StarDance 2015 online ke shlédnutí

Pořad StarDance VII …když hvězdy tančí online ke shlédnutí. Videa s novou řadou StarDance už na vás čekají online ke shlédnutí. S námi si je budete moci přehrát všechny díly hezky pohromadě a zdarma přes internet. Nahráli jsme je pro vás ve vysoké kvalitě. Zcela jedinečná show plná elegance a zajímavých tanečních figur už čeká na vás. Letošní StarDance je už neuvěřitelný sedmý ročník. Moderátory opět zůstanou Marek Eben a Tereza Kostková. Taneční páry, ale samozřejmě budou úplně nové.

Přímo zde máte tu jedinečnou příležitost si přehrát televizní pořad StarDance 2015. Nebo chcete-li v plném znění „StarDance VII …když hvězdy tančí”. Čeká vás opravdu nevšední zážitek plný tance, galantním tanečníků i jejich partnerek v nádherných róbách. První řada StarDance se u nás vysílala už v roce 2006 a sklidila obrovský a nečekaný úspěch. Není se tak čemu divit, že se tento povedený zábavný pořad natáčí dodnes.

TV Pořad StarDance 2015 online ke shlédnutí.

Mimochodem víte, že StarDance není původní pořad? Je totiž kopií, nebo spíše licencí show „Strictly Come Dancing”, jenž vysílá Britská BBC po celém světě. A to rovněž s velkými úspěchy. V české republice to bude již sedmá sezóna, proto ona římská číslice „VII” v názvu pořadu. Doposud se tedy vysílalo šest řad a to v letech: 2006, 2007, 2008, 2010, 2012, 2013. Jistě si tak všimnete pauz v ltech 2009, 2011 a poslední 2014. Na letošní novou řadu StarDance …když hvězdy tančí jsme se tak načekali opravdu hodně dlouhou dobu.

Nové hvězdné páry budou soutěžit o prestižní titul.

Letošní ročník nebude v ničem speciální. Samozřejmě nás čekají nový soutěžící a nové taneční kreace, ale pravidla zůstávají nezměněna. Opět se tedy můžeme těšit na show, kde vedle sebe vystoupí vždy jedna slavná osobnost a jeden profesionální tanečník. Nejčastěji se jedná o moderátory, slavné sportovce, herce a herečky nebo zpěváky a zpěvačky. Zkrátka lidé, kterým se podařilo vstoupit do širšího povědomí. Tyto páry si budou cvičit tance, dle zadání, které pak budou během živých vystoupení předvádět. Přitom budou bodováni nejenom porotou, ale hlavně diváky a jejich SMS hlasy.

Pár který obdrží nejméně hlasů soutěž opouští. A tak to půjde večer za večerem, po každé samozřejmě s novými tanci, až do té doby, než někdo celou soutěž vyhraje. Drobné změny ale celá soutěž přeci jenom mít bude. Nově se bude tančit na česky zpívanou hudbu, kterou si diváci soutěže opravdu velmi usilovně přáli. Soutěžní páry tak zatančí na slavné písně Karla Gotta, Marie Rottrové, skupiny Lucie nebo Věry Špinarové.

Čeká nás show plná emocí i výkonů na hraně možností.

Co vás určitě hodně potěší je i složení ústřední moderátorské dvojice, kterou tvoří sympatický pár Marek Eben a Tereza Kostková. Jsou to právě oni dva, kdo dávají pořadu tolik potřebnou noblesu a galantnost. Osobně si pro tuto roli nedovedu opravdu nikoho lepšího představit. Jedná se přitom o opravdu velmi zkušené moderátory. Třeba Marek Eben je opravdu mistr tohoto řemesla a to díky svému pořadu Plovárna. Jenže StarDance je hlavně o zábavě a tak budou muset i hvězdy jako samotní moderátoři muset občas zatančit. I na to už se ostatně velmi těšíme.

Alfou a omegou pořadu jsou samozřejmě taneční páry. A ani v této otázce vás nebudeme moc napínat a rovnou vám je prozradíme. I letos vystoupí hvězdy u kterých si budete myslet, že jsou pro tanec jako stvořeni a na druhé straně celebrity, u kterých se budete hodně divit, že si na něco takového troufli. Před všemi tedy musíme na startovní čáře smeknut klobouk, protože náš obdiv si za to zaslouží opravdu všichni.

Kdo se za velmi krátkou dobu naučí nejlépe tančit?

Takže koho uvidíme plesat rytmu latiny i klasiky? Nebudeme vám to už dál zatajovat a spokojíme se s obsáhlým výčtem jmen. Společně se tedy můžeme těšit na vystoupení: zpěváka Radka Bangi a Terezi Bufkové, dále zatančí herec Marek Taclík a Martina Marková, herec a bavič Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová, herečka Marie Doležalová a Marek Zelinka, zpěvačka Leona Machálková a Michal Necpál, moderátor, herec a zpěvák Leoš Mareš a Katarina Štumpfová, lékařka a moderátorka Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek, herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík, Lucie Dvořáková alias DJ Lucca a Michal Kurtiš a nakonec boxer Rostislav Osička a Romana Motlová.

To je celkem solidní představa nemyslíte? Osobně jsem velmi zvědavá, kdo to nakonec dotáhne nejdále.

Jednou z hvězd bude i doktorka Kateřina Cajthamlová.

Pořad StarDance VII …když hvězdy tančí měl svojí premiéru v sobotu 18. října 2015 na obrazovkách České televize. Konkrétně na jejím první programu, kde v hlavním vysílacím čase od osmi hodin vystartoval s velkolepou dvě hodiny dlouhou show. Tentokrát to ale byla úvodní galashow, ve které se nevyhazovalo. Žádný pár se tak nemusel bát svého konce v soutěži a mohl si zatančit hezky pohodově a od srdce. S novými díly se budeme setkávat vždy v tento čas, tedy v sobotu od osmi večer.

Letošní ročník StarDance bude už sedmý, nenechte si ho v žádném případě ujít!

Takový je pořad StarDance VII …když hvězdy tančí (2015), který jsme měli čest vám představit na této webové stránce. I my máme StarDance velmi rádi a proto jí bedlivě sledujeme a rozhodně si nenecháme ujít ani jeden její díl. Video s touto zábavnou soutěžíc pro vás nahráváme ve skvělé kvalitě a nabízíme vám je online ke shlédnutí. S námi si je můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma online. Všechno je to otázka jenom pouhých pár kliknutí myši a my pevně věříme, že tuto jedinečnou a úchvatnou příležitost využijete. Už dlouho se totiž nemusí opakovat. Na tomto webu najdete jak nejnovější poslední odvysílaný díl StarDance 2015, tak i všechny starší díly. Stačí se jenom podívat do našeho archivu. Dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.