Bezdružice – všechny díly online a zdarma

Nový seriál Bezdružice online ke shlédnutí. Komediální seriál televize Barrandov už na vás čeká online k přehrání. Na tomto webu si ho můžete pustit opravdu hezky pohodlně. Celé je to navíc bez reklam a naprosto zdarma. Seriál měl svojí oficiální premiéru v neděli 18. října 2015 a od té doby se vysílá každou neděli v hlavním vysílacím čase. Na to vy však rozhodně nemusíte čekat, protože s námi si ho přehrajete opravdu jednoduše a zdarma.

Bezdružice je nový a netrpělivě očekávaný seriál. Je to komediální seriál plný lidového humoru. Hodně se inspiroval legendárními komediemi Kameňák od režiséra Zdeňka Trošky. Na obrazovky tak vrací peprný humor a spousty skvělých vtipů, které jsou součástí různých scének. Čeká nás opravdu skvělá zábava navíc v podání těch nejlepších českých herců. Televize Barrandov na seriálu opravdu nešetřila a je to znát i na stopáži jednotlivých epizod, které se blíží k hodině. Něco takového jsme v našich podmínkách ještě neměli!

Seriál Bezdružice všechny díly online ke shlédnutí.

Seriál Bezdružice si můžete s námi pustit opravdu velmi jednoduše online. Stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky, čímž si aktivujete náš online přehrávač. Dál už je to naprosto jednoduché. Je to vlastně klasický streamovací přehrávač jako Youtube.com nebo Steam.cz. Pak už si můžete nový seriál Bezdružice přehrát pohodlně a zdarma.

Videa se seriálem vám přinášíme v opravdu výborné kvalitě. Většinou se jedná o HD rozlišení, které poskytuje mnohem větší kvalitu, než běžné televizní vysílání. U nás si můžete pustit úplně všechny díly Bezdružic. Máme pro vás jak ty poslední nejnovější díly, tak samozřejmě i ty mnohem starší. Postupně nám přibývají nové a nové epizody, které vám samozřejmě také budeme chtít nabídnout. V našem obsáhlém archivu si snad vyberete ten který díl chcete.

MUDr. Arnošt Bláha je především pěkný prasák.

A o čem vlastně vypráví příběh seriálu? O jednom velmi svérázném městečku a jejich obyvatelích. Jak prosté a jednoduché. Ale geniální věci už takové bývají. Do Bezdružic se vydáme přesně 100 dní po volbách nového starosty. Teplého křesílka na radnici se ujal zcela nový muž – Karel Gottwald. Toho si jenom tak mimochodem zahrál Václav Vydra, který se stal starostou i v Kameňáku. Gottwald je rodák z Bedružic, i když značnou část svého produktivního života prožil mimo ně. Přeci nebude žít v takové díře? Vydal se do světa a stal se úspěšným reklamním mágem. Když ho ale kariéra v tomto povrchním byznysu omrzela, tak se přeci jenom rozhodl zkusit něco úplně jiného. Co takhle získat teplé místečko někde na radnici. Jeho domovské Bezdružice se pro tento záměr ukázali jako více, než vhodná volba.

Farář Ján je fanoušek do moderních technologií.

Karel Gottwald se tedy pustil do toho co uměl nejlépe. Do reklamy a marketingu. Volby nakonec skutečně vyhrál a starého starostu tak chytře vyšoupl z jeho místa. K tomu všemu přitom stačil jenom jednoduchý slogan: „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald”. Na malé obci byly po satelitních programech obyvatelé doslova lační a tak dali starostovi svůj hlas. A vlastně proč ne, když antény místním výhodně namontuje firma bratrance nového starosty.

Samozřejmě politika je tvrdý byznys a tak je potřeba udělat si dobré přátele všude, kudy člověk chodí. Do svého teamu tak přibral místního hloupého policejního šéfa, kněze s obrovskou zálibou v moderních technologiích (i když jinak velkého nešiku), vnadnou ale ne moc chytrou ředitelku místní školy, chlípného lékaře a hostinského, který je největším zdejším podnikatelem.

I ve škole v Bezdružicích se dějí nečekané věci.

Tahle partička si hraje solidně do karet a není nic, co by se v městě šustlo, aniž by o tom oni věděli. Samozřejmě to po čem touží je hlavně co nejméně problému. Ostatně o tom nás přesvědčí pan starosta v prvním dílu, kdy si ve své pohodlné kanceláři hraje solitére. Přeci jenom nekandidoval na toto místo, aby se nějak předřel. Navíc veřejné blaho se dá velmi dobře spojit s tím osobním. Třeba když má na oslava narozenin, pardon oslavách založení města, vystoupit popová legenda Standa Hložek. To se starosta může doslova přetrhnout, aby to pro svou manželku / občany zajistil.

Šéf místních policajtů - Vašek Menšík.

Historicky první díl seriálu Bezdružice se vysílal na TV Barrandov v neděli 23. října 2015 v hlavním vysílacím čase. S tím si však vy nemusíte dělat zrovna moc velké starosti, protože s námi si tento oblíbený seriál můžete přehrát úplně jednoduše, kdykoliv jenom budete chtít. Každou neděli pro vás nahráváme aktuální premiérovou epizodu, kterou pak s láskou umisťujeme přímo sem na tento náš web. Jak jsme slíbili, tak videa s Bezdružicemi jsou ve výborné kvalitě a u nás vás nebudou rušit žádné otravné reklamy.

Nový seriál Bezdružice už na vás čeká k přehrání přes internet.

Bezdružice jsou bláznivý seriál, který si na nic nehraje. Vlastně to je jenom spousta fórů a scének zabalené do jednoho kabátu. Prostě takový Kameňák převedený na seriál. Samozřejmostí je celá řada skvělých herců, v čele s Václavem Vydrou jako starostou, kteří dál pozvedávají úroveň tohoto seriálu. Pokud chcete vědět více, tak vám rozhodně můžeme jenom doporučit návštěvu oficiálních webových stránek barrandov.tv/bezdruzice.

To je nový seriál Bezdružice, který vám přinášíme online ke shlédnutí. Po dlouhé době tady máme konečně pořádný komediální seriál, který se nebojí ani delší stopáže. Asi to není seriál, který by aspiroval na pozici toho nejlepšího, co kdy bylo natočeno. To ostatně není ani jeho účel. Bezdružice jsou jednoduchý a zábavný lidový seriál. Zkrátka takový u kterého si můžete po náročném dni pořádně odfrknout. Právě touto svou upřímností nás opravdu zaujal.

Doktor Martin – všechny díly online

Seriál Doktor Martin je tady pro vás online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce a nikde jinde jsme jenom pro vás přichystali všechny epizody tohoto nového seriálu České televize s Miroslavem Donutilem v hlavní roli. Je to příběh špičkového chirurga Martina Elingera. Ten se musel vzdát svojí milované práce chirurga. Jako své nové působiště si zvolil místo obvodního doktora v malé obci Protějov zapadlé kdesi v Beskydech. To ještě netušil, jaké nástrahy ho tady čekají.

Pokud máte rádi kvalitní seriály ze života, tak byste rozhodně neměli minout ani nový počin české televize Doktor Martin. Jedná se o komediální seriál ze života. Seriál natočil režisér Petr Zahrádka v roce 2015. Scénář pak napsal mladý scénárista Štefan Titka. Seriál nezapře svou inspiraci v britském seriálu Doc Martin, který vysílá od roku 2004 britská televize ITV. V současnosti se už jenom tak mimochodem jedná už o sedmou řadu.

Seriál Doktor Martin všechny díly online.

Doktor Martin se zatím musí vystačit se šestnácti díly. Všechny tyto epizody bychom vám rádi chtěli přinést online ke shlédnutí. Snažíme se je pro vás nahrávat a zpřístupňovat v maximální možné kvalitě. Dáváme si opravdu pozor, abychom pro vás měli jenom to nejlepší. Videa jsou tak v HD kvalitě, která hravě předčí běžné televizní vysílání. Tato kvalita totiž nabízí maximálně detailní obraz a křišťálově čistý zvuk. Kromě toho je přehrávání u nás naprosto jednoduché a zdarma. Věříme, že vás tak tento nový seriál s Miroslavem Donutilem opravdu zaujme.

Miroslav Donutil v hlavní roli nerudného doktora.

Donutil ale není jediným skvělým hercem, který kývl na nabídku hrát v tomto seriálu. Kromě něj se tady objeví i další skvělé postavy jako například místní paní učitelka Lída Klasnová, kterou si zahrála Jitka Čvančarová, nebo Martinova tetička Marie Loukotová, kterou si zahrála Jana Štěpánková, dále svérázná zdravotní sestřička Irena Bezáková, kterou si zahrála mladá Gabriela Marcinková a v neposlední řadě třeba místní vykuk Antonín Brázda, kterého si zahrál nepřehlédnutelný Norbert Lichý.

Práce je pro Doc. Mudr. Martina Erlingera vším.

Příběh seriálu vypráví o Doc. MUDr. Martinu Elingerovi. Skvělém doktorovi, který pracoval jako uznávaný chirurg. Specialista na cévy, který byl jedničkou ve svém oboru. Jenže jednoho dne zjistil, že mu vadí krev a nemůže tak být špičkovým operatérem jako doposud. A protože do penze mu ještě zbývá nějaký čas, tak se rozhodl stát se obvodním doktorem. A proč ne třeba v Beskydech, které miluje a ke kterým má silné pouto už od dětství. Jak se rozhodl, tak také udělal.

Opustil svou uznávanou práci a vydat se do vesničky Protějov, kde se shodou okolností uvolnilo místo po zdejším panovi doktorovi, jenž zemřel. Už jenom samotná cesta je dosti strastiplná a se spoustou nedorozumění. Už ve vlaku totiž Martin potká místní paní učitelku Lídu. Ta se mu sice skrytě líbí, ale společnou řeč nezačnou moc dobře. Na druhou stranu jí Martin hned v prvním dílu velmi pomůže, když jí jenom tak mezi řečí diagnostikuje zelený zákal. Díky včasné léčbě se tak může dát rychle do pořádku.

Jenže ani setkání s dalšími místními obyvateli není pro Martina Elingera zrovna růžové. Na druhou stranu si za to může z velké části sám. Vždycky patřil mezi lidi, pro které je práce na prvním místě jejich hodnotového žebříčku. Stal se arogantním a cynickým. Hodně zahleděným na výsledky. Naopak komunikace s lidmi ho vždycky vysilovala a byla mu skoro až nepříjemná. Jenže na vesnici k sobě mají lidé jaksi mnohem blíž. Na sarkastické poznámky tady není nikdo zvyklý a tak nový doktor Martin mezi ostatní moc nezapadá. Není totiž zvyklý, aby jeho ordinace sloužila jako místo, kam lidé chodí na kafe a popovídat si.

Jenže elitního chirurga už dělat nemůže.

Ani se svou budoucí ordinací nemůže být Elinger zrovna spokojen. Veškeré vybavení je bud zastaralé, nepoužitelné a nebo naprosto předpotopní. Velký problém je také s voudou, která neteče. Rovněž jeho nová zdravotní sestřička Irena Bezáková není zrovna vzorem profesionality. V jenom kuse telefonuje, nedokáže poznat běžné léky stejně jako není schopná napsat jednoduchý vzkaz. Možná právě proto jí doktor Martin hned v prvním díle vyhodí. I když vzápětí ji musí přijmout zase zpátky, protože se jí zastává půlka vesnice, což je opravdový problém. Navíc zdejší pacienti jsou opravdu tvrdohlaví a ve většině případů se léčit ani nechtějí. Své by o tom mohl povědět, hned při vyšetřování svého prvního případu – bývalého učitele a hudebníka Roberta Fialy, který má problém s hlasem. Jak se brzy ukáže, tak je to kvůli nádoru hltanu.

Vesnice Protějov v Beskydech ale také potřebuje svého doktora!

Není se snad ani čemu divit, že po tomto přivítání Martin Elinger velmi vážně přemýšlí, že s touho novou prací sekne a vydá se hledat štěstí někam jinam. Naštěstí je tady jeho tetička Marie Loukotová, která ho přesvědčí, aby to nedělal a dal místním obyvatelům přeci jenom ještě šanci. Martin z toho sice není nadšený, ale souhlasí. Lidi sice nemá rád, tak jako tak, ale zdejší kraj se mu jinak líbí. A kdo ví, třeba se mu nakonec povede navázat i bližší vztah s místní paní učitelkou.

To je ve zkratce příběh seriálu Doktor Martin od České televize. Seriál v televizi běží každý pátek v hlavním vysílacím čase. Na to se však nemusíte ohlížet, protože přímo zde jsme pro vás připravily všechny díly seriálu Doktor Martin online ke shlédnutí. S námi si je můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, která už se nemusí dlouho opakovat. V našem obsáhlém archivu se pro vás snažíme dát dohromady komplet tento jedinečný seriál. Tak se pojďte s námi dobře bavit!

Další informace o seriálu naleznete na jeho oficiální webové stránce, kterou spravuje přímo Česká televize.

SuperStar 2015 – online ke shlédnutí!

Nová Česko Slovenská SuperStar 2015 je tady! Pojďte si jí pustit s námi online. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili všechny díly této skvělé hudební soutěže! Pojďte si s námi pustit jak poslední odvysílanou epizodu – tedy ten nejnovější díl, stejně jako archiv se všemi staršími díly. Společně s vámi sledujeme SuperStar 2015 od jejího startu v sobotu 30. srpna 2015. Až do Vánoc se bude vybírat ten nejlepší zpěvák v Česku a na Slovensku!

Po dvou letech se vrací velkolepá show jménem SuperStar! Opět se tak máme těšit na pořad, který zabere prakticky celý podzim 2015. A my budeme s vámi u toho! SuperStar jsme se zamilovali od jeho prvního ještě ryze českého ročníku, který vyhrála Aneta Langerová. To bylo mimochodem ještě v roce 2004. Posléze následovali ještě další dvě České SuperStar. Od roku 2009 se SuperStar sloučila s tou ze Slovenska, takže od té doby hledáme už jenom Česko Slovenskou SuperStar.

SuperStar 2015 online ke shlédnutí!

Letošní řada Česko Slovenské SuperStar bude už čtvrtou! Ten čas letí opravdu neuvěřitelně rychle. Mimochodem víte, že v poslední době se celkem ustálilo schéma, že SuperStar se natáčí jednou za dva roky? První řada společné soutěže se totiž vysílala v roce 2009 a další následovali pravidelně v roce 2011, 2013 a nyní tedy 2015. To je celkem milá a předvídatelná tradice, na kterou už se můžeme skoro spolehnout. A že úspěch v SuperStar něco znamená ukazuje i příběh mladé zpěvačky Celeste Buckingham. Zpěvačka americko-švýcarského původu se stala finalistkou druhé řady Česko Slovenské SuperStar. Takže nejenom Aneta Langerová se dokázala stát skutečně slavnou.

Marta Jandová a její úsměv na tváři.

I letošní ročník se bude vysílat zároveň na Primě a zároveň na slovenské Markíze. Mezinárodní rozměr dodává soutěži ještě větší prestiž a také další dimenzi. Vyhraje Čech a nebo to bude Slovák? Každopádně by to měl být jenom ten nejlepší, ať to nakonec bude kdokoliv.

Do výběru finalistů samozřejmě velmo zasáhne i zkušená porota, která se skládá prakticky jenom ze zkušených matadorů hudebního průmyslu. V porotě tedy opět zasedne slovenský rocker a hitmaker Pavol Habera, který je znám i svým jízlivým vystupováním. Je to jenom tak mimochodem jediný člen poroty, který nechybět v žádné ze všech čtyřech Česko Slovenských SuperStar. Dalším z porotců bude česká rockerka a žena slavného jména Marta Jandová. Ta se do SuperStar vrací po hodně dlouhé pauze. Porotcovala totiž tu první v roce 2009 a nyní se tedy vrací až do čtvrté řady. Dále v porotě zasedne producent Ondřej Soukup. U něj to bude druhá Česko Slovenská SuperStar v řadě. Poslední čtvrtou porotkyní do party bude nováček. Klára Vytisková. Mladá zpěvačka narozená v roce 1985, která působí s kapelou Toxique. Kromě toho vystupuje i s kapelou Neřež a známá je i jako moderátorka. Například z hudebního pořadu Medúza.

Česko Slovenská SuperStar 2015 bude opravdu hvězdná podívaná.

Letošní porota je tak složena opravdu hodně zajímavě a podle našeho názoru i kvalitně. Můžeme se těšit na nestranné rozhodování, které nás určitě nezklame. Všichni porotci o hudbě vědí hodně a tak dokáží rozeznat pravý talent a charisma budoucí popové hvězdy.

Jenže SuperStar utváří nejenom porota, ale i moderátoři, kteří jsou jako jediní v bezprostředním kontaktu se soutěžícími. Právě jim se nejčastěji soutěžící svěřují, či jim odpovídají na zajímavé otázky. Tentokrát nás čeká změna v tom, že v aktuálním ročníku bude pouze jeden moderátor a to bude Slovák Martin „Pyco” Rausch. Toto jméno vám jistě není neznámé. Martin totiž doposud moderoval talentovou show Česko Slovensko má talent na konkurenčních stanicích TV Prima a TV JOJ. Dokázal zaujmout a právě proto doslat šanci ukázat se i v SuperStar, která patří bezkonkurenčně mezi nejoblíbenější talentové soutěže.

Soutěžící Veronika Vrublová z prvního castingu v Ostravě.

Poslední velká otázka, která by vás mohla zajímat je samotná organizace soutěže. Ta má samozřejmě hned několik různých kol, které se zásadně liší. Začíná se castingy, na které se může dostat prakticky každý. Vstupenku do dalšího kola z nich dostane ale jenom 100 nejlepších. Castingy se konají ve velkých českých a slovenských městech a celkem z nich vznikne 5 epizod vysílaných v televizi. Na začátku října pak následuje „Super Výběr”. Ten zabere dva díly a ze stovky je vybráno pouze 20 nejlepších. Z toho 10 kluků a 10 holek. Semifinále mají obě dva pohlaví zvlášť. Takže to máme další dvě epizody. V nich se nám počty opět zredukují na 4 kluky a 4 holky. Pak už můžou následovat finále. Ty se vysílají na živo a celkem je 5 finálových večerů a 1 Super Finále, kde se rozhodne o celkovém vítězi? Kdo to bude asi letos?

Pavol Habera bude opět v roli zlého muže.

To je ve zkratce Česko Slovenská SuperStar 2015. Snad vás zaujaly zajímavé informace, které jsme vám přinesly. Věříme, že jich není málo a že se nám podařilo vás příjemně navnadit k tomu, aby jste aktuální SuperStar sledovali s námi. Na této stránce se vám k tomu budeme snažit navodit ty nejlepší podmínky. Nahráváme pro vás každý díl SuperStar,… castingy, semifinále, finále. U nás si můžete pustit poslední odvysílaný díl, stejně jako shlédnout i starší epizody. Tak pojďte do toho s námi a buďte svědky zrození nové hudební legendy.

Seriál Vinaři 2. řada (2015) online ke shlédnutí

Seriál Vinaři se opět vrací na televizní obrazovky. Úspěšný seriál Vinaři je tady s druhou řadou. Oblíbený seriál televize Prima Family se po delší pauze opět vrací na televizní obrazovky. Opět se podíváme do malebné vesničky Křetice a setkáme se se všemi zdejšími svéráznými obyvateli. Včetně zasloužilého vinaře Bedřicha Pavlíčka a jeho rodiny, mladého faráře Tomici nebo velkovinaře Vlčka. Opět to bude vtipná a prosluněná jízda, která vám vyvolá úsměv na tváři. Se sklenkou lahodného vína si navíc tento seriál vychutnáte dvojnásobně!

Vinaři se zařadili mezi nejúspěšnější seriály poslední doby. Aby také ne, když přinesli zajímavé herecké obsazení, vtipné příběhy a nádherné pozadí v podobě opravdu úžasné moravské krajiny. Jenom málokterý seriál dovede vytvořit dobrou atmosféru tak, jako právě Vinaři. My máme obrovskou radost, že vám jejich nejnovější řadu můžete nabídnout přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. U nás si můžete jednoduše přehrát jak poslední odvysílaný díl Vinařů – tedy nejnovější epizodu, stejně jako starší epizody z našeho obsáhlého online archivu. I seriál Vinaři totiž zraje jako víno. Po prvním odvysílání je to možná ještě mnohými nedoceněný seriál, ale my věříme, že s naší pomocí si ho prostě zamiluje každý.

Seriál Vinaři 2. řada online ke shlédnutí.

První série Vinařů se vysílala v roce 2014. Stojí za ní zkušený team složený z režisérů Vojtěcha Moravce a Dana Wlodarczyka a pak ještě trojice scénáristů: Petr Kolečko, Jaroslav Žváček, Tomáš Holeček. Společně se jim povedlo vytvořit skutečně nebývale kvalitní seriál. Všech šestnáct dílů první řady se těšilo velké přízni diváků, což jenom dokazovala jejich sledovanost. Pokračování tak bylo nasnadě.

Jana Hamplová je vrchní v místní hospůdce.

Dočkali jsme se v neděli 30. srpna 2015, kdy měla premiéru první epizoda z druhé série. Podle všeho by na nás mělo opět čekat šestnáct nových epizod, které se budou vysílat až do prosince. Tedy ostatně stejně jako tomu bylo i u první řady Vinařů. To je tak akorát, ani moc ani málo. Dost na to, aby si člověk seriál užil a přitom málo, než aby z tvůrců stačila vyprchat veškerá energie a nápady.

Pravá česká vesnička Strdín má své krásy.

Hned obsah prvního dílů Vinařů z 2. série vypadá opravdu hodně zajímavě. Půjde totiž o opravdu nebezpečné kulturní střetnutí. Pivo a nebo víno? Do tohoto velmi citlivého a výbušného sporu se zaplete i padre Tomica. Ten totiž dostal přiděnou na starost i další faru a to v trochu vzdálenějším Strdíně. Tento úkol od pána Boha bere velmi zodpovědně. Se stěhováním některých věcí mu navíc pomůžou i jeho přátelé z Křetic. Ostatně moc toho nepotřebuje. Stačí jenom kříž, kytara a samozřejmě i pár demižonů vína.

Jenže ve Strdíně je s otevřenou náručí nikdo nevítá. I kostel vypadá docela pustě. Poslední kapkou pak je, když pan farář Tomica objeví v zákristii kostela několik sudů s pivem. Sice dobře vychlazeným, ale přeci jenom nemá na tomto svatém místě co pohledávat. Nechá je tedy odvalit pryč. Jenže tím proti sobě popudí prakticky všechny místní obyvatele. Pivo je přeci ve Strdíně tím nejdůležitějším nápojem a ani farář nemá právo s lahodným mokem zacházet s takovou neúctou. Skoro to až vypadá, že si farář tuto drzost šeredně odskáče. Naštěstí zde má své kamarády, kteří jsou ochotni za ním stát prakticky v každé situaci.

Lamač srdcí v místní vesničce Ládik.

Už tento úvod nám tak trochu dává tušit, kam se posune příběh seriálu. Už se nebude odehrávat jenom v Křeticích, ale také právě ve Strdíně. Přes nevlídné přijetí, je to vlastně docela milá obec. A i tady najdeme charaktery, které by jako z oka vypadli našich předchozím hrdinům. Se kterými se ale samozřejmě budeme setkávat dál. Velkovinař František Vlček (hraje ho Hynek Čermák) tady má svůj protějšek v podobě Waldermara (hraje ho Jiří Vyorálek), playboy Jakub Hřebec (hraje ho Tomáš Matonoha) se zase může skoro poznat Láďovi Karasovi (hraje ho Petr Vaněk). Věčně na mol opilý Machr (hraje ho Lukáš Langmajer) si zase najde kamaráda v Hroudovi (hraje ho Pavel Šimčík), který má k pití také poměrně hodně blízko.

Machr si najde nového kamaráda, který také umí chlastat první ligu.

Samozřejmě se ale objeví i nové postavy. Třeba bývalá rockerka Jana Hamplová. Její dcera Klára, která jde v jejich šlépějích. Dále vykutálení manželé Zdeněk a Jaruna Bartákovi. Rádi by se stali podvodníky, ale nějak se jim stále nedaří tento ambiciózní cíl naplnit. Další nepřehlédnutelnou postavičkou je starosta Chrudoš. Jako komunální politik razí teorii, že všechno se dá vyřešit a stačí k tomu jenom odpovídající částka peněz. Kromě toho miluje pivo. Zajímavou hrdinkou je také Monika Waldemarová. Bývalá kadeřnice udělala kariéru jako manželka místního velkovinaře Waldemara. Teď už si můžete jenom užívat nákupů kosmetiky a také zahýbání s místním nabíječek Ládíkem. Geinální postavou nové série je pak paní Sumečková. Ještě poměrně mladá dáma odpudivého vzhledu a ještě horšího charakteru. Nic jí není dobré a na všechno hledá jenom ty chyby. To že sama má pod nosem knír jak opravdový sumec, jí ale samozřejmě vůbec nevadí. A co takový sny Křetínského starosty Jožin Chrudoš. Pohodář a nemakačenko až za hrob. Tím už to opravdu přitvrzuje.

Samozřejmě se můžete těšit i na staré dobré hrdiny jako je Bedřich Pavlíček, Patrik Tauš nebo padre Miroslav Tomica.

Hřéba to v české vesničce nebude mít zrovna jednoduché.

Chcete vědět o seriálu Vinaři více? Pak navštivte oficiální webovou stránku spravovanou přímo televizí Prima na adrese iprima.cz/vinari nebo se také podívejte na českou Wikipedii, kde je o seriálu poměrně hodně obsáhlý článek. Spoustu recenzí na seriál přímo od diváků pak naleznete na stránkách Česko-Slovenské filmové databáze.

Zkrátka a jednoduše nás čeká další neopakovatelný nářez. Povedený seriál plný zábavy, který vás bude bavit od začátku do konce. A právě proto jsme si ho tady pro vás připravili online ke shlédnutí. Jenom u nás si můžete přehrát všechny epizody tohoto oblíbeného seriálu pohodlně a zdarma. Připravili jsme je zde v maximální možné kvalitě. U nás naleznete jak poslední odvysílaný díl, tak i ty mnohem starší. Všechny video jsou ve výborné kvalitě a pro vás naprosto zdarma. Tak co? Zaujal vás seriál Vinaři 2. řada (2015)? Pokud ano, tak už tady snad opravdu není moc co řešit. Pojďte si ho pustit s námi a dobře se bavte! Nová řada Vinařů už se sice neodehrává jenom na slunné Moravě ale stále je to prostě trefa do černého.

True Detective 2. série – online ke shlédnutí

Skvělý krimi seriál True Detective česky známý také jako Temný případ je tady s novou 2. sérií. A u toho nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme celou druhou řadu True Detective pro vás připravili online ke shlédnutí. Tento opravdu nesmírně populární americký seriál si u nás můžete přehrát pohodlně a zdarma. To všechno jenom na pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, kterou se rozhodně vyplatí využít. Máme pro vás skutečně všechny díly tohoto seriálového skvostu od HBO.

Na druhou série True Detective jsme nemuseli zas až tak dlouho čekat. Ta první měla premiéru v roce 2014 a druhá se začala vysílat na konci června 2015. Čeká na nás rovnou osm nabitých epizod s hodně zajímavých kriminálním případem. Stejný počet dílů měla ostatně i první řada. Hlavní roli v seriálu si zahrála hned trojice detektivů, které ztvární Colin Farrell, Rachel McAdams a Taylor Kitsch. Kromě nich budou ale důležité role hrát i další dvě postavy a to Vince Vaughn jako kriminálník a podnikatel Francis „Frank“ Semyon a Kelly Reilly jako jeho manželka Jordan. Seriál natočil Nic Pizzolatte speciálně pro televizní stanici HBO. Příběh seriálu se tentokrát přesune až do slunné Kalifornie.

Seriál True Detective 2. série online.

A na co se tedy máme těšit? V první řadě na skvělý krimi seriál, který vás dostane svou atmosférou. Ta bude hodně jiná, než v předchozí sérii natáčené v bažinaté Louisianě, ale přesto bude doslova uchvacující. Můžeme se těšit na další tajemný případ s opravdu výraznými prvky tajemno. Právě proto jsme ostatně pro vás tento skvělý seriál nahráli a připravili online ke shlédnutí. Na tomto webu naleznete všechny odvysílané díly a to včetně toho posledního. Náš archiv obsahuje epizody jenom v té nejlepší kvalitě a vždy se pro vás snažíme najít jenom to nejlepší.

V druhé sérii se podíváme do slunné Kalifornie.

Nyní už ale k příběhu druhé řady seriálu. Opět tady budeme mít jeden dlouhý a pořádně zamotaný případ, který se potáhne hned přes několik epizod. Všechno to opět začne jednou opravdu hodně nepěknou až brutální vraždou. Obětí se stane jistý Ben Caspar. Dvaapadesátiletý Caspar byl velmi významným manažerem jednoho z velkých Californských měst. Právě pracovat na doslova revolučním projektu, který si kladl za cíl úplně překopat a změnit dopravu skoro v polovině státu. Má jít o hodně velký projekt, ve kterém jsou velké peníze a stejně tak velké emoce. Zkrátka něco, co se děje jednou za několik dekád.

Francis "Frank" Semyon se už dal na slušný byznys.

Jenže Casper už určitě nebude ten, kdo ho dokončí. Jeho znetvořené tělo je totiž nalezené na jedné z méně frekventovaných silnic poblíž regionu Big Sur. Někdo se na něm hodně vyřádil a to nejpodezřelejší na tom všem je, že má všude po těle vyryté různé satanské symboly. Že by jeho vražda vůbec nesouvisela s jeho prací? A nebo se jenom někdo snažil zamaskovat stopy. Šlo tu o peníze? O přírodu zničenou silnicemi nebo třeba o politický vliv? To bude muset rozplést naše parta skvělých detektivů.

Jednotlivé postavy jsou opět hodně charakteristické a výrazné. Každá si za sebou vleče svůj kámen minulosti, který ji táhne ke dnu. Skoro by se dalo říct, že nejčistší je „Frank Semyon”. Zločincem býval přeci už kdysi dávno, teď je to seriózní obchodník. I když z hodně neseriózními metodami, o čemž svědčí jeho napojení na starostu a jeho lidi. Všichni usilují v první řadě o svůj vlastní profit a teprve až v druhé řadě o blaho lidí.

Šerifka Ani Bezzerides má také pochybnou minulost.

To detektiv Ray Velcoro je na tom o poznání hůř. Sužují ho neovladatelné záchvaty vzteku. Kromě toho je závislý na návykových látkách a ještě se soudí o syna. Kdyby ho neměl Frank na výplatní listině, tak by jenom těžko přežil. Dalším detektivem do teamu bude Ani Bezzerides. Člověk by až nepochopil, jak to mohla dotáhnout tak daleko, na šerifku. Je z pochybné hippies rodiny a od mládí byla závislá na alkoholu a hazardu. Třetím do party bude Paul Woodrugh. Ještě mu nebylo ani třicet a viděl víc válečných hrůz, než drtivá většina lidí za celý život dohromady. Po návratu domů se stal dopravním policistou. Je to právě on, kdo objeví tělo Caspara je první. Tito tři nesourodí a drsní detektivové budou muset spojit své síly v jednom vyšetřovacím teamu. Jenže v takovém, kde stejně bude chtít hrát každý sám za sebe. Ostatně úkoly od jejich zkorumpovaných šéfů sledující vlastní zájmy hovoří jasně.

Dokáže se tahle trojice drsných poldů sladit?

To je ve zkratce jenom úvod do opravdu skvělého seriálu True Detective 2. série, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Temný případ je opravdu skvělý a nesmírně zábavný seriál, který stojí za shlédnutí. My jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho a pohodlně a zdarma vám naservírovat celou druhou série. Rozhodně byste jí neměli minout. Čeká vás napínavý krimi příběh s detektivy, kteří jsou mnohdy horší než samotní zločinci. True Detective 2. řada (2015) vám ukáže i slunná Kalifornie dovede být pěkně temná!

Více o seriálu se dozvíte na fanouškovských stránkách Edna.cz. Dobře se u toho bavte!

Seriál Volejte Saulovi (2015) online ke shlédnutí

Volejte Saulovi nebo také v originále „Better Call Saul” je nový americký seriál, který je prequel spin-off k legendárnímu seriálu Breaking Bad. Všichni fanoušci tohoto seriálu si jistě rádi vzpomenou na vychytralého právníčka Saula Goodmana, který by za hrst dolarů prodal i svojí matku. Tato sympatická pitoreskní postavička se nám nyní předvede ve svém vlastním seriálů. Opět to bude kriminální drama, které ale v sobě bude mít i nezanedbatelnou část humoru. Pokud chcete vědět víc, tak si rozhodně nenechte ujít ani tento krimi seriál. Čeká nás celkem 10 epizod z první série, které jsme pro vás všechny připravily online ke shlédnutí.

Volejte Saulovi je jedním z nejočekávanějším seriálů roku 2015. Svojí premiéru si odbyl už na jaře, protože se ale jedná o seriál, který u nás zatím nebyl vysílán, tak to možná mnoho lidí ani nestihlo zaznamenat. Breaking Bad se vysílal od roku 2008 do roku 2013 a pro mnohé z nás se stal milníkem seriálové tvorby. Zkrátka a bezesporu jedním z nejlepší krimi seriálů všech dob. Walter White a Jesse Pinkman se mnohým vryly do paměti jako komické a přitom absolutně realistické postavy této kriminálky. Jenže nebyly sami. Ještě tu byl jejich právník Saul Goodman. Úlisný právníček, který by pro trochu profitu udělal cokoliv. Klidně snad i prodal vlastní matku. Ale je to žid a navíc má reklamu v televizi, takže přeci musí být dobrý.

JImmy alias Saul Goodman je opět zpátky!

Hodně dobrou zprávou je, že na Volejte Saulovi (Better Call Saul) se podílel skoro celý team, který má na svědomí i předchozího Perníkové tátu. V čele opět stanul Vince Gilligan a to jako režisér a hlavně scénárista. Zdatně mu pomáhal i s Peter Gouldem, který s ním dříve už také spolupracoval na scénářích. V první sérii bylo natočeno 10. epizod, ale snad brzy bude následovat další.

Sám Saul se občas dostane do pořádného průšvihu.

Saul Goodman je právníček, který se protlouká životem v Albuquerque v Novém Mexiku. Ne že by z toho byl nadšený, ale na nic víc právě nemá. Protože je to člověk od přírody chamtivý, tak samozřejmě neopomene jedinou příležitost, jak by si mohl ve svém nelehkém postavení přivydělat. Navíc bere snad každý případ, který mu přistane na stole. Je mu přitom úplně jedno, jestli je to malicherný spor dvou čistíren prádla a nebo zastupování vrahů.

Za dobrý profit by Saul prodal i svojí matku.

Jako každý dobrý právník Saul ví, že nejlepší naděje na výhru je taková, pokud se případ vůbec nedostane k soudu. Z tohoto úhlu se tedy snaží jak může a přitom se neštítí ani opravdu špinavých praktik. V dnešní době je navíc používají skoro všichni, tak proč vlastně ne. Každopádně jakmile jde přeci jenom do tuhého, tak je Saul mezi prvními, kdo bere nohy na ramena. Ostatně má připravené únikové plány prakticky na každou situaci. A pln šuplík mobilů v jeho kanceláři také není vůbec žádná náhoda.

První série seriálu Volejte Saulovi – Better Call Saul se rozvijí poměrně v klidu. Seznámíme se blíže se Saulem i dalšími starými známými hrdiny. Kromě toho ale poznáme i některé nové postavy jako například Nacho, který vám jistě nedá spát. Jednotný ústřední děj je soustředěn na Saula a jeho zoufalou vůli se prosadit v tvrdém právnickém světě. Jenže on si klienty vybírat nemůže. První řada je tak hlavně směsicí různých zábavných či akčních epizod, které na tohoto právníka lidu čekají. A občas to bude pořádná jízda, protože Saul samozřejmě neváhá se zaplést ani do těch nejšpinavějších obchodů. Důležité pro něj je totiž hlavně to, jestli jeho klient platí.

V soudní síni si je jistý jako málokdo jiný.

Seriál Volejte Saulovi (2015) se opravdu hodně povedl a mi vám ho můžeme jenom opravdu doporučit. Není to vůbec nostalgii po skvělém Perníkovém tátovi, ale prostě proto, že tento seriál je dobrý sám o sobě. Ben Odenkirk je v hlavní roli skvělý. Léta svých zkušeností zúročuje v této roli a jasně ukazuje, že na to prostě má. Celý seriál nepokrytě staví na jeho charismatu. Celou první řadu si jistě vychutnáte od začátku do konce. To všechno jsou navíc pouhé stavební kameny daleko většího příběhu, který se na nás brzy odehraje.

Čeká nás opravdu napínavý a zábavný krimi seriál.

Seriál Volejte Saulovi jsme si proto pro vás připravili online ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Všechno je to jenom otázka pár kliknutí myši. V našem online archivu pro vás máme všechny epizody. Stačí si tedy jenom vybrat a po pár kliknutí už přehráváte.

Seriál Gympl s (r)učením omezeným online

Oblíbený český seriál Gympl s (r)učením omezeným je tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma přehrát jakýkoliv díl tohoto seriálu včetně toho posledního. Je to skutečně jenom na vás. Celkem bylo natočeno 97 epizod tohoto seriálu, který televize Nova vysílala od 2. září 2012 do 11. prosince 2013. Málokterý seriál dokázal tak zaujmout jako tento a to především svým vtipem a humorem. Tohle zkrátka není žádná vážná telenovela. A kdo ví, když se najde dost fanoušků, tak televize Nova slíbila, že bude s oblíbeným seriálem pokračovat dál.

Gympl s (r)učením omezeným si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Máme pro vás jak nejnovější díl, tak i všechny předchozí. Ono je to vlastně jedno, když bylo všech devadesát sedm epizod už odvysíláno. Klidně si tak můžete udělat seriálový maraton a pouštět si tak tento oblíbený seriál třeba od rána do večera. I když byste tím asi strávili hezkých pár dní, protože každá epizoda má hodinu čisté stopáže.

Seriál Gympl s (r)učením omezeným online pro vás.

Na seriálu Gympl s (r)učením omezeným se podílela celá řada skvělých režisérů, scénáristů a samozřejmě také herců. Protože to není zrovna seriál o pár epizodách, tak se zmíníme jenom o některých. Z režisérů se tak na seriálu podíleli Jiří Chlumský, Libor Kodad, Vojtěch Moravec nebo Marián Kleis ml. Ze scénáristů zmíníme alespoň některé jména a to třeba Halinu Pawlowskou, Tomáše Baldýnského, Jana Prušinovského, Jitku Musilovou nebo třeba Martina Poláčka.

Gympl je opravdu zábavným komediálním seriálem.

Tím se dostáváme k hercům a jejich postavám. Najdeme zde opravdu pestrou škálu lidí různých naturelů a to ať už za učitelskou katedrou a nebo mezi žáky. Začneme například od Karla Heřmánka, který ztvárnil roli Vladimír Matula, který je ředitelem celého gymnázia a kromě toho ještě učí dějepis a čeština. Matula je zmítán svými osobními problémy i závislostmi. V čele gymplu tak dlouho nevydrží. Toho hned využije Lucie Benešová, která si zahrála postavu Evy Lenerové, velmi ambiciózní zástupkyně ředitele a učitelky matematiky a fyziky. Šéfová celé škole se ujme s obrovskou radostí, jenže i jí se plán komplikuje.

Učitelský sbor pod vedením ředitele Matuly je celý rozhádaný.

Největším sympaťákem na škole je bezesporu Adam Kábrt. Učitel biologie, občanky a hudebky přišel na školu jako nový, hned se ale stal miláčkem a oblíbeným kantorem. Samozřejmě nemůžou chybět ani vyloženě vtipné postavičky, mezi které můžeme směla zařadit Milana Šteindlera v roli Marcela Lichtenberga – školního hospodář. Další zábavnou postavou je Václav Kopta jako Miroslav Kuliš nebo třeba Jan Šťastný jako Ctirad Volejník – tedy profesor chemie, který je ale věčně mimo. Zuzana Bydžovská se svou postavou Milady Smutné, učitelka zeměpisu a chemie přidá také trochu dramatičnosti do našeho příběhu. A samozřejmě tu bude ještě spousta dalších zajímavých osob. My zde ale nemáme bohužel prostor zmiňovat úplně všechny. Každopádně herecké obsazení Gymplu s (r)učením omezeným patří k opravdové špičce nejenom mezi českými komediálními seriály.

Příběh seriálu nás zavede na jedno docela malé město, kde je gymnázium, které rozhodně nemá moc dobrou pověst. Nasvědčují tomu i výsledky jejich žáků, které patří k nejhorším v republice. Celá situace už došla dokonce tak daleko, že se ministerstvo rozhodlo školu zrušit. Jak se ale zdá, tak to nikomu ani moc nevadí. Ředitel Matula má problémy s pitím, učitelé se hádají mezi sebou a studenti řeší spíše své běžné puberťácké starosti. Školu tak čeká na konci školního roku její konec.

U některých doma je situace opravdu nelehká.

Do této apatické situace přichází na školu nový učitel. Jmenuje se Adam Kábrt, který má vyučovat biologii, občanku a hudebku. Osazenstvo učitelského sboru se na něj hned od počátku dívá skrz prsty. Adam má totiž svou bouřlivou pověst a kromě toho se nebojí ani nových metod výuky. Jako mladý člověk má ke studentům přirozeně mnohem blíž. Ti si ho tak brzy velmi oblíbí. Na druhou stranu i jemu jsou schopni dělat nemalé problémy. Zdá se, že Adam bude pomyslným hřebíčkem do rakve a škole před svým koncem zlomí i jeho. Nebo to vlastně všechno bude naprosto jinak? To už vám samozřejmě nemůže prozradit, každopádně je to hodně dobrý odrazový můstek do příběhu tohoto komediálního seriálu ze školního prostředí.

Seriál Gympl se může pochlubit opravdu skvělým hereckým obsazením.

Seriál se může pochlubit poměrně slušným hodnocením diváků. Na serveru FDB.cz má například aktuálně velmi hezké hodnocení 65%.

Gympl s (r)učením omezeným je opravdu skvělý seriál, který stojí za shlédnutí. Právě proto ho tady máme online v maximální možné kvalitě. S námi si ho pustíte opravdu jednoduše a to na pouhých pár kliknutí myši. Tady už opravdu není moc co řešit. Máme pro vás přichystané všechny epizody, takže si můžete přehrát jak poslední odvysílaný díl, tak klidně hned i tu první epizodu. Všechna videa jsou v prvotřídní kvalitě, aby byl váš zážitek opravdu dokonalý. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Pírkovo dobrodružství (2014) online ke shlédnutí

Animovaný film Pírkova dobrodružství je tady pro vás už připraven online ke shlédnutí. Video s tímto povedeným snímkem pro celou rodinu je tady pro vás přichystané online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Jedná se o francouzský animovaný film od režiséra Christiana De Vita, který ho natočil už v roce 2014. Do našich kin se však Pírkova dobrodružství dostali až s malým zpožděním a to 14. května 2015. Pokud chcete pobavit sebe i své děti, tak je to opravdu ideální volba.

Na této webové stránce jsme pro vás připravili další opravdu velmi povedený animovaný film. Jedná se o snímek Pírkova dobrodružství, který jak už tušíte nás zavede do světa roztomilých opeřenců. Ptáček Pírko to ale bude mít o to těžší, že se narodil jako sirotek. Tedy abychom byly přesní, tak se ještě jako vejce zakutálel ze svého hnízda. Navíc to není rozhodně žádný krasavec. Jako mláďátko nemá ještě téměř žádné peří, je vychrtlý a celkově neduživý. Aby také ne, když se o něj nemá kdo starat a on žije sám v hnízdě. Kvůli tomu mu chybí sebevědomí a vypadá to, že své rodné hnízdo jenom tak neopustí. Přitom i on má své sny. Chtěl by husté a krásné peří, které by ho doneslo až do Afriky, stejně jako spousta jeho kamarádů a ostatních ptáků.

Animák Pírkovo dobrodružství online ke shlédnutí.

Podaří se Pírkovi někdy splnit si svůj sen a společně s ostatními ptáky táhnout do Afriky?

Když máte ale tak velký sen a kupu dobrých kamarádů, tak by to bylo, aby se ho nakonec nepodařilo uskutečnit. Stejně tak Pírko si nakonec dodá odvahy opustit hnízdo. Není to sice žádný excelentní letec, ale nakonec se přeci jenom vznese. Teď už jenom zbývá zamířit směr Afrika. Velkou otázkou ale zůstává, kde to vlastně je? To chudákovi Pírkovi nikdo neřekl a jeho orientační smysly jsou přeci jenom trochu omezené. Vidina teplého afrického zimoviště je ale příliš lákavá.

Na Pírka čeká největší cesta jeho života!

Pírkovi je jasné, že toto je asi nejdůležitější cesta jeho dosavadního krátkého života a i když to neměl lehké, tak se nechce vzdát bez boje. A kdo ví, možná že právě na této cestě mu dojde, že je cesta důležitější než samotný cíl. Pozná nové přátele, první lásku, pocit svobody z roztažených křídel i spoustu nečekaných situací, které budou někdy dramatické, ale častěji spíše humorné. Můžeme vám slíbit, že se životu z ptačí perspektivy zasmějete i vy. Opravdu by to nemělo být nic složitého.

Dokonce se stane vůdcem svého hejna.

Pírko se dokonce stane vůdcem svého vlastního hejna, které se pokusí dovést jednou speciální cestou do Afriky. Bohužel v tomto svém počínání není zrovna moc úspěšný. To je ostatně poznat už jenom z toho, že letí opačným směrem, než všechny ostatní hejna. Dokonce i mezi jeho novými kamarády, tak začnou vznikat první pochyby, které si ale samotný Pírko moc nepřipouští. Má totiž za to, že na tu správnou cestu už se nějak doptá. Mezitím ale místo do klidného a teplého zimoviště doletí až do rušné Paříže. Tady na ně čeká spousta doposud nezažitých atrakcí a dobrodružství.

Co se týká hodnocení, tak se film pohybuje ve velmi slušném průměru a například na CSFD.cz si vysloužil slušných 53%. Je ale potřeba brát v potaz, že se jedná především o dětský film, tedy pro méně náročné diváky.

Ne vždy je cestování taková zábava.

Pírkovo dobrodružství je opravdu hezký animovaný film a my máme radost, že se o něm můžeme s vámi podělit. Příběh není nikterak složitý, ale přesto je zajímavý a hlavně okořeněný pořádnou dávkou humoru. Pevně věříme, že snímek tak zaujme nejenom nejmenší, ale snad i většinu dospělých. Originální je i francouzská produkce, která přesto drží velmi vysokou laťku jak co do výpravy, tak do kvality animace. Tvůrci snímku si tak zaslouží jednoznačně palec nahoru a naší pochvalu.

Podaří se našim přátelům nakonec doletět až do Afriky?

Film Pírkovo dobrodružství jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Moc dlouho tedy neváhejte a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se s filmem budete opravdu výborně bavit a prožijete s ním příjemné chvilky plné humoru a zábavy. Tak by to ostatně mělo být vždycky. Samozřejmostí je nejenom výborná obrazová i zvuková kvalita, ale také to, že pro vás máme Pírkovo dobrodružství s českým dabingem. To aby si ho vychutnali i naši malý diváci. Film opravdu stojí za to, tak si ho nenechte ujít. Jenom u nás si ho navíc můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma online. Přejeme vám hezkou a ničím nerušenou podívanou.

Policie Modrava 13. díl online ke shlédnutí

Seriál Policie Modrava 13. díl online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si video s nejnovějším pokračováním oblíbeného krimi seriálu televize Nova. Dnešní epizoda se v televizi vysílala v neděli 17. května 2015, ale vy si jí můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet kdykoliv jenom budete chtít. I dnes budou policisté z Kašperkých hor řešit nelehký případ vraždy mladé ženy.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali aktuální verzi seriálu Policie Modrava 13. díl. Opět se podíváme na krásnou Šumavu na ošklivé lidské příběhy. I horách se totiž dějí zločiny včetně těch nejtěžších. Dnešní případ bude obzvláště brutální. Obětí bude navíc znovu mladá žena podobně jako tomu bylo v minulé epizodě. I dnešní případ tedy bude docela hodně dramatický a policisté z Kašperek v čele s Janou Vinickou s ním budou mít ještě obrovskou spoustu práce.

Seriál Policie Modrava 13. díl online ke shlédnutí.

V televizi měla dnešní epizoda premiéru v neděli 17. 5. 2015 v hlavním vysílacím čase na televizi Nova. U toho jsme samozřejmě nemohli chybět a tak jsem pro vás tento díl nahráli v perfektní HD kvalitě. Ta je kvalitou obrazu i zvuku hravě předčí běžné televizní vysílání a dokonce i DVD. Dali jsme si opravdu záležet a video s tímto třináctým dílem vám nyní přinášíme online ke shlédnutí. Můžete si ho zde pustit opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Tak na co ještě čekáte? Pojďte do toho konečně s námi!

Policisté z Kašperských hor jsou při vyšetřování pečliví.

Nyní si ale pojďme něco málo prozradit i o samotném příběhu. Dnes všechno začíná objevením bezvládného těla mladé ženy. Ta se nacházela v opuštěné boudě lesních dělníků blízko místního plavebního kanálu. Na první pohled je jasné, že její smrt rozhodně nebylo přirozená a ani nehoda. Ženu totiž někdo zastřelil.

I šéfka Jana Vinická si občas neví rady.

Oběť se jmenovala Veronika a byla to poměrně normální mladá žena. Bydlela v nebližší vesnici společně se svou matkou a malou dcerkou, které tak zůstali sami. Mladá žena byla hezká, a možná právě i proto to neměla v životě lehké, celý její životní příběh byl poznamená mnoha muži. Ti po ní toužili a namlouvali si jí. Veronika byla dokonce vdaná, jenže když porodila dceru, tak se ukázala, že otcem není její manžel Staněk a tak následovat rychlý rozvod. Jenže ani Veronika si nikdy nebyla jistá, kdo se vlastně stal otcem. Je totiž pravděpodobné, že to byl některý z mužů vesnice, který má přitom také svojí vlastní rodinu.

Pozornost police z Kašperských hor se obrací především na Patrika. Je to mladý muž, který rovněž bydlí v obci. Veronika s ním chodila jako poslední a zdálo se, že vztah jim celkem klapal. Patrik je ale zřejmě z obliga, protože je svobodný a bezdětný. Bydlí na nedaleké samotě se svým strýcem. Na jejich vztahu tak vlastně nebylo vůbec nic špatného. Navíc je Patrik opravdu hodný a sympatický kluk. On sám to ostatně neměl v životě jednoduché. Před lety totiž přišel o rodiče a ujal se ho právě až strýc ze samoty. Policie tady nakonec přestane Patrika podezřívat a prozkoumává jiné stopy.

Ostatní obyvatelé mají také své drobné příběhy.

Brzy se konečně dostaví úspěch. Zavražděnou Veroniku si totiž někdo na místo činu vylákal pomocí krátké textové zprávy. Teď už nemůže být vůbec žádných pochyb o tom, že se jednalo o úkladnou vraždu, kterou někdo hodně dlouhou dobu plánoval! Tato stopa na první pohled vypadá jako jedna z mnoha, ale právě ona bude tou klíčovou. Díky číslu mobilu se podaří odhalit pachatele, který bude opravdu nečekaný. A stejně šokující a zvláštní bude i jeho motiv. Někteří lidé jsou schopni vraždit pro opravdové maličkosti!

Na Šumavě je stála co vyšetřovat.

Pokud vás zajímá o co konkrétně půjde, tak více už vám neprozradíme ani slovo. Od toho si přeci můžete nejnovější pokračování seriálu Policie Modrava 13. díl přehrát přes internet. U nás si tento díl z neděle 17. května 2015 můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Pevně věříme, že se nám podařilo vás příjemně navnadit a že této šance tak co nejdříve využijete. Video si u nás přehrajete opravdu jednoduše a na rozdíl od oficiálního webu Novaplus.cz vás zde nebudou rušit žádné otravné reklamní spoty. Přehrávání je u nás opravdu jednoduché a zvládne ho snad opravdu každý. Vždyť se stačí jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Víc už k tomu není moc co dodat, prostě si novou Policii Modrava pusťte a dobře se bavte.

Více o seriálu rovněž naleznete na oficiální webové stránce modrava.nova.cz, včetně spousty novinek a zajímavých ukázek.

Policie Modrava 10. díl online ke shlédnutí

Seriál Policie Modrava 10. díl z neděle 26. Dubna 2015 online ke shlédnutí. Video s novým pokračování tohoto oblíbeného krimi seriálu televize Nova už tady na vás čeká zdarma ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. U nás si ho můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma přes internet. To je šance, která už se nemusí opakovat a tak byste jí rozhodně měli využít. Pevně věříme, že i příběh dnešní Modravy vás zaujme.

Policie Modrava se velmi rychle stala jedním z nejoblíbenějších českých seriálů. Po dlouhé době tady máme konečně poctivě natočenou krimálku s neokoukanými herci, z atraktivního prostředí a se zajímavými kriminálními zápletkami. Je k nevíře, že jsme dopěli až k desátému dílu. A právě ten vám dnes přinášíme online ke shlédnutí. Video s touto epizodou si u nás můžete pustit pohodlně a zdarma. Na rozdíl od oficiálního webu Novaplus.cz tady pro vás bude na pořád a bez žádných otravných reklamních spotů.

Seriál Policie Modrava 10. díl online!

Jaký kriminální případ ale na šumavské policisty dnes čeká. Bude to opravdu zapeklitá loupež, při které se zřejmě vůbec nic neztratí. Nahlásí ji pan bývalý učitel Kojzar z vesničky Hartmanice. Má za to, že se někdo dostal do jeho vily a něco zdě ukradl. Policie samozřejmě hned vyjíždí na místo činu, aby ho mohla ohledat a sehnat důkazy. Jenže tento případ nebude vůbec jednoduchý. Jsou zde sice určitě nepatrné důkazy svědčící o vloupání, ale na druhou stranu se vůbec nic neztratilo. Co tedy někdo cizí pohledávat v domě váženého pedagoga?

Jana Vinická je opět v akci.

Brzy se ale přeci jenom objeví případ, který by s tímto mohl souviset. Tentokrát se ale skutečně něco ztratí. Jsou to velmi cenné svícny z židovské synagogy. V té právě probíhala tematická výstava. Ta měla být údajně velmi dobře zabezpečena a tak jsou z případné krádeže všichni v šoku. Určitě jste zvědavý jaká je souvislost této milionové loupeže s návštěvou domu starého pána. My vám zde ale už více neprozradíme, protože na to už si můžete tuto epizodu pustit sami.

Tato studánka je údajně kouzelná.

Nakonec se ale v případu přeci jenom objeví vražda. Jedna postarší dáma, která je shodou okolností znalkyní historických předmětů bude zavražděna uškrcením. Jenže ani minulost paní profesorky není bez poskvrny. Vrahem je nakonec člověk, do kterého by to nikdo neřekl.

Kromě toho se ale podíváme i na osobní životy našich hrdinů. Šéfka kriminálky Jana Vinická řeší další velmi zapeklitý osobní problém. Z nenadání jí navštívil její bývalý manžel, který pro ni má velmi překvapivou nabídku. Přišel jí totiž požádat, zda by se k němu nevrátil a opět s ním šla i domů do Plzně.

Major Koutný má alespoň jeden důvod k radosti. Stal se totiž majitelem krásné chaloupky na okrají obce Srní. Tu mu dohodil jeho známý hajný Konáš a Koutný je z ní samozřejmě opravdu velmi nadšený. Shodou náhod chalupu prodává také nějaký Plzeňák.

Ne vždy se podaří hned najít pachatele.

Gábina je zřejmě těhotná a otcem dítěte má být Vítek. Ten jenom tak mimochodem pomohl poručíkovi Nováčkovi, který je teď už nějakou dobu čistý. Pití se skutečně ani nedotkl, což je jenom dobře. I u něj doma se situace poněkud urovnala. S manželkou Kateřinou už se nehádají a jak to vypadá, tak i tady svítí na lepší časy.

Šumavská policie ale nakonec i tento případ rozluští.

To je ve zkratce nejnovější pokračování seriálu Policie Modrava 10. díl. I tato epizoda bude rozhodně stát za to a my jsme moc rádi, že vám ji můžeme nabídnout online ke shlédnutí na této webové stránce. U nás si tento díl můžete přehrát skutečně jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Pojďte tuto šanci využít hned teď. Seriál jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a jeho přehrávání je opravdu jednoduché. Měl by to zvládnout snad každý. Při přehrávání vás navíc nebudou rušit žádné otravné reklamy, což je další důvod navíc, proč si tuto opravdu skvělou kriminálku pustit právě s námi.