Black Mass: Špinavá hra (2015) online ke shlédnutí

Film Black Mass: Špinavá hra je tady online ke shlédnutí. Přímo zde jsme pro vás přichystali k přehrání přes internet nový americký krimi film. Je to velmi působivé drama, které je navíc o to silnější, že je podle skutečnosti. Je to příběh irského gangstera Jamese „Whitey” Bulgera, který se rozhodl za pomoci policie zlikvidovat své rivaly z italské mafie. Sám ale zůstal beztrestný a stal se jedním z nejmocnějších zločinců své doby. Nekorunovaným králem amerického Bostonu.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme na této webové stránce přichystali online ke shlédnutí film Black Mass: Špinavá hra. V poslední době to vypadá jakoby se s podobnými snímky roztrhl pytel. S životopisnými filmy o mafiánech nebo také s gangsterkami podle skutečných událostí. Není to tak dávno co měly premiéru britské Legendy zločinu o legendárních bratrech Krayových. Taky u nás má premiéru dvojdílný snímek Gangster Ka o Radovanovi Krejčířovi. I v Americe mají svého padoucha, na kterého si rádi zavzpomínají. A není jim nikdo jiný, než James Bulger. Zkrátka tento žánr právě jede a pokud ho máte rádi, tak věříme, že rozhodně nebudete zklamáni.

Film Black Mass: Špinavá hra (2015) online ke shlédnutí.

Black Mass: Špinavá hra právem patří k jedněm z nejočekávanějších filmů letošního roku. Jen o málokterých filmech se mluví rok do předu, než se dostanou do kin. Režisér Scott Cooper odvedl na téhle gangsterce opravdu poctivý kus práce. Jako inspirace k filmu sloužili rovnou dvě knihy a to od Dicka Lehra a Gerarda O’Neilla. Scénář pak dalo dohromady duo Mark Mallouk a Jez Butterworth. A když už jsme u toho zdlouvaého výčtu slavných jmen, které se na filmu podíleli, tak nesmíme opomenout ani autora hudby: Junkie XL.

Hodně drsný mafiánský film podle skutečných událostí.

No a abychom byly kompletní, tak bychom rádi zmínili i ústřední trio herců, které tvoří: Johnny Depp, Joel Edgerton a Benedict Cumberbatch. Ano je to tak. Hlavní roli si zahrál Johnny Depp a byl opět pekelně dobrý. Troufáme si říct, že ho dost možná ani nepoznáte, což je vlastně dobře.

Film měl premiéru v českých kinech 19. Listopadu 2015 v hlavním vysílacím čase. My jsme ho však pro vás nahráli s předstihem a ve výborné kvalitě. Dokonce v HD kvalitě, což je rozlišení, které si skvěle vychutnáte i na opravdu slušně velké obrazovce. Film jsme pro vás nahráli s předstihem, než šel v kinech. Samozřejmostí je, že vás u nás nebudou rušit reklamy ani nic podobně otravného.

V Bostonu 80. let se nic neodpouští.

Tak jdete do toho? Ještě než řeknete ano, tak si samozřejmě řekneme i něco málo o příběhu. Ten se odehrává v ještě poměrně nedávné minulosti. Píšou se 80. léta dvacátého století a východní pobžeží USA je zmítané zločinem. Hlavně velké průmyslové města. Je tu dostatek lidí, mezi kterými není problém se skrýt. A dostatek peněz, které se musí za něco utratit. A mafie obvykle nabízí ty nejlákavější radovánky.

Policejní orgány budou muset dříve či později zasáhnout. Vlna zločinu musí být potlačena. Takové je zadání. Agent FBI John Connolly (zahrál si ho Joel Edgerton) má plán. Nejlepší způsob jak zničit organizovaný zločin je zařídit, aby se mafiáni povraždili sami mezi sebou. K tomu chce využít irského mafiána Jamese „Whitey” Bulgera (zahrál si ho Johnny Depp).

Ten proti tomu nic nemáme. Vnímá to jako vhodnou příležitost, jak zakroutit krkem svým italským konkurentům, kteří hrají velmi silnou roli v podsvětí Bostonu. Prakticky není druh kriminální činnosti ve, které by nebyl James ani jeho italští „přátelé” namočeni. Irům patří jih města, ale mají vážný zájem expandovat se svými podnikatelskými aktivitami i na sever a dále.

Čeká nás temný film s opravdu hutnou atmosférou.

Už od samotného začátku tohle nečekané spojenectví hodně skřípe. Connoly i Bulger si navzájem nevěří a jenom velmi neochotně si předávají informace. Vědí, že balancují na hraně propasti, která je může velmi rychle stáhnout ke dnu. Oba dva mají ale zároveň silný zájem na tom, aby přeci jenom nějak dál pokračovali. Může to být cesta jak splnit svou misi.

Kdo toho nakonec vydrží více Connoly nebo Bulger?

Nakonec skutečně dojde i na obří vlnu zatýkání. Dříve nedostižní Italští mafiány s desítkami let zkušeností jdou do chládku. Tam by ostatně měl zamířit i Jamese „Whitey” Bulgera. Ten ale využije svou pozici a informační náskok, aby se veškeré odpovědnosti vyhnul. On tedy sedět do věžení rozhodně nepůjde. Navíc využije mocenské vakuum k tomu, aby se stal nejmocnějším gangsterem, jaký kdy vládl Bostonskému podsvětí.

Konec bude opravdu nečekaný.

To je dramatický příběh krimi filmu Black Mass. Je to opravdu hodně povedený film se skvělou atmosférou. Johnny Deep si zahrál postavu mafiána ostrého jako břitva a přitom s brilantním uvažováním. Také kulisa průmyslového velkoměsta – Bostonu je úžasná. Tenhle film si zkrátka nesmíte nechat ujít. A my pevně věříme, že si ho pustíte třeba právě i s námi. Přichystali jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte si přehrát Black Mass přes internet na pouhých pár kliknutí myši. Uvidíte, že toho rozhodně nebudete ani chviličku litovat. To je asi tak vše, co jsme vám chtěli sdělit. Prostě si Black Mass pusťte a nebudete litovat.

Seriál Místo zločinu Plzeň – online ke shlédnutí

Místo zločinu Plzeň online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si zbrusu nový krimi seriál od České televize. Režie šestidílného seriálu se ujal známý režisér Jan Hřebejk. Scénář pak napsal Martin Bezouška. Jak už napovídá název seriálu, tak se vypravíme do čtvrtého největšího českého města. I to je totiž rejdištěm zločinu. Seznámíme se s plukovníkem Karlem Drtinou, který své práci zasvětil úplně všechno a vede zdejší tvrdou partu kriminalistů.

Na této webové stránce už na vás čeká všech šest dílů nového seriálu Místo zločinu Plzeň. Jedná se o detektivní seriál s temnou atmosférou, který si pro nás připravila naše oblíbená Česká televize. Seriál měl svojí premiéru v pondělí 19. října 2015 od osmi hodin večer. V tomto čase se ostatně bude vysílat pravidelně až do konce listopadu. Vy však rozhodně nemusíte netrpělivě čekat každé pondělí u ČT 1. Vy si totiž můžete tento nový seriálový počin pustit s námi.

Nový krimi seriál Seriál Místo zločinu Plzeň online ke shlédnutí.

Jednotlivé epizody pro vás nahráváme s předstihem a ve výborné kvalitě. Jedná se o nejvyšší možné HD rozlišení, takže váš seriálový zážitek je takřka zaručen. Video je opravdu velmi detailní a zvuk nádherně čistý a jasný. Přímo zde pro vás nashromáždíme všech šest videí a bude jenom na vás, kdy a jak si je pustíte. Co se týká délky seriálu, tak deklarovaná stopáž je 60 minut. Na čétéčku se vysílá bez reklam, takže ty vás samozřejmě nebudou rušit ani zde.

A o čem vlastně vypráví příběh seriálu? To hlavní je už obsaženo v jeho názvu. Je to kriminálka z centra západních Čech – Plzně. Na město se 170.000 obyvateli čekají velké výzvy. Hlavně tedy na elitní team kriminalistů, který zde vyšetřuje ty nejtěžší zločiny. Protože jenom tak je možné ochránit zdejší obyvatele.

misto_zlocinu_plzen_2

Čekají na ně rozličné případy. Třeba vraždy významných podnikatelů. Odhalování psychopatů a bláznů všeho druhu. Vyšetřování komplikované nehody, kdy řidič náklaďáků srazil oblíbenou paní učitelku. Hledání nezvěstného zaměstnance biofarmy, a pak i téměř úsměvné případy. A co půjde? Například o hledání manželky šéfa plzeňské opery. I ta jistě měla nejeden důvod pro to utéci pryč, jenže nevěra tentokrát nebude hlavní příčinou.

Plzeňští kriminalisté v akci.

Alfou a omegou každého dobrého krimi seriálu jsou jeho hlavní hrdinové. V tomto případě se tedy setkáme s charakterním Karlem Drtinou (hraje ho Lukáš Vaculík). Je to šéf zdejší kriminálky. Profesionál, pro kterého je jeho práce vším. To ilustruje i svým osobním životem, který opravdu katastrofálně zanedbává. Jenže on nemůže jinak, protože jeho práce je pro něj posláním a jeho team by se bez něj jistě nikam dál nepohnul.

Druhý do party kapitán Tomáš Karas (hraje ho Jan Zadražil) ostatně není vůbec v ničem jiný. I on je velmi zaměřený na svou práci. Dokáže racionálně přemýšlet a je velmi všímavý. Na místě činu mu neunikne ani jeden detail. I on je horlivý a s velkým tahem na branku. Kromě toho udržuje team v chodu a to ačkoliv si je dobře vědom nedostatků některých jeho členů. Třeba Viktora Knappa (hraje ho Martin Stránský), který má slabost pro alkohol. Jinak je ale více než platným členem našeho elitního teamu.

To vyšetřování se nakonec samo od sebe neudělá.

Zapomenout nesmíme rozhodně ani na Vladimíra Šimka (hraje ho Vladimír Kratina). Zkušený major je skoro takovým maskotem oddělení, protože tu pracuje nejdéle. Je to elegán s bohatými zkušenostmi. Prostě stará škola. Vždycky se snaží najít to nejpřímočařejší řešení případu, protože ví, že ty jsou zdaleka nejčastější.

V každé správné partě i té kriminalistické musí být alespoň jedna žena. Tou naší je kapitánka Mirka Ondrová (hraje jí Berenika Kohoutová). Mohlo by se zdát, že tady bude zastupovat ženský pohled na věc. Diplomacii a pečlivost. Jenže ona má spíš blíže ke svým mužským protějškům. I ona je totiž velmi pracovitá až zarputilá. Na všechno si dokáže udělat svůj vlastní názor a za tím si pak jde. A nesmí chybět ani benjamínek, který teprve proniká do tajů kriminalistického řemesla. V našem případě to bude kapitán Jakub, kterého si zahrál Vladimír Polívka. Jeho otcem je jeden z nejznámějších českých herců Bolek Polívka.

Přijde čas i na velmi drsné momenty.

V seriálu tohoto kalibru samozřejmě nemůže chybět celá řada dalších hvězdných hostů. Půjde především o celou řadu velmi půvabných ženských jmen, z nichž vám určitě můžeme prozradit jména jako: Bára Kodetová, Jitka Čvančarová, Tereza Brodská, Andrea Verešová či Zuzana Vejvodová.

Věřím, že nejenom tímto dlouhým výčtem jsme vás zaujali. Pokud přesto chcete vědět o seriálu více, tak si rozhodně pusťte oficiální web. Naleznete tam opravdu velkou hromadu informací. Ty jsou navíc velmi pravidelně aktualizovány.

Viktor Knapp také občas dovede přijít s dobrými nápady.

Seriál Místo zločinu Plzeň (2015) už na vás čeká online ke shlédnutí. Exkluzivně pro vás jsem nahráli všech šest dílů tohoto seriálu. Vy si je tak můžete pustit přímo zde a to ve výborné kvalitě. To je opravdu jedinečná možnost, která už se dlouho nemusí opakovat. Tak jí pojďte chytnout za pačesy. Tahle nová kriminálka vypadá opravdu velmi nadějně a vypadá to, že Jan Hřebejk se poměrně dobře rozehrává i v seriálové tvorbě. Na závěr vám tedy už jenom popřejeme příjemnou zábavu!

Legendy zločinu (2015) online ke shlédnutí

Krimi film Legendy zločinu je tu online ke shlédnutí. Jeden z nejočekávanějším krimi filmů letošního roku je tady. Je to drsný a přitom hravý snímek Legendy zločinu (v originále jenom Legend) od režiséra Briana Helgelanda. Ten zfilmoval knihu Johna Pearsona, která zase vychází ze skutečných událostí. Společně se podíváme do Londýna 60. let. Byla to doba Beatles, Hippieas, ale také tvrdého byznysu za hranicemi zákona. Jeho nejznámějšími představiteli se stali bratři Krayové.

Dámy a pánové. Máme tu jedinečnou příležitost vám představit dech beroucí krimi thriller Legendy zločinu. Životopisný film vypráví příběh dvou bratrů, kteří se díky své chytrosti a brutalitě dokázala stát pány organizovaného zločinu v téměř celém Londýnu. Stali se tak mocnými, že se vlastně ani nemuseli skrývat. Dokonce i státní úředníci, politici a další celebrity se opájeli z jejich blízkosti. Reggie a Ronnie Kraye se stali nesmrtelnými legendami.

Legendy zločinu (2015) online ke shlédnutí pro vás.

Těžko byste hledali dva na první pohled stejné a přesto tak rozdílné lidi. Reggie a Ronnie Krayovi se narodili jako dvojčata. Svou životní dráhu si vybrali poměrně lehce a rychle. Vydali se totiž na temnou hranu organizovaného zločinu. Měli něco, co ostatním chybělo. Reggie byl hlava byznysu. Velmi inteligentní a šarmantní muž, který byl schopný dohodnout prakticky jakýkoliv obchod. Měl čuch na to co vynášelo a právě tomu se také věnoval. To Ronnie byl zase vždycky horká hlava. Tam kde nestačilo vyjednávání jeho bratra nastoupil on. Často jenom s holými pěstmi. A nebo s kladivem, a nebo s bouchačkou. V tomto ohledu byl vždycky kreativní. Možná právě proto si vysloužil pověst nezvladatelného psychopata.

Reggie a Ronnie jsou dva bráchové.

S oběma bratry se potkáváme právě v momentě, kdy je Ronnie propuštěn z vězení. Dostat se sem za jeden ze svých agresivních výbuchů a odseděl si hezkých pár let. Teď může jít s čistým štítem zase ven a je to právě v čas! Schyluje se totiž k podnikatelské příležitosti, která se naskytuje jednou za sto let. Americká mafie měla svojí základnu v Havaně na Kubě. Jenže kvůli revoluci vedené Fidelem Castrem musí své aktivity přesunout jinám. Jenže otázkou zůstává, kam přesně?

Jako nejlepší místo k pokračování svých aktivit si vybrali Londýn. Reggie je velmi chytrý a tak mu dojde, že v této hře se leccos mění. Americká mafie má peníze a moc, takže může úplně změnit zdejší poměry. Je to ale příležitost k tomu začít s ní spolupracovat a nebo naopak využít chaosu a obsadit celé území. Reggie má brilantní plán, který chce společně se svým bratrem, co nejdříve realizovat. K tomu se ale také bude muset dohodnut s králem jižního Londýna Charliem Richardsonem. On je klíč k ještě většímu byznysu.

Bratři Krayovi mají šanci stát se pány Londýnského podsvětí.

Bratři Krayovi nakonec uspějí. Stanou se hybateli celého podsvětí. Samozřejmě při tom poteče hodně krve a budeme svědky mnoha vypjatých momentů. Každopádně je to nezpochybnitelný fakt. Brzy se stanou honorací, který mají pod kontrolou vlivné úředníky stejně jako politiky. Celebrity a hvězdičky všeho druhu se rádi nechávají vidět v jejich podnicích. Nastává zlatá éra zločinu a oni jsou jejímu hlavními bosy.

Po čase se ale bratrům Krayovým začne jejich podnikání zajídat. Reggie směřuje celý byznys spíše k legálním věcem. Jejich noční podniky se mění na obyčejné kluby a restaurace. Přeci jenom je to klidnější spaní. Jenže Ronnie je stále nezastavitelný. Zkrátka impulzivní člověk, kterého není jenom tak jednoduché ohlídat. Budou se tedy nakonec muset oba bratři odejít a nebo skončí ve vězení společně tak, jak by si zasloužili? Tato otázka zůstává stále otevřená a ani my vám na ni nemůžeme dát rozhřešení. Od toho si přeci můžete film Legendy zločinu (v originále jenom Legend) přehrát sami naprosto pohodlně a zdarma. Film jsme pro vás přichystali přímo zde na těchto webových stránkách.

Být bossem mafie má své benefity.

Příběh bratrů Krayových patří k jedněm z nejznámějších vůbec. V domovské Anglii jsou nehynoucí legendou. Bylo o nich natočeno hned několik filmů a podle Františka Fuky dokonce jenom tři za letošní rok. Zpracování od režiséra Briana Helgelanda však rozhodně patří k těm nejvelkolepějším. Čeká nás strhující krimi thriller, který vznikl podle skutečných událostí a postav. Takový životopisných snímků zase tolik není, když pomineme ty o Al Caponovi. V českých podmínkách to možná můžete přirovnat k Radovanu Krejčířovi, který se dočkal rovnou dvou filmů. Kdo nevíte, tak se jedná o dvojdílný Gangster Ka od Jana Pachla. Tady ale veškeré srovnání končí, protože bratři Krayovi jsou samozřejmě mafiáni úplně jiného kalibru. Navíc díky tomu, že se jedná o dvojčata, tak mají mozek i svaly.

Samozřejmě nebude nouze ani o drsné výměny názorů.

Film Legendy zločinu (2015) jsem pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete tento opravdu velmi povedený a zábavný snímek přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Video s filmem pro vás máme ve výborné kvalitě a opravdu za to stojí. Dokonce se jedná o HD rozlišení, které může poskytnou maximální možnou míru detailů a nádherně jemný zvuk. Po audiovizuální i příběhové stránce na vás čeká opravdu jedinečný zážitek. Nenechte si ho za žádnou cenu ujít. Obzvláště, když si tento povedený film můžete pustit tak jednoduše s námi.

Gangster Ka (2015) online ke shlédnutí

Film Gangster Ka online pro vás. Hodně povedený český krimi thriller Gangster Ka už na vás čeká online ke shlédnutí. Exkluzivně a jenom pro vás jsme na této webové stránce připravili opravdu netrpělivě očekávaný snímek. Je to film Gangster Ka, který volně převypráví příběh asi nejslavnějšího českého zločince Radovana Krejčíře. Nakradl si miliony, aby senzačním způsobem unikl přímo z policejního zatčení. Dva roky si užíval na Seychelách, aby přesídlil do Jihoafrické republiky, kde kolem něj podezřele často začali umírat lidí.

Na této webové stránce jsme si pro vás připravili film Gangster Ka. Ten si můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma a to na pouhých pár kliknutí myši. Dávali jsme si opravdu dobrý pozor, abychom pro vás tento povedený snímek připravili online ke shlédnutí v maximální možné kvalitě a zdarma. Video s filmem si tak můžete pustit přímo zde na této webové stránce a to v jedinečné HD kvalitě. Ta se vyznačuje naprosto detailním obrazem a křišťálově čistým zvukem. Zkrátka váš prvotřídní zážitek je takřka zaručen. Film Gangster Ka se podle všeho navíc opravdu povedl.

Film Gangster Ka (2015) online ke shlédnutí.

Hlavním autorem filmu je Jan Pachl, který nejenom že film režíroval, ale je dokonce i autorem scénáře. Pachl je zkušený tvůrce, který už má na kontě seriály jako Škoda lásky, Trapasy nebo úspěšný a originální Cirkus Bukowsky. Právě v žánru kriminálky kam patří i posledně jmenovaný Cirkus Bukowsky se zřejmě shlédl a rozhodl se pro nás natočit další i celovečerní film. Jak se ale nakonec ukázala, tak tento projekt byl přeci jenom o dost větší a tak jsme se dočkali rovnou dvou filmů. První Gangster Ka měl svojí oficiální premiéru 10. září 2015 a brzy po svém uvedení se stal opravdovým hitem. Následovat má v zápětí druhý snímek Gangster Ka: Afričan, který má premiéru 26. listopadu 2015. Oba dva filmy byly samozřejmě natáčeny společně.

Jde tu o rychlá auta,  o peníze, vlív a samozřejmě hlavně o moc.

Film je inspirovaný životem Radovana Krejčíře. Není to samozřejmě doslovná autobiografie, která by se úplně stoprocentně držela reality, což má hned několik důvodů. V mnoha případech, do kterých je uprchlý český podnikatel zapleten totiž ještě probíhá vyšetřování nebo minimálně soudní řízení. Navíc pozadí těchto kauz není často známé ani vyšetřovatelům, takže občas prostě museli i tvůrci filmu Gangster Ka improvizovat. Na druhou stranu našeho hlavního hrdinu možná uvidíme v roli ještě většího gangstera, než ve skutečnosti je. A nebo možná ne, ale celou pravdu už se zřejmě nikdy nedozvíme.

Protivníci mizí ze scény potichu a jednou provždy.

Příběh filmu se točí kolem osobnosti Radima Kraviece. Uhlazeného podnikatele, kterého nepotkáte jinak než v saku. Pravdou ale zůstává, že ke svému pohádkovému majetku se nedostal zrovna legální cestou. Jeho cesta k moci a bohatství je lemována krví. Je mu ale nemožné téměř cokoliv dokázat. Vždycky byl totiž mistr ve spojování legálního a nelegálního podnikání. Ulice vždycky pracovala pro něj a on si tak nemusel nikdy špinit ruce. Jako čertvý absolvent vysoké školy totiž pochopil, že doba přeje úplně jinému zločinu. Takovému, kde hlavní roli hrají především kontakty, postavení a peníze. Začal tak budovat své soukromé impérium.

Podle svých vlastních slov se stal Kraviec miliardářem. Z rodné špinavé Ostravy se přestěhoval, až do luxusní vily nedaleko Prahy, kde mu společnost dělalo i akvárium se žralokem. Zkrátka nic, co by si mohl dovolit běžný člověk. Včetně garáže s asi dvaceti nabušenými auty. Kraviec si vybudoval vlastní armádu, kde měl své poskoky, elitní právníky a stejně tak lidi z nejhlubšího posvětí ochotných za pár tisícovek udělat prakticky cokoliv. Jenže ani to mu nestačilo. Ono se ostatně říká, že s jídlem roste chuť. Přišel totiž na to, že nejlepší byznys se dělá na státu. Nikdo si ostatně nestěžuje, když tečou peníze ze státního a přitom se tak dají velmi snadno odsávat i celé miliardy.

O drsné gangstery opravdu nebude v tomto filmu nouze!

Kraviec si tedy začal připravovat půdu na přebrání strategické firmy ČEPRO. Přes tu teče většina pohonných hmot v této republice. Je to zlatý důl na miliardy korun. Jenže s tímto svým cílem se tak trochu přepočítal. Dávno už na něj měli spadeni jiní hráči. Možná i výše postavení, než on. Není náhodou, že právě v tomto momentě se v jeho organizaci objevil zrádce – Albánec Dardan Cirkel. Ten donášel informace na kriminální policii.

Kdo ovládne ČEPRO získá opravdu masivní balík peněz.

Brzy tedy sklapne klec a Kraviec řečený Káčko putuje za mříže. Tady si ale neposedí dlouhou. Mají na něj jenom zástupná obvinění za hospodářskou kriminalitu. Ostatně své pravé protivníky vždycky likvidoval velmi důkladně. Jenže jeho zatčením se všechno mění. Teď už se musí bát i svých vlastních řad. To co se dříve zdálo nemyslitelné se nyní stává pravdou! Bude muset likvidovat i své bývalé kumpány. Moment, kdy se rodí pravý gangster je tady. Ti co zradili poznají jeho moc při krvavé pomstě. Se svou mocí a bohatstvím si Kraviec připadá téměř jako beztrestný. V některých věcech se milí, ale v jiných možná ne.

Jsou hrnaice, které by neměli překračovat ani gangsteři.

Povedený krimi thriller Gangste Ka jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. U nás si ho můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Režisér a scénárista Jan Pachl odvedl na tomto snímku opravdu hodně poctivou práci, stejně jako představitel hlavní role – v poslední době velmi populární Hynek Čermák. Tenhle film zkrátka svojí za to a vy ho rozhodně musíte vidět. Je to ostatně jeden z nejočekávanějších akčních filmů letošního roku, na které se čeká opravdu dlouho. V kinech měl snímek premiéru 10. září 2015, ale tím se vy nemusíte vůbec zabývat, protože s námi si ho můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma online, třeba právě hned teď. To je jedinečná šance, která se opravdu neodmítá. Přejeme vám hezky strávené chvilky s Gangster Ka.

Krimi seriál Labyrint online

Labyrint (2015) online ke shlédnutí. Exkluzivně pro vás máme nový krimi seriál Labyrint k přehrání přes internet. Přímo zde si můžete jednoduše pustit poslední odvysílaný díl Labyrintu. Tedy právě ten nejnovější a nejaktuálnější díl. Stejně tak pro vás máme jeho obsáhlý online archiv se všemi staršími už odvysílanými díly. Čeká na vás naprosto strhující seriál s opravdu temnou atmosférou. V hlavní roli uvidíme charizmatického Jiřího Langmajera jako majora Michala Remeše. Ten si se svými případy nebere vůbec žádné servítky.

Labyrint je zbrusu nový projekt České televize. Dlouho připravovaný seriálový projekt naváže na už zažitou tradici, že hlavní vysílací čas v pondělí večer na ČT 1 patří kvalitní české kriminálce. Tuto malou tradici mimochodem Česká televize neporušila ani o prázdninách, i když se jenom reprízovaly starší epizody Malého pitavala z velkého města. Labyrint ale slibuje naprosto jinou úroveň, novou českou kriminálku, která má opravdu prvotřídní úroveň zdarma.

Seriál Labyrint online ke shlédnutí.

Seriál natočil režisér Jiří Strach, který patří mezi velmi zkušené filmové tvůrce. Napínavá kriminálka je sice jeho novinkou, na druhou stranu díky výraznému autorského stylu se nemusíme bát, že by i tento žánr nezvládl. Autorem scénáře je pak Petr Hudský, který dříve spolupracoval i s televizí Nova na jejím velmi úspěšném projektu Kriminálky Anděl. Na kontě má ale mimo jiné i seriály, Škoda lásky nebo Místo v životě. Hudbu k seriálu složit taktéž zkušený Ondřej Brzobohatý a o kameru se postaral Martin Šec.

Zbrusu nová kriminálka od České televize!

Premiéra seriálu byla v pondělí 31. srpna 2015. Celkem bylo v první řadě natočené pouhých sedm epizod, dlouhých každá kolem jedné hodiny. Už z toho je patrný jasný důraz na kvalitu, před kvantitou. Se seriálem se budeme i dál setkávat každý další pondělní večer od 20:00 a to až do poloviny Října. Tedy alespoň premiérově, protože reprízy tohoto seriálu nás jistě ani náhodou neminou. Jak už jsme psali, tak právě my jsme pro vás připravili všechny epizody tohoto povedeného seriálu online ke shlédnutí. Na této naší webové stránce si je můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma.

Nyní si už ale pojďme představit hlavní hrdiny seriálu. Hlavní postavou je bezesporu major Michal Remeš, kterého ztvárnil Jiří Langmajer. Je to nesmírně talentovaný policista, který má skoro až šestý smysl. Za vším ale stojí jeho analytické myšlení a obrovské pracovní nasazení. Je to zkušený policista, který to dotáhl až na šéfa vyšetřovacího teamu, kterému velí rozhodně a profesionálně. Nerad se zatěžuje s věcmi a lidmi okolo, z čehož má vyplívá až jeho trochu podezřelý odstup od něžného pohlaví. Jeho věrným parťákem je Dan Grossman, kterého hraje Stanislav Majer. Vysoký a zarostlý policista působí na první dojem jako drsňák, což je také skutečně pravda. Na druhou stranu je to vtipálek, který nadevše miluje svojí rodinu.

V hlavní roli se nám představí charizmatický Jiří Langmajer.

Ženský element do seriálu přináší Tamara Hrónská, kterou si zahrála slovenská herečka Zuzana Kanócz. Tato kriminalista ze Slovenska se připojí ke svým kolegům vlastně náhodou při vyšetřování prvního případu. Je velmi inteligentní a dovede si udržet nadhled a tedy i nezaujatý postoj i k těm nejsložitějším kauzám. Je oddána své práci a má povahu opravdové bojovnice. Díky tomu je opravdu platnou posilou na každém vyšetřování, na kterém se podílí.

Dalším velmi platným policistou v teamu je Petr. Mladý a velmi nadějný policista. I on je zapálený pro svou práci. Kvůli nižší hodnosti na něj zbudou vždycky především různé zdlouhavé činnosti, ale i ty si musí někdo na případu vydřít. Pravdou ale je, že jeho role je nepostradatelná a velmi často dovede přijít s překvapivými názory a tipy kam dál posunout celé vyšetřování. Stejnou roli má i mladá policista Irena, která představuje čerstvou krev. Na tomto případu se bude především učit, ale to neznamená, že by sama nedovedla ničím přispět.

Tak záhadný a temný případ se na Moravě ještě nevyšetřoval.

Poslední důležitou postavou je hlavní šéf kriminalistů. Je to ředitel jihomoravské kriminálky. Přísný a zkušený kriminalista, který se vypracoval odspodu. Jenže teď už se dívá na své případy z jiné perspektivy. Zajímá ho především objasněnost. Potřebuje plnit své excelovské tabulky dobrými čísly. Stejně tak musí být za dobře s politiky a dávat si dobrý pozor, co o něm napíšou noviny. Zkrátka opravdu nezáviděníhodná role. Jinak je to ale správný šéf, který pozná chvíli, kdy má na své podřízené řvát a kdy je naopak podržet.

Na tento kvalitní team kriminalistů nyní čeká možná nejtěžší případ jejich života. Půjde o sériového vraha, který své oběti zabijí podle velmi zvláštního klíče. Až později zjistí, že v tom hraje důležitou roli obraz Hieronyma Bosche Poslední soud. Někdo totiž vraždí přímo podle něž a to doslova středověkým způsobem. Všechno to začalo na Slovensku neobjasněnu vraždou mladé dívky. Právě na ní pracovala i kriminalistka z Bratislavy Tamara Hrónská. Druhý případ se odehrál na Moravě. Obětí se stal vážený politik Karas. Na vzdory svému postavení zemřel dosti nedůstojnou smrtí. Vrah ho dlouhou dobu mučil. Posléze nabodl na kůl, proděravěl mečem a omotal mrtvým prudce jedovatým hadem. Skutečně bizardní scéna, která jakoby vypadla z nějakého hororu. Bohužel je to skutečnost.

Dokáží se kriminalisté přes Labyrint dostat až k pachateli.

To je ale jenom pouhý úvod do celého spletitého příběhu, ve kterém si naši detektivové budou připadat ztraceni jak v nějakém Labyrintu. Více o seriálu Labyrint se rovněž dočtete na jeho oficiální webové stránce, kterou spravuje přímo česká televize.

Seriál Labyrint (2015) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát přes internet poslední odvysílaný díl Labyrintu stejně jako jeho předchozí epizody. Přímo zde na této webové stránce naleznete všechny díly tohoto nového českého krimi seriálu. Dávali jsme si opravdu velký pozor, abychom vám je naservírovali v maximální možné kvalitě a zdarma. Video s tímto skvělým seriálem si tak u nás vychutnáte kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu unikátní možnost, kterou se vyplatí využít. Snad se vám tedy Labyrint bude líbit a my vám k tomu už jenom popřejeme příjemnou zábavu!

Vraždy v kruhu 2. díl online ke shlédnutí

Krimi seriál Vraždy v kruhu 2. díl online pro vás. Přehrajte si zdarma přes internet už druhé vydání seriálu Vraždy v kruhu vysílané v pondělí 12. ledna 2015 večer na ČT 1. Tato epizoda se jmenuje „Kamarád v nouzi”. Dnes budou ostřílení kriminalisté vyšetřovat jeden obzvláště pikantní případ. Jak se zdá, tak obětí se stal velmi mocný a známý politik, který chtěl kandidovat do senátu.

Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí snímek Vraždy v kruhu 2. díl. Tento zbrusu nový krimi seriál slibuje opravdu zajímavou podívanou. V hlavních rolích mimo jiné uvidíme Ivana Trojana nebo Richarda Krajča. Video s tímto dílem jsme pro vás nahráli jenom záhy po jeho oficiální premiéře. I díky nám si tedy budete moci tento opravdu napínavý a moderní krimi seriál pustit online kdykoliv jenom budete chtít. Ale zpátky k dnešnímu kriminálnímu případu.

Major Holina řeší dalš případ vraždy.

Dnešní obětí je Radek Ryba. Velmi vlivný politik, který si rychle získal u lidí značnou popularitu. Je to člověk, který dokázal po revoluci vydělat značný majetek. Nyní se vydává do politiky, aby jí podle svých slov očistil. Působí velmi lidových a charizmatickým dojmem. Bez okolků říká co si myslí. Jeho politická hvězda je tak na vzestupu. Dokonce právě kandidoval do senátu. Jenže tuto zodpovědnou funkci už zastávat nebude. Někdo se ho totiž rozhodl sprovodit ze světa. Tělo bylo nalezeno přímo v hlavním městě ve vlnách Vltavy.

I tentokrát hrají důležitou roli v případu magické síly.

Kdo ale za tímto činem stojí? Snad někdo z jeho politických protivníků, kterým už beztak ležel v žaludku. A to jak politikům zprava tak zleva. Dokonce padlo i určité podezření ohledně minulosti Ryby. Hlavně komunističtí poslanci se dušují, že znají mnohé podrobnosti z jeho působení za totality. Měl však Ryba opravdu temnou minulost a nebo šlo jenom o falešný politický manévr.

Práce s důkazy přímo na místě činu.

Do vyšetřování celého případu se s obrovskou vervou vrhá také major Holina. I on má své podezření a domněnky. Hned první výsledky jsou velmi zajímavé. Jak to vypadá, tak Ryba neměl zdaleka jenom problémy se svými politickými rivaly. Na záda mu šlapali i jeho věřitelé. V posledních letech totiž přišel o většinu svého majetku a podle všeho byl už ve značně rozjeté dluhové spirále.
Dalším možným motivem může být nenaplněné manželství s krásnou modelkou. Jak to vypadá, tak i jeho žena byla zvyklá na život v luxusu a když se jí ho přestalo dostávat, hledala i jiné možnosti, jak zlepšit svou situaci.

Největším vodítkem k objasnění vraždy je značka na Rybově paži. Podle všeho si jí tam udělal pachatel. Major Holina se velmi usilovně snaží objasnit význam těchto čísel, ale bohužel se mu to stále nedaří. Nakonec zajde i za Sabinou. Ta právě vede kurz astrologie. Širší plénum studentů by mohlo přispět novými podměty, a tak se Horina nezdráhá obrátit i na ně. S diskuze vzejde několik zajímavých stop, kterými je možné se vydat.

V novém krimi seriálu se podíváme také na pitevnu.

Jenže pachatel se k velkému překvapení všech ozve i sám. Obrátí se přímo na jednu z menších televizí a prostřednictvím moderátorky chce prezentovat svůj brilantní plán. Na první pohled se to zdá jako hloupost, ale brzy uvidíme, že pachatel má každý svůj krok velmi dobře promyšlený. Karty jsou stejně rozdané tak, že nemůže nikdo vyhrát. A nebo snad ano? Pokud vás zajímá rozluštění právě tohoto konkrétního kriminálního případu, tak si jistě pusťte seriál Vraždy v kruhu 2. díl online!

Každý případ je jiný a je třeba zohlednit všechny jeho aspekty.

To je ve zkratce dění druhé epizody našeho seriálu. Jedná se o velmi zajímavou epizodu, která nás opravdu zaujala. Konečně se také podíváme na odvrácenou stranu politiky, která nepochybně existuje i ve skutečnosti. Toto pokračování seriálu Vraždy v kruhu 2. díl mělo svojí televizní premiéru v pondělí 12. 1. 2015. Díky naší stránce a internetu si však tuto epizodu můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu lákavá možnost, kterou se určitě vyplatí využít.

Seriál Případ pro exorcistu – online ke shlédnutí

Nový krimi seriál Případ pro exorcistu online ke shlédnutí. Pojďte si i vy exkluzivně a zdarma přehrát přes internet tento nový seriál České televize. Čeká na vás opravdu kvalitní a dramatický seriál jako ze staré školy. Režisérem seriálu se stal zkušený Jan Hřebejk, který patří mezi nejznámější jména v české kinematografii. První díl seriálu se vysílal v pondělí 11. ledna 2014. Nové epizody pak běží každé další pondělí. S námi si je ale můžete pustit pohodlně online.

Pro všechny fanoušky kvalitních kriminálek, tady máme opravdu unikátní počin a to seriál Případ pro exorcistu. Na české poměry jde opravdu o hodně unikátní a zajímavý seriál. Velkou roli v něm totiž hraje tajemno a jevy, které nelze jenom tak jednoduše vysvětlit. V českých seriálech je to poměrně unikátní a nový trend. Hlavními hrdiny příběhu jsou policisté z kriminálního oddělení v Olomouci. Vyšetřují ty nejtěžší zločiny. Musí jít tedy o ty nejlepší a nejodolnější kriminalisty.

Nový krimi seriál Případ pro exorcistu.

Partu kriminalistů vede Maria Výrová. Hned první případ, se kterým se setkáme bude opravdu jenom pro otrlé. Obětí se stala mladá dívka, která byla zavražděna velmi násilným způsobem. Podle všeho se z ní někdo snažil vyhnat ďábla. To zda se mu to povedlo či nepovedlo zůstává nejasné. Každopádně jedno je jisté a to je, že brutální rituál dívka nepřežila.
Marie Výrová patří mezi velmi inteligentní detektivy. Také dokázala dát dohromady velmi schopný team, ve kterém jsou policisté Viktor Vitouš (hraje ho Miroslav Krobot), Stanislav Majer (hraje ho Pavel Mráz) a Kristýna Horová (hraje jí Tereza Voříšková). Každý z nich má své silné stránky a vlastnosti, které jsou nezbytné pro policejní práci. Dohromady tvoří team, který je schopný rozplétat i ty nejsložitější a nejzajímavější kauzy.

Miroslav Krobot jako Viktor Vitouš.

Díky tomu se dokáží do případu zakousnout a dovést ho až ke zdárnému konci. Hned v již zmíněném prvním případu jdou tedy po stopách, které je zavedou až na jednu malou faru. Další větev vyšetřování pak vede mezi studenty pedagogy na Přírodovědné fakulty místní univerzity. Když pachatel zjistí, že mu jsou kriminalisté přeci jenom na stopě, tak zpanikaří a začne se chovat zcela iracionálně. I když je otázka, jestli někdo koho napadne snažit se o vymítání ďábla, se někdy choval normálně. Každopádně alespoň tento zločinec už to má spočítané.

Čekají nás velmi tajemné až mystické příběhy.

Případ pro exorcisty je opravdu unikátní a zajímavý seriál. Tvůrci v čele s režisérem Janem Hřebejkem a scénáristy Petrem Jarchovským a Michalem Sýkorou se snaží vycházet z britské tradice. To znamená nejenom oživit zajímavý příběh, ale nabídnout i výrazné postavy a také atmosféru. Ačkoliv se jedná o temný seriál s puncem tajemna, tak se přeci jenom našel prostor i pro trochu humoru. To je to co tomuto seriálu dává autentičnost a vytváří jeho výjimečnost. Ačkoliv má seriál v sobě pořádnou porci tajemna, tak jednotlivé případy jsou realistické a naprosto věrně zachycují piplavou policejní práce.

Děj seriálu byl rovněž inspirován knihou Michala Sýkory. Seriál má i tak velmi silný podkladový materiál. Když si to tedy shrneme, tak Případ pro exorcistu nabízí skvělý příběh, brilantní herecké obsazení, profesionální zpracování rukou jednoho z nejlepších režisérů a na vrch ještě trochu tajemna. To je opravdu skvělý seriálový mix, kterému není jenom tak jednoduché odolat. Ani vy byste tak rozhodně neměli váhat a tento seriál si pustit. Můžete si ho přehrát naprosto pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít.

I tady bude ale velkou roli hrát poctivá kriminální práce.

Seriál Případ pro exorcisty od České televize pro vás máme online ke shlédnutí. U nás naleznete všechny epizody tohoto seriálu. První řada jich má celkem 10 a byly vysílané od neděle 11. ledna 2014. V našem online archivu naleznete každý díl vždy jenom pár minut po jeho oficiálním zveřejnění. Videa pro vás nahráváme v maximální možné obrazové i zvukové kvalitě. Přehrávání je navíc naprosto jednoduché, takže ho zvládne opravdu každý. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Snad se nám podařilo vás na tento nový krimi seriál České televize nalákat a věříme, že si ho pustíte právě s námi.

Jaká bude další obět?

Vraždy v kruhu 1. díl online ke shlédnutí

Seriál Vraždy v kruhu 1. díl z pondělí 5. ledna 2014. Přímo zde na této webové stránce si můžete jednoduše pustit tento nový kriminální seriál České televize. Na této webové stránce a nikdy jinde jsme pro vás přichystali zbrusu nový televizní počin režiséra Ivana Pokorného. Čeká na vás originální sci-fi seriál, který v sobě má navíc také obrovskou porci tajemna. Zkrátka něco co tu ještě nebylo.

Přímo tady vám chceme naservírovat seriál Vraždy v kruhu ČT 1. Jedná se o opravdu ambiciózní projekt kriminálního seriálu. Samozřejmostí je velkolepá výprava a skvělí herci v hlavních rolích. V té nejdůležitější se ukáže dokonce Ivan Trojan. Ujal se role majora Mariána Holiny. Je to netypický kriminalista, který pochopil podstatu zločinu i způsoby jakým vzniká. Díky tomu se obejde bez zbraní a zbytečných honiček. Své pachatele ale najde vždy a zatíká je zásadně s chirurgickou předností.

Zbrusu nový krimi seriál Vraždy v kruhu.

Hlavním nástrojem majora Holiny jsou hvězdy, ze kterých dovede leccos vyčíst. Ostatně věděli jste, že většina zločinů v naší zemi se odehraje právě venku? Nedílnou součástí vyšetřování je pro Holinu rovněž využití astrologických metod. Ty chápe ji jako prostředek k psychologickému rozboru osobnosti, což mu pomáhá úspěšně sledovat stopy zločinu a rozkrývat i na první pohled nepatrné souvislosti. Mnoho z toho je ale jistě i samotná dedukce a inteligence tohoto zkušeného detektiva. Je to charizmatický muž, který se jako vyšetřovatel málokdy mílí.

Čekají nás ty nejbrutálnější policejní případy.

Samozřejmě není na tuto těžkou práci sám. Po ruce má ještě sví dva nejbližší a osvědčené spolupracovníky, kterými jsou kapitán Rosťa Bor (hraje ho Richard Krajčo) a také poručík Diviš Mrštík (hraje ho Marek Němec). Ti jsou také ostřílenými kriminalisty, jenž dokážou zastat leckterou práci. Všichni mají pro svojí práci nejenom obrovský talent, ale rovněž nadšení, které jim pomáhá při každém případu. A těch rozhodně nemají málo.

Obětí násilného zločinu se může stát kdokoliv.

Kriminalistický team majora Holiny se zaměřuje na ty nejtěžší násilné zločiny. To už ostatně uvidíme hned v tom dnešním první díle, který se jmenuje „Pohřbený rozvod”. Možná už se netrpělivě ptáte o čem vlastně bude a my vám to samozřejmě moc rádi prozradíme. Dnešní obětí bude úspěšná a emancipovaná podnikatelka Evelína. Ta byla ze světa sprovoděna obzvláště brutálním způsobem. Skoro by se dalo říci až nepochopitelným. Takový osud by člověk rozhodně nepřál ani svému nejhoršímu nepříteli.

Jako první podezřelí je v hledáčku policistů manžel Vošmik. Velmi často je ostatně pachatel právě z nejbližšího rodinného kruhu oběti. Navíc je zde fakt, že pár se chystal k rozvodu, což by této domněnce velmi nahrávalo. Obzvláště když by pan Vošmik mohl s odchodem bohaté manželky hodně ztratit. Jenže to není jediný muž v životě naší dámy. Jak brzy vyjde najevo, tak měla ještě milence. Byl to televizní zvukař jménem Adam. I on by jistě našel nějaký důvod, proč poslat svou milenku na onen svět.

Na místě činu panuje vždy chaos. Jak se ale dostat k pravdě?

Brzy se však ukáže, že do celého případu je zapleten ještě jeden muž. I on měl velmi důvěrný vztah s obětí i když v trochu jiném smyslu, než dva předchozí podezřelý. Tímto mužem je advokát a tajemník pan Kerner. Zároveň je to člověk, který se nejméně zdráhá mluvit. Policii tak dá mnohé cenné indicie včetně toho, že Evelína byla ze strany svého partnera obětí násilí. Jenže právě tyto informace se stanou osudné i jemu. Kerner je hned druhý den nalezen rovněž zavražděný. Svou troškou do mlýna přispěje i pitevna, když se ukáže, že Evelína byla těhotná. Kdo byl ale skutečným otcem dítěte? Vraždil on, aby zakryl stopy a nebo snad druhý zhrzený partner.

Někdy se to neobejde ani bez akčních scén.

Brutální vrah se neštítí opravdu ničeho. Dokonce pošle svůj suvenýr a to uřezané ucho oběti přímo její matce. Ta se z tohoto hrůzného artefaktu málem zhroutí. Pro detektiva Holinu je to ale další cenný důkaz, který svědčí o tom, že pachatel je na vražedné stezce a svého zběsilého řádění jenom tak nenechá. Někdo ho musí rychle vypátrat a zastavit.

To je ve zkratce celý příběh seriálu Vraždy v kruhu 1. díl. Jak už můžete sami posoudit, tak se jedná o opravdu nesmírně zajímavý seriál. Specifikem tohoto krimi je především obrovská dávka tajemna a mystiky. Něco takového u nás zatím ještě nevzniklo. Ducha seriálu dává i Ivan Trojan v hlavní roli, který už si několik rolí vyšetřovatelů vyzkoušel. I v této tak naprosto exceluje. Pokud si tedy myslíte, že unesete drsnost tohoto seriálu, tak rozhodně moc dlouho neváhejte a pusťte si ho. Určitě se budete u něj budete výborně bavit. V televizi se seriál vysílal v pondělí 5. ledna 2014, s námi si ho však můžete pustit online kdykoliv jenom budete chtít. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a tuto šanci využijte!

Cirkus Bukowsky II. 5. díl online ke shlédnutí

Seriál Cirkus Bukowsky 2. řady a jeho 5. díl už tady na vás čekají online ke shlédnutí. Pojďte si i vy exkluzivně s námi pustit tento nový a populární seriál. Rozhodně se máte na co těšit. Podobně kvalitních českých kriminálek opravdu moc není. Nestor Bukowsky už ví, že celý tento případ je jenom oněm. Pokud si nedá pozor, tak by kvůli němu mohli umírat další nevinní lidé. Podaří se Bukowskému spolu s detektivem Kunešem rozkrýt pozadí celého případu?

Pro všechny fanoušky kvalitních českých kriminálek tady jednu máme. Přímo zde si můžete pustit seriál Cirkus Bukowsky II. řada – 5. díl. V televizi se tato epizoda vysílala v premiéře v pondělí 15. prosince 2014. Vy se však na toto datum nemusíte moc ohlížet, protože s námi si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online. ČT 1 si pro nás připravila opravdu kvalitní seriál, který snese srovnání s tím nejlepším, co bylo v Evropě v poslední době natočeno. Možná právě proto sbírá seriál i mnohé ocenění a to nejenom v Čechách, ale například i na festivalu BAR v Černé Hoře.

Seriál seriál cirkus Bukowsky 5. díl z druhé řady.

A jakým směrem se bude vyvíjet příběh páté epizody? Společně uvidíme, jak se Nestor opět vrací domů do Čech. Moc se mu nechce, protože dobře ví, že ho tady nečeká vůbec nic příjemného, přesto nemá žádnou jinou volbu. Pokud neočistí své jméno, tak bude už do konce života psancem. Navíc je potřeba dodat, že by tento pomyslný konec mohl také přijít velmi rychle. Nestor rozhodně nemá žádné mocné ochránce. Jenom lidi, co ho chtějí z tohoto světa sprovodit. První co na Nestora čeká je účast na dalším pohřbu, což jenom umocňuje jeho velmi temné nálady.

Detektiv Kuneš to také nemá lehké.

Hartman má nevyřízené účty s detektivem Kunešem. Rozhodl se mu proto jít velmi tvrdě po krku. A jak jinak mu zkomplikovat život, než na něj podat stížnost u nadřízených orgánů. Kuneš měl už dříve mnoho kázeňských přestupků, takže se dá očekávat, že mu za to jistě pořádně zatopí. Stížnost je formulována na zadržování informací a na stůl jí dostane paní Hvozdíková.

Celý případ kolem Nestora je opravdu temný.

Kromě toho pokračuje i náš hlavní příběh. Najde se další důležitá indicie, která by mohla vést k jeho konečnému rozpletení. Jsou to Srnkovi peníze. Ten je zašil na nádraží do odkládacího sejfu. Peníze jsou tedy nalezeny, ale chybí další informace a nikoho se přitom také chytit nepodaří. Miky Lébl se snaží také objasnit svou část příběhu, ale bohužel to celé nezvládne.

O moc lépe na tom není ani detektiv Kuneš. Je toho na něj teď opravdu hodně. Ani nová známost nestačí na zlepšení jeho nálady. Přišel přeci o parťáka a to se s člověkem táhne hodně dlouho. Dokonce to vypadá, že se zase vrátí k pití, ze kterého se sotva vymotal. To by pro něj byl opravdu těžký šok. Pomůže mu nakonec někdo v jeho žalu.

Trocha klidu před bouří.

Nestor zjišťuje, že přes spoustu nových stop se jeho soukromé vyšetřování spíše komplikuje. Už si nemůže být jistý prakticky ničím. Dokonce musel zařadit i Andreu mezi podezřelé. Také Vesna stále leží v nemocnici, aniž by se její stav lepšil nebo se cokoliv dělo. Jak se tento komplikovaný případ jenom vyvine? Více už uvidíte v novém pokračování seriálu Cirkus Bukowsky 5. díl.

Všechno je jinak, jen pátrání na vlastní pěst pořád bolí.

Náš názor na seriál Cirkus Bukowsky 5. díl

Nová epizoda seriálu Cirkus Bukowsky přináší opět velmi solidní a napínavou podívanou. Režisérovi Janovi Pachlovi se podařilo natočit opravdu skvělý a v mnoha ohledech zábavný seriál. Stejně tak jeho team v čele s kameramanem Markem Jandou se opravdu činil. I pátá předposlední epizoda z druhé série tak přináší strhující podívanou. Napětí graduje, takže si opravdu nemůžete být jistí jaké bude nakonec vyvrcholení. Vypadá to, že každý má nějaký důvod, aby si chtěl vyřizoval s Nestorem své účty. Jak to tedy nakonec bude? To vám samozřejmě neprozradíme. Na to si můžete pustit seriál Cirkus Bukowsky II (5/6) vysílaný v premiéře v pondělí 15. prosince 2014 pohodlně a zdarma online přes internet. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Podobně kvalitních českých kriminálek opravdu moc není.

Pět mrtvých psů (2016) online a zdarma

Minisérie Pět mrtvých psů online ke shlédnutí na této webové stránce. Pojďte si s námi pustit novou kriminální minisérii od režiséra Jana Hřebejka. Čeká vás opravdu působivý třídílný příběh, který vám odhalí hned několik těžkých zločinů spáchaných na Hané. Série volně navazuje na předchozí Případ pro exorcistu a Modré stíny. Čeká nás moderní kriminálka s velmi originálním a překvapivým příběhem. Jak už tušíte podle názvu, tak tentokrát budou hrát důležitou roli ilegální psí zápasy.

Exkluzivně a výhradně na této webové stránce jsme pro vás přichystali online seriál Pět mrtvých psů, i když na ni sedí spíše označení minisérie, protože má tři epizody každá o délce 70 minut. Detektivka přitom navazuje na minisérii Případ pro exorcistu z roku 2015, která měla rovněž tři díly a pak také na Modré stíny z roku 2016, jenž měla 4 díly. Pět mrtvých psů je kriminálka s jedním obsáhlým příběhem, který vám záhy prozradíme.

Pět mrtvých psů online ke shlédnutí a zdarna.

Co je však nejdůležitější je to, že se v seriálu opět potkáme ze všemi známými hrdiny z předchozích dílů. Tedy s detektivním teamem pode vedením majorky Marie Výrové a také s nadporučíkem Mrázem a jejich kontroverzním šéfem plukovníkem Vitoušem. Nejenom v těchto rolích se vystřídají skvělý čeští herci jako například Klára Melíšková, Stanislav Majer, Tereza Voříšková, Miroslav Krobot, Tomáš Dastlík, Andrei Toader, Roman Mrázik, Pavel Šimčík nebo Jiří Štrébl a mnozí další.

Kriminální minisérie s temnou atmosférou.

Pořad jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Nahráli jsme totiž všechny tři jeho díly, které měli premiéru na obrazovkách české televize v neděli v hlavním vysílacím čase a to ve dnech: 10. Dubna 2016, 17. Dubna 2016 a 24. Dubna 2016. My pro vás máme všechny epizody v naprosto perfektní kvalitě. Náš streamovací přehrávač je navíc opravdu jednoduchý na zacházení, takže jeho obsluhu zvládne snad naprosto každý. Určitě vás nadchne detailní obraz a jemný zvuk, bez sebemenších chyb.

Detektivní team Marie Výrové se připravuje k akci.

Minisérii Pět mrtvých psů režíroval zkušený Jan Hřebejk, kterého jistě velmi dobře znáte i z jeho filmové tvorby. Autorem scénáře je Petr Jarchovský podle knihy Michala Sýkory. I když je tady jedna taková zajímavost, že kniha tentokrát vyjde až po premiéře seriálu. U předchozích kriminálních případů přitom bylo naopak. Abychom na nikoho nezapomněli, tak za kameru se postavil Martin Žiaran a hudbu složil René Rypar.

A o čem vlastně je příběh celé minisérie Pět mrtvých psů? To vám hned a moc rádi prozradíme. Všechno to začíná děsivým, ale naprosto nečekaným přepadením Olomoucké ZOO. Pachatelé šli na jisto – zmizeli tři velmi cenní medvědi. Nepřipravený hlídač zaplatil za střetnutí s profesionálními lupiči životem. Bez milosti ho zastřelili.

Jenže proč to vlastně někdo udělal? Vyšetřování tohoto případu je opravdu velmi obtížné. Pachatelé byly s jistotou profesionálové a tak za sebou nenechali mnoho stop. Na druhou stranu k čemu můžou být ukradení medvědi? Vyšetřovatelé v čele s Výrovou jdou po stopě obchodníků ze zvířaty. Jak se ukazuje, tak je to obrovský byznys, ve kterém se točí doslova pohádkové peníze.

V případu půjde nejenom o tři ukradené medvědy.

Na prodej jsou prakticky všechny zvířata a po nejvíc ta exotická jako různí plazi a ptáci. A najdou se bohatí podnikatelé, kteří chtějí třeba i medvěda. Kromě toho se obchoduje i se zvířecími částmi, jenž jsou nedostatkovým zbožím asijské medicíny. Třeba takový roh z nosorožce má mít blahodárné účinky na potenci. Což bylo vědci sice už mnohokrát vyvráceno, ale stále existují blázni, kteří jsou ochotni těmto pohádkám věřit a platit za ně opravdu velmi tučné sumy peněz.

Podaří se rozkrýt tuto odnož organizovaného zločinu?

Zvířata se ale dají zobchodovat i jinak. Třeba jak se říká na zápasy. Detektivové totiž přijdou na stopu nelegálním psím zápasům na život a na smrt. Jsou to hrozivá až barbarská jatka, při kterých umírají nevinní psi jen tak pro zábavu. I tyto ilegální zápasy jsou podle všeho součástí skládačky vedoucí až k pachatelům loupeže medvědů. Víc už vám ale neprozradíme, protože od toho už si tuto povedenou minisérii můžete pustit sami.

Pět mrtvých psů od Jana Hřebejka vám přenášíme online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte si i vy s námi přehrát tuto povedenou minisérii o třech dílech. Skvělý team detektivů kolem Marie Výrové se vrací a i tentokrát mají na stole opravdu těžký a velmi zajímavý případ. Čeká vás moderní kriminálka, která zaujme příběhem i technických zpracováním. Zkrátka něco, co byste si rozhodně neměli nechat ujít. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!