Film Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) online

Paranormal Activity: The Ghost Dimension online ke shlédnutí. Zbrusu nové páté pokračování hororové série Paranormal Activity je tady! Tentokrát s novým režisérem i herci! Rozhodně si ho nenechte ujít, protože nás čeká jeden z nejděsivějších hororů poslední doby. Hororů, které jsou založeny na skutečném strachu, který je skoro až hmatatelný. Na rodinu nebohého Ryana čeká v novém domě hotové peklo se spoustou paranormálních jevů. Naplní se staré proroctví?

Na této webové stránce bychom vám moc rádi představily film Paranormal Activity: The Ghost Dimension. Jedná se o opravdu děsivý, ale povedený film. Snímek natočil začínající režisér Gregory Plotkin. Neoficiálně je známý také jako Paranormal Activity 5, do českých kin ale putuje pod název „The Ghost Dimension” nebo-li dimenze duchů. Protože právě ta se v našem prokletém domě otevře a bude chtít pozřít všechno to z našeho světa, co jí stojí v cestě.

Film Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) online ke shlédnutí.

Film měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 22. října 2015. Stejně jako předchozí díly série se dočkal opravdu nebývalé divácké pozornost a tomu odpovídající návštěvnosti. Série Paranormal Activity patří v současné době k těm absolutně nejslavnějším a nejopěvovanějším. Není snad teenagera, který by jí neznal. I nám starším má ale tato hororová sága leccos co nabídnout. Snad se nám to prostřednictvím této webové stránky podaří připomenout i vám.

Páté pokračování děsivé hororové série je tady!

Film Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) jsme pro vás nahráli už s velkým předstihem a připravili ho pro vás online ke shlédnutí. Díky nám si ho můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Video jsme pro vás pořídili v opravdu maximální HD kvalitě. Dechberoucí rozlišení tak vynikne i na vaší nové televize. Ale to samozřejmě není vůbec žádná podmínka, protože si ho klidně můžete pustit i na notebooku nebo tabletu.

Nevinná Leila je součástí starého proroctví.

Ještě před tím, než si ale film pustíte, tak vás jistě bude zajímat, o čem vlastně je. I to vám rádi prozradíme v následujících odstavcích. Všechno to začíná u počítačového vývojáře Ryana, který hledá nový domov pro svojí rodinu. Jeden takový objeví za velmi výhodnou cenu. Co však netuší je to, že je to ten náš dům, který je plný temných styl. Asi měl být pečlivější při rešerši historie tohoto místa, protože to co na něho nyní čeká je učiněné peklo na zemi.

Ryan se nadšeně stěhuje i celou rodinou, kterou tvoří nervózní manželka Emily a roztomilá šestiletá dcera Leila a navíc ještě Ryanův mladší bratr, který jaksi neví, co si počít se svým životem. Jejich dům má, ale i další obyvatele, se kterými se brzy budou mít čest seznámit. My už je ale dobře známe, protože to jsou sestry Katie a Kristi. Děsivé malé sestřičky.

Právě je spatří Ryan s bratrem, když se probírají starými videokazetami, jenž se povalují všude po bytě. Zprvu mají z pomatených záznamů docela srandu, jenže oni rozhodně nejsou tak vtipné, jak se může na první pohled zdát. Ačkoliv jsou videa očividně nejméně 20 let stará, tak holčičky na nich reagují na to, co se děje v přítomnosti. Je to opravdu děsivé, skoro jakoby tu bylo okno do jiné dimenze.

Čeká na nás opravdu čirá hrůza.

Ryan je stále zatím celkem v klidu. Neví co se děje na pozadí a my to tušíme. To zlo, které se ukrývá v tomto domě je daleko větší, než si jenom kdo dovede představit. Je to čirá hrůza ve své nejryzejší podobě.

Brzy se ale přeci jenom dostane trochu blíže k pravě. Ve sklepě objeví zaprášenou starou kameru. Je to opravdové monstrum. Jenže to není jenom tak obyčejná kamera, ale dokáže natáčet to co, lidé nevidí. Příčiny paranormálních jevů. Důchy a démony, kteří žijí v domě. Zdá se, že i oni mají své plány. Bohužel pro Ryana do nich patří i jeho malá dcerka Leila. Ta je součástí jakého si temného proroctví. I ona totiž vidí věci, které ostatním unikají. Možná se má stát branou mezi oběma světy. Co ale vlastně může přinést? To je otázka, na kterou snad raději ani nechtějte znát odpověď.

Na starých videokazetách jsou opravdu znepokojivé záběry.

Páté pokračování Paranormal Activity: The Ghost Dimension se podle všeho opravdu velmi povedlo. Přinese nám opravdu strhující a napínavou podívanou. Je to film plný strachu a zděšení, které si snad neumíte představit ani ve své nejhlubší mysli. Zkrátka snímek, který vás doslova připoutá do křesel. Nový tvůrčí team filmu opravdu sedl a další Paranormal Activity jsou příjemným oživením celé série. Pokud chcete vědět více, tak vám můžeme doporučit i hodně zajímavou stránku s infem na Wikipedii.

Co je vlastně v pozadí této čiré hrůzy?

Nové Paranormal Activity: The Ghost Dimension je tady čekají online ke shlédnutí. Video s filmem si pustíte opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, která se neodmítá. Jak už jsme zmínili, tak film je v perfektní kvalitě a přehrávání je u nás navíc opravdu naprosto jednoduché. Skoro až triviální dalo by se říci. Navíc vás u nás nebudou rušit žádné otravné reklamy. Víc už k tomu nemáme co dodat. Prostě si to pusťte a uvidíte sami.

Když zvířata sní (2015) online ke shlédnutí

Film Když zvířata sní je tady pro vás online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali opravdu povedený mysteriózní dánský horor. Film měl svojí premiéru ve čtvrtek 6. srpna 2015 a velmi brzy se vyhoupl na poměrně solidní místo v divácké návštěvnosti. Možná už se ptáte, o čem vlastně bude a my vám to samozřejmě mile rádi prozradíme. Je to příběh mladé dívky jménem Marie, která zjišťuje, že s ní není něco úplně v pořádku. Zřejmě to má za následek záhadná minulost její rodiny.

Na této stránce naleznete film Když zvířata sní k přehrání přes internet. Přímo zde si můžete tento povedený a hodně zajímavý snímek přehrát na pouhých pár kliknutí myši. Dávali jsme si opravdový pozor, abychom pro vás připravili tento snímek v opravdu skvělé kvalitě a zdarma. Jedná se o dánský film, který natočil režisér Jonas Alexander Arnby. V hlavních rolích uvidíme především pro nás neznámé herce, kteří se však ze sebe snažili dostat jenom to nejlepší. A nutno dodat, že se jim to povedlo. Čeká nás strastiplná výprava do pustého Jutska (centrální oblast Dánska), které dovede být nevlídné stejně jako hýřit všemi barvami.

Film Když zvířata sní (2015) online ke shlédnutí!

Hlavní hrdinkou příběhu je Maria. Mladá devatenáctiletá dívka, která žije se svými rodiči v odlehlé části Jutska. Mezi ostatními lidmi není Marie a její rodina moc oblíbená a proto jsou nuceni žít spíše v ústraní. Marie je z toho sice smutná, ale na roli věčného outsidera už si tak nějak zvykla. Navíc přeci jenom není úplně sama. Naštěstí je tu Daniel. Mladý a nespoutaný muž, který kašle na veškeré konvence. A Marie se svou nespoutanou povahou se mu hodně lidí.

Život je pro Marii opravdu těžký.

Celá Mariina rodina je ale zahalena mlhou tajemna. Mariina matka je upoutána na invalidní vozík kvůli záhadné nemoci, kterou nedokáže nikdo pojmenovat. Její záhadná choroba nemá žádné racionální vysvětlení. Občas se ostatně zdá, že jiní lidé se její rodiny až bojí a sami uhýbají z cesty.

Je to outsider a žije na okraji společnosti.

Marie zjistí, že i s ní není něco úplně v pořádku. Její tělo se chová jinak, než je běžné. Navíc jí začne růst na zádech hustá srst, což je podle všeho jenom první krok velkých změn, které ji očekávají. Neklidná dívka najednou pocítí silnou touhu pátrat ve své minulosti. Protože to co se jí děje rozhodně není normální.

Marie se snaží přijít na to co jí je. Postupuje racionálně a dokonce jde i za doktorem. Ten jí ale nic určitého neřekne. Jenom, že musí užívat své léky, jinak bude zle. Marie chce ale vědět proč a co se stane, na což se jí ale zoufale nedostává odpovědí. Nakonec se rozhodne nic nebrat. Tím ale otevřela pandořinu skříňku. Její rozhodnutí bude mít hluboký dopad nejenom na ní, ale i na celou její rodinu. Marie se postupně stává čím dál tím víc agresivnější a dravější. Skoro se zdá, že to až není ona.

Její otec společně s doktorem se jí snaží zastavit. Ona ale nechce. Tohle není jenom běžná mladická vzpoura, ale něco daleko většího. Jednoho večera jí otec varuje, že pokud odejde, tak už pro ni nebude návratu. Marie ale přesto odchází.

Otec chce svou dceru ochránit. Všemi prostředky.

Touží po něčem mnohem živočišnějším a akčnějším. Najednou je naprosto jasné, že se stává sama zvířete. Jedná naprosto nevyzpytatelně a pouze v intenci svých primitivních pudů. Existuje vůbec nějaká možnost jak jí zastavit a pokud možno i vrátit do normálního života? S tím si láme hlavu nejenom ona, ale i všichni její blízcí. Co je ale vlastně jádrem onoho prapodivného tajemství, které ji tolik zasahuje do života? Rozluštění této hlavní otázky už se dozvíte ve filmu Když zvířata sní.

Mariina změna započala a není ji možné zvrátit.

Mysteriózní dánský horor Když zvířata sní jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát opravdu pohodlně přímo zde na této webové stránce. Je to opravdu až nečekaně zajímavý film s kvalitním zápletkou a zajímavým příběhem. Také depresivní skalnatá krajina Jutska dává příběhu své neodolatelné a podmanivé kouzlo. Za nás vám tedy můžeme tento snímek jenom doporučit. Právě proto jsme ho pro vás nahráli ve skvělé kvalitě pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Přehrávání u nás je opravdu jednoduché a vlastně je to opravdu otázka jenom pár kliknutí myši. Pokud máte chuť na opravdu kvalitní a svébytný horor, tak tady už opravdu nemá cenu nic více řešit. Prostě si ho pusťte a dobře se bavte!

Další informace o filmu naleznete rovněž na jeho profilu na CSFD.cz neboli Česko-Slovenské filmové databázi.

Nenasytná Tiffany (2015) online ke shlédnutí

Film Nenasytná Tiffany online a zdarma ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet tento nový hororový film. V angličtině se film jmenuje The Greedy Tiffany a režíroval ho Andy Fehu, který je ostatně i autorem scénáře. Je to směs zajímavého dobrodružného filmu, hororu a také Sci-Fi. A největší zajímavostí na tom všem je, že se jedná o ryze český film. Jméno mladého režiséra vás možná mohlo trochu zmást. Herecké obsazení plné známých jmen vám však už napoví daleko více. Ve filmu si tak zahrají třeba: Leoš Noha, Jiří Panzner, Pjeer van Eck nebo Petr Čtvrtníček. V osmdesáti minutách nás čeká opravdu povedená podívaná plná hrůzy.

Máte rádi originální české filmy? Pokud ano, tak vás rozhodně nezklame ani snímek Nenasytná Tiffany, který jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. A o co vlastně půjde? Za celým projektem stojí mladý režisér Andy Fehu, kterému ještě nebylo ani třicet. Je to vlastně jeho filmový debut, i když to není žádný začátečník. Na kontě už má více jak desítku amatérských a studentských filmů. Nyní si tento společenský kritik a milovník hororových záběrů vytvořit konečně celovečerní opravdový film jenom podle sebe. Nás tedy opravdu zaujal a právě proto vám ho přinášíme online na této webové stránce. S námi si můžete Nenasytnou Tiffany přehrát naprosto pohodlně a zdarma online na pouhých pár kliknutí myši. Využijte toho a přehrávejte dokud je to jenom možné.

Český horor Nenasytná Tiffany (2015) online ke shlédnutí.

A o čem vlastně vypráví příběh tohoto filmu? Jeho hlavní hrdinou je obyčejný český zlodějíček Pepa. Je to vlastně docela líný a hloupý zloděj, který většinu času tráví v hospodě. Tady do sebe leje jedno pivo za druhým a tlachá s dalšími štangasty. Jenže pivo se samo nezaplatí a z něčeho se žít prostě musí. Právě proto Pepa vyráží na pravidelný lov do nedalekých chatových osad. Není to sice nijak extra luxusní živobytí, ale na jeho skromné požadavky a náklady to prostě stačí.

Podaří se najít obrovský poklad?

Jedna z posledních loupežných výprav se ale Pepovi málem stane osudnou. Je totiž skoro chycen při činu. Musí se tak dát na zoufalý a nekontrolovaný úprk. Na běh Pepa není sice moc zvyklí, ale nakonec se mu přeci jenom podaří zachránit se. Cestou ale najde něco, co ho opravdu překvapí. Je to funkční videokamera. Sice velmi stará, ale prostě funguje. Jen tak ze zvědavosti si pustí, co na ní vlastně je, a nestačí se vůbec divit. Na kameře je zachycen návod jak se dostat ke skutečně obrovskému bohatství.

Leoš Noha v hlavní roli vandráckého zlodějíčka.

Jak už asi tušíte, tak Pepa nepatří zrovna mezi lidi, kteří by pohrdli penězmi. Obzvláště, když jich může být opravdu velké množství. Hned druhý den se tedy vydá po stopách pokladu, který si přeje získat celý jenom a pouze pro sebe. Připadá mu to jako snadný úkol. Na záznamu v kameře je velmi podrobně popsané místo, kde se celé bohatství nachází. Pepa si naivně myslí, že to bude jenom o trochu těžší, než si vyzvednout zásilku na poště. Jenže to netuší, že se opravdu krutým způsobem mílí. Celé bohatství je totiž chráněno mnohem jiným způsobem, než jenom tunami zeminy. Možná ho dokonce někdo stráží. Na Pepu tak čeká doslova až hororové dobrodružství, kde mu půjde o holý život. A jak to celé dopadne? To už uvidíte ve filmu Nenasytná Tiffany, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce.

Film Nenasytná Tiffany si můžete u nás přehrát online a to opravdu pohodlně a zdarma. Snímek měl premiéru v českých kinech 30. července 2015. Ačkoliv ho neprovází žádná masivní kampaň jako byla například u Ghoula, tak pevně věříme, že i tento snímek si své spokojené diváky najde. Video s filmem pro vás ostatně máme v naprosto perfektní kvalitě, takže by vašemu filmovému zážitku nemělo vůbec nic bránit. Také první hodnocení snímku vypadají opravdu více než slibně. Stačí si jenom přečíst pár recenzí na CSFD.cz – Česko-Slovenské filmové databázi a snad pochopíte, že tento film se opravdu snaží rozčeřit jiné šedé vody českého hororu.

Jen to doukoukám, co najde...

Jak to celé dopadne vám samozřejmě prozradit nemůžeme, ale každopádně tento film stojí za to. Čekají vás skvělé herecké výkony, propracovaný příběh i podmaňující atmosféra. Zkrátka všechno co od takového prvotřídního filmu můžete jenom očekávat. Další slova už zde asi postrádají trochu smysl. Pevně doufáme, že se nám podařilo vás zaujmout a že si prostě pustíte tento film také.

Je to pořádně ostřílený hoch.

Poltergeist (2015) online ke shlédnutí

Horor Poltergeist už je tady připravený pro vás online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si budete moci opravdu jednoduše a pohodlně pustit tento opravdu zajímavý a povedený hororový snímek. Nahráli jsme ho pro vás v prvotřídní kvalitě a doufáme, že si užijete každou hrozivou sekundu tohoto hororu od slavného Sama Raimiho. Poltergeist je remake klasického hororu, který vás jistě zaujme.

Kdo má rád pořádný a strašidelný horor, může se těšit na americký film Poltergeist, což je remake více než třicet let starého hororu podle úspěšné knihy a scénáře Stevena Spielberga. Je to strašidelný příběh o normální tuctové rodině, která se přestěhuje do domu, kde bude ovšem trýzněna démonem poltergeistem.

Obyčejná rodinka přijíždí do svého nového domova.

Snímek Poltergeist (2015) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Do kin šel film 21. května 2015 a velmi rychle si získal doslova davy spokojených fanoušků. Pokud ale snímek chcete vidět i vy, tak rozhodně nemusíte hned běžet do kina. My jsme ho totiž pro vás nahráli a přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Video se snímkem je v perfektní HD kvalitě, a vy si ho můžete kdykoliv bude chtít. Co se týká jazyka, tak pro vás máme snímek v originálním znění s titulky, tak i dabovanou verzi. Takže se snadno můžete rozhodnout podle sebe, čemu jenom dáváte přednost.

Nejmladší dcerka démona Poltergeista obzvláště zajímá.

Poltergeist je americký film od britského režiséra Gila Kenana mimo jiné hrají Rosemarie DeWitt, Nicolas Braun, Sam Rockwell, Jared Harris, Jane Adams, Saxon Sharbino, Kennedi Clements a Kyle Catlett. Ve směs jde tedy o méně známé herce, které ale podali celkem solidní výkon. Možná je i dobře, že v takovémto snímku je důraz spíše na příběh, než na známé tváře.

V roce 1982 děsil filmové diváky horor Poltergeist od amerického režiséra Toba Hoopera. Děj hororu byl natočen podle úspěšné knihy a scénáře Stevena Spielberga. Po tři a třiceti letech vzniká pod vedením britského režiséra Gila Kenana stejnojmenný film. Britský režisér Gil Kenan má na svém režijním kontě jenom dva filmy. Jedním z těchto filmů je dětský animační horor V tom domě straší!, který byl v roce 2007 nominován na prestižního Oscara za nejlepší kreslený film. Druhým snímkem je pak sedm let starý dobrodružný rodinný film Město Ember, který ovšem nezaznamenal větší úspěch.

Na rodiče čekají opravdu nervy drásající chvíle.

Děj hororu Poltergeist se soustředí na rodinné sídlo, které je neustále sužované ataky protivných a otravných duchů, poltergeistů. Tito otravní duchové umí pohybovat věcmi, takže dokážou lidi v domě pořádně vylekat a vystrašit. Ataky duchů neustávají, ale jsou stále intenzivnější. Těmto otravným duchům se nakonec podaří vylákat a unést malou holčičku, kterou si zahraje herečka Saxon Sharbino. Malá holčička Kendra je tedy unesena otravnými duchy, takže nastává nelítostný a neúprosný zápas o její přežití a záchranu. Rodina se musí semknout a pokusit se o nemožné, aby svou malou dcerku ze spárů nelítostných duchů zachránila.

V obsazení amerického remake nefigurují žádná slavná a známá herecká jména. Možná nejznámější hereckou tváří bude americká herečka Rosemarie DeWitt, která si v roce 2006 zahrála v seriálu Policejní vyjednavači. Navzdory absenci hvězdných amerických herců a hereček slibuje Poltergeist strašidelnou a děsivou podívanou, což lze dobře vypozorovat z již zveřejněného traileru.

Poltergeist je sice novým zpracováním starého hororu, nicméně stále pracuje se starými a dobře zavedenými triky hororového žánru. Vše se točí především kolem strašidelného domu, kde se dějí divné a podezřelé věci. Je to však obyčejný rodinný dům jako ten náš, i rodina, která v domě bydlí, není ničím výjimečná, takže se klidně může podobat té naší. Pouze duchové jsou z jiného světa a z jiné dimenze. Americký horor Poltergeist je natočený v moderním 3D formátu, což filmovému divákovi nabízí možnost přežít děs, hrůzu a strach mnohem intenzivněji, než by se na film díval v televizi nebo na počítači.

Bude rodina opět spolu?

Nevýhodou Poltergeistu je, že se jedná o remake, což znamená, že lidé budou tento film vždycky srovnávat s Poltergeistem z roku 1982. Od té doby se mnohé změnilo, nicméně natočit dobrý a povedený remake je téměř nadlidský úkol. Pokud však horor Poltergeist z roku 2015 nebudete srovnávat s filmem z roku 1982, můžete v kinech zažít strhující drama, které vás určitě nenechá chladným.

Film Poltergeist (2015) online ke shlédnutí pro vás.

Snad se nám podařilo vás filmem Poltergeist (2015) zaujmout. Podle nás se jedná o povedený film, který vám připraví opravdu příjemně strávený večer plný strachu. Ostatně tak by to jistě mělo i v mnoha ohledech být. Právě proto jsme Poltergeista pro vás připravili zdarma k přehrání přes internet. Film už tady čeká na vaše shlédnutí! My doufáme, že nebudete moc dlouho otálet a rozhodně si ho pustíte s námi. Třeba právě hned teď!

Více informací o filmu naleznete na jeho profilu na Česko-Slovenské filmové databázi a nebo na dalším profilu na Mezinárodní filmové databázi, který je ale samozřejmě v angličtině.

Ghoul (2015) online ke shlédnutí

Horor Ghoul už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde jsme pro vás připravili český film Ghoul od režiséra Petra Jákla, který natočil například povedeného Kájínka. Tentokrát se vrhl na opravdu drsný film, ke kterému také napsal scénář podle skutečné události. Film byl netrpělivě očekávaný i za hranicemi, takže se není čemu divit, že vzbudil opravdu velkou pozornost. Do našich kin se dostal při premiéře 26. února 2015. Stojí ale za to?

Film Ghoul jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě, abychom vám ho mohli nabídnout online ke shlédnutí. Jedná se o skutečně hodně povedený snímek, který si právem zaslouží velkou porci pozornosti. Tak surový a propracovaný horor se u nás skutečně netočí každý den. Film jsme sehnali v HD kvalitě a v originálním českém znění. Vašemu filmovému zážitku by tak nemělo naprosto nic vrátit. Ale zpět k příběhu filmu.

Tajemný film Ghoul (2015) online ke shlédnutí.

Příběh filmu je vlastně jakousi dokumentární rekonstrukcí, která je podobná například legendární Záhadě Blair Witch. Máme tady trojici mladých filmařů, kteří se rozhodli natočit film o jedné z nejsilnějších a přitom nejvíce opomíjených tragických událostí dvacátého století. Tím se stal hladomor na Ukrajině, který zde řádil mezi lety 1932 – 1933. Byl to trest diktátora Stalina za projevenou neposlušnost, který bez výjimky postihl celý národ. Byla to hrůzná doba, která dokázala lidi nahnat k těm nejhorším hrůzám a to včetně kanibalismu! A právě o tom přijela naše parta natočit dokument.

Skupina mladých filmařů chce natočit šokující dokument.

Hrozivý hlad se vryl hluboko do společnosti a i dnes jsou po něm vidět následky v duších místních lidí. Odrazem těchto hrůzných skutečností se stal osud Andreje Čikatila. V mládí byl svědkem Stalinských hrůz, aby je posléze sám opakoval. První svůj zločin spáchal v roce 1978 a následovalo neuvěřitelných 56 dalších. Poslední oběť zavraždil v roce 1990. Policie ho během té doby měla několikrát v hledáčku a dokonce ho i zatkla, ale vždy chyběli tolik potřebné důkazy. V tehdejším Sovětském svazu navíc byla poměrně velká vůle všechny tyto činy ututlat. Většina činů byla šetřena odděleně, protože si nikdo nedokázal představit, že takovou hrůzu mohl spáchat jeden člověk.

Team mladých lidí je na začátku plný nadšení.

Čikatelo byl pro kriminalisty skutečným oříškem. Nejenom, že to byl maniak, ale v jistých ohledech byl i velmi chytrý. V mládí vynikal jako student a dokonce se chtěl stát právníkem. To mu nevyšlo, ale později přeci jenom vystudoval vysokou školu a stal se učitelem. Z tohoto místa po nějaké době musel odejít, protože už tehdy se ukázal jeho zvrácený vztah se studentům. Zaměstnání musel opustit, ale našel si jiné kancelářské místo. Paradoxem zůstává, že i přes svou impotenci dokázal Čikatelo založit rodinu a mít dvě děti. Iluze normálnosti tak u něj byla velmi věrná i když ve skutečnosti s ní tento masový vrah neměl nic moc společného.

Čím déle Čikatelo řádil tím více po něm policie šla. Nakonec byl vytipován jako vážný podezřelý. Důkazy ale stále chyběli. Policie ho zatkla, až když se pokusil ohrozit několik mladších dětí. Ale zpátky k příběhu filmu. Mladí lidé pátrají po stopách kanibalismu a Čikatela. Jenže něco se zvrtne. Jsou sami na odlehlé chatě uprostřed lesů. Najednou se začnou dít nadpřirozené jevy a lidé začnou mizet. Že by za kanibalismem přeci bylo něco víc? Nějaký druh prokletí?

Čeká na ně ale čirá hrůza!

Hodnocení filmu Ghoul

To je ve zkratce hrůzný příběh filmu Ghoul. Je to hororový thriller, který je skutečně v jádru pravdivý a stal se. O to silnější ve vás tento snímek zanechá zážitek. Film Ghoul vám nabízíme online ke shlédnutí naprosto zdarma. Podařilo se nám film sehnat ve výborné kvalitě a máme obrovskou radost, že se o něj můžeme podělit právě s vámi. Ještě jednou bychom chtěli zmínit fakt, že svojí premiéru v kinech měl 26. února 2015, takže vám ho tady přinášíme v opravdu rekordním čase.

Petr Jákl mladší patří mezi opravdu velmi nadějné režiséry u kterých se máme ještě hodně na co těšit. O kvalitách a jedinečnosti tohoto filmu hovoří i to, že půjde do Americké distribuce, což se jenom tak nějakému snímku nepoštěstí. Ghoul je nejočekávanějším českých hororem poslední dekády, takže byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. Co se týká odborných recenzentů, tak u těch je hodnocení tak trochu rozporuplné. Najdete tu oslavné recenze jako například od Jiřího Frydlewicze z Babinet.cz nebo Anny Nižňanská z Generace21.cz. Stejně tak si ale můžeme přečíst i negativní recenze, které film vidí jako pouhý podprůměr, jako například Mojmír Sedláček z MovieZone.cz nebo Radek Neuman z 25fps.cz. Jak ale tento hrůzný příběh zapůsobí právě na vás, vám rozhodně nemůžeme zaručit. Máte tedy pro strach uděláno a půjdete do toho?

Přežije alespoň někdo?

Další informace o filmu naleznete například na jeho profilu na CSFD.cz, kde je také mnoho recenzí od samotných diváků, to abyste nám věřili, že s kvalitou filmu rozhodně nepřeháníme. Zatím si film vede velmi dobře, což je vidět i v žebříčku návštěvnosti.

Celkové hodnocení: 70%

Premiéra filmu: 13. 3. 2014
Délka filmu: 86 minut
Více se o něm dozvíte na jeho profilu na CSFD.cz nebo na oficiálních webových stránkách.

Žena v černém 2: Anděl smrti (2014) online ke shlédnutí

Film Žena v černém 2: Anděl smrti online ke shlédnutí. Video s tímto hororovým thriller si můžete přehrát pohodlně přes internet. Jenom vám přinášíme exkluzivně tento film. Režisérem snímku se stal Tom Harper, který ho natočil podle scénáře Jona Crokera a Susan Hill. Čeká nás opravdu děsivé drama zasazené do hrůzné doby druhé světové války. Už jenom to přináší děsivou atmosféru, která si vás podmaní. Zkrátka jde o film, který byste si neměli nechat ujít.

Britské drama Žena v černém 2: Anděl smrti slibuje skvělý duchařský horor, který zaujme všechny příznivce akční podívané z dob druhé světové války. Jedná se o pokračování hororu z roku 2012, ve kterém hrál hlavní roli známý anglický herec Daniel Radcliffe, který je znám jako představitel Harryho Pottera. Film měl svojí premiéru v českých kinech 12. února 2015 a velmi záhy se vyhoupl do čela návštěvnosti. A ono se opravdu není čemu divit, protože se jedná o opravdu velmi zajímavý snímek. Právě proto jsme ho ostatně pro vás připravili online ke shlédnutí.

Film Žena v černém 2: Anděl smrti online pro vás.

V duchařském snímku Žena v černém 2: Anděl smrti od britského režiséra Toma Harpera si však slavný Daniel Radcliffe již nezahraje. Těšit se však můžete na další herce a herečky. Ve filmu kupříkladu hrají Jeremy Irvine, Helen McCrory, Oaklee Pendergast a Phoebe Fox. Jedná se o ne příliš známé britské herce, což v případě hororových snímků není nikterak na škodu věci.

Na docela pokojný anglický venkov se několik let po příhodách právníka Arthura Kippse odebere mladá kantorka Eve a voják Harry, aby v poklidu anglického venkova ochránili od děsivé a kruté druhé světové války skupinku dětí. K tomuto účelu si zvolí hrůzostrašný a příšerný dům Eel Marsh House, v němž se nachází temná a nebezpečná síla známá jako Žena v černém. Odejde z tohoto děsivého domu vůbec někdo živý?

Mrazivý příběh z doby druhé světové války.

Pojďme se nyní podívat blíže na herecké obsazení a reálie filmu. Skupinu osmi evakuovaných školáků z Londýna doprovází ředitelka školy Jean Hoggové, kterou si ve filmu zahrála britská herečka Helen McCrory, která si v minulosti rovněž zahrála ve filmech Harryho Pottera, takže pro české diváky není úplně neznámou herečkou. Dále zde vystupuje mladá kantorka Eve Parkinsová, kterou ve filmu ztvární britská herečka Phoebe Fox. Další rolí je malý kluk Edward, který je negativně ovlivněný nešťastnou smrtí své vlastní maminky, která byla usmrcena nacistickou pumou. Malého Edwarda hraje Oaklee Pendergast. V hororovém filmu ještě vystupuje Harry Burnstow, kterého si zahraje britský herec Jeremy Irvine. Harry je mladým a nadějným pilotem Britského královského letectva RAF, který má rovněž namířeno do odlehlé anglické vesničky, která se v příběhu jmenuje Crythin Gifford.

Co se děje ruině starého zámečku?

Od hereckého obsazení zaměřme svou pozornost k reáliím příběhu. Vesnička Crythin Gifford je skoro opuštěná víska, kde lišky dávají dobrou noc. Ve vesničce se nachází rozbořený velký dům Eel Marsh, který je situován na ostrově, spojeném s pevninou jenom malým náspem, který je schůdný jedině za odlivu. Reálie filmu tedy působí ponuře a jsou ideálním místem pro duchařské a hororové scény, což se tvůrcem příběhu dokonale podařilo.

Jelikož se jedná o hororový film britské provenience, může se divák těšit na pěknou a zajímavou výpravu. Opuštěný dům na odlehlém místě je opravdu vyveden velmi autenticky a skvěle. Lekačky jsou ve filmu natočeny rovněž slušně a obstojně. Příběh hororu již tak silný není, jedná se více méně o klasickou hororovou zápletku, která nikoho příliš nepřekvapí.

Na osm malých školáků čeká čirá hrůza.

Trailer, kteří distributoři filmu dali k dispozici, je plný děsivé a hrůzostrašné atmosféry, který zaujme nejednoho příznivce duchařského hororu. Děj celého příběhu napne diváka k puknutí od začátku až do konce. Stačí si v duchu představit dlouhé a ponuré chodby a chodbičky či strašidelné a děsivé hračky. Po dobu devadesáti osmi minut se tedy nejednou leknete, takže vaše nervy budou mírně otřeseny.

Ani okolí zámku není zrovna moc přívětivé.

Pokud Žena v černém 2: Anděl smrti sklidí podobný úspěch jako první díl, který na celém světě přilákal do kin 127 milionů diváků, je docela pravděpodobné, že se hororový žánr s duchařskou tématikou bude v kinech objevovat častěji.

To je ve zkratce shrnutí obsahu filmu Žena v černém 2: Anděl smrti i našeho názoru na něj. Snímek měl svojí premiéru v kinech ve čtvrtek 12. února 2015. Snad vás snímek zaujal alespoň z poloviny tak jako nás. Jedná se o opravdu velmi zajímavý a povedený film. Právě proto si ho nenechte ujít a pojďte si ho přehrát s námi pohodlně a zdarma online. Ženu v černém 2 pro vás máme k přehrání přes internet. Film jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě abyste si ho mohli vychutnat pohodlně a zdarma. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si ho zkrátka pustit s námi a dobře se bavte!

Inkarnace (2016) online ke zhlédnutí

Nový americký horor Inkarnace už tady na vás čeká. Působivý a velmi temný snímek jsme pro vás přichystali ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce. Tak pojďte do toho s námi a ponořte se celou vaší duší do tohoto nepředstavitelného a hrůzyplného příběhu. Je to film o vymítání ďábla, kterého se účastní ti nejlepší odborníci Vatikánu. Jiní exorcisté by byli zcela bez šance proti tak mocným silám! Má mladík Cameron vůbec šanci na normální život?

Pokračování…

Přehrát online horor Smrt ve tmě (2016)

Smrt ve tmě k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit online opravdu hodně povedený horor. Je jím snímek Smrt ve tmě nebo také v anglickém originále „Don’t Breathe”. Nemusíte umět jazyky zrovna na jedničku, aby vám došlo, že si distributor název trochu pozměnil, každopádně na nás čeká opravdu děsivý a po všech stránkách povedený film. A vy byste si ho rozhodně neměli nechat utéci.

Pokračování…