Rosamunde Pilcherová: Stíny minulosti (2014) online

Film Rosamunde Pilcherová: Stíny minulosti online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet nový film inspirovaný světoznámými příběhy červené knihovny od Rosamunde Pilcherové. Jedná se o romanticko-dramatický film natočený režisérkou Christine Kabisch v roce 2014. Je to příběh mladé dívky jménem Evita. Právě jí zemřela maminka. Pro ni je to strašné, ale zároveň to bere jako tolik nutný impuls, aby se vydala pátrat po tom, kdo je vlastně její otec. Kromě toho ale také pátrá po svém vlastním štěstí, po kterém také tak touží. Je to krásný příběh plný tajemství a lásky.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí německý romantický film Rosamunde Pilcherová: Stíny minulosti. V německém originále má film trochu jiný název a to Rosamunde Pilcher: Evitas Rache. Jaký dojemný příběh, který vás zaujme přímo u vašeho srdíčka se ale za tímto filmem skrývá? To vám samozřejmě hned teď prozradíme. Každopádně vám musíme tento film jednoznačně doporučit, protože se jedná o opravdu nesmírně hezký film, u kterého strávíte příjemné chvíle.

Film Rosamunde Pilcherová: Stíny minulosti (2014) online

Snímek Stíny minulosti jsme pro vás nahráli v opravdu prvotřídní obrazové i zvukové kvalitě. Vy si ho nyní můžete u nás přehrát jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Skutečně nic by vám v tom nemělo bránit.

Na Luise Holmsovou čeká zlé překvapení.

Celý příběh začíná hluboko v minulosti. Náhodou se potkávají dva lidé, kteří se před hodně dlouhou dobu znali. Dokonce velmi důvěrně znali, protože byly milenci. Těmi lidmi jsou právník Peter Mrisson a charizmatická Anna Williamsová. Jejich setkání je skutečně dílem náhody. Anna potřebuje prodat loď, která už jí k ničemu nebude, a u toho všeho se nachomýtl i Peter. To setkání ale nečekaně rozhoří dávno zapomenuté city.

Anna se svou matkou Luisou.

Tím se dají věci do pohybu. I když v mnoha ohledech určitě jiným směrem, než by si všichni přáli. Náhle se totiž u Luise Holmsové objeví tajemná dívka. Ta se jmenuje Evita a tvrdí o sobě, že je dcerou milenky jejího muže. Luisa se s tou zprávou nedokáže vůbec srovnat. Nával emocí jí zatemní hlavu. Když pak jede autem na nákup, tak má velmi ošklivou nehodu. Přežije, ale je odkázána jenom na svojí dceru Annu, která ji musí naprosto se vším pomáhat. Včetně těch největších drobností.

Evita má ale svůj vlastní životní příběh. O smutné novině, které je vlastně spoluviníkem se ani nedozví. Mezitím sama zamíří pryč a to do Anglie. Tady by ráda vysoudila peníze od svého biologickéh otce Ernesta Holmse. Jako právníka si navíc chce vzít právě Petera. Když se ale dostane k jeho domu, tak jí čeká obrovský šok. Najde tu jenom kostru v zahradě. Domnívá se, že patří právě jejímu otci, a že ho musela zabít právě Luisa.

Jaká je role právníka Petera, na čí je vlastně straně?

Evita všechno oznámí tisku a snaží se kolem případu udělat co největší humbuk. Jeho vyšetřování se tak nyní konečně může ujmout i policie. Ta postupuje důkladně a pečlivě. Jenže byla to opravdu vražda motivovaná pomstou? My přeci víme, že Luisa to být nemohla.

Anna se dozví, že Evitu zastupuje Peter, z čehož je jí skoro špatně. Jenže ani on není z nastalé situace zrovna moc nadšen. Proto se také rozhodně vzít otěže částečně do svých rukou. Na vlastní pěst začne pátrat a brzy se mu podaří odhalit opravdu velmi zajímavé věci o celém případu.

Nemanželská dcera Evita chce pomstu za každou cenu.

Německý romantický film Rosamunde Pilcherová: Stíny minulosti jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Jenom u nás si ho můžete pustit pohodlně a zdarma přes internet. Je to poměrně nový snímek, který byl natočen teprve nedávno v roce 2014. Je to tedy krásný romantický snímek, který rozhodně stojí za shlédnutí. Video s filmem jsme pro vás nahráli v perfektní kvalitě přímo sem na tyto webové stránky. Jenom zde si můžete tento seriál přehrát opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Všechno děláme jenom pro vás opravdu nerušený a komfortní zážitek, tak této situace využijete, protože tento seriál tady určitě nebude zveřejněný věčně. Další informace o filmu naleznete například na jeho profilu na CSFD.cz. Na závěr nám tedy dovolte vám poblahopřát, ať se dobře bavíte!

Iracionální muž (2015) online ke shlédnutí

Film Iracionální muž (2015) od Woody Allena už na vás čeká online ke shlédnutí. Tento zajímavý mysteriózní snímek si můžete přehrát zdarma přímo zde na této naší webové stránce. Pevně věříme, že se u něj budete dobře bavit. V hlavních rolích uvidíte skvělé herce jako například Emmu Stone, Joaquin Phoenix nebo Parker Posey. Je to příběh muže, který je velmi vzdělaný a respektovaný, který ale ztratil veškerou chuť k životu. Tím mužem je profesor filozofie Abe Lucas.

Na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali film Iracionální muž. Ten měl svojí oficiální premiéru ve čtvrtek 30. července 2015 a je jisté, že své spokojené diváky si jistě najde. Obzvláště ty, kteří patří mezi fanoušky Woody Allena, který je známý svými opravdu netypickými, ale krásnými filmy. I u tohoto svého snímku je zároveň režisérem i scénáristou, což v dnešní uspěchané době už není moc časté. Allen na to ale stále i ve svých téměř osmdesáti letech má. Stále tak přináší zajímavé příběhy, které dokážou vyčarovat úsměv na tváři a vyvolat čiré emoce.

Iracionální muž (2015) online ke shlédnutí.

Ne jinak tomu bude i u filmu Iracionální muž (2015), který jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Jenom u nás si ho můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma a to všechno jenom na opravdu primitivních pár kliknutí myši. Video je v HD kvalitě. Vysoké rozlišení zaručuje naprosto dokonale čitelný a zářivý obraz. Ve stejné kvalitě je pak i vícekanálový zvuk. Ale dost technických podrobností a pojďme se společně podívat na to, co je na tomto a jiných filmech skutečně to nejdůležitější a to je příběh.

Abe Lucas je profesor filozofie.

Osobu hlavního hrdiny Abe Lucase už jsem tak trochu nakousli. Na první pohled je to muž, který si nemá na co stěžovat. Statný elegán v nejlepších letech, který má dobře placenou a hlavně velmi uznávanou práci. Je věhlasným profesorem filosofie, kterého předbíhá jeho pověst. V poslední době si ale prochází těžkou existenční krizí. Ačkoliv je to právě on, kdo by měl vědět o smyslu života víc, než většina lidí, tak sám ten svůj tak nějak zapomněl. Najednou pro něj nemá vůbec nic smysl. Dny jsou šedivé a nudné. Dokonce se mu zdá, že i dýchat je najednou obtížné a tak zbytečné. Pro člověka, který se živý tvůrčím myšlením je to opravdu velmi tvrdý a nesmlouvavý ortel.

Bohužel není v životě vůbec šťastný.

Abe cítí, že takto nemůže dál. Alespoň se tedy rozhodl změnit své působiště a ze své domovské univerzity vyjíždí učit na malou fakultu v zapadlém městečku, kde široko daleko nic není. Podaří se mu právě zde najít onen svůj smysl? To se dozvíme v zápětí. I když se zdá, že vlastně bude zaměstnán úplně jinými věcmi. Ocitá se totiž ve spárech dvou žen. Dvou velmi zajímavých žen, které mu mohou leccos nabídnout a ulehčit od jeho nesnesitelného trápení.

Tou první ženou je jeho kolegyně – profesorka Rita (hraje jí Parker Posey). Je to velmi inteligentní a vzdělaná dáma zhruba ve stejném věku jako on. Jenže v životě není ani trochu šťastná, což má vlastně docela jednoduchý důvod a to zpackané manželství. Na Aba se Rita lepí skoro jako med, protože cítí, že je to právě on, kdo by mohl být jejím zachráncem. V souboji o jeho srdce ale nebude sama. Ještě je tady Jill (hraje jí Emma Stone). Je to mladá a krásná studentka. V Abově třídě se řadí k něm nejlepším a svého profesora dokázala zaujmout nejedním fundovaným rozhovorem. Jill se zase líbí charisma svého profesora i jeho tajemno, kterému by ráda přišla na kloub. Navíc si ve svém sebevědomém mládí myslí, že je to právě a jenom ona, kdo mu dokáže pomoci.

Obě dvě ženy se pokouší svůj přátelský vztah s Abbem proměnit v něco více. Obě se velmi snaží a dokonce překračují i hranice, které jsou obvykle společností vytyčeny ženám. Jenomže se jim to vůbec nedaří. Ani jedné z nich. Abe je ale vždy s klidem a velmi stručně odmítne. Nakonec jdou tak daleko, že se obě dvě ženy dokonce začnou kamarádit, jenom aby sdíleli své společné úspěch a neúspěchy v boji o Abovo kamenné srdce.

Tajemný rozhovor ho přinutí naprosto změnit názor.

Za nedlouho se ale stane velmi zvláštní událost. Abe a Jill jsou právě na obědě, kde náhodou zaslechnou od dalšího stolu velmi prapodivnou konverzaci. Jakoby v ní ale bylo obsaženo přesně to, co potřeboval Abe slyšet. Jakoby se jednoduše na něco rozpomenul. Na něco co mu bylo už dlouho skryto. Vlastně se cítí, jakoby na něm někdo přepnul pomyslné tlačítko. Najednou má zase chuť užívat si života a bavit se plnými doušky. Všechno je to možná až absurdní, ale profesor filosofie Abe Lucas se nyní v některých momentech chová jako obyčejný puberťák. Přitom se ale nechce vzdát ani jedné ze svých žen. Jakým směrem se tedy bude jejich vztah vyvíjet dále?

Bude jedna z dvou žen jeho novým smyslem?

To je příběh filmu Iracionální muž (2015) od Woody Allena. Pevně věříme, že tento skvělý snímek zaujal i vás a že jste dostali chuť se na něj podívat. Podle našeho názoru se jedná o opravdu skvělý a velmi povedený film, který se prostě vyplatí vidět. Je to mysteriózní drama, které v sobě má romantiky, ale i dramatu. Pokud mu chcete přijít na kloub, tak si rozhodně vyhraďte chvilku času a na tento snímek se podívejte s námi. Určitě s ním strávíte velmi příjemné chvíle.

Věčně mladá (2015) online ke shlédnutí

Film Věčně mladá je tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát tento krásný romantický film. Připravili jsme ho pro vás v maximální možné kvalitě a na vás tak čeká opravdu jedinečný filmový zážitek. Film natočil režisér Lee Toland Krieger a premiéru v českých kinech měl ve čtvrtek 30. července 2015. Příběh filmu prozrazuje už jeho název. Hlavní hrdinkou je mladá žena jménem Adaline. Ta má ve svých třiceti letech nehodu, kvůli které přestane stárnout. Jenže jí to překvapivě přinese v životě víc těžkostí a starostí, než spokojenosti.

Přímo zde na této webové stránce naleznete film Věčně mladá nebo také v anglickém originále The Age of Adaline. Můžete si ho tak přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet. To všechno na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu unikátní šance, si právě tento film nenechat ujít. Jen tak mimochodem se jedná o jeden z nejočekávanějších snímků léta 2015 a je opravdu hodně o co stát. Film natočil režisér Lee Toland Krieger, který zatím moc filmů nenatočil. Na kontě má filmy jako Celeste a Jesse navždy, Modern/Love a Bráchova holka. Věříme, že film Věčně mladá, se stane zlomem v jeho kariéře a stane se ještě známější. Autory scénáře k filmu se stala dvojice J. Mills Goodloe a Salvador Paskowitz. V hlavních rolích pak uvidíme skvělé herce jako například: Blake Lively, Michiel Huisman, Harrison Ford, Amanda Crew nebo Richard Harmon.

Film Věčně mladá (2015) online ke shlédnutí pro vás.

Film Věčně mladá jsme pro vás nahráli ve skvělé HD kvalitě, která se vyznačuje obrazem ve vysokém rozlišení a křišťálově čistým zvukem. Zkrátka potěšení pro vaše smysly, které si co nejlépe vychutnáte na velké obrazovce a je úplně jedno, jestli půjde o monitor počítače a nebo o televizní obrazovku. Přehrávání je u nás pohodlné a jednoduché. Všechno co musíte udělat je pouze se přihlásit v horní části těchto webových stránek. Tím si aktivujete náš online přehrávač a dál už nemusíte vůbec nic řešit. Myslíme si, že to tak zvládne opravdu každý.

Adaline měla těžkou autonehodu, po které přestala stárnout.

A o čem je vlastně příběh celého filmu? Hlavní hrdinkou je krásná blondýnka Adaline. Je to mladá třicetiletá maminka, která má celkem krásný a bezstarostný život. Vlastně se zdá, že její osud je až nudně všední a normální. Každopádně může být ráda, že je zdravá, krásná, má zajímavou práci a skvělou rodinu. Zkrátka prožívá skutečné životní štěstí, které si většina lidí není schopná ani uvědomit. Jenže ani to nemůže trvat věčně. A nebo může? Co by se stalo, kdyby trvalo.

Jednoho večera jede Adaline sama autem a má opravdu hodně vážnou nehodu ve svém autě. Kupodivu z ní vyvázne nezraněna. Necítí na sobě vůbec žádné změny, jenže to netuší, že se něco přeci jenom stalo. Adaleina náhle přestane stárnout. Její život se zastavit v 80. letech, kdy jí bylo třicet. Zkrátka je náhle pořád tou krásnou a zdravou ženou, jakou byla v té době. Nejdříve se to zdá jako celkem příjemná anomálie, jenže postupem času začne věčné mládí Adaline ruinovat života.

Nestárnout znamená být hlavně sama.

Její dcera stárne. Nejdříve je mladší, brzy pak stejně stará a nakonec starší. Pro obě dvě ženy je nesmírně těžké se s tímto faktem vyrovnat. Nakonec je to důvod jejich vzájemného odcizení a nesouladu. Stejně tak partner se nemůže vyrovnat se svojí smrtelností, zatímco Adaline vypadá stále úžasně a mladě.

Adaline nakonec zůstává naprosto sama. Osamocená sama se sebou. Není schopná navázat dlouhodobý vztah a prožívat lásku. To nejdůležitější co má v životě smysl jakoby jí najednou bylo zapovězeno. Ačkoliv má dar, po kterém touží miliony lidí, tak ona sama není vůbec šťastná. Po letech takové strádání se přeci jenom v jejím životě objeví jeden zajímavý muž. Jmenuje se Ellis Jones a Adaline je s ním po dlouhé době opravdu hodně. Možná právě proto, že už uplynula moc dlouhá doba, než aby jí kdokoliv znal a byla tak zatížena svou nekonečnou minulostí. Mladý pár chodí na procházky, na večeře a užívá si života. Zdá se, že Adaline bude konečně po opravdu mnoha letech zase šťastná. Všechno se ale změní kritickou návštěvou Ellisových rodičů. Otec Williamem totiž Ellis pozná. Je to dívka do, které se v mládí zamiloval. Jenže teď před ním stojí úplně stejná žena, která se za ten jeho dlouhý život vlastně vůbec nezměnila. Jak toto jenom skončí?

Najde Adaline přeci jenom znovu lásku?

Film Věčně mladá je opravdu krásným romantickým filmem, který v sobě má i obrovský kus dramatu. My máme obrovskou radost, že se takové smysluplné filmy stále točí. Kromě dobré podívané totiž otvírá i celou řadu tvrdých, ale zajímavých existenciálních otázek. O kvalitě filmu svědčí i jeho hodnocení na CSFD.cz, kde má téměř 80%. V tomto žánru se jedná o opravdu skvělý a jedinečný výkon. Pokud tedy nedáte na nás, tak dejte alespoň na toto nezávislé hodnocení, které filmu udělili přímo diváci.

Je to těžší, než to na první pohled vypadá.

Film Věčně mladá (2015) pro vás máme online ke shlédnutí. Pusťte si ho přímo tady. Na naší webové stránce si můžete toto nové romantické drama přehrát jednoduše a komfortně. Dali jsem si záležet, aby video s filmem bylo skutečně v maximální možné kvalitě. Díky internetu si tento povedený film navíc budete moci přehrát kdykoliv jenom budete chtít. Právě v čas, který se bude hodit právě vám.

Papírová města (2015) online ke shlédnutí

Americký film Papírová města je tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Jedná se o romantické drama se silnými mysteriózními prvky. Film natočil Jake Schreier podle knihy Johna Greena. Do našich kin přišel tento krásný film 23. 7. 2015 a hned záhy si našel mnoho spokojených fanoušků. Je to příběh kluka jménem Quentin Jacobsen, který má krásnou a rozmarnou sousedku. Dlouho po ní touží, když si ale uvědomí, že jí skutečně miluje, tak ona náhle zmizí.

Na této webové stránce jsme si exkluzivně pro vás přichystali film Papírová města. Jedná se o krásné romantické drama s originálním příběhem. Film natočil režisér Jake Schreier, který doposud nemá příliš velké zkušenosti. Na jeho kontě nalezneme pouze seriál Alpha house a film Robot Frank. Nicméně sázka na mladého režiséra se v případě tohoto zajímavého filmu rozhodně povedla. My pevně věříme, že se na tento snímek podíváte rádi s námi a strávíte s ním příjemné chvíle.

Film Papírová města (2015) online ke shlédnutí.

Film Papírová města jsme pro vás nahráli v maximální možné kvalitě a připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Film je v HD rozlišení, které vám odhalí i ty nejmenší detaily. Šestikanálový zvuk je naprosto čistý a výrazný ve všech svých nuancích. Zkrátka jsem se snažili, aby tento film pro vás byl do detailu opravdovým zážitkem. Na této webové stránce si ho navíc zvládne přehrát snad úplně každý. Pro aktivaci videa se jenom stačí přihlásit v horní části těchto webových stránek.

Margo je opravdu úžasná a tajemná dívka.

Jediná otázka je jestli vás zaujme příběh. Ale i o něm si něco povíme. Hlavním hrdinou a průvodcem děje se nám stane Quentin Jacobsen. Ja to mladý kluk. Celkem pohledný a chytrý, na druhou stranu je spíše samotářský a tichý. To jeho sousedka Margo Rothová Spiegelmanová je jeho naprostý opak. Je to dívka zhruba ve stejném věku, která má ale energie doslova na rozdávání. Zdá se, že jí nemůže zhola nic zastavit. Její dlouhé nohy jí nesou snad ke každé lumpárně.

Quentin s Margo se brzy stanou kamarády. Tihle dva se celkem hezky doplňují v mnoha věcech. Zdá se, že to co jinému chybí, toho má druhý na rozdávání a naopak. Není se tak ani čemu divit, že se Qentin do své sousedky zamiluje. Jenže je až příliš velký srab, než aby jí to řekl do očích. Jeho láska tak po dlouhé roky zůstává platonická. Spíše doutná, než aby měla prostor se rozhožet.

Quentin miluje svou sousedku celým srdcem.

Pak ale přijde osudová noc, která všechno na dobro změní. Margo se totiž chce rozejít se svým současným přítelem, který se k ní nezachoval vůbec hezky. Vymyslela proto zapeklitou pomstu, která je plná různých nástrah. Na její realizaci si vezme na pomoc právě i Quentina. Ten je po dlouhé době skutečně šťastný. Částečně proto, že je Margo konečně zase volná, ale hlavně proto, že právě teď je s ní a opravdu dobře se baví. Je to zkrátka jeho životní dobrodružství. Když pak později po všem přemýšlí, co se odehrálo, tak mu skutečně dojde, že Margo miluje a že už jí to skutečně musí říci.

Druhý den Quentin nervózně přešlapuje ve škole, jenže Margo bohužel nedorazí. Stejně tak se tomu děje i další den a další. Margo prostě úplně zmizela ze světa. Zachmuřený Quentin se rozhodne jí hledat. Hned na začátku narazí na tajemné indicie, které by k ní mohl být. Sám Quentin vůbec nechápe co se stalo. Proč a za jakých okolností Margo Rothová Spiegelmanová zmizela. Každá indicie vede k další hádance. Chvíli to vypadá, že situace je vážné a vzápětí zase, že si s ním Margo jenom hraje. Musí projít těžkým testem, ve kterém se po něm chce důkaz, že Margo skutečně zná.

Trvalo ale hodně dlouho, než si ho Margo vůbec všimla.

Hádanky a šifry vedou k tajemnému papírovovému městu. Quentin ví, že o něm Margo často a ráda mluvila, přitom ale vůbec netuší, co to vlastně je. Je to snad nějaké skutečné místo? Skrývá se na něm Margo? Nebo je zde snad uvězněna? To všechno bude muset rozluštit dříve bojácný Quentin, který se vydává na dobrodružnou výpravu. Teď už je mu nebezpečí lhostejné, protože na konci možná čeká odměna v podobě jeho životní lásky.

Další podrobnosti, zajímavé informace a recenze samotných diváků naleznete rovněž na CSFD.cz. Ani tady si film nevede vůbec špatně.

Na Qentina čeká nazapomenutelné dobrodružství - musí ji najít!

To je ve zkratce krásný romantický film Papírová města (2015), který v sobě má i pořádný kus dramatu. Nám se však tento snímek opravdu hodně líbil a můžeme vám ho jenom doporučit online ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát přímo zde na této naší webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Věříme, že to pro vás bude opravdu jenom otázka pár kliknutí myši a tak nebudete muset vůbec nic jiného řešit. Je to opravdu hezký film, který je dělaní nejenom do letní pohody, ale prostě na kteroukoliv hezkou chvíli. Na konec vám tedy už jenom popřejeme příjemnou zábavu!

Film Padesát odstínů šedi (2015) online ke shlédnutí

Netrpělivě očekávaný erotický film Padesát odstínů šedi je tady online ke shlédnutí. Film podle stejnojmenného knižního bestselleru autorky E. L. James natočil režisér Sam Taylor-Johnson. Na toto dráždivé romantické drama už jsme se těšili opravdu dlouho. O to větší je důvod si ho vychutnat a proč ne právě na této naší webové stránce, kde jsme ho pro vás připravili online ke shlédnutí zdarma. Video se snímkem Padesát odstínů šedi si u nás můžete přehrát opravdu jednoduše a pohodlně.

Film Padesát odstínů šedi byl opravdu netrpělivě očekáván. První kniha spatřila světlo světa už v roce 2011 a stala se jednou z nejrychleji prodávaných knížek historie. Britská autorka Erika Mitchell, která píše pod smyšleným jménem Erika Leonard pak příběh sjednotila do poutavé trilogie. Padesát odstínů šedi je hravý příběh, která se nebojí erotiky a umě balancuje i na hraně daleko tvrdších žánrů. Není tak opravdu divu, že se tento příběh stal jedním z nejoblíbenějších ve své kategorii. Ve filmu nečekejte žádné zářivé Hollywoodské hvězdy. Přesto byl natočen snímek, který dozajista čeká úspěch. Pokud jste na něj zvědavy i vy, tak vám nezbývá nic jednoduššího, než si ho pustit s námi.

Mladá studentka literatury Anastasie teprve čeká na své první miostné dobrodružství.

Snímek Padesát odstínů šedi měl svojí premiéru v kinech 12. února 2015. Načasování těsně před svatým Valentýnem rozhodně není náhodné. V anglickém originále se film jmenuje Fifty Shades of Grey. Každopádně vám také musíme připomenout, že se nejedná jenom čistě o erotický film, ale především o romantické drama. Ještě než si ale film pustíte, tak se pojďme alespoň ve stručnosti podívat na jeho příběh.

Film Padesát odstínů šedi (2015) už tady na vás čeká online ke shlédnutí.

Hlavní hrdinkou je mladá studentka Anastasia. Je to mladá a velmi krásná dívka, která má ale velmi nízké sebevědomí, takže je doposud bez větších milostných zkušeností. Roli šedé myšky napomáhá i obor, který studuje a to je literatura. To se má ale jednoho dne změnit. Anastasie má přijít o svou počestnost a to nebývale rychlým a intenzivním způsobem. Bude provádět praktiky, které si nedokázala představit ani ve svých nejdivočejších snech.

Anastasie rychle podléhá tajemnému podnikateli Grayovi.

Do všeho má Anastasii zasvětit tajemný podnikatel Christiane Greye. Je to její přesný opak. Velmi charizmatický a zkušený muž, který vždycky dostane to co chce. Jejich první kontakt je přitom víceméně nevinný. Anastasie pracuje ve studentském časopisu, kde dostane za úkol úspěšného milionáře a manažera vyzpovídat. Kvůli svým velkým rozdílům na ní zprvu nezapůsobí zrovna moc dobře. Působí na ní až příliš chladně, sebevědomě a odměřeně. Přesto Anastasii rozhovor na dlouho utkví v paměti a musí se k němu neustále vracet. Jakoby pro ní zrál jak dobré víno.

Anastasia začne lákat Christianova nedostupnost a tajemnost. Jeho zkušenost i osobnost, kterou nasákne okolí ve kterém se pohybuje. Teď už se nemůže myšlenek na něj zbavit ani kdyby chtěla. Následuje tak další a další setkání. Nejdříve pod záminkou dalších pracovních rozhovorů, ale tato záminka velmi brzy odpadá. Christiana se snaží mladou nezkušenou studentku varovat, že by si měla od tak komplikovaného a sofistikovaného muže raději držet odstup, ale ona na to bohužel ani v nejmenším nedá.

Bude to její zasvěcení v ženu.

Christian má totiž podobně jako mnoho mocných a zkušených mužů velmi specifické touhy. Takové, které mohou mnohým připadat nevkusné nebo až brutální. Tím se ale Anastasie nedá odradit. Gray také podléhá kouzlu této dívky. Rozhodne se jí tedy zasvětit do svých drsných rituálů. Je to jeho třináctá komntata, která odráží celý jeho životní příběh od minulosti po současnost. Anastasia se tak dostává na jeho speciální lože poznává drastické pomůcky, které tak rád používá. Gray má totiž rád drsné milovaní ve stylu sado maso.

Christiane Grey má mnohem drsnější choutky, než se na první pohled zdá.

Pro Anastasii je to překvapivá cesta objevování vlastního já. Poznává, že praktiky, které se jí zprvu zdáli odporné a zbytečně bolestivé se jí vlastně líbí. Že v nich nachází svou živočišnou podstatu a opravdovou rozkoš. To je to co si vždycky přála zkusit, jenom o tom nikdy nevěděla. Je to svět, který naznala dokud nebyla Christianem Greyem zasvěcena. Nyní si do tohoto tajemného světa můžete udělat výlet i vy.

Film Padesát odstínů šedi (2015) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte využít této jedinečné šance. Uvidíte, že se budete bavit. Je to příběh, který v sobě má nejenom drama a romantiku, ale i pořádnou dávku erotiky a jiskřivého náboje. Kdo ví, třeba se i pro vás stane onou touženou inspirací. Video s filmem Padesát odstínů šedi jsme pro vás nahráli v opravdu perfektní obrazové i zvukové kvalitě. Teď už je skutečně jenom na vás, kdy si film pustíte. My vám můžeme jenom doporučit, aby to bylo skutečně co nejdříve. Určitě nebudete litovat.

Přijde letos Ježíšek? (2013) online ke shlédnutí

Český film Přijde letos Ježíšek je tady pro vás připravený online ke shlédnutí. Pojďte si i vy exkluzivně s námi pustit tento povedený český romantický film, kterému se dočkalo té cti, že měl svojí televizní premiéru přímo na Štědrý den 24. prosince 2014. Snímek režírovala Lenka Kny a rozhodně vás zaujme svým skvělým hereckým obsazením. Je to příběh dvou rodin, které se rozhodli, že si udělají ty opravdové Vánoce jaké by měly být.

Na této webové stránce už na vás čeká nový a zábavný film Přijde letos Ježíšek? V kinech se film vysílal od 5. 12. 2013 a po roce se dostal i na televizní obrazovky a to konkrétně na Nově právě o slavnostní Štědrý večer. Pokud jste film nestihli kvůli frmolu kolemrozbalování dárků či rodinné návštěvě, tak zde jste rozhodně na té správné stránce. Přímo zde jsme pro vás připravili tento snímek ve výborné kvalitě a vy si ho tak můžete vychutnat kdykoliv jenom budete chtít.

Český film Přijde letos Ježíšek?

A o čem je vlastně příběh filmu? Našimi hrdiny se stanou členové dvou rodin, které prožijí opravdu pozoruhodné Vánoce. Nejdříve se ale pojďme s některými členy těchto rodin seznámit. Začneme třeba od Josého. To je šarmantní, který se právě dostal přes šedesátku, a vrací se domu z Mexika. Tam strávil v emigraci dlouhých třicet let. Pro Josého se Mexiko stalo domovem a po návratu domů vlastně ani netouží. Jenže jeho manželka Dolores si umanula, že se musí vydat do Prahy. Je totiž silně věřící a právě zde se nachází ono legendární Pražské jezulátko, které by mohlo pomoci jejich dceře Penélope. Té se totiž nedaří počít potomka, kterého by si opravdu od srdce přála.

Vánoce jsou kouzelné svátky.

José má ale i další vyloženě praktický důvod, proč se domů moc netěší. Čekají tady totiž na ně lidé, kterým by se nejraději rád vyhnul, ale zřejmě nebude mít tu možnost. Jedním z nich je i Rudy, který byl kdysi jeho kamarádem. Bohužel právě s ním je ten problém, že se nejedná zrovna o čestného člověka. Vždycky využíval každou příležitost, aby mohl s druhými manipulovat a využívat je. Co je ale ještě větší zádrhel je možné setkání s Květou. Ta bývala Josého velkou láskou se kterou si plánoval budoucnost. Jenže jak už asi tušíte podle Josého historie, tak k ničemu nakonec nedošlo.

José se po dlouhých třiceti letech vrací do Prahy.

Nicméně život šel dál i Květa si našla novou lásku, vdala se a založila rodinu. Nutno dodat, že velmi svéráznou rodinu. Tu teď neoficiálně vede její syn Michal. Ačkoliv si to José moc nepřál, tak nakonec ho čeká poměrně velké střetnutí s Květou, Michalem i dalšími členy této famílie. Nakonec se i on sám zamotá do hodně nečekaných situací. Někdy mu nepomůžou ani jeho bohaté životní zkušenosti a nadhled. Bude tak muset požádat o pomoc i lidi, od kterých se původně chtěl držet dál.

Jenže i Josého rodina má v Praze mnohem větší plány než jenom návštěvu pražského jezulátka. Nic o tom sice Josému neřekli, ale jsou to věci které musí udělat. A jsou přeci Vánoce a v takový čas se děje leccos. Někdy dokonce přijde řada i na zázraky. Pár takových by se oběma našim rodinám v této situaci rozhodně hodilo.

Jaký může být nejhezčí vánoční dárek.

To je ve zkratce příběh filmu Přijde letos Ježíšek? Jedná se o celkem povedený film, který zaujme originálním příběhem i skvělým hereckým obsazením. Herci jako Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Václav Postránecký, Pavel Kříž nebo Igor Chmela patří do herecké extratřídy, kteří hrát opravdu umí. Samozřejmě se najdou i nějaké ty mušky na kráse. Přeci jenom režisérka Lenka Kny nemá zase tolik zkušeností. Přesto doufáme, že nad těmito nedostatky přivřete oči. Jinak se ale jedná o opravdu hezký film, který se z toho důvodu rozhodla televize Nova nasadit o hlavní vysílací čas přímo o Vánoce. Film jsme pro vás pořídili v opravdu skvělé audiovizuální kvalitě, abyste si ho mohli pustit kdykoliv jenom budete chtít. Tak neváhejte ani chviličku a pojďte do toho s námi. Určitě se nebudete ani na chviličku nudit.

Dárky nemusí být jenom hmotné.

Náš názor na film Přijde letos Ježíšek?

Přijde letos Ježíšek je povedený romantický film. Má v sobě kus komedie i dramatu, ale žánrem se pořád jedná hlavně o romantiku. Je to skvělý nenucený film s vánoční atmosférou a právě Vánoce hrají ve snímku opravdu hodně důležitou roli. Právě magičnost a kouzlo Vánoc dává snímku jeho hlavní zápletku. Po technické stránce se sice najde pár much na kráse, ale skvělé herecké obsazení naopak film zase pozvedává. Ve filmu je spousta záběru na krásně zasněženou Prahu, což se dnes zdá skoro jako zázrak, ale ve filmu je to naprostá samozřejmost. I to je jeden z příjemných detailů, který vám pomůže navodit si tu správnou atmosféru. Filmu Přijde letos Ježíšek tak dáváme palec nahoru a rozhodně vám ho doporučujeme online ke shlédnutí. Neváhejte ani chviličku a pojďte do toho s námi. Můžeme vám slíbit, že vás čeká opravdu hezká podívaná.

Jíst, meditovat, milovat (2010) online ke shlédnutí

Jíst, meditovat a milovat je velmi silné romantické drama. Film byl natočený podle knihy americké spisovatelky Elizabeth Gilbert. Kniha zase vznikla podle jejich skutečných zážitků, takže má velmi silné autobiografické prvky. Hrdinkou příběhu je Liz sama. Po rozvodu se celý její svět rozpadl jako domeček z karet a ona teď přemýšlí, co bude dál v životě dělat. Nakonec se vydá na roční cestu kolem světě, kde jak doufá najde všechny odpovědi.

Na této webové stránce vám přinášíme online ke shlédnutí hodně zajímavý a povedený americký film. Snímek Jíst, meditovat, milovat natočil režisér Ryan Murphy. Hlavní role si ve filmu podělili samí skvělý herci jako Julia Roberts, Javier Bardem nebo James Franco. Vznikl tak velmi silný romantický film, který nadchne každou dušičku, jenž má tyto snímky ráda. Stejně tak okouzlil i nás. Všechno je založena na skutečných událostech, což filmu dodává opravdu velmi silnou atmosféru. Co se stalo se přeci může udát znovu třeba právě vám.

Romantické drama Jíst, meditovat, milovat t_1

Film Jíst, meditovat, milovat (2010) jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete film pustit naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Pevně věříme, že do toho s námi půjdete, protože tento příběh za to určitě stojí.

Vraťme se ale zpátky k Liz Gilbertové. Na začátku to byla krásná a vyrovnaná žena. Vlastně docela i spokojená. Pak ale přišel velký životný zlom, když se s ní manžel z čista jasna rozhodl rozvést. Liz najednou neví co má dělat. Její život se sesypal jako hrad z písku. Najednou nemá svojí lásku, přichází o přátele následují tahanice o majetek. Její rodina pro ní také nemá zrovna moc pochopení. Naopak od nich slyší jenom plno výčitek.

Liz pořád v životě něco hledá

Liz tak přemýšlí co má se sebou dál dělat. Sama cítí, že je na dně svých sil a potřebuje si odpočinout. No a proč vlastně ne? Proč si neudělat největší dovolenou svého života a pořádně si oddychnout. Liz si tak bere volno na celý jeden rok a vyráží na cestu kolem světa.

Nejdřív je třeba poznat sebe sama.

Její první kroky jí vedou do Itálie. Tady poznává úžasné kouzlo místního jídla, ale i poklidné atmosféry. Najednou ví, že to co se jí děje, už tady bylo za ty tisíce let lidské civilizace asi milionkrát a stejně tak tomu bude následovat i v budoucnu. Konečně se tak může soustředit jenom sama na sebe a užít si každé sousto. Další kroky jí pak vedou do Indie. Zde se nachází další kousek její duchovní skládačky. Tady podléhá kouzlu meditace a nachází opravdové uvolnění. Další velký přelet bude na tropický ostrov Bali. Tady najde to nejcennější, co už vlastně ani nehledala. Je to to poslední, co jí chybí k dokonalému životu. Nová životní láska. Právě zde poznává charizmatického muže se kterým toho má společného mnohem více, než se na první pohled zdá.

Film Jíst, meditovat, milovat přináší opravdu krásný příběh plný zvratů ale i zajímavých situací. Je to snímek o životě a každodenních dramatech, které jsou mnohdy při pohledu z venčí malicherná, ale přesto člověka zasahují na těch nejcitlivějších a nejintimnějších místech. Příběh filmu ukazuje, jak snadno lze ztratit krásný a pohodlný život. Vždycky je tu ale naděje, že z té bolesti může vzejít ještě něco daleko krásnějšího.

Liz se najednou hroutí celý život.

Pevně věříme, že se nám podařilo vás tímto filmem zaujmout a nalákat vás na něj? Chcete si ho pustit? Tak proč ne právě s námi. Přímo zde na této webové stránce jsme tento skvělý americký romantický film pro vás přichystali online ke shlédnutí ve výborné obrazové kvalitě.

Rozhodne se odjet až na druhou stranu světa.

Hodnocení romantického filmu Jíst, meditovat, milovat

Co říci o filmu Jíst, meditovat, milovat? Příběh tohoto filmu patří možná k jedněm z nejznámějším romantických dramatům současnosti a nejeden náš čtenář ho zná jistě lépe, než jenom my, kteří jsme viděli pouze film. Každopádně se jedná o velmi povedený snímek, kterému není moc co vytknout. Herci jsou skvělí. Příběh je zajímavý. Všichni za kamerou také odvedli velice profesionální práci. I když jedna větší výtka by se přeci jenom našla. Na filmu vadí především jeho dlouhá stopáž. Skoro dvě a půl hodiny je opravdu moc na to jak málo se toho ve filmu děje. Občas ten příběh působí skoro jako až uměle natahovaný. Najde se v něm tak hned několik naprosto hluchých a nezáživných pasáží. Stejně tak některým vedlejším postavám je dán až příliš velký prostor. Tito lidé pak na sebe ve filmu prozradí skoro všechno i když je to v podstatě k hlavnímu ději irelevantní. A nikoho to nezajímá.

Celkové hodnocení: 65%

Premiéra filmu: 14. 10. 2010
Délka filmu: 134 minut
Více se o něm dozvíte na jeho profilu na CSFD.cz nebo na oficiálních webových stránkách.

Nemůže chybět čas na meditaci.

Ani ve snu (2016) online ke shlédnutí

Český film Ani ve snu! online ke shlédnutí pro vás. Přímo zde na této webové stránce jsme jenom pro vás přichystali k přehrání opravdu velmi zajímavý a povedený český snímek. Natočil ho už zkušený režisér Petr Oukropec, který si své projekty do detailů promýšlí. Náš tak čeká hluboký příběh jedné mladé dívky, který je zasazený do prostředí jednoho z aktuálně nejoblíbenějšího městského sportu – parkouru. Věříme, že vás tento film zaujme a podíváte se na něj s námi celý od začátku až do konce. Myslíme si, že je rozhodně o co stát.

Do českých kin právě přichází romantický snímek pro teenagary a všechny příznivce parkouristů. Že nevíte, co to parkour je? Nevadí, ve filmu Ani ve snu, se to na vlastní oči dozvíte. Film Ani ve snu má premiéru v českých kinech 21. Dubna 2016. My jsme ho však pro vás nahráli, abyste si ho mohli přehrát přímo zde na těchto webových stránkách a to online. V koprodukčním česko-bulharsko-slovenském filmu Ani ve snu od českého režiséra Petra Okroupce si mimo jiné zahrají Klára Melíšková, Barbora Štikarová, Jan Vondráček, Jáchym Novotný, Ivan Martinka, Adam Mišík a Toman Rychter.

Film Ani ve snu (2016) online ke shlédnutí.

Video s filme Ani ve snu jsme pro vás nahráli už s předstihem ve skvělé HD kvalitě. Jenom díky tomu vám ho můžete nabídnout právě i teď. Věříme, že povedenou audiovizuální stránku určitě oceníte. Detailní obraz a nádherně čistý zvuk vám dopřeje skvělý filmový zážitek. Snímek jsme získali z novinářské projekce a proto ho rovněž máme s takovým předstihem. Náš přehrávač je maximálně jednoduchý na ovládání a zacházení s ním musí zvládnout snad úplně každý.

Je to příběh mladé dívky jménem Laura.

Teď už se ale pojďme společně podívat na to nejdůležitější. O čem vlastně tento romanticko-sportovní film bude? Hlavní postavou filmu je temperamentní šestnáctiletá Laura, která je velmi pohybově nadaná, ale zároveň tvrdohlavá a umíněná puberťačka. Chce se za každou cenu dostat do party parkouristů, což je skupina lidí, kteří pomocí svého těla překonávají různé libovolné překážky v okolním prostředí. Parkour je nejenom fyzická aktivita, ale také způsob uvažování a přemýšlení. Pro parkour je důležité, aby se člověk uměl za všech okolností pohybovat klidně a sebejistě.

Laura je tvrdohlavá a právě prožívá pubertu.

Mladou Lauru však zaskočí láska, která vzplane k mladíkovi jménem Luky. Její život bude najednou rozdělen. Ve vysněném světě romantických snů a vizí ji Luky bezmezně patří. V drsné realitě skončí její úsilí se s Lukym sblížit nehodou. V momentě, kdy se jejich světy neobvyklým způsobem propojí, se Laura musí rozhodnout, zda bude chodit s Lukym nebo bude žít životem nespoutaných parkouristů. Lauru si ve filmu zahraje mladá Barbora Štikarová, která se parkouru aktivně věnuje, což ve filmu velmi dobrým způsobem zúročila. Inu, není nadto, když takovou roli dostane člověk, který svému oboru rozumí a dělá ho.

Romantický film Ani ve snu! je autentický a působí neotřelým dojmem. Režisér filmu si dal velkou práci s výběrem natáčecích lokací, což se mu velmi dobře podařilo. Ve filmu je celá řada povedených a neotřelých míst, což je pro spád filmu žádoucí. Dále je potřeba vyzdvihnout dobrou práci s mladými neherci, kteří ve filmu vystupují. Film Ani ve snu vznikl podle scénáře Egona Tobiáše, který pracoval pro film poprvé.

Film se mimo jiné natáčel ve Vysokých Tatrách, v Praze a v Normandii. Pro titulní roli objevil český režisér Petr Oukropec talentovanou Barboru Štikarovou, která si ve filmu zahrála poprvé. Mezi neokoukané tváře patří také Toman Rychtera a Veronika Pouchová. Ve filmu však vystoupí také známé tváře, což určitě platí pro Kláru Melíškovou, která se v poslední době objevuje především na televizních obrazovkách velmi často. V dalších dospělých rolích uvidíte Jana Vondráčka nebo Ivana Martinka. Dále si ve filmu zahraje Adam Mišík, který je divácké veřejnosti již známým a často obsazovaným mladým hercem.

Ani ve snu! je také sportovní film o parkouru.

Snímek Ani ve snu financovaly celkem čtyři společnosti. Konkrétně šlo o společnost Negativ, slovenskou Arinu, bulharskou The Chouchkov Brothers a Českou televizi. Peníze na film šly také z podpory Státního fondu české kinematografie. V českých kinech je za uvedení tohoto filmu zodpovědná distribuční společnost CinemArt. Není bez zajímavosti, že slavnostní světovou premiéru si film odbyl na 66. ročníku prestižního festivalu Berlinale, který je tradičně velmi uznávanou filmovou akcí.

Laura hledá především sama sebe...

Takový je ve vší stručnosti film Ani ve snu! Podle nás je to opravdu povedený snímek, který stojí za shlédnutí. Nejlépe právě online, přímo zde na této naší webové stránce. S námi si můžete Ani ve snu! přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Je to skvělá nabídka, která nemusí mít dlouhého trvání. Pokud vás zajímavá více, tak vám můžeme doporučit profil filmu na CSFD.cz, který je nejenom nabitý informace, ale dokonce zde naleznete také recenze samotných uživatelů. To kdybyste nebrali zas tak vážně to naše doporučení. Co více jenom dodat? Snaž už jenom přání příjemně prožitých chvil s tímto originálních českým filmem. Užijte si ho!

Film Brooklyn – online a zdarma

Romantický film Brooklyn online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali video s novým americkým filmem jménem Brooklyn. Ten natočit v roce 2015 režisér John Crowley. Příběh filmu se točí kolem krásné mladé dívky jménem Eilis, která cestuje ze svého rodného Irska do Ameriky. Moc se jí v New Yorku nelíbí, ale jenom do doby, než se poprvé zamiluje. Pak se ale nečekaně musí vrátit domů, kde na ní čeká další milostné vzplanutí.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali online ke shlédnutí film Brooklyn. Je to opravdu hezký romantický film bez přívlastků. No dobrá, možná má v sobě i kus dramatu, ale stále je to především romantika. Pokud máte rádi filmy s atmosférou a silným příběhem, tak toto je přesně snímek pro vás. Film vznikl už v roce 2015, ale do českých kin se dostává s malým zpožděním. Premiéru u nás má totiž stanovenou na 25. 2. 2016. Toto datum ale berte skutečně jenom jako orientační, protože s námi si budete moci tento hezký a povedený snímek přehrát online kdykoliv jenom budete chtít.

Romantický film Brooklyn online a zdarma!

Nejdříve si ale pojďme říct něco málo o tvůrcích filmu. Film režíroval John Crowley. Toho můžete znát například z druhé řady kriminální minisérie Temný případ, kde režíroval několik dílů včetně toho závěrečného. Kromě toho má na kontě i další úspěšné filmy jako například horor Uzavřený kruh (2013) nebo komediální drama Je tady někdo (2008). Scénář k filmu Brooklyn pak napsal Nick Hornby podle knižní předlohy Colma Toibina. Hudbu pak složil zkušený Kanaďan Michael Brook, který už má na kontě mnoho desítek filmů.

Irka Eilis cestuje přes oceán až do New Yorku.

Film Brooklyn jsme pro vás získali ještě před jeho oficiální premiérou ve skvělé HD kvalitě. Díky tomu vám ho můžeme nabídnout online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Je to opravdu unikátní šance, kterou se vyplatí vyžít a vy byste v tomto směru opravdu neměli ani vteřinu váhat. Skvělé HD rozlišení garantuje, že si vychutnáte opravdu každý detail a stejně tak zvuk bude maximálně čistý a věrný. Pro přehrávání přímo zde na těchto našich webových stránkách se stačí jenom přihlásit ve formuláři v horní části.

Brooklyn je v 50. letech opravdu úžasné místo.

Nyní už jsme se ale konečně prokousali k tomu nejdůležitějšímu a to je samotný příběh filmu Brooklyn. Příběh nás zavede do nedávné historie. Konkrétně se píšou padesátá léta dvacátého století a na světě začíná být zase hezky. Tedy alespoň na některých místech. V Irsku je v té době život celkem těžký. Krásná mladá dívka Eilis to ale nijak nevznímá. V zapadlém městečku Enniscorthy se přeci narodila a žije tady celý život. Nic jiného nezná a nic jiného jí tak ani neláká.

Jenže její starší sestra ví, že jinde se dá žít lépe. Mnohem svobodněji a možná i bohatěji. Tím místem je New York na druhé straně oceánu. Sestra na Eilis naléhá tak dlouho, až jí přemluví, aby se vydala do Ameriky společně s ní. Tady je čeká úplně nový životní začátek a hlavně lepší budoucnost místo nuzného a obyčejného života v Irsku. Společně tedy nasednou na nejbližší parník a vydají se na dlouhou cestu.

Pro Eilis je to obrovské dobrodružství. Je fascinována tím novým světě a přitom se ho bojí. Na jednom místě tu žije tolik lidí a přitom si zde připadá úplně sama. Je to pro ni cizí svět s úplně jiným životním stylem i prioritami. Brzy si najde práci jako prodavačka a také bydlení v zajímavé čtvrti v Brooklynu. Mohla by tedy být i celkem spokojená, ale to Eilis není. Místo toho u ní vítězí stesk a touha po domově. Nějaký čas dokonce přemýšlí, že bys e přestěhovala zase zpátky. Jenže pak se to stane.

Eilise se za oceánem poprvé zamiluje.

Eilis při cestě domů náhodou potká italského dělníka. Seznámí se spolu a velmi rychle si padnou do oka. Začnou se scházet a při každé další schůzce Eilis rychle zapomíná na svůj domov. Pro Eilis je to první velká láska, která doslova roztočí celý její svět. Je to chvíle prvních nesmělých doteků, ale posléze i okázalého dokazování lásky. Po boku tohoto krásného italského dělníka i Eilis přichází New Yorku na chuť.

Zájmy rodiny jsou ale také důležité.

Jenže pak přijde další nečekaná rána osudu. Rodinné problémy nutí Eilis zpátky k návratu do vlasti. Vlastně ani nemá jinou volbu. Se svým přítelem se loučí jenom velmi nerada a navzájem si slibují, jak na sebe počkají. Jenže cesta za Oceán automaticky v té době znamená poměrně dlouhé rozloučení. A jak sama Eilis zjišťuje, tak i v jejím rodném Irsku se leccos změnilo. Konzervativní Irsko má své hodnoty a pro emancipované ženy zde nějak není místo. Eilis je chce nechtě vztažena do svého starého života a koloběhu, jenž obnáší. Velmi brzy navíc potká další lásku. Ta se do jejího srdce vkrádá sice zprvu nenápadně, ale o to víc nezastavitelně.

Jaký život si nakonec Eilis vybere?

Nakonec se Eilis ocitá rozpolcená jak citově, tak ve své životní zkušenosti. Musí si vybrat, zde zůstane ve starém světě a nebo se vrátí do Brooklynu v srdci velkoměsta. Musí si vybrat, které své lásce dá přednost a stejně tak jakou životní roli zaujme. To je opravdu velmi těžké životní rozhodování, které je ale jenom na ní. Na holku z malého městečka Enniscorthy je toho ostatně až dost.

Další informace o filmu naleznete na CSFD.cz. My vám snímek Brooklyn můžeme ze srdce jenom doporučit. Je to opravdu hezký romantický film se silným příběhem a navíc zasazený do nádherných kulis rychle rostoucího velkoměsta. Tohle je zkrátka snímek, který musíte vidět a jistě vás bude dobře bavit od začátku až do konce! Je to opravdu poctivě a dobře natočený film. Tak na co ještě čekáte? Prostě a jednoduše si ho pojďte přehrát s námi online přímo zde na této webové stránce. Věříme, že vás čeká příjemná a ničím nerušená zábava.