StarDance z 5. 12. 2015 k přehrání online

Nový díl StarDance z 5. 12. 2015 už na vás čeká, abyste si ho mohli přehrát online. Pokud si stejně jako my nenecháte ujít žádný nový díl StarDance, tak jste zda na té správné adrese. Přímo zde jsme pro vás nachystali aktuální epizodu této oblíbené taneční show online ke shlédnutí. V soutěži zůstává posledních pět tanečních párů a přespříští týden nás čeká už finále. Kdo v něm ale nakonec bude bojovat? To zůstává ještě otevřenou otázkou.

Přímo zde a exkluzivně jenom pro vás jsme přichystali nejnovější StarDance VII …když hvězdy tančí. Čeká nás další napínavé finále, ve kterém se tentokrát už bude vyřazovat. Minulý díl byl totiž speciální charitativní galavečer pořádaný společně s centrem Paraple. Naše oblíbené taneční páry mezi sebe přizvali vždy jednoho vozíčkáře, aby společně utvořili opravdu velkolepou show. Byl to krásný večer, který posloužil dobré věci. Vybralo se na neuvěřitelných 11 a půl milionu korun, což je opravdu velká pomoc. Navíc soutěží netančili jenom tak. Porotci je normálně bodovali a dokonce přibyl i jeden speciální porotce v podobě Zdeňka Svěráka. Tyto body se pak přičtou k dnešními hodnocení a ovlivní tak výsledky vyřazování.

Soutěž StarDance z 5. 12. 2015 k přehrání online.

I když si většina soutěžících odnesla velmi vysoké známky, tak nakonec přeci jenom skončil poslední zase Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová. To je ale jenom taková zajímavost, a určitě i Lukáš byl rád, že protentokrát porotci nešetřili s osmičkami a dokonce padly i mnohem větší čísla.

Nové pokračování StarDance z 6. 12. 2015.

Dnešní díl už bude ale opět na ostří nože. Bude se vyřazovat a tak se žádné chyby neodpouští. I když jedna velká změna tu přeci jenom je. Protože v StarDance už zbývá jenom polovina soutěžících oproti začátku, tak každý dostane prostor rovnou na dva tance. Ano je to tak. Mistr tance přeci musí umět zatančit všechno. Latinu i klasiku v jeden večer, hned po sobě. Hlavně na naše soutěžících z řad celebrit to klade obrovské nároky. Nyní se totiž museli učit rovnou dva tance najednou. Samozřejmě některé z nich už předváděli v předchozích kolech, ale porota se rozhodně nespokojí s tím, pokud by se rozhodli předvést to samé. Vždy musí přijít nová choreografie, s novými nápady i tanečními figurami.

Leoš Mareš uprostřed divokého tance.

A jaké tance budou dnešní večer hrát prim? Za klasické tance to bude noblesní waltz a hravý slowfox. Za nespoutanou latinu pak zase paso doble a hříšná samba. Třeba takový Leoš Mareš umí Sambu úplně dokonale a tak mu budeme přát, aby na něj vyšla i o tento slavnostní večer. Dnešní večer tak bude patřit této celé směsici tanců, které nás dokážou pozitivně rozproudit.

K tomu všemu nám bude hrát všestranný a skvělý doprovod v podobě Moondance Orchestra Martina Kumžáka. A jaké bude hudební téma dnešního večera? To vám neprozradíme, i když v takovémto počtu různých tanců je opravdu těžké hovořit o nějaké jednolitém hudebním tématu. Bude se toho prostě hrát hodně.

Marie Doležalová je opravdu sympatická herečka a dobrá tanečnice.

A kdo dnes vypadne? To je otázka, na kterou hledáme odpověď všichni. Bookmakeři moc nevěří Lukáši Pavláskovi i když nasadit nějaký hodně ostrý kurz si bohužel netroufli. I tento bavič a komik se svou krásnou partnerkou Lucií Hunčárovou může proklouznout dál. K tomu mu pomáhají ani ne tak výkony na parketu jako obrovská přízeň nás televizních fanoušků, která tento zajímavý pár žene dál a dál.

Nejprofesionálnější výkony dozajista podává herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík. Ti už dokázali od porotců vymámit nejednu desítku. Dokážou si poradit s jakýmkoliv tancem a jejich výkony jsou konstantně na velmi vysoké úrovni. Jenže je velká otázka, jak moc je Jitka populární herečka. Osobně jí sice mám rád z mnoha pohádek, ale co se týká známosti a popularity, tak bych jí přeci jenom zařadil spíše do druhé kategorie.

Velkými adepty na postup a možná i na celkovou výhru jsou moderátor, herec a zpěvák Leoš Mareš a Katarina Štumpfová. Jenom občas se nezadaří a spadnou do průměru. Na druhou stranu je ale Leoš vtipný, zábavný a dovede díky své moderátorské profesi hbitě reagovat. Také co se týká obliby fanoušků na tom jistě nebude špatně a tak tomuto páru držíme od srdce palce.

Radek Banga také umí skvěle tančit.

No a kdo nám zbývá? Tak třeba zpěvák a rapper Radek Banga a Tereza Bufková. Sympatický pár, který tančí skvěle. Přestože Radek není žádný dlouhán a má tak vedení partnerky značně ztížené. Každopádně nedostali se právě oni až moc daleko? Není čas, aby soutěž už opustili? Nebo i je vrtkavá přízeň diváků dotlačí až do finále.

Jitka Schneiderová a Marek Dědík jsou adepti na vítězství.

Velkou neznámou pak zůstává pár ve složení herečky Marie Doležalová a Marka Zelinky. Je to mladý a neskutečně hravý pár. Jako předchozí zmíněný pár tančí rovněž skvěle. I když jsou možná nejméně známý. To hlavní čím Marie proslula je přeci role blbky v sitcomu Comeback. Marek zaujme zase zejména svým nezvyklým knírkem ve stylu Františka Josefa. Každopádně právě tento pár je divokou kartou, jenž může leccos změnit.

StarDance je jedinečná taneční show.

Jenom pro informaci bychom rádi dodali, že minule vypadl pár ve složení zpěvačky Leony Machálkové a Michala Necpála, což byl pro mnohé také šok, protože jinak tančili skvěle.

Tak nějak tedy bude vydat nejnovější pokračování oblíbené soutěže StarDance …když hvězdy tančí. Nás čeká její před-před-poslední díl, jenž měl svojí televizní premiéru v sobotu 6. prosince 2015. Blíží se nám druhým advent. K tomu bychom ještě rádi dodali, že těsně před tím posledním bude i finále. Uteklo to skutečně jako voda. Tato krásná taneční soutěž však ještě není u svého konce a právě teď nastává moment, kdy se u ní konečně můžeme opravdu ze srdce bavit. Tak pojďte do toho s námi a snad i vy strávíte se StarDance opravdu příjemné chvíle.

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.