Stážista (2015) online ke shlédnutí

Film Stážista už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde už na vás čeká tato nová americká komedie. Pokud se chcete pobavit u skvělého filmu, u kterého nebudete muset nijak zvlášť přemýšlet, tak vám rozhodně můžeme tento snímek doporučit. Režisérkou filmu je Nancy Meyers, která je rovněž i autorkou scénáře. Hlavní role pak obsadila sympatická dvojice Anne Hathaway a Robert De Niro. Podaří se jim rozesmát i vás?

Dobrých a zábavných komedií není nikdy dost. Proto máme obrovskou radost z filmu Stážista, který měl premiéru v českých kinech 22. října 2015. Je to právě jeden z těch filmů, který dokáže zaujmout na mnoha frontách. Není to jenom jménem zkušené režisérky, a skvělým hereckým obsazením, ale především lehkých a zábavným příběhem. To všechny jsou suroviny, které jsou prakticky zárukou, že z toho nakonec vyleze opravdu vtipný a zábavný film.

Film Stážista online ke shlédnutí pro vás.

Film Stážista je tady online ke shlédnutí. S námi a naší webovou stránkou si ho můžete přehrát opravdu jednoduše přes internet. Dali jsem si opravdu záležet na tom, abychom vám film přinesli s dabingem a v nejvyšší možné kvalitě. Jedná se dokonce o HD rozlišení, které zaručuje opravdu každý obrazový detail. Stejně tak zvuk je na nejvyšší možné úrovni. Zkrátka doufáme, že tomuto filmu nebudete mít opravdu co vytknout.

O čem to celé bude? Hlavním hrdinou je 70-letý důchodce Bena Whittaker, který se ale rozhodně nechystá obout stařecké bačkory. Nedávno mu zemřela manželka a on tak vlastně nemá vůbec žádný důvod se do důchodu byť jenom trochu těšit. Naopak nechce poslední roky svého života promarnit a dělat něco užitečného. A protože ani v jeho staré firmě o něj už nemají zájem, tak to musí zkusit úplně znova a od začátku.

Tahle nová firma prodává módu přes internet.

Ben se rozhodne stát stážistou v internetovém startupu. Je to pro něj výzva a zcela něco nového. Čeká ho vstup do rychle rostoucí firmy, která vydělává na něčem, co ještě před pár lety neexistovalo. Do oboru, který se opravdu drasticky mění každým novým dnem. Ben je ale otevřený novým věcem a tak se této obrovské výzvy ani trochu nebojí. Jeho novým působištěm se má stát internetová firma zaměřená na prodej módního zboží jednoduše online.

Jules Ostinová je ambiciózní šéfka toho všeho.

Jenom k tomu, aby se mohl stát stážistou však musí projít náročným výběrovým řízením. Tady ho nikdo šetřit nebude. I když některé otázky HR specialistů působí celkem směšně. Třeba, kde se vidí za 10 let. Naštěstí rozhovor s novou šéfkou Jules Ostinová (Anne Hathaway) proběhne bez sebemenším problémů. Ben tu práci dostane i když pro některé je terčem posměchu a pro jiné zase zděšením.

Brzy se ale ukáže, že jeho přístup k práci a zkušenosti se neztratí ani v internetovém věku. Přestože působí v nažehleném obleku a opečovávaném zevnějšku jako pěst na oko mezi všemi těmi nerdy. Jenže se mohou navzájem leccos naučit. Ben jim může předat něco ze své elegance a světáctví a oni jemu zase ukázat fungování moderních technologií. Včetně registrace na Facebooku, což je v dnešní době opravdu už nezbytná nutnost.

Schopností a kouzlu Bena si čím dál víc všímá jeho šéfka Jules Ostinová. Na mladou a ambiciózní manažerku je toho opravdu hodně. Má totiž pocit, že jí každým dnem její firma přerůstá víc a víc přes hlavu. Stále nové a nové nábory lidí. Stále nutnost přicházet s inovacemi. A akcionáři přitom stále chtějí vidět hlavně finanční výsledky. Startupový svět je tvrdý a plný hladových žraloků. Neúspěch se neodpouští. Křeslo se tak pod Jules nebezpečné houpá. Ben toho ale ví dost, aby jí s tím mohl pomoci. Mezi nimi tak postupně vzniká hluboké pouto. Je to přátelství nebo možná něco víc?

Ben se ještě necítí zralý do starého železa.

Pro všechny je to každopádně hluboké dobrodružství, které jim umožní nahlédnout za hranice svých všedních životů. Není to jenom o firmě, kterou se snaží vytvořit, ale hlavně o lidských příbězích, které se zde propojují. Vypadá to, že Ben našel novou práci, které ho bude skutečně naplňovat a ještě si tady užije spoustu zábavy.

Stážista (2015) je opravdu povedená a lehká americká komedie. Pokud hledáte něco co vás spolehlivě zabaví a na dlouhou dobu, tak si tento snímek rozhodně nenechte za žádnou cenu ujít. Právě proto jsme ho pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho budete moci pustit online kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu unikátní šance, proč jí do toho. Video je ve výborné kvalitě a jeho přehrání je u nás otázka jenom pár jednoduchých kliknutí myši. Stačí se přeci přihlásit v horní části této webové stránky. Tím si aktivujete náš streamovací přehrávač a můžete se pustit do toho.

Nakonec se od sebe mohou navzájem s Jules hodně naučit.

Film Stážista se může pochlubit skvělými hodnocení, kde na CSFD.cz aktuálně dosahuje velmi hezkých 75%, což u komedií není zrovna tak časté. Podle nás je to po všech stránkách dobře řemeslně udělaný film, který se nemá ani v nejmenším za co stydět. Prostě spolehlivá zábava na dlouhé podzimní večery. Využijte toho i vy!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.