Legendy zločinu (2015) online ke shlédnutí

Krimi film Legendy zločinu je tu online ke shlédnutí. Jeden z nejočekávanějším krimi filmů letošního roku je tady. Je to drsný a přitom hravý snímek Legendy zločinu (v originále jenom Legend) od režiséra Briana Helgelanda. Ten zfilmoval knihu Johna Pearsona, která zase vychází ze skutečných událostí. Společně se podíváme do Londýna 60. let. Byla to doba Beatles, Hippieas, ale také tvrdého byznysu za hranicemi zákona. Jeho nejznámějšími představiteli se stali bratři Krayové.

Dámy a pánové. Máme tu jedinečnou příležitost vám představit dech beroucí krimi thriller Legendy zločinu. Životopisný film vypráví příběh dvou bratrů, kteří se díky své chytrosti a brutalitě dokázala stát pány organizovaného zločinu v téměř celém Londýnu. Stali se tak mocnými, že se vlastně ani nemuseli skrývat. Dokonce i státní úředníci, politici a další celebrity se opájeli z jejich blízkosti. Reggie a Ronnie Kraye se stali nesmrtelnými legendami.

Legendy zločinu (2015) online ke shlédnutí pro vás.

Těžko byste hledali dva na první pohled stejné a přesto tak rozdílné lidi. Reggie a Ronnie Krayovi se narodili jako dvojčata. Svou životní dráhu si vybrali poměrně lehce a rychle. Vydali se totiž na temnou hranu organizovaného zločinu. Měli něco, co ostatním chybělo. Reggie byl hlava byznysu. Velmi inteligentní a šarmantní muž, který byl schopný dohodnout prakticky jakýkoliv obchod. Měl čuch na to co vynášelo a právě tomu se také věnoval. To Ronnie byl zase vždycky horká hlava. Tam kde nestačilo vyjednávání jeho bratra nastoupil on. Často jenom s holými pěstmi. A nebo s kladivem, a nebo s bouchačkou. V tomto ohledu byl vždycky kreativní. Možná právě proto si vysloužil pověst nezvladatelného psychopata.

Reggie a Ronnie jsou dva bráchové.

S oběma bratry se potkáváme právě v momentě, kdy je Ronnie propuštěn z vězení. Dostat se sem za jeden ze svých agresivních výbuchů a odseděl si hezkých pár let. Teď může jít s čistým štítem zase ven a je to právě v čas! Schyluje se totiž k podnikatelské příležitosti, která se naskytuje jednou za sto let. Americká mafie měla svojí základnu v Havaně na Kubě. Jenže kvůli revoluci vedené Fidelem Castrem musí své aktivity přesunout jinám. Jenže otázkou zůstává, kam přesně?

Jako nejlepší místo k pokračování svých aktivit si vybrali Londýn. Reggie je velmi chytrý a tak mu dojde, že v této hře se leccos mění. Americká mafie má peníze a moc, takže může úplně změnit zdejší poměry. Je to ale příležitost k tomu začít s ní spolupracovat a nebo naopak využít chaosu a obsadit celé území. Reggie má brilantní plán, který chce společně se svým bratrem, co nejdříve realizovat. K tomu se ale také bude muset dohodnut s králem jižního Londýna Charliem Richardsonem. On je klíč k ještě většímu byznysu.

Bratři Krayovi mají šanci stát se pány Londýnského podsvětí.

Bratři Krayovi nakonec uspějí. Stanou se hybateli celého podsvětí. Samozřejmě při tom poteče hodně krve a budeme svědky mnoha vypjatých momentů. Každopádně je to nezpochybnitelný fakt. Brzy se stanou honorací, který mají pod kontrolou vlivné úředníky stejně jako politiky. Celebrity a hvězdičky všeho druhu se rádi nechávají vidět v jejich podnicích. Nastává zlatá éra zločinu a oni jsou jejímu hlavními bosy.

Po čase se ale bratrům Krayovým začne jejich podnikání zajídat. Reggie směřuje celý byznys spíše k legálním věcem. Jejich noční podniky se mění na obyčejné kluby a restaurace. Přeci jenom je to klidnější spaní. Jenže Ronnie je stále nezastavitelný. Zkrátka impulzivní člověk, kterého není jenom tak jednoduché ohlídat. Budou se tedy nakonec muset oba bratři odejít a nebo skončí ve vězení společně tak, jak by si zasloužili? Tato otázka zůstává stále otevřená a ani my vám na ni nemůžeme dát rozhřešení. Od toho si přeci můžete film Legendy zločinu (v originále jenom Legend) přehrát sami naprosto pohodlně a zdarma. Film jsme pro vás přichystali přímo zde na těchto webových stránkách.

Být bossem mafie má své benefity.

Příběh bratrů Krayových patří k jedněm z nejznámějších vůbec. V domovské Anglii jsou nehynoucí legendou. Bylo o nich natočeno hned několik filmů a podle Františka Fuky dokonce jenom tři za letošní rok. Zpracování od režiséra Briana Helgelanda však rozhodně patří k těm nejvelkolepějším. Čeká nás strhující krimi thriller, který vznikl podle skutečných událostí a postav. Takový životopisných snímků zase tolik není, když pomineme ty o Al Caponovi. V českých podmínkách to možná můžete přirovnat k Radovanu Krejčířovi, který se dočkal rovnou dvou filmů. Kdo nevíte, tak se jedná o dvojdílný Gangster Ka od Jana Pachla. Tady ale veškeré srovnání končí, protože bratři Krayovi jsou samozřejmě mafiáni úplně jiného kalibru. Navíc díky tomu, že se jedná o dvojčata, tak mají mozek i svaly.

Samozřejmě nebude nouze ani o drsné výměny názorů.

Film Legendy zločinu (2015) jsem pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete tento opravdu velmi povedený a zábavný snímek přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Video s filmem pro vás máme ve výborné kvalitě a opravdu za to stojí. Dokonce se jedná o HD rozlišení, které může poskytnou maximální možnou míru detailů a nádherně jemný zvuk. Po audiovizuální i příběhové stránce na vás čeká opravdu jedinečný zážitek. Nenechte si ho za žádnou cenu ujít. Obzvláště, když si tento povedený film můžete pustit tak jednoduše s námi.

Tento článek byl zařazen do rubriky Krimi. Uložte si odkaz.