Ohnivý kuře – online ke shlédnutí

Seriál Ohnivý kuře online ke shlédnutí pro vás. Nový seriál televize Prima spojuje zajímavý příběh zahraný těmi nejlepšími současnými herci a úžasnou gastronomickou show. Exkluzivně pro vás jsme přichystali nový seriál Ohnivý kuře, ve kterém si zahrají v hlavních rolích Jakub Prachař a Jan Dolanský. Čeká nás opravdu zábavná show z poklidného městečka Janovy Lázně, které ale tihle dva smolaři pěkně rozvíří. Mají totiž v plánu si otevřít si vyhlášenou restauraci.

Pokud máte rádi originální seriály, které vám dají zapomenout na starosti všedního dne, tak jste u Ohnivého kuřete na té správné adrese. Podle všeho je to opravdu hodně povedený a po všech stránkách zajímavý seriál, který v sobě spojuje poutavý příběh a tu nejlepší gastronomickou show. V závěrečných titulcích se dokonce dozvíte, jak si uvařit pokrmy, o které se snažili i naši dva kuchtíci.

Seriál Ohnivý kuře - online ke shlédnutí.

Ano je to tak. Naši hlavní dva hrdinové jsou skutečně kuchaři. Jmenují se Mike (zahrál si ho Jakub Prachař) a Burák (toho si zase zahrál Jan Dolanský), čili dvojka sympatických mladých herců, kteří patří k současnosti k velmi oblíbeným tvářím. Jsou to dva tak trochu smolaři a nešikové. Ale na druhou stranu také veselý a pracovití kluci. No život občas vede každého z nás neopakovatelnými cestičkami.

Nový komediální seriál ze života.

Mike a Burák jsou dva kuchaři, kteří se možná trochu nezaslouženě dostali až do vězení. Vlastně to byla docela vtipná historka, ale o tom si ještě povíme. Podstatné je, že strávili celý rok za katrem. Mezitím stihl jejich kamarád Dejv prošustrovat celou jejich hospodu. Podnik, který si hezky piplaly po celé dlouhé roky. No ale za pár měsíců se vypařil jako pára nad hrncem. Shodou okolností, ale osud připravil před Mika a Buráka úplně jinou výzvu. Burák totiž zdědil po dědovi malou hospůdku v městečku Janovy lázně. Idylické malé obci plné turistů. Na první pohled se to zdá jako požehnání. Burák si pamatuje hospůdku jako oblíbený a prosperující podnik.

Rodinná hospůdka z Slepičků. Tady Mike a Burák začínají.

Proto neváhá ani vteřinu a rovnou z vězení se sem stěhují. Na místě je však čeká opravdové zděšení. Tohle má tedy k oné krásné restauraci hodně daleko. Tohle vlastně není ani zaplivaný pajzl. Stará hospoda připomíná opravdovou rujnu, kde nejenom, že není možné vařit, ale je prakticky úplně nemožné zde i jenom čepovat pivo.

Mike a Burák si budou muset ještě pořádně vyhrnout rukávy a hodně toho tady odpracovat, než tenhle podnik bude byť jenom trochu k světu. A to bude mít samozřejmě spoustu komplikací. Tou první jsou peníze, kterých není nikdy dost. Dokonce i nábytek tak budou muset řešit provizorně jenom tak z palet. Stejně tak se surovinami se musí ze začátku improvizovat. Co jim však zdaleka nejvíc pije krev je přítomnost probačního úředníka Macátka. Toho mají za zády prakticky neustále a vypadá to, že si umanul, že je dostane zpátky do lochu. Jakoby to byly ti největší zločinci, což samozřejmě není ani trochu pravda.

Jak to vlastně tenkrát bylo? Dej přimíchal na firemní oslavě německém firmy hostům do jídla jedno speciální koření. Ano správně byla to mariánka. Zábava se sice parádně rozjela, ale neskončilo to moc dobře. Šéfa firmy druhý den stavěli policajti a tak se všechno ihned provalilo. Sednout do chládku si šli Mike a Burák, kteří ale svého kamaráda statečně neprozradili. I když by si to rozhodně zasloužil.

Mike a Burák jsou skvělý kuchaři.

Teď jsou ale v Janových lázní a čeká tu na ně nový start. Nebudou to mít vůbec snadné, protože mají dluhy a protože jsou to tak trochu paka, tak nové problémy spíše přitahují, než že by se zbavovali těch starých.

Hospoda Mike a Buráka sice ještě nefunguje, ale už má v Janových lázních pernou konkurenci. Hlavně teda Nóbl hotel Grand. I když ten si na svou úroveň podle kluků jenom hraje. Dokonce o něm mluví jako o „navoněné bídě”. Pan Majitel Karel Trébl je prvorepublikový typ hoteliéra, tedy velmi šarmantní a milý pán, který vždycky dbal na kvalitu. Jenže kvůli jeho indispozici vede hotel momentálně jeho syn Leoš, který ale bohužel moc jeho dovedností nepobral. Podnik vede Renáta Tréblová, tedy Leošova druhá manželka. Je to arogantní kráva, jejichž jedinou starostí je, aby hotel zdědil její syn junior (Leoš Trébl, mladší).

Vietnamec Hoang Van Liu má v městě večerku.

Dalším podnikem v obci je Hospoda U Slepiček. Je to opravdu čistě rodinný podnik – útulná hospůdka s poctivou kuchyní. Tu provozuje rázná Manka Slepičková společně se svým bratrem Jardou. Ten miluje pivo a snaží se ho také sám uvařit. Přitom je vidět, že jako inženýr ekonomie má talent na úplně jiné věci. Do chodu podniku hodně zasahuje i Jardova manželka Malvína. Je totiž milovnice zdravého jídla, které se snaží na malém městečku vehementně prosazovat. Jenže tady mají všichni stejně raději maso.

Hned vedle hospody kluků je také večerně vietnamce Hoang Van Liu a jeho dcery Hany. Oba dva jsou to sympaťáci, kteří se s místní komunitou dokonale sžili. Jenom s těmi přespolními jsou občas trable. Liu ale na to hledí s nadhledem a humorem. Často si tak s dcerou dělají z Čechů sranda, a hrají si na nevzdělané Vietnamce. Pravdou je, že přitom umí dokonale Česky a Hany dokonce úspěšně studuje vysokou školu.

Posledním zajímavým podnikem v Janově vsi je ještě Cukrárnu na náměstí, kterou si otevřela Klára s Verunou. Mladé dívky, které se nenechají jenom tak komandovat. Kláry by přitom mohla pracovat v rodinném hotelu Grand, který patří její rodině. Rozhodla se ale postavit na vlastní nohy a dokázat sobě i celému světu, že si svůj byznys dokáže vybudovat hezky od píky.Umí tady dělat skvělé cupcaky a koláče. Není se tak divu, že celkem prosperují a mají se dobře. Tenhle podnik si ostatně oblíbili i naši kluci.

Komediální seriál Ohnivý kuře vás rozhodně nadchne.

Takový je nový seriál Ohnivý kuře, který pro vás máme online ke shlédnutí. Nám se líbí. Je to humorný seriál ze života, který je plný humoru, ale také skvělého jídla. Zaujme skvělé herecké obsazení a stejně tak příběhy z tohoto městečka. Seriál pro vás nahráváme a jednotlivé epizody připravujeme přímo sem na tyto stránky online. Vy si je tak můžete přehrát opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Je to tak jednoduché, že to musí zvládnout snad úplně každý. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Pokud se o seriálu chcete dozvědět více, tak vám rozhodně můžeme doporučit i jeho oficiální webové stránky, které spravuje přímo televize Prima.

Seriál V.I.P. vraždy online ke shlédnutí

Nový seriál V.I.P. vraždy online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát nový detektivní seriál televize Prima pohodlně a zdarma online. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce a to naprosto jednoduše ke shlédnutí. S námi si ho pustíte hned teď a zdarma, což je samo o sobě dobrý důvod, proč dát této nabídce šanci. Detektiv Beran vyšetřuje velmi choulostivé případy vražd.

Na této webové stránce už pro vás máme přichystaný nový seriál V.I.P. vraždy. Je to drsná kriminálka z produkce televize Prima Family. Ta jí zařadila do svého zimního vysílacího schématu. První díl měl svojí oficiální premiéru v neděli 7. února 2016. Seriál pak má být vysílán pravidelně v tuto dobu v hlavní vysílací čas nejméně do léta. Pokud si ho diváci oblíbí, tak možná i déle. Jedná se o nový a premiérový seriál, takže nám nezbývá než doufat, že zaujme i vás. Seriál V.I.P vraždy natočil mladý ale zkušený režisér Jaroslav Fuit podle scénáře Jitka Bártů a Kateřiny Bártů.

Seriál V.I.P. vraždy online ke shlédnutí.

V hlavních rolí se objeví známý čeští herci, ale i některé poměrně neznámé tváře. Budou to tedy například Zdeněk Podhůrský, Jitka Sedláčková, Miluše Bittnerová, Martin Myšička, Patrik Děrgel, Soňa Norisová, Tomáš Měcháček nebo Jan Révai a samozřejmě mnozí další. To je celkem svěží a odvážné obsazení.

Nový krimi seriál TV Prima se nebojí ani akce.

V.I.P. vraždy nás zaujali od prvního okamžiku a právě proto jsme se ostatně rozhodli vám tento zajímavý seriál nabídnout online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Nahráváme pro vás úplně všechny díly a to hned od toho prvního a s předstihem. Díky tomu vám můžeme nabídnout vždy tu nejnovější epizodu a navíc ve skvělé kvalitě. Seriál V.I.P. vraždy si pro nás přehrajete opravdu velmi jednoduše a to na pouhých pár kliknutí myši. U nás vás navíc nebudou rušit žádné otravné reklamy ani nic podobného. Zkrátka a jenom čirá zábava.

Jiří Dvořák v jedné z hlavních rolí.

O čem to vlastně bude? Celý příběh se rozeběhne v momentě, kdy se na pražské oddělení vražd vrací tvrdý, ale mladý detektiv Beran. Ten byl postaven na dva měsíce mimo službu. Proč se tak stalo se dozvíme později. Každopádně je to přesně ten typ policajta, který si nebere servítky a má problém s respektováním autorit. Prostě člověk ze kterého mají pot na čele nejenom zločinci, ale i jeho nadřízení.

Na Berana nečeká ani chvilka odpočinku. Hned má na stole první případ vraždy. Obětí se stal jistý vlivný právník jménem Grégr. Sám byl velmi bohatý a vlivný a další podobní lidé patřili mezi jeho klientelu. Je tak jasné, že jeho smrt by se hodila opravdu mnoha lidem a výhrůžky u něj byly prakticky na denním pořádku.

Tuhle mord partu jenom tak někdo neošálí.

Beran tak má problém pouze ze zástupu podezřelých vybrat toho hlavního. Možná mu v tom pomůže i žena a to jistá Klaudie Wolfová. Chce pomoc a nebo je snad sama podezřelou. Pikantní je na to, že i ona sama je celebritou a známou osobností. Je to známé spisovatelka detektivních románů, která navíc nevynechá jedinou společenskou akci. Právě její povolání je to, co Beranovi nedá spát. Když se navíc začte do jedné z jejich posledních knih, tak zjistí, že románová vražda se té skutečné opravdu až velmi náhodně podobá. Jak je vůbec něco takového možné? Inspiruje se snad někdo podle její knihy? Pokud ano, tak by mohla pomoci s dopadením pachatele. Pokud ne, tak by mohla vyšetřování sabotovat ze vnitř.

Spisovatelka Klaudie Wolfová je jednou z hlavních hrdinek.

Takový je první příběh seriálu V.I.P vraždy. První příběh z mnoha dalších. Pravdou ale je, že už tato úvodní kapitola nám dává představu, o čem vlastně tento seriál bude. Je to klasická detektivka ze světě velmi bohatých a vlivných. Z nablýskaného světa zahaleného pozlátkem, ve kterém se ale odehrávají úplně stejně brutální a nicotné násilné činy, jako kdekoliv jinde. Náš policejní team v čele s detektivem Beranem je tady ale proto, aby tomuto hroznému stavu čelil. Jak se navíc ukáže tak kniha Wolfové bude velmi nápadně připomínat i další skutečné zločiny.

V.I.P vraždy vypadají opravdu jako hodně povedený a zábavný seriál.

V.I.P. vraždy jsou nepochybně velmi zajímavý krimi seriál. Čekají nás jednotlivé epizody propojené jedním hlavním velmi hutným příběhem. Charizmatičtí hrdinové i zajímavá prostředí. Zkrátka a jednoduše všechno, co si jenom můžeme od podobného seriálu přát. Televize Prima si zaslouží opravdu ocenit za to, že přišla s originálním a kvalitním krimi seriálem. Stejně tak mladý režisér Jaroslav Fuit odvedl skvělou práci. Fuita můžete znát i jako režiséra sitcomů Comeback nebo Marta a Věra. Pokud byste se chtěli o V.I.P vraždách dozvědět něco více, tak vám rozhodně můžeme doporučit profil seriálu na CSFD.cz. Na závěr vám přejeme příjemnou a ničím nerušenou podívanou.

Bezdružice – všechny díly online a zdarma

Nový seriál Bezdružice online ke shlédnutí. Komediální seriál televize Barrandov už na vás čeká online k přehrání. Na tomto webu si ho můžete pustit opravdu hezky pohodlně. Celé je to navíc bez reklam a naprosto zdarma. Seriál měl svojí oficiální premiéru v neděli 18. října 2015 a od té doby se vysílá každou neděli v hlavním vysílacím čase. Na to vy však rozhodně nemusíte čekat, protože s námi si ho přehrajete opravdu jednoduše a zdarma.

Bezdružice je nový a netrpělivě očekávaný seriál. Je to komediální seriál plný lidového humoru. Hodně se inspiroval legendárními komediemi Kameňák od režiséra Zdeňka Trošky. Na obrazovky tak vrací peprný humor a spousty skvělých vtipů, které jsou součástí různých scének. Čeká nás opravdu skvělá zábava navíc v podání těch nejlepších českých herců. Televize Barrandov na seriálu opravdu nešetřila a je to znát i na stopáži jednotlivých epizod, které se blíží k hodině. Něco takového jsme v našich podmínkách ještě neměli!

Seriál Bezdružice všechny díly online ke shlédnutí.

Seriál Bezdružice si můžete s námi pustit opravdu velmi jednoduše online. Stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky, čímž si aktivujete náš online přehrávač. Dál už je to naprosto jednoduché. Je to vlastně klasický streamovací přehrávač jako Youtube.com nebo Steam.cz. Pak už si můžete nový seriál Bezdružice přehrát pohodlně a zdarma.

Videa se seriálem vám přinášíme v opravdu výborné kvalitě. Většinou se jedná o HD rozlišení, které poskytuje mnohem větší kvalitu, než běžné televizní vysílání. U nás si můžete pustit úplně všechny díly Bezdružic. Máme pro vás jak ty poslední nejnovější díly, tak samozřejmě i ty mnohem starší. Postupně nám přibývají nové a nové epizody, které vám samozřejmě také budeme chtít nabídnout. V našem obsáhlém archivu si snad vyberete ten který díl chcete.

MUDr. Arnošt Bláha je především pěkný prasák.

A o čem vlastně vypráví příběh seriálu? O jednom velmi svérázném městečku a jejich obyvatelích. Jak prosté a jednoduché. Ale geniální věci už takové bývají. Do Bezdružic se vydáme přesně 100 dní po volbách nového starosty. Teplého křesílka na radnici se ujal zcela nový muž – Karel Gottwald. Toho si jenom tak mimochodem zahrál Václav Vydra, který se stal starostou i v Kameňáku. Gottwald je rodák z Bedružic, i když značnou část svého produktivního života prožil mimo ně. Přeci nebude žít v takové díře? Vydal se do světa a stal se úspěšným reklamním mágem. Když ho ale kariéra v tomto povrchním byznysu omrzela, tak se přeci jenom rozhodl zkusit něco úplně jiného. Co takhle získat teplé místečko někde na radnici. Jeho domovské Bezdružice se pro tento záměr ukázali jako více, než vhodná volba.

Farář Ján je fanoušek do moderních technologií.

Karel Gottwald se tedy pustil do toho co uměl nejlépe. Do reklamy a marketingu. Volby nakonec skutečně vyhrál a starého starostu tak chytře vyšoupl z jeho místa. K tomu všemu přitom stačil jenom jednoduchý slogan: „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald”. Na malé obci byly po satelitních programech obyvatelé doslova lační a tak dali starostovi svůj hlas. A vlastně proč ne, když antény místním výhodně namontuje firma bratrance nového starosty.

Samozřejmě politika je tvrdý byznys a tak je potřeba udělat si dobré přátele všude, kudy člověk chodí. Do svého teamu tak přibral místního hloupého policejního šéfa, kněze s obrovskou zálibou v moderních technologiích (i když jinak velkého nešiku), vnadnou ale ne moc chytrou ředitelku místní školy, chlípného lékaře a hostinského, který je největším zdejším podnikatelem.

I ve škole v Bezdružicích se dějí nečekané věci.

Tahle partička si hraje solidně do karet a není nic, co by se v městě šustlo, aniž by o tom oni věděli. Samozřejmě to po čem touží je hlavně co nejméně problému. Ostatně o tom nás přesvědčí pan starosta v prvním dílu, kdy si ve své pohodlné kanceláři hraje solitére. Přeci jenom nekandidoval na toto místo, aby se nějak předřel. Navíc veřejné blaho se dá velmi dobře spojit s tím osobním. Třeba když má na oslava narozenin, pardon oslavách založení města, vystoupit popová legenda Standa Hložek. To se starosta může doslova přetrhnout, aby to pro svou manželku / občany zajistil.

Šéf místních policajtů - Vašek Menšík.

Historicky první díl seriálu Bezdružice se vysílal na TV Barrandov v neděli 23. října 2015 v hlavním vysílacím čase. S tím si však vy nemusíte dělat zrovna moc velké starosti, protože s námi si tento oblíbený seriál můžete přehrát úplně jednoduše, kdykoliv jenom budete chtít. Každou neděli pro vás nahráváme aktuální premiérovou epizodu, kterou pak s láskou umisťujeme přímo sem na tento náš web. Jak jsme slíbili, tak videa s Bezdružicemi jsou ve výborné kvalitě a u nás vás nebudou rušit žádné otravné reklamy.

Nový seriál Bezdružice už na vás čeká k přehrání přes internet.

Bezdružice jsou bláznivý seriál, který si na nic nehraje. Vlastně to je jenom spousta fórů a scének zabalené do jednoho kabátu. Prostě takový Kameňák převedený na seriál. Samozřejmostí je celá řada skvělých herců, v čele s Václavem Vydrou jako starostou, kteří dál pozvedávají úroveň tohoto seriálu. Pokud chcete vědět více, tak vám rozhodně můžeme jenom doporučit návštěvu oficiálních webových stránek barrandov.tv/bezdruzice.

To je nový seriál Bezdružice, který vám přinášíme online ke shlédnutí. Po dlouhé době tady máme konečně pořádný komediální seriál, který se nebojí ani delší stopáže. Asi to není seriál, který by aspiroval na pozici toho nejlepšího, co kdy bylo natočeno. To ostatně není ani jeho účel. Bezdružice jsou jednoduchý a zábavný lidový seriál. Zkrátka takový u kterého si můžete po náročném dni pořádně odfrknout. Právě touto svou upřímností nás opravdu zaujal.

Doktor Martin – všechny díly online

Seriál Doktor Martin je tady pro vás online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce a nikde jinde jsme jenom pro vás přichystali všechny epizody tohoto nového seriálu České televize s Miroslavem Donutilem v hlavní roli. Je to příběh špičkového chirurga Martina Elingera. Ten se musel vzdát svojí milované práce chirurga. Jako své nové působiště si zvolil místo obvodního doktora v malé obci Protějov zapadlé kdesi v Beskydech. To ještě netušil, jaké nástrahy ho tady čekají.

Pokud máte rádi kvalitní seriály ze života, tak byste rozhodně neměli minout ani nový počin české televize Doktor Martin. Jedná se o komediální seriál ze života. Seriál natočil režisér Petr Zahrádka v roce 2015. Scénář pak napsal mladý scénárista Štefan Titka. Seriál nezapře svou inspiraci v britském seriálu Doc Martin, který vysílá od roku 2004 britská televize ITV. V současnosti se už jenom tak mimochodem jedná už o sedmou řadu.

Seriál Doktor Martin všechny díly online.

Doktor Martin se zatím musí vystačit se šestnácti díly. Všechny tyto epizody bychom vám rádi chtěli přinést online ke shlédnutí. Snažíme se je pro vás nahrávat a zpřístupňovat v maximální možné kvalitě. Dáváme si opravdu pozor, abychom pro vás měli jenom to nejlepší. Videa jsou tak v HD kvalitě, která hravě předčí běžné televizní vysílání. Tato kvalita totiž nabízí maximálně detailní obraz a křišťálově čistý zvuk. Kromě toho je přehrávání u nás naprosto jednoduché a zdarma. Věříme, že vás tak tento nový seriál s Miroslavem Donutilem opravdu zaujme.

Miroslav Donutil v hlavní roli nerudného doktora.

Donutil ale není jediným skvělým hercem, který kývl na nabídku hrát v tomto seriálu. Kromě něj se tady objeví i další skvělé postavy jako například místní paní učitelka Lída Klasnová, kterou si zahrála Jitka Čvančarová, nebo Martinova tetička Marie Loukotová, kterou si zahrála Jana Štěpánková, dále svérázná zdravotní sestřička Irena Bezáková, kterou si zahrála mladá Gabriela Marcinková a v neposlední řadě třeba místní vykuk Antonín Brázda, kterého si zahrál nepřehlédnutelný Norbert Lichý.

Práce je pro Doc. Mudr. Martina Erlingera vším.

Příběh seriálu vypráví o Doc. MUDr. Martinu Elingerovi. Skvělém doktorovi, který pracoval jako uznávaný chirurg. Specialista na cévy, který byl jedničkou ve svém oboru. Jenže jednoho dne zjistil, že mu vadí krev a nemůže tak být špičkovým operatérem jako doposud. A protože do penze mu ještě zbývá nějaký čas, tak se rozhodl stát se obvodním doktorem. A proč ne třeba v Beskydech, které miluje a ke kterým má silné pouto už od dětství. Jak se rozhodl, tak také udělal.

Opustil svou uznávanou práci a vydat se do vesničky Protějov, kde se shodou okolností uvolnilo místo po zdejším panovi doktorovi, jenž zemřel. Už jenom samotná cesta je dosti strastiplná a se spoustou nedorozumění. Už ve vlaku totiž Martin potká místní paní učitelku Lídu. Ta se mu sice skrytě líbí, ale společnou řeč nezačnou moc dobře. Na druhou stranu jí Martin hned v prvním dílu velmi pomůže, když jí jenom tak mezi řečí diagnostikuje zelený zákal. Díky včasné léčbě se tak může dát rychle do pořádku.

Jenže ani setkání s dalšími místními obyvateli není pro Martina Elingera zrovna růžové. Na druhou stranu si za to může z velké části sám. Vždycky patřil mezi lidi, pro které je práce na prvním místě jejich hodnotového žebříčku. Stal se arogantním a cynickým. Hodně zahleděným na výsledky. Naopak komunikace s lidmi ho vždycky vysilovala a byla mu skoro až nepříjemná. Jenže na vesnici k sobě mají lidé jaksi mnohem blíž. Na sarkastické poznámky tady není nikdo zvyklý a tak nový doktor Martin mezi ostatní moc nezapadá. Není totiž zvyklý, aby jeho ordinace sloužila jako místo, kam lidé chodí na kafe a popovídat si.

Jenže elitního chirurga už dělat nemůže.

Ani se svou budoucí ordinací nemůže být Elinger zrovna spokojen. Veškeré vybavení je bud zastaralé, nepoužitelné a nebo naprosto předpotopní. Velký problém je také s voudou, která neteče. Rovněž jeho nová zdravotní sestřička Irena Bezáková není zrovna vzorem profesionality. V jenom kuse telefonuje, nedokáže poznat běžné léky stejně jako není schopná napsat jednoduchý vzkaz. Možná právě proto jí doktor Martin hned v prvním díle vyhodí. I když vzápětí ji musí přijmout zase zpátky, protože se jí zastává půlka vesnice, což je opravdový problém. Navíc zdejší pacienti jsou opravdu tvrdohlaví a ve většině případů se léčit ani nechtějí. Své by o tom mohl povědět, hned při vyšetřování svého prvního případu – bývalého učitele a hudebníka Roberta Fialy, který má problém s hlasem. Jak se brzy ukáže, tak je to kvůli nádoru hltanu.

Vesnice Protějov v Beskydech ale také potřebuje svého doktora!

Není se snad ani čemu divit, že po tomto přivítání Martin Elinger velmi vážně přemýšlí, že s touho novou prací sekne a vydá se hledat štěstí někam jinam. Naštěstí je tady jeho tetička Marie Loukotová, která ho přesvědčí, aby to nedělal a dal místním obyvatelům přeci jenom ještě šanci. Martin z toho sice není nadšený, ale souhlasí. Lidi sice nemá rád, tak jako tak, ale zdejší kraj se mu jinak líbí. A kdo ví, třeba se mu nakonec povede navázat i bližší vztah s místní paní učitelkou.

To je ve zkratce příběh seriálu Doktor Martin od České televize. Seriál v televizi běží každý pátek v hlavním vysílacím čase. Na to se však nemusíte ohlížet, protože přímo zde jsme pro vás připravily všechny díly seriálu Doktor Martin online ke shlédnutí. S námi si je můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, která už se nemusí dlouho opakovat. V našem obsáhlém archivu se pro vás snažíme dát dohromady komplet tento jedinečný seriál. Tak se pojďte s námi dobře bavit!

Další informace o seriálu naleznete na jeho oficiální webové stránce, kterou spravuje přímo Česká televize.

SuperStar 2015 – online ke shlédnutí!

Nová Česko Slovenská SuperStar 2015 je tady! Pojďte si jí pustit s námi online. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili všechny díly této skvělé hudební soutěže! Pojďte si s námi pustit jak poslední odvysílanou epizodu – tedy ten nejnovější díl, stejně jako archiv se všemi staršími díly. Společně s vámi sledujeme SuperStar 2015 od jejího startu v sobotu 30. srpna 2015. Až do Vánoc se bude vybírat ten nejlepší zpěvák v Česku a na Slovensku!

Po dvou letech se vrací velkolepá show jménem SuperStar! Opět se tak máme těšit na pořad, který zabere prakticky celý podzim 2015. A my budeme s vámi u toho! SuperStar jsme se zamilovali od jeho prvního ještě ryze českého ročníku, který vyhrála Aneta Langerová. To bylo mimochodem ještě v roce 2004. Posléze následovali ještě další dvě České SuperStar. Od roku 2009 se SuperStar sloučila s tou ze Slovenska, takže od té doby hledáme už jenom Česko Slovenskou SuperStar.

SuperStar 2015 online ke shlédnutí!

Letošní řada Česko Slovenské SuperStar bude už čtvrtou! Ten čas letí opravdu neuvěřitelně rychle. Mimochodem víte, že v poslední době se celkem ustálilo schéma, že SuperStar se natáčí jednou za dva roky? První řada společné soutěže se totiž vysílala v roce 2009 a další následovali pravidelně v roce 2011, 2013 a nyní tedy 2015. To je celkem milá a předvídatelná tradice, na kterou už se můžeme skoro spolehnout. A že úspěch v SuperStar něco znamená ukazuje i příběh mladé zpěvačky Celeste Buckingham. Zpěvačka americko-švýcarského původu se stala finalistkou druhé řady Česko Slovenské SuperStar. Takže nejenom Aneta Langerová se dokázala stát skutečně slavnou.

Marta Jandová a její úsměv na tváři.

I letošní ročník se bude vysílat zároveň na Primě a zároveň na slovenské Markíze. Mezinárodní rozměr dodává soutěži ještě větší prestiž a také další dimenzi. Vyhraje Čech a nebo to bude Slovák? Každopádně by to měl být jenom ten nejlepší, ať to nakonec bude kdokoliv.

Do výběru finalistů samozřejmě velmo zasáhne i zkušená porota, která se skládá prakticky jenom ze zkušených matadorů hudebního průmyslu. V porotě tedy opět zasedne slovenský rocker a hitmaker Pavol Habera, který je znám i svým jízlivým vystupováním. Je to jenom tak mimochodem jediný člen poroty, který nechybět v žádné ze všech čtyřech Česko Slovenských SuperStar. Dalším z porotců bude česká rockerka a žena slavného jména Marta Jandová. Ta se do SuperStar vrací po hodně dlouhé pauze. Porotcovala totiž tu první v roce 2009 a nyní se tedy vrací až do čtvrté řady. Dále v porotě zasedne producent Ondřej Soukup. U něj to bude druhá Česko Slovenská SuperStar v řadě. Poslední čtvrtou porotkyní do party bude nováček. Klára Vytisková. Mladá zpěvačka narozená v roce 1985, která působí s kapelou Toxique. Kromě toho vystupuje i s kapelou Neřež a známá je i jako moderátorka. Například z hudebního pořadu Medúza.

Česko Slovenská SuperStar 2015 bude opravdu hvězdná podívaná.

Letošní porota je tak složena opravdu hodně zajímavě a podle našeho názoru i kvalitně. Můžeme se těšit na nestranné rozhodování, které nás určitě nezklame. Všichni porotci o hudbě vědí hodně a tak dokáží rozeznat pravý talent a charisma budoucí popové hvězdy.

Jenže SuperStar utváří nejenom porota, ale i moderátoři, kteří jsou jako jediní v bezprostředním kontaktu se soutěžícími. Právě jim se nejčastěji soutěžící svěřují, či jim odpovídají na zajímavé otázky. Tentokrát nás čeká změna v tom, že v aktuálním ročníku bude pouze jeden moderátor a to bude Slovák Martin „Pyco” Rausch. Toto jméno vám jistě není neznámé. Martin totiž doposud moderoval talentovou show Česko Slovensko má talent na konkurenčních stanicích TV Prima a TV JOJ. Dokázal zaujmout a právě proto doslat šanci ukázat se i v SuperStar, která patří bezkonkurenčně mezi nejoblíbenější talentové soutěže.

Soutěžící Veronika Vrublová z prvního castingu v Ostravě.

Poslední velká otázka, která by vás mohla zajímat je samotná organizace soutěže. Ta má samozřejmě hned několik různých kol, které se zásadně liší. Začíná se castingy, na které se může dostat prakticky každý. Vstupenku do dalšího kola z nich dostane ale jenom 100 nejlepších. Castingy se konají ve velkých českých a slovenských městech a celkem z nich vznikne 5 epizod vysílaných v televizi. Na začátku října pak následuje „Super Výběr”. Ten zabere dva díly a ze stovky je vybráno pouze 20 nejlepších. Z toho 10 kluků a 10 holek. Semifinále mají obě dva pohlaví zvlášť. Takže to máme další dvě epizody. V nich se nám počty opět zredukují na 4 kluky a 4 holky. Pak už můžou následovat finále. Ty se vysílají na živo a celkem je 5 finálových večerů a 1 Super Finále, kde se rozhodne o celkovém vítězi? Kdo to bude asi letos?

Pavol Habera bude opět v roli zlého muže.

To je ve zkratce Česko Slovenská SuperStar 2015. Snad vás zaujaly zajímavé informace, které jsme vám přinesly. Věříme, že jich není málo a že se nám podařilo vás příjemně navnadit k tomu, aby jste aktuální SuperStar sledovali s námi. Na této stránce se vám k tomu budeme snažit navodit ty nejlepší podmínky. Nahráváme pro vás každý díl SuperStar,… castingy, semifinále, finále. U nás si můžete pustit poslední odvysílaný díl, stejně jako shlédnout i starší epizody. Tak pojďte do toho s námi a buďte svědky zrození nové hudební legendy.

Seriál Vinaři 2. řada (2015) online ke shlédnutí

Seriál Vinaři se opět vrací na televizní obrazovky. Úspěšný seriál Vinaři je tady s druhou řadou. Oblíbený seriál televize Prima Family se po delší pauze opět vrací na televizní obrazovky. Opět se podíváme do malebné vesničky Křetice a setkáme se se všemi zdejšími svéráznými obyvateli. Včetně zasloužilého vinaře Bedřicha Pavlíčka a jeho rodiny, mladého faráře Tomici nebo velkovinaře Vlčka. Opět to bude vtipná a prosluněná jízda, která vám vyvolá úsměv na tváři. Se sklenkou lahodného vína si navíc tento seriál vychutnáte dvojnásobně!

Vinaři se zařadili mezi nejúspěšnější seriály poslední doby. Aby také ne, když přinesli zajímavé herecké obsazení, vtipné příběhy a nádherné pozadí v podobě opravdu úžasné moravské krajiny. Jenom málokterý seriál dovede vytvořit dobrou atmosféru tak, jako právě Vinaři. My máme obrovskou radost, že vám jejich nejnovější řadu můžete nabídnout přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. U nás si můžete jednoduše přehrát jak poslední odvysílaný díl Vinařů – tedy nejnovější epizodu, stejně jako starší epizody z našeho obsáhlého online archivu. I seriál Vinaři totiž zraje jako víno. Po prvním odvysílání je to možná ještě mnohými nedoceněný seriál, ale my věříme, že s naší pomocí si ho prostě zamiluje každý.

Seriál Vinaři 2. řada online ke shlédnutí.

První série Vinařů se vysílala v roce 2014. Stojí za ní zkušený team složený z režisérů Vojtěcha Moravce a Dana Wlodarczyka a pak ještě trojice scénáristů: Petr Kolečko, Jaroslav Žváček, Tomáš Holeček. Společně se jim povedlo vytvořit skutečně nebývale kvalitní seriál. Všech šestnáct dílů první řady se těšilo velké přízni diváků, což jenom dokazovala jejich sledovanost. Pokračování tak bylo nasnadě.

Jana Hamplová je vrchní v místní hospůdce.

Dočkali jsme se v neděli 30. srpna 2015, kdy měla premiéru první epizoda z druhé série. Podle všeho by na nás mělo opět čekat šestnáct nových epizod, které se budou vysílat až do prosince. Tedy ostatně stejně jako tomu bylo i u první řady Vinařů. To je tak akorát, ani moc ani málo. Dost na to, aby si člověk seriál užil a přitom málo, než aby z tvůrců stačila vyprchat veškerá energie a nápady.

Pravá česká vesnička Strdín má své krásy.

Hned obsah prvního dílů Vinařů z 2. série vypadá opravdu hodně zajímavě. Půjde totiž o opravdu nebezpečné kulturní střetnutí. Pivo a nebo víno? Do tohoto velmi citlivého a výbušného sporu se zaplete i padre Tomica. Ten totiž dostal přiděnou na starost i další faru a to v trochu vzdálenějším Strdíně. Tento úkol od pána Boha bere velmi zodpovědně. Se stěhováním některých věcí mu navíc pomůžou i jeho přátelé z Křetic. Ostatně moc toho nepotřebuje. Stačí jenom kříž, kytara a samozřejmě i pár demižonů vína.

Jenže ve Strdíně je s otevřenou náručí nikdo nevítá. I kostel vypadá docela pustě. Poslední kapkou pak je, když pan farář Tomica objeví v zákristii kostela několik sudů s pivem. Sice dobře vychlazeným, ale přeci jenom nemá na tomto svatém místě co pohledávat. Nechá je tedy odvalit pryč. Jenže tím proti sobě popudí prakticky všechny místní obyvatele. Pivo je přeci ve Strdíně tím nejdůležitějším nápojem a ani farář nemá právo s lahodným mokem zacházet s takovou neúctou. Skoro to až vypadá, že si farář tuto drzost šeredně odskáče. Naštěstí zde má své kamarády, kteří jsou ochotni za ním stát prakticky v každé situaci.

Lamač srdcí v místní vesničce Ládik.

Už tento úvod nám tak trochu dává tušit, kam se posune příběh seriálu. Už se nebude odehrávat jenom v Křeticích, ale také právě ve Strdíně. Přes nevlídné přijetí, je to vlastně docela milá obec. A i tady najdeme charaktery, které by jako z oka vypadli našich předchozím hrdinům. Se kterými se ale samozřejmě budeme setkávat dál. Velkovinař František Vlček (hraje ho Hynek Čermák) tady má svůj protějšek v podobě Waldermara (hraje ho Jiří Vyorálek), playboy Jakub Hřebec (hraje ho Tomáš Matonoha) se zase může skoro poznat Láďovi Karasovi (hraje ho Petr Vaněk). Věčně na mol opilý Machr (hraje ho Lukáš Langmajer) si zase najde kamaráda v Hroudovi (hraje ho Pavel Šimčík), který má k pití také poměrně hodně blízko.

Machr si najde nového kamaráda, který také umí chlastat první ligu.

Samozřejmě se ale objeví i nové postavy. Třeba bývalá rockerka Jana Hamplová. Její dcera Klára, která jde v jejich šlépějích. Dále vykutálení manželé Zdeněk a Jaruna Bartákovi. Rádi by se stali podvodníky, ale nějak se jim stále nedaří tento ambiciózní cíl naplnit. Další nepřehlédnutelnou postavičkou je starosta Chrudoš. Jako komunální politik razí teorii, že všechno se dá vyřešit a stačí k tomu jenom odpovídající částka peněz. Kromě toho miluje pivo. Zajímavou hrdinkou je také Monika Waldemarová. Bývalá kadeřnice udělala kariéru jako manželka místního velkovinaře Waldemara. Teď už si můžete jenom užívat nákupů kosmetiky a také zahýbání s místním nabíječek Ládíkem. Geinální postavou nové série je pak paní Sumečková. Ještě poměrně mladá dáma odpudivého vzhledu a ještě horšího charakteru. Nic jí není dobré a na všechno hledá jenom ty chyby. To že sama má pod nosem knír jak opravdový sumec, jí ale samozřejmě vůbec nevadí. A co takový sny Křetínského starosty Jožin Chrudoš. Pohodář a nemakačenko až za hrob. Tím už to opravdu přitvrzuje.

Samozřejmě se můžete těšit i na staré dobré hrdiny jako je Bedřich Pavlíček, Patrik Tauš nebo padre Miroslav Tomica.

Hřéba to v české vesničce nebude mít zrovna jednoduché.

Chcete vědět o seriálu Vinaři více? Pak navštivte oficiální webovou stránku spravovanou přímo televizí Prima na adrese iprima.cz/vinari nebo se také podívejte na českou Wikipedii, kde je o seriálu poměrně hodně obsáhlý článek. Spoustu recenzí na seriál přímo od diváků pak naleznete na stránkách Česko-Slovenské filmové databáze.

Zkrátka a jednoduše nás čeká další neopakovatelný nářez. Povedený seriál plný zábavy, který vás bude bavit od začátku do konce. A právě proto jsme si ho tady pro vás připravili online ke shlédnutí. Jenom u nás si můžete přehrát všechny epizody tohoto oblíbeného seriálu pohodlně a zdarma. Připravili jsme je zde v maximální možné kvalitě. U nás naleznete jak poslední odvysílaný díl, tak i ty mnohem starší. Všechny video jsou ve výborné kvalitě a pro vás naprosto zdarma. Tak co? Zaujal vás seriál Vinaři 2. řada (2015)? Pokud ano, tak už tady snad opravdu není moc co řešit. Pojďte si ho pustit s námi a dobře se bavte! Nová řada Vinařů už se sice neodehrává jenom na slunné Moravě ale stále je to prostě trefa do černého.

True Detective 2. série – online ke shlédnutí

Skvělý krimi seriál True Detective česky známý také jako Temný případ je tady s novou 2. sérií. A u toho nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme celou druhou řadu True Detective pro vás připravili online ke shlédnutí. Tento opravdu nesmírně populární americký seriál si u nás můžete přehrát pohodlně a zdarma. To všechno jenom na pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, kterou se rozhodně vyplatí využít. Máme pro vás skutečně všechny díly tohoto seriálového skvostu od HBO.

Na druhou série True Detective jsme nemuseli zas až tak dlouho čekat. Ta první měla premiéru v roce 2014 a druhá se začala vysílat na konci června 2015. Čeká na nás rovnou osm nabitých epizod s hodně zajímavých kriminálním případem. Stejný počet dílů měla ostatně i první řada. Hlavní roli v seriálu si zahrála hned trojice detektivů, které ztvární Colin Farrell, Rachel McAdams a Taylor Kitsch. Kromě nich budou ale důležité role hrát i další dvě postavy a to Vince Vaughn jako kriminálník a podnikatel Francis „Frank“ Semyon a Kelly Reilly jako jeho manželka Jordan. Seriál natočil Nic Pizzolatte speciálně pro televizní stanici HBO. Příběh seriálu se tentokrát přesune až do slunné Kalifornie.

Seriál True Detective 2. série online.

A na co se tedy máme těšit? V první řadě na skvělý krimi seriál, který vás dostane svou atmosférou. Ta bude hodně jiná, než v předchozí sérii natáčené v bažinaté Louisianě, ale přesto bude doslova uchvacující. Můžeme se těšit na další tajemný případ s opravdu výraznými prvky tajemno. Právě proto jsme ostatně pro vás tento skvělý seriál nahráli a připravili online ke shlédnutí. Na tomto webu naleznete všechny odvysílané díly a to včetně toho posledního. Náš archiv obsahuje epizody jenom v té nejlepší kvalitě a vždy se pro vás snažíme najít jenom to nejlepší.

V druhé sérii se podíváme do slunné Kalifornie.

Nyní už ale k příběhu druhé řady seriálu. Opět tady budeme mít jeden dlouhý a pořádně zamotaný případ, který se potáhne hned přes několik epizod. Všechno to opět začne jednou opravdu hodně nepěknou až brutální vraždou. Obětí se stane jistý Ben Caspar. Dvaapadesátiletý Caspar byl velmi významným manažerem jednoho z velkých Californských měst. Právě pracovat na doslova revolučním projektu, který si kladl za cíl úplně překopat a změnit dopravu skoro v polovině státu. Má jít o hodně velký projekt, ve kterém jsou velké peníze a stejně tak velké emoce. Zkrátka něco, co se děje jednou za několik dekád.

Francis "Frank" Semyon se už dal na slušný byznys.

Jenže Casper už určitě nebude ten, kdo ho dokončí. Jeho znetvořené tělo je totiž nalezené na jedné z méně frekventovaných silnic poblíž regionu Big Sur. Někdo se na něm hodně vyřádil a to nejpodezřelejší na tom všem je, že má všude po těle vyryté různé satanské symboly. Že by jeho vražda vůbec nesouvisela s jeho prací? A nebo se jenom někdo snažil zamaskovat stopy. Šlo tu o peníze? O přírodu zničenou silnicemi nebo třeba o politický vliv? To bude muset rozplést naše parta skvělých detektivů.

Jednotlivé postavy jsou opět hodně charakteristické a výrazné. Každá si za sebou vleče svůj kámen minulosti, který ji táhne ke dnu. Skoro by se dalo říct, že nejčistší je „Frank Semyon”. Zločincem býval přeci už kdysi dávno, teď je to seriózní obchodník. I když z hodně neseriózními metodami, o čemž svědčí jeho napojení na starostu a jeho lidi. Všichni usilují v první řadě o svůj vlastní profit a teprve až v druhé řadě o blaho lidí.

Šerifka Ani Bezzerides má také pochybnou minulost.

To detektiv Ray Velcoro je na tom o poznání hůř. Sužují ho neovladatelné záchvaty vzteku. Kromě toho je závislý na návykových látkách a ještě se soudí o syna. Kdyby ho neměl Frank na výplatní listině, tak by jenom těžko přežil. Dalším detektivem do teamu bude Ani Bezzerides. Člověk by až nepochopil, jak to mohla dotáhnout tak daleko, na šerifku. Je z pochybné hippies rodiny a od mládí byla závislá na alkoholu a hazardu. Třetím do party bude Paul Woodrugh. Ještě mu nebylo ani třicet a viděl víc válečných hrůz, než drtivá většina lidí za celý život dohromady. Po návratu domů se stal dopravním policistou. Je to právě on, kdo objeví tělo Caspara je první. Tito tři nesourodí a drsní detektivové budou muset spojit své síly v jednom vyšetřovacím teamu. Jenže v takovém, kde stejně bude chtít hrát každý sám za sebe. Ostatně úkoly od jejich zkorumpovaných šéfů sledující vlastní zájmy hovoří jasně.

Dokáže se tahle trojice drsných poldů sladit?

To je ve zkratce jenom úvod do opravdu skvělého seriálu True Detective 2. série, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Temný případ je opravdu skvělý a nesmírně zábavný seriál, který stojí za shlédnutí. My jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho a pohodlně a zdarma vám naservírovat celou druhou série. Rozhodně byste jí neměli minout. Čeká vás napínavý krimi příběh s detektivy, kteří jsou mnohdy horší než samotní zločinci. True Detective 2. řada (2015) vám ukáže i slunná Kalifornie dovede být pěkně temná!

Více o seriálu se dozvíte na fanouškovských stránkách Edna.cz. Dobře se u toho bavte!

Seriál Volejte Saulovi (2015) online ke shlédnutí

Volejte Saulovi nebo také v originále „Better Call Saul” je nový americký seriál, který je prequel spin-off k legendárnímu seriálu Breaking Bad. Všichni fanoušci tohoto seriálu si jistě rádi vzpomenou na vychytralého právníčka Saula Goodmana, který by za hrst dolarů prodal i svojí matku. Tato sympatická pitoreskní postavička se nám nyní předvede ve svém vlastním seriálů. Opět to bude kriminální drama, které ale v sobě bude mít i nezanedbatelnou část humoru. Pokud chcete vědět víc, tak si rozhodně nenechte ujít ani tento krimi seriál. Čeká nás celkem 10 epizod z první série, které jsme pro vás všechny připravily online ke shlédnutí.

Volejte Saulovi je jedním z nejočekávanějším seriálů roku 2015. Svojí premiéru si odbyl už na jaře, protože se ale jedná o seriál, který u nás zatím nebyl vysílán, tak to možná mnoho lidí ani nestihlo zaznamenat. Breaking Bad se vysílal od roku 2008 do roku 2013 a pro mnohé z nás se stal milníkem seriálové tvorby. Zkrátka a bezesporu jedním z nejlepší krimi seriálů všech dob. Walter White a Jesse Pinkman se mnohým vryly do paměti jako komické a přitom absolutně realistické postavy této kriminálky. Jenže nebyly sami. Ještě tu byl jejich právník Saul Goodman. Úlisný právníček, který by pro trochu profitu udělal cokoliv. Klidně snad i prodal vlastní matku. Ale je to žid a navíc má reklamu v televizi, takže přeci musí být dobrý.

JImmy alias Saul Goodman je opět zpátky!

Hodně dobrou zprávou je, že na Volejte Saulovi (Better Call Saul) se podílel skoro celý team, který má na svědomí i předchozího Perníkové tátu. V čele opět stanul Vince Gilligan a to jako režisér a hlavně scénárista. Zdatně mu pomáhal i s Peter Gouldem, který s ním dříve už také spolupracoval na scénářích. V první sérii bylo natočeno 10. epizod, ale snad brzy bude následovat další.

Sám Saul se občas dostane do pořádného průšvihu.

Saul Goodman je právníček, který se protlouká životem v Albuquerque v Novém Mexiku. Ne že by z toho byl nadšený, ale na nic víc právě nemá. Protože je to člověk od přírody chamtivý, tak samozřejmě neopomene jedinou příležitost, jak by si mohl ve svém nelehkém postavení přivydělat. Navíc bere snad každý případ, který mu přistane na stole. Je mu přitom úplně jedno, jestli je to malicherný spor dvou čistíren prádla a nebo zastupování vrahů.

Za dobrý profit by Saul prodal i svojí matku.

Jako každý dobrý právník Saul ví, že nejlepší naděje na výhru je taková, pokud se případ vůbec nedostane k soudu. Z tohoto úhlu se tedy snaží jak může a přitom se neštítí ani opravdu špinavých praktik. V dnešní době je navíc používají skoro všichni, tak proč vlastně ne. Každopádně jakmile jde přeci jenom do tuhého, tak je Saul mezi prvními, kdo bere nohy na ramena. Ostatně má připravené únikové plány prakticky na každou situaci. A pln šuplík mobilů v jeho kanceláři také není vůbec žádná náhoda.

První série seriálu Volejte Saulovi – Better Call Saul se rozvijí poměrně v klidu. Seznámíme se blíže se Saulem i dalšími starými známými hrdiny. Kromě toho ale poznáme i některé nové postavy jako například Nacho, který vám jistě nedá spát. Jednotný ústřední děj je soustředěn na Saula a jeho zoufalou vůli se prosadit v tvrdém právnickém světě. Jenže on si klienty vybírat nemůže. První řada je tak hlavně směsicí různých zábavných či akčních epizod, které na tohoto právníka lidu čekají. A občas to bude pořádná jízda, protože Saul samozřejmě neváhá se zaplést ani do těch nejšpinavějších obchodů. Důležité pro něj je totiž hlavně to, jestli jeho klient platí.

V soudní síni si je jistý jako málokdo jiný.

Seriál Volejte Saulovi (2015) se opravdu hodně povedl a mi vám ho můžeme jenom opravdu doporučit. Není to vůbec nostalgii po skvělém Perníkovém tátovi, ale prostě proto, že tento seriál je dobrý sám o sobě. Ben Odenkirk je v hlavní roli skvělý. Léta svých zkušeností zúročuje v této roli a jasně ukazuje, že na to prostě má. Celý seriál nepokrytě staví na jeho charismatu. Celou první řadu si jistě vychutnáte od začátku do konce. To všechno jsou navíc pouhé stavební kameny daleko většího příběhu, který se na nás brzy odehraje.

Čeká nás opravdu napínavý a zábavný krimi seriál.

Seriál Volejte Saulovi jsme si proto pro vás připravili online ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Všechno je to jenom otázka pár kliknutí myši. V našem online archivu pro vás máme všechny epizody. Stačí si tedy jenom vybrat a po pár kliknutí už přehráváte.

Seriál Gympl s (r)učením omezeným online

Oblíbený český seriál Gympl s (r)učením omezeným je tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma přehrát jakýkoliv díl tohoto seriálu včetně toho posledního. Je to skutečně jenom na vás. Celkem bylo natočeno 97 epizod tohoto seriálu, který televize Nova vysílala od 2. září 2012 do 11. prosince 2013. Málokterý seriál dokázal tak zaujmout jako tento a to především svým vtipem a humorem. Tohle zkrátka není žádná vážná telenovela. A kdo ví, když se najde dost fanoušků, tak televize Nova slíbila, že bude s oblíbeným seriálem pokračovat dál.

Gympl s (r)učením omezeným si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Máme pro vás jak nejnovější díl, tak i všechny předchozí. Ono je to vlastně jedno, když bylo všech devadesát sedm epizod už odvysíláno. Klidně si tak můžete udělat seriálový maraton a pouštět si tak tento oblíbený seriál třeba od rána do večera. I když byste tím asi strávili hezkých pár dní, protože každá epizoda má hodinu čisté stopáže.

Seriál Gympl s (r)učením omezeným online pro vás.

Na seriálu Gympl s (r)učením omezeným se podílela celá řada skvělých režisérů, scénáristů a samozřejmě také herců. Protože to není zrovna seriál o pár epizodách, tak se zmíníme jenom o některých. Z režisérů se tak na seriálu podíleli Jiří Chlumský, Libor Kodad, Vojtěch Moravec nebo Marián Kleis ml. Ze scénáristů zmíníme alespoň některé jména a to třeba Halinu Pawlowskou, Tomáše Baldýnského, Jana Prušinovského, Jitku Musilovou nebo třeba Martina Poláčka.

Gympl je opravdu zábavným komediálním seriálem.

Tím se dostáváme k hercům a jejich postavám. Najdeme zde opravdu pestrou škálu lidí různých naturelů a to ať už za učitelskou katedrou a nebo mezi žáky. Začneme například od Karla Heřmánka, který ztvárnil roli Vladimír Matula, který je ředitelem celého gymnázia a kromě toho ještě učí dějepis a čeština. Matula je zmítán svými osobními problémy i závislostmi. V čele gymplu tak dlouho nevydrží. Toho hned využije Lucie Benešová, která si zahrála postavu Evy Lenerové, velmi ambiciózní zástupkyně ředitele a učitelky matematiky a fyziky. Šéfová celé škole se ujme s obrovskou radostí, jenže i jí se plán komplikuje.

Učitelský sbor pod vedením ředitele Matuly je celý rozhádaný.

Největším sympaťákem na škole je bezesporu Adam Kábrt. Učitel biologie, občanky a hudebky přišel na školu jako nový, hned se ale stal miláčkem a oblíbeným kantorem. Samozřejmě nemůžou chybět ani vyloženě vtipné postavičky, mezi které můžeme směla zařadit Milana Šteindlera v roli Marcela Lichtenberga – školního hospodář. Další zábavnou postavou je Václav Kopta jako Miroslav Kuliš nebo třeba Jan Šťastný jako Ctirad Volejník – tedy profesor chemie, který je ale věčně mimo. Zuzana Bydžovská se svou postavou Milady Smutné, učitelka zeměpisu a chemie přidá také trochu dramatičnosti do našeho příběhu. A samozřejmě tu bude ještě spousta dalších zajímavých osob. My zde ale nemáme bohužel prostor zmiňovat úplně všechny. Každopádně herecké obsazení Gymplu s (r)učením omezeným patří k opravdové špičce nejenom mezi českými komediálními seriály.

Příběh seriálu nás zavede na jedno docela malé město, kde je gymnázium, které rozhodně nemá moc dobrou pověst. Nasvědčují tomu i výsledky jejich žáků, které patří k nejhorším v republice. Celá situace už došla dokonce tak daleko, že se ministerstvo rozhodlo školu zrušit. Jak se ale zdá, tak to nikomu ani moc nevadí. Ředitel Matula má problémy s pitím, učitelé se hádají mezi sebou a studenti řeší spíše své běžné puberťácké starosti. Školu tak čeká na konci školního roku její konec.

U některých doma je situace opravdu nelehká.

Do této apatické situace přichází na školu nový učitel. Jmenuje se Adam Kábrt, který má vyučovat biologii, občanku a hudebku. Osazenstvo učitelského sboru se na něj hned od počátku dívá skrz prsty. Adam má totiž svou bouřlivou pověst a kromě toho se nebojí ani nových metod výuky. Jako mladý člověk má ke studentům přirozeně mnohem blíž. Ti si ho tak brzy velmi oblíbí. Na druhou stranu i jemu jsou schopni dělat nemalé problémy. Zdá se, že Adam bude pomyslným hřebíčkem do rakve a škole před svým koncem zlomí i jeho. Nebo to vlastně všechno bude naprosto jinak? To už vám samozřejmě nemůže prozradit, každopádně je to hodně dobrý odrazový můstek do příběhu tohoto komediálního seriálu ze školního prostředí.

Seriál Gympl se může pochlubit opravdu skvělým hereckým obsazením.

Seriál se může pochlubit poměrně slušným hodnocením diváků. Na serveru FDB.cz má například aktuálně velmi hezké hodnocení 65%.

Gympl s (r)učením omezeným je opravdu skvělý seriál, který stojí za shlédnutí. Právě proto ho tady máme online v maximální možné kvalitě. S námi si ho pustíte opravdu jednoduše a to na pouhých pár kliknutí myši. Tady už opravdu není moc co řešit. Máme pro vás přichystané všechny epizody, takže si můžete přehrát jak poslední odvysílaný díl, tak klidně hned i tu první epizodu. Všechna videa jsou v prvotřídní kvalitě, aby byl váš zážitek opravdu dokonalý. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Pírkovo dobrodružství (2014) online ke shlédnutí

Animovaný film Pírkova dobrodružství je tady pro vás už připraven online ke shlédnutí. Video s tímto povedeným snímkem pro celou rodinu je tady pro vás přichystané online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Jedná se o francouzský animovaný film od režiséra Christiana De Vita, který ho natočil už v roce 2014. Do našich kin se však Pírkova dobrodružství dostali až s malým zpožděním a to 14. května 2015. Pokud chcete pobavit sebe i své děti, tak je to opravdu ideální volba.

Na této webové stránce jsme pro vás připravili další opravdu velmi povedený animovaný film. Jedná se o snímek Pírkova dobrodružství, který jak už tušíte nás zavede do světa roztomilých opeřenců. Ptáček Pírko to ale bude mít o to těžší, že se narodil jako sirotek. Tedy abychom byly přesní, tak se ještě jako vejce zakutálel ze svého hnízda. Navíc to není rozhodně žádný krasavec. Jako mláďátko nemá ještě téměř žádné peří, je vychrtlý a celkově neduživý. Aby také ne, když se o něj nemá kdo starat a on žije sám v hnízdě. Kvůli tomu mu chybí sebevědomí a vypadá to, že své rodné hnízdo jenom tak neopustí. Přitom i on má své sny. Chtěl by husté a krásné peří, které by ho doneslo až do Afriky, stejně jako spousta jeho kamarádů a ostatních ptáků.

Animák Pírkovo dobrodružství online ke shlédnutí.

Podaří se Pírkovi někdy splnit si svůj sen a společně s ostatními ptáky táhnout do Afriky?

Když máte ale tak velký sen a kupu dobrých kamarádů, tak by to bylo, aby se ho nakonec nepodařilo uskutečnit. Stejně tak Pírko si nakonec dodá odvahy opustit hnízdo. Není to sice žádný excelentní letec, ale nakonec se přeci jenom vznese. Teď už jenom zbývá zamířit směr Afrika. Velkou otázkou ale zůstává, kde to vlastně je? To chudákovi Pírkovi nikdo neřekl a jeho orientační smysly jsou přeci jenom trochu omezené. Vidina teplého afrického zimoviště je ale příliš lákavá.

Na Pírka čeká největší cesta jeho života!

Pírkovi je jasné, že toto je asi nejdůležitější cesta jeho dosavadního krátkého života a i když to neměl lehké, tak se nechce vzdát bez boje. A kdo ví, možná že právě na této cestě mu dojde, že je cesta důležitější než samotný cíl. Pozná nové přátele, první lásku, pocit svobody z roztažených křídel i spoustu nečekaných situací, které budou někdy dramatické, ale častěji spíše humorné. Můžeme vám slíbit, že se životu z ptačí perspektivy zasmějete i vy. Opravdu by to nemělo být nic složitého.

Dokonce se stane vůdcem svého hejna.

Pírko se dokonce stane vůdcem svého vlastního hejna, které se pokusí dovést jednou speciální cestou do Afriky. Bohužel v tomto svém počínání není zrovna moc úspěšný. To je ostatně poznat už jenom z toho, že letí opačným směrem, než všechny ostatní hejna. Dokonce i mezi jeho novými kamarády, tak začnou vznikat první pochyby, které si ale samotný Pírko moc nepřipouští. Má totiž za to, že na tu správnou cestu už se nějak doptá. Mezitím ale místo do klidného a teplého zimoviště doletí až do rušné Paříže. Tady na ně čeká spousta doposud nezažitých atrakcí a dobrodružství.

Co se týká hodnocení, tak se film pohybuje ve velmi slušném průměru a například na CSFD.cz si vysloužil slušných 53%. Je ale potřeba brát v potaz, že se jedná především o dětský film, tedy pro méně náročné diváky.

Ne vždy je cestování taková zábava.

Pírkovo dobrodružství je opravdu hezký animovaný film a my máme radost, že se o něm můžeme s vámi podělit. Příběh není nikterak složitý, ale přesto je zajímavý a hlavně okořeněný pořádnou dávkou humoru. Pevně věříme, že snímek tak zaujme nejenom nejmenší, ale snad i většinu dospělých. Originální je i francouzská produkce, která přesto drží velmi vysokou laťku jak co do výpravy, tak do kvality animace. Tvůrci snímku si tak zaslouží jednoznačně palec nahoru a naší pochvalu.

Podaří se našim přátelům nakonec doletět až do Afriky?

Film Pírkovo dobrodružství jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Moc dlouho tedy neváhejte a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se s filmem budete opravdu výborně bavit a prožijete s ním příjemné chvilky plné humoru a zábavy. Tak by to ostatně mělo být vždycky. Samozřejmostí je nejenom výborná obrazová i zvuková kvalita, ale také to, že pro vás máme Pírkovo dobrodružství s českým dabingem. To aby si ho vychutnali i naši malý diváci. Film opravdu stojí za to, tak si ho nenechte ujít. Jenom u nás si ho navíc můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma online. Přejeme vám hezkou a ničím nerušenou podívanou.