Seriál Místo zločinu Plzeň – online ke shlédnutí

Místo zločinu Plzeň online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si zbrusu nový krimi seriál od České televize. Režie šestidílného seriálu se ujal známý režisér Jan Hřebejk. Scénář pak napsal Martin Bezouška. Jak už napovídá název seriálu, tak se vypravíme do čtvrtého největšího českého města. I to je totiž rejdištěm zločinu. Seznámíme se s plukovníkem Karlem Drtinou, který své práci zasvětil úplně všechno a vede zdejší tvrdou partu kriminalistů.

Na této webové stránce už na vás čeká všech šest dílů nového seriálu Místo zločinu Plzeň. Jedná se o detektivní seriál s temnou atmosférou, který si pro nás připravila naše oblíbená Česká televize. Seriál měl svojí premiéru v pondělí 19. října 2015 od osmi hodin večer. V tomto čase se ostatně bude vysílat pravidelně až do konce listopadu. Vy však rozhodně nemusíte netrpělivě čekat každé pondělí u ČT 1. Vy si totiž můžete tento nový seriálový počin pustit s námi.

Nový krimi seriál Seriál Místo zločinu Plzeň online ke shlédnutí.

Jednotlivé epizody pro vás nahráváme s předstihem a ve výborné kvalitě. Jedná se o nejvyšší možné HD rozlišení, takže váš seriálový zážitek je takřka zaručen. Video je opravdu velmi detailní a zvuk nádherně čistý a jasný. Přímo zde pro vás nashromáždíme všech šest videí a bude jenom na vás, kdy a jak si je pustíte. Co se týká délky seriálu, tak deklarovaná stopáž je 60 minut. Na čétéčku se vysílá bez reklam, takže ty vás samozřejmě nebudou rušit ani zde.

A o čem vlastně vypráví příběh seriálu? To hlavní je už obsaženo v jeho názvu. Je to kriminálka z centra západních Čech – Plzně. Na město se 170.000 obyvateli čekají velké výzvy. Hlavně tedy na elitní team kriminalistů, který zde vyšetřuje ty nejtěžší zločiny. Protože jenom tak je možné ochránit zdejší obyvatele.

misto_zlocinu_plzen_2

Čekají na ně rozličné případy. Třeba vraždy významných podnikatelů. Odhalování psychopatů a bláznů všeho druhu. Vyšetřování komplikované nehody, kdy řidič náklaďáků srazil oblíbenou paní učitelku. Hledání nezvěstného zaměstnance biofarmy, a pak i téměř úsměvné případy. A co půjde? Například o hledání manželky šéfa plzeňské opery. I ta jistě měla nejeden důvod pro to utéci pryč, jenže nevěra tentokrát nebude hlavní příčinou.

Plzeňští kriminalisté v akci.

Alfou a omegou každého dobrého krimi seriálu jsou jeho hlavní hrdinové. V tomto případě se tedy setkáme s charakterním Karlem Drtinou (hraje ho Lukáš Vaculík). Je to šéf zdejší kriminálky. Profesionál, pro kterého je jeho práce vším. To ilustruje i svým osobním životem, který opravdu katastrofálně zanedbává. Jenže on nemůže jinak, protože jeho práce je pro něj posláním a jeho team by se bez něj jistě nikam dál nepohnul.

Druhý do party kapitán Tomáš Karas (hraje ho Jan Zadražil) ostatně není vůbec v ničem jiný. I on je velmi zaměřený na svou práci. Dokáže racionálně přemýšlet a je velmi všímavý. Na místě činu mu neunikne ani jeden detail. I on je horlivý a s velkým tahem na branku. Kromě toho udržuje team v chodu a to ačkoliv si je dobře vědom nedostatků některých jeho členů. Třeba Viktora Knappa (hraje ho Martin Stránský), který má slabost pro alkohol. Jinak je ale více než platným členem našeho elitního teamu.

To vyšetřování se nakonec samo od sebe neudělá.

Zapomenout nesmíme rozhodně ani na Vladimíra Šimka (hraje ho Vladimír Kratina). Zkušený major je skoro takovým maskotem oddělení, protože tu pracuje nejdéle. Je to elegán s bohatými zkušenostmi. Prostě stará škola. Vždycky se snaží najít to nejpřímočařejší řešení případu, protože ví, že ty jsou zdaleka nejčastější.

V každé správné partě i té kriminalistické musí být alespoň jedna žena. Tou naší je kapitánka Mirka Ondrová (hraje jí Berenika Kohoutová). Mohlo by se zdát, že tady bude zastupovat ženský pohled na věc. Diplomacii a pečlivost. Jenže ona má spíš blíže ke svým mužským protějškům. I ona je totiž velmi pracovitá až zarputilá. Na všechno si dokáže udělat svůj vlastní názor a za tím si pak jde. A nesmí chybět ani benjamínek, který teprve proniká do tajů kriminalistického řemesla. V našem případě to bude kapitán Jakub, kterého si zahrál Vladimír Polívka. Jeho otcem je jeden z nejznámějších českých herců Bolek Polívka.

Přijde čas i na velmi drsné momenty.

V seriálu tohoto kalibru samozřejmě nemůže chybět celá řada dalších hvězdných hostů. Půjde především o celou řadu velmi půvabných ženských jmen, z nichž vám určitě můžeme prozradit jména jako: Bára Kodetová, Jitka Čvančarová, Tereza Brodská, Andrea Verešová či Zuzana Vejvodová.

Věřím, že nejenom tímto dlouhým výčtem jsme vás zaujali. Pokud přesto chcete vědět o seriálu více, tak si rozhodně pusťte oficiální web. Naleznete tam opravdu velkou hromadu informací. Ty jsou navíc velmi pravidelně aktualizovány.

Viktor Knapp také občas dovede přijít s dobrými nápady.

Seriál Místo zločinu Plzeň (2015) už na vás čeká online ke shlédnutí. Exkluzivně pro vás jsem nahráli všech šest dílů tohoto seriálu. Vy si je tak můžete pustit přímo zde a to ve výborné kvalitě. To je opravdu jedinečná možnost, která už se dlouho nemusí opakovat. Tak jí pojďte chytnout za pačesy. Tahle nová kriminálka vypadá opravdu velmi nadějně a vypadá to, že Jan Hřebejk se poměrně dobře rozehrává i v seriálové tvorbě. Na závěr vám tedy už jenom popřejeme příjemnou zábavu!

Tento článek byl zařazen do rubriky Krimi. Uložte si odkaz.