StarDance z 21. 11. 2015 k přehrání online

Nové pokračování pořadu StarDance …když hvězdy tančí ze soboty 21. Listopadu 2015 je už tady pro vás připraveno online ke shlédnutí. Exkluzivně pro vás a jenom na této webové stránce tady máme video s další epizodou oblíbené taneční soutěže. Dnešní díl už bude šestý v pořadí. To znamená, že se nám soutěž přesouvá do své druhé poloviny. Nadále tady máme šest tanečních párů, které ze sebe musí vydat jenom to absolutně nejlepší. A to navíc musí předvést v živých televizních přenosech. Budeme jim držet palce.

Exkluzivně a jenom pro vás je tady nové vydání velmi populárního pořadu StarDance z 21. 11. 2015 od České televize. Navíc jak vy, ale já jsem mu opět podlehla. Letošní řada je už sedmá v pořadí a stále toho může nabídnout opravdu mnoho zajímavého. Možná je to i tím, že měla tato oblíbená show loni pauzu. Každopádně letošní ročník se opět vrátil v tradičním předvánočním čase. Má sice spoustu novinek, už jenom to, že v ní poprvé soutěží rovnou 10 párů. Jinak ale StarDance zůstává více méně věrná svým tradicím. Pořád je to tedy především soutěž, kde vůbec nejde o to vyhrát, ale hlavně se dobře bavit.

StarDance z 21. 11. 2015 k přehrání online

Nebudeme vás ale dlouho napínat. Jistě už čekáte na to nejdůležitější a to je představení dnešního večera. Dnes nám tedy zbývající soutěžící zatančí cha-chu a rumba. Tedy dva tance, které už se v soutěžili letos tančili. Ostatně právě po premiérovém valčíku z minulého dílu si jistě zaslouží pauzu. Zajímavé je, že cha-cha a rumba k sobě mají oba dva velmi blízko. Jedná se totiž o latinskoamerické tance. Rumba je tradiční kubánský romantický tanec na čtyři doby, který je blízký tanci cha-cha. Čača je rovněž kubánský tanec, jehož rytmus se vyvinul z kubánského tance Danzon synkopováním čtvrté doby. Alespoň tak praví odborná literatura.

Marek Eben a Tereza Kostková nás provedou i dnešním večerem!

A na jakou hudbu se bude dnes tancovat? Dnešní večer bude opravdu hodně specifický. Jenom málokterý zpěvák se dočká toho, že vytvoří tak obsáhlé a kvalitní dílo, že je mu možné věnovat celý večer. Jeden legendární americký zpěvák to ale dokázal. Je to muž, který vymyslel nové druhy tance, natočil nejdražší videoklip v dějinách a desítky let vyprodával koncertní sály. Samozřejmě nemůže být řeč o nikom jiném, než o Michaelu Jacksonovi. Dnešní večer tedy bude věnován výhradně jemu a jeho písním. Samozřejmě v podání našeho tradičního Moondance Orchestra Martina Kumžáka.

No to se skoro až nabízí, aby zazněl i legendární Moondance a něco mi říká, že se skutečně dočkáme.

Čeká nás opravdu krásná taneční podívaná.

Otázkou zůstává, kdo si na něj troufne? A jak si vlastně povede zbylých šest párů? Určitě to bude hodně napínavý souboj. Ani ty nejlepší páry si nemohou být ničím jisté. I když třeba takový moderátor, konferenciér, herec a zpěvák Leoš Mareš a Katarina Štumpfová jistě opět předvedou perfektní výkon. Leoš to má prostě v krvi a latinu zvládá hezky v tempu a rytmicky.

Také pohádková princezna herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík jistě předvedou opravdu úžasný výkon. Mají k to mu všechny předpoklady. Jitka Schneiderová se tanci dlouho věnovala a jak ukazuje její působení v soutěži, tak je schopná se naučit i ty nejsložitější choreografie.

A co další páry? Třeba zpěvačka Leona Machálková a Michal Necpál také podle mého názoru předvádějí špičkové výkony mezi třemi nejlepšími páry. I jim tedy dávám velmi slušné palce.

Skvěle tancuje i mladá herečka a blogerka Marie Doležalová a její partner Marek Zelinka. Díky Markově knírku je to navíc i celkem fotogenický pár. Na druhou stranu mladá herečka zřejmě ještě nebude mít tolik fanoušků kolik její ostatní mnohem známější celebrity.

Na fanoušky doposud sázel i herec a bavič Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová. Na Pavláska zbyl černý petr v podobě toho, že je viditelně nejhorším zbývajícím tanečníkem. Hlavně rychlé tempo latiny mu opravdu moc nejde. Na druhé straně v klasických tancích by ho člověk ani nezpoznal. A taky je to skvělý showman, který dokáže pobavit. Takže aspoň to ještě jedno kolo mu prostě přát musíme.

Leona Machálková je také dobrá tanečnice.

Uspěný herec na divadle, v seriálech a filmu Marek Taclík a Martina Marková také nepředvádí špatné výkony. V porovnání s ostatními je to sice takový průměr, ale i on jistě dokáže přilákat mnoho sms hlasů od svých fanoušků.

No a pak už zbývá pouze zpěvák Radek Banga a Tereza Bufková. Radek navzdory svému malému vzrůstu srdnatě bojuje a celkem mu to i jde. Je to nezvyklý pár, který ale předvádí vyvážené výkony, většinou ve středu startovního pole. Tedy alespoň co se týká hodnocení poroty. Podle nás má samozřejmě i daleko na víc!

StarDance ...když hvězdy tančí je radost pohledět.

Tak přesně takový bude nejnovější šestý díl StarDance z 21. 11. 2015. Opět nás čeká skvělá show plná nádherných choreografií a zajímavých vystoupení. Díky sehrané moderátorské dvojici Marka Ebena a Terezy Kostkové se jistě velmi pobavíme i při rozhovorech se soutěžícími. Samozřejmostí je i nahlédnutí do zákulisí pořadu. Příprava krásných tanečních vystoupení se totiž neobešla i bez větších karambolů. Tady musíme zaťukat na dřevo, že se při nich naštěstí nic vážného nestalo. Každopádně i dnešní díl StarDance se prostě povedl a stojí ho za to vidět. My máme obrovskou radost, že vám ho můžeme nabídnout online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Pojďte se bavit noblesně!

Mission Impossible – Národ grázlů (2015) online ke shlédnutí

Akční film Mission Impossible – Národ grázlů je tady online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma očekávaný akční film v podobě nového pokračování Mission Impossible. Opět uvidíme v hlavní roli charizmatického Toma Cruise jako neohroženého agenta Ethana Hunta. I tentokrát to bude pořádně akční podívaná, ve které si dokonce Cruise většinu akčních scén natočil sám bez kaskadéra. Zdálo by se, že si bude moci agent Hunt jaké šéf organizace IMF (Impossible Mission Force), užívat své teplé šéfovské místečko. Jenže politici se rozhodnou jednotku zrušit a jeho hnát k zodpovědnosti. Ethan Hunt tak bude muset opět bojovat sám za sebe v první řadě.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali opravdu skvělý a povedený film Mission Impossible – Národ grázlů. Ten šel do našich kin 30. července 2015 a velmi záhy po premiéře si získal celou řadu opravdu spokojených diváků. Asi se není ani čemu divit, protože právě Mission Impossible patří mezi legendy tohoto žánru. Navíc už páté pokračování řadí celou sérii skoro až na úroveň bondovek. Film režíroval Christopher McQuarrie, který je ostatně společně s Drew Pearcem i autorem scénáře. Kromě Cruise pak v hlavních rolích uvidíme ještě Jeremy Rennera, Vinga Rhamese, Simona Pegga, Aleca Baldwina nebo Rebeccu Ferguson. Ti všichni si pro nás připravili opravdu akcí a napětím nasáknutý thriller. Pevně věříme, že se nám podařilo vás dostatečně nalákat a že i vy jste dostali chuť si tento povedený film pustit s námi.

Film Mission Impossible – Národ grázlů online.

Film Mission Impossible – Národ grázlů se nám podařilo nahrát s předstihem v opravdu perfektní HD kvalitě, která se vyznačuje opravdu výjimečnou obrazovou i zvukovou stránkou. Film si tak můžete pohodlně přehrát na počítači i vychutnat v maximální kvalitě na televizní obrazovce. Jednodušší už to zkrátka ani být nemůže a my máme opravdu velkou radost, že můžeme být u toho. Snad i vy dáte tomuto filmu šanci a budete se s ním bavit.

Ethan Hunt je propuštěn a IMF končí.

A o čem je vlastně příběh filmu. Opět se setkáváme s agentem Ethanem Huntem. Tem má za sebou už mnoho velmi nebezpečných misí. Všechny dokázal přežít a víceméně dovést do úspěšného konce. To bylo jeho největší kvalifikací, díky které získal i místo šéfa speciální tajné jednotky IMF (Impossible Mission Force), které dostává jenom ti nejtěžší úkoly. Zdá se, že má pohodlný šéfovský flek, kde se až tak moc nenadře. Jenže opak je pravdou. Vláda se rozhodne IMF zavřít. Tato služba je sice vysoce výkonná, ale zůstává za ni hrozná spoušť. Nemluvě o všech těch nákladech, které musí někdo zaplatit. Politikům už tak tato speciální organizace leze pěkně krkem. Ušetřené náklady se přeci dají využít daleko lépe.

Organizace Syndikát je skutečnou hrozbou!

Ethanovi Huntovi jdou tak po krku jeho vlastní lidé. Kromě toho se zde objevuje i zcela nový problém s tajemnou organizací jménem Syndikát. Je to pověstmi opředená skupina bývalých agentů, kteří přešli na druhou stranu. Jsou dobří. Hodně dobří. A právě proto si většina ostatních lidí není ani vědoma byť jenom jejich pouhé existence. Hunt se ale na vlastní kůži přesvědčí, že tato hrozba je více než jenom reálná. Je přímo hmatatelná a děsivá.

Hunt ví, že je potřeba tuto organizaci rozprášit, i když dostal z mnoha míst varování, že je to prakticky nemožné. Aktivita Syndikátu ale není jistě bezdůvodná. Jen díky svým kvalitám se Hunt dostane k útržků jejich plánů. Podle všeho chtějí provést série opravdu brutálních teroristických útoků. Ty mají rozkolísat světové vlády. Vzniklého zmatku pak organizace chce využít k nastolení zcela nového světového řádu. Takového, který bude podřízen jenom jim.

Čeká nás opravdu akční podívaná.

Vypadá to, že Ethan Hunt rozhodně není v pozici, kdy by jejich plán mohl ohrozit. Nebylo vlastně zrušení agentury tak trochu i jejich prací? To načasování je opravdu velmi podezřelé. Hunt ale nepatří mezi lidi, kteří by se automaticky vzdávali. Nemožné mise jsou pro něj standardní pracovní náplní. Právě proto se pouští do této mise, kde nemá žádné krytí, žádné zázemí, ani zkušený team za zády. I když to poslední není úplně tak pravda. Když požádá o pomoc své kolegy (Simon Pegg, Ving Rhames a Jeremy Renner), tak ti neváhají ani vteřinu a jsou ochotni jít do tohoto těžkého zápasu s ním. Na blízku je i pomoc ze zcela jiných kruhů – agentka ve službách jejího veličenstva Ilsa Faust. I když je velkou otázkou, za koho vlastně tato žena hraje. Ethan má neodbytný pocit, že už jí někde viděl, ale bohužel si vůbec nemůže vzpomenout, kde to vlastně bylo.

Na Hunta i agentku Ilsa Faust čekají mnohá překvapení.

To je ve zkratce nový film Mission Impossible – Národ grázlů (2015), který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. Video s filmem jsme pro vás nahráli s předstihem a v maximální možné kvalitě. Těžko tak budete hledat lepší film, na letošní horké léto, než je právě tento. Čeká nás skutečně napínavá akční podívaná, která nám ukáže to nejlepší z Mission Impossible. Skoro těžko až uvěřit, že první film ze série natočil Tom Cruise už téměř před dvaceti lety v roce 1996. Dnes mu je 53 let a pořád si většinu akčních scén točí sám! Pokud vás tento film zaujal, tak si ho rozhodně pusťte s námi.

Film Mallory (2015) online ke shlédnutí

Mallory od režisérky Heleny Třeštíkové už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali unikátní dokumentární film Mallory, který v roce 2015 dokončila asi nejznámější a nedoceňovanější česká dokumentaristka Helena Třeštíková. Opět půjde o velice silný časosběrný dokument, natočený podle skutečného lidského příběhu. Životní osud závislačky Mallory byl hodně strastiplný a kolikrát jí dovedl až na úplné dno společnosti.

Pokud máte rádi kvalitní dokumenty, tak vám jistě říká něco i jméno české režisérky Heleny Třeštíkové, která se na tento žánr specializuje. Proslavila se především unikátními časosběrnými snímky při kterých mapovala životy různých zajímavých lidí ve zlomových etapách jejich života. Jejím první takovým velký projektem byla série manželské etudy, ze kterých vykřesala první zajímavé hrdiny. Velmi známé jsou pak především její poslední celovečerní dokumentární snímky Marcela, René a Katka. Jedná se o velice poutavé osudy lidí, kteří se svým životem museli doslova poprat.

Film Mallory od Heleny Třeštíkové online pro vás.

I hrdinka dnešního dílu to v mnohém neměla lehká. To jakou vinou si to zavinila sama a do jaké části šlo jenom o nepřízeň osudu už necháme na posouzení jenom vám. Každopádně se žena s přezdívkou Mallory dostala až na úplné dno. Dnešní příběh ale přeci jenom bude trochu pozitivnější, než předchozí jmenované filmy Heleny Třeštíkové. Zmapovat životní osud Mallory trvalo dlouhých 13 let a je na něm opravdu obrovský kus práce naší vážené paní režisérky. A nejenom jí. Obrovská pocta patří i kameramanům, kterých se na filmu vystřídalo hned několik a to: Miroslav Souček, Vlastimil Hamerník, Robert Novák, David Cysař, Jiří Chod a Jakub Hejna.

Bude syn Kryštof pro Mallory důvodem změnit svůj život?

Jak to tedy vlastně bylo s Mallory? Helena si jí našla ještě jako zuboženou ženu na drogové závislosti. Pohled na ní byl opravdu hrozný. Její touha po oné zakázané látce byla obrovská. Sama Mallory k tomu dodává, že ji milovala tak živelně jako žena miluje muže. Přeci jenom měla ale jiskřičku naděje v podobě miminka. Syn Kryštof se pro ní stal nadějí, jak se vymanit z hrozné závislosti a žít alespoň trochu normální život.

Mallory i s celou rodinou nakonec skončí na ulici.

Jenže stát se hodnou holkou je jedna věc a druhá je naučit se normálně žít. Mallory byla hozena až na dno společnosti, kde doslova jenom živořila. Z ní i její rodiny se stali bezdomovci, kteří byly nuceni přespávat jenom v polorozpadlém starém autě. Všechen jejich majetek se nacházel v kufru. Spali na sedačkách za oprýskanými okýnky, které drželi pohromadě jenom díky lepící pásce. V této situaci se všichni tvářili, že jím chtějí pomoci, ale ve skutečnosti jim nikdo pomoci nechtěl.

Mallory se mnohokrát snažila získat alespoň nějaké bydlení. Většinou to ale nevyšlo a když konečně nějaké dostala, tak se vždy bez výjimky jednalo o ty nejhorší možné díly. Její sociální vyloučení bylo tak velké, že se připadala jako v indické kastě nedotknutelných. Vždycky tady ale byl její syn, který byl její každodenní dávkou radosti i tím, co jí dávalo vůli vstát a pokračovat dál.

Nový byt a s ním i nová naděje na normální život.

Mallory je do dnešních dnů čistá a přeci jenom vypadá, že svého normálního života dosáhla. Je to pro ni obrovský úspěch. Prošla si bojem, který jí zanechal moc velké šrámy. Už se snad ani nedokáže radovat, ale přesto musí jít vpřed. To je ostatně i důvod, proč se rozhodla zlomit další nepříznivý špalek osudu, který ležel na jejich bedrech. Mallory se rozhodla studovat. Vybrala si střední školu – obor sociální pracovnice. Moc dobře ví, jak hluboký má tato práce smysl. Chce pomáhat jiným tak, jako kdysi bylo pomoženo jí. Kdo jiný, by měl ostatně tuto práci dělat, než člověk, který má s touto problematikou velkou a trpkou životní zkušenost.

Mallory chce pomáhat jiným a tím pomáhá i sobě.

Mallory je opravdu nesmírně poutavý a zajímavý film, který se pro nás stane nečekanou exkurzí na dno společnosti. My máme obrovskou radost, že můžete být u toho a právě tento snímek vám nabídnout online ke shlédnutí.

Dokumentární film Mallory měl premiéru v českých kinech 23. července 2015. Helena Třeštíková si za tento snímek zaslouží opravdu ocenit. Jedná se o opravdu strhující film, který mapuje hodně zajímavý životní osud jedné ženy, která dokázala překonat největší nepřízeň osudu jaká je snad možná. Mallory je velice citlivě natočený film, který se nevyhýbá však citlivým otázkám života na ulici. V živém přenosu tak uvidíme i vyrůstání malého Kryštofa, jehož životní start také nebyl zrovna lehký. Každopádně jestli Mallory právě o něčem, tak je to právě o naději. A právě proto je to snímek, který se rozhodně vyplatí vidět.

V hlavě (2015) online ke shlédnutí

Animovaný film V hlavě online ke shlédnutí pro vás. Exkluzivně pro vás nový film od studia Pixar! Přímo zde si můžete pustit další animák od skvělého studia Pixar, který je opravdu mistrem tohoto žánru. Film režisérského dua Pete Docter a Ronaldo Del Carmen nás zavede přímo do hlavy jedné puberťačky jménem Riley. Tou právě cloumají všechny její emoce. My si tyto potvůrky v její hlavě představíme mnohem podrobněji.

Přímo zde na této webové stránce pro vás máme připravený další vysoce originální a zábavný snímek od Pixaru. Je to něco, co tu doposud ještě nebylo a možná právě proto se u filmu V hlavě budeme tak skvěle bavit od začátku do konce. Nový film se připravoval opravdu dlouho a pokud jste měli tu čest navštívit v posledním půl roce kino, tak moc dobře víte, že i upoutávky na něj už běží celkem dlouho. Pixar je pověstný kvalitou svých snímků, které dokážou zabavit malé i velké a stejně tak i svou nápaditostí. V tomto smyslu animák V hlavě v žádném smyslu nevybočuje a čeká nás opravdu parádní a vysoce zábavná podívaná. V anglickém originále se film jinak jmenuje „Inside Out”.

Animovaný film V hlavě (2015) online ke shlédnutí.

Film V hlavě je animovanou komedií pro celou rodinu. Premiéru v českých kinech měl film 23.7. 2015 a velmi brzy po ní se stal jedním z nejnavštěvovanějších filmů. Tomu se snad ani trošku nelze divit. Je to zkrátka po všech stránkách povedený film, který stojí za pozornost. My jsme pro vás V hlavě nahráli v prvotřídní HD kvalitě. S opravdu nádherně detailním obrazem a křišťálově čistým zvukem. To je další z důvodů, proč byste se měli na film podívat právě u nás.

Emoce má každý a sídlí v řídícím centru.

Ale zpátky k hlavní hrdince jménem Riley, protože tohle je především její příběh. Riley je vlastně úplně obyčejná holka se světle hnědými vlasy. Právě ale prochází obdobím puberty, ve kterém se v ní doslova perou emoce a různé nálady. Co ale netuší je, že tyto prapodivné postavičky jednotlivých emocí skutečně existují. Žijí v její hlavě v pohodlném řídím centru. Jenže teď spolu skutečně nemohou nějak vyjít a k rvačkám opravdu není vůbec daleko.

Tohle je šéfík v tátově hlavě.

Riley je navíc postavena před nelehkou situaci. Společně se svojí rodinou se totiž musela přestěhovat o tisíce kilometrů daleko. Dříve žila na poklidném americkém Středozápadu, kde chodila do školy a měla spoustu kamarádů. Tak nějak už věděla, jak zde věci fungují a tak tímto životem proplouvala lehká doslova jako pírko. Nyní se ale musela přestěhovat do rušného San Francisca, kde její otec dostal novou práci. To Riley staví opravdu do nezáviděníhodné situace. Je v obrovském městě, ve kterém si připadá ztracená a osamocená. Musí si zvykat na novou školu i hledat nové přátele. Atmosféra doma také není ideální a zdá se, že jí rodiče vůbec nechápou.

V Riley ale probíhá především vnitřní boj. Její emoce, které doposud tvořili sehraný team jsou naprosto rozhádané. Každá z nich by nové situace řešila jiným způsobem. Vzhledem k tomu, že v řídícím centru máme: Radost (Amy Poehler), Strach (Bill Hader), Hněv (Lewis Black), Znechucení (Mindy Kaling) a Smutek (Phyllis Smith), tak si asi dovedete představit jak by to celé mohlo dopadnout. Prostě a jednoduše jenom jako maškaráda a to si rozhodně vůbec nikdo nepřeje.

Někdy je řídit lidské bytosti opravdu pořádně těžká práce.

Doposud měla v Rileyině životě hlavní slovo Radost. Je to její hlavní a nejdůležitější emoce. Samozřejmě se jako vždy snaží ostatní přemluvit k pozitivnímu náhledu na věc, ale tentokrát to opravdu není vůbec jednoduché. Hlavně negativní emoce jako Hněv a Smutek by totiž celou situaci nejraději řešili po svém. Podaří se nakonec Radosti je ukočírovat? A jak to nakonec dopadne s Rileyiným životem?

Film se může pochlubit opravdu výjimečně dobrými hodnoceními. Na serveru CSFD.cz – Česko-Slovenské filmové databázi mu například samotní filmový diváci udělili přes 85%, což je na podobný spíše lehčí film opravdu hodně unikátní hodnocení, které plně svědčí o kvalitách filmu. Ani profesionální filmový recenzenti se nedrží zrovna zkrátka – Martin Koťátko z Gorilla.cz snímek také vidí dost podobně, když mu udělil pět hvězdiček z pěti možných.

Takhle to vypadá u malé Riley v hlavě.

To je ve zkratce zábavný příběh filmu V hlavě (2015), který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde. U nás si tento animovaný film od věhlasného Pixaru můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Video s filmem navíc pro vás máme v opravdu perfektní kvalitě, abyste si mohli vychutnat opravdu nádherné animace plné barviček a detailů. Také zvuk je na opravdu profesionální úrovni a nelze mu nic vytknout. V hlavě je prostě jeden z nejlepších animovaných filmů letošního roku a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít.