Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016) online ke shlédnutí

Film Muzikál aneb Cesty ke štěstí online pro vás. Pojďte si i vy přehrát nový český hudební film. Je to muzikál od režisérky Slobodanky Raduna, který je plný zajímavých tanečních kreací a chytlavých písniček. Ve filmu si zahráli jenom ti nejlepší čeští herci a samozřejmě také zpěváci. Společně se tak můžeme těšit třeba na Vicu Kerekes, Romana Vojtka, Martina Písaříka, Annu Fialovou nebo Adama Mišíka. A to všechno se bude točit kolem legendárního muzikálu Starce na chmelu. Ale jak?

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali exkluzivně online ke shlédnutí film Muzikál aneb Cesty ke štěstí. Je to originální film plný pozitivní energie. Natočila ho zatím méně známá režisérka Slobodanka Radun, která je původem z Jugoslávie. Scénář jí pak napsal Václav S. Sadílek ml., pro kterého je to také jedna z premiér. U podobného filmu je rovněž velmi důležité jméno autora hudby, kterým se stal Petr Malásek. Na rozdíl od ostatních je to opravdu velmi zkušený tvůrce, který za sebou má desítky filmů a to například Peklo s princeznou, Líbáš jako bůh nebo Andílek na nervy. Zkrátka po stránce obsazení se jedná o hodně zajímavý film.

Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016) online ke shlédnutí.

Muzikál aneb Cesty ke štěstí šel do českých kin 14. ledna 2016 a hned po své premiéře si našel celou řadu spokojených diváků. Tomu se opravdu nemůžeme divit, protože podle nás je to opravdu povedený a zábavný film. Právě proto jsme Muzikál aneb Cesty ke štěstí také pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. To všechno bude jenom otázkou pár kliknutí myši. Příjemně vás jistě překvapí vysoká kvalita videa.

Film inspirovaný legendárními Starci na chmelu.

A o čem je vlastně příběh filmu? Možná jsme vás už trochu navnadili tím, že se bude točit okolo Starců na chmelu – asi nejlegendárnějšího a nejlepšího českého muzikálu. Jenže to není žádný remake, ani předělávka a příběh filmu se s ním kříží jenom zlehka. Děj se odehrává v současnosti, kdy jedna z tříd pražské konzervatoře odjíždí na letní soustředění. Na tom je čeká nelehký úkol a to nazkoušet muzikál Starce na chmelu v původní podobě. Je to pro ně velmi důležité, protože právě od toho, jak se dokážou s muzikálem vypořádat, se odvíjí jejich hodnocení a tím i budoucí uplatnění.

Je to film plný skvělých písniček a pozitivní energie.

Na vlastní kůži ale poznají, že tento příběh je hodně specifický a doslova si je podmaní. I když ho samozřejmě chtějí ztvárnit v moderní podobě s prvky i street dance, hip-hopu či pohybového divadla, tak atmosféra příběhu je tak silná, že doslova cítí jak je příběh požírá.

Na letním soustředění se tak odehraje spousta vypjatých i když krásných scén. Jsou to nádherné chvíle, které si budou pamatovat po zbytek svého života. Čas ale nelítostně ubíhá a premiéra má pevně stanovené datum, které je nutné splnit. Mezi studenty tak panuje nervozita, protože mnozí vědí, že osud Starců na chmelu je pevně svázaný s tím jejich. Každopádně bude čas i na radostné chvíle plné smíchu.

Podaří se studentům konzervatoře nacvičit legendární muzikál.

Přesně takový je příběh českého filmu Muzikál aneb Cesty ke štěstí, který vám tady přinášíme online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, kterou se vyplatí využít. Video s filmem pro vás máme ve výborné kvalitě a přehrávání je u nás taktéž velmi jednoduché a pohodlné. Podle nás se celkově film hodně povedl a zaujme jak svým příběh a hudbou, tak stejně kamerou plnou krásných a prosluněných záběrů. Pokud chcete uniknout z mrazivého zimního stereotypu, tak je pro vás tento hudební film opravdu unikátní volbou, kterou vám můžeme všemi deseti doporučit. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Některé krásné příběhy prostě nestárnou.

A jak to nakonec s třídou pražské konzervatoře dopadne? To vám samozřejmě nemůže prozradit, každopádně příběh vás přesvědčí o tom, že i když naší třídu dělí od mládežníků Starců na chmelu více než padesát let, tak lidé se prostě nemění. A je to tak vlastně dobře!

Chcete vědět více? Pak navštivte profil filmu Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016) na Česko-Slovenské filmové databázi. Přejeme vám příjemnou zábavu.