Sedmero krkavců (2015) online ke shlédnutí

Pravá česká pohádka Sedmero krkavců je tedy k přehrání přes internet. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí snímek Sedmero krkavců, který měl svoji premiéru v kinech 4. června 2015. Jedná se o naprosto novou ryze českou pohádku. Pečlivě jí natočila režisérka Alice Nellis podle předlohy Boženy Němcové. Tento klasický příběh ve zcela nové podobě vás jistě okouzlí a zaujme.

Video s filmem Semdero krkavců už tady na vás čeká v naprosto skvělé kvalitě online ke shlédnutí. U nás si můžete tuto nejnovější českou pohádku pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Pevně věříme, že se u filmu budete dobře bavit a strávíte s ním příjemné chvíle třeba i s celou vaší rodinou. Můžete nám věřit, že je opravdu o co stát.

Pohádka Sedmero krkavců k přehrání přes internet.

Příběh napsala nejznámější česká spisovatelka Božena Němcová. Původně to byla krátká povídka, kterou ale převyprávěla do podoby zajímavé pohádky. Na dnešní poměry je možná až trochu drsná, přesto se jedná o velmi hezký a především poučný příběh. Pevně doufáme, že zaujme i vás a podíváte se na něj tak s námi.

Královská rodina projíždí vesničkou.

Příběh se odehrává v jedné pekařské rodině. Upracovaný rodiče mají hned sedm synů a uživit tolik hladových krků opravdu není jednoduché. Jednoho dne, tak jako ostatně každý jiný den zadělává matka na chleba. Hrající si kluci, jí ale bochníky zničí a naštvaná matka je v zápalu vzteku prokleje. Jak řekne tak se stane a všichni její synové se promění v Krkavce. Marný je vzlykot a pláč, protože vyřknutá slova už nelze vzít jenom tak jednoduše zpět.

Bohdanka je opravdu hodné děvče s dobrým srdcem.

Paní máma je z toho samozřejmě nešťastná, ale život musí jít dál. Nakonec se jí narodí ještě jedna dcera. Bohdanka je čiperné děvče s dobrým srdcem. Holčička rostě a prospívá, když už je na prahu dospělosti, tak se dozví celou pravdu. Nikdy totiž nebyla sama, ale byla dokonce nejmladší a sedm jejich bratrů je stále prokletých. To všechno jí prozradí čarodějnice, která žije hluboko v lese. Bohdanku tento příběh velice zarmoutí a to první o co se začne zajímat je, jak by mohla svým bratrům pomoci.

Samozřejmě existuje způsob, který je ale nadmíru obtížný. Bohdanka z čiré sourozenecké lásky je ale ochotna podstoupit cokoliv. Přijde tak tvrdou zkoušku, kdy bude muset svým bratrům uplést košile. Bude je přitom muset vyrobit úplně sama a mlčky. Skutečně každý záhyb košile bude muset vytvořit ve vlastních rukách a pomocí materiálů, který sama vytvoří. Už jenom její němota jí zavede do mnohých problémů, ze kterých se není vůbec jednoduché vyvléci. Naštěstí na své cestě potká i hodné lidi, kteří ji pomohou. S některými se možná dokonce i sblíží. Podaří se jí ale nakonec zachránit všechny své bratry? A nebo bude spíše potřebovat ona sama pomoci? To už vám neprozradíme, protože od toho už se můžete na tuto krásnou českou pohádku podívat sami.

Musí udělat svým bratrům košile a nevydat přitom ani hlásku.

Film Sedmero krkavců jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Video je v opravdu excelentní HD kvalitě, která předčí i běžné televizní vysílání. S námi si tedy budete moci pustit tuto zbrusu novou českou pohádku v opravdu fajnové kvalitě a kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná nabídka, která nemusí trvat věčně. Pevně věříme, že vás tento film zaujme a on k tomu má opravdu všechny předpoklady. Povedlo se například i obsazení hlavní role sympatickou Martou Issovou, která dovede hrát beze slov lépe, než kterákoliv jiná herečka. Navíc působí opravdu sympaticky, což je další velké plus.

Pekař přišel o svých sedm synů.

Další informace o pohádce Sedmero krkavců naleznete rovněž i na oficiální webové stránce www.sedmerokrkavcu.cz. Neváhejte už ani chviličku a prostě si to pusťte!

Duch nad zlato (2013) online ke shlédnutí

Nová česká pohádka Duch nad zlato online ke shlédnutí. Pro všechny milovníky krásných pohádek, tady máme vítaný nášup v podobě snímku Ducha nad zlato. Tuto krásnou pohádku natočil v roce 2013 režisér Zdeněk Zelenka. Podařilo se mu vytvořit skutečně krásný příběh, kterému byste měli dát šanci. Navíc se jedná o opravdu nový a ještě neokoukaný film. Je to příběh o odvážném mládenci, krásné princezně a obrovském pokladu.

Pokud máte chuť pustit si kvalitní českou pohádku, tak zde jste na té správné webové stránce. Přímo tady jsme si pro vás dovolili přichystal film Duch nad zlato od režiséra Zdeňka Zelenky. Je to moderní a krásný příběh, který si ale bere jenom to nejlepší z české pohádkářské tradice. Snímek měl svojí premiéru o Vánocích 2013 a samozřejmě pak byl vysílán znovu 29. prosince 2014. A o čempak to vlastně bude? Dávejte dobrý pozor a mi vám to mile rádi prozradíme.

Česká pohádka Duch nad zlato

Hlavním hrdinou je mladík Vojta. Je to statný mládenec, který má rád dobrodružství a objevování. Není se tak čemu divit, že ho čeká velký objev a možná dokonce i souboj o srdce samotné princezny. Vojta se jednoho opravdu bouřlivého večera ochomýtá kolem Šibeničního vrchu. To je místo, kam by si nikdo jiný za podobné situace moc netroufal, ale Vojta má pro strach uděláno. Nelekne se ani, když se propadne do podzemí a směle pokračuje dál. Cesta ho dovede až k obrovskému pokladu ze zlata, šperků a drahého kamení. Vojta před ním stojí doslova omámen, než ho napadne vzít si pár mincí a ještě zajímavé křesadlo.

Vojtovi pomůže mocný duch.

Takto obtěžkán se vydrápe ven a zamíří do nejbližší hospody. Bohužel nenarazí na zrovna počestné osazenstvo. Zdejší štamgasti ho o všechny zlaťáky oberou. Jenže to je Vojtovi už fuk, protože se dozví o krásné zdejší princezně, která neopouští brány svého zámku. Vojta je touto legendou doslova unešen a touží po tom princeznu byť jenom spatřit. V ten moment se mu také vyjeví moc onoho tajemného křesadla, jenž sebral společně s ostatními zlaťáky.

Ne všichni dopadnou dobře.

Křesadlo je totiž kouzelné a dokáže vyvolat mocného ducha, který slouží tomu, kdo ho použije. Nyní je tedy duch ve Vojtových službách. První Vojtovo přání samozřejmě nemůže být nic jiného, než spatřit princeznu. Duch jí tedy přenese ze zámku přímo k němu. Vojta zjišťuje, že legendy o její kráse a spanilosti nelhaly. Hned co jí vidí, tak se do ní až po uši zamiluje. Princezna je ze všeho trochu překvapená, ale nakonec i ona zjišťuje, že je Vojta vlastně hodný chasník.

Stejně tak duch si Vojtu poměrně rychle oblíbil. Na rozdíl od mnoha jeho předchozích pánů má tento dobré srdce a tak je opravdová radost mu pomáhat. Plní Vojtovi každého jeho přání a snaží se mu pomoci, aby mohl co nejvíce času trávit s princeznou.

Jenže toto štěstí nemusí trvat věčně. Na královském dvoře je totiž hamižná dvorní dáma, která touží po bohatství a po moci. Ta se náhodou dozví o moci křesadla a rozhodne se ho získat pro sebe. Je přitom odhodlaná použít i těch nejzákeřnějších praktik. Podaří se jí nakonec dostat blíže k princezně a Vojtovi. To už vám nemůžeme prozradit, každopádně více už uvidíme ve filmu Duch nad zlato (2014).

Dokonce i pan král se bude divit.

Snímek Duch nad zlato vám přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tuto ryze českou pohádku si u nás můžete pustit opravdu jednoduchým způsobem jenom na pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Video s filmem jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a je skutečně jenom na vás, kdy si ho tedy pustíte. Nám nezbývá než vám doporučit, aby to bylo opravdu co nejdříve.

Duch nad zlato je opravdu hezká pohádka, která zaujme svým originálním hereckým v čele s neokoukanou ústřední dvojicí František Skopal a Veronika Kubařová. Těm ale samozřejmě po boku asistují zkušení herci jako Viktor Preiss, Jiřina Bohdalová nebo Jan Hrušínský. Jako předloha posloužila jedna z pohádek Hanse Christiana Andersena, kterou do podoby filmového scénáře zpracoval sám Zdeněk Zelenka. Samozřejmě nechybí i špetka humoru, která je kořením této krásné pohádky. My vám tedy můžeme Ducha nad zlato jedině doporučit a doufáme, že s ním strávíte opravdu příjemné chvíle. Dobře se bavte!

Tajemství staré bambitky (2011) online ke shlédnutí

Pohádka Tajemství staré bambitky k přehrání online. Pusťte si s námi pohodlně přes internet novou českou pohádku od režiséra Ivo Macharáčka. Čeká vás krásný pohádkový příběh s Tomášem Klusem v hlavní roli. Snad se budete u filmu dobře bavit. V hlavní roli Jakuba se objeví Tomáš Klus, ale uvidíme i další skvělé herce jako Jana Čenského v roli krále Viléma, Terezu Kostkovou v roli královny Olivie nebo Ondřej Vetchý v roli loupežníka Karaby.

Pokud máte rádi hezké české pohádky, tak s filmem Tajemství staré bambitky budete jistě spokojeni. Tento krásný snímek jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Film měl sice svojí premiéru už v roce 2011, ale stále se jedná o hodně novou a neokoukanou českou pohádku. Naposledy se v televizi snímek vysílal v neděli 28. prosince 2014.

Pohádka Tajemství staré bambitky

Video s filmem Tajemství staré bambitky jsme pro vás nahráli přímo sem na tuto webovou stránku. Film je ve skvělé kvalitě a vy si ho můžete pustit naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a konejte. Tato krásná česká pohádka tady u nás rozhodně nebude k přehrání věčně! Využijte svojí šanci na to se dobře bavit. Určitě nebudete litovat.

Královský pár miluje cestování.

A jaký příběh nám bude vyprávět právě tato pohádka? Podíváme se do jednoho malého království ukrytého kdesi předaleko. Je to opravdu netypická říše. Ostatně ani její vládcové král Vilém s královnou Olívií nejsou zrovna typičtí vladaři. Jejich největší vášní je totiž cestování, kterému věnují téměř veškerý čas. Moc dlouho se doma nikdy nezdrží. Tohoto faktu obratně využívají královští rádci Ferenc a Lorenc, jenž jsou v době nepřítomnosti jejich veličenstev de fakto pány celého panství.

Vykutálení královští rádcové Ferenc a Lorenc.

Své moci, ale rádcové nevyužívají pro blaho lidu, ale hlavně ke svému vlastnímu obohacení. Neopomenou tedy ani jedinou příležitost, aby vypsali novou daň, jejichž výtěžek často proudí přímo do jejich kapsy.

Obyčejní vesničané už mají tohoto útlaku dost. Cítí to jako obrovskou nespravedlnost. Vypadá to, že se jich nikdy nikdo nezastane, což ale není úplně pravda. Přeci jenom je tu jeden lidový hrdina, i když poměrně netradiční. Tím je zbojník Karaba. Tento neohrožený loupežník se zaměřuje především na výběrčí daní, které přepadává a bere jim vybrané peníze, aby je mohl vrátit zpátky poctivým lidem. Alespoň tak je nastolena trocha rovnováhy.

Bohužel i loupežník Karaba už má svého nebezpečného povolání až po krk. Právě se mu narodila dcerka. Taková šťastná událost pohne s každým a samozřejmě také s velkým loupežníkem. Ten se rozhodne, že pověsí svojí bambitku na hřebík a odteď už se bude věnovat pouze a jenom své rodině. Shodou náhod se ten den narodí ještě jedno dítě. A to přímo na zámku. Je to princ, který dostane jméno Jakub. Nikdo z rodičů ještě netuší, že o mnoho let později se tito dva setkají. A čeká je zajímavé dobrodružství. Možná v něm dokonce bude hrát svou roli i legendární bambitka loupežníka Karaby, se kterou vykonal tolik dobra.

Princ Jakub se svou vyvolenou.

To je ve zkratce úvod do tohoto krásného příběhu. Každopádně nás čeká opravdu velmi hezká pohádka, kterou byste si neměli nechat za žádnou cenu ujít. Jedná se o opravdu poctivě natočený film, který zaujme ve všech ohledech. Především poctivou výpravou a zajímavými postavami. Je to hravý příběh plný zábavy a vtipných momentů. Herecké obsazení, kostýmy, lokace, všechno bylo připraveno s naprostou precizností a obrovskou péčí. Jsme opravdu rádi, že jsme mohli být u toho a tak vám nabídnout tento skvělý příběh online ke shlédnutí.

A co svatba? Bude nakonec?

Pravou českou pohádku Tajemství staré bambitky (2011) tady máme pro vás přichystanou online ke shlédnutí. S námi si můžete tento jedinečný film přehrát naprosto jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte využít této jedinečné šance. Můžeme vám slíbit, že s touto pohádkou opravdu neprohloupíte. Tento náš slib myslíme opravdu upřímně a buďte si jistí, že nám ho rozhodně můžete věřit!

Láska na vlásku (2014) online ke shlédnutí

Pohádka Láska na vlásku online ke shlédnutí. Přehrajte si exkluzivně přímo zde zbrusu novou českou vánoční pohádku Láska na vlásku. Film měl svojí premiéru na druhý svátek vánoční 26. prosince 2014. Vy si ho ale můžete vychutnat přímo zde online kdykoliv jenom budete chtít. Pohádka je inspirovaná klasickým příběhem Prince a chuďase, nabídne ale nečekaně moderní a zábavné zpracování. A jak to celé dopadne?

Pokud patříte mezi fanoušky kvalitních pohádek, tak zde jste se určitě neminuly. Přímo zde jsme pro vás přichystali film Láska na vlásku, který měl svojí televizní premiéru v pátek 26. prosince na obrazovkách ČT 1. Film natočila méně známá režisérka Mariana Čengelová-Solčanská. Podařilo se jí vytvořit opravdu originální a zábavnou pohádku, která prostě stojí za shlédnutí. Velkou zajímavostí této pohádky je, že je to vlastně Slovenský film. Samozřejmě byl plně nadabovaný, aby jsme mu i u nás rozuměli.

Pohádka Láska na vlásku (2014) online ke shlédnutí.

Film Láska na vlásku (2014) pro vás máme online ke shlédnutí na této webové stránce. Video s pohádkou jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a vy si tak nyní můžete film pustit kdykoliv jenom budete chtít. Navíc je to u bez reklam a zdarma. Přehrávání pohádky tak snad ani nemůže být pohodlnější. Pevně věříme, že se nám podařilo vás nalákat, protože je opravdu o co stát.

Celý náš příběh zažíná na královské hradě. Král je velmi moudrý vladař a ví, že pokud se má jeho země rozvíjet v míru, tak by proto bylo nejlepší, aby si jeho syn vzal za ženu zámožnou princeznu ze sousedního království. Ta se jmenuje Beatrix a je to opravdu urozená žena. Jenže to má jeden háček a to, že jí princ Matěj nemiluje. Naopak se cítí na svém vlastním hradu jako vězeň. Jediné po čem touží je přitom být alespoň trochu svobodný. S rozhodnutím svého otce ale nic nesvede. Vypadá to, že o zásnubách už bylo dávno rozhodnuto.

Nová Československá pohádka.

Při jedné z toulek v lesích kolem hradu ale Matěj náhodou potká tuláka Tomáše. Shodou náhod je mu podobný skoro jakoby mu z oka vypadl. V hlavně prince Matěje se tak urodí dokonalý plán. Tulák Tomáš touží po pohodě a hojnosti dvora, zatímco Matěj zase po svobodě a volnosti. Proč by si tedy nevyměnili své role? A hned tak udělají. Stačí si vyměnit oblečení, trochu se upravit a už jsou od sebe opravdu téměř k nerozeznání.

Princ Matěj se cítí jako ve vězení.

Brzy ale zjistí, že život toho druhého má i svá velká úskalí. Hned ráno je převlečený Matěj obviněn neprávem z krádeže. Bezbranného tuláka je ostatně snadné z něčeho obvinit. Tomáš na hradě také zjistí, že jako vladař má spoustu nepříjemných povinností. Rozhodne se proto přiznat pravdu, ale vůbec nikdo ho neposlouchá. Pan otec král to má jenom za jeho další hru a výmluvy.

Pro oba dva mladé muže je to opravdu tvrdá konfrontace s realitou. Na druhou stranu právě díky ní nakonec poznávají, co je v životě skutečně důležité. Je to pro ně životní lekce, díky které dospívají v opravdové muže. Při pohledu z jiné role si konečně uvědomují, co bylo v jejich dosavadním životě špatně a co mají udělat proto, aby to napravili.

Co kdyby se Matěj vyměnil s tulákem Tomášem?

To je ve zkratce vše o tomto krásném příběhu. Československou pohádku Láska na vlásku jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo na této webové stránce. Video je ve výborné kvalitě a vy si ho můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma. K přehrávání se stačí přihlásit v horní části těchto stránek a pak už si jenom vychutnáváte seriál co je jenom libo. V televizi se film vysílal v pátek 26. 12. 2014, ale pro vás tady bude přichystán kdykoliv jenom budete chtít.

Láska na vlásku je opravdu krásná česká pohádka.

Náš názor na pohádku Láska na vlásku

Láska na vlásku je povedený film. Možná v pár ohledech netradiční a ačkoliv je to spíše Slovenský snímek, tak v něm hraje i celá řada skvělých českých herců. Samozřejmě se filmu dá i leccos vytknout. Například pokud znáte jeho předlohu z pera spisovatele Marka Twaina, tak vás asi nic moc v příběhu nepřekvapí, ale o to ostatně ani nejde. Hlavní je se dobře bavit. Pohádka Láska na vlásku tak přináší nejenom poučení, ale je také humorná a v některých momentech i docela napínavá. Zkrátka je to poctivě udělaná pohádka, která určitě neurazí a naopak u ní můžete strávit spoustu příjemných chvilek. Dobře se bavte!

Kdyby byly ryby (2014) online ke shlédnutí

Nová česká pohádka Kdyby byly ryby online ke shlédnutí. Pojďte si s námi přehrát naprosto exkluzivně a zdarma novou českou pohádku pro celou rodinu. Tou je snímek režiséra Jana Prušinovského, který vypráví příběh o králi, jenž kradl a tak přivolala neštěstí na celou svou zemi. Podaří se ale zlomit krutou kletbu? Pohádka Kdyby byly ryby se v premiéře vysílala na ČT 1 o První svátek vánoční 25. 12. 2014.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali video s neočekávanější pohádkou letošních Vánoc. Natočil jí režisér Jan Prušinovský, pro kterého to byla vůbec první pohádkový zkušenost. Možná právě proto natočil netradiční a moderní pohádku, která je charakteristická hlavně svým osobitým humorem. K tomu všemu mu dopomohli i herci z Dejvického divadla, kteří patří k těm nejlepším a samozřejmě také originální příběh, na kterém se kromě samotného režisérka nejvíce podepsal Petr Kolečko a Alois Ditrich.

Nová pohádka Kdyby byly ryby (2014)

Komediální pohádku Kdyby byly ryby jsme pro vás nahráli a video s ní vám zde nabízíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí. U nás si můžete film přehrát přes internet na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a tuto unikátní šanci využijte. Určitě budete překvapení tím, že na vás čeká opravdu velmi povedený a zábavný příběh od začátku do konce! Velkou výhodou je navíc i to, že u nás si pohádku pustíte bez reklam a dalšího otravného přerušování.

V příběhu budou i čarodejnice.

A jaký příběh vlastně nová pohádka Kdyby byly ryby vypráví? Všechno to začalo v jednom dalekém království, ve kterém bylo hodně rybníků a jezer. Mezi místními tak bylo hodně rybářů. Bohužel ale královský pár nepatřil zrovna k těm vznešeným, naopak toužil hlavně po moci a bohatství. Jednoho dne to celé dokonce došlo tak daleko, že ukradli nadsmyslným vodním bytostem magické Rybí oko, které dokáže věštit budoucnost. Vodní bytosti si to ale samozřejmě nenechali líbit, a tak seslali na celé království kletbu, kvůli které vymizeli z rybníků veškeré ryby. Ani tu nejmenší mřenku byste zde nenašli.

Co by bylo kdyby rybáři přišli o všechny ryby?

To vyvolá v celém království obrovský chaos, protože ryby jsou zde samozřejmě hlavním zdrojem obživy. Této nepohody využije podvodník Nikdáš. Ten se vetře na královský zámek. Slibuje, že pomocí svých kouzel celý problém vyřeší, ale ve skutečnosti se k tomu nemá. I on je totiž zloděj, který ukradl magický proutek nadsmyslným bytostem. Jediné co chce je získat všechnu moc sám pro sebe, což se mu vlastně nakonec i podaří. Teď už stačí jenom, aby se vrátili ryby a oženila se s ním princezna Lidunka a království bude až dokonce života jenom jeho.

Naštěstí je tu proroctví, které praví, že zlou kletbu může zlomit jenom někdo čestný a poctivý. Třeba jako je právě mladý rybář Ludvík. Navíc si najde i přítele z řad mocných nadsmyslných bytostí. Je to tvor jménem Rybodlak, kterého se nepodařilo Nikdášovi uvěznit. Společně se vydávají na nebezpečnou cestu, jejichž cílem je vrátit nejenom ryby do rybníků, ale také právo a spravedlnost do tohoto království. Na Ludvíka čekají mnohé nebezpečí a nástrahy, je to ale chasník, který má pro strach uděláno. To by tedy bylo aby on nakonec nezachránil království a ještě nezískal srdce princezny Lidunky. Ta beztak touží jenom po skutečném hrdinovi a ne zlořádovi Nikdášovi.

Kdo získá srdce princezny Lidunky?

To je ve zkratce příběh pohádky Kdyby byly ryby (2014). Pevně věříme, že se nám podařilo vás právě na tento film upoutat. Nemusíte se tak rozhodně moc dlouho rozmýšlet a místo toho si můžete tuto novou českou pohádku pustit s námi. Film jsme pro vás nahráli v opravdu výborné kvalitě a jeho přehrání je opravdu jenom otázkou pár kliknutí myši. U nás si navíc pouštíte film bez raklam a naprosto zdarma. Využijte šanci a pojďte si tento film pustit právě s námi.

Zlý podvodník Nikdáš a jeho ukradený kouzelný prut.

Náš názor na pohádku Kdyby byly ryby (2014)

Kdyby byly ryby je opravdu originální pohádka. Hodně vtipná a zábavná. Samozřejmostí je skvělé herecké obsazení například v podobě Ondřeje Vetchého, který ztvárnil roli krále. Samozřejmě uvidíme i celou řadu dalších známých tváří jako například Tatianu Vilhelmovou, Marka Taclíka, Jaroslava Plesla, Pavla Lišku nebo Zuzanu Bydžovskou. Pohádka se hodně natáčela v exteriérech a samozřejmě v ní nechybí ani spousta vody. Humor navíc dokáže pobavit malé i velké, což je také obrovské umění a ne každý to dokáže. Pohádce Kdyby byly ryby tak jednoznačně dáváme palec nahoru a chtěli bychom vám jí doporučit online ke shlédnutí. Neváhejte ani chvilku a přehrajte si jí online přímo zde na této webové stránce. Přejeme vám příjemně strávené chvíle s touto krásnou pohádkou.

Česká pohádka Tři bratři (2014) – přehrát přes internet

Přehrajte si zdarma přes internet českou pohádku Tři bratři. Pokud máte rádi české pohádky, tak přímo zde jsme si můžete pustit online jednu z nejlepších jaká byla za poslední hodně dlouhou dobu natočena. Film natočilo duo Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan Svěrák. Ten první napsal scénář a v pohádce si sám zahrál. Druhý se pak posadil do režisérského křesílka. Vznikla tak povedená pohádka, jenž v sobě kombinuje hned několik známých příběhů.

Nová česká pohádka Tři bratři je opravdu zajímavým filmařským počinem. Co však musíme hlavně vyzdvihnout jsou její kvality. Takových filmů opravdu moc nemáme. Zdeněk Svěrák jako autor scénáře v ní spojil hned tři osvědčené pohádkové příběhy. Tři bratři jsou vlastně takovým putováním z pohádky do pohádky. Uvidíme tak příběh o Červené Karkůlce, O Šípkové Růžence a pak také o O dvanácti měsíčkách. Zdeněk Svěrák tyto známé příběhy vzal, malinko si je doopravil a spojil do jednoho velkolepého hlavního příběhu. Tak vznikla pohádka Tři bratři, která je velmi sympatická i tím, že působí jako byste jí už znali i když to samozřejmě nemůže být ani náhodou pravda.

Krásná česká pohádka Tři bratři (2014)

Vraťme se ale zpátky k tomu všemu jak to začalo. Rámcový příběh filmu tvoří putování třech bratrů. Jmenují se Pepa, Jan a Matěj a jsou to opravdu statní chasníci. Zároveň vždy dokážou stát při sobě. Jejich otec, který je sedlák, by jim proto rád předal rodinný statek. Jenže ještě než to udělá, tak se rozhodne je poslat do světa na zkušenou. To aby se trochu otrkali. Také musí nabrat nějaké zkušenosti. A vlastně by ani nebylo na škodu, aby si našli nevěsty. Na statku je holt potřeba každá ruka včetně té ženské. Synové proti tomuto záměru svého otce nic nemají. Vlastně se sami rádi podívají do světa za humna rodinného dvora.

Královský dvůr v pohádce Tři bratři

Jejich cesta začíná zprvu celkem klidně. Už ale první pohádkové království, které navštíví jim přinese obrovské dobrodružství. Je to totiž královský Šípkové Růženky, ta usnula zakletá ve svém hradě na rovných sto let. Naši bratři mají ale pro strach uděláno a tak se rozhodnou jí vysvobodit. Jak řeknou, tak udělají. Nakonec se jim tento záměr skutečně podaří. Růženku doslova vysekají z jejího trnového vězení. Jenže to už musí pokračovat do další pohádky. Ocitají se tak v lese Červené Karkůlky. Ta si to právě štráduje k babičce s plným košíčkem. Vlk už na ní čeká skryt v houští. Ale zásluhou našich hrdinů snad i tento příběh dopadne jinak. Poslední zastávka naše hrdiny čeká u dvanácti měsíčků. Otázkou ale zůstává, zda se naši bratři dostatečně poučili ze svého putování a získali životní moudrost. No alespoň ty nevěsty určitě ano.

Do hlavních rolí tří mládenců byly obsazeni: Vojta Dyk jako Pepa, Tomáš Klus jako Honza a Zdeněk Piškula jako Matěj. První dvě jména patří mezi opravdu známá. Volba skvělých zpěváků zároveň rozhodně nebyla náhodou. Třetí do party je mladý sympaťák Zdeněk Piškula, je zase známý především rolemi ze seriálů jako Doktoři z Počátků nebo Vyprávěj. Ale zpátky k těm zpěvákům. Pohádka Tři bratři je totiž skoro takový malý muzikál. Zpívá se zde opravdu hodně. Mnohé písničky přitom vznikli ještě dříve, než samotný film a má je na svědomý známé duo Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř.

Zlá ježibaba v podání Jiřího Lábuse

Tři bratři je opravdu velmi hezká česká pohádka. Hodně si u ní zazpíváte ale i pokocháte nádhernými záběry na hrady nebo přírodu. Stejně tak domeček čarodějnice přímo na břehu jezera je naprosto úžasný. Je prostře vidět, že na této pohádce se v žádném ohledu nešetřilo, čemuž odpovídá i celek jako opravdu velmi povedený výsledek. Některé záběry jsou dokonce až skoro kýčovitě barevné, jenže to žánr pohádky hravě snese. Zdeněk Svěrák v pohádce působí také jako vypravěč příběhu, takže je s ní opravdu velmi napevno spojený. Potěší i některé originální prvky, kdy například postavy občas přímo jakoby mluvili s kameramanem. Je to takové drobné zpestření, ale opět to docela člověka potěší.

Matěj v teplé beranici

Hodnocení pohádky Tři bratři

Tři bratři jsou opravdu velmi hezkou českou pohádkou. Nechybí jí vtip, napínavý děj i zajímavé prostředí. Konečně zde máme český film u kterého je na první pohled vidět, že se ně něm nešetřilo. Je to znát na kvalitě kostýmů i výpravy filmu. Nechybí ani počítačové efekty a animace. Například při zarůstání hradu Šípkové Růženky trním. Nebo také vlk z Červené Karkůlky, který je opravdu nádherně naanimovaný.

Celkové hodnocení: 70%

Premiéra filmu: 14. 8. 2014
Délka filmu: 90 minut
Více se o něm dozvíte na jeho profilu na CSFD.cz nebo na oficiálních webových stránkách.

A nebude chybět ani svatba!

Přehrát online Anděl Páně 2

Film Anděl Páně 2 k přehrání přes internet. Exkluzivně a jenom pro vás tady máme video s netrpělivě očekávanou českou pohádkou režiséra Jiřího Stracha. Hvězdně obsazený film si s námi budete moci pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí. A to už snad stojí za vaší pozornost. Opět se potkáme s neposedným andělem Petronelem, který se už u služby u nebeské brány tak trochu nudí. Je tu s ním ale i čert Uriáš, který ho nepřestává pokoušet. Až to jednoho dne špatně dopadne.

Pokračování…

Přehrát online pohádku Pravý rytíř

Nová česká pohádka Pravý rytíř online ke zhlédnutí. Přehrajte si s námi přes internet velmi očekávanou premiérovou pohádku české televize, jenž se poprvé vysílala o Vánoce (večer 24. 12. 2016). Je to jeden z nejočekávanějších filmů a pokud jste ho kvůli štědrovečerní večeři a rozbalování dárků promeškali, tak s námi to můžete opravdu velmi snadno napravit. Uvidíte, že se bude hezky bavit. Nejlépe s celou rodinou.

Pokračování…

Svatojánský věneček online

Pohádka Svatojánský věneček online ke zhlédnutí. Nová česká pohádka režiséra Jiřího Stracha už tady na vás čeká, abyste si jí mohli přehrát přes internet kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu lukrativní nabídka, která se jenom tak neodmítá. Čeká vás krásný příběh se skvělým hereckým obsazením.

Pokračování…