Padesát odstínů černé (2016) online ke shlédnutí

Film Padesát odstínů černé online ke shlédnutí. Zábavná komedie s černým názvem. Takový je nový film režiséra Michaela Tiddese, který vás opravdu rozesměje. Asi už trochu tušíte, na co je tento snímek parodií. Samozřejmě nemůže jít o nic jiného, než o Padesát odstínů šedi. Tohle bude ale daleko lepší, protože to celé bude nejenom sexy, ale hlavně proklatě vtipné. Žádný hlubší příběh ale samozřejmě ani náhodou nečekejte.

Pokračování…

Pařba o Vánocích (2016) online ke zhlédnutí

Film Pařba o Vánocích online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet novou americkou komedii, která volně navazuje na legendární sérii filmů Pařba ve Vegas. Je to vlastně už cca asi pátý díl. Tentokrát s novými tvůrci, herci i příběhem. A vánoční restart se opravdu povedl. Máme tady snímek, který vás spolehlivě rozesměje a výborně zabaví. Možná i trochu naladí do vánoční atmosféry. A to by měl každý dobrý film rozhodně umět.

Pokračování…

Santa je pořád úchyl (2016) online ke zhlédnutí

Film Santa je pořád úchyl online ke zhlédnutí. Nová americká komedie, která navazuje na legendární stejnojmenný snímek z roku 2003, už je konečně tady. Pojďte si jí i vy přehrát online doslova na pár kliknutí myši. Film režiséra Marka Waterse předvede opravdu netradiční předvánoční zábavu plnou nekorektního humoru. O to víc se ale zasmějeme. Film jsme pro vás připravili online přímo zde na této webové stránce a to maximálně pohodlně a zdarma.

Pokračování…

Přehrát online Pohádky pro Emu

Film Pohádky pro Emu k přehrání pro vás. Máte rádi romantické komedie? Pokud ano, tak se vám určitě bude líbit i nový český snímek režiséra Rudolfa Havlíka. Mladý režisér si pro nás připravil opravdu hezký příběh, který je jako dělaný do před Vánočního času. Jistě si ho opravdu vychutnáte. Je to příběh o jednom nerudném úředníkovi, kterému musí otevřít oči až jedna malá holčička, která zůstala na světě úplně sama. Dojemný příběh u kterého jistě ukápne nejedna slza.

Pokračování…

Seriál Kosmo online

Nový český komediální seriál Kosmo online ke shlédnutí. Krátký pětidílný seriál nám přiblíží osudy českého kosmického programu. A je to mnohem velkolepější příběh, než by se mohlo zdát. Odhodlání našich budoucích astronautů je nesmírné. Dokonce jsou schopni překonat i to, že byl celý program za jejími zády vytunelován. Ale Češi přeci nezůstanou jenom národem malých sráčů, musí přeci jednou udělat i něco velkého.

Pokračování…