Taxi 5 online ke zhlédnutí

Komedie Taxi 5 online ke zhlédnutí. Legendární francouzská komedie se po dlouhé pauze vrací! V pátém díly se opět setkáme s našimi obíbenými hrdiny jako je komisař Gilbert nebo Daniel Morales. Tentokrát už si ale zahrají jenom vedlejší role, protože tohle je zcela nový a nadupaný příběh.

Milovníci rychlých kol a zábavných komedií si opět přijodu na své! Světlo světa totiž spatřil nový francouzský snímek Taxi 5 od režiséra Francka Gastambide. Opět to bude jízda, která vás připoutá do sedadel. A to nejenom v kinech, protože pro vás máme Taxi 5 online ke zhlédnutí.

Příběh filmu

A o čem to celé bude? Hlavním hrdinou je jistý Sylvain Marot. Jeden z nejlepších detaktivů jakého Paříž má. Skutečně eso, to si neděláme srandu. Jenže Sylvain je převelen z noblesní Paříže do mnohem drsnější lokace – Marseille.

Taxi 5 online ke zhlédnutí

Její četnictvo totiž potřebuje zoufale pomoc. Však si jí také vyžádat samotný primátor Gilbert, který od minule značně povýšil. Dříve byl přeci jenom policejním komisařem. Teď má na starosti celé město. To přeci nemůže být v lepších rukách!

V Marseille mezitím řádí gang italských lupičů, které nemůže nikdo chytit. Vykrádají jedno klenotnictví za druhým a to doslova rychlostí blesku. Jak je to ale možné? Vlastně úplně jednoduše – jezdí totiž v nabušených Ferrari. Je jasné, že tohle Silvain sám prostě nedá. Bude potřebovat pomoci od někoho místného. A tím místník není nikdo jiný než Eddy Maklouf, který je synovcem slavného Daniela Moralese.

Taxi 5 online ke zhlédnutí

Přehrajte si film Taxi 5 online ke zhlédnutí. Určitě nebudete zklamáni, protože tenhle snímek opravdu stojí za to. Video se snímkem Taxi 5 vám přinášíme online a ve vysoké kvalitě.

Závěr a hodnocení

Taxi 5 je opravdu zábavný film, který stojí za to vidět. Pokračování jsme se dočkaly až po dlouhých letech, protože čtyřka měla svojí premiéra už v roce 2007. Nicméně to vypadá, že se to čekání opravdu vyplatilo. Takže neváhejte a pojďte do toho s námi.