Přehrát online Anděl Páně 2

Film Anděl Páně 2 k přehrání přes internet. Exkluzivně a jenom pro vás tady máme video s netrpělivě očekávanou českou pohádkou režiséra Jiřího Stracha. Hvězdně obsazený film si s námi budete moci pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí. A to už snad stojí za vaší pozornost. Opět se potkáme s neposedným andělem Petronelem, který se už u služby u nebeské brány tak trochu nudí. Je tu s ním ale i čert Uriáš, který ho nepřestává pokoušet. Až to jednoho dne špatně dopadne.

Pokračování…

Přehrát online pohádku Pravý rytíř

Nová česká pohádka Pravý rytíř online ke zhlédnutí. Přehrajte si s námi přes internet velmi očekávanou premiérovou pohádku české televize, jenž se poprvé vysílala o Vánoce (večer 24. 12. 2016). Je to jeden z nejočekávanějších filmů a pokud jste ho kvůli štědrovečerní večeři a rozbalování dárků promeškali, tak s námi to můžete opravdu velmi snadno napravit. Uvidíte, že se bude hezky bavit. Nejlépe s celou rodinou.

Pokračování…

Svatojánský věneček online

Pohádka Svatojánský věneček online ke zhlédnutí. Nová česká pohádka režiséra Jiřího Stracha už tady na vás čeká, abyste si jí mohli přehrát přes internet kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu lukrativní nabídka, která se jenom tak neodmítá. Čeká vás krásný příběh se skvělým hereckým obsazením.

Pokračování…

Přehrát online Anděl Páně

Pohádka Anděl Páně online ke zhlédnutí. Přehrajte si oblíbenou pohádku Jiřího Stracha se skvělým hereckým obsazením. Příběh nerudného Anděla Petronala, kterému se povede urazit samotného Pána Boha. Ten ho proto pošle na Zem s podmínkou, že musí napravit alespoň jednoho hříšníka. Jinak skončí v pekle. Společně třeba s čertem Uriášem, který mu dělá průvodce. Nebude to vůbec jednoduchý úkol. Najde v zasněžené krajině vůbec někoho?

Pokračování…

Johančino tajemství (2015) online ke shlédnutí

Pohádka Johančino tajemství online ke shlédnutí pro vás. Nová česká pohádka Johančino tajemství už tady na vás čeká až si jí pustíte. Video s filmem tady máme ve výborné kvalitě jenom pro vás. Je to opravdu krásná pohádka od režiséra Juraje Nvoty, která měla premiéru na druhý svátek vánoční 26. 12. 2015. Je to příběh jedné zbloudilé sudičky, která už nestihla dát královské dceři Johance štěstí a lásku. Napraví svou velkou chybu? To už uvidíme v tomto napínavém příběhu.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali opravdu krásnou a povedenou českou pohádku Johančino tajemství, která měla svojí premiéru přímo o vánoční svátky. Natočil jí slovenský režisér Juraj Nvota, který patří mezi velmi zkušené tvůrce. Film tak vznikal v Česko Slovenské koprodukci. Scénář pohádky napsala Zuzana Lišková. Film Johančino tajemství jsme pro vás nahráli už s předstihem a díky tomu vám ho můžete nabídnout online v opravdu skvělé kvalitě. Díky tomu si vychutnáte opravdu detailní obraz stejně jako velmi čistý zvuk.

Johančino tajemství (2015) online ke shlédnutí pro vás.

Pohádka vypráví příběh jedné velmi skromné a hezké princezny jménem Johanka. Té ale pořádně zkomplikovali život její sudičky už krátce před narozením. Každá ze sudiček totiž naděluje něco, co je v životě opravdu důležité. Ta první naděluje dar v podobě výjimečných vlastností, druhá překážky na cestě životem a třetí možná nejdůležitější dává štěstí. Jenže právě ta třetí se v Johančině případě někam zatoulala a nestihla dorazit včas. Tou dotyčnou sudičkou byla víla Tea.

Král už by rád předal své království někomu mladšímu.

Když se to dozví královně sudiček, tak se rozhodne nešikovnou Teu potrestat. Musí napravit co způsobila. A tak jí pošle do světa, aby Johanku našla a všechno napravila. Tea ví, že jí nic jiného nezbývá a tak jde. Jenže najít jednu princeznu v širém světě není vůbec jednoduché. Než se jí to podaří, tak je z Johanky už krásné mladé děvče. Akorát na vdávání. Jenže bez špetky toho štěstí a lásky to stejně nepůjde. O to se bude muset postarat naše neposedná víla Tea.

I v tomto království jsou intriky.

Johanka je v situaci, kdy podobnou pomoc jednoznačně potřebuje. Král s královnou totiž potřebují předat někomu království. A bohužel to vypadá, že nakonec připadne tvrdohlavému princi a jeho úplně stejné sestře. Z povzdáli si na království brousí zuby i chamtivý strýc a zlý bratranec. Ti ostatně Johance nikdy neudělali nic dobrého a spíše jí neustále ubližují. Naštěstí víla Tea konečně dorazila do království a tak může pomocí svých kozel pomoci Johance získat to co jí patří.

Ani s kouzly to ale nebude jednoduché. Ostatně to, že sudičky chodí hned po narození má jeden opravdu dobrý důvod. V pozdějším věku totiž z přání můžou vznikat různé nedorozumění. Někdy jsou vtipné a humorné, ale jindy zase až proklatě vážné. A takové samozřejmě můžou opravdu hodně zkomplikovat život, což rozhodně nikomu nepřejeme. Johančino tajemství je krásná filmová pohádka o životě, který je někdy k pláči ale jindy zase k pousmání.

I na královské hostině může být smutno.

Pohádka zaujme svým kvalitním hereckým obsazením v čele s Dominikou Zeleníkovou v hlavní roli Johanky. V dalších důležitých rolích pak uvidíme Ondřeje Vetchého, ale také na Matěje Landla, Janu Oľhovou, Szidi Tobias, Milana Ondríka, Filipa Cíla a mnohé další výborné herce.

Zachrání víla Tea Johanku?

Taková je zbrusu nová česká pohádka Johančino tajemství, kterou vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. Od české televize to byla opravdu trefa do černého, protože se jí podařilo natočit opravdu krásnou a dobře obsazenou pohádku. Hodně netypickou a moderní, ale přesto stále velmi zajímavou pro každého, kdo má tyto příběhy rád.

Jedna ze sudiček se bohužel opozdila.

Nám se Johančino tajemství opravdu hodně líbilo a můžeme vám ho tak směle doporučit. Po všech stránkách je to skutečně velmi povedený a zábavný film. Zaujme brilantním hereckým obsazením, nádhernými kulisami a hlavně svým netradičním příběhem. Zkrátka už se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte si ho pustit s námi. Uvidíte, že se u něj budete výborně bavit od začátku do konce a tak by to přeci mělo vždycky být. A tak jako každá jiná pohádka i tento příběh samozřejmě skončí dobře.

Další informace o filmu naleznete rovněž na jeho profilu na CSFD.cz, včetně recenzí samotných diváků a spousty dodatečných informací.

Sedmero krkavců (2015) online ke shlédnutí

Pravá česká pohádka Sedmero krkavců je tedy k přehrání přes internet. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí snímek Sedmero krkavců, který měl svoji premiéru v kinech 4. června 2015. Jedná se o naprosto novou ryze českou pohádku. Pečlivě jí natočila režisérka Alice Nellis podle předlohy Boženy Němcové. Tento klasický příběh ve zcela nové podobě vás jistě okouzlí a zaujme.

Video s filmem Semdero krkavců už tady na vás čeká v naprosto skvělé kvalitě online ke shlédnutí. U nás si můžete tuto nejnovější českou pohádku pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Pevně věříme, že se u filmu budete dobře bavit a strávíte s ním příjemné chvíle třeba i s celou vaší rodinou. Můžete nám věřit, že je opravdu o co stát.

Pohádka Sedmero krkavců k přehrání přes internet.

Příběh napsala nejznámější česká spisovatelka Božena Němcová. Původně to byla krátká povídka, kterou ale převyprávěla do podoby zajímavé pohádky. Na dnešní poměry je možná až trochu drsná, přesto se jedná o velmi hezký a především poučný příběh. Pevně doufáme, že zaujme i vás a podíváte se na něj tak s námi.

Královská rodina projíždí vesničkou.

Příběh se odehrává v jedné pekařské rodině. Upracovaný rodiče mají hned sedm synů a uživit tolik hladových krků opravdu není jednoduché. Jednoho dne, tak jako ostatně každý jiný den zadělává matka na chleba. Hrající si kluci, jí ale bochníky zničí a naštvaná matka je v zápalu vzteku prokleje. Jak řekne tak se stane a všichni její synové se promění v Krkavce. Marný je vzlykot a pláč, protože vyřknutá slova už nelze vzít jenom tak jednoduše zpět.

Bohdanka je opravdu hodné děvče s dobrým srdcem.

Paní máma je z toho samozřejmě nešťastná, ale život musí jít dál. Nakonec se jí narodí ještě jedna dcera. Bohdanka je čiperné děvče s dobrým srdcem. Holčička rostě a prospívá, když už je na prahu dospělosti, tak se dozví celou pravdu. Nikdy totiž nebyla sama, ale byla dokonce nejmladší a sedm jejich bratrů je stále prokletých. To všechno jí prozradí čarodějnice, která žije hluboko v lese. Bohdanku tento příběh velice zarmoutí a to první o co se začne zajímat je, jak by mohla svým bratrům pomoci.

Samozřejmě existuje způsob, který je ale nadmíru obtížný. Bohdanka z čiré sourozenecké lásky je ale ochotna podstoupit cokoliv. Přijde tak tvrdou zkoušku, kdy bude muset svým bratrům uplést košile. Bude je přitom muset vyrobit úplně sama a mlčky. Skutečně každý záhyb košile bude muset vytvořit ve vlastních rukách a pomocí materiálů, který sama vytvoří. Už jenom její němota jí zavede do mnohých problémů, ze kterých se není vůbec jednoduché vyvléci. Naštěstí na své cestě potká i hodné lidi, kteří ji pomohou. S některými se možná dokonce i sblíží. Podaří se jí ale nakonec zachránit všechny své bratry? A nebo bude spíše potřebovat ona sama pomoci? To už vám neprozradíme, protože od toho už se můžete na tuto krásnou českou pohádku podívat sami.

Musí udělat svým bratrům košile a nevydat přitom ani hlásku.

Film Sedmero krkavců jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Video je v opravdu excelentní HD kvalitě, která předčí i běžné televizní vysílání. S námi si tedy budete moci pustit tuto zbrusu novou českou pohádku v opravdu fajnové kvalitě a kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná nabídka, která nemusí trvat věčně. Pevně věříme, že vás tento film zaujme a on k tomu má opravdu všechny předpoklady. Povedlo se například i obsazení hlavní role sympatickou Martou Issovou, která dovede hrát beze slov lépe, než kterákoliv jiná herečka. Navíc působí opravdu sympaticky, což je další velké plus.

Pekař přišel o svých sedm synů.

Další informace o pohádce Sedmero krkavců naleznete rovněž i na oficiální webové stránce www.sedmerokrkavcu.cz. Neváhejte už ani chviličku a prostě si to pusťte!

Duch nad zlato (2013) online ke shlédnutí

Nová česká pohádka Duch nad zlato online ke shlédnutí. Pro všechny milovníky krásných pohádek, tady máme vítaný nášup v podobě snímku Ducha nad zlato. Tuto krásnou pohádku natočil v roce 2013 režisér Zdeněk Zelenka. Podařilo se mu vytvořit skutečně krásný příběh, kterému byste měli dát šanci. Navíc se jedná o opravdu nový a ještě neokoukaný film. Je to příběh o odvážném mládenci, krásné princezně a obrovském pokladu.

Pokud máte chuť pustit si kvalitní českou pohádku, tak zde jste na té správné webové stránce. Přímo tady jsme si pro vás dovolili přichystal film Duch nad zlato od režiséra Zdeňka Zelenky. Je to moderní a krásný příběh, který si ale bere jenom to nejlepší z české pohádkářské tradice. Snímek měl svojí premiéru o Vánocích 2013 a samozřejmě pak byl vysílán znovu 29. prosince 2014. A o čempak to vlastně bude? Dávejte dobrý pozor a mi vám to mile rádi prozradíme.

Česká pohádka Duch nad zlato

Hlavním hrdinou je mladík Vojta. Je to statný mládenec, který má rád dobrodružství a objevování. Není se tak čemu divit, že ho čeká velký objev a možná dokonce i souboj o srdce samotné princezny. Vojta se jednoho opravdu bouřlivého večera ochomýtá kolem Šibeničního vrchu. To je místo, kam by si nikdo jiný za podobné situace moc netroufal, ale Vojta má pro strach uděláno. Nelekne se ani, když se propadne do podzemí a směle pokračuje dál. Cesta ho dovede až k obrovskému pokladu ze zlata, šperků a drahého kamení. Vojta před ním stojí doslova omámen, než ho napadne vzít si pár mincí a ještě zajímavé křesadlo.

Vojtovi pomůže mocný duch.

Takto obtěžkán se vydrápe ven a zamíří do nejbližší hospody. Bohužel nenarazí na zrovna počestné osazenstvo. Zdejší štamgasti ho o všechny zlaťáky oberou. Jenže to je Vojtovi už fuk, protože se dozví o krásné zdejší princezně, která neopouští brány svého zámku. Vojta je touto legendou doslova unešen a touží po tom princeznu byť jenom spatřit. V ten moment se mu také vyjeví moc onoho tajemného křesadla, jenž sebral společně s ostatními zlaťáky.

Ne všichni dopadnou dobře.

Křesadlo je totiž kouzelné a dokáže vyvolat mocného ducha, který slouží tomu, kdo ho použije. Nyní je tedy duch ve Vojtových službách. První Vojtovo přání samozřejmě nemůže být nic jiného, než spatřit princeznu. Duch jí tedy přenese ze zámku přímo k němu. Vojta zjišťuje, že legendy o její kráse a spanilosti nelhaly. Hned co jí vidí, tak se do ní až po uši zamiluje. Princezna je ze všeho trochu překvapená, ale nakonec i ona zjišťuje, že je Vojta vlastně hodný chasník.

Stejně tak duch si Vojtu poměrně rychle oblíbil. Na rozdíl od mnoha jeho předchozích pánů má tento dobré srdce a tak je opravdová radost mu pomáhat. Plní Vojtovi každého jeho přání a snaží se mu pomoci, aby mohl co nejvíce času trávit s princeznou.

Jenže toto štěstí nemusí trvat věčně. Na královském dvoře je totiž hamižná dvorní dáma, která touží po bohatství a po moci. Ta se náhodou dozví o moci křesadla a rozhodne se ho získat pro sebe. Je přitom odhodlaná použít i těch nejzákeřnějších praktik. Podaří se jí nakonec dostat blíže k princezně a Vojtovi. To už vám nemůžeme prozradit, každopádně více už uvidíme ve filmu Duch nad zlato (2014).

Dokonce i pan král se bude divit.

Snímek Duch nad zlato vám přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tuto ryze českou pohádku si u nás můžete pustit opravdu jednoduchým způsobem jenom na pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Video s filmem jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a je skutečně jenom na vás, kdy si ho tedy pustíte. Nám nezbývá než vám doporučit, aby to bylo opravdu co nejdříve.

Duch nad zlato je opravdu hezká pohádka, která zaujme svým originálním hereckým v čele s neokoukanou ústřední dvojicí František Skopal a Veronika Kubařová. Těm ale samozřejmě po boku asistují zkušení herci jako Viktor Preiss, Jiřina Bohdalová nebo Jan Hrušínský. Jako předloha posloužila jedna z pohádek Hanse Christiana Andersena, kterou do podoby filmového scénáře zpracoval sám Zdeněk Zelenka. Samozřejmě nechybí i špetka humoru, která je kořením této krásné pohádky. My vám tedy můžeme Ducha nad zlato jedině doporučit a doufáme, že s ním strávíte opravdu příjemné chvíle. Dobře se bavte!

Tajemství staré bambitky (2011) online ke shlédnutí

Pohádka Tajemství staré bambitky k přehrání online. Pusťte si s námi pohodlně přes internet novou českou pohádku od režiséra Ivo Macharáčka. Čeká vás krásný pohádkový příběh s Tomášem Klusem v hlavní roli. Snad se budete u filmu dobře bavit. V hlavní roli Jakuba se objeví Tomáš Klus, ale uvidíme i další skvělé herce jako Jana Čenského v roli krále Viléma, Terezu Kostkovou v roli královny Olivie nebo Ondřej Vetchý v roli loupežníka Karaby.

Pokud máte rádi hezké české pohádky, tak s filmem Tajemství staré bambitky budete jistě spokojeni. Tento krásný snímek jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Film měl sice svojí premiéru už v roce 2011, ale stále se jedná o hodně novou a neokoukanou českou pohádku. Naposledy se v televizi snímek vysílal v neděli 28. prosince 2014.

Pohádka Tajemství staré bambitky

Video s filmem Tajemství staré bambitky jsme pro vás nahráli přímo sem na tuto webovou stránku. Film je ve skvělé kvalitě a vy si ho můžete pustit naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a konejte. Tato krásná česká pohádka tady u nás rozhodně nebude k přehrání věčně! Využijte svojí šanci na to se dobře bavit. Určitě nebudete litovat.

Královský pár miluje cestování.

A jaký příběh nám bude vyprávět právě tato pohádka? Podíváme se do jednoho malého království ukrytého kdesi předaleko. Je to opravdu netypická říše. Ostatně ani její vládcové král Vilém s královnou Olívií nejsou zrovna typičtí vladaři. Jejich největší vášní je totiž cestování, kterému věnují téměř veškerý čas. Moc dlouho se doma nikdy nezdrží. Tohoto faktu obratně využívají královští rádci Ferenc a Lorenc, jenž jsou v době nepřítomnosti jejich veličenstev de fakto pány celého panství.

Vykutálení královští rádcové Ferenc a Lorenc.

Své moci, ale rádcové nevyužívají pro blaho lidu, ale hlavně ke svému vlastnímu obohacení. Neopomenou tedy ani jedinou příležitost, aby vypsali novou daň, jejichž výtěžek často proudí přímo do jejich kapsy.

Obyčejní vesničané už mají tohoto útlaku dost. Cítí to jako obrovskou nespravedlnost. Vypadá to, že se jich nikdy nikdo nezastane, což ale není úplně pravda. Přeci jenom je tu jeden lidový hrdina, i když poměrně netradiční. Tím je zbojník Karaba. Tento neohrožený loupežník se zaměřuje především na výběrčí daní, které přepadává a bere jim vybrané peníze, aby je mohl vrátit zpátky poctivým lidem. Alespoň tak je nastolena trocha rovnováhy.

Bohužel i loupežník Karaba už má svého nebezpečného povolání až po krk. Právě se mu narodila dcerka. Taková šťastná událost pohne s každým a samozřejmě také s velkým loupežníkem. Ten se rozhodne, že pověsí svojí bambitku na hřebík a odteď už se bude věnovat pouze a jenom své rodině. Shodou náhod se ten den narodí ještě jedno dítě. A to přímo na zámku. Je to princ, který dostane jméno Jakub. Nikdo z rodičů ještě netuší, že o mnoho let později se tito dva setkají. A čeká je zajímavé dobrodružství. Možná v něm dokonce bude hrát svou roli i legendární bambitka loupežníka Karaby, se kterou vykonal tolik dobra.

Princ Jakub se svou vyvolenou.

To je ve zkratce úvod do tohoto krásného příběhu. Každopádně nás čeká opravdu velmi hezká pohádka, kterou byste si neměli nechat za žádnou cenu ujít. Jedná se o opravdu poctivě natočený film, který zaujme ve všech ohledech. Především poctivou výpravou a zajímavými postavami. Je to hravý příběh plný zábavy a vtipných momentů. Herecké obsazení, kostýmy, lokace, všechno bylo připraveno s naprostou precizností a obrovskou péčí. Jsme opravdu rádi, že jsme mohli být u toho a tak vám nabídnout tento skvělý příběh online ke shlédnutí.

A co svatba? Bude nakonec?

Pravou českou pohádku Tajemství staré bambitky (2011) tady máme pro vás přichystanou online ke shlédnutí. S námi si můžete tento jedinečný film přehrát naprosto jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte využít této jedinečné šance. Můžeme vám slíbit, že s touto pohádkou opravdu neprohloupíte. Tento náš slib myslíme opravdu upřímně a buďte si jistí, že nám ho rozhodně můžete věřit!

Láska na vlásku (2014) online ke shlédnutí

Pohádka Láska na vlásku online ke shlédnutí. Přehrajte si exkluzivně přímo zde zbrusu novou českou vánoční pohádku Láska na vlásku. Film měl svojí premiéru na druhý svátek vánoční 26. prosince 2014. Vy si ho ale můžete vychutnat přímo zde online kdykoliv jenom budete chtít. Pohádka je inspirovaná klasickým příběhem Prince a chuďase, nabídne ale nečekaně moderní a zábavné zpracování. A jak to celé dopadne?

Pokud patříte mezi fanoušky kvalitních pohádek, tak zde jste se určitě neminuly. Přímo zde jsme pro vás přichystali film Láska na vlásku, který měl svojí televizní premiéru v pátek 26. prosince na obrazovkách ČT 1. Film natočila méně známá režisérka Mariana Čengelová-Solčanská. Podařilo se jí vytvořit opravdu originální a zábavnou pohádku, která prostě stojí za shlédnutí. Velkou zajímavostí této pohádky je, že je to vlastně Slovenský film. Samozřejmě byl plně nadabovaný, aby jsme mu i u nás rozuměli.

Pohádka Láska na vlásku (2014) online ke shlédnutí.

Film Láska na vlásku (2014) pro vás máme online ke shlédnutí na této webové stránce. Video s pohádkou jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a vy si tak nyní můžete film pustit kdykoliv jenom budete chtít. Navíc je to u bez reklam a zdarma. Přehrávání pohádky tak snad ani nemůže být pohodlnější. Pevně věříme, že se nám podařilo vás nalákat, protože je opravdu o co stát.

Celý náš příběh zažíná na královské hradě. Král je velmi moudrý vladař a ví, že pokud se má jeho země rozvíjet v míru, tak by proto bylo nejlepší, aby si jeho syn vzal za ženu zámožnou princeznu ze sousedního království. Ta se jmenuje Beatrix a je to opravdu urozená žena. Jenže to má jeden háček a to, že jí princ Matěj nemiluje. Naopak se cítí na svém vlastním hradu jako vězeň. Jediné po čem touží je přitom být alespoň trochu svobodný. S rozhodnutím svého otce ale nic nesvede. Vypadá to, že o zásnubách už bylo dávno rozhodnuto.

Nová Československá pohádka.

Při jedné z toulek v lesích kolem hradu ale Matěj náhodou potká tuláka Tomáše. Shodou náhod je mu podobný skoro jakoby mu z oka vypadl. V hlavně prince Matěje se tak urodí dokonalý plán. Tulák Tomáš touží po pohodě a hojnosti dvora, zatímco Matěj zase po svobodě a volnosti. Proč by si tedy nevyměnili své role? A hned tak udělají. Stačí si vyměnit oblečení, trochu se upravit a už jsou od sebe opravdu téměř k nerozeznání.

Princ Matěj se cítí jako ve vězení.

Brzy ale zjistí, že život toho druhého má i svá velká úskalí. Hned ráno je převlečený Matěj obviněn neprávem z krádeže. Bezbranného tuláka je ostatně snadné z něčeho obvinit. Tomáš na hradě také zjistí, že jako vladař má spoustu nepříjemných povinností. Rozhodne se proto přiznat pravdu, ale vůbec nikdo ho neposlouchá. Pan otec král to má jenom za jeho další hru a výmluvy.

Pro oba dva mladé muže je to opravdu tvrdá konfrontace s realitou. Na druhou stranu právě díky ní nakonec poznávají, co je v životě skutečně důležité. Je to pro ně životní lekce, díky které dospívají v opravdové muže. Při pohledu z jiné role si konečně uvědomují, co bylo v jejich dosavadním životě špatně a co mají udělat proto, aby to napravili.

Co kdyby se Matěj vyměnil s tulákem Tomášem?

To je ve zkratce vše o tomto krásném příběhu. Československou pohádku Láska na vlásku jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo na této webové stránce. Video je ve výborné kvalitě a vy si ho můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma. K přehrávání se stačí přihlásit v horní části těchto stránek a pak už si jenom vychutnáváte seriál co je jenom libo. V televizi se film vysílal v pátek 26. 12. 2014, ale pro vás tady bude přichystán kdykoliv jenom budete chtít.

Láska na vlásku je opravdu krásná česká pohádka.

Náš názor na pohádku Láska na vlásku

Láska na vlásku je povedený film. Možná v pár ohledech netradiční a ačkoliv je to spíše Slovenský snímek, tak v něm hraje i celá řada skvělých českých herců. Samozřejmě se filmu dá i leccos vytknout. Například pokud znáte jeho předlohu z pera spisovatele Marka Twaina, tak vás asi nic moc v příběhu nepřekvapí, ale o to ostatně ani nejde. Hlavní je se dobře bavit. Pohádka Láska na vlásku tak přináší nejenom poučení, ale je také humorná a v některých momentech i docela napínavá. Zkrátka je to poctivě udělaná pohádka, která určitě neurazí a naopak u ní můžete strávit spoustu příjemných chvilek. Dobře se bavte!