Vychytávky Ládi Hrušky – online ke shlédnutí

Televizní pořad Vychytávky Ládi Hrušky je tady pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit nový pořad pro všechny fanoušky chytrých a levných nápadů. Známý kuchař Láďa Hruška se tentokrát ukáže nejenom v kuchyni, ale rovněž jako mistr kutil, který přijde s nápady, které jste jinde neviděli. I nás nový víkendový magazín televize Prima Family zaujal a právě proto jsme se rozhodli vám ho nabídnout online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si můžete pustit všechny jeho díly, včetně toho nejnovějšího posledního.

Láďa Hruška má nový kutilský pořad! Ano je to tak, fenomenální reportér, potravinový inspektor a později i kuchyňový experimentátor přichází s úplně novým formátem, ze kterého se všechny ostatní kutilské pořady posadí na zadek. Ostatně podobné to bylo, když začal v televizních novinách na TV Nova vařit! Tento sympatický chlapík má za sebou poměrně dlouhou a pozoruhodnou kariéru. Nejdříve vystudoval na vysoké škole jako učitel chemie a biologie. Už během studií ho ale táhli média to zejména psaní pro regionální tisk. Po získání titulu na dva roky skutečně nastoupil jako učitel ve svém rodném Městci Králové.

Nový pořad Vychytávky Ládi Hrušky.

Učitelské povolání ale záhy pověsil na hřebík, aby nastoupil do Nymburského deníku. Jenže spíš než tištěná média ho táhla ty živé. Postupně se tak dostal do rádií a to včetně těch největších jako Český rozhlas nebo Frekvenci 1. Od těch už byl jenom krůček do televize. Konkrétně v roce 2007 začal na Primě. V roce 2012 se pak přesunul na konkurenční televizi Nova. Zde se prosadil jako samostatný reportér. Nejdříve dělal běžné reportáže, aby se později stal obávaným potravinovým inspektorem. Později inspektoroval ještě kde co. Podobným stylem jako to dělal inspektor Jacquesa Clouseaua ve filmu Růžový panter.

Legenda Láďa Hruška se vrací a nejenom jako kuchař!

Z inspektora se vyvinul neohrožený kuchař Láďa Hruška se svými levnými a chutnými recepty. I když dietologové většinou zrovna nejásali, tak jeho pořad se stal opravdu velmi oblíbeným. Z Hrušky se stal fenomén, který přerost nejenom celé zpravodajství, ale i televizi Nova. O tom ostatně svědčí i vydání kuchařky Ládi Hrušky, která se stala jednou z nejprodávanějších knih v české historii. Jenže ani Láďovi tento obří úspěch v mnoha ohledech nevoněl a chtěl se posunout někam trochu dál. Proto dal ostatně v únoru 2015 výpověď v televizi.

Tenhle sympaťák si umí poradit snad se vším.

Přes léto si dal Hruška trochu pauzu, aby se mohl vrátit v novém a ještě velkolepějším stylu. Od září 2015 tedy na Prima Family odstartoval pořad: „Vychytávky Ládi Hrušky”. Láďa si bude stále a pravidelně vařit, ale už to nebude jenom zdaleka o tom. V novém pořadu si připraví i další vychytávky do domácnosti, na zahradu a zkrátka všemožné kutilské nápady. Nový pořad tedy už necílí jenom na milovníky dobrot, ale stejně tak i na zahrádkáře, chovatele, chalupáře, chataře a zkrátka milovníky chytrých nápadů.

Sám Láďa Hruška prozradil, že kutil byl už od malička a k tomuto tématu měl celkově hodně blízko. Dokonce i na zahrádku ho prý nemusel nikdo nutit. Nyní tedy pro nás bude natáčet tento nový pořad, který chcete tyto klasická témata podávat v novém a moderním kabátu. Obsahem každého dílu bude jeden nový recept a dále pak hned několik reportáží na aktuální témata. Některé reportáže přitom spadají i do pravidelných rubrik. V tématech se samozřejmě budou odrážet i roční období. Hlavním moderátorem je samozřejmě jenom Láďa Hruška. I když k jednotlivým tématům si rád pozve odborníky ze všech myslitelných oborů. Velkou roli budou mít v pořadu i samotní diváci a mnohé z nich proto pojede Láďa i s kamerou navštívit. Přitom to nemusí být žádný profíci, ale prostě u nich musí být vidět jejich nadšení pro zahrádku nebo kutilství.

Přemek Podlaha má zdatného nástupce.

Láďa Hruška je nesporně velký sympaťák, který umí podat téměř cokoliv zajímavě a vtipně. Má lidový humor, který snad nedokáže urazit i když je někdy až dětinsky hraví. Každopádně na jeho pořad se vyplatí koukat. Nejenom kvůli nápadům na různé vychytávky, ale prostě už jenom proto, že je to opravdu povedená show.

A když nic, tak ty kytky snad i odprosí.

V televizi se pořad Vychytávky Ládi Hrušky vysílá jednou týdně a to každou neděli od 12:45. Délka pořadu je kolem 40 minut, ale díky reklamám má vyhrazenou celou hodinu. Pokud nechcete čekat na další televizní vysílání, tak s námi rozhodně nemusíte. Přímo zde jsme se totiž rozhodli pro vás přichystat nejnovější pokračování nového pořadu Vychytávky Ládi Hrušky online ke shlédnutí. Kromě nových dílů u nás naleznete i obsáhlý archiv všech starších epizod, ze kterého si vybere snad úplně každý. Pokud si chcete pustit Vychytávky přímo přes internet, tak jste na té správné webové stránce. Jenom zde už na vás čekají online a zdarma. To všechno jenom na pouhých pár kliknutí myši. Tak si je pojďte pustit s námi a dobře se bavte!

Více o pořadu se rovněž dočtete na oficiálním webu Vychytávek Ládi Hrušky, kde naleznete spoustu reportáží i v textové formě.

Magazín Víkend – online ke shlédnutí

Víkend neboli magazín televizních novin je oblíbený pořad televize Nova. Je pořad, který přináší zajímavé reportáže na různá témata, která by se do normálního zpravodajství nehodila. Náplní pořadu jsou především různá vzdělávací videa na téma příroda, technika, historie, zajímavé osobnosti nebo události. Zkrátka magazín, který by měl především vzdělávat a to zajímavou formou. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás Víkend přichystali online ke shlédnutí.

Magazín Víkend si získal celou řadu spokojených diváků a na televizních obrazovkách už má i celkem dlouhou tradici. První díl se totiž vysílal už 18. března 2005. Dnes mu patří úterní večery, kdy se pravidelně vysílá po dvacáté první hodině. Víkend je na české poměry opravdu unikátní a jedinečný pořad. Nutné také dodat, že velmi úspěšný a možná právě proto už dokonce existují i jeho kopie, jako například mnohem mladší pořad Gejzír na České televizi. Víkend je pořad, který dokáže opravdu zábavnou formou vzdělávat a poučit svého diváka, což v dnešním televizním schématu opravdová vzácnost.

Skandální magazín Víkend online ke shlédnutí.

Za pořadem stál Pavel Zuna, který svého času platil za nejoblíbenější osobnost zpravodajství a publicistiky. Dokonce zastával i pozici programového ředitele nejdříve na Nově a později i na Primě. V dnešní době působí na internetové televizi Stream, kde má svůj pořad „Slavné dny”, který je vlastně tak trochu ze stejného soudku. Rukopis Pavla Zuny se zkrátka nezapře a je to jenom dobře.

Čekají nás zajímavé reportáže, ze všech oblastí lidské činnosti.

Víkendem provázejí osobnosti televize Nova, které jsou známé především ze zpravodajství. V nových rolích tak uvidím například Lucii Borhyovou nebo Reye Korantenga. Co se týká náplně reportáží, tak ta je opravdu různorodá. Není snad obor lidské činnosti, kterému by se pořad nevěnoval. Stejně tak nás čekají zajímavé exkurze do světa techniky, fanuny a flóry a nebo třeba historie. Zkrátka všechno, na co si jenom vzpomenete.

Oblíbení moderátoři se ukáží ve zcela novém světle.

Důležitými lidmi ve Víkendu jsou i autoři jednotlivých reportáží, kteří do nich často vkládají i hodně ze sebe sama. Za dobrý příklad poslouží třeba Iva Velíšková a Martin Vencl. Nejenom, že dávají reportážím osobitý styl, ale dokonce ani sami neváhají je vyzkoušet na vlastní kůži. A někdy to i hodně bolí, třeba seriál na pokračování, kdy se Martin Vencl rozhodl zkusit si roli boxera. Samozřejmě neduživá postava reportéra většinu dne vysedávající v kanclu k tomuto úkolu nebyl zrovna moc dobrý základ. Kvůli pár reportážím neváhal radikálně změnit svůj životní styl a jít do obrovského rizika, které bude na konci obnášet i skutečný zápas.

Víkend ale nepřináší jenom zajímavé reportáže, ale občas se dostane i k tomu, že hlouběji rozebírá zajímavá součastná témata. Samozřejmě nic těžkého jako vidíme v normálním zpravodajství, ale i tak jde většinou o velmi vítané rozšíření běžně dostupných informací.

Jak vznikal třeba legendární Favorit?

Příroda, historie, technika,... to všechno uvidíme ve Víkendu.

To je magazín Víkend televize Nova, který vám přinášíme online ke shlédnutí. Už se dávno nejedná jenom o magazín televizních novin, ale o svébytný pořad s vlastními diváky a vlastními tématy. Zkrátka něco, co byste si rozhodně neměli nechat uniknout. My sami patříme mezi fanoušky tohoto pořadu, což je také jeden z hlavních důvodů, proč jsme ho pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. U nás naleznete jak nejnovější odvysílaný díl, tak i mnohé starší epizody. Náš online archiv je opravdu obsáhlý a naleznete v něm velký výběr magazínů Víkend k přehrání přes internet. To všechno je u nás navíc opravdu pohodlné a zdarma. Pevně věříme, že chytnete tuto jedinečnou šanci za pačesy a pustíte si nový Víkend s námi třeba právě hned teď! Nám nezbývá nic jiného, než vám k tomu popřát, abyste se dobře bavili.

Reportážní pořad Víkend si rovněž můžete pustit online na oficiálních webových stránkách, kde je pro vás zdarma vždy jen ta nejnovější epizoda.