Insidious: Poslední klíč online ke zhlédnutí

Film Insidious: Poslední klíč online ke zhlédnutí. Mysteriózní hororová série Insidious je tady s dalším pokračováním. Je to už čtvrté v pořadí a podle všeho bude rozhodně stát za to. Tentokrát odhalíme podivnou minulost parapsycholožky Elise. V jejím mládí se stalo hodně temných věcí, které ji přivedly právě k této práci.

Tvůrci a herci

Snímek natočil režisér Adam Robitel. Američan původem z Bostonu je známější spíše jako herec, nicméně se zkouší prosadit v dalších řemeslech jako je právě scenáristika a režie. Nebo dokonce i střih. Je to tedy nadšený tvůrce, který do své práce dává vše. Toto je jeho teprve druhý film, do kterého šel s takovým nasazením. Ten předchozí natočil v roce 2014 a jmenoval se Šílenství Debory Logan.

Insidious: Poslední klíč online ke zhlédnutí

Jací další lidé se podíleli na Posledním klíči? Tak třeba scénář napsal Leigh Whannell. Za kameru se postavil Toby Oliver. Hudba složil skvělý Joseph Bishara. V hereckém obsazení na nás čekají spíše méně známý, ale kvalitní herci jako například Lin Shaye, Javier Botet, Spencer Locke, Kirk Acevedo, Josh Stewart, Bruce Davison, Leigh Whannell nebo Angus Sampson.

Příběh filmu

Vše se točí kolem známé hrdinky předchozích řad parapsycholožky Elise. Pomáhá jiným čelit nevysvětlitelným silám, ale jak se k této práci vlastně dostala? Může za to vlastní temné dětství ve stínu paranormálních jevů. Vyrůstala v zapadlé vesnici v Novém Mexiku. Démoni jí převrátili život naruby. Ona jenom zázrakem uprchla a později díky tomu byla schopná pomáhat druhým. Jenže vlastní minulost je pro ni neuzavřená kapitola. Jeden z jejich klientů jí ale zavede zpět do jejího rodného domu. Elise se musí postavit paranormálním jevům, kterých se vždycky bála úplně nejvíce.

Máte chuť na český horor? Co zkusit třeba Polednici natočenou v roce 2016.

Insidious: Poslední klíč online

Snímek Insidious: Poslední klíč online už na vás čeká. Pojďte si ho přehrát jednoduše přes internet na pár kliknutí myši. Uvidíte, že nebudete litovat! Skvělý a napínavý film, který vás připoutá do křesla.

Závěr

Jak zhodnotit snímek Insidious: Poslední klíč? Není to opravdu nic jednoduchého každopádně nám se snímek opravdu hodně líbil. Je to napínavý horor s minimalistickým příběhem. Je to film který dokáže opravdu vyvolat čirý strach nejenom snímek založený na nechutných scénách. Každopádně se na něj dívá opravdu skvěle a proto vám ho můžeme jenom doporučit. Čtvrtý díl série Insidious: Poslední klíč online pro vás!