Jo Nesbø: Doktor Proktor a prdící prášek – online ke shlédnutí

Film Jo Nesbø: Doktor Proktor a prdící prášek online ke shlédnutí pro vás. Zábavný rodinný film podle příběhu spisovatele Jo Nesba je tady. Pokud jste si mysleli, že píše jenom detektivky, tak jste se velmi mýlili. Kromě toho totiž napsal i tento opravdu velmi zábavný příběh. Celé se to přitom točí kolem jedné naprosto přirozené činnosti, a to prdění. Doktor Proktor tak jistě zaujme nejenom malé diváky, ale i vás. Je to hezký hranný film plný fantazie v severském stylu.

Exkluzivně pro vás máme jedinečnou možnost si přehrát film Jo Nesbø: Doktor Proktor a prdící prášek. Je to velmi ulítlý, ale krutě zábavný snímek, který natočil režisér Arild Fröhlich podle scénáře Johana Bogaeuse, který ho zase napsal podle knižní předlohy spisovatele Jo Nesba. Tedy asi jednoho z nejčtenějších a nejznámějších spisovatelů současnosti a autorů severské detektivky. Doktor Proktor je nyní už samostatná knižní série pro děti. První stejnojmenný díl napsal už v roce 2007 a do dnešního dne vydal už čtyři knihy s tímto hrdinou. Herecké obsazení zde asi nemá moc cenu zmiňovat, protože se jedná o čistě norský film. Žádného herce byste tak stejně neznali.

Jo Nesbø: Doktor Proktor a prdící prášek online ke shlédnutí.

To nic nemění na tom, že se podařilo natočil opravdu hezký a barvitý film plný fantazie. Je v něm znát severský styl, který si můžete pamatovat například z filmů o Pipi Dlouhé punčoše nebo naposledy například z komedie Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel.

Film Jo Nesbø: Doktor Proktor a prdící prášek měl premiéru v našich kinech ve čtvrtek 12. 11. 2015. A nutno dodat, že celkem úspěšnou, protože jenom záhy po premiéře se vyhoupl do čela žebříčků divácké návštěvnosti. A to se jenom tak nějakému filmu nepodaří. I nám se líbí a zaujal nás. Právě proto jsme se rozhodli vám ho připravit online ke shlédnutí. Video jsme nahráli s předstihem a ve vysoké kvalitě. Dokonce pro vás máme i český dabing, což je u rodinného filmu opravdu celkem hodně důležitá podmínka.

Bulík je opravdu neposedný kluk.

Nyní si ale pojďme říci něco o příběhu. Kdo doposud neměli zkušenost s doktorem Proktorem, tak jsou na něj jistě více, než zvědaví. Začneme od Bulíka. To je malý a zvídavý klučina. V davu byste na něj hned mohli ukázat prstem a neminuli byste. Jeho zrzavě rudé vlasy vyčesané nahoru jsou totiž vidět už zdaleka. Bulík se právě se svými rodiči přestěhoval z venkova do hlavního města Norska Osla. Tedy do rodinného domku na předměstí, abychom byly přesní. A co ho tady čeká? Nebude toho věru vůbec málo.

Jeho kamarádka Líza není o nic lepší.

Jako první se seznámí s Lízou. Holčička s dlouhými zapletenými copy už tady žije dlouho. I její srdce je otevřené novým dobrodružstvím a tak se vůbec nemůžeme divit, že se dají s Bulíkem dohromady. Navíc pro něj má hned první tip, kam by se mohli vypravit a to přímo do laboratoře tajemného doktora Proktora. Vědátor žije nedaleko zahleděný jenom do vynalézání nových věcí. Co na tom, že jeho divné udělátka zatím moc lidí nepochopilo.

Děti jsou samozřejmě nadšený. Bulík se dokonce doktorovi nabídne jako jeho asistent. A je to právě v ten pravý moment, protože doktor právě vymyslel svoje nové mistrovské dílo… je to „prdící prášek.” Samozřejmě nejenom tak ledasjaký. Po tomto prášku totiž prdy nesmrdí, ale přesto mají obrovskou výbušnou sílu. To je opravdu unikátní vynález, který nemá ve světě obdoby. Jedinou otázkou ale zůstává, k čemu je to vlastně dobré?

Bulík s Lízou samozřejmě hned přispěchají se spoustou nápadů. Obrovská síla prdů by se dala použít například k superrychlému nafouknutí kola. Nebo také jako turbo vysoušeč mokrých vlasů. A vlastně docela dobře i k cestování. Bulík si to vyzkouší na vlastní kůži, že s pomocí tajemného prášku se může vznést do vzduchu jenom za pomoci svých prdů. To je opravdu nevídané! A co je možná nejdůležitější, tak je s prdícím práškem spoustu legrace. Zkrátka pro děti ideální zábava.

Zlý Trán se syny chce prdící prášek ukrást!

Jenže doktor Proktor není jediný, kdo si záhy uvědomí sílu svého nápadu. Brzy se o něm dozví i zlý pan Trán. Jeho stejně vykutálení synové Truls a Trym chodí s Lízou a Bulíkem do školy. Právě tady na vlastní sílu okusí sílu prášku. Samozřejmě se hned běží pochlubit otci. Toho síla prášku opravdu zaujme. Ví, že by na něm mohl opravdu parádně vydělat.

A jak lépe se k němu dostat, než ho ukrást? Nebylo by to ostatně poprvé, co se Trán o něco takového pokusil. Pozdě v noci se tedy vzkrade do doktorovi laboratoře. Jenže je odhalen. Nakonec tedy propuká zcela neskrývaný souboj, kdy se Trán snaží získat prdící prášek za každou cenu. V jeden moment už budete dokonce i hodně blízko, ale nakonec se mu to stejně nepovede. My si tak budeme moci pořádně oddychnout! Každopádně nás čeká opravdu skvělá podívaná.

Doktor Proktor se ocitne ve vězení.

Film Jo Nesbø: Doktor Proktor a prdící prášek na nás udělal opravdu skvělý dojem. Díky tomu vám ho můžeme jedině doporučit. Podle nás se jedná o opravdu perfektní a nesmírně zábavný film pro celou rodinu. Všechno je to velmi barevné až přehnané, ale takové mají fantazijní filmy být. Alespoň člověk hned od začátku ví na čem je. Jinak se ale podle nás jedná po všech stránkách o povedený snímek.

Podaří se Tránovi zbohatnout?

Jo Nesbø: Doktor Proktor a prdící prášek je tady online ke shlédnutí. Pojďte si ho přehrát ve skvělé kvalitě naprosto pohodlně a zdarma. To je jedinečná příležitost, která už se nemusí opakovat. Využijte svojí šanci, protože film tady rozhodně nemusí být věčně. Jak jsme slíbili, tak video je v perfektní kvalitě a teď už je skutečně jenom na vás, zda si ho pustíte a nebo ne. Dobře se bavte, i když to je snad u tohoto filmu snad téměř zaručeno.

Celebrity s.r.o. online ke shlédnutí

Film Celebrity s.r.o. online ke shlédnutí. Nová česká komedie nejenom o celebritách je tady. Tudle filmovou show si tedy rozhodně nemůžete nechat ujít. A proč ne právě s námi? Přichystali jsem jí pro vás přímo zde na této webové stránce a to navíc naprosto jednoduše a zdarma k přehrání. Čeká nás příběh o tom, že ani celebrity to nemají lehké, a honba za sledovaností může mít opravdu velmi nepříjemné následky. Obzvláště pokud se inspirujete zkušenými mafiány.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme film Celebrity s.r.o. online k přehrání. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Video s filmem jsme pro vás totiž sehnali ještě s předstihem, než šel ve čtvrtek 29. 10. 2015 do českých kin. Můžete tak počítat s opravdu skvělou kvalitou, kterou zajišťuje především úžasné HD rozlišení. To však není ani zdaleka všechno. I zvuk je na naprosto brilantní úrovni. Při přehrávání u nás vás navíc nebudou rušit žádné otravné reklamy, což podle nás rozhodně také stojí za zmínku.

Celebrity s.r.o. online ke shlédnutí

Film Celebrity s.r.o. natočil zkušený režisér Miloslav Šmídmajer. Ten má filmařské řemeslo opravdu v malíčku. Kromě režie má zkušenosti i jako producent a herec. Je to autor mnoha desítek skvělých dokumentů. V poslední době se ale angažuje i u mnohem odychovějších žánrů. Jako režiséra jsme se tak s ním mohli potkat u komedie Probudím se včera (2012) nebo pohádky Peklo s princeznou (2009) Produkoval úspěšnou komedii Vejška (2014) a nebo animovanou pohádku Čtyřlístek ve službách krále (2013) a mohli bychom jmenovat dál a dál, ale to už by nemělo valný smysl. Podstatné je, že je to zkušený tvůrce, se smyslem pro detail. Jeho filmy nejsou vůbec špatné.

Každý touží po tom urvat si trochu slávy jenom pro sebe!

Scénář k Celebritám napsal Jiří Mádl a Petr Hudský. Ano i Jirka Mádl se angažuje nejenom jako herec, ale i scénárista a režisér. Tady se ale kromě příběhu účastnil stál ještě hlavním hrdinou. Aby to nebylo málo zamotané, tak si Mádl zahrál režiséra Tomáše. Je to mladý tvůrce, který má velké ambice a jednou by chtěl točit velkorozpočtové filmy. Bohužel se zatím zasekl u jednoho pofiderního seriálu, který má navíc naprosto mizernou sledovanost.

Tomáš má geniální nápad jak zvýšit sledovanost svého seriálu.

Tomáš to nemá vůbec jednoduché. Musí kočírovat svůj štáb i herce, kteří doslova touží po špetce slávy. Možná proto občas přehrávají a nebo se mezi sebou nesnesou. Jenže takhle řevnivost nemůže kvality seriálu nějak extra pozvednout. Navíc poslední čísla sledovanosti jsou opravdu velmi katastrofální. Podle všeho totiž Tomášův seriál předběhli všechny čtyři seriály o vaření, které běží na jiných kanálech. Tomu bude muset Tomáš čelit!

Prosadit něco ve studiu není nic jednoduchého. Každý si jde za svým. Producent, aby to moc nestálo. Technici, aby s tím neměli moc práce. Vizážisti, aby nemuseli moc líčit. A tak dále. Tomášovi je jasné, že pokud se má něco změnit, tak může pomoci jenom opravdu kreativní nápad. A shodou okolností jeden takový má. Co kdyby do svého seriálu přidal novou postavu?

Na tom není nic ani tak výjimečného, kdyby Tomáše nenapadlo přidat osobu inspirovanou skutečným lobbistou a mafiánem. Pro diváky to bude bezesporu atraktivní. Jak se brzy ukáže, tak v tom má naprostou pravdu. Sledovanost jeho seriálu letí raketově vzhůru. Bohužel k Tomášově smůle s tím se tato informace dostane i mafiánovi, který mu posloužil jako předloha. Ten se v tom naprosto přesně pozná. A to se mu samozřejmě vůbec nelíbí!

Stačí se jenom inspirovat postavou skutečného mafiána.

Mafián Křeček si chce chránit svou bezpečnost a mediální obraz. Rozhodně není nakloněný tomu, aby se o něm každý den mluvilo v televizi. On je přeci boss a nikdo si jeho jméno nebude brát do úst. Hne začne zjišťovat jaké lidi má v televizi, kteří by Tomášův seriál utnuly. Bohužel tu není nikoho. Trestuhodná chyba. Celý problém tak bude muset vyřešit hezky postaru. No a jak jinak, než že na Tomáše pošle zabijáka.

Naštěstí je tady program na ochranu svědků.

Tomu se naštěstí nepodaří misi splnit a Tomáš s velkou porcí štěstí uteče. Jenže teď už se do normálního života jenom tak vrátit nemůže. Jedinou jeho nadějí je zapojit se do programu na ochranu svědků. Získá novou identitu i nový život a díky tomu se mu snad podaří se před Křečkem skovat. Jenže jak se ukáže, tak tento program nefunguje úplně optimálně. Tomáš je sice policií uklizen na klidné a bezpečné místo, jenže když pozná svého kolegu, který v programu asi tak dvacet let, tak mu dojde, že to není úplně ta správná cesta.

Jak to nakonec s Tomášem dopadne?

Jenže jak to celé rozmotat, aby z toho Tomáš vyšel celý a mafián Křeček se ctí. Celebrity ze seriálu budou muset zapojit všechen svůj um, aby tohle divadlo dokázali zahrát. Každopádně pro Tomáše to bude už dost velké poučení. Kvůli troše slávy se totiž dostal do obrovských potíží.

Film Celebrity s.r.o. jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Můžete si jej přehrát jednoduše a zdarma pro internet. Na naší webové stránce už na vás čeká. Snímek je tady v maximální dostupné kvalitě. Stejně tak co se týká filmařského umu je to podle nás opravdu povedená česká komedie, která má spád. Originální námět i sympatické herecké obsazení vždy potěší a tento konkrétní film zase posouvá o laťku výše. My máme radost, že se nám podařilo tento film sehnat, a že se o něj nyní můžeme s vámi podělit. Využijte tuto jedinečnou příležitost a pojďte do toho s námi!

Fakjů pane učiteli 2 – online ke shlédnutí

Komedie Fakjů pane učiteli 2 online ke shlédnutí. Jedna z nejlepších a nejzábavnějších komedií se vrací. Zeki Müller je zpátky a vy si ho rozhodně nemůžete nechat ujít. Exkluzivně pro vás jsme přichystali druhé pokračování tohoto podařeného německého filmu. Dvojku natočil opět stejný režisér – Bora Dagtekin, takže se můžeme těšit na minimálně stejnou porci zábavy jako minule. Jak to totiž vypadá, tak se Zekimu stýská po jeho starém povolání. Jenže bohužel má stále hrozný čuch na dobré skovky pro lup.

Exkluzivně pro vás jsme přichystali na této webové stránce povedený snímek Fakjů pane učiteli 2. Do českých kin šel ve čtvrtek 29. října 2015 a brzy po premiéře se vyhoupl do čele žebříčků návštěvnosti. Tomu se ostatně nemůžete vůbec divit, protože podle nás jde o naprosto ultimátní komedii. Jednu z nejlepších za opravdu hodně dlouhou dobu. Sympatický herec tunisko-rakouského původu Elyas M’Barek alias Zeki Müller nás opět dostane svými značně neortodoxními učitelskými praktikami. A bude to opravdu síla na druhou! I když je tady pravda, že uvažuje o tom, že pověsí povolání zlodějíčka na hřebík.

Fakjů pane učiteli 2 online ke shlédnutí.

Film Fakjů pane učiteli 2 si můžete pustit online přímo zde na této webové stránce. Přichystali jsme ho pro vás ke shlédnutí v opravdu perfektní HD kvalitě. To je opravdu úžasné rozlišení, které vám umožní si maximálně vychutnat každý detail. Obrovské rozlišení vynikne na vaší velké televizi stejně jako čistý zvuk. Náš přehrávač ale rovněž umožňuje i streaming na menší displeje například mobilu a nebo tabletu. Video pro vás máme s českým dabingem, protože jsme ho nahráli už s předstihem. Ostatně co si budeme povídat, v češtině je to stejně lepší, než v němčině.

Zeki Müller je zase zpátky!

A o co vlastně půjde? Už je to nějaký ten čas, co se Zeki Müller stal kantorem na Goethově gymnáziu. To není zrovna prestižní střední škola. Na druhou stranu to byl právě Zeki, který dokázal zkrotit nezvladatelnou třídu 10.B. Musel k tomu sice použít značně brutálním praktik, ale povedlo se to. Dokonce i jeho studenti si ho zamilovali a to přestože jim nedal nic zadarmo.

Jenže i Zekimu začíná ta rutina a věčné raní vstávání pěkně lézt na nervy. Dřív to měl přeci jenom o dost pohodlnější. Udělal jednu prácičku a pak si třeba půl roku užíval pohody. Teď se musí neustále připravovat do školy a neustále krotit svojí rozdivočenou třídu. Zločin se najednou zdá jako mnohem lákavější a perspektivnější kariérní cesta.

... a celá jeho třída pojede do Thajska!

Zeki tak zajde za svými starými kamarády, kteří se teď chystají na jeden velký kšeft. Vykradení klenotnictví doslova napěchovaného diamanty. Zeki váhá, zda do toho má jít, ale nakonec se rozhodne, že do toho půjde. Celá loupež proběhne naprosto hladce a bez zbytečného rozruchu. Teď už je potřeba jenom chvíli počkat, až utichne policejní pozornost a Zeki bude moc své diamanty skovat.

Do té doby je sková do malého plyšového medvídka, které má ve svém kabinetu. Zdá se to jako opravdu geniální úschovné místo, na které nemůže nikdo přijít. A také nepřijde. Jenže se stane něco jiného. Je tu ještě Zekiho kolegyně Lisi Schnabelstedtová, která je nejenom velmi zapálená do učení, ale i pomoci bližním. Právě pořádá charitativní sbírku, kde má poslat nějaké věci pro děti Thajska. Její oči ulpí na Zekiho starém medvídkovi. Moc o tom ani nepřemýšlí, a bez jeho souhlasu ho přihodí k ostatním věcem.

Zeki chce získat diamanty, které ukradl.

Druhý den čeká na Zekiho šok. Jeho lup je pryč. A putuje až do nějakého pitomého Thajska. Není pochyb o tom, že se tam musí vydat. Jenže jak? Nakonec mu v tom pomůže i místní paní ředitelka. Ta se snaží, aby její „Goethovo gymnázium” přestihlo svého namyšleného a prestižnějšího konkurenta v podobě „Schillerova gymnázia”. Velká výprava a zájezd studentů do Thajska by tomu mohl skutečně hodně pomoci. Takže není co řešit! Celá třída pojede do Thajska.

V chudé rybářské vesnici je vlastně docela hezky.

Aby tomu dodal Zeki trochu na věrohodnosti, tak sebou vezme i vybrané exoty z kroužku ekologie, mezi kterými vás jistě zaujme Etienne, který má Aspergerův syndrom. Samozřejmě nemůže chybět ani jeho vzpurná 10.B, jejichž neoficiální vůdkyní je Chantal. Celá tato banda exotů přijíždí do chudé rybářské vesnice v Thajsku. Ke svému překvapení však zjistí, že jejich konkurenti ze Schillerova gymnázia už jsou tady. Partu šplhounů vede ambiciózní učitel Hauke Wölkim. Mají zde naplánovanou celou řadu vědeckých experimentů, stejně jako pomoci místním obyvatel.

Na Zekiho nedají jeho studenti 10. B dopustit.

Zeki ani jeho žáci z toho moc odvaření nejsou. Zeki sem přece přijel hlavně pátrat po svém medvídkovi plné diamantů. A jeho žáci? Ti chtějí především pařit. Tedy až na některé exoty z biologického kroužku. Vypadá do, že Zeki může konečně začít pátrat po svém bohatství. Bohužel se to všechno dozví i jeho žáci. Ti pak udělají všechno proto, aby se mu to nepovedlo. Chtějí přeci, aby zůstal na škole učit dál. Více o filmu Fakjů pane učiteli 2 naleznete rovněž na jeho profilu na CSFD.cz.

Film Fakjů pane učiteli 2 jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu nesmírně jednoduše a zdarma. Celý film jsme pro vás nahráli, abychom vám mohli video s ním naservírovat v opravdu perfektní a jedinečné kvalitě. Další krok už je jenom na vás. Na tomto webu si ho můžete pustit opravdu jednoduše a bez otravných reklam. Podle nás je to skvělá nabídka, která se jenom tak neodmítá. Pojďte do toho s námi!

Stážista (2015) online ke shlédnutí

Film Stážista už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde už na vás čeká tato nová americká komedie. Pokud se chcete pobavit u skvělého filmu, u kterého nebudete muset nijak zvlášť přemýšlet, tak vám rozhodně můžeme tento snímek doporučit. Režisérkou filmu je Nancy Meyers, která je rovněž i autorkou scénáře. Hlavní role pak obsadila sympatická dvojice Anne Hathaway a Robert De Niro. Podaří se jim rozesmát i vás?

Dobrých a zábavných komedií není nikdy dost. Proto máme obrovskou radost z filmu Stážista, který měl premiéru v českých kinech 22. října 2015. Je to právě jeden z těch filmů, který dokáže zaujmout na mnoha frontách. Není to jenom jménem zkušené režisérky, a skvělým hereckým obsazením, ale především lehkých a zábavným příběhem. To všechny jsou suroviny, které jsou prakticky zárukou, že z toho nakonec vyleze opravdu vtipný a zábavný film.

Film Stážista online ke shlédnutí pro vás.

Film Stážista je tady online ke shlédnutí. S námi a naší webovou stránkou si ho můžete přehrát opravdu jednoduše přes internet. Dali jsem si opravdu záležet na tom, abychom vám film přinesli s dabingem a v nejvyšší možné kvalitě. Jedná se dokonce o HD rozlišení, které zaručuje opravdu každý obrazový detail. Stejně tak zvuk je na nejvyšší možné úrovni. Zkrátka doufáme, že tomuto filmu nebudete mít opravdu co vytknout.

O čem to celé bude? Hlavním hrdinou je 70-letý důchodce Bena Whittaker, který se ale rozhodně nechystá obout stařecké bačkory. Nedávno mu zemřela manželka a on tak vlastně nemá vůbec žádný důvod se do důchodu byť jenom trochu těšit. Naopak nechce poslední roky svého života promarnit a dělat něco užitečného. A protože ani v jeho staré firmě o něj už nemají zájem, tak to musí zkusit úplně znova a od začátku.

Tahle nová firma prodává módu přes internet.

Ben se rozhodne stát stážistou v internetovém startupu. Je to pro něj výzva a zcela něco nového. Čeká ho vstup do rychle rostoucí firmy, která vydělává na něčem, co ještě před pár lety neexistovalo. Do oboru, který se opravdu drasticky mění každým novým dnem. Ben je ale otevřený novým věcem a tak se této obrovské výzvy ani trochu nebojí. Jeho novým působištěm se má stát internetová firma zaměřená na prodej módního zboží jednoduše online.

Jules Ostinová je ambiciózní šéfka toho všeho.

Jenom k tomu, aby se mohl stát stážistou však musí projít náročným výběrovým řízením. Tady ho nikdo šetřit nebude. I když některé otázky HR specialistů působí celkem směšně. Třeba, kde se vidí za 10 let. Naštěstí rozhovor s novou šéfkou Jules Ostinová (Anne Hathaway) proběhne bez sebemenším problémů. Ben tu práci dostane i když pro některé je terčem posměchu a pro jiné zase zděšením.

Brzy se ale ukáže, že jeho přístup k práci a zkušenosti se neztratí ani v internetovém věku. Přestože působí v nažehleném obleku a opečovávaném zevnějšku jako pěst na oko mezi všemi těmi nerdy. Jenže se mohou navzájem leccos naučit. Ben jim může předat něco ze své elegance a světáctví a oni jemu zase ukázat fungování moderních technologií. Včetně registrace na Facebooku, což je v dnešní době opravdu už nezbytná nutnost.

Schopností a kouzlu Bena si čím dál víc všímá jeho šéfka Jules Ostinová. Na mladou a ambiciózní manažerku je toho opravdu hodně. Má totiž pocit, že jí každým dnem její firma přerůstá víc a víc přes hlavu. Stále nové a nové nábory lidí. Stále nutnost přicházet s inovacemi. A akcionáři přitom stále chtějí vidět hlavně finanční výsledky. Startupový svět je tvrdý a plný hladových žraloků. Neúspěch se neodpouští. Křeslo se tak pod Jules nebezpečné houpá. Ben toho ale ví dost, aby jí s tím mohl pomoci. Mezi nimi tak postupně vzniká hluboké pouto. Je to přátelství nebo možná něco víc?

Ben se ještě necítí zralý do starého železa.

Pro všechny je to každopádně hluboké dobrodružství, které jim umožní nahlédnout za hranice svých všedních životů. Není to jenom o firmě, kterou se snaží vytvořit, ale hlavně o lidských příbězích, které se zde propojují. Vypadá to, že Ben našel novou práci, které ho bude skutečně naplňovat a ještě si tady užije spoustu zábavy.

Stážista (2015) je opravdu povedená a lehká americká komedie. Pokud hledáte něco co vás spolehlivě zabaví a na dlouhou dobu, tak si tento snímek rozhodně nenechte za žádnou cenu ujít. Právě proto jsme ho pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho budete moci pustit online kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu unikátní šance, proč jí do toho. Video je ve výborné kvalitě a jeho přehrání je u nás otázka jenom pár jednoduchých kliknutí myši. Stačí se přeci přihlásit v horní části této webové stránky. Tím si aktivujete náš streamovací přehrávač a můžete se pustit do toho.

Nakonec se od sebe mohou navzájem s Jules hodně naučit.

Film Stážista se může pochlubit skvělými hodnocení, kde na CSFD.cz aktuálně dosahuje velmi hezkých 75%, což u komedií není zrovna tak časté. Podle nás je to po všech stránkách dobře řemeslně udělaný film, který se nemá ani v nejmenším za co stydět. Prostě spolehlivá zábava na dlouhé podzimní večery. Využijte toho i vy!

Bláznivá dovolená (2015) online ke shlédnutí

Film Bláznivá dovolená už na vás čeká online ke shlédnutí. Jedná se o novou bláznivou akční komedie se skvělým hereckým obsazením. Dost možná je to nejlepší komedie letošního léta a to už snad stojí za pozornost. My jsme pro vás Bláznivou dovolenou připravili online ke shlédnutí přímo zde na těchto webových stránkách. Čeká na vás skvělá podívaná s nestárnoucím Chevy Chasem v hlavní roli, který byl ostatně i hvězdou prvního stejnojmenného filmu z osmdesátých let.

Povedených komedií není nikdy dost. Jedna z nich jde právě do našich kin. Svojí premiéru si odbyla ve čtvrtek 27. srpna 2015. Možná se už ptáte, o čem vlastně bude a my vám to samozřejmě moc rádi prozradím. Americká dobrodružná komedie Bláznivá dovolená může příjemně osvěžit filmové léto 2015. Bláznivá dovolená je totiž oddychovým filmem, ve kterém nebude chybět bláznivý humor a špetka praštěného dobrodružství.

Film Bláznivá dovolená (2015) online ke shlédnutí pro vás.

V americké dobrodružné komedii Bláznivá dovolená od režisérského dua Johna Francise Daleye a Jonathana M. Goldsteina si mimo jiné zahrají Ed Helms, Christina Applegate, Leslie Mann, Chris Hemsworth, Charlie Day, Chevy Chase, Beverly D’Angelo, Keegan-Michael Key, Elizabeth Gillies, Regina Hall, Skyler Gisondo, Steele Stebbins, Miles Doleac nebo třeba Kourtney Shales. To je opravdu hodně silná herecká sestrava, která nás jistě bude bavit hodně dlouhou dobu.

Rusty bere svou rodinu na nečekanou dovolenou.

Film Bláznivá dovolená je již komediální klasikou. První film Bláznivá dovolená totiž vznikl už v roce 1983. A letošní film z roku 2015 je samozřejmě jejím přímým pokračováním. Pak vznikly další části, které ovšem nebyly nikterak vyvedené, takže je otázkou, zda zbrusu nová Bláznivá dovolená bude u diváků úspěšná.

Film Bláznivá dovolená jsme pro vás nahráli v naprosto skvělá HD kvalitě, která hravě překoná nejenom televizi i DVD. Vysoké rozlišení přináší opravdu velmi detailní obraz a nevídaně čistý zvuk. Jenom na vás čeká opravdu hodně silný a jedinečný filmový zážitek. Nenechte si ho proto ujít a hned si film s námi pusťte!

Na Griswoldovi čeká větší dobrodružství, než sami tuší.

O čem dobrodružná komedie Bláznivá dovolená je? Začneme hezky od začátku a představíme si všechny hrdiny i jejich příběhy. Není jich ostatně zase tolik. Hlavní postava celé komedie je Clark Griswold, která si celý život přeje, aby jeho rodinka byla maximálně spokojená a šťastná. Clark se neustále snaží, aby tomu tak bylo a jeho rodina zářila opravdovým štěstím. Clark je však také nekorunovaným králem smolařů a nešťastníků. Všechno, na co sáhne, končí velmi špatně. Jeho choť Ellen se již definitivně smířila s tím, že má za muže smolaře, takže všechny bláznivé Clarkovy nápady bere s patřičnou rezervou. Jeho ratolesti Rusty a Audrey již tolik trpělivostí nemají a nepokrytě dávají najevo, že otcovy nápady už nechtějí snášet a tolerovat.

Clark Griswold se však vůbec nezměnil a hodlá naplnit představu krásné dovolené v luxusním rekreačním komplexu Valley World, který má být učiněným rájem pro všechno návštěvníky. Manželka Ellen a děti chtějí jet, ale pouze letecky, což ovšem Clark neschválí, takže se nakonec pojede autem, protože Clark chce celé rodině ukázat krásu své země z auta. První překvapení přijde, když místo dojednaného sportovního auta dorazí velmi staré a ojeté auto, které má lepší časy evidentně za sebou. Hodně problémů způsobí rodině nejenom smolař Clark, ale rovněž mrtvá tetička, kterou je zapotřebí nějakým způsobem dopravit k bratranci Eddiemu. Clarkovi velmi záhy dojdou finance, takže o ubytování v slušných hotelech se Clarkovi a jeho rodině může pouze zdát. Navíc uprostřed nehostinné pouště přestane starý automobil nadobro fungovat.

O napínavé chvíle opravdu nebude nouze.

Diváci, kteří se rozhodnout jít na dobrodružnou komedii Bláznivá dovolená, se mohou těšit především na skvělý herecký výkon herce Chevy Chaseho, který umí svými vtípky stále rozesmát. Komedie se většinou natáčela ve státech Arizona, Kalifornie, Colorada, Misouri a Illinois. Zábavní park, který je v komedii vidět, je pak známý zábavní park Six Flags v Kalifornii. Naopak scény ze St.Louis se natáčely ve studiích Warner Bros. Starý automobil, který ve filmu Clark řídil, byl model Ford LTD Country Squire z roku 1979.

S relaxací to mnohdy nebude tak žhavé.

Dobrodružná americká komedie Bláznivá dovolená však jistě nebude filmem pro celou rodinu, protože humor je ve filmu poněkud odvážnější a drsnější než se dalo čekat. To vše potvrzuje i krátký trailer, který byl na internetu k dispozici. Vtípky jsou často plné sexuálních narážek, takže film bude spíše vhodný pro teenagery a dospělé než pro rodinku s malými dětmi. Na druhou stranu právě ta první skupina se u filmu jistě královsky pobaví.

Film Bláznivá dovolená (2015) jsme připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Pojďte si i vy přehrát jednoduše online tento skvělý film. Jenom u nás si ho můžete pustit přes internet na pouhých pár kliknutí myši. Video je připravené a jeho puštění je opravdu maximálně jednoduché. Bláznivá dovolená je opravdu bláznivou komedií, která vás dostane svým neotřelým humorem plným drsných narážek. Víc už k tomu nemá co dodat. Prostě si Bláznivou dovolenou pusťte a zbytek už uvidíte sami. My vám k tomu už jenom popřejeme příjemnou zábavu!

Film Pride (2015) online ke shlédnutí

Komedie Pride už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si můžete naprosto jednoduše a samozřejmě také zdarma pustit tento nový Britský film. Je to komedie a zároveň tak trochu drama. Příběh filmu nás totiž zavede do nelehké doby pro Velkou Británii. Píše se rok 1984 a spojenému království vládne pevnou rukou železná Lady Margaret Thatcherová. V roli první ministryně si nebere vůbec žádné servítky a realizuje drastické reformy, které mají její zemi opět vrátit do pozice světové velmoci.

Film Pride (2015) online ke shlédnutí.

Jenže to má jeden velký háček. Změnit průmyslovou orientaci země je velmi bolestný a náročný proces. V případě Železné Lady na něj doplatili především horníci. Doly byly totiž hromadně zavíráni a oni přicházeli o práci. O svojí tvrdou a poctivou práci, což nesli skutečně velmi nelibě. V osmdesátých letech tak byla Velká Británie zmítána celou řadou stávek, které měly často i velmi dramatický průběh. Nebylo tomu tak vždy a dokonce se začali objevovat známky solidarity, které by opravdu nikdo nečekal. Dali tak vzniknout jednomu opravdu nečekanému spojenectví.

Pomůže někdo horníkům bez práce?

Film Pride měl svojí premiéru v českých kinech 27. srpna 2015. Vy se ale tímto datem nemusíte nijak zvláště zabývat. My jsme pro vás toto komediální drama připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Jenom u nás si ho můžete pustit skutečně jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, která bude mít jenom časově omezeného trvání. Takže přehrávejte co nejrychleji dokud můžete. Film je samozřejmě v naprosto prvotřídní HD kvalitě, která zaručuje neuvěřitelně detailní obraz a také čistý zvuk.

Film režíroval Matthew Warchus pro kterého to byl teprve druhý film po snímku Milionář (1999). Autorem scénáře je Stephen Beresford, který je rovněž známý jako výborný seriálový herec.

Gayové z Londýna už se hlásí.

Ale zpátky k příběhu filmu. Už jsme vás uvedli do doby v které se odehrává a nyní se na něj pojďme podívat ještě blíže. V centru metropole na Temžích probíhá další protest. Možná spíše průvod. Tentokrát, se za svá práva ale neperou horníci, jak tomu bylo nejčastěji, ale gayové. Koná se totiž pestrobarevný Gay Pride. Na této akci vznikne zprvu možná trochu bláznivý nápad. Myšlenka se ale brzy rozhoří v konkrétní akci. Gayové chtějí vyjádřit solidaritu s horníky. Chtějí vybrat peníze a ty následně předat vybraným hornickým rodinám.

Ze začátku se to zdá úplně bláznivé. Horníci sice stojí o to být co nejvíce vidět a získat co nejvíce peněz. Jenže pomoc od buzen nechtějí. Na to jsou přeci příliš hrdí. Jsou to tvrdí chlapi, kteří dřou denodeně v těch nejtěžších podmínkách a být spojován s takovouto komunitou nechtějí být ani v tom nejmenším případě!

Jenže gay aktivisté se rozhodnou nejasný postav horníků ignorovat a přeci jenom uspořádají svou sbírku a další pochod na jejich podporu. Ten se má konat v opravdu malém a klidném městečku ve Wallesu. Jak se zdá, tak to bude brzy celé na nohou. Ze začátku jim vybírání peněz moc nejde, ale postupně se rozjedou na plné obrátky. Stejně tak srdce jinak tvrdých horníků se otevřou a pomoc přijmou. A na pár starých babek z Wallesu možná čeká procitnutí v tom smyslu, že zjistí, že ne všechny povídačky, které se říkají o gayích jsou pravdivé. A kdo ví, třeba si nakonec i tyto staré babky trochu užijí v jednom z gay klubů.

Babičky z Wallesu se budou pořádně divit.

Pro všechny strany je to nelehký boj. Brzy ale pochopí, že přeci jenom stojí na stejné straně. Pro všechny je to nečekané, ale nakonec nejdou společnou řeč. Možná i daleko více. Sounáležitost je spojuje a vede někam dál. Bude to opravdová životní jízda, při které se stane spoustu dobrých věcí a někteří lidé se na ní budou i celkem dobře bavit!

Oni tady jsou, aby hlavně pomáhali.

Film Pride od režiséra Matthewa Warchuse jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Jenom u nás si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. To všechno jenom na pouhých pár kliknutí myši. Využijte této šance a pojďte se skvěle bavit. Čeká na vás opravdu skvělá zábava od začátku do konce. Film je sice dramatem, ale s opravdu pořádnou porcí humoru. Více už k tomu snad ani nemám co dodat. Prostě si tento skvělý snímek pusťte s námi a uvidíte sami!

Pokud chcete o filmu vědět ještě daleko více, tak si samozřejmě nenechte ujít jeho profil na CSFD.cz. Přejeme vám příjemnou zábavu!

Krycí jméno U.N.C.L.E (2015) online ke shlédnutí

O honičky a bitky zde nebude nouze!

Film Krycí jméno U.N.C.L.E online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si i vy přehrát přes internet povedený akční snímek od fenomenálního režiséra Guye Ritchieho. Americká akční komedie Krycí jméno U.N.C.L.E nás zavede do šedesátých let minulého století, kdy vrcholila studená válka. V té době byli nepřátelé jasně vymezeni, přesto se našla situace, kdy i odvěcí rivalové si budou příkladně pomáhat, aby zneškodnili plány nebezpečné zločinecké organizace. Čeká nás tedy opravdová jízda, jenž vás určitě ohromí.

Pokračování…

Pařížská blbka (2015) online ke shlédnutí

Film Pařížská blbka je tady online ke shlédnutí. Pojďte si ho přehrát i vy přes internet kdykoliv jenom budete chtít. Exkluzivně a jenom pro vás jsme připravili tuto opravdu velmi zábavnou komedii, která vás jistě dostane. Je to příběh jedné hloupé a líné Pařížanky jménem Camilla. Ta právě přišla o práci a rozhodně už nehodlá hledat další. Nikde se k ní nechovali podle jejich představ a tak se rozhodla, že se stane šlechtičnou, aby už nemusela pracovat. Jenže to znamená, že musí uhnat nějakého toho šlechtice, jehož by se mohla stát ženou. A co si budeme povídat, tak takový muži jsou dnes poměrně nedostatkovým zbožím.

Film Pařížská blbka online ke shlédnutí.

Na této webové stránce už na vás čeká film Pařížská blbka. Ve francouzském originále se film jmenuje „Connasse, Princesse des coeurs” nebo chcete-li hezky úderně anglicky pak „Parisian bitch”. Snímek natočilo režisérské duo Eloïse Lang a Noémie Saglio, kteří jsou ostatně i autoři námětu filmu a scénáře. Hlavní role pak obsadili o něco méně známý herci: Camille Cottin a Antony Hickling. Do českých kin se snímek dostal 20. srpna 2015 a hned záhy se stal obrovským hitem, čemuž se opravdu není moc co divit. Podobných bláznivých komedií není nikdy dost.

Pařížanka Camilla právě přišla o práci.

Hlavní hrdinkou filmu je rodilá Pařížanka Camilla. Je to tak trochu hloupé stvoření a to už od narození. Možná právě proto, že už je blbkou tak dlouho si to vlastně sama ani nikdy neuvědomovala. A ačkoliv jí to její okolí naznačuje prakticky neustále, tak ona si s tím nedělá vůbec těžkou hlavu. Vlastně všechny ty různé nedorozumění a karamboly ve svém životě považuje za spiknutí osudu proti své osobě.

Camila by si přála za muže šlechtice.

A právě to přišlo znovu! Camilla dosta výpověď v práci. Už snad ani nechce počítat po kolikáté to bylo. Každopádně teď už se rozčílila do té míry, že podobné peripetie už nechce v žádném případě opakovat. Něco takového si přeci právě ona určitě nezaslouží. Ona která je přeci tak pracovitá, chytrá a krásná. Vždycky musí dělat nejméně pro úchylné šéfy, kterým smrdí z pusy. Často je to dokonce ještě horší.

Takového života už má Camilla až po krk. Měla by přeci chodit na večírky, nosit krásné šaty a debatovat o vážných věcech s významnými lidmi jak například Jay Z, Beyoncé nebo Vanessa Paradis. Tím by přeci lidstvu prospěla daleko více. Jenže jak si takovou zářivou budoucnost zařídit? Po dlouhém přemýšlení Camille dojde, že jedinou možností je stát se šlechtičnou. Protože šlechtici jsou bohatí a slavní prostě protože jsou a nemusí nic dělat. Jenže otázka je, kdy sehnat takovou vhodnou partii, a ještě se dotyčnému vnutit tak, aby si jí chtěl vzít za manželku. Camilla sice není žádný velký inteligent, ale přeci jenom jí dojde, že ve Francii to asi nebude.

Nakonec se tedy rozhodne rozšířit svůj záběr a podívat se mimo jiné i za hranice. Hned za kanálem La Mance se přeci nachází jeden docela ucházející princ, který by jí mohl vyhovovat. Je mladý, svobodný a celkem slušně zajištěný. Jedinou jeho vadou je, že je zrzek. Ale až se s Camille vezme, tak se přeci může vždycky nechat přebarvit. Je to princ Harry. Camille na nic nečeká a koupí si hned první letenku do Londýna.

Jenže jak zaujmout toho pravého muže?

Jenže hned po svém příletu do města nad Temží zjistí, že její plán nebude vůbec tak jednoduchý. Nikdo jí tady s otevřenou náručí nečeká a všechny brány jsou jí uzavřené. Včetně té do Buckinghamského paláce. Jenže jak se od ní má Princ Harry zamilovat, když jí nemůže ani vidět? Nakonec v sobě Camila objeví opravdu neskutečnou dávku vytrvalosti a vynalézavosti, aby se do blízkosti svého vysněného idolu jenom vůbec dostala. Její úporná snaha je opravdu až moc komická, ale kdo ví. Třeba si jí právě díky ní nakonec princ všimne.

Camila se rozhodla sbalit prince Harryho!

Pokud vás zajímá víc a jak to celkově dopadne, tak už se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Film Pařížská blbka (2015) jsme pro vás nahráli ve skvělé HD kvalitě a připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Jenom u nás si můžete tento povedený film přehrát naprosto pohodlně a zdarma a to všechno jenom na pouhých pár kliknutí myši. Stačí se pouze přihlásit a pak už si můžete tuto novou komedii přehrávat kdykoliv a jakkoliv jenom budete chtít. To je lákavá nabídka, která se jenom tak neodmítá. Více už k tomu nemáme moc co dodat, prostě si tento film pusťte a dobře se u něj bavte. Vtipných momentů má jistě víc než dost.

Pokud si chcete film Pařížská blbka nejenom přehrát online, ale ještě se o něm dozvědět něco více, pak vám můžeme jenom doporučit profil filmu na CSFD.cz, který obsahuje spoustu dodatečných a zajímavých informací.

Vykolejená (2015) online ke shlédnutí

Komedie Vykolejená online ke shlédnutí. Exkluzivně a jenom pro vás přinášíme na této webové stránce opravdu skvělou a povedenou americkou komedii od režiséra Juda Apatowa. Tento specialista na tento žánr vytvořil další velice provokativní, nicméně opravdu nesmírně zábavný film u kterého prostě nemůžete chybět! Víme to i my a právě proto jsme si ho pro vás připravili online ke shlédnutí. Autorkou scénáře je Amy Schumer, která si ve filmu zahrála i hlavní roli. Hlavní hrdinka se mimochodem jmenuje také Amy. Je nadmíru jasné, že nás tedy čeká opravdu autorsky originální film.

Film Vykolejená je jednou z nejvíce očekávaných filmů letošního léta. Celý nedočkavý už jsme na ni i my a právě proto jsme se rozhodli vám ji nabídnout online ke shlédnutí. Jenom u nás si tak můžete tento povedený snímek přehrát online a to na pouhých pár kliknutí myši. Video s filmem je v opravdu úžasné HD kvalitě, což snad jenom umocní váš celkový zážitek. Film Vykolejená, nebo také a anglickém originálu Trainwreck měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 6. srpna 2015. Hned záhy po premiéře se dostal na první příčky žebříčku návštěvnosti, což mu opravdu jenom přejeme. Režisér Judd Apatow opět ukázal, že je to právě on, kdo v současném Hollywoodu umí točit nejlepší a nejzábavnější komedie. To je sice žánr, který obvykle nevyhrává Oscara, každopádně divácký úspěch je takřka zaručen. Apatow má kromě toho mimo jiné na kontě i snímky jako: Komici (2009), Zbouchnutá (2007) nebo 40 let panic (2005).

Film Vykolejená (2015) online ke shlédnutí.

Americká komedie Vykolejená svým bláznivým a praštěným humorem jistě zpestří filmové léto roku 2015. Pokud máte v oblibě ztřeštěné americké komedie s originálním humorem, běžte určitě na tento snímek do kin.

V americké komedii Vykolejená od amerického režiséra Juddy Apatowa mimo jiné hrají Amy Schumer, Marisa Tomei, Bill Hader, Katy Mixon, Colin Quinn, Vanessa Bayer, Jon Glaser, John Cena, Tilda Swinton a Norman Lloyd.

Amy si žije single a je spokojená.

O čem americká bláznivá komedie Vykolejená je? Vše se točí kolem divokých partnerských vztahů. Manželství s jedním mužem je téměř nemožná věc. Tohle životní krédo vštípí rozvádějící se táta do hlavy maličké Amy tak působivě, že je Amy pevně rozhodnutá se jím ve svém vlastním životě zcela řídit. Amy má tak velmi pestrý a barvitý milostný život, poněvadž střídá jednoho partnera za druhým. Tohle rychlé střídání partnerů je okořeněné o velmi svérázný humor hlavní aktérky celé komedie. Ovšem co jiného byste čekali od amerického režiséra Judda Apatowa, který za svůj život již natočil takové snímky jako film Kopačky či komedii Zbouchnuté.

Amy Schumer je úspěšná a emancipovaná žena.

Život Amy, kterou ztvárnila herečka Amy Schumer, je docela v pohodě. Má výborný job v prestižním společenském plátku, úžasné kamarádky, pěkný byt a celou kopu zajímavých partnerů, kteří od ní kromě občasného sexu nic nevyžadují. Když Amy občas zatouží po vlastním dítěti, navštíví svou spořádanou sestru či otrlého otce a myšlenky na vlastní dítě jí opět opustí. Amy by v takové pohodě žila asi velmi dlouho, kdyby nepojala plán sepsat interview s veleúspěšným sportovním lékařem Aaronem, kterého ve filmu ztvární herec Bill Hader.

Jako profesionální žurnalistka se rozhodne poznat nadaného lékaře velmi důkladně, a tak dojde i na sex. Amy se však nechce na nikoho vázat a sex bere pouze jako nezávazné povyražení. Ovšem sportovní lékař je z jiného těsta než ostatní milenci na jednu noc a chtěl by s Amy trávit sexuální večery pravidelně.

Skutečnost, že hradba její monogamie je velmi vážně napadena, Amy zcela vykolejí. Chce se tomu bránit, ale najednou si vážně uvědomí, že již nechce žít úplně sama. To si však uvědomí až ve chvíli, kdy „svého“ lékaře definitivně pošle k vodě.

Americká komedie Vykolejená zřejmě nadchne každého, kdo má rád originální fóry a vtípky. V tomto směru nebude zklamán. Druhá část komedie je již však poněkud slabší, nicméně stále se jedná o nadprůměrnou komedii, která stojí za vidění.

V práci se Amy opravdu snaží být nejlepší.

Svérázný americký režisér Judd Apatow je proslavený jako tvůrce nekorektních komedií, kde to jen srší nápaditým a originálním humorem. Nekorektní a originální je rovněž i blonďatá americká herečka Amy Schumer, která je také velmi schopnou scénáristkou, takže nikoho nepřekvapí, že její jméno figuruje i pod scénářem komedie Vykolejená. Jedná se o vtipný scénář, který je přímo nabitý fóry a vtípky. Samotný režisér Judd Apatow vzdal talentované Amy Schumer hold a v různých rozhovorech pro americká média si scénář Amy velmi pochvaloval. To, co se líbí ve Spojených státech, se však nemusí líbit u nás. Pokud ovšem máte v oblibě americké nekorektní komedie, mohl by se vám tento titul zřejmě líbit.

Jeden sportovní doktůrek jí úplně změní život!

Tak to je ve zkratce příběh filmu Vykolejená. Nebo alespoň to hlavní, protože všechno zde jistě do detailu popsat nemůžeme a vlastně to není ani účel. Snad jste si tedy udělali dobrý obrázek o filmu a celkově vás zaujal. My opravdu nemusíme jí pro chválu daleko. Je to hodně provokativní film s místy velmi ostrými pasážemi, ale přesto jde stále o skvělou podívanou. Člověk si skoro až říká, jak něco takového mohlo vzniknout v prudérní Americe. Tak už to ale chodí. Pokud jste se tedy rozhodli i vy pustit si film Vykolejená online, tak přímo zde máte tu jedinečnou možnost. Jenom u nás si ho můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. To všechno je opravdu jenom otázkou pár jednoduchých kliknutí myši. Neztrácejte tak čas a dobře se bavte. Přejeme vám příjemně strávené chvíle s tímto americkým filmem.