Zkáza krásou (2015) online ke shlédnutí

Film Zkáza krásou je tady online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali nový český dokumentární film Zkáza krásou od Heleny Třeštíkové a Jakuba Hejny. Je to příběh slavné herečky Lídy Baarové, která prožila opravdu neopakovatelný život. Ačkoliv zemřela už v roce 2000, tak právě nyní se do kin dostává tento nový snímek, který je autentickým svědectvím o ni a jenž přináší zcela nové a doposud nepublikované záběry. Snad se bude film líbit i vám.

Přímo zde na této webové stránce vám přinášíme film Zkáza krásou. Je to opravdu exkluzivní a hodně zajímavý snímek, který nám má rozhodně co říci. Je to dokument podle skutečného životního osudu, který by si snad ani nikdo nevymyslel. Sama ztvárnila ve filmu stovky rolí. Tu kterou si pro ni připravil život však nemohla v žádném případě očekávat, protože byla možná ze všech nejhořčí. To je fascinující životní příběh herečky Lídy Baarové, které se protíná s evropskými dějinami zřejmě více, než by si ona sama přála. Zajímavá vás v jakém smyslu? Tak to si rozhodně pojďte snímek Zkáza krásou přehrát s námi online.

Film Zkáza krásou (2015) online ke shlédnutí.

Film Zkáza krásou obsahuje záběry, které natočila známá česká dokumentaristka Helena Třeštíková už před delší dobou přímo s Lídou Baarovou v jejím exilu v Salcburku, kam emigrovala už v roce 1948. Poměrně značná část ze záběru použitých ve filmu se už vysílali v rámci jiných dokumentů například i na České televizi. Mnoho z nich jsou ale rovněž zcela autentickými a doposud nepublikovanými svědectvími.

Strhující dokumentární film o jednom zajímavém osudu a evropské historii.

Zkáza krásou je jeden z mála českých dokumentů, který se dostal i do kin. Svojí premiéru měl ve čtvrtek 7. ledna 2015. Snímek distribuuje Aerofilms. Nám se však podařilo získat speciální kopii ještě před samotnou premiérou filmu a díky tomu vám ji můžeme nabídnout naprosto pohodlně a zdarma online. Samozřejmě v perfektní kvalitě, abyste si jí opravdu užili od začátku až do konce. Jedná se dokonce o HD rozlišení, které teprve vynikne na velké obrazovce. Stejně tak zvuk je opravdu čistý a plný. Náš inteligentní streamovací přehrávač je navíc vhodný i pro tablety a mobilní telefony.

Lída Baarová byla krásná a talentovaná.

Je to příběh tak trochu až kýčovitý a možná až předvídatelný, alespoň na svém počátku. Mladá krásná herečka, která se stala hvězdou, kterou obdivují davy fanoušků. Život v luxusu i pověst přitahuje i muže a to včetně těch toho největšího postavení. Herečky jim podléhá a užívá si života. Příběh který už se jistě stal mnohokrát a nespočetněkrát se ještě bude opakovat. Jenže tedy s nadpisem Lída Baarová je bohužel o dost tragičtější. Mladou herečku si totiž vyhlédl jeden z nejmocnějších mužů tehdejšího světa Joseph Goebbels – ministr propagandy Třetí říše.

Lída Bárová byla herečka, kterou proslavil nejenom její vzhled, vystupování, ale hlavně její talent. Velmi rychle se v 30. letech 20. století vyhoupla mezi nejpopulárnější československé herečky. Její věhlas přesáhl dokonce i za hranice. Dostala proto nabídku hrát i v německých filmech, jenž s radostí přijala. Jedním z jejich fanoušků byl i Joseph Goebbels. Ministr propagandy Třetí říše. Lídu Joseph poznal nejdříve po pracovní stránce, když z titulu svého úřadu dohlížel na její filmy. Velmi záhy se ale sblížili i v osobní rodině.

Milovali jí nejenom kamery, ale i velcí a mocní muži.

Joseph Goebbels byl Lídou Baarovou tak okouzlen, že se hodlal rozvést se svojí ženou, se kterou už v té době měl pět dětí a být pouze s ní. Klidně i na kraji světa. Vzdal by se i svého vlivného postu a odešel na zástupné místo třeba do Japonska. Pro Hitlera to ale bylo nepochopitelné a celé mu to zakázal. Na jeho popud se pár rozdělil a Goebbels se vrátil ke své manželce. Jejich vztah se ale i po rozchodu na Lídě Baarové hluboce podepsal. Začala být považována za kolaborantku a po skončení války byla dokonce 1,5 roku vězněna. Okamžitě po komunistickém puči emigrovala do Rakouska, kde prožila více jak dlouhých 50 let. Žila v ústraní obyčejným životem a ke své někdejší slávě, už se nikdy nevrátila.

Podlehl jí i Joseph Goebbels - ministr říšské propagandy.

Takový je fascinující život herečky Lídy Baarové, který je doslova učebnicí novodobých dějin. Podlehli jí i mnozí známý muži, i když její manželé vlastně ani nijak slavní nebyly. Běh událostí se ale měl tak, že tyto lásky přinášeli Magdě sice krátkodobý pobyt v nejvyšších výšinách společnosti, ale pak ještě mnohem delší a trpčí zatracení. Snad tento film bude pravdou a nezkreslenou připomínkou toho kdo byla. A to především skvělou herečkou!

Skutečná zpověď herečky Lídy Baarové od dokumentaristky Heleny Třeštíkové.

Film Zkáza krásou jsme pro vás přichystali naprosto jednoduše a zdarma online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu snadno online. Samozřejmě kdykoliv jenom budete chtít. My vám tento zajímavý film můžeme jedině doporučit a pevně věříme, že se vám bude líbit stejně jako nám. Je to opravdu krásný příběh, skutečná lovestory, která nemá svým velkým příběhem daleko k antické tragédii. Tento film vypovídá hodně i o nás samých. Další slova už by tady byly marná. Prostě si to pusťte a uvidíte sami. Za nás vám přejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu. A také špetku toho objevného poznání!

Další informaci o filmu naleznete na CSFD.cz, včetně recenzí samotných diváků.

Tento článek byl zařazen do rubriky Dokument. Uložte si odkaz.