Dárek (2015) online ke shlédnutí

Film Dárek online ke shlédnutí i pro vás. Přímo zde na této webové stránce jsem pro vás přichystali nový americký mysteriózní thriller od režiséra Joela Edgertona, který je ostatně i autorem scénáře. A jen tak mimochodem si zahrál i jednu z hlavních rolí. Snad vás tento snímek zaujme minimálně z poloviny tak jako nás. Můžeme vám však slíbit, že se rozhodně máte na co těšit. Čeká vás temný a děsivý film, který je zároveň originální a napínavý. Určitě tak od něj nebudete moci odtrhnout oči.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás připravili film Dárek, který si můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Díky tomu si můžete snímek vychutnat online, kdykoliv jenom budete chtít a bude se to hodit právě vám. To je opravdu jedinečná příležitost, která už se nemusí dlouho opakovat. Dárek je opravdu děsivý až vtíravý thriller, který vás jednoznačně zaujme. Film měl svojí oficiální premiéru 20. srpna 2015, ale to vám může být úplně ukradené. Vy jste chytřejší a tak si ho bude moci pustit díky internetu kdykoliv.

Film Dárek (2015) online ke shlédnutí.

Snímek Dárek jsme pro vás nahráli v opravdu perfektní kvalitě a připravili ho pro vás přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Jenom u nás si ho budete moci pustit opravdu jednoduše a to všechno na pouhých pár kliknutí myši. Video je v HD rozlišení, které je vhodné i pro velké televize, takže se nemusíte omezovat jenom na váš tablet nebo počítač. Co se týká zvuku, tak ten je zase Dolby digital a slibuje opravdu fenomenální zážitek. Žádný detail tohoto filmu vám tak neunikne, což jenom podpoří jeho mrazivou atmosféru.

Život se pro Simona a Robyn zdá krásný...

Nyní už ale k příběhu filmu. Seznámíme se s hlavními hrdiny Simonem a Robyn. Je to sympatický mladý manželský pár. Sou svoji zatím jenom chvíli, ale zdá se, že jim všechno do puntíku vychází. Navzájem se milují, jsou zdraví, mají dobré práce a právě si koupili dům podle svých představ. Je to opravdu hezky zařízený skoro až luxusní dům v dobré čtvrti. Není se tak čemu divit, že mají ze života dobrý pocit a už se těší na další dny a co jim přinesou dobrého.

... do doby, než se objeví Gordo.

Jednoho dne jsou nakupovat a potkají Gorda. Na první pohled sympatický chlapík si hned Simona všimne. Je tomu sice už dávno, ale tito dva spolu chodili do školy. Simon nejdříve nemůže Gorda vůbec poznat, ale brzy mu paměť přeci jenom osvěží. Po takových letech vlastně už ani nečekal, že by dávného kamaráda mohl ještě někdy vidět. Prohodí spolu pár slov a rozloučí se. Zdánlivě to je jenom další z banálních životních příběhů.

Dárek online ke shlédnutí

Brzy se ale s Gordem potkají znovu a pak znovu. Nakonec se objeví i před dveřmi jejich domu. Zatímco Robyn je za nového známého celkem ráda a připadá jí milý a štědrý, tak Simon už tak rozhodně nadšený není. Gordonovi návštěvy se brzy změní v až úporné dolézání. Navíc začnou Simonovi a Robyn neustále chodit různé dárečky. Začíná to drahým vínem, ale postupně chodí další a další, klidně i mnohem větší. I tato přehnaná štědrost začíná být hodně podezřelá a netypická. Na druhou stranu je to snad něco, proti čemu by se měli bránit?

Robyn přestane věřit svému partnerovi.

Hlavně Simon už začíná být opravdu viditelně nervózní. Zdá se totiž, že si Gordo pro návštěvy jejich domu navíc začal vybírat čas, kdy tam on není přítomen. Po pár dnech rozmýšlení a dalších návštěvách se nakonec odhodlá k tomu, aby Gordovi řekl, aby je už přestal neustále navštěvovat, že je to až nepříjemné.

To je ale přesně ten moment, kdy v Gordovi bouchnou saze. Zdá se, že to čekal. Možná to i vyprovokoval. Jenže je utvrzený ve svém poslání. Ví totiž něco ze Simonovi temné minulosti, co by chtěl říci Robyn. Ta začíná být těmito nečekanými zprávami opravdu hodně zneklidněna. Najednou jí dochází, že vlastně ani neví, kdo je její manžel zač. Zdá se, že má strašlivou minulost plnou velmi temných věcí. Simon v tom však nevidí žádný problém. Pro něj je to jenom pár nepříjemných zážitků, které jsou navíc už dávnou minulostí. Jak to tedy ve skutečnosti je? Kdo v naší trojici má koho obávat?

Nikdo neví, koho se má bát více.

Závěr a hodnocení

To je ve zkratce mrazivý příběh filmu Dárek / The Gift. Osobně tento snímek řadím k nejlepším dramatům roku 2015. Joel Edgerton si zaslouží opravdu palce nahoru, protože natočil opravdu hodně povedený a netypický snímek. Právě tím, že on sám odvedl na filmu tolik práce mu dodal naprosto jedinečnou a ucelenou podobu. Film Dárek je tady online ke shlédnutí a to naprosto pohodlně a zdarma. Teď už je jenom na vás, kdy si tento film pustíte, ale my věříme, že se s ním budete každopádně hodně bavit. Rozhodně je o co stát. Video je v perfektní kvalitě a taktéž přehrávání je u nás maximálně pohodlné. Víc už k tomu nemáme co dodat. Prostě si to pusťte a uvidíte sami. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Nesmrtelný (2015) online ke shlédnutí

Film Nesmrtelný (2015) online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si zdarma přes internet tento velkolepý americký sci-fi thriller. Čeká na vás opravdu napínavý film od režiséra Tarsema Singha. Hrdinou příběhu je miliardář, který onemocněl rakovinou. Jenže se nikdy nehodlal vzdát a tak se rozhodl investovat všechny své peníze a úsilí, aby zvrátil běh času i své nevyléčitelné nemoci. Hlavní roli ztvárnil Ryan Reynolds a film šel do českých kin 6. srpna 2015. Tím se ale vy rozhodně nemusíte zabývat, protože u nás si pustíte tento povedený film kdykoliv online.

Nesmrtelný je hodně zajímavý sci-fi thriller, který se zabývá věčnou touhou člověka po nesmrtelnosti. Nebo spíše obav z vlastní smrtelnosti. Je to příběh muže, který za tento dar zaplatil vším. Na rozdíl od jiných, ale uspěl. Cena, kterou ale zaplatil byla příliš velká. Brzy dokonce zjistí, že větší, než by sám kdy chtěl dát. Nesmrtelný je hodně povedený thriller, který vás doslova upoutá k obrazovce a nedá vám spát, dokud ho neshlédnete celý od začátku do konce.

Film Nesmrtelný (2015) online ke shlédnutí.

Film Nesmrtelný je tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Snímek jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a připravili ho online ke shlédnutí. Můžete si ho pustit přímo zde a to jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Díky HD rozlišení si vychutnáte každý detail filmu a stejně tak křišťálově čistý zvuk vás naprosto uchvátí.

Damian Hal je miliardář, který zjistil, že umírá.

A o čem vlastně vypráví příběh filmu? Je to příběh Damiana Hala. Charizmatického miliardáře, průmyslového magnáta a stavitele. Obdivované osobnosti, která postavila půlku New Yorku. Muže, kterého mnozí vidí jako vizionáře a jako jednu z největších osobností své doby. Jenže bohužel ani takovým se nevyhýbají vážné nemoci. Damian už je starý a nyní onemocní rakovinou, kterou bohužel nebude možné vyléčit.

Jedinou nadějí je přinést mysl do nového těla.

Jeho dlouholetý partner a pravá ruka Martin O’Neil mu ale nabídne řešení. Není problém, který by se pro něj nedal vyřešit. Existuje jistý velmi radikální zákrok, který by měl umožnit Damianovi žít dál. Dokonce lépe s novým mladým tělem. Damian o této možnosti dlouho přemýšlí, než k ní nakonec skutečně svolí. Zákrok je brutální. Nejdříve je nutné Damiana zabít a jeho vědomí překopírovat do těla nového dárce. Je to skutečně velmi nepříjemný zákrok, který se ale zdaří.

Damianovi se nové tělo nejdříve moc nezdá. Vlastními slovy mu dokonce smrdí. Pak ale zjistí, že má tělo třicetiletého hezouna s výbornou kondicí. Po letech tak může dělat věci, které nemohl. Konečně si začne užívat. Na velkolepém tahu, kde oslavuje návrat do života nechybí rychlá auta, alkohol a krásné ženy. Alespoň na chvíli je Damian doslova jako v ráji. Užívá si život plnými doušky a rozhodně nemá v úmyslu nějak zvolňovat. Najednou už ani nevidí, kolik ho to stálo peněz, bolesti, že musel obětovat vztah se svojí dcerou Claire a že to zasáhlo i jeho osobnost.

Nové tělo vydrží i pěkně divoké kousky.

Za nedlouho se ale začnou objevovat i negativní dopady zákroku, který podstoupil. Začne mít divné vidění. Halucinace, které jsou stále živější. Teprve nyní začne pátrat po tom, kdo je jeho hostiletem. A zjišťuje, že to byl normální muž, který vedl spořádaný život. Měl rodinu a přátele. To všechno mu vzali jenom kvůli němu. On se stal jenom katem a to jenom proto, že se nezajímal o jeho osud. Jenže je možné tuto situaci nějak zvrátit? Nebo se dokonce zvrátí sama, protože to vypadá, že osobnost původního hostitele se čím dál tím více dere na povrch. Martin má pro svého partnera už jenom výhrůžky, že je to jenom on, kdo stojí mezi ním a zapomněním. Jak se Damian rozhodne?

Vzít život člověka možná znamená zkazit si svůj vlastní.

To je ve zkratce příběh filmu Nesmrtelný (2015) neboli v anglickém originále „Self/less”. Jedná se o opravdu originální film, který v sobě má pořádný kus dramatu. Je to čistokrevný sci-fi thriller, který vás doslova uchvátí. Můžeme vám téměř garantovat, že celých 117 minut filmu budete hltat od začátku do konce. Režisér Tarsem Singh si za tento snímek určitě zaslouží pochvalu. Vždyť má ostatně také na kontě filmy jako: Cela (2000), Válka bohů (2011) a nebo Sněhurka (2012). Film Nesmrtelný jsme pro vás přinesli v perfektní kvalitě a v jeho přehrávání by vám nemělo nic bránit. Moc dlouho se tak nerozhoupávejte a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se budete s tímto skvělým filmem opravdu bavit. Za náš team vám přejeme co nejhezčí filmový zážitek a příjemně strávené chvíle. Dobře se bavte!

V hlubinách (2013) online ke shlédnutí

Film V Hlubinách (2013) online ke shlédnutí. Koprodukční mrazivý thriller z hlubin Severního moře už tady na vás čeká k přehrání přes internet. Na této webové stránce jsme si jenom pro vás připravili opravdu děsivý i když velmi zajímavý thriller. Je to film, který byl natočený už v roce 2013, ale do našich kin se dostává až nyní. Každopádně to nic nemění na tom, že tento film od norského režiséra Erika Skjoldbjærga opravdu stojí za to.

Jen málokdy si filmový distributoři rozmyslí svou strategii a pošlou do kin třeba dva roky starý film. To se musí jednat o opravdu hodně kvalitní snímek, který stojí za to. Pevně věříme, že film skandinávský snímek V hlubinách natočený v koprodukci Norska, Švédska, Německa, Finska a Francie za to stojí. V originále se film jinak jmenuje Pioneer. Snad si na něj uděláte čas i vy a podíváte se na něj. Je to film, který rozhodně nesází na slavné herce nebo velkolepé efekty. Je to komorní místy až mrazivě tichý thriller, který vás uhrane svým jednoduchých příběhem. Na tom se ostatně podílel celkem široký scénáristický team. Kromě samotného režiséra se do něj zapojili ještě Nikolaj Frobenius, Hans Gunnarsson, Cathinka Nicolaysen, nebo Kathrine Valen Zeiner.

Film V hlubinách (2013) online ke shlédnutí pro vás.

Nyní si už ale pojďme povědět něco o zajímavém příběhu tohoto filmu. Ten nás zavede na počátek 80. let do chladného Norska. Bylo to období novodobé zlaté horečky. Na dně Severního moře patřícího Norsku byla totiž objevena ropa. Kvalitní a v obrovském objemu. Politikům a státním úředníkům se doslova klepali ruce, aby mohli konečně začít těžit a bohatství z černého zlata tak mohlo sloužit k zvelebení jejich země.

Petter a Knut jsou dva elitní norští potápěči.

Jenže po technické stránce to byla jedna z výzev, před kterou doposud lidstvo nestálo. Těžit vzácnou surovinu z téměř 500 metrové hloubky Severního moře byla opravdová výzva. Moře je navíc opravdu studené a často nevyzpytatelné kvůli bouřím. Stejně tak jsou zde silné proudy. Těžba nesměla ohrozit ani rybolov, který byl doposud největším příjmem místní ekonomiky. Toho všeho si byly politici vědomi, přesto už nemohli couvnout. Pod enormním tlakem tak byli všichni lidé, kteří do tohoto projektu byly zataženi. Jenže jim nešlo jenom o křesla jako politikům, ale rovnou o holé životy.

Čeká je mrazivé drama o život.

Je přitom úplně jedno, jestli se jednalo o ty nejlepší z nejlepších. Tohle byl zlomový projekt, který byl riskantní pro každého. Dokonce i pro Pettera a Knuta, dva elitní norské potápěče. Bratry, kteří prošli elitním armádním výcvikem a podíleli se jenom na těch nejtěžších projektech. Jsou to dva urostlý a silní muži, zocelení a plni zkušeností. Mají potřebnou disciplínu a intelekt, takže kdo jiný by to celé měl zvládnout, když ne právě oni. Zdá se, že ponor na tmavé a chladné dno severního moře jim nebude dělat nejmenší problémy…

Jenže se stane nehoda. Je to tragédie, která všechno změní. Týká se i Knuta a jediný kdo ho může zachránit je jeho bratr Petter. Ten samozřejmě neváhá ani vteřinu a sám se vydává do jedněch z nejnebezpečnějších vod na světě. Na dně ztrácí v chaotické situaci přehled, každopádně si právě zde začíná uvědomovat, jak to vlastně je. Nebezpečí, kterému je on i jeho bratr vystaven vlastně nebylo nutné, do všeho byly uvrtáni nesmyslnými příkazy ze shora, od lidí kteří neměli ani potuchy o tom co tato práce obnáší. A vlastně i život obyčejných pěšáků jim je ukradený.

Jeden z bratrů nakonec kvůli nehodě zemře.

To je v naprosté zkratce příběh severského thrilleru V hlubinách, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a pohodlně online. Skutečně nic tomu nebrání. Tohle není retro film o vousatých a vlasatých námořnících, ale skutečně mrazivý thriller, který vás jednoduše dostane.

Velmi pozitivně vypadají i hodnocení filmu, které si můžete přečíst například na CSFD.cz, kde se snímek drží ve slušném nadprůměru. Profesionální filmová recenzentka Nina Hradiská z Filmpress.sk si jenom postyskla, že je škoda, že se autoři filmu nesnažili více o dokumentární příběh, protože dnes s odstupem času je všem naprosto jasné, že podobné nepravosti se skutečně děly.

Je to vysoká hra, ve které jde o hodně.

Film V hlubinách nás opravdu hodně zaujal a právě proto ho můžeme doporučit i vám. Snímek jsme nahráli v maximální možné kvalitě a to tak, abyste si ho mohli pustit online na pouhých pár kliknutí myši. Pevně věříme, že této šance využijete a pustíte si film s námi. K nám se sice dostal později zapomenut, ale to neznamená, že by jenom proto měl být opomenut. Zkrátka si ho pusťte a uvidíte sami.

Rozpolcený online

Film Rozpolcený online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet nový americký snímek Rozpolcený, který je na hraně mezi thrillerem a hororem. Je to opravdu působivý film režiséra M. Night Shyamalana v hlavní roli s Jamesem McAvoyem. Jaké to je mít v sobě více osobností?!

Pokračování…

Noční zvířata (2016) online ke zhlédnutí

Film Noční zvířata online ke zhlédnutí. Video s novým americkým filmem už na vás čeká, abyste si ho mohli přehrát hezky pohodlně a zdarma přes internet. Nový americký thriller vznikl na základě knižní předlohy spisovateli Austin Wrighta, amerického spisovatele, univerzitního profesora angličtiny, veterána 2. světové války a autora sedmi žánrově velmi různorodých románů. Čeká nás opravu působivý film s hutnou atmosférou.

Pokračování…

Mělčiny (2016) online ke shlédnutí

Film Mělčiny online ke shlédnutí. Působivý hororový thriller je tady připraven pro vás. Exkluzivně a jenom na této webové stránce si můžete přehrát film Mělčiny. Je to opravdu velmi působivý a napínavý americký film, který si rozhodně nemůžete nechat ujít. Právě proto jsme ho pro vás připravili přímo zde na této webové stránce online. Je to snímek o souboji člověka a žraloka, který v mnohém připomene například legendární Čelisti.

Pokračování…