StarDance 2015 online ke shlédnutí

Pořad StarDance VII …když hvězdy tančí online ke shlédnutí. Videa s novou řadou StarDance už na vás čekají online ke shlédnutí. S námi si je budete moci přehrát všechny díly hezky pohromadě a zdarma přes internet. Nahráli jsme je pro vás ve vysoké kvalitě. Zcela jedinečná show plná elegance a zajímavých tanečních figur už čeká na vás. Letošní StarDance je už neuvěřitelný sedmý ročník. Moderátory opět zůstanou Marek Eben a Tereza Kostková. Taneční páry, ale samozřejmě budou úplně nové.

Přímo zde máte tu jedinečnou příležitost si přehrát televizní pořad StarDance 2015. Nebo chcete-li v plném znění „StarDance VII …když hvězdy tančí”. Čeká vás opravdu nevšední zážitek plný tance, galantním tanečníků i jejich partnerek v nádherných róbách. První řada StarDance se u nás vysílala už v roce 2006 a sklidila obrovský a nečekaný úspěch. Není se tak čemu divit, že se tento povedený zábavný pořad natáčí dodnes.

TV Pořad StarDance 2015 online ke shlédnutí.

Mimochodem víte, že StarDance není původní pořad? Je totiž kopií, nebo spíše licencí show „Strictly Come Dancing”, jenž vysílá Britská BBC po celém světě. A to rovněž s velkými úspěchy. V české republice to bude již sedmá sezóna, proto ona římská číslice „VII” v názvu pořadu. Doposud se tedy vysílalo šest řad a to v letech: 2006, 2007, 2008, 2010, 2012, 2013. Jistě si tak všimnete pauz v ltech 2009, 2011 a poslední 2014. Na letošní novou řadu StarDance …když hvězdy tančí jsme se tak načekali opravdu hodně dlouhou dobu.

Nové hvězdné páry budou soutěžit o prestižní titul.

Letošní ročník nebude v ničem speciální. Samozřejmě nás čekají nový soutěžící a nové taneční kreace, ale pravidla zůstávají nezměněna. Opět se tedy můžeme těšit na show, kde vedle sebe vystoupí vždy jedna slavná osobnost a jeden profesionální tanečník. Nejčastěji se jedná o moderátory, slavné sportovce, herce a herečky nebo zpěváky a zpěvačky. Zkrátka lidé, kterým se podařilo vstoupit do širšího povědomí. Tyto páry si budou cvičit tance, dle zadání, které pak budou během živých vystoupení předvádět. Přitom budou bodováni nejenom porotou, ale hlavně diváky a jejich SMS hlasy.

Pár který obdrží nejméně hlasů soutěž opouští. A tak to půjde večer za večerem, po každé samozřejmě s novými tanci, až do té doby, než někdo celou soutěž vyhraje. Drobné změny ale celá soutěž přeci jenom mít bude. Nově se bude tančit na česky zpívanou hudbu, kterou si diváci soutěže opravdu velmi usilovně přáli. Soutěžní páry tak zatančí na slavné písně Karla Gotta, Marie Rottrové, skupiny Lucie nebo Věry Špinarové.

Čeká nás show plná emocí i výkonů na hraně možností.

Co vás určitě hodně potěší je i složení ústřední moderátorské dvojice, kterou tvoří sympatický pár Marek Eben a Tereza Kostková. Jsou to právě oni dva, kdo dávají pořadu tolik potřebnou noblesu a galantnost. Osobně si pro tuto roli nedovedu opravdu nikoho lepšího představit. Jedná se přitom o opravdu velmi zkušené moderátory. Třeba Marek Eben je opravdu mistr tohoto řemesla a to díky svému pořadu Plovárna. Jenže StarDance je hlavně o zábavě a tak budou muset i hvězdy jako samotní moderátoři muset občas zatančit. I na to už se ostatně velmi těšíme.

Alfou a omegou pořadu jsou samozřejmě taneční páry. A ani v této otázce vás nebudeme moc napínat a rovnou vám je prozradíme. I letos vystoupí hvězdy u kterých si budete myslet, že jsou pro tanec jako stvořeni a na druhé straně celebrity, u kterých se budete hodně divit, že si na něco takového troufli. Před všemi tedy musíme na startovní čáře smeknut klobouk, protože náš obdiv si za to zaslouží opravdu všichni.

Kdo se za velmi krátkou dobu naučí nejlépe tančit?

Takže koho uvidíme plesat rytmu latiny i klasiky? Nebudeme vám to už dál zatajovat a spokojíme se s obsáhlým výčtem jmen. Společně se tedy můžeme těšit na vystoupení: zpěváka Radka Bangi a Terezi Bufkové, dále zatančí herec Marek Taclík a Martina Marková, herec a bavič Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová, herečka Marie Doležalová a Marek Zelinka, zpěvačka Leona Machálková a Michal Necpál, moderátor, herec a zpěvák Leoš Mareš a Katarina Štumpfová, lékařka a moderátorka Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek, herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík, Lucie Dvořáková alias DJ Lucca a Michal Kurtiš a nakonec boxer Rostislav Osička a Romana Motlová.

To je celkem solidní představa nemyslíte? Osobně jsem velmi zvědavá, kdo to nakonec dotáhne nejdále.

Jednou z hvězd bude i doktorka Kateřina Cajthamlová.

Pořad StarDance VII …když hvězdy tančí měl svojí premiéru v sobotu 18. října 2015 na obrazovkách České televize. Konkrétně na jejím první programu, kde v hlavním vysílacím čase od osmi hodin vystartoval s velkolepou dvě hodiny dlouhou show. Tentokrát to ale byla úvodní galashow, ve které se nevyhazovalo. Žádný pár se tak nemusel bát svého konce v soutěži a mohl si zatančit hezky pohodově a od srdce. S novými díly se budeme setkávat vždy v tento čas, tedy v sobotu od osmi večer.

Letošní ročník StarDance bude už sedmý, nenechte si ho v žádném případě ujít!

Takový je pořad StarDance VII …když hvězdy tančí (2015), který jsme měli čest vám představit na této webové stránce. I my máme StarDance velmi rádi a proto jí bedlivě sledujeme a rozhodně si nenecháme ujít ani jeden její díl. Video s touto zábavnou soutěžíc pro vás nahráváme ve skvělé kvalitě a nabízíme vám je online ke shlédnutí. S námi si je můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma online. Všechno je to otázka jenom pouhých pár kliknutí myši a my pevně věříme, že tuto jedinečnou a úchvatnou příležitost využijete. Už dlouho se totiž nemusí opakovat. Na tomto webu najdete jak nejnovější poslední odvysílaný díl StarDance 2015, tak i všechny starší díly. Stačí se jenom podívat do našeho archivu. Dobře se bavte!

MasterChef (2015) online ke shlédnutí

Pořad MasterChef online ke shlédnutí. Velkolepá kuchařská show se vrací na obrazovky televize Nova. Buďte u toho i vy a rozhodně si jí nenechte ujít. MasterChef Česko je soutěž amatérských kuchařů. Ti se pod dohledem přísné poroty snaží vzkřísit to nejlepší co se skrývá v jejich kulinářském umění. Kdo nevyhraje se třeba alespoň něčemu novému naučí. Každopádně to bude napínavé podívané, u které se vám navíc budou zbíhat sliny.

Exkluzivně pro vás jsme si přímo zda na této webové stránce přichystali kulinářskou show a vlastně i reality show MasterChef Česko. Vaření je v poslední době v kurzu. Vařit umí z podstaty věci hodně lidí, jenže vařit výborně to je ještě větší level. Každopádně i amatér, který se živí něčím naprosto jiným, než je třeba povolání kuchaře, tak dokáže vytvořit opravdu úžasné pokrmy. A právě těmto skrytým talentům chce MasterChef dát šanci. Do castingových kol se mohl přihlásit každý. Ti nejlepší nám své umění předvedou přímo v napínavé soutěži. A můžete nám věřit, že to bude stát za to!

Pořad MasterChef (2015) online ke shlédnutí.

Pořad MasterChef se v České republice už vysílal a to konkrétně v roce 2012. Letošní ročník bude tedy už jeho druhou řadou. Jenže zatímco tenkrát běžela skoro ve stejném čase konkurenční show „Na nože”, tak letos bude MasterChef skutečně jediný. Výhra v soutěži přitom může znamenat docela slušný odrazový můstek do nové kariéry. Skvělý příkladem je třeba právě Iveta Fabešová. Ta sice ani nevyhrála, ale láska k jídlu jí dovedla až k otevření vlastní cukrárny. Nyní má už dvě a ty platí za opravdu velmi prosperující a vyhlášené podniky. Jen samotná účast v soutěži je tedy příležitost, kterou je jednoznačně potřeba chytnou za pačesy.

Kdo bude novým českým MasterChefem?

Jinak co se týká formátu pořadu, tak ten vychází ze stejnojmenného amerického pořadu, který se vysílá už od roku 1990. Pořad vznikl ve Velké Británii pro stanici BBC a stojí za ním známý Franc Roddman. Skutečné slávy však dosáhl až v Americe na jedné z nejsledovanějších televizí Fox. V Americe běží pořad bez přestávky už šestou sezónu. A minimálně další sedmá už také byla oznámena. Jedním ze třech porotců je tady mimo jiné i slavný Gordon Ramsay, jehož restaurace po celém světě nastřádali už 16 Michellnských hvězd, včetně tří hvězdiček pro jeho vlajkový podnik Restaurant Gordon Ramsay v Chelse v Londýně.

Nejdůležitější je přeci nadšení do vaření!

MasterChef Česko 2015 měl svojí premiéru v televizi ve středu 7. října 2015. Soutěž tak nahradí oblíbenou reality show Výměna manželek v hlavním vysílacím čase. Od osmi hodin se tedy budeme každou středu setkávat s novým pokračováním této úspěšné kuchařské show. Nevím jak vy, ale my už se na tento moment opravdu těšíme. Všechno je navíc o to lepší, že si pořad můžete přehrát i přímo zde přes internet. MasterChef Česko je tady online ke shlédnutí jenom pro vás!

Jednotlivé díly pořadu pro vás nahráváme už s velkým předstihem a umisťujeme je přímo sem, abyste si je mohli pustit. Video pro vás máme ve skvělé HD kvalitě, která předčí i běžné televizní vysílání. Můžete se tak těšit na krásně detailní obraz a velmi čistý zvuk, díky které vám neunikne ani to nejmenší cinknutí vidličky. Na této naší webové stránce tak naleznete jak nejnovější epizody MasterChef Česko, tak později i starší díly. Stačí jenom zabrousit do našeho velmi obsáhlého internetového archivu a vybrat si. U nás najdete poslední odvysílaný díl, stejně jako všechny starší epizody.

Dohromady nás čeká 19 epizod soutěže, která tak poběží až do Vánoce. V soutěži se také vystřídá na 80 amatérských kuchařů. Z nich může vzejít ale pouze jediný vítěz!

Někteří soutěžící si myslí, že jsou opravdu dobrými kuchaři.

Co se týká náplně pořadu, tak nejdříve nás čekají castingová kola. Pak už se bude jenom vyřazovat. K tomu je určeno hned několik kol s rozličnými úkoly. Naši kuchaři tak budou improvizovat ze stejných surovin. Následuje eliminační test, který testuje zbožíznalství u jednotlivých soutěžících. Hodně zajímavý bude jistě i skupinový test. Dobrý kuchař totiž musí umět i souhru ve větším teamu. Pro mnoho soutěžících to bude vůbec poprvé, co si něco takového vyzkouší.

Důležitou složkou každého podobného pořadu je samozřejmě porota. V MasterChef Česko 2015 jí bude tvořit tato čistě mužská trojice: Miroslav Kalina, Marek Fichtner a Marek Raditsch. Všichni tři jsou profesionálními šéfkuchaři. Mají za sebou mnoho stáží a kurzů včetně těch zahraničních. Stali se opravdovými mistry, kteří pracovali v těch nejluxusnějších restauracích. Později si také založili své podniky, které se usilovně snaží povznést na co nejvyšší úroveň. Těžko byste hledali v oboru gastronomie lepší lidi, než jsou právě tito tři.

Největší kuchařská soutěž se vysílá ve více než 100 zemích.

MasterChef je opravdu úžasná show a novou řadu této unikátní soutěže vám můžeme jedině doporučit. Podle nás totiž rozhodně stojí za to! Ne nadarmo se MasterChef stal jedním z nejúspěšnějších pořadů tohoto druhu v historii. Vysílá se ve více, než stovce zemí po celém světě, což je opravdu velmi obdivuhodný výkon. Nenechte si ujít nového MasterChefa ani vy a pojďte si ho pustit online. Jak už jsem řekli, tak přímo zde na vás čeká v perfektní kvalitě a vy si ho můžete přehrát kdykoliv a kdekoliv. To je opravdu naprosto jedinečná nabídka, která už se nemusí dlouho opakovat.

StarDance 2016 online ke shlédnutí

StarDance 2016 online je tady pro vás. Zbrusu nová a netrpělivě očkávaná osmá řada noblesní soutěže StarDance České televize je tady! Máme tu hlavní společenskou událost podzimu. Je to skoro už tradice, že se v tento čas až do Vánoc střetávají na tanečním parketu páry složené z celebrit a profesionálních tanečníků. Do svých výkonů dávají vše a výsledkem je opravdu krásná podívaná, kterou si nemůže nechat ujít ani vy!

Pokračování…

StarDance z 19. 12. 2015 k přehrání online

Soutěž StarDance VII …když hvězdy tančí finále je tady online ke shlédnutí. Exkluzivně a jenom pro vás vám přinášíme video s posledním dílem sedmé řady StarDance. Je to slavnostní galavečer, který měl svojí televizní premiéru v sobotu 19. prosince 2015. Nenechte si ho za žádnou cenu ujít! Poslední tři páry se utkají ve finále, aby ukázali to nejlepší co v nich je. Bude to opravdu nádherná podívaná, která opravdu stojí za to. Kromě toho se dočkáme i společného tance, všech soutěžících letošní řady.

Uteklo to jako voda. Naše oblíbená soutěž StarDance VII …když hvězdy tančí se dostala až ke svému konci. Sedmá řada této oblíbené soutěže dokázala zaujmout i pobavit. Soutěžní páry složené z celebrit a profesionálních tanečníků dokázali předvést opravdu krásná taneční čísla. Jenže i všechno dobré zkrátka někdy končí. My máme obrovskou radost, že jsme celý podzim mohli být u toho a nyní, že vám můžeme finálové kolo vysílané na ČT 1 v přímém přenosu 19. 12. 2015 nabídnout online ke shlédnutí.

StarDance z 19. 12. 2015 k přehrání online.

Video jsme pro vás nahráli přímo při premiéře pořadu a tak vám ho můžeme nabídnout v maximální možné kvalitě pohodlně a zdarma ke shlédnutí. To je opravdu unikátní příležitost, která nemusí platit na pořád. Video je v HD rozlišení, takže si můžete vychutnat všechny ty barvy a rychlé pohyby i na těch největších obrazovkách. Stejně tak zvuk by měl být na naprosto špičkové úrovni. A tím nemyslíme jenom po technické úrovni, ale i o celkové kvalitě. Moondance orchestra Martina Kumžáka patří bezpochyby k tomu nejlepšímu co u nás máme.

Lukáš Pavlásek je překvapením letošního ročníku.

Ve finále opět každý pár předvede dva tance a to jeden z kategorie klasických a jeden z latinsko-amerických. Vždy jeden a jeden. Tentokrát to ale budou mít ulehčené o to, že půjde o freestyle. Tedy volný styl a soutěžní páry si můžou vybrat jaké tance chtějí. Takové, které mají nejraději a nebo jsou si v nich nejistější. Je tedy jenom na nich jestli se rozhodnou riskovat a nebo vsadí na jisté a precizně odvedené dílo.

Marie Doležalová dospěla v krásnou dámu.

A kdo nám v soutěži zbývá?

Je to třeba pár ve složení Jitka Schneiderová a Marek Dědík. Jestli by si nějaký pár zasloužil titul, tak jsou to právě oni. Ze silných tanečníků zůstali v soutěži takřka poslední. Všechny tance předvedli opravdu precizně a v zajímavých choreografiích. Dokonce si troufli i na těžší skoro až akrobatické prvky. Na 42 let starou Schneiderovou je to opravdu obdivuhodný výkon, před kterou smekáme. Navíc je to velmi elegantní a usměvavý pár, kterým to opravdu sluší. S popularitou Jitky to ale bude asi trochu horší, protože v poslední době hraje spíše divadlo. Mnozí si jí ale jistě pamatují i z jejich pohádkových rolí.

Velkou neznámou je pak druhý finálový pár ve složení Marie Doležalová a Marek Zelinka. Po celou soutěž tančili víceméně průměrně. V posledních kolech, ale udělali posun a tak se zařadili spíše k tomu lepšímu. Je to tím, že tvrdě trénovali a nebo jenom menší konkurencí? Tento pár dokázal zaujmout svou hravostí a energičností, což mu jistě získalo nemalé sympatie. Marie je mladá a krásná. Marek zase zaujal svým netypickým knírem. Jenže přeci jenom zatím Marie není úplně tak známá herečka a mnozí jí máme spojenou pořád jenom s tou hloupou holkou ze seriálu Comeback.

Lukáš a Zuzka při quickstepu. Docela jim šel.

Posledním párem je bezesporu největší překvapení letošního ročníku a to Lukáš Pavlásek a Zuzana Hunčárová. Lukáš neumí tancovat a neslyší hudbu. Ve většině kol se umístil poslední nebo předposlední. Dostat od poroty přes 20 bodů je u něj kolosální úspěch. Přesto je to největší sympaťák a vtipálek, který do toho dává všechno, a dokáže si i sám ze sebe udělat pořádnou srandu. Možná právě díky tomu ho zástupy jeho fanoušků dostali až do finále. Lukáš musí mít opravdu obrovské zástupy fanoušků. Je tedy otázkou, kam až to bude ve finále StarDance stačit.

Marie a Marek dovedou rozpálit parket.

Takové je finále taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí ze soboty 19. 12. 2015. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma online, kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná nabídka, která už se nemusí opakovat a tak byste jí rozhodně měli co nejdříve využít. My jsme opravdu nadšeni z toho, že se nám podařilo pro vás novou StarDance nachystat v tak rekordním čase. Pojďte si jí přehrát s námi a bavit se s úžasnými výkony. Večerem bude opět provázet Marek Eben a Tereza Kostková a samozřejmě nás čeká i nějaké to překvapení. Víc už ale prozradit nemůže. Tak si to pusťte a dobře se bavte!

StarDance z 5. 12. 2015 k přehrání online

Nový díl StarDance z 5. 12. 2015 už na vás čeká, abyste si ho mohli přehrát online. Pokud si stejně jako my nenecháte ujít žádný nový díl StarDance, tak jste zda na té správné adrese. Přímo zde jsme pro vás nachystali aktuální epizodu této oblíbené taneční show online ke shlédnutí. V soutěži zůstává posledních pět tanečních párů a přespříští týden nás čeká už finále. Kdo v něm ale nakonec bude bojovat? To zůstává ještě otevřenou otázkou.

Přímo zde a exkluzivně jenom pro vás jsme přichystali nejnovější StarDance VII …když hvězdy tančí. Čeká nás další napínavé finále, ve kterém se tentokrát už bude vyřazovat. Minulý díl byl totiž speciální charitativní galavečer pořádaný společně s centrem Paraple. Naše oblíbené taneční páry mezi sebe přizvali vždy jednoho vozíčkáře, aby společně utvořili opravdu velkolepou show. Byl to krásný večer, který posloužil dobré věci. Vybralo se na neuvěřitelných 11 a půl milionu korun, což je opravdu velká pomoc. Navíc soutěží netančili jenom tak. Porotci je normálně bodovali a dokonce přibyl i jeden speciální porotce v podobě Zdeňka Svěráka. Tyto body se pak přičtou k dnešními hodnocení a ovlivní tak výsledky vyřazování.

Soutěž StarDance z 5. 12. 2015 k přehrání online.

I když si většina soutěžících odnesla velmi vysoké známky, tak nakonec přeci jenom skončil poslední zase Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová. To je ale jenom taková zajímavost, a určitě i Lukáš byl rád, že protentokrát porotci nešetřili s osmičkami a dokonce padly i mnohem větší čísla.

Nové pokračování StarDance z 6. 12. 2015.

Dnešní díl už bude ale opět na ostří nože. Bude se vyřazovat a tak se žádné chyby neodpouští. I když jedna velká změna tu přeci jenom je. Protože v StarDance už zbývá jenom polovina soutěžících oproti začátku, tak každý dostane prostor rovnou na dva tance. Ano je to tak. Mistr tance přeci musí umět zatančit všechno. Latinu i klasiku v jeden večer, hned po sobě. Hlavně na naše soutěžících z řad celebrit to klade obrovské nároky. Nyní se totiž museli učit rovnou dva tance najednou. Samozřejmě některé z nich už předváděli v předchozích kolech, ale porota se rozhodně nespokojí s tím, pokud by se rozhodli předvést to samé. Vždy musí přijít nová choreografie, s novými nápady i tanečními figurami.

Leoš Mareš uprostřed divokého tance.

A jaké tance budou dnešní večer hrát prim? Za klasické tance to bude noblesní waltz a hravý slowfox. Za nespoutanou latinu pak zase paso doble a hříšná samba. Třeba takový Leoš Mareš umí Sambu úplně dokonale a tak mu budeme přát, aby na něj vyšla i o tento slavnostní večer. Dnešní večer tak bude patřit této celé směsici tanců, které nás dokážou pozitivně rozproudit.

K tomu všemu nám bude hrát všestranný a skvělý doprovod v podobě Moondance Orchestra Martina Kumžáka. A jaké bude hudební téma dnešního večera? To vám neprozradíme, i když v takovémto počtu různých tanců je opravdu těžké hovořit o nějaké jednolitém hudebním tématu. Bude se toho prostě hrát hodně.

Marie Doležalová je opravdu sympatická herečka a dobrá tanečnice.

A kdo dnes vypadne? To je otázka, na kterou hledáme odpověď všichni. Bookmakeři moc nevěří Lukáši Pavláskovi i když nasadit nějaký hodně ostrý kurz si bohužel netroufli. I tento bavič a komik se svou krásnou partnerkou Lucií Hunčárovou může proklouznout dál. K tomu mu pomáhají ani ne tak výkony na parketu jako obrovská přízeň nás televizních fanoušků, která tento zajímavý pár žene dál a dál.

Nejprofesionálnější výkony dozajista podává herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík. Ti už dokázali od porotců vymámit nejednu desítku. Dokážou si poradit s jakýmkoliv tancem a jejich výkony jsou konstantně na velmi vysoké úrovni. Jenže je velká otázka, jak moc je Jitka populární herečka. Osobně jí sice mám rád z mnoha pohádek, ale co se týká známosti a popularity, tak bych jí přeci jenom zařadil spíše do druhé kategorie.

Velkými adepty na postup a možná i na celkovou výhru jsou moderátor, herec a zpěvák Leoš Mareš a Katarina Štumpfová. Jenom občas se nezadaří a spadnou do průměru. Na druhou stranu je ale Leoš vtipný, zábavný a dovede díky své moderátorské profesi hbitě reagovat. Také co se týká obliby fanoušků na tom jistě nebude špatně a tak tomuto páru držíme od srdce palce.

Radek Banga také umí skvěle tančit.

No a kdo nám zbývá? Tak třeba zpěvák a rapper Radek Banga a Tereza Bufková. Sympatický pár, který tančí skvěle. Přestože Radek není žádný dlouhán a má tak vedení partnerky značně ztížené. Každopádně nedostali se právě oni až moc daleko? Není čas, aby soutěž už opustili? Nebo i je vrtkavá přízeň diváků dotlačí až do finále.

Jitka Schneiderová a Marek Dědík jsou adepti na vítězství.

Velkou neznámou pak zůstává pár ve složení herečky Marie Doležalová a Marka Zelinky. Je to mladý a neskutečně hravý pár. Jako předchozí zmíněný pár tančí rovněž skvěle. I když jsou možná nejméně známý. To hlavní čím Marie proslula je přeci role blbky v sitcomu Comeback. Marek zaujme zase zejména svým nezvyklým knírkem ve stylu Františka Josefa. Každopádně právě tento pár je divokou kartou, jenž může leccos změnit.

StarDance je jedinečná taneční show.

Jenom pro informaci bychom rádi dodali, že minule vypadl pár ve složení zpěvačky Leony Machálkové a Michala Necpála, což byl pro mnohé také šok, protože jinak tančili skvěle.

Tak nějak tedy bude vydat nejnovější pokračování oblíbené soutěže StarDance …když hvězdy tančí. Nás čeká její před-před-poslední díl, jenž měl svojí televizní premiéru v sobotu 6. prosince 2015. Blíží se nám druhým advent. K tomu bychom ještě rádi dodali, že těsně před tím posledním bude i finále. Uteklo to skutečně jako voda. Tato krásná taneční soutěž však ještě není u svého konce a právě teď nastává moment, kdy se u ní konečně můžeme opravdu ze srdce bavit. Tak pojďte do toho s námi a snad i vy strávíte se StarDance opravdu příjemné chvíle.

Český slavík Mattoni 2015 – online ke shlédnutí

Slavík 2015 online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát přes internet další ročník oblíbené ankety o nejlepší zpěváky, zpěvačky a kapely v České republice. Přinášíme vám velkolepý galavečer, který měl premiéru na obrazovkách televize Nova v sobotu 28. Listopadu 2015. Vyhraje i letos legendární Karel Gott? A dovolí mu zdraví se účastnit dnešního vyhlašování? Na to nám poskytne odpověď nejnovější vydání Slavíka plného hvězdných hostů s moderátorem Liborem Boučkem.

Exkluzivně a jenom pro vás máme na této webové stránce přichystanou show jménem Český slavík Mattoni 2015. Rozhodně se máte na co těšit. Navíc nemusíte čekat, až se to celé bude vysílat v televizi, protože vy máte tu jedinečnou možnost si přehrát Českého slavíka online. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce. Video jsme nahráli v perfektním HD rozlišení, přímo při živé premiéře. Chtěli bychom vám ho přinést v co nejkratším možném čase, protože podle nás je rozhodně o co stát. Máte se na co těšit, ať už to jsou samotné výsledky, tak skvělá zábavná show.

Český slavík Mattoni 2015 - online ke shlédnutí přímo zde.

Mimochodem věděli jste, že Český Slavík se uděluje teprve od roku 1996? Předtím se totiž soutěž jmenovala trochu jinak a to Zlatý Slavík. Ten se pak uděloval od roku 1962 do roku 1991. Generálním partnerem soutěže jsou už od doby jejího znovuobnovení Karlovarské minerální vody a.s. Říkat vám, kdo má nejvíce slavíků by asi bylo zbytečné. To opravdu není moc velká zajímavost. Už v roce 2004 obdržel Karel Gott speciálního platinového slavíka, když jich vyhrát rovných 30.

Co všechno dnes vyhraje Karel Gott?

Český slavík se uděluje hned v několika kategoriích. Ty se samozřejmě v průběhu času vyvíjejí, ale to nejdůležitější je bezesporu vědět, jaké se udělují dnes. Aktuálně to tedy budou ceny pro: zpěváka, zpěvačka, skupinu, objev roku, skokan roku, slavíci bez hranic, MTV videoklip roku, nejoblíbenější píseň Rádia Impuls, hvězda internetu a absolutní slavík. V některých kategoriích se vyhlašuje jenom první místo. Třeba takový objev roku nebo skokan roku. V těch nejprestižnějších jako je zpěvák a zpěvačka se pak vyhlašují první tři místa.

Čeká nás krásný galavečer plný hvězdných vystoupení.

Dnešní galavečer bude opravdu velmi slavnostní. Nebude na něm chybět prakticky nikdo, kdo na české hudební scéně něco znamená. Mnozí z nich dokonce vystoupí a zazpívají. A kdo to bude letos? Tak třeba Petr Kolář, Lucie Bílá, Arakain, Michal Hrůza, XIN NO NAME, Lucie Vondráčková a mnozí další. Ten seznam jmen je opravdu velmi dlouhý a tak vás s ním nechceme rozhodně zdržovat.

Hodně zajímavý je i moderátorský post, který se velmi často mění. Jenom málo moderátorů má tu čest moderovat slavíka vícekrát. Ten letošní už s ním má zkušenost z let 2010, 2011 a 2014. Kdo sleduje slavík pravidelně, tak už asi ví. Není to nikdo jiný, než velmi sympatický Libor Bouček. Tomu bude jenom tak mimochodem 2. prosince 2015 rovných 35 let, takže moderování Slavíka má jako takový malý dárek k narozeninám. Libor Bouček je znám jako moderátor v rádiu i televizi, fotbalový komentátor, dabér a dokonce jako příležitostný herec. Snad by se i dalo říct, že s věkem zraje jako víno a tak nás i dnes čeká jeho skvělá one man show.

Lucie Bílá je také stálicí slavíků.

Jaké kejkle asi předvede Daniel Landa.

Takové bude vyhlašování ankety Český slavík Mattoni 2015. My pevně věříme, že se na slavíka už těšíte a nenecháte si ho s námi ujít. To je ostatně také ten hlavní důvod, proč jsme ho pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a připravili ho pro vás přímo zde online ke shlédnutí. Přehrávání videa je u nás opravdu velmi jednoduché a zvládne ho snad úplně každý. Stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky, čím si aktivujete náš streamovací přehrávač. To je ostatně i naše hlavní motivace. Především bychom chtěli, abyste si tuto hudebně zábavnou show užili a strávili s ní opravdu příjemný sobotní večer. Fanděte vašim oblíbeným zpěvákům, zpěvačkám a skupinám a my budeme společně s vámi věřit, že právě ti vaši favoriti dosáhnout tolik tíženého úspěchu.