TGM: Talkshow Geni a Míši (31. 8. 2014) – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet novou talkshow TGM, neboli Talkshow Gani a Míši. Na této webové stránce jsme pro vás připravili historicky první díl pořadu, který měl svojí premiéru na televizi Prima 31. srpna 2014. Čeká nás prudce zábavná show, uváděná touto skvělou dvojicí, kterým bude navíc zdatně sekundovat ze zákulisí a z televizní obrazovky Ondřej Sokol. A samozřejmě hosti, kteří se budou rekrutovat z těch nejzajímavějších osobností.

Nová Talkshow Geni a Míši

Michal Suchánek a Richard Genzer se vrací se zbrusu novým pořadem. Ten volně naváže na jejich talkshow Mistr GS vysílanou na televizi Nova cca před dvěma lety. Nyní se tedy jedná v podstatě o velmi podobný televizní formát. Změnil se název a to TGM: Talkshow Geni a Míši a stejně tak i televizní kanál na Prima Family. S pořadem se budeme pravidelně setkávat v neděli večer od 21:30. Nezbývá jenom doufat, že to bude opravdu po co nejdelší dobu. Tadle dvojice totiž opravdu dokáže pobavit.

Bude to opravdu prudce zábavná talkshow.

Koncept nové talkshow je založen na zvaní zajímavých hostů, kteří mají často co říci na aktuální témata. Hlavní dvojicí moderátorů je samozřejmě Suchoš a Genzer. Těm ale zdatně asistuje Ondřej Sokol, který promlouvá jako spolumoderátor přes televizní obrazovku. Nebo případně hraje komparz v klipech, které jsou určené k představení daných hostů.
Studium je stylizováno spíše luxusně, hodně podobně právě jako například v Mistrovi GS.

První hosté jsou české beach volejbalistky Kiki a Maki.

Určitě vás už zajímá, koho si Geňa s Míšou pozvali do prvního dílu. My vám můžeme prozradit, že jako historicky první host přišel bývalý pan prezident Václav Klaus. Ten poodhalil něco ze zákulisí politiky, svého soukromého života a také končíků. Věděli jste například, že posledních 25 let nebyl v zoologické zahradě ani cirkusu? Za to na sport hlavně tenis a lyže si najde čas vždycky. Aby naši hrdinové svého hosta pořádně potrápili, tak ho postavili na lyžařský simulátor. Ten našemu panu prezidentovi evidentně moc nesedl. Nicméně Klausův šus se může do budoucna stát pojmem.

Chvilka přemýšlení nad otázkami.

Druhou dvojici hostů tvořil pár skvělých českých beach volejbalistek Sluková Kolocová neboli Kiki a Maki. Holky prozradili spoustu zajímavostí nejenom o sobě, ale také ze zákulisí tohoto divácky velmi atraktivního sportu. Padli otázky opravdu na tělo. Například zda se holky společně sprchují nebo jak moc divoký je život v olympijské vesničce. Samozřejmě se rozebraly i signály, které si holky dávají a naši oblíbení moderátoři si je dokonce vyzkoušeli navlečeni pouze v útlých plavečkách.

Snad jsme vás příjemně navnadili a teď už nebude váhat si TGM: Talkshow Geni a Míši vysílaný v neděli 31. srpna 2014 přehrát s námi pohodlně a zdarma online. Historicky první premiérový díl tohoto zajímavého pořadu vysílaného na Prima Family pro vás máme ke shlédnutí naprosto pohodlně a jednoduše online. TGM se snaží nám ukázat zajímavé osobnosti, které dobře známe, také z trochu jiného světla.

Nová talkshow o aktuálních událostech s humorem.

Hodnocení pořadu TGM: Talkshow Geni a Míši

Nová talkshow se hodně povedla. Richard Genzer a Michal Suchánek jsou zkrátka skvělý moderátoři. Jejich humor sice nemusí sedět každému, protože nesrší zrovna hlubokými myšlenkami. Co se ale týká situačního vtipu a přehrávání různých komických scének, tak jsou tito dva opravdovými mistry, před kterými musíme jenom smeknout klobouk. Když se podíváme na samotné rozhovory, tak ty překvapivě mají hlavu i patu. Příjemně jsou vyvážena vážná i nevážná témata. Hostů se tedy Suchoš s Genzerem ptají na otázky, které pravděpodobně očekávají a dává jim je každý, aby v zápětí vypálili s nějakou naprostou kravinou, která ale v tomto kontextu pobaví. Zajímavou roli v pořadu má i Ondřej Sokol, který se ujal režisérského křesla a naší ústřední dvojici sekunduje jako spolumoderátor zpoza televizní obrazovky. Jinak ale nelze TGM moc vytknout. Je vidět že Suchoš s Genzerem jsou velmi zkušení moderátoři a baviči, pro které je tato zábava v podstatě denním chlebem. Studio, kde se natáčí je zajímavé a je pojaté v takovém trochu luxusnějším duchu. Kamera také odvádí skvělou práci. Občas následuje prostřih pomocí kterého jsou vyhozeny méně zajímavé pasáže. Když to tedy shrneme, tak je TGM: Talkshow Geni a Míši celkem povedená show. Jako každá talkshow ale padá a zvedá se s kvalitou hostů. To názorně dokázal hned i Václav Klaus v tomto prvním dílu, který byl snad vtipnější, než samotní moderátoři. Dělat situační humor také není zrovna jednoduché i když jsou pánové Suchoš a Genzer jeho mistry. Takže shrnuto a podtrženo, pokud máte tyhle dva rádi, tak z TGM budete nadšeni. Pokud ne, tak to pro vás bude jenom další průměrná talkshow s občas trapnými vtípky. Za nás ale můžeme pořad s klidným svědomým doporučit.

Celkové hodnocení: 60%

Premiéra filmu: 31. 8. 2014
Délka seriálu: 70 minut
Více o pořadu se dozvíte například v tomto článku na oficiálním webu iPrima.cz. Další informace případně naleznete také na CSFD.cz.