té době se jednalo o jednu z nejvyspělejších kultur, která však byla v mnohém postavena až na absurdní tyranii. Celé zemi vládl jediný panovník v podobě mocného faraona Ramsese. Ten byl svými poddanými ztotožňován se samotným bohem a jeho moc byla prakticky neomezená. Všichni jeho služebníci ho měli skutečně až v posvátné úctě a sloužili mu, jak nejlépe dovedli. Samotný faraon byl ale na své panování osamocený. Všichni si od něj drželi raději náležitý odstup. Jediným jeho přítele byl Mojžíš.

Režisér Ridley Scott natočil tento biblický příběh opravdu epicky.

Faraon s Mojžíšem vyrůstal. Mojžíš byl nalezenec, kterému se náhodou dostalo cti být vychován v královské rodině. Rodiče ho totiž poslali po Nilu v době, kdy měli být zabiti všichni novorozenci. Mojžíše ale našla faraonova sestra, která se ho ujala jako svého. Mojžíš tak vyrůstal v klidu a blahobytu. Později je jediným rádcem faraona Ramsese. Ani to mu však nepomůže od trpkého osudu.

Faraon Ramses je odhadlaný zastavit Mojžíše.

Jednoho dne se Mojžíšovi zjeví jediný a pravý Bůh, který pro něj má poselství a úkol. Ten zněl, že má vyvést všechen izraelský lid z Egyptského otroctví a dovést je do země zaslíbené. To rozhněvala faraona, který začal pronásledovat svého nevlastního bratra i všechny jeho soukmenovce. Mojžíš tento nelehký úkol přijal i když i na něj klade obrovské nároky. Musel se z něj stát opravdový vůdce lidu po všech stránkách. Nejenom těch náboženských, ale i válečných a zkrátka každodenních. Zástupy jeho přívrženců rychle rostli. Brzy se Mojžíšovi podařilo osvobodit na 600 000 židovských otroků.

Útěk otroků je pohromou a potupou celé říše, kterou ohrožuje v jejich temných základech. Faraon je odhodlaný Mojžíše zastavit i kdyby to mělo být to poslední, co udělá. Jenže tím na sebe přivolá hněv samotného Boha. Na Egypt je postupně sesláno deset božích ran, které decimují tuto jinak velmi prosperující zemi. Nakonec se na to už nemůže dívat ani samotný faraon a Mojžíše propustí. Hned posléze si to ale rozmyslí. To už ale Mojžíš prchá i se svým lidem přes rákosové moře. Vody se rozestoupí a izraelité mohou pokojně projít. Armáda faraona je ale pohlcena ničivou vodní silou. To je jenom velmi stručná verze tohoto nádherného epického příběhu. My máme obrovskou radost, že můžete být u toho a právě o tento film se s vámi podělit. Rozhodně stojí za to a právě proto byste si ho i vy měli pustit.

Čeká nás mnoho epických soubojů.

Film Exodus: Bohové a králové si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet na této webové stránce. Film jsme pro vás připravili přímo zde zdarma ke shlédnutí. Režisér Ridley Scott odvedl opravdu skvělou práci a podařilo se mu natočit opravdu strhující historický velkofilm. My máme obrovskou radost, že jsme mohli být u toho a nyní vám tento snímek můžeme nabídnout online ke shlédnutí. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Určitě se budete s tímto snímkem po celou dobu skvěle bavit.