Chart Show Silvestr (31. 12. 2014) online ke shlédnutí

Velkolepý zábavný pořad Chart Show je tady online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali k přehrání speciální verzi pořadu Chart Show vysílanou na Silvestra 2014. Čeká nás skvělý zábavný pořad plný těch nejlepších písniček. Toto jedinečné vydání bylo připraveno speciálně na 31. 12. 2014. Společně tak můžeme oslavit konec nového roku a začátek toho nového. Pevně věříme, že si oboje maximálně užijeme!

Pokud máte rádi dobrou zábavu a písničky dvojnásob, tak jste zde správně. Přímo zde jsme pro vás připravili oslavu konce starého roku a začátku toho nového s majestátní číslovkou 2015. Na této webové stránce si tak můžete pustit sváteční Silvestrovské vydání pořadu Chart Show televize Nova. Čeká na vás téměř tříhodinový speciál, který běžel od 21:15 až do půlnoci právě na této televizi. To je opravdu prestižní čas, který by měl být naplněný veselím a oslavami, takže nezbývá než doufat, že si pro nás producenti této show vybrali opravdu jenom to nejlepší.

Silvestovská speciální Chart Show!

Pořad Chart Show měl svojí premiéru na podzim 2014. Jedná se o koprodukční pořad natáčený společně televizní Nova a Markíza. Na rozdíl od talentových show tady nejde o hledání nových tváří pro hudební průmysl ale čistě jenom o to objevit ty nejlepší možné písničky. Ty vybírá profesionální porota složená z ostřílených hudebníků.

Show plná nejlepších hitů.

Chart show je hudební pořad, která prezentuje ty nejlepší písničky vybrané odbornou porotou složenou ze samých skvělých hudebníků ba dokonce hvězd hudebního nebe. Do Silvestrovského vydání se podařilo vměstnat velmi slušných 40 největších hitů. Půjde jak o celosvětově známé songy, tak samozřejmě o ryze česko-slovenskými párty hity.

Aby toho nebylo málo, tak je samozřejmě potřeba i poroty, moderátorů a hostů. V našem případě se o zábavu dobře postará čtveřice herců a komiků Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler. Hlavní moderátorkou bude sympatická Slovenka Adéla Banášová, kterou už tak dobře známe z mnohých jiných show.

Čeká nás velkolepá zábava!

A jaké písničky zaznějí? To vám samozřejmě nemůžeme jenom tak prozrazovat, každopádně je fakt, že je zřejmě velmi dobře znáte. Možná i po pár tonech je budete schopni celé odzpívat. My vám však nechceme v tento moment napovídat, abychom vás nezničili překvapení. Ale jedno je jisté, samozřejmě dojde i na Karla Gotta a Lucii Bílou. Víc už ale ani nemukneme.

Silvestrovská Chart Show vypadá jako hodně zajímavý a zábavný pořad. Pokud se nám podařilo zaujmout i vás, tak jsme jedině rádi. S námi si můžete tento povedený a originální pořad přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Skutečně k tomu stačí jenom pár kliknutí myši a pak už se můžete dobře bavit. Jak lépe strávit Silvestra než v obklopení přátel a s tak dobrým pořadem jako je právě Chart Show televize Nova.

Jaké písničky asi zazní?

Video s pořadem pro vás máme nachystané ve skvělé kvalitě a to nejenom té obrazové a zvukové. Samozřejmě chceme, abyste si tento pořad opravdu vychutnali a jinak by to asi ani nebylo možné. Víc už k tomu ale nemáme moc co dodat. Zkrátka se moc nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Ale kdo ví? Třeba si i rádi sami zanotujete. Chart Show je nepochybně velmi kvalitním pořadem právě na toho letošního Silvestra a my máme obrovskou radost, že můžeme být u toho. S námi si jí můžete pustit naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho tedy neváhejte a využijte toho! Za nás vám přejeme příjemnou zábavu po celou dobu.