Marťan (2015) online ke shlédnutí

Film Marťan online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si s námi přehrát zdarma přes internet nový vesmírný velkofilm režiséra Ridley Scotta. Ten proslul jako režisér kvalitních sci-fi a v tomhle směru vás rozhodně ani Marťan nezklame. Je to příběh astronauta Marka Watneyho, který po sérii nešťastných náhod uvázne sám na Marsu. Záchrana může trvat i roky. Jestli má Mark přežít, tak bude muset ze sebe dostat veškerý svůj um a schopnosti. V hlavní roli uvidíme skvělého Matta Damona.

Právě pro vás jsme přichystali film Marťan (anglicky The Martian). Je to akční dobrodružný sci-fi film, který vznikl na motivy knihy Andy Weira. Zajímavostí je, že tento příběh původně vznikal jenom jako obyčejný blog na pokračování. Protože se ale čtenářům líbil, tak ho nakonec dal do podoby elektronické knížky, kterou umístil na Amazon. Cenu dal za 99 centů, což je vlastně nejmenší částka, kterou Amazon dovoluje. I tak se kniha stala obrovským hitem a vydělala miliony dolarů. A podle úspěšných knih samozřejmě vznikají také úspěšné filmy.

Film Marťan (2015) online ke shlédnutí pro vás.

Příběhu se chopil fenomenální Ridley Scott, který už má na kontě více než desítku opravdu dobrých filmů. Některé z nich se dokonce zařadili mezi legendy tohoto žánrů jako například Vetřelec nebo Blade Runner. Ridley Scott získal tři nominace na Oscara za režii, za tři různé filmy. Kromě toho natočil i mnoho legendární reklam, včetně tu na počítače Apple v roce 1984. Marťan je na první pohled opravdu velmi ambiciózní příběh na kterém se opravdu ani v tom nejmenším nešetřilo. A je to na něm dobře znát.

V hlavní roli se objeví Matt Damon.

Mnozí, kdo film viděli opravdu nešetří kvalitním hodnocením. Stačí se ostatně podívat na jeho profil na CSFD.cz, kde má aktuálně velmi solidních 85%. A není to jenom kvůli nějakému hypu nebo dobré reklamní kampani. Je to především kvůli kvalitám samotného filmu, který opravdu stojí za to. Vlastně trochu srovnání tedy je a to například s loňským filmem Interstellar. I on byl natočen hvězdným teamem, na ničem se nešetřilo a stejně tak je společné i vesmírné téma. Možná až trochu zarážející je i podobné hodnocení Interstellaru, které se také pohybuje kolem téměř stejných hodnot. Vypadá to tak, že Marťan má zaděláno na podobně velký úspěch, který si podle nás jednoznačně zaslouží.

Výprava na Mars je výzvou pro celé lidstvo!

Film Marťan šel do českých kin ve čtvrtek 1. října 2015 a hned záhy se vyhoupl do čela žebříčku divácké návštěvnosti. Nám nezbývá nic jiného, než mu za to zatleskat, snad se tak udrží co možná nejdéle. Vy však nemusíte chodit do kina a kupovat si předražené lístky, protože jsme pro vás tento skvělý snímek s velkým předstihem nahráli, abychom vám jej mohli nabídnout online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma. Nebudou vás tady rušit žádné reklamy ani nic podobného. A to už je dobrá nabídka, která snad stojí za to. Zkrátka maximální filmový zážitek je takřka zaručen.

Mark Whatney zůstane na rudé planetě úplně sám.

Už tady mluvíme dost dlouho a zatím jsme se nedostali k samotnému příběhu. Jeho motorem je odvěká touha lidstva překonávat hranice a objevovat. Po přistání Američanů na měsíci se další jasnou metou stal Mars. Na výpravu na jeho povrch se čekalo dlouhá desetiletí. Byla to samozřejmě obrovská výzva pro techniku i pro člověka. Největší překážkou ale samozřejmě byly peníze, kterých si takový výprava vyžádala opravdu téměř nepředstavitelné množství. Všechny tyto překážky se ale nakonec podařilo zdolat a na Mars se vydala první lidská expedice.

Mark Whatney zůstane na rudé planetě úplně sám.

Celá výprava byla připravováno opravdu velmi dlouho a důkladně. Jenom cesta trvala několik měsíců a tak se také počítalo, že zde astronauti vydrží delší dobu. K tomuto účelu jim zde ostatně byla předpřipravena dobře vybavená základna. Začátek mise probíhá naprosto bez problémů, včetně dlouhé cesty a výsadku na planetu. Náš team složený z elitních vědců a inženýrů se konečně může pustit do své práce. Po pár dnech, kdy je část teamu na povrchu, ale přijde nečekaný katastrofa.

Okolí základny zachvátí ničivá písečná bouře. Na něco podobného nebyly naši astronauti připraveni. Obzvláště výsadek na povrchu planety čelí opravdu nepředstavitelným podmínkám. Kvůli jemnému písku není vidět na krok. Prudké větry ničí co mohou a vzduchem poletují snad i metrové kameny. Bouře také utrhne anténu, která bohužel zasáhne astronauta Marka Watneyho. Velitel výsadku je bohužel nucen dát rozkaz k neprodlené evakuaci. Všichni si myslí, že Mark musí být jistě mrtví a tak se ani neobtěžují s jeho hledáním.

Zachránit ho může jenom jeho vynalézavost a schopnosti.

Po pár hodinách se situace ustálí. Většina expedice míří v lodi zpátky na Zem. Jenže Watney ránu kamenem přežil a právě se probíhá. Pohled na zdevastovanou stanici je opravdu neutěšený a depresivní. Mark v jejich útrobách zjistí, že většina systémů nefunguje. Tedy kromě těch základních na podporu života samozřejmě. Mark se ocitá opuštěný na cizí planetě. Jeho kolegové jsou už na cestě domů. Podle všeho mu zdroje základny vystačí na 31 dní přežití. Záchranná mise by podle jeho odhadů ale trvala 4 roky. To jsou opravdu špatné vyhlídky.

Dobře to ilustruje i první záznam, který si Mark udělá do svého deníku:
„Jsem Mark Watney… a pořád žiju… pochopitelně. Nemohu kontaktovat NASA ani svou posádku. I kdybych mohl, další lidé přiletí až za čtyři roky. A tady můžu přežít jenom 31 dní. Vzhledem k okolnostem mi zbývá jediná možnost. Za pomoci vědy dám Marsu na prdel.”

Zdroje mu na stanici stačí jenom na měsíc.

Mark Watney ale ukáže, proč by mezi astronauty vybrán právě on. Je to hlavně kvůli inteligenci a schopnostem. Tento inženýr rozumí mnoha věcem a jako každý člověk má i schopnost improvizace. Začne tedy přemýšlet a využívat nástroje na základně k tomu, aby zde vydržel co možná nejdéle. Dokonce zde chce začít pěstovat i rostliny, což původně rozhodně nebylo v plánu. Kromě toho ale vymyslí například i chytré řešení jak komunikovat se zemí. Může tak dát ostatním vědět, že je na živu. Pomůže mu to ale nakonec v jeho skutečné záchraně?

Marťan je nový sci-fi velkofilm od režiséra Rdiley Scotta.

Jak to dopadne, už vám samozřejmě neprozradíme. Každopádně doufáme, že z tohoto našeho obsáhlého sdělení jste si na tento film udělali celkem dobrý názar. Nyní si ho můžete přehrát s námi a to naprosto pohodlně a zdarma. Video s filmem Marťan je tady online ke shlédnutí. Je v opravdu skvělé HD kvalitě a vy si ho nyní navíc můžete přehrát opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, která už se nemusí dlouho opakovat. Pojďte si tento skvělý film o posouvání lidských možností přehrát právě s námi. Na konec už vám jenom musíme popřát příjemnou zábavu.

Přijde záchrana na Mars v čas a nebo to nestihne?

Pokud se chcete o filmu dozvědět ještě více, tak vám jednoznačně můžeme doporučit i povedenou recenzi od Filmového kritika a tvůrce titulků Františka Fuky. Fuka je ostatně i autorem titulků k české verzi filmu. Velké části z nich překládal i podle knižní předlohy, kterou vám samozřejmě také musíme jenom doporučit.

Film Marťan závěr

Marťan je naprosto skvělý film. Povedl se opravdu po všech stránkách. Má silný příběh, skvělé technické zpracování. Je hodně napínavý. Tvůrci se zároveň snažili být realističtí, takže to není žádné vyumělkované sci-fi s vymyšlenými technologiemi popírající fyzikální zákony. Ačkoliv je to tvrdé drama, tak je v něm i velký kus humoru. A hlavně to má pozitivní atmosféru. Ve filmu tak nehledejte žádné opravdové záporáky, ale prostě lidi, kteří dřou na maximum, aby překonali veškeré překážky.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015) online ke shlédnutí

Film Labyrint: Zkoušky ohněm online ke shlédnutí pro vás. Druhé pokračování akčního sci-fi filmu Labyrint na sebe nenechalo dlouho čekat. Opět se vydáme na tajemný palouček obklopený vysokou zdí labyrintu, ve kterém čeká smrt. Přesto se jej denně pokoušejí překonat odvážní běžci. Snímek natočil režisér Wess Ball podle knihy Jamese Dashnera. Pokud si tento zajímavý snímek chcete pustit i vy, tak přímo zde budete mít tu unikátní možnost.

Labyrint: Zkoušky ohněm je nový akční sci-fi thriller. Je to opravdu hodně zajímavý snímek, který navazuje na film Labyrint: Útěk z roku 2014. Film se do kin vrací v osvědčené sestavě. Stejně jako u toho předchozího se tedy režie ujal Wess Ball, scénář napsal T. S. Nowlin podle stejné předlohy – tedy románu Jamese Dashnera. V hlavní roli se pak objeví Dylan O’Brien. Úspěch druhého filmu je takřka zaručen a troufáme si tvrdit, že pokud se vám líbila jednička, tak vás ani dvojka nezklame. Zkoušky ohněm šli do českých kin ve čtvrtek 17. Září 2015 a zaznamenaly celkem solidní diváckou návštěvnost.

Labyrint: Zkoušky ohněm online ke shlédnutí.

Vy se však trmácet do nejbližšího multiplexu nemusíte. S námi si můžete přehrát nový Labyrint pohodlně a zdarma online. Film jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a připravili ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit jenom na pouhých pár kliknutí myši. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Dvojka Labyrintu slibuje opravdu strhující podívanou.

Ještě předtím nám samozřejmě nezbývá nic jiného, než se podívat o čem vlastně bude příběh tohoto zajímavého filmu? Minule jsme viděli, jak se Thomasovi a pár jeho kamarádům podařilo uniknout z tajemného labyrintu. Byly první, kdo to dokázali. Dokázali sice přežít a překonat všechny nástrahy, ale stejně nevidí za horizont. To co byl smysl onoho labyrintu a kdo je tam poslal. Pro tajemnou organizaci Z.L.S.N. je to vlastně dobrá zpráva, protože konečně může přistoupit k druhé fázi svého testování.

Na Thomase čeká nová velká výzva.

Naši hrdinové si tak normálního života neužijí skoro ani vteřinu. Opět z něj budou násilně vytrhnuti a postaveni před úplně jinou a smrtelně nebezpečnou hádanku. Druhá fáze je má otestovat na takzvaném „Spáleništi”. To co bývala dříve chloubou lidské civilizace je nyní jenom hromadou trosek. Nebezpečným místem, jehož přirozenou součástí je smrt. Přírodní podmínky jsou zde nemilosrdné. Stejně jako zbytky lidí, kteří byly zasaženy tajemným virem a jediné po čem touží je nasytit se, včetně lidského masa.

Thomas je ale příliš chytrý, než aby jenom tuto strašnou hru jenom tak přijal. Osvobodí své kamarády placery společně neplánovaně utečou. Jenže není kam jinám, než právě do pustiny. Plán organizace Z.L.S.N. sice neprobíhá bezchybně nicméně testování může začít. Jejich úkolem je přeci jim zdejší pobyt ještě více znepříjemnit. Až na hranu možného. Thomas nechápe, proč byly vybráni, ale zdá se, že jejich přežití souvisí i se samotným přežitím celého lidstva. Plán organizace je však daleko propracovanější, než se zdá. Zorientovat se v apokalyptické pustině budoucnosti není vůbec jednoduché, obzvláště když máte za zády pár opravdu velmi zmutovaných a hladových jedinců, kteří lidmi bývali tak dávno, že si to ani nepamatují.

Thomas dokáže se svými přáteli překonávat veškeré nástrahy díky své inteligenci i fyzickým schopnostem. Brzy také zjistí, že v tomto hrozném světě nejsou úplně sami. Kromě nich tady pobývají ještě bojovníci odporu, kteří se odmítli podrobit vůli organizace Z.L.S.N. Najít si spojence v takové době může být opravu velmi užitečné. Proto se s nimi rozhodnou placeři spojit.

Thomas není zvyklý jenom tak poslouchat.

Teď už nemusí jenom prchat. Ale můžou se pokusit zasadit úder také organizaci Z.L.S.N. Stačí přeci destabilizovat její vedení. Navíc se zdá, že jenom tato organizace má zdroje potřebné pro další přežití. Otázkou ale zůstává, do jaké míry je to všechno spontánní nápad našich hrdinů a do jaké jsou stále podrobováni nové zkoušce. Pokud vás zajímá rozuzlení této otázky, tak si pojďte s námi pohodlně a zdarma přehrát film Labyrint: Zkoušky ohněm. Připravili jsme ho pro vás ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. S námi si ho můžete pustit opravdu snadno. Zvládl by to snad úplně každý.

Chcete vědět o filmu více? Tak to rozhodně navštivte jeho profil na webu CSFD.cz, kde naleznete spoustu dodatečných informací, včetně recenzí samotných diváků.

Nová zkouška bude opravdu děsivá!

Druhé pokračování filmu Labyrint: Zkoušky ohněm se opravdu povedlo. Podle všeho tady máme nejlepší sci-fi film letošního podzimu. Dobrou zprávou je, že na efektech a výpravě se rozhodně nešetřilo, takže co se týká efektů a scén zničených apokalyptických měst, tak nás čeká ještě větší nářez, než minule. Zkrátka a jednoduše to opravdu bude stát za to. My jsme opravdu rádi, že se nám tento očekávaný snímek podařilo sehnat v tak vysoké kvalitě. Určitě se na něj už netrpělivě těšíte a my věříme, že s ním prožijete opravdu příjemné chvíle plné odpočinku. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte.

Terminator Genisys (2015) – online ke shlédnutí

Film Terminator Genisys už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali nejnovější pokračování legendárního terminátora. Opět se vydáme do temné budoucnosti, kde se stroje snaží zničit lidstvo a poslední nadějí na záchranu je hnutí odporu zformované kolem Johna Connora. V plné formě se rovněž vrací Arnold Schwarzenegger, který se po svém guvernérském angažmá může konečně věnovat i filmu. A bude to rozhodně stát za to!

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali online netrpělivě očekávaný film Terminator Genisys. Snímek pro vás máme v opravdu skvělé kvalitě a vy si ho nyní můžete přehrát naprosto jednoduše a zdarma přes internet. Stačí k tomu pár jednoduchých kliknutí a už přehráváte. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže. Nový Terminátor měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 9. července 2015 a velmi brzy se vyhoupl do čela žebříčků návštěvnosti. A ono se opravdu není ani čemu divit, protože je to legenda, která nerezivý.

Terminator Genisys (2015) online ke shlédnutí.

Film jsme pro vás nahráli ve skvělé HD kvalitě, která hravě předčí běžné televizní vysílání. Obraz je opravdu neuvěřitelně detailní a zvuk naprosto čistý. Věříme, že to jenom umocní váš zážitek z tohoto akčního sci-fi filmu. Režisérem filmu se stal Alan Taylor. Kromě Schwarzeneggera pak ve filmu uvidíme hrát ještě Emilia Clarke, Jasona Clarke, Jai Courtney, J.K. Simmons, Dayo Okeniyi a další skvělé herce. Scénář má na svědomí Laeta Kalogridis a Patrick Lussier.

Rebelové z hnutí odporu se jenom tak nevzdají!

Nyní si ale pojďme povědět něco málo o samotném příběhu filmu, který nás zavede do budoucnosti, jenž pro lidstvo vypadá opravdu neradostně. První nukleární útok počítačového systému Skynet zahubil více než polovinu lidstva. Další miliony jsou pak likvidovány každým rokem. Přeživší lidé se snaží zachránit si krk na vlastní kůži i se formovat do různých hnutí odporu. Žádné však doposud nebylo příliš úspěšné. Tedy možná až na jedno, které vede John Connor. Lidstvo sice vzdoruje, ale zdá se, že vede nerovný boj, který nemůže zvítězit. Skynet je každý rok čím dál silnější, stejně jako armády jeho robotů. Navíc i on má Connora na prvním místě seznamu svých největších hrozeb.

Voják Kyle Reese je vybrán k cestě do minulosti.

Skynet má proto plán, jak celé hnutí odporu zlikvidovat v jeho zárodku. Stačí přeci jenom využít novou technologii pro cestování časem. Jeden z jeho nejlepších Terminátorů – robotů s humanoidním vzhledem se vrátí do minulosti a zabije Connorovu matku Sáru. Příběh se zdánlivě zacyklil v nekonečné smyčce, jenže tentokrát je všechno jinak. Sára totiž rozhodně není jenom bezbrannou servírkou. Naopak si je vědoma svého výjimečného postavení a ničeho se jenom tak nelekne. Po své boku má ostatně už jednoho ze starších terminátorů poslaných hnutím odporu, který ji dělá ochranku. A i ona sama už si za svůj život prošla lecčíms.

Rebelové navíc poslali do rozhodujícího roku 1984 jednoho ze svých elitních vojáků Kyle Reese. Ten je z nově vzniklé situace poměrně překvapený. Nicméně při plnění jeho důležitého úkolu tu bude každá pomoc dobrá. Jenže i stroje se velmi dobře dovedou přizpůsobovat novým skutečnostem. Skynet v budoucnosti má navíc k dispozici ohromné zdroje, které mu jeho snažení značně usnadňují. Naše nesourodá trojka se zatím snaží dát své síly dohromady, ale vzhledem k silnému charakteru každého z členů to opravdu není jednoduché. To Skynet podobné lidské problémy nemá a jediné co dělá je to, že si jde opravdu tvrdě a nemilosrdně za svým cílem.

Skynet je tentokrát možné hledat všude a skoro za vším. Je opravdu až neuvěřitelné, jak důmyslné pasti dovede tato umělá inteligence lidstvu připravit.

Opět nás čeká výlet do minulosti roku 1984 a rozhodně to nebude žádná turistická projížďka.

Nový Terminátor opravdu stojí za to. Arnold Schwarzeneger před rolí 6 měsíců urputně cvičil, aby se opět dostal do té nejlepší formy a také, aby pokud možno jeho proporce odpovídali roku 2003, kdy natočil trojku Terminátora: Vzpoura strojů. Jak se dá čekat, tak ani na audiovizuálních efektech se nešetřilo a po této stránce je film opravdovou špičkou ve svém oboru. Jinak co příběhu je film vlastně prequelem celé ságy. Na první pohled se to možní zdá trochu komplikované, ale jen co si film pustíte, tak ho jistě sami velmi rychle pochopíte.

Sára Connorová rozhodně není žádná bezbranná servírka.

Nový Terminator Genisys si získal celou řadu velmi pozitivních hodnocení. Na populární Česko-Slovenské filmové databázi – CSFD.cz například diváci dali snímku velmi hezkých 70%, což ho v žánru sci-fi řadí na slušný nadprůměr. Podobný názor mají i filmový recenzenti jako Filip Šula, Alena Prokopová nebo Petr Slavík. Nového Terminátora zkrátka stojí za to vidět.

Pokud si chcete film Terminator Genisys (2015) přehrát online, tak přímo zde jste na té správné webové stránce. U nás si ho můžete pustit opravdu jednoduše a pohodlně online na pouhých pár kliknutí myši. Video se snímkem je tady připravené exkluzivně pro vás. Taktéž přehrávání je opravdu naprosto jednoduché a zdarma. Pevně věříme, že si pokračování této kultovní série nenecháte ujít, protože se jedná o opravdu jedinečný film a zážitek, který už se nemusí jenom tak opakovat.

Oficiální webové stránky filmu naleznete na webové adrese www.terminatormovie.com. Přejeme vám příjemnou zábavu!

X-Men: Budoucí minulost (2014) – přehrát přes internet

Akční sci-fi film X-Men: Budoucí minulost si můžete přehrát online přímo zde na tomto webu. Video s tímto akčním megahitem jsme pro vás připravili, abyste si ho mohli pustit přes internet naprosto pohodlně a zdarma. Rase mutantů hrozí zánik mnohem více, než kdykoliv jindy. Zdá se, že všechno už je nezvratné. Jedinou nadějí zůstává Wolverine, který si stále uchoval svojí sílu. Tentokrát bude ale jeho mise mnohem těžší. Bude se muset vydat do minulosti!

Jedna z nejpopulárnějších filmových sci-fi sérií současnosti se dočkala dalšího pokračování. Tím je film X-Men: Budoucí minulost (2014), jenž jsme si pro vás přichystali pohodlně a zdarma online. Nový X-Men se vrací ke svým kořenům, o čemž svědčí i návrat režiséra Bryana Singera. Mezi X-Many se pustil například od filmů Superman se vrací, Valkýra nebo Jack a obři. Dokonce i děj filmu se nám vrátí do minulosti, to aby to mělo skutečnou šťávu jako kdysi.

Akční sci-fi X-Men: Budoucí minulost (2014)

Samozřejmě se dočkáme i starých známých osvědčených herců v čele s Hughem Jackmanem jako Wolverinem. Dále uvidíme například Iana McKellena, jenž je dobře znám také už z prvních filmů. Další herci jako Michael Fassbender nebo James McAvoy, hráli v posledních třech filmech.

Válka může skončit ještě, než začne.

Ale zpátky k příběhu filmu. Rasa mutantů je na pokraji svého vyhynutí. Ostatně to už víme z předchozích filmů, že lidé se jich vždy báli nebo jim alespoň záviděli jejich schopnosti. Populace mutantů byla zdecimována a postupem času stále jenom řídne. Toho jsou si všichni vědomi, včetně profesora Xaviera. Ten ale nechce nechat své „děti” jenom tak zmizet ze světa. V jeho hlavě se tedy urodí plán. Brilantní, ale velmi nebezpečný. Zároveň vyžadující velkou oběť i od něj. Někdo se musí vrátit do minulosti a zvrátit kauzální sled událostí hned na jejich počátku.

Bude to stát mnohé oběti, i mezi mutanty.

Tím někým nemůže být nikdo jiný, než Wolverine. Ten je na rozdíl od jiných mutantů výjimečný tím, že nestárne a jeho tělo se velmi rychle regeneruje. Jako jediný si tak stále udržuje své schopnosti ve stejné míře. Ostatní postupně s věkem slábnou stejně jako normální lidé. Wolverine se tedy musí vydat do dávné minulosti, kde ho čeká řada nebezpečných soubojů. To však není zdaleka všechno. Potká zde i profesora Xaviera za mlada. To ještě nebyl zrovna kladný hrdina. Pokud má být ale Wolverine úspěšný, tak ho musí přesvědčit, aby mu pomohl. Nebude to zrovna jednoduché, vzhledem k pronikavému intelektu profesora a také k tomu, že trpělivost není zrovna jeho silnou stránkou.

Samozřejmě poznáme i hlavního záporáka Magenta, který byl tenkrát také někým zcela jiným. S profesorem Xavierem jsou navíc výborní přátelé. Pro budoucnost mutantů je důležité, aby tomu tak zůstalo i v budoucnosti. Aby se tedy nestali protivníky na život a na smrt jak je známe. Pouze ve společném snažení je síla, která dokáže hnout i světem.

Přesvědčit profesora Xaviera za mlada nebude vůbec jednoduché.

To je ve zkratce děj nového X-Mena. Opět to bude hodně zajímavá a kvalitní podívaná. Ani vy byste si proto tento snímek neměli nechat ujít. Pevně věříme, že se u něj budete výborně bavit a prožijete s ním hezké chvilky plné odpočinku. Navíc když si díky nám můžete tento film přehrát pohodlně a zdarma. To zní jako celkem solidní nabídka nemyslíte? Film X-Men: Budoucí minulost (2014) jsme pro vás nachystali ve skvělé kvalitě a vy si ho můžete pustit naprosto jednoduše na pouhé jedno kliknutí. Stačí se jenom přihlásit a pak už vám bude náš streamovací video přehrávač hezky fungovat.

Čeká nás další epická bitva o osud mutantů.

Hodnocení akčního sci-fi X-Men: Budoucí minulost

Nový X-Men se hodně povedl. Je to opravdu prvotřídní blockbuster se vším všudy. Staří známý herci, kterým jejich role sedí jako boty. Na efektech a akčních scénách je vidět jejich propracovanost a opravdová preciznost. Filmový trikaři museli mít s tímto snímkem opravdu hodně práce stejně jako odborníci přes počítače. Příběh je zajímavý a má opravdový spád. Potěší i snaha scénáristů Jane Goldman, Simona Kinberga a Matthew Vaughna spojit všechny příběhy dohromady. Tedy jak legendární první řadu, tak nové pokračování započaté filmem X-Men: První třída včetně Wolverina. Budoucí minulost je zajímavá také tím, že pracuje hned se dvěma dějovými liniemi. Jedna se odehrává v současnosti a druhá zase v hluboké minulosti. Tento souběh je po celý běh filmu, což mu dává opravdu hutnou šťávu. Ve zkratce je nový X-Men: Budoucí minulost skvělý film a my vám ho můžeme rozhodně jenom doporučit ke shlédnutí. Třeba právě s námi.

Celkové hodnocení: 90%

Premiéra filmu: 22. 5. 2014
Délka filmu: 132 minut
Více se o něm dozvíte na jeho profilu na CSFD.cz nebo na oficiálních webových stránkách www.x-menmovies.com (samozřejmě v angličtině).

Přehrát online Star Trek: Do neznáma (2016)

Film Star Trek: Do neznáma přehrát přes internet. Další pokračování novodobého Star Treku je konečně tady. Čeká nás další napínavý příběh, který zavede posádku hvězdné lodi Enterprise až na okraj galaxie. Nový akční sci-fi film natočil režisér Justin Lin, který patří mezi zkušené tvůrce především akčních filmů. Znát ho můžete například ze série Rychle a zběsile. I tentokrát to bude hodně napínavá podívaná se spoustou akce.

Pokračování…

Captain America: Občanská válka (2016) online ke shlédnutí

Film Captain America: Občanská válka online ke shlédnutí pro vás. Další pokračování velkolepého příběhu od komiksového vydavatelství Marvel je konečně tady. Tentokrát nám čeká rozkol mezi samotnými Avengers. Mezi superhrdiny propukne regulérní občanská válka. Jednu frakci bude vést Steve Rogers a druhou zase Tony Stark jako legendární Iron Man. Čeká nás velkolepý blocbusterový zážitek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Pro všechny příznivce komiksových příběhů tady máme opět dobrou zprávu, do našich kin právě přichází akční sci-fi film Captain America: Občanská válka. Premiéra byla stanovena 5. 5. 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš moc starostí, protože právě my jsem pro vás tento skvělý akční film přichystali online ke shlédnutí. Video se snímkem jsme pro vás nahráli v perfektní HD kvalitě. Díky tomu vám můžeme garantovat maximální obrazovou a zvukovou kvalitu. Navíc je naše přehrávání obrovsky jednoduché.

Film Captain America: Občanská válka (2016) online ke shlédnutí.

V americkém akčním sci-fi filmu Captain America: Občanská válka od dvojice amerických režisérů Anthoniho a Joe Russových si mimo jiné zahrají Robert Downey Jr., Chris Evans, Sebestian Stan, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Paul Bettany, Paul Ruud, Emily VanCamp a William Hurt. Team hrdinů Avengers se vrací s novým úkolem, který možná celou partu nadobro rozdělí.

Nový snímek podle komiksů od vydavatelství Marvel.

Ale nyní už se pojďme na příběh filmu podívat ještě daleko podrobněji. Opravdu stojí za to, tak mu věnujte společně s námi tu trochu pozornosti.

Po dramatických událostech Age of Ultron se světové mocnosti rozhodnou uveřejnit zákon, jehož účelem je omezení superhrdinské aktivity. To rozdělí Avengers na dvě skupiny, které povedenou Iron Man a Kapitán Amerika. Toto rozštěpení způsobí velký boj mezi bývalými spojenci. Zdá se to skoro až neuvěřitelné, ale přeci jenom i superhrdinové mají vlastnosti, které je staví na úroveň běžných lidí.

Tony Stark se stane vůdcem jedné frakce Avengers.

Hlavní slovo celého filmu je regulace. Tento film nám ukáže politické pozadí Avengers opravdu do hloubky. Jak tedy Marvel již nadhazuje několik měsíců, ve filmu Captain America: Občanská válka půjde především o to, že světové mocnosti chtějí mít nad superhrdiny naprostou kontrolu a dohled. To se nemůže líbit ani Steveovi ani Tonymu. Každý však tenhle problém řeší jiným způsobem. Zatímco Tonyho strategie v komiksových příbězích spočívala v tom, že se regulaci nějakým způsobem přizpůsobí a pak se nad regulací pokusí přebrat dohled a kontrolu, Steve byl zásadně proti regulaci a dělal všechno proto, aby regulaci bojkotoval. Celé nedorozumění pak spočívá zejména v tom, že si Steve nenechal v klidu objasnit Tonyho skvělý plán, takže se všechno zvrtlo špatným směrem.

Jak se tato roztržka nakonec přenese do filmů? Zde si scénárista filmů docela vyhrál, protože evidentně půjde o to, že Ultron udělá příliš velkou chybu. A zatímco Lokiho zničení z prvního dílu Avengers si odskákal S.H.I.E.L.D., což je organizace pod kontrolou vlády, tentokrát superhrdinové budou jednat samostatně.

Film  Captain America: Občanská válka tak bude gradací Návratu prvního Avengera a Avengers: Age of Ultron. Zatímco v kresleném seriálu hrál S.H.I.E.L.D. důležitou roli, v hraném filmu Captain America: Občanské válka vystupovat nebude. Koho nakonec vláda vyšle, aby zatočil se superhrdiny? Snad to bude osvědčená CIA, ale nepředvídejme, protože diváci by už věděli úplně všechno a nebyli by na film patřičným způsobem natěšení.

Někteří superhrdinové mají opravdu unikátní schopnosti.

Na závěr se ještě podívejme na hereckého obsazení celého filmu. V hlavních rolích se objeví především Chris Evans a Scarlett Johansson. Americký herec Chris Evans se již objevil ve filmech Avengers: Age of Ultron, Captain America: Návrat prvního Avengera a Captain America: První Avenger. Je tedy logické, že si Chris Evans zahrál i v dalším pokračování, protože právě on hraje Kapitána Ameriku. Totéž platí i o pohledné a přitažlivé americké herečce Scarlett Johansson, takže pánové se na tuto krásnou dámu mohou opět těšit. Scarlett Johansson se jistě opět objeví v upnutém přitažlivém koženém oblečku, což jí v předchozích dílech náramně slušelo.

Captain America jde bezhlavě do akce.

Na úplný závěr ještě jedna perlička ohledně názvu filmu. Původně se totiž tento film měl jmenovat Captain America: Serpent Society, což by se do češtiny dalo přeložit jako Kapitán Amerika: Hadí společnost, ale přece jenom zvítězil návrh Captain America: Civil War, tady Kapitán Amerika: Občanská válka.

Čeká nás děsivé bratrovražedné střetnutí.

Takový je v naprosté stručnosti snímek Captain America: Občanská válka, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Pokud potřebujete zjistit více informací, tak vás rádi obrátíme na profil snímku na CSFD.cz. S námi si ho budete moci přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Nás osobně film opravdu zaujal a můžeme vám ho jedině doporučit. Od režisérského dua Anthony Russo a Joe Russo je to opravdu dobře odvedený kus práce. Film nešetří na akci ani efektech, které jsou základem filmového zážitku. Komiksové vydavatelství Marvel si zároveň umí ohlídat i kvalitu příběhu, takže film i přesto dává smysl. Tenhle film nám opravdu dává smysl, tak si ho nenechte ujít ani vy.

Film Hunger Games: Síla vzdoru 2 – online a zdarma

Hunger Games: Síla vzdoru 2 (2015) je tady online ke shlédnutí. Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali video s novým a posledním dílem skvělých Hunger Games. Sága se uzavírá se svým čtvrtým dílem a my se konečně dozvíme, jak to bude se všemi obyvateli kontinentu Panam. Před Katniss čeká nelehký úkol se postavit do čela revoluce a pokud o svržení nenáviděného tyrana – prezidenta Snowa. Je to tuhý boj s velmi nejistým výsledkem. Jenže od té doby, co to všechno před třemi lety začalo je leccos jinak.

Spletitý příběh Hunger Games je ve svém závěru. Poslední epický film byl kvůli své délce rozdělen hned do dvou dílů a my věříme, že to bude stát za to. Ostatně od premiéry předchozího jsme museli čekat celý dlouhý rok, takže v tomto smyslu nás opravdu nic nemůže překvapit. Nový Hunger Games: Síla vzdoru 2. část měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 19. Listopadu 2015. Pro vás však toto datum ani náhodou neplatí. Vy si s námi můžete nové poslední čtvrté pokračování hladových her přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet.

Film Hunger Games: Síla vzdoru 2 - online ke shlédnutí.

Video s filmem Hunger Games: Síla vzdoru 2. část jsme pro vás sehnali v naprosto skvělé kvalitě. Jedná se o RIP z bluraye, takže kvalita obrazu i zvuku je opravdu naprosto perfektní. V HD rozlišení se ostatně jenom těžko hledá nějaký kaz a to i na opravdu slušně velké obrazovce. Díky našemu pokročilému streamovacímu přehrávači si navíc můžete toto video pustit online kdykoliv a kdekoliv. Kvalita přenosu se automaticky přizpůsobí i vašemu zařízení. Film je dlouhý 135 minut a u nás vás samozřejmě nebudou rušit žádné reklamy ani nic podobného.

Katniss a její přátelé čekají poslední hladové hry.

A jak se bude dál vyvíjet příběh? Samozřejmě vám nemůžeme prozradit úplně vše, ale alespoň to hlavní rozhodně zmínit můžeme. Katniss Everdeenová stojí asi před nejtěžším rozhodnutím svého života. Není to něco co by si přála, ale tak nějak po těch dlouhých letech a přežitých Hladových hrách je to vlastně ta jediná možná. Poznala velmi důkladně prohnilost Capitolu i utrpení nevinný lidí. Jeden čas si dokonce dávala za vinu, když Capitol zničil dvanáctý obvod. Tisíce lidí zahynuli opravdu drastickou smrtí. Jenže může se za to obviňovat právě ona?

Nemůže. Všechno to byla práce nenáviděného prezidenta Snowa a jeho věrných poskoků. Tento druh tyranie byl opravdu velmi důkladně promyšlen. Ztráta jednoho regionu neznamená pro vládnoucí třídu vlastně téměř nic. Drobnou komplikaci, jenž je možné do příště bez problémů vyřešit.

Bude to opravdu nelítostná a dramatická podívaná.

To všechno bylo pro Katniss motivací a důvodem. Proto se změnila a proto vyrostla ve vůdkyni rebelů. Nyní může společně se svými nejbližšími započít opravdovou revoluci. Po jejím boku budou stát její nejbližší přátelé včetně Gala, Finnicka a Peetyho. Toto komando ze 13. obvodu se hodlá dostat přímo do Capitolu a tam jednou pro vždy odstranit prezidenta Snowa. Pomoci by jim v tom měl zcela jistě i mocný symbol Reprodrozda.

Ukončit tyranii nebude vůbec jednoduché. Katniss musí inspirovat běžné lidi k tomu, aby povstali a sami se postavili Capitolu. Jenom v množství jejich následovníků roste šance na změna. Přitom ale nemůže poslat místo sebe nikoho jiného. Sama musí stát v prvních linií a bojovat. Její skvělé lukostřelecké schopnosti jí v tom ostatně budou opravdu velmi pomáhat. A také na své přátele se může spolehnout. To samozřejmě neznamená, že by tato mise byla nikterak jednoduché. Tak to samozřejmě ani náhodou. Prezident Snow stále ovládá všechny bezpečností složky, které jsou mu naprosto loajální. Navíc to není vůbec žádný hlupák, ale prozíravý muž s velmi inteligentní strategií.

Podaří se Katniss zabít nenáviděného prezidenta Snowa?

Poslední čtvrtý díl Hunger Games: Síla vzdoru 2. část je hodně zajímavou podívanou. Skoro až válečnou. Největší část filmu tvoří tažení Katniss a jejích souputníků rozbombardovaným předměstí Capitolu. Ve zničením městě na ně čeká spousta nebezpečných nástrah. Postup je tak pomalý. Všude je nastraženo skutečně obrovské množství pastí. Každopádně odhodlání zabít Snowa je silnější. Trochu tak možná zamrzí, že se nedočkáme velkého finále souboje o Zimní palác. To je jaksi sestříhané a závěr filmu se věnuje spíše politického pozadí uzavření celého tohoto příběhu. Ostatně právě toto pozadí tady bylo vždycky a tak je s ním nutné počítat.

Jak tato epická bitva o osud Panamu skončí?

A jak tedy dopadl poslední díl Hunger games? Nám se rozhodně líbil a můžeme vám ho doporučit. Pro všechny fanoušky série je to takřka povinnost, ale troufáme se tvrdit, že může zaujmout i vás ostatní. Je to opravdu poctivě udělané sci-fi s velmi dramatickým příběhem a brilantním akčním zpracováním.

Bude Capitol a prezident Snow poražen?

Film Hunger Games: Síla vzdoru 2. část je tady online ke shlédnutí. Video se závěrem sci-fi ságy od spisovatelky Suzanne Collins je tady. Je to opravdu velkolepé zakončení, celého příběhu. Poslední film natočil režisér Francis Lawrence, který rovněž udělal i dvě předchozí epizody. Podle našeho názoru se mu to opravdu povedlo a oživil po všech stránkách zajímavý příběh. Katniss v čele revoluce konečně učiní Panam svobodným!

Více o Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

Pokud hledáte další informace, tak zkuste například profil filmu na CSFD.cz, kde naleznete i recenze mnoha diváků. Film si rovněž můžete pustit online na stránkách magazínu X.8u. Dobře se bavte!