Výměna manželek 17. června 2015 – Přehrát online a zdarma!

Výměna manželek ze 17. června 2015 s Lenkou a Ivetou je tady online ke shlédnutí. Reality show Výměna manželek je tady se zbrusu novým dílem. Jedná se o závěrečný 12. díl šesté řady vysílané v roce 2015. Už nás čekají jenom letní prázdniny, kdy se nové Výměny vysílat nebudou. Říká se, že to nejlepší je dobré si skovat nakonec. To platí i pro dnešní Výměnu, i když by se spíše slušelo říci, že nás čeká to nejhorší. Každopádně to bude opět velmi zajímavá a také poučná podívaná. Tedy alespoň pro někoho.

Na této webové stránce už naleznete závěrečný díl Výměny manželek vysílaný na televizi Nova ve středu večer 17. června 2015. Dnes si své role vymění mladá maminka Iveta, která roupama neví co dělat s aktivní babičkou Lenkou, která se musela ujmout péče o děti místo své dcery. Čeká nás emocemi opravdu nabitých 10 dní, které jistě hluboko zasáhnou do života našich účastníků. Nebo v to alespoň musíme doufat, protože rozhodně nežijí šťastné životy.

Výměna manželek 17. června 2015 online ke shlédnutí.

Začne od popisu situace mladší rodinky ze Špindlerova Mlýna. Tu tvoří pracovitý manžel Petr (45 let) a mladičká Iveta (26 let). Rodina žije v obyčejném bytě 3+kk a velmi dobře ilustruje, na jak velký problém si zadělávají starší a úspěšní muži, kteří si jenom tak pro zábavu nabrnkávají mladé holky. Pár je spolu už 11 let, tedy od Ivetiných 15 let. Holčička nestihla ani dospět a už si jí vzal pod svá křídla charizimatický a zajištěný muž. No a protože nestihla mentálně dospět, tak mu sice byla schopná porodit děti a stát se jeho manželkou, ale ženou ani náhodou. O děti totiž není schopná se postarat. Nevybouřené mládí teď dohání v nejbližší hospodě.

Lenka se musí starat o děti své dcery.

Iveta vysedává v nejbližším restauračním zařízení prakticky denně a skoro to vypadá, že vlastně ani nemá žádnou jinou volbu. Do obtížné životní situace se však uvrtala sama. Navíc si našla i milence a to Bohouše. Je to opravdu láska jak z románů. Dva hloupí a nemajetní štangasti místní hospody, kteří mají spoustu času. To Petr nemá na podobné radovánky vůbec nárok. Je to podnikatel a musí pracovat od rána do večera, aby zabezpečil rodinu. Situace došla dokonce, tak daleko že Iveta od svého manžela a dětí utekla. Brzy jí ale došli peníze a tak se doslova s prosíkem připlazila zpět. To jenom potvrzuje fakt, že sama je ještě dítětem a to zřejmě hodně hloupým. Petr se s touto neradostnou situací nechce smířit a právě proto se přihlásil do Výměny. Doufá, že to bude poslední šance k procitnutí své ženy v opravdovou manželku.

Situace ve Špindlerově Mlýně není o nic lepší.

Druhý příběh také ukazuje, jak může být život složitý. Lenka a Ladislav vypadají jako šťastný manželský pár. Možná byste jim ani nehádali jejich věk, který činí u Lenky 52 let a u Ládi 66 let. Právě věk je ale nápovědou, co se v jejich nelehkém životním osudu stalo. Museli se totiž ujmout dvou malých dětí místo své dcery a to Honzíka 7 let a Elinky, kterou jsou 2,5 roku. Ta se o ně bohužel není schopná postarat, protože je toho času drogově závislá. Vybrala si perspektivního partnera, který ji alespoň nemůže dál kazit, protože sedí v kriminálu. Sklouznout na hranu je někdy opravdu tak jednoduché.

Lenka s Láďou by si už měli užívat zasloužený důchod. Bohužel tuší, že na něco takového už nikdy nedojde. Teď tu jsou hlavně pro děti, které potřebují péči a lásku. Jejich vztah má sice také své drobné problémy, ale není to nic co by se nedalo překonat. Oba dva se za ty dlouhé roky už přeci dobře znají a vědí, co mají jeden od druhého očekávat. Láďa sice občas vypění, ale jeho hněv mu nikdy nevydrží moc dlouho. Za pár minut se zase usmívá a je v klidu. Lenka také dovede být umanutá a stát si za svým.

Petr se hádá s milencem své ženy Bohoušem.

Pro oba dva páry to bude opravdu zajímavý střet a proniknutí do rodinu, jejichž fungování pro ně bude šokující. Lenka nedovede pochopit s jakým klidem Petr toleruje milence své ženy Bohouše. Iveta je zase zaražená z toho, proč se o děti musí starat jejich prarodiče. Z této situace je doslova zhnusená a to přestože je ona sama téměř ve stejné situaci. Bude dnešní Výměna znamenat radikální probuzení v obou rodinách a nebo si z ní její účastnicí neodnesou téměř nic? To už se dozvíte, pokud si jí pustíte. Další informace o pořadu naleznete rovněž na oficiální webové stránce vymena.nova.cz.

Láďa by se v důchodu také rád věnoval svým věcem.

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká nejnovější pokračování nekonečné ságy Výměny manželek 12. díl z 17. června 2015. Právě tuto poslední epizodu z nové řady Výměny televize Nova si u nás můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online. Video s dílem jsme pro vás nahráli v maximální možné kvalitě a u nás vás navíc nebudou rušit žádné otravné reklamy. Věříme, že této situace využijete a pustíte si tuto epizodu s námi dokud je to jenom možné.

Výměna manželek – Kristýna a Ella (22. 4. 2015) online

Výměna manželek 5. díl s Kristýnou a Ellou už je pro vás připravena k přehrání přes internet. S námi si budete moci tuto epizodu pustit opravdu jednoduše online kdykoliv jenom budete chtít. Jednodušší už to ani být nemůže, tak neváhejte a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se s novým této oblíbené reality show budete dobře bavit a strávíte s ním opravdu příjemné chvíle. V televizi se vysílal ve středu 22. 4. 2015, vy si ho ale díky nám a internetu můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít.

Týden se sešel s týdnem a máme tady novou epizodu populární Výměny manželek. Tato reality show právem patří k nejsledovanějším pořadům současnosti. Jedná se o opravdu inspirativní seriál ze života. Dnešní Výměna už je v pořadí pátá z této nové série. I dnes nás čekají dvě velmi zajímavé a hodně rozdílné rodiny. Takovou malou tradicí Výměny je, že nás bere i do zahraničí, kde také žijí české rodiny. Dnes se tedy podíváme do Řecka, kam se přestěhovala Ella se svým manželek. Společně tvoří pohodový pár, který si dovede užívat života. To druhá česká rodina působí mnohem zakřiknutěji a dobrovolně svůj život svazuje tvrdým řádem.

Nový Výměna manželek - Kristýna a Ella

I tento krátký úvod dává tušit, že i dnes budeme svědky mnoha konfliktních a vyhrocených situací. Ne že by byly takový účastníci naší reality show, ale to už to tak bývá, že to tak prostě někdy život přinese. Jedná se totiž o dva naprosto odlišné životní postoje.

Kristýna je typická domácí puťka.

Zatímco rodina Kristýny je zvyklá na svůj pohodový domácký život, kdy se nevybočuje ze zažitých kolejí, tak rodina Elly si naopak užívá a změnám se nikdy nebránila. Možná právě proto žije až v dalekém Řecku. Kristýna je z výletu na hranice nadšená, protože ještě nikdy v životě u moře nebyla. Na druhou stranu, až uvidíte jí i její rodinu, tak vám velmi rychle dojde, proč tomu tak je. Na první pohled se jedná o domácí puťku, pro kterou je úklid, péče o děti a sledování romantických seriálů vším. Moc tomu nepřidává ani její velmi neprůbojný manžel, který také vypadá, že nemá žádné větší životní ambice.

Dnes se podíváme až do dalekého Řecka.

Na druhou stranu v této rodině je to tak trochu nutnost, protože starat se o tři děti je docela velký zápřah a v tomto případě je organizace prostě určitou nutností. Každopádně pobyt v Řecku nebude pro Kristýnu vůbec jednoduchý. Konkrétně se podívá do Soluňě, tedy druhého největšího řeckého města. Nejdříve je sice nadšená, že je poprvé u moře, ale velmi rychle přijde stesk po domově. Chybí jí její děti smutek umocňuje i to, že ona sama je v krásné slunném Řecku a její děti, které také ještě nebyli nikdy u moře se sem jenom tak nepodívají. Moc si nerozumí ani s manželem, který je také volnomyšlenkář a moc nedokáže pochopit některé její myšlenkové pochody. Například když po něm doslova fanaticky začne vyžadovat sledování seriálu Ordinace v růžové zahradě. Chudák si z ní dělá srandu, než pochopí, že ona to bere opravdu téměř smrtelně vážně. Nakonec si tedy na zapnutí televize raději povolá svou náhradní dceru, protože kdyby zmeškala byť jediný díl svého oblíbeného seriálu, tak to by opravdu nešlo.

O moc šťastnější není ani Ella, která se musela přesunout z teplého a vlídného Řecka do České republiky, kde je nálada přeci jenom trochu smutnější. S novým životem se vypořádává jen těžko a hodně jí vadí i její nový manžel a jeho ubíjející pasivita. Vypadá to, že není schopný dělat téměř vůbec nic, kromě toho, že se urputně drží svého plánu jak si nalinkovat život. Ella se ho snaží všemožně povzbudit k nějaké aktivitě, ale vypadá to, že i to bude prostě nad její síly. Život jí tady tak začne připadat šedivý a nezajímavý. Hned by se vrátila domů do Soluně a to přestože Řecko není v nijak skvělé kondici. To ostatně ví, každý kdo jenom trochu sleduje zpravodajství.

Samozřejmě nás čekají i ostřejší výměny názorů.

To je ve zkratce dění v nejnovějším pokračování reality show Výměna manželek 5. díl s Kristýnou a Ellou. Tato epizoda měla svojí televizní premiéru ve středu 22. 4. 2015. Vy si jí však s námi můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Jednodušší už to snad ani být nemůže. Pojďte využít této situace a podívat se na novou Výměnu s námi. Zkušený televizní štáb Novy opět odvedl skvělou práci, když se mu podařilo spojit dva téměř neslučitelné světy. Dnešní díl je navíc unikátní také tím, že se podíváme do Řecka a to nejenom jak ho známe běžně z dovolených, ale ve smyslu běžného každodenního života. Snad se nám tedy podařilo vás nalákat a ke sledování dnešního dílu nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou zábavu.

Více informací o nové Výměně manželek 5. díl naleznete rovněž na oficiální webové stránce zpracované přímo televizí Nova.

Možná se budete i jako Kristýna i chytat za hlavu!

Výměna manželek (Kateřina a Dana) z 8. 4. 2015 online pro vás

Výměna manželek 3. díl je tady online ke shlédnutí. Pojďte si pustit nejnovější pokračování Výměny ze středy 8. 4. 2015. Tato epizoda je tady online ke shlédnutí jenom pro vás. Pokud máte rádi tuto oblíbenou reality show televize Nova, tak z našeho videa budete také jistě hodně nadšení. Přímo zde jsme pro vás toto pokračování, ve které si své role vymění dvě manželky Kateřina a Dana připravili online ke shlédnutí.

Jaké by to asi bylo žít a stát se na deset dní součástí rodiny, která je úplně jiná, než ta vaše. Tato obrovská a jedinečná životní zkušenost čeká na dvě další zajímavé ženy. Je tady nové už třetí pokračování z nejnovější řady Výměny manželek. Dnešní epizoda se v televizi vysílala ve středu 8. Dubna 2015. Tento díl jsme pro vás připravili přímo zde na těchto webových stránkách, abyste si ho mohli pustit opravdu jednoduše a zdarma. Určitě se na něj už těšíte, což je o to větší důvod se na něj podívat. Ještě předtím se ale cítíme povoláni k tomu vám prozradit, co se v dnešním díle vlastně bude odehrávat a jaké dvě ženy budou našimi novými hlavními hrdinkami.

Výměna manželek z 8. 4. 2015 online pro vás.

Pokud bychom chtěli být struční, tak dnes si svou roli vymění Kateřina. Je to mladá manželka a maminka, která bydlí v paneláku ve velkém městě. Nyní se dostane do velkého domu na vesnici, kde je spousta práce a navíc jako bonus velmi svérázný a bezprostřední postarší manžel. To Dana z hospodářství se přesune do paneláku, kde čas plyne o mnoho pomaleji. Na ní naopak čeká výzva v podobě tří malých dětí a manžela, který má rád hlavně klid a pohodu.

Dnes se nám představí Kateřina a Dana.

Vydat se na 10 dní do nové rodiny se jeví jako zajímavé dobrodružství. Každopádně i tak krátká doba se může velmi rychle změnit v noční můru. Přeci jenom Výměna je v tomto unikátní a nová manželka musí téměř bezezbytku převzít život té, kterou nahrazuje. Péči o děti nebo domácnost zkrátka není možné odložit na jindy. I dnešní díl tak ukáže život českých rodin v celé své nahotě a někdy bohužel dojde i na pěkně ostré konflikty. V životě už to tak ale je a i ony k němu patří.

Kateřina je mladá manželka z paneláku.

První naší hrdinkou je Kateřina. Typicky městská žena. Mladá a krásná mamimka, která má dost starostí se svými třemi dětmi. Společně s manželem Honzou žijí v obyčejném bytě v Orlové. Kateřina je černovláska, která v některých ohledech vypadá stále jako puberťačka. Své povinnosti ale bezezbytku zvládá. Její manžel Honza je poměrně laxní a líný. Jestli ale něco nemá rád, tak je to, když mu někdo říká co má dělat. To pak dokáže parádně vyletět i on. Jeho řev se pak rozléhá celým domem a nikdo už ho jenom tak nezastaví. V Honzovi tak má takovou malou tikající bombu. Za normálních okolností se s ním, ale celkem dá dobře vyjít.

Nyní si Katka vyzkouší úplně jinou domácnost. Je v malé vsi a je to hospodářství. Kromě starosti o domácnost a děti tady nastupuje péče o domácí zvířata a hlavně pěstované plodiny. Pro Kateřinu to bude tedy obrovská změna. I když s dětmi tolik práce rozhodně mít nebude, protože se jedná už o starší pár, který má děti velké. Každopádně manžel Míla jí to bohatě vynahradí. Je to opravdu svérázný chlapík, který má po vesnicku proříznutou pusu. Navíc jak sám říká, tak dostal už třetí mízu a tak se na diskotéce s o dvě generace mladšími lidmi cítí jako doma. Pro Mílu je navíc velice charakteristické, že pobyt své náhradní manželce koření různými dvojsmyslnými hláškami. Skoro to vypadá, že by si dal i říci, což ale Katka bere jenom velmi nelibě. Nedokáže ho ale dost účinně odpálkovat a tak jeho nechutné narážky odbívá jenom drobnými okřiknutími, které ale nezní moc důvěryhodně.

Honza je sice laxní, ale také se dokáže pořádně rozohnit!

To postarší Dana je mnohem jiná. Na první pohled je na ní vidět, že je to statná farmářka. Červená krátká hříva prozrazuje i její temperament, který je na první pohled snad nekonečný. Dana je zvyklá pracovat a starat se o mnoho věcí. Také se zřejmě cítí na dvacet let podobně jako její manžel, což dává najevo piercingem v obočí. Každopádně už má své představy o životě a nechce na nich nic měnit. Není se tak čemu divit, že i svého jinak líného náhradního manžela Honzu dokáže vytočit téměř až k nepříčetnosti.

Míla to na svou náhradní manželku stále tak trochu zkouší.

To je jenom náznak toho jak bude vypadat dnešní Výměna manželek 3. díl s Kateřinou a Danou. Rozhodně bude velmi zajímavá a peprná. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a právě tuto epizodu vám naservírovat online ke shlédnutí. Video s Výměnou z 8. Dubna 2015 jsme pro vás připravil v maximální možné kvalitě a vy si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. K tomu už není moc co dodat, moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Za nás už nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou a zajímavou zábavu.

Více o pořadý Výměna manželek

Další informace o této unikátní reality show televize Nova naleznete také na jejich oficiálních webových stránkách vymena.nova.cz. Tak vzhůru do toho!