Film Já padouch 3 online a zdarma

Já padouch 3 online ke zhlédnutí a zdarma. Přehrajte si přes internet hit tohoto léta! Opravdu povedený a nesmírně zábavný animák. Polepšený padouch Gru se vrací a s ním i skvělý Mimoni. Gru navíc zjistí, že má bratra Drua, o kterém doposud vůbec nevěděl.

Pro všechny milovníky kvalitních animáků tady máme skvělou zprávu a to film Já, padouch 3, jenž jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí. Známý animák má konečně další pokračování. S námi si ho budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a kdykoliv se vám jenom zlíbí. Film měl svojí premiéru 29. června 2017. Načasová na vysvědčení a letní prázdniny rozhodně není náhodné! Tenhle snímek by byl ale úspěšný i bez nich a to už jenom protože znovu oživuje skvělé Mimoně. I když to není jenom jejich příběh, jejich role je určitě nezastupitelná. Nejdříve si ale pojďme říci něco o tomto 90 minutovém filmu něco bližšího.

Film Já padouch 3 online a zdarma

Pozadí filmu a tvůrci

Čekání na trojku Já padouch bylo opravdu hodně dlouhé. Vždyť dvojka měla svojí premiéru už v roce 2013. V pauze sice byli i Mimoni, ale to nic nemění na očekáváních od tohoto snímku. Za filmem stojí velmi zkušené režisérské duo Kyle Balda a Pierre Coffin. Jsou to opravdu ti nejpovolanější z povolaných, protože za úspěchem Já, padouch stojí už od jeho počátku. Jeden nebo druhý se podíleli na všech filmech a dokázali kolem sebe nashromáždit opravdu velmi kvalitní team.

A koho například ptáte se? Scénář napsalo zkušené duo Ken Daurio a Cinco Paul. Hudbu složil Heitor Pereira. O dabing se v originále postarali sice méně známý, ale za to opravdu velmi kvalitní herci jako například: Jenny Slate, Steve Carell, Kristen Wiig, Trey Parker, Miranda Cosgrove, Steve Coogan nebo třeba Russell Brand.

Polepšený zločinec Gru.

O čem to je?

A co bude Gru, holky a Mimoni vyvádět tentokrát? Gru má práci v antipadoušské lize, za kterou je opravdu nesmírně rád. Jenže na scéně se objevil nový zločinec na kterého je krátký. Balthazar Bratt! Tolikrát už mu byl v patách, ale vždycky mu jenom o chloupek unikl. Tato vyhaslá hvězda dětských televizních show jakoby zamrzla v 80. letech. Zůstala v něm jenom zloba nad tím, že mu zrušili jeho televizní pořad a touha pomstít se.

Balthazar přitom neváhá použít ani značně retro zbraně jako například rubikovu kostku nebo smrtelně lepivé žvýkačkové bubliny. Teď se navíc rozhodl ukrást velmi cenný drahokam, který použije na výrobu laseru robota, kterým pak zničí Hollywood. Ďábelský plán, ve kterém mu naštěstí Gru zabrání.

Ani o naše milované Mimoně nepřijdeme!

Stejně ale Gru dostane padáka z antipadoušské ligy. Když tak přemýšlí, co dál s životem, tak se najednou na scéně objeví jeho bratr. Ano bratr! O kterém doposud vůbec nevěděl, že ho má. A je to pořádný štramák a pořádný boháč. Stal se úspěšným díky obchodu s prasaty. Navíc má krásnou blonďatou hřívu. Gru mu tak trochu závidí. Dru zase závidí svému bratrovi jeho pověst padoucha.

Jenže na rodinné rozepře nebude čas. Stále je tu i Balthazar Bratt, který se rozhodl unést holky. Naštvaný Gru bude muset použít všechny své zločinecké schopnosti, aby je zachránil. A navíc i pomoc svého bratra. To by bylo, aby nakonec nezvítězili!

Film Já padouch 3 online ke zhlédnutí

Já padouch 3 online ke zhlédnutí a zdarma. Přehrajte si přes internet tento opravdu hodně povedený animák, který vás jistě rozesměje. Film jsme připravili ve skvělé kvalitě přímo zde na této webové stránce. S námi si ho přehrajete opravdu jednoduše a na pár kliknutí myši. Takřka samozřejmostí je excelentní kvalita obrazu i zvuku.

Hodnocení

Snímek Já padouch 3 online už na vás čeká exkluzivně ke zhlédnutí. Za nás můžeme potvrdit, že se jedná o opravdu maximálně povedený a zábavný film od prvního do posledního okamžiku. Film má spád a originální příběh protkaný humorem. A to jsme ještě ani nezmínili Mimoně, kteří přitom mají naprosto nezastupitelnou roli. Právě oni jsou autory většiny vtípků a dávají filmu energii. Zkrátka a jednoduše tady není moc o čem diskutovat. Tento povedený film prostě musíte vidět! Dobře se budou bavit malý i velcí.